NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
BB Kiko

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Watson... nekem nem tetszik ez a húzás, még 3. körben sem szerettem volna, többek között emiatt:

"Elég nyers, limitált rutinja van a focipályán. Idősebb mint a többi prospect. Kézhasználata szegényes. Hajlamos végig rángatni az emberét, ahelyett, hogy ellökné. Az NFL-ben sok holdingot fújhatnak rá, ha így folytatja. Bővíteni kell az alapvető tudományát. Lábmunkája kiszámíthatatlan"

Egyszóval nem instant kezdő, pedig nekünk ilyen játékosokra van szükségünk.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
A D# idén nem áll kiAmadeus91
legalább nem Barkley

kicsit berosáltam amikor Willie Brown mondta be és fogalmam sem volt elsőre, hogy ki lehet az 😀deyell
én is dettó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
A D# idén nem áll kiAmadeus91
legalább nem Barkley

kicsit berosáltam amikor Willie Brown mondta be és fogalmam sem volt elsőre, hogy ki lehet az 😀

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
A D# idén nem áll ki

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Tank-ot buktuk... én innen már Jesse Williams-ért szurkolokpeterbadbone
mit szólnátok Keenan Allenhez?

choose life
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Tank-ot buktuk... én innen már Jesse Williams-ért szurkolok

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
legyen Moore akkor, ha Tank kiment.

Barkleyt ne

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Hayden press conference élőben most

 www.livestream.com/newchannel/popoutplayer?channel=raidersofficial

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Úgy van, kell egy rusher. A legjobb, aki elérhető
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
"Manti Te'o, ILB, Notre Dame -- Following the release of middle linebacker (Rolando McClain), the Oakland Raiders are without a player at the position. Te'o is the second-best player left on my board (behind Geno Smith). Getting a productive player like Te'o in the second round would be a good pick for Oakland. Best fit: Raiders."

nfl.com-s "elemzés"Amadeus91
nem látom értelmét. Roach a miénk 4 évre, megoldja ezt a posztot. viszont nagyon kéne most már egy RDE

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
"Manti Te'o, ILB, Notre Dame -- Following the release of middle linebacker (Rolando McClain), the Oakland Raiders are without a player at the position. Te'o is the second-best player left on my board (behind Geno Smith). Getting a productive player like Te'o in the second round would be a good pick for Oakland. Best fit: Raiders."

nfl.com-s "elemzés"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
3 pickünk áll most a rosteren lévő irányítókban, nem szeretnék QB draftot, amíg a már előbb említett 2 QB alkalmasságáról/alkalmatlanságáról nem győződtünk meg.Amadeus91
Így van! Eleget bohóckodtunk már a pozíció körül; ideje felnőttként viselkedni és megnézni az aktuális potenciált a folyamatos keresgélés és a fejjel a falba-rohangálás helyett.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Tehehtségre Alonso>>>Burris, csak Kiko egy tajparaszt, akinek volt már rendőrségi ügye és ACL-szakadása isempty taxi
Köszi az infót Empty, ezt az oldalát nem ismertem csak videókat láttam róla! Azok meg igen meggyőzőek voltak!
De így persze részünkről kiesik,hisz RM-nek fontos a tehetség mellett a karakter is! S az elmúlt időszakok playáti tekintve nem is baj!



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Bill Williamson azt "hallotta" Barkley-t húzzuk a 2. körben. Nem lennék boldog, finoman szólva sem!peterbadbone
korábban meg azt hallotta valaki, hogy Geno lesz 1/3-ra, reméljük, csak smokescreendeyell
Akkor már inkább Smith, Barkley nagyon "ánszimpatikus".
De továbbra is bízom a QB pick mentes draftban.BMG
nekem egyik sem kéne.
+1Amadeus91
Tyler Bray sem a harmadik körben? pedig ő nagy csibész és pontosan tud dobni (autótulajok mesélhetnének róla) 😊deyell
3 pickünk áll most a rosteren lévő irányítókban, nem szeretnék QB draftot, amíg a már előbb említett 2 QB alkalmasságáról/alkalmatlanságáról nem győződtünk meg.Amadeus91
Én is bízom a QB mentes draftunkba!
Jövőre meg be kell húzni Clowney-t és második körben meg lehet qb-t ha a mostaniak nem produkálnak! Bár én nagyon bízom TP-ben!
Viszont ha valami miatt még is akkor inkább Barkley véleményem szerint.
Technikailag és olvasás terén rendben van a srác!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Bill Williamson azt "hallotta" Barkley-t húzzuk a 2. körben. Nem lennék boldog, finoman szólva sem!peterbadbone
korábban meg azt hallotta valaki, hogy Geno lesz 1/3-ra, reméljük, csak smokescreendeyell
Akkor már inkább Smith, Barkley nagyon "ánszimpatikus".
De továbbra is bízom a QB pick mentes draftban.BMG
nekem egyik sem kéne.
+1Amadeus91
Tyler Bray sem a harmadik körben? pedig ő nagy csibész és pontosan tud dobni (autótulajok mesélhetnének róla) 😊deyell
3 pickünk áll most a rosteren lévő irányítókban, nem szeretnék QB draftot, amíg a már előbb említett 2 QB alkalmasságáról/alkalmatlanságáról nem győződtünk meg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Bill Williamson azt "hallotta" Barkley-t húzzuk a 2. körben. Nem lennék boldog, finoman szólva sem!peterbadbone
korábban meg azt hallotta valaki, hogy Geno lesz 1/3-ra, reméljük, csak smokescreendeyell
Akkor már inkább Smith, Barkley nagyon "ánszimpatikus".
De továbbra is bízom a QB pick mentes draftban.BMG
nekem egyik sem kéne.
+1Amadeus91
Tyler Bray sem a harmadik körben? pedig ő nagy csibész és pontosan tud dobni (autótulajok mesélhetnének róla) 😊

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is inkább jövőre várnék QB draftot, ha a mostani két emberünk nem tud teljesíteni normális szinten. Bár nem ismerem a jövő évi class-t sem, de inkább akkor húzzunk majd QB-t, bár akkor meg ott lesz Clowney, aki őstehetség.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Bill Williamson azt "hallotta" Barkley-t húzzuk a 2. körben. Nem lennék boldog, finoman szólva sem!peterbadbone
korábban meg azt hallotta valaki, hogy Geno lesz 1/3-ra, reméljük, csak smokescreendeyell
Akkor már inkább Smith, Barkley nagyon "ánszimpatikus".
De továbbra is bízom a QB pick mentes draftban.BMG
nekem egyik sem kéne.
+1

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Bill Williamson azt "hallotta" Barkley-t húzzuk a 2. körben. Nem lennék boldog, finoman szólva sem!peterbadbone
korábban meg azt hallotta valaki, hogy Geno lesz 1/3-ra, reméljük, csak smokescreendeyell
Akkor már inkább Smith, Barkley nagyon "ánszimpatikus".
De továbbra is bízom a QB pick mentes draftban.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Bill Williamson azt "hallotta" Barkley-t húzzuk a 2. körben. Nem lennék boldog, finoman szólva sem!peterbadbone
korábban meg azt hallotta valaki, hogy Geno lesz 1/3-ra, reméljük, csak smokescreen

choose life
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Bill Williamson azt "hallotta" Barkley-t húzzuk a 2. körben. Nem lennék boldog, finoman szólva sem!

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Alonso jó lesz majd, de nem mi fogjuk húzni

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Tehehtségre Alonso>>>Burris, csak Kiko egy tajparaszt, akinek volt már rendőrségi ügye és ACL-szakadása isempty taxi
tökéletes. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?