NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Most néztem a stream-et, gondolom Rajna volt aki Titans mezben szakértett. Mivel ő eléggé lefikázta még magát Hayden-t is, így egy fokkal bizakodóbb vagyok Hayden tekintetében, mert ő elég ritkán találja el a dolgokat. Remélem most is így lesz 😊Bruce
Ott a pont. Hayden szerintem a draft legtehetsegesebb cornere, EL-ben nem veletlenul huztam. Remek pick plane egy extra masodik korrel.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Divat volt ezen a drafton aprópénzért letradelni (lsd. Cowboys, 13 hely le egy kemény 3. körért 😀)empty taxi
Volt rá jó okuk, ahogyan nekünk is. A szezon felénél majd körvonalazódni fog, hogy kinek fagy rá a mosolya a műfűre... :-P .
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
attól tartok, Carradine nem húzza 2/42-ig, Cardinals, Titans és a Jets is kihúzhatja előlünk.deyell
Carradine a 49ers litáján is ott van. Nagy eséllyel Jessie Williams/Tank Carradine lesz 2/2-re.Alabama Niners
jogos, így még nehezebb dolgunk lesz. hozzuk Rambot, osztjónapot

choose life
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
attól tartok, Carradine nem húzza 2/42-ig, Cardinals, Titans és a Jets is kihúzhatja előlünk.deyell
Carradine a 49ers litáján is ott van. Nagy eséllyel Jessie Williams/Tank Carradine lesz 2/2-re.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
e-taxi!

Már tavaly is mondták, és előtte is, hogy sok lesz a trade az új CBA miatt. Eddig nem volt. A Raiders bekezdett, levitte az árat, de azért nem mindenki adta olcsón magát. És ezután sem fogja.
Valamint a Dallasnál sem volt ekkora eltérés. Ott nagyjából korai harmadik kör vagy nagyon késői második kör helyett ment egy későbbi harmadik kör. Ami különbség, de ennyi szokott lenni pro és kontra a papírformához képest.
Ellenben amit a Raiders adott második körért (10. pick, nem 2/1) ott még egy jövő évi első kör vagy mindkét idei Miami második kör "járt volna". Vagy valami hasonló. Azért ez messze nem ugyanaz.
Azzal egyetértek, a Miami arra bazírozott, hogy a Raiders kijelentette, akármilyen ajánlatot elfogadnak, annyira kell az extra minőségi pick. Adtak nekik egy ajánlatot, amit maguk is meglepődtek ,hogy nem azzal jött vissza, "dobjátok rá a negyedik kört legalább", hanem leokézták. Mindegy, én meglepődtem. Innentől ez egy precedens lesz, mikor valaki árakról fog beszélni első körben, hogy ilyen is volt már. Meglátjuk kit húznak ma ezen a picken. Ez a lényeg igazából.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Én inkább azon lepődtem meg, mennyire olcsón adta a Raiders a cserét. Nincsenek erre szabályok, adhatják ingyen is. De a szokott ár nagyjából feléért adták, ami engem meglepett. Mindenesetre le akartak menni, lementek. Érthető, én is ezt tartottam legjobb forgatókönyvnek. Minden korai pickre szükség van, ami megszerezhető. Nekik megérte, a Miaminak megérte, a többi nem számít. Ha húznak egy jó játékost, akkor jól döntöttek. A második kör eleje tele lesz elérhető jó játékosokkal. Ezt előre tudtuk.ulpianus
Divat volt ezen a drafton aprópénzért letradelni (lsd. Cowboys, 13 hely le egy kemény 3. körért 😀) Sok a lyuk az Oakland rosterén kell nekik az extra pick h foltozzák a csapatot, ezt használta ki Jeff Ireland Phins GM, tudta, hogy jelen alkupozíciójában meglehetősen olcsón felmozoghat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
sokat gondolkodtam a Hayden dolgon, aztán arra jutottam, hogy csak Just Win Baby van, nem ügyetlen, meg, ha megnézzük a pillanatot mikor hívják, akkor ott van az arcán minden, még örülni is fog, hogy itt van.

Most már nagyon kéne azért Dline pick: J. Williams (Bama, futás ellen beast), Bennie Logan (LSU), Moore (T A&M), Tank (FSU), Montgomery (LSU). 2&3. körben jöhetne bármelyik
kíváncsi vagyok, hogy Te'o meddig csúszik

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 www.youtube.com/watch?v=llLcuVvBZ1M

agresszív, jól szerelő, gyors, fürge, press és off coverben is jó, playmaker...
Csak az egészségével nem legyen többet gond 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
 www.csnhouston.com/texans/dj-hayden-takes-call-raiders

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ha Tank kimegy azért Moore se lenne rossz választás sztem.

WR-t nem nagyon várok, de TE simán benne lehet a pakliban sztem.

BPA kell és kész...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
attól tartok, Carradine nem húzza 2/42-ig, Cardinals, Titans és a Jets is kihúzhatja előlünk.

choose life
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A Hayden pick után behúzzuk Carradine-t RDE, aztán jöhet Barrett Jones OL, a most lesérült Slay CB, kellene még Lattimore RB és már meg is alakul az Oakland Red Cross Raiders 😀

Viccet félretéve, szerintem Carradine így is jobb választás, mint Moore vagy Okafor. Ő vagy Jesse Williams van nálam első helyen, aztán lehet McKenzie megint meglep mindenkit 😀

Lenne egy kérdésem is, Ertz vagy egy top WR szerintetek benne van a pakliban itt 2/10-re?

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk azért két sérülésből visszajövő játékost draftolni az első két helyen azért elég nagy merészség lenne, de mivel tényleg kell a pass rush, így ha benn lesz Carradine, akkor őt be kell húzni.

Az olcsóság nekem is feltűnt jó lett volna ha még egy 4-5. kört hozzátesznek az ajánlathoz, de gondolom nem igazán volt választási lehetőség. Ha tényleg igaz az (bár szerintem nem), hogy Haydent húzta volna 1/3-ra is a Raiders, akkor ebben az esetben megérte nagyon is.

Bár szerintem ez ilyen utólagos önigazolás, hogy ezt lehessen levonni az egész ügyletből, hogy tulajdonképpen jól jártunk. Bár ez akkor lesz igaz, ha beválik Hayden!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Este még Rolni írta, hogy ha nem a 2 LT megy ki első 2 pickre, több jelentkező lett volna az 1/3-ért, amiért így többet lehetett volna kapni. Így adott volt a szituáció és ezt a Dolphins is tudta. Ezért írtam, hogy ha bedobják Bess-t akkor nem lenne hiányérzetem. De sebaj, így van egy 2/10-es választásunk, amivel bőven lehet olyan játékost húzni aki rögtön kezdő lesz.

Személy szerint én egy Carradine picket várok, bár lehet rögtön az első pickel elviszi a Jags, de bízom benne, hogy a sérülése még elriaszt egy-egy GM-et.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Hayden kiváló játékos. Nem igaz, amit bowl.hu közvetítésben mondott valaki (Rajna?) róla, hogy a méretei nem megfelelőek. Hörinek volt igaza, tökéletesek a méretei. Első körös tehetség Hayden. Van aki szerint jobb prospect mint Milliner. Mivel ő kész játékos már most. CB kellett, ez nem titok az előtt, aki ismeri a Raiders CB állományát.
Nála az volt a gond, hogy a sérülése nagyon komoly volt, az élete volt veszélyben konkrétan. Elég sokat cikkeztek erről. Tehát nem egy térdrándulásról beszélünk. Ha egészséges lesz, és persze beváltja a hozzá fűzött reményeket, semmi gond nincs a pickkel. Pass rush ettől nincs, illetve DT poszt is gond, de még van lehetőség, főleg utóbbira látok komoly jelölteket.

Én inkább azon lepődtem meg, mennyire olcsón adta a Raiders a cserét. Nincsenek erre szabályok, adhatják ingyen is. De a szokott ár nagyjából feléért adták, ami engem meglepett. Mindenesetre le akartak menni, lementek. Érthető, én is ezt tartottam legjobb forgatókönyvnek. Minden korai pickre szükség van, ami megszerezhető. Nekik megérte, a Miaminak megérte, a többi nem számít. Ha húznak egy jó játékost, akkor jól döntöttek. A második kör eleje tele lesz elérhető jó játékosokkal. Ezt előre tudtuk.ulpianus
Na Ulpi ezt egyikunk sem irhatta volna le jobban sztem!
Orulok, ha Te is igy latod!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Hayden kiváló játékos. Nem igaz, amit bowl.hu közvetítésben mondott valaki (Rajna?) róla, hogy a méretei nem megfelelőek. Hörinek volt igaza, tökéletesek a méretei. Első körös tehetség Hayden. Van aki szerint jobb prospect mint Milliner. Mivel ő kész játékos már most. CB kellett, ez nem titok az előtt, aki ismeri a Raiders CB állományát.
Nála az volt a gond, hogy a sérülése nagyon komoly volt, az élete volt veszélyben konkrétan. Elég sokat cikkeztek erről. Tehát nem egy térdrándulásról beszélünk. Ha egészséges lesz, és persze beváltja a hozzá fűzött reményeket, semmi gond nincs a pickkel. Pass rush ettől nincs, illetve DT poszt is gond, de még van lehetőség, főleg utóbbira látok komoly jelölteket.

Én inkább azon lepődtem meg, mennyire olcsón adta a Raiders a cserét. Nincsenek erre szabályok, adhatják ingyen is. De a szokott ár nagyjából feléért adták, ami engem meglepett. Mindenesetre le akartak menni, lementek. Érthető, én is ezt tartottam legjobb forgatókönyvnek. Minden korai pickre szükség van, ami megszerezhető. Nekik megérte, a Miaminak megérte, a többi nem számít. Ha húznak egy jó játékost, akkor jól döntöttek. A második kör eleje tele lesz elérhető jó játékosokkal. Ezt előre tudtuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
wild card lehet Geno es/vagy BarkleyRolni
Szerintem QB-t csak UDFA-ról hozunk, picket nem kéne rá pazarolni.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
OL, DL, TE, FS ezek koze vszeg beesik a BPA is 😉

Warford, Tank, Moore, J.Williams, Jenkins, Kelce, D.J. Swearinger, Cyprien

wild card lehet Geno es/vagy Barkley

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Szerintem jó választás, mert Aso óta csak szar, vagy vén-porcelán CB-k voltak.
RM mondta, hogy 1/3-ra is őt húzza, ha nincs trade.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Moore vagy Tank erkezesenek orulnek elegge...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nincs bajom sem a pick-el sem a trade-el. Első körös CB/DB backup kellett, plusz az NFL egy profi liga: Hayden-t tuti 1000szer megnézték már a mi orvosaink, a saját orvosai, sőt, a liga orvosai is - ha baj lenne a betegségéből, akkor nem draftoltuk volna.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most néztem a stream-et, gondolom Rajna volt aki Titans mezben szakértett. Mivel ő eléggé lefikázta még magát Hayden-t is, így egy fokkal bizakodóbb vagyok Hayden tekintetében, mert ő elég ritkán találja el a dolgokat. Remélem most is így lesz 😊
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
na Geno Smith 2. körben? 😀Amadeus91
Amadeus ez még viccnek is rossz!
Bárkit csak ne őt!



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
nincs okunk a panaszra, én azt mondom. Hayden beast lesz. sokan röhögnek rajtunk most, oda se neki, majd egy év múlva nem fognak. jól választottunkdeyell
Ahogy olvasgatom van egy pár komment aki szerintem hater és mindegy kit húzunk röhög, a többiek azért nem tartják rossz húzásnak!peterbadbone
Véleményem szerint ha egészségügyileg ténylegesen és hosszútávon is okés akkor nagyon jó playát sikerült behúznunk. PL nálam ő szerepelt mockban is. Talán a kövi Aso szintű beast in silver and black mezben. Persze kicsit meglepő volt RMtől a már más által is említett draft filozófiája véget (első a fal és csak utána a többi) de attól még nagyon jól választott.
Nekem kimondottan tetszik, a haterek meg a most röhögők meg majd lehervadnak ha újra felemelkedünk csapatilag és domináljuk majd a ligát RM munkásságának hála pár éven belül! 😊



több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Sracok hagyjuk mar ezt a hova kell ember hova nem.
1, A mi rosterunkbe mindenhova elfer egy elsokoros tehetsegRolni
Nem jut eszembe olyan csapat, amelyik ne így lenne ezzel 😊 😊