Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
na most hogy kiment az összes "potenciális" DT\DE jelöltünk, kik azok akik szóba jöhetnek? nem nagyon vágom az idei classt. Az biztos hogy egy DE jönni fog, minimum. but, who?Bay Area
Hát én RDE posztról Datone Jones szívesen láttam volna, de ugye ő már packers tag.
Így marad mint hasonló impact playa Cornelius Tank Carradine!Vagy csak valaki a későbbi körökben projectnek és az idei évet kibekkeljük Carterral és Huntal.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Felemásan értékelem eddig a draftot, az hogy szereztünk egy 2. kört az nagyon jó. De hogy Hayden-t húztuk az annyira nem. Korábban kifejtettem hogy miért. Oké hogy need-re húztunk, de még benn voltak olyan emberek mint Star, Flyod, így azért kicsit keserű a szám íze.

Ezt úgy ha még élne szegény Al, egy kimondottan rossz első körnek értékelném, de mivel RM felé meg van a bizodalmam, így várok vele.

Kíváncsi vagyok második körben kit tudunk behúzni. Igazából a mai kör lesz az érdekes, hogy tudunk e két potenciális kezdő játékost húzni még.
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
na most hogy kiment az összes "potenciális" DT\DE jelöltünk, kik azok akik szóba jöhetnek? nem nagyon vágom az idei classt. Az biztos hogy egy DE jönni fog, minimum. but, who?

több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
nincs okunk a panaszra, én azt mondom. Hayden beast lesz. sokan röhögnek rajtunk most, oda se neki, majd egy év múlva nem fognak. jól választottunkdeyell
Ahogy olvasgatom van egy pár komment aki szerintem hater és mindegy kit húzunk röhög, a többiek azért nem tartják rossz húzásnak!

több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
na Geno Smith 2. körben? 😀Amadeus91
Inkább még egy CB 😀

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
nincs okunk a panaszra, én azt mondom. Hayden beast lesz. sokan röhögnek rajtunk most, oda se neki, majd egy év múlva nem fognak. jól választottunk

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
na Geno Smith 2. körben? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Pedig reméltem, hogy bent marad a következő húzásunkig. Mind a 2 Long tesó kiment mielőtt mi húztunk volna...

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
bb Kyle Long.Amadeus91
sok sikert neki.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
bb Kyle Long.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ez a pick csak annyiban meglepő, hogy McKenzie úgy lett beharangozva, hogy a falakra épít elsősorban. Erre jön egy CB. Persze FA-n feltöltötte a DT posztot és hozott RT-t is...

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
ahogy írtam a draft előtt, sok szakértő szerint jobb Hayden, mint Milliner. playmaker. én biztos vagyok benne, hogy beválik majd

choose life
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
" Hayden a draft tán legnagyobb sleeper CB prospect-je, akire ha nem lesz további hatással a szívprobléma, akkor megbízható kezdőjátékossá érhet, de nem valószínű, hogy bármelyik NFL csapat be merné vállalni ezt a kockázatot a 6. kör előtt."Amadeus91
Ez nem elég up to date, már simán első körös prospect volt.
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ez egy nem mostani értékelés, a draft előtt pár nappal még olyat lehetett olvasni, hogy sok csapatnál első számú CB.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
" Hayden a draft tán legnagyobb sleeper CB prospect-je, akire ha nem lesz további hatással a szívprobléma, akkor megbízható kezdőjátékossá érhet, de nem valószínű, hogy bármelyik NFL csapat be merné vállalni ezt a kockázatot a 6. kör előtt."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
DJ. Hayden CB...hmm... nem mondom mást is el tudtam volna képzelni, de mint mondtam bízom McKenzie-ben, ha ő kellett, legyen ő. Amúgy ugyanarról az egyetemről jött, mint Routt 😀

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Kicsit meglep a CB pick.
A letradenek orulok. Hayden igen jo CB es DA sok mindent kihozhat belole. CB posztunk hirtelen nem is olyan gyenge azert. Porter,Jenkins,Hanson,Adams,Hayden...Ross meg sztem megy FSnek.

Erdekes azert, h se Star se Floyd nem pisztkalta meg RMket elegge. 2. v 3. korben igy sanszos a DT. B.Williamsnek orulnek is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
bazze, csak nem jött se Star se Shariff.

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
welcome Hayden!

lehetett volna jobb is szerintem, de nem baj, a letrade miatt nem bánom

choose life
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Na baszod, nem mondom hogy boldogan megyek aludni, ha ez kell coach Allen hires vedelmebe... akkor legyen


több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Hayden lett

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
pf.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Lotuleleit vagy Carradine-t húznám

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Warmack pipa 😊
Fluker megy SDbe allitolag...szep kis OL run

Star/Floyd meg benn.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
kiderul. Chargers is viheti siman...
Star v. Floyd viszont marad vszeg
meg Tank, Hayden es meg sokan 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!