NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Mondjuk Brett Favre-hoz hasonlítják NFL.comon, lehet jó lesz...BMG
Lehet. Nekem már mindegy, csak valaki vezessen ki minket a kakiból.
 www.youtube.com/watch?v=0BlUNnThoTQ
Nekem erőteljesen zsebirányítónak tűnik. Nem tartom szerencsés választásnak egy olyan ligában, ahol a játék egyre inkább a mozgékony QB-k felé tolódik el. CP keze is jó volt, aztán az lett belőle ami. Ha nem tudjuk megvédeni a passrush-gépek ellen, akkor nem tudom, hogy mi lesz vele. Tud e majd úgy táncikálni mint Rothli, Romo vagy Cutler?
Ne nekem legyen igazam és váljon be!

B. Jones-t elvitte a Rams... 😕 Már nem fog játszani szürke-feketében.toxique
ez így nem igaz. (persze relatív, hogy mit értünk mozgékony qb alatt)Amadeus91
Mondjuk; Reggie választotta Rodgers-t is a Packers-hez.... bízom a szemében. Legyen Wilson az új vezér, ha megérdemli.
Egyéni besorolásom van a mozgékonyságra 😀 : vannak a zsebirányítók (pl.: Palmer), a menekülő zsebirányítók (pl. Romo, Cutler), a jól futó-jól passzoló playmakerek (pl. Russel Wilson, Káperkid) és a pályát tévesztett RB-k (Vick,RGIII) 😀 . A végletek - szerintem - már nem egészségesek (sem a játékosnak, sem pedig (hosszabb távon) a csapatjátéknak).

Akárhogyan nézem a jútyúbon Wilson meccseinek az összefoglalóit; ha közelíti a passrush akkor incomplete, interseption vagy sack a vége 😕 .
pl.:  www.youtube.com/watch?v=iHIiDgGDGOo
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Mondjuk Brett Favre-hoz hasonlítják NFL.comon, lehet jó lesz...BMG
Lehet. Nekem már mindegy, csak valaki vezessen ki minket a kakiból.
 www.youtube.com/watch?v=0BlUNnThoTQ
Nekem erőteljesen zsebirányítónak tűnik. Nem tartom szerencsés választásnak egy olyan ligában, ahol a játék egyre inkább a mozgékony QB-k felé tolódik el. CP keze is jó volt, aztán az lett belőle ami. Ha nem tudjuk megvédeni a passrush-gépek ellen, akkor nem tudom, hogy mi lesz vele. Tud e majd úgy táncikálni mint Rothli, Romo vagy Cutler?
Ne nekem legyen igazam és váljon be!

B. Jones-t elvitte a Rams... 😕 Már nem fog játszani szürke-feketében.toxique
ez így nem igaz. (persze relatív, hogy mit értünk mozgékony qb alatt)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Mondjuk Brett Favre-hoz hasonlítják NFL.comon, lehet jó lesz...BMG
Lehet. Nekem már mindegy, csak valaki vezessen ki minket a kakiból.
 www.youtube.com/watch?v=0BlUNnThoTQ
Nekem erőteljesen zsebirányítónak tűnik. Nem tartom szerencsés választásnak egy olyan ligában, ahol a játék egyre inkább a mozgékony QB-k felé tolódik el. CP keze is jó volt, aztán az lett belőle ami. Ha nem tudjuk megvédeni a passrush-gépek ellen, akkor nem tudom, hogy mi lesz vele. Tud e majd úgy táncikálni mint Rothli, Romo vagy Cutler?
Ne nekem legyen igazam és váljon be!

B. Jones-t elvitte a Rams... 😕 Már nem fog játszani szürke-feketében.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Jesse Williams seahawks sapi.Amadeus91
5. körben miért lenne sapi?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Jesse Williams seahawks sapi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
én rohadtul nem értek egyet ezzel a pickkel (most értem haza)..de már sokszor leírtam, hogy miért. 4 pick van az irányítókban, Dline nincs.

in Reggie we trust & Just Win Baby & meg amúgy is rebuilding. (mást úgysem tehetünk..)Amadeus91
DL van és ami fontosabb ez egy QB driven league. amig nincs meg az irányítod addig keresed ennyire egyszerű

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
én rohadtul nem értek egyet ezzel a pickkel (most értem haza)..de már sokszor leírtam, hogy miért. 4 pick van az irányítókban, Dline nincs.

in Reggie we trust & Just Win Baby & meg amúgy is rebuilding. (mást úgysem tehetünk..)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
nekem az idei classban o volt a kedvenc iranyitom 😊
asszem meg Ulpi szokott rola pozitivan nyilatkozni.

keditek, h miert QB?
azert mert a vezetoseg es az edzoi stab TPban nem latja a megoldast. erre egyertelmu bizonyitek volt mar a flynn trade is. most jott meg egy QB aki nagyon megizzasztja majd TPt a #2 posztert. sztem TP csak 3. lesz es jo esetben lesz egy red zone package majd ra...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
jó gyerek Wilson, vezér ő is, jó mentalitású, de ahogy tudom, a karerőssége nem az igazi, hosszú passzai nem ülnekdeyell
Én nem a tehetségét vagy a hozzá állását vitatom, csak hát van bőven betöltendő lyuk és ez most szerintem luxus volt.
Persze minden vezetésnek kell a saját ember de nem most kellett volna.



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
jó gyerek Wilson, vezér ő is, jó mentalitású, de ahogy tudom, a karerőssége nem az igazi, hosszú passzai nem ülnek

choose life
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Mondjuk Brett Favre-hoz hasonlítják NFL.comon, lehet jó lesz...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
na fasza qb 😕
pedig már gy reméltem,h megúszuk qb húzás nélkül



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Miért QB?! Ejj...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Tippek az érkezőre?
Szerintem BuchanonCubehead
Quinton Patton

choose life
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Tippek az érkezőre?
Szerintem BuchanonCubehead
Még egy csere 😀

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Tippek az érkezőre?
Szerintem Buchanon



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
like a letradere!Rolni
Extra 6ik kört kaptunk érte, poén lesz,hogy így 4szer választunk majd abban a körben!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
like a letradere!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
lassan kezdődik a 3. nap, a következő játékosokat látnám szívesen:

DT Jesse Williams, Alabama (6-4, 323, 4.94)
WR Quinton Patton, Louisiana Tech (6-0, 204, 4.53)
FS Bacarri Rambo, Georgia (6-1, 211, 4.56)
DE Lavar Edwards, LSU (6-4, 277, 4.80)
FS Phillip Thomas, Fresno State (6-1, 208, 4.65)
DE Michael Buchanan, Illinois (6-6, 255, 4.78)
DE John Simon, Ohio State (6-1, 257, 4.76)
+ Mike Catapano, Princeton

QB-t nem kéne egyelőre, ha DE-t húzunk, akkor ne Gholson legyen (már a neve is red flag) vagy Okafordeyell
Én még szívesen látnám a felsorolásba Aaron Mellette WR-t valahol a 6ik körben!
Vagy Jahlelel Addae S-t a hetedikben.
Nick Kasa TE úgy fent 6kör körül.



több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Így OK, én még egy sokkal pozitívabb véleményt olvastam róla... Ha DE én Buchanan-t húznám, ahogy te is írtad a kívánságlistádon

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Okafor-ral mi a bajod? én egész jókat olvastam anno róla és kicsit csodálkoztam is, hogy nem húzták ki tegnappeterbadbone
most nem írom le bocs, de itt egy leírás róla ami nagyjából egyezik a véleményemmel

"Alex Okafor, DE, MEI 67.78 – The big program starter whose skills don't translate. Okafor looks like any number of big-bodied, Big-12 defensive ends that have come out in recent years, and he does nothing to excite me. More of a power player than a speed rusher, he lacks the burst or athleticism to run the horn and play in space. Likely to be limited to playing left end in a 4-3, where he can stop the run and occasionally get to the passer. His first step is decent, but he's not going to beat NFL blockers on the strength of it alone. He'll need to use his length and hands to win battles in the trenches. A fourth or fifth round prospect to me, that will go in the second."

choose life
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Csere, feljött a buccaneers, ezt vártam!

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Ezt a pocsék draftot eddig. Számomra totál noname játékosok folyamatosan. Biztos mindegyik meghatározó franchise arc lesz évekig, pfff😕zavi27
ezt biztos ebbe a topicba akartad írni?deyell
Sajnos igen. Én nem vagyok elégedett. Denver, Chargers, Kansas is sokkal erősebbnek tűnik, és jobban is draftolt eddig szerintem.zavi27
sztem meg nem draftoltak jobban. azt mondod, ismeretlen játékosokat húztunk. hogy lenne ismeretlen Menelik Watson, akit meghívtak a draftra, ott ült a green roomban, mert első kört emlegettek vele kapcsolatban? behúztuk a másodikban. Hayden csak az utóbbi hónapokig lehetett ismeretlen, mert addig úgy gondolták, nem futballozhat újra. de kiderült, hogy igen. és a sérülés, amit szenvedett, bármilyen hihetetlen is, egy pluszt jelentett az esetében: mikor kikerült a kórházból 25 fontot fogyott, de kemény munkával visszaszedte ami izmot vesztett, és a pro dayen már 4,33 mp alatt futotta a 40 yardot, amire Al Davis is elismerően csettintene. ez mutatja, hogy mennyire elkötelezett + nagyobb playmaker, jobb kezei vannak, mint Millinernek - akinek 5 műtéte volt korábban - és letrade után húztuk be Haydent. Sio Moore miért ismeretlen? mert 4-3-as OLB, ezt a pozíciót nem tartják olyan sokra. de ha megnézzük, utóbbi két évében 7 sacket átlagolt, coverage-ben is jó, 3 down játékos, igazi vezér az öltözőben, az anti-McClain. kellett valaki, hogy pótolja Wimbleyt, erre alkalmas lesz. mind a három pickünk ideális eddig, talán Watsonnál érzek bustesélyt, de mivel Sparano keze alatt lesz, ezért nem lesz gond. Hayden és Moore különösen jó. Chargers tényleg jól draftolt, de inkább Sio, mint Te'odeyell
Ok, ilyen alaposan nem vágom az összes spílert (ezért írtam, hogy számomra nonamek, és sehol nem láttam a mockok első köreiben ezeket a játéksookat egyszer sem kiemelt helyeken), Watson nyílván FSU-ból ékezik, tehát olyan rossz nem lehet,úgyhogy reménykedjünk, de eddig szerintem az eddig sem túl erős csapat, jócskán-jócskán meggyengült az idei offseasonben, több igazán nagy, vagy ikonikus spílert (Lechler) elveszítve. Hozzájuk képest nekem ez a 3 spíler gyengének, nem meghatározónak igérkezik. Persze dead money, meg rendbetétel, tudom, de nem akarnék még kb 5 db 4-12es évet ha lehet kérnem. Ja, és szerintem az 1/3ért is elég kevés ellenérték volt az a második körös csak. A NE 4 picket kapott ha jól rémlik az 1/29ért.zavi27
Igen 1/3-ért ténylegesen kevés ellenértéket kaptunk,mert kiment mind a két biztos T, így meggyengült a csere alap. Úgy értve,hogy nem volt olyan playa akiért többen is áldoztak volna,kvázi nem volt verseny a pozícióért!
Az,hogy az NE hány picket kapott egy dolog, mindig lehet "idióta" egy egy játékosban túlzottan beleszerető GM-t kikapni, most ez nekik jött össze! Arról már nem is beszélve,hogy meg kellene nézni pontosan milyen pickeket is kapot érte névértékre. (nem vágom azon csere részleteit) és lehet,hogy db számra többet de névértékre közel ugyan annyit,mint a mi esetünkben!

A 3 playa meg igen is zsír ahogy Deyell kolléga is írta! 😊
Attól még,hogy nem láttad mockban az nem azt jelenti,hogy nem jók! PL nézd meg Teo-t iszonyat ki volt emelve, hype-lva.Ugye elég sokáig hozzánk 1/3ra írták de mindenképpen 1körben ehhez képest csúfos kudarc volt neki a combine és csak a 2ik körben ment ki! Az ő nevét biztos hallottad, kérdem akkor ő jobb lenne?
Plusz amit még figyelembe kell venni,hogy Reggie old school GM azaz első a fal megerősítése és csak utána a többi poszt. Ugye részünkről bárhova jöhet erősítés köszönhetően az elmúlt évek hibás játékos politikájának. Szóval ezekből kiindulva bármelyik mockot is nézed a vége felé mindenki vagy T Erick Fishert vagy DT Shariff Floydot vagy Star Lolueleit írták hozzánk!
A persze már más kérdés,hogy RM sem Floydot sem Lotuleleit nem értéke jobbra,mint Haydent és BPA alapon őt hozta elsőnek! /megjegyzem én kimondottan örülök neki

Az meg,hogy egy csapat papíron tele van nagy nevű playákkal és emiatt erősebbnek tűnik nem jelenti azt,hogy az is. Lásd pl az eaglest mint dream team-t - nem igazán értek sokat a sok nagy nevű játékossal.
Igen tőlünk is menet el nagy nevek ami miatt úgy érezheted,hogy gyengültünk de ha jól megnézed nem volt rendben a roster fizuk terén és a játékosok rendszer idegenek voltak. Ezért is volt olyan a D amilyen. Véleményem szerint, lehet,hogy idén kevésbé áll nagy nevekből a csapat de sokkal inkább system fitek és ezért sokkal jobb produktumot fognak tudni felmutatni!



több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Okafor-ral mi a bajod? én egész jókat olvastam anno róla és kicsit csodálkoztam is, hogy nem húzták ki tegnap

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
lassan kezdődik a 3. nap, a következő játékosokat látnám szívesen:

DT Jesse Williams, Alabama (6-4, 323, 4.94)
WR Quinton Patton, Louisiana Tech (6-0, 204, 4.53)
FS Bacarri Rambo, Georgia (6-1, 211, 4.56)
DE Lavar Edwards, LSU (6-4, 277, 4.80)
FS Phillip Thomas, Fresno State (6-1, 208, 4.65)
DE Michael Buchanan, Illinois (6-6, 255, 4.78)
DE John Simon, Ohio State (6-1, 257, 4.76)
+ Mike Catapano, Princeton

QB-t nem kéne egyelőre, ha DE-t húzunk, akkor ne Gholson legyen (már a neve is red flag) vagy Okafor

choose life