NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 859 — Amerikai sportok rajongója
Ezt a pocsék draftot eddig. Számomra totál noname játékosok folyamatosan. Biztos mindegyik meghatározó franchise arc lesz évekig, pfff😕zavi27
ezt biztos ebbe a topicba akartad írni?deyell
Sajnos igen. Én nem vagyok elégedett. Denver, Chargers, Kansas is sokkal erősebbnek tűnik, és jobban is draftolt eddig szerintem.zavi27
sztem meg nem draftoltak jobban. azt mondod, ismeretlen játékosokat húztunk. hogy lenne ismeretlen Menelik Watson, akit meghívtak a draftra, ott ült a green roomban, mert első kört emlegettek vele kapcsolatban? behúztuk a másodikban. Hayden csak az utóbbi hónapokig lehetett ismeretlen, mert addig úgy gondolták, nem futballozhat újra. de kiderült, hogy igen. és a sérülés, amit szenvedett, bármilyen hihetetlen is, egy pluszt jelentett az esetében: mikor kikerült a kórházból 25 fontot fogyott, de kemény munkával visszaszedte ami izmot vesztett, és a pro dayen már 4,33 mp alatt futotta a 40 yardot, amire Al Davis is elismerően csettintene. ez mutatja, hogy mennyire elkötelezett + nagyobb playmaker, jobb kezei vannak, mint Millinernek - akinek 5 műtéte volt korábban - és letrade után húztuk be Haydent. Sio Moore miért ismeretlen? mert 4-3-as OLB, ezt a pozíciót nem tartják olyan sokra. de ha megnézzük, utóbbi két évében 7 sacket átlagolt, coverage-ben is jó, 3 down játékos, igazi vezér az öltözőben, az anti-McClain. kellett valaki, hogy pótolja Wimbleyt, erre alkalmas lesz. mind a három pickünk ideális eddig, talán Watsonnál érzek bustesélyt, de mivel Sparano keze alatt lesz, ezért nem lesz gond. Hayden és Moore különösen jó. Chargers tényleg jól draftolt, de inkább Sio, mint Te'odeyell
Ok, ilyen alaposan nem vágom az összes spílert (ezért írtam, hogy számomra nonamek, és sehol nem láttam a mockok első köreiben ezeket a játéksookat egyszer sem kiemelt helyeken), Watson nyílván FSU-ból ékezik, tehát olyan rossz nem lehet,úgyhogy reménykedjünk, de eddig szerintem az eddig sem túl erős csapat, jócskán-jócskán meggyengült az idei offseasonben, több igazán nagy, vagy ikonikus spílert (Lechler) elveszítve. Hozzájuk képest nekem ez a 3 spíler gyengének, nem meghatározónak igérkezik. Persze dead money, meg rendbetétel, tudom, de nem akarnék még kb 5 db 4-12es évet ha lehet kérnem. Ja, és szerintem az 1/3ért is elég kevés ellenérték volt az a második körös csak. A NE 4 picket kapott ha jól rémlik az 1/29ért.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Ezt a pocsék draftot eddig. Számomra totál noname játékosok folyamatosan. Biztos mindegyik meghatározó franchise arc lesz évekig, pfff😕zavi27
ezt biztos ebbe a topicba akartad írni?deyell
Sajnos igen. Én nem vagyok elégedett. Denver, Chargers, Kansas is sokkal erősebbnek tűnik, és jobban is draftolt eddig szerintem.zavi27
sztem meg nem draftoltak jobban. azt mondod, ismeretlen játékosokat húztunk. hogy lenne ismeretlen Menelik Watson, akit meghívtak a draftra, ott ült a green roomban, mert első kört emlegettek vele kapcsolatban? behúztuk a másodikban. Hayden csak az utóbbi hónapokig lehetett ismeretlen, mert addig úgy gondolták, nem futballozhat újra. de kiderült, hogy igen. és a sérülés, amit szenvedett, bármilyen hihetetlen is, egy pluszt jelentett az esetében: mikor kikerült a kórházból 25 fontot fogyott, de kemény munkával visszaszedte ami izmot vesztett, és a pro dayen már 4,33 mp alatt futotta a 40 yardot, amire Al Davis is elismerően csettintene. ez mutatja, hogy mennyire elkötelezett + nagyobb playmaker, jobb kezei vannak, mint Millinernek - akinek 5 műtéte volt korábban - és letrade után húztuk be Haydent. Sio Moore miért ismeretlen? mert 4-3-as OLB, ezt a pozíciót nem tartják olyan sokra. de ha megnézzük, utóbbi két évében 7 sacket átlagolt, coverage-ben is jó, 3 down játékos, igazi vezér az öltözőben, az anti-McClain. kellett valaki, hogy pótolja Wimbleyt, erre alkalmas lesz. mind a három pickünk ideális eddig, talán Watsonnál érzek bustesélyt, de mivel Sparano keze alatt lesz, ezért nem lesz gond. Hayden és Moore különösen jó. Chargers tényleg jól draftolt, de inkább Sio, mint Te'o

choose life
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 859 — Amerikai sportok rajongója
Ezt a pocsék draftot eddig. Számomra totál noname játékosok folyamatosan. Biztos mindegyik meghatározó franchise arc lesz évekig, pfff😕zavi27
ezt biztos ebbe a topicba akartad írni?deyell
Sajnos igen. Én nem vagyok elégedett. Denver, Chargers, Kansas is sokkal erősebbnek tűnik, és jobban is draftolt eddig szerintem.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Ezt a pocsék draftot eddig. Számomra totál noname játékosok folyamatosan. Biztos mindegyik meghatározó franchise arc lesz évekig, pfff😕zavi27
ezt biztos ebbe a topicba akartad írni?

choose life
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 859 — Amerikai sportok rajongója
Ezt a pocsék draftot eddig. Számomra totál noname játékosok folyamatosan. Biztos mindegyik meghatározó franchise arc lesz évekig, pfff😕
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Watson: "I didn't really want to go [to the Draft] because I'm not really into the glitz and the glamour. I'm really a work guy. I really just want to hurry up and get to work. I don't go out and I'm not into the nightlife. I wanted to get myself a job and get myself an occupation. I think that's pretty much it. That's me to a T."

choose life
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Én idáig nem vagyok elragadtatva. Bár amennyit értek a drafthoz...
Hayden eü. problémáitól félek, mert nem sokat tudok róla vagyis csak annyit, hogy valami ér repedt meg a szívében vagy mi.
Mennyi esély van rá, hogy esetleg újból hasonló dolog fog vele megtörténni? TST
0,000000001% mint eddig. ez egy "freak accident"

itt van két Sio meccsvideó, érdemes megnézni, jónak tűnik nagyon. azt nyilatkozta, hogy ki van akadva, mert átnéztek rajta, szerinte ő a legjobb linebacker a drafton, a többi 31 csapat meg fogja bánni, hogy nem őt választotta. a videók alapján a read and reacton még fejlesztenie kéne, amúgy igaza is lehet. ez a mondat tetszik tőle: "None of those guys want to work as hard as me. I'm going to make sure wherever I go, whoever I'm with I'm going to outwork them." Allen szerint olyan játékos, aki imádja a futballt, olyan, akire szükség van az öltözőben.

Pittsburgh ellen:
 www.youtube.com/watch?v=oWXkNbCyMjM

Louisville ellen:
 www.youtube.com/watch?v=so6_HT4cxbo

Watsonban van sok upside, Sparano kihozza belőle majd, amiket néztem meccsvideókat róla, azok alapján annyira nem tetszett, rengeteg penaltyt hozott össze, de ezek alapján nem ítélem meg, mert nyers. remélem nem úgy járunk vele, mint Bruce Campbellel (Watsonnak több esze van). Reggie szeret brit játékosokat draftolni, Jack Crawford után itt az újabb, akkor már Okoyét is húzzuk be pls!

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
szvsz, ha 4. körben nem jön Jesse Williams (vagy bárki értelmes a Dlineba) akkor megindulok kapával kaszával. Nem rosszak am. a pickek, csak mást vártam a rebuilding zászlaja alatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Én idáig nem vagyok elragadtatva. Bár amennyit értek a drafthoz...
Hayden eü. problémáitól félek, mert nem sokat tudok róla vagyis csak annyit, hogy valami ér repedt meg a szívében vagy mi.
Mennyi esély van rá, hogy esetleg újból hasonló dolog fog vele megtörténni? (okké persze nem engedték volna a vásárra ha olyan de na! értitek 😊 )
Nem vagyok doki de valaki hátha az. Amm szimpatikus gyereknek tűnik.TST
Hayden miatt eü szempontból ne aggódj!
A saját orvosa, az nfl független orvosi stábja és a több,mint valószínűleg a mi saját dokijaink is megvizsgálták és átengedték! Szóval nem lesz vele gond!
Amúgy az egyik fő verőér pattant neki el, az amelyik az altestbe viszi a vért.
Amúgy a pro day teljesítmény is látszik,hogy 100%-s hisz kicsivel több mint fél éve történt a esett és azóta folyamatosan edz s hát azért futni egy 4.30-t 40yardon csak full egészségesen lehet!
Technikailag kész a srác már csak az nfl tempóját és olvasási szisztémáját kell felvennie plusz megtanulnia DA és JT playbookját



több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én idáig nem vagyok elragadtatva. Bár amennyit értek a drafthoz...
Hayden eü. problémáitól félek, mert nem sokat tudok róla vagyis csak annyit, hogy valami ér repedt meg a szívében vagy mi.
Mennyi esély van rá, hogy esetleg újból hasonló dolog fog vele megtörténni? (okké persze nem engedték volna a vásárra ha olyan de na! értitek 😊 )
Nem vagyok doki de valaki hátha az. Amm szimpatikus gyereknek tűnik.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Hajnalban OFF voltam és csak most zárkóztam fel a pickjeinket illetőleg.
S bár meglepődtem mind a kettőn de szerintem nagyon jól jártunk velük! 😊

Watsonban hatalmas potenciál van s ha valaki előtudja azt hozni az Sparano bácsi! 😊 Így egyedül a G poszt kérdése marad úgy mond a levegőben (mire lesznek képesek a fiataljaink Bergstom,Nix - bizonyítanak vagy kell az erősítés jövőre).

Moore-ról szinte mindenhol csak jókat olvastam, szóval abszolult kedvenc 😊!
Nagyon tetszik,hogy több helyen is non stop motort emlegettek a skill szetjénél! Ha DA rendszerében tényleg ő lesz nálunk Von Miller 2.0 és ha hasonló lesz a produktivitása is akkor aztán pláne zsír!

RM-nek mindig sikerül meglepnie de mindig jó értelemben! Hosszú hosszú idő után mióta Ő a GM végre ténylegesen is építkezünk. Kíváncsi leszek mikor áll össze olyan szintre a csapat,hogy underdogként de riogassuk és komolyan izzasszuk az ellenfeleinket,sőt! 😊



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Kérdés Burris es Kaluka jovoje, mert Sio WLBnek tunik...bar ha SLB akkor meg Burnett helyzete erdekes...
lehet szituacios playa lesz eleinte. Az mondjuk biztos, h erosodtunk vele isRolni
Személy szerint én eltudnám képzelni,hogy a jövőben Burris bemozog középre, tanul Roach mögött 1-2 évet majd harcba szál a posztért ill hosszú távon az övé az MLB.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Amadeus91
Nagyon szimpi,hogy már másnap be is jelentkezett Hayden!



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Úgy gondoltam, Moore valami 3-4-es csapathoz kerül, de örülök, hogy itt kötött ki.
Senior Bowlon jól tesztelhették.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Annak örülök, hogy megint elkerültük a QB picket 😊. Eddig azt hittem én is, hogy D-re gyúrúnk, de alaposabban átgondolva kellett ez az erősítés az O-nak.

Watson paraméterei ígéretesek ("An absolutely freakish athlete"), és ha Olsenék bevállalták, akkor hajrá!
 www.youtube.com/watch?v=uylXKqcIdmI
 www.youtube.com/watch?v=nkupPUvnJ6U
Amit művel, az nem rossz. Könnyen kezdő lehet belőle.

Moore már most kezdő potenciál. Lazán lehet Roach párja, örülök, hogy minket erősít.
 www.youtube.com/watch?v=KvnFHgq2pS8

Azt nem tudom, hogyan fog ez a #D felállni a Colts ellen. Nekem is zavaros egy picit, bár úgy gondolom, hogy lehet valami mozgás a pozíciók körül.
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Pár óra alvás után kicsit másképp fest a Watson és Moore pick. OT kellett mert RT-ben egy éves szerződéssel Barnes van egyedül, akit pályára mernék engedni. Ha Sparano azt mondja, hogy egy év alatt megbízható RT-t farag belőle, OK, legyen úgy, de ez a pick nálam nem nyert, de bízom McKenzie-ben és Sparano-ban.

Sio Moore OLB. Sokan kedvelték már a draft előtt is én nem számoltam vele, hogy ilyen korán LB-t húzunk, így nem is gondolkodtam rajta. De ezt a választást jónak érzem.

Maradt még bent pár jónak tűnő játékos a maradék körökre, így bizakodok, hogy a DL is meg lesz erősítve még a következő húzásokkal.

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Ravens elvitte Brandon Williamset 😕

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/leva3dgtbaxtumyiij6c
Menelik Watson Stats, News and Video - OT | NFL.com
Latest on OT Menelik Watson including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

 www.cbssports.com/nfl/draft/players/1998194/menelik-watson
nyers, de kora ellenere komoly potencial van benne
egyik helyen Gaither, masikon Oher az NFL comparison...sokat nem szamit de azert jo olvasni 😊

https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/vz0is1d9wujcnlipge6z
Sio Moore Stats, News and Video - ILB | NFL.com
Latest on ILB Sio Moore including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

 www.cbssports.com/nfl/draft/players/1695590/sio-moore
kerdes Burris es Kaluka jovoje, mert Sio WLBnek tunik...bar ha SLB akkor meg Burnett helyzete erdekes...
lehet szituacios playa lesz eleinte. Az mondjuk biztos, h erosodtunk vele is

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Hat en bealudtam 😊

Watsonnak orulok. Listamon is fenn volt 2. korre. Barnes szamara adhat nemi nyomast mar iden, es hosszutavon sztem fasza RT lesz.

Sio Mooret listamra nem tettem fel, de foleg azert nem mert OLBbol bevasaroltunk FAn. Amugy kurva jo kis prospect! Kinti forumon paran nagyon ra vannak porogve!
Mind2nek orulok!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
ahogy olvasok utána, Sio Moore tetszik a legjobban. ő lesz DA új Von Millere

egy kinti komment:

"Being a Uconn fan and CT resident, this kid will come in looking to compete from day 1. Tireless worker. Has a ton of heart. Athletic. Instictive. Non-stop motor. Tackles well. Good in coverage. Good leader. Great all around human being."

choose life
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Legalabb visszuk a 2. koros tippjeimet😀


több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Sio Moore fasza amúgy

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
nem vágom, hogy fog kinézni a Dline.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
wtfpick. hát ez nem tetszik. nade ez van, remélem mostmár DT\DE jön a 3.ba