Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Davante Adams’ #Raiders Contract
(h/t @ProFootballTalk)
- 5 yrs, $140M
- $22.75M guaranteed at sign
- $42.9M more in 2023
- 3 yrs, $67.5M practical

Cap Hits
2022: $8.2M
2023: $30.4M
2024: $21.3M
2025: $40M
2026: $40M

51% of this is fluff


3 év 67.5M tulajdonképpen, ami 22,5M. Az meg nem vészes ám egyáltalán.
Az is látszik, h játszanak a 23-as, 24-es cap mérettel, vszeg azért, h minél többen beférjenek a sapka alá.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adjatok neki annyit, mint mi tettük Zay Jonesnak. 😀
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Én a helyében a jelenlegi kérők közül a Browns-ba mennék.
Bruce
Na legalább megfogadta az egyik tanácsomat Watson.

Kemény lesz az AFC idén is.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Ebben a csoportban kellett valami durvát húzniuk, hogy a következő 2-3 évben esélyünk legyen. Aki pedig nyeri ezt a csoportot vagy bejut ebből a csoportból akár a végéig is mehet. (Ezzel nem azt akarom írni, hogy SB favoritok vagyunk, de ez kell, hogy legyen a mindset)

Jones szerződése kvázi 2év 34m.
Adams szerződése a garantált összeget nézve szintén 2 vagy 3 év után könnyen mozdítható lesz szerintem.
Crosby szerződése szintén 23 után könnyen mozdítható.
Carr hosszabbítás is ilyen lesz szerintem.

Szerintem van egy 2 éves ablak, amit most megnyomnak 1000el és utána pedig jöhet egy fiatalítás, újratárazás. Ha jól draftolunk majd a következő években, akkor meg az is működhet majd, addig meg legalább lesz mit nézni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Chandler Jones’ #Raiders Contract
- 3 years, $51M
- $32M fully guaranteed
- 2 void years for cap purposes
- 2 years, $34M practical

Cap Hits
2022: $7.4M
2023: $19.4M
2024: $19.4M
2025: $4.8M (dead)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 639
Cooper top 5 pick volt, Ruggs vmi top 10 utani, AB harmadik koros, es penzecske. Adams se volt ingyen.

Megis Renfrow a király!
ulpianus
Ez így van mondjuk 2 második vagy 2. 3. körèrt simán elhoznám ha itt esetleg nem kell. Már anno is őt akartam, mondjuk egy JJAW helyett....
dande
Renfrow-ért hülyék lennének nem ugyanazt kérni, mint amit Adamsért adtak.
Willie Parker
Szvsz, Renfrow még többet is ér, mint Adams.
Amadeus
Ez nem is lehet kerdes.
If you know, what I mean. 😀
Stez
Én alapvetően nem vagyok boldog ezzel a történettel. Nem a pickek miatt, mert azokat leszarom, sőt, hozzászoktam, hogy az első és második körös pickjeink rendre besülnek. Ellenben aggódva figyelem, hogy ez a évi 28 méter hova fog beférni a cap alá és hol fogjuk húzni a nadrágszíjat, így, hogy meg kell fizetni Carr-t (?), Renfrow-t és Wallert még. Josh Jacobs tuti búcsúzik jövőre, nem fogunk 8 milliót fizetni neki optionre. Abram szintén megy, Ferrell dettó, ezek eldöntött kérdések kvázi (ez a három olyan 20 méter fizu kb.)

Jacobs még pótolható csak-csak, Abram helyére viszont kell egy kezdő safety, aki jó coverben. DT még mindig hiányposzt és jövőre lejár Perryman is, lejár Mullen és a FA corner igazolások is 1 évre jöttek, ahogy látom.

Ja és kéne RT is.

Szóval soknak érzem. Nyilván, ha hoz 2000 yardot, leesik egy gyűrű, akkor faszaság lesz, de azért ez nem borítékolható, sőt.

A Patriot way jobban tetszett. Ez egyelőre egy Rams way. Ez is járható, csak fontosabb a matek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Cooper top 5 pick volt, Ruggs vmi top 10 utani, AB harmadik koros, es penzecske. Adams se volt ingyen.

Megis Renfrow a király!
ulpianus
Ez így van mondjuk 2 második vagy 2. 3. körèrt simán elhoznám ha itt esetleg nem kell. Már anno is őt akartam, mondjuk egy JJAW helyett....
dande
Renfrow-ért hülyék lennének nem ugyanazt kérni, mint amit Adamsért adtak.
Willie Parker
Szvsz, Renfrow még többet is ér, mint Adams.
Amadeus
Ez nem is lehet kerdes.
If you know, what I mean. 😀

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 639
Cooper top 5 pick volt, Ruggs vmi top 10 utani, AB harmadik koros, es penzecske. Adams se volt ingyen.

Megis Renfrow a király!
ulpianus
Ez így van mondjuk 2 második vagy 2. 3. körèrt simán elhoznám ha itt esetleg nem kell. Már anno is őt akartam, mondjuk egy JJAW helyett....
dande
Renfrow-ért hülyék lennének nem ugyanazt kérni, mint amit Adamsért adtak.
Willie Parker
Szvsz, Renfrow még többet is ér, mint Adams.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Cooper top 5 pick volt, Ruggs vmi top 10 utani, AB harmadik koros, es penzecske. Adams se volt ingyen.

Megis Renfrow a király!
ulpianus
Ez így van mondjuk 2 második vagy 2. 3. körèrt simán elhoznám ha itt esetleg nem kell. Már anno is őt akartam, mondjuk egy JJAW helyett....
dande
Renfrow-ért hülyék lennének nem ugyanazt kérni, mint amit Adamsért adtak.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Source: The Packers were willing to pay Davante Adams as much or more than the Raiders are. It came down to him wanting out and to play with Derek Carr, his college QB.

Also per source, Aaron Rodgers knew this was coming and still signed his new Packers contract.
Amadeus
Vegasban a nettó több lesz tuti.... Hagyjuk már az egyetemi csapatot.....
Rodgers 14 millával többet keres Mahomesnál, ez volt az ára, bye bye Adams, MVP cím és PO. Brett Favre nyomdokain járva, majd kétszer-háromszor nyugdíjba fog vonulni és kész. Emberként nálam már leszerepelt a vaccinated srác, most meg egyedül is maradt a hidegben. Sztem 3 évre hazavágta a FRt-t.
Kájzerszóze
csak ki ne derüljön hogy davante csak akkor elit ha Rodgers dobál neki.
(nem mondom hogy tuti ez lesz...)
eaglesmcnabb
A helyedben ránéznék a Fresno focicsapatának twitter oldalára, fél napja csak az ő közös játékaikról tweetelnek 😊
r.baggio
ja nyilván, értem hogy mit mondtok, ráadásul láttuk ezt Burrowéknál is hogy nem elhanyagolható szempont, de mondhatni én is elég régóta gurulósozok az ikertesómmal, és nyilván vele szeretek a legjobban játszani, attól függetlenül szart se érek már az üzleti ligában 😀

Nyilván ettől a trade-től nem lesz szarabb a raiders, de szvsz. Adams közel sem fog olyan számokat hozni Rodgers nélkül (Aztán az is előfordulhat, hogy inkább Rodgers nem fog nélküle 😉).
eaglesmcnabb
A Raiders kulcsjátékait Renfrow és Waller csinálta meg, most majd lesz jó kis feszkó, ha Adams-re le ráfixálva Carr. Én inkább ebben látom a hibalehetőséget. JMD amúgy is hajlamos beleszeretni egy célpontba.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cooper top 5 pick volt, Ruggs vmi top 10 utani, AB harmadik koros, es penzecske. Adams se volt ingyen.

Megis Renfrow a király!
ulpianus
Ez így van mondjuk 2 második vagy 2. 3. körèrt simán elhoznám ha itt esetleg nem kell. Már anno is őt akartam, mondjuk egy JJAW helyett....
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Cooper top 5 pick volt, Ruggs vmi top 10 utani, AB harmadik koros, es penzecske. Adams se volt ingyen.

Megis Renfrow a király!

szerk: Arra is irom amugy, draftolni draftolt a Raiders mostansag WRt koran. Nem tuti az sem.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 322
Én nem onnan közelíteném meg, hogy Adams van-e 28-29 milliós elkapó, hanem onnan, hogy a Carr-Adams-Waller-Renfrow-Miller-Jones-Crosby hetes van-e olyan jó, hogy évi kb 150 millió dollárt elvigyenek. Hiszen ezek után páros lábbal bele kell állni az all inbe, és hosszabbítani a Carr, Waller, Renfrow hármast is.
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 830 — Amerikai sportok rajongója
Source: The Packers were willing to pay Davante Adams as much or more than the Raiders are. It came down to him wanting out and to play with Derek Carr, his college QB.

Also per source, Aaron Rodgers knew this was coming and still signed his new Packers contract.
Amadeus
Vegasban a nettó több lesz tuti.... Hagyjuk már az egyetemi csapatot.....
Rodgers 14 millával többet keres Mahomesnál, ez volt az ára, bye bye Adams, MVP cím és PO. Brett Favre nyomdokain járva, majd kétszer-háromszor nyugdíjba fog vonulni és kész. Emberként nálam már leszerepelt a vaccinated srác, most meg egyedül is maradt a hidegben. Sztem 3 évre hazavágta a FRt-t.
Kájzerszóze
csak ki ne derüljön hogy davante csak akkor elit ha Rodgers dobál neki.
(nem mondom hogy tuti ez lesz...)
eaglesmcnabb
Én is fázok ettől azért. Volt olyan GB elkapó aki máshol is elit számokat hozott továbbra is? Főleg hogy megkapta az óriás lovét itt most nálunk, necces. Max ez az érzelmi szál vonal adhat reményt, hogy itt azért nem ez lesz.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Source: The Packers were willing to pay Davante Adams as much or more than the Raiders are. It came down to him wanting out and to play with Derek Carr, his college QB.

Also per source, Aaron Rodgers knew this was coming and still signed his new Packers contract.
Amadeus
Vegasban a nettó több lesz tuti.... Hagyjuk már az egyetemi csapatot.....
Rodgers 14 millával többet keres Mahomesnál, ez volt az ára, bye bye Adams, MVP cím és PO. Brett Favre nyomdokain járva, majd kétszer-háromszor nyugdíjba fog vonulni és kész. Emberként nálam már leszerepelt a vaccinated srác, most meg egyedül is maradt a hidegben. Sztem 3 évre hazavágta a FRt-t.
Kájzerszóze
csak ki ne derüljön hogy davante csak akkor elit ha Rodgers dobál neki.
(nem mondom hogy tuti ez lesz...)
eaglesmcnabb
A helyedben ránéznék a Fresno focicsapatának twitter oldalára, fél napja csak az ő közös játékaikról tweetelnek 😊
r.baggio
ja nyilván, értem hogy mit mondtok, ráadásul láttuk ezt Burrowéknál is hogy nem elhanyagolható szempont, de mondhatni én is elég régóta gurulósozok az ikertesómmal, és nyilván vele szeretek a legjobban játszani, attól függetlenül szart se érek már az üzleti ligában 😀

Nyilván ettől a trade-től nem lesz szarabb a raiders, de szvsz. Adams közel sem fog olyan számokat hozni Rodgers nélkül (Aztán az is előfordulhat, hogy inkább Rodgers nem fog nélküle 😉).

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Source: The Packers were willing to pay Davante Adams as much or more than the Raiders are. It came down to him wanting out and to play with Derek Carr, his college QB.

Also per source, Aaron Rodgers knew this was coming and still signed his new Packers contract.
Amadeus
Vegasban a nettó több lesz tuti.... Hagyjuk már az egyetemi csapatot.....
Rodgers 14 millával többet keres Mahomesnál, ez volt az ára, bye bye Adams, MVP cím és PO. Brett Favre nyomdokain járva, majd kétszer-háromszor nyugdíjba fog vonulni és kész. Emberként nálam már leszerepelt a vaccinated srác, most meg egyedül is maradt a hidegben. Sztem 3 évre hazavágta a FRt-t.
Kájzerszóze
csak ki ne derüljön hogy davante csak akkor elit ha Rodgers dobál neki.
(nem mondom hogy tuti ez lesz...)
eaglesmcnabb
A helyedben ránéznék a Fresno focicsapatának twitter oldalára, fél napja csak az ő közös játékaikról tweetelnek 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Source: The Packers were willing to pay Davante Adams as much or more than the Raiders are. It came down to him wanting out and to play with Derek Carr, his college QB.

Also per source, Aaron Rodgers knew this was coming and still signed his new Packers contract.
Amadeus
Vegasban a nettó több lesz tuti.... Hagyjuk már az egyetemi csapatot.....
Rodgers 14 millával többet keres Mahomesnál, ez volt az ára, bye bye Adams, MVP cím és PO. Brett Favre nyomdokain járva, majd kétszer-háromszor nyugdíjba fog vonulni és kész. Emberként nálam már leszerepelt a vaccinated srác, most meg egyedül is maradt a hidegben. Sztem 3 évre hazavágta a FRt-t.
Kájzerszóze
csak ki ne derüljön hogy davante csak akkor elit ha Rodgers dobál neki.
(nem mondom hogy tuti ez lesz...)
eaglesmcnabb
Egyetemen jó volt a kapcsolat Carr és Adams között, ez volt az alap kiindulópont hogy leigazoljuk.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Source: The Packers were willing to pay Davante Adams as much or more than the Raiders are. It came down to him wanting out and to play with Derek Carr, his college QB.

Also per source, Aaron Rodgers knew this was coming and still signed his new Packers contract.
Amadeus
Vegasban a nettó több lesz tuti.... Hagyjuk már az egyetemi csapatot.....
Rodgers 14 millával többet keres Mahomesnál, ez volt az ára, bye bye Adams, MVP cím és PO. Brett Favre nyomdokain járva, majd kétszer-háromszor nyugdíjba fog vonulni és kész. Emberként nálam már leszerepelt a vaccinated srác, most meg egyedül is maradt a hidegben. Sztem 3 évre hazavágta a FRt-t.
Kájzerszóze
csak ki ne derüljön hogy davante csak akkor elit ha Rodgers dobál neki.
(nem mondom hogy tuti ez lesz...)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 216 — Kinek mit intézett a kormánya
Nekem annyi a bajom, ami a többi hiányposztunkat illeti, hogy lesz e rá valami megoldás. (biztos lesz, de a minősége az kérdéses)

Egy igazi nr1 WR úgyis kellett.
Bruce
3. körös tackle-ket kezdhetünk nézni. például itt a topikban már volt említve Daniel Faalele. aztán ött van még Tyler Smith, Nicholas Petit-Frere, Max Mitchell, Sean Rhyan. hátha lesz valaki aki beválik.
deyell
Faalele szerintem már nem lesz bent.
Aki még érdekes lehet az Arizona State-ről Kellen Dietsch.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Wilson eljött ebbe a csoportba utolsónak lenni évekig......
KeyG
😀

Jók ezek a márciusi jóslatok.
roberto23
Van rá 1 söröm Neked, na? 😀
KeyG
Úriember biztosra nem fogad. 😀

de amúgy állom. csak akkor konkretizáljuk mit takar az évekig, nehogy ezen csússzon el a dolog. 😀
roberto23
hát 12 évet mondott russ nem?
briareos
jaja. 3-4 gyűrűvel. úgyh broncos részről idő, mint a tenger. 😀
roberto23
Konkrétan azt mondom, hogy Wilson 2 év és cserét fog kérni, ha engem kérdezel én nem látom jónak ezt a helyzetet.
Mahomes-sal nem lehet versengeni hosszútávon, Herbert és csapata bitang évekig a Raiders egy QB-ra van attól, hogy ott legyen ahol ez a két csapat.
Wilson és a Broncos? Számomra valahogy nem jön át, és nem akarom elvenni a kedved.
Hamarabb lesz Mbappé a Realba ami évek óta húzódik, mint Wilson gyűrűt nyerjen.
KeyG
"Herbert és csapata bitang évekig" - Herbert tavaly is brutál jó volt, de a gyenge védelem miatt nem jutottak be. Na most jött egy (gyenge formában lévő) khalil Mack meg Jc Jackson így a passzvédelem javulni fog valamit. Viszont a futás elleni védekezéshez, ami a legnagyobb gyengeseguk volt, jött egy szem Joseph Day. Ha nem hoznak mást kimondottan erre, akkor ugyanúgy atfog futni rajtuk mindenki. Na meg Lombardit még nem is említettem. Szóval a fő achilles pontok ugyanúgy megvannak a chargersnél.
"Raiders egy qb-ra van attól, hogy ott legyen ahol ez a két csapat" - Szerintem meg pont a qb miatt vannak közel ehhez a két csapathoz. A raidersben lehet sorolni az elit játékosokat. Adams, Waller, Crosby, Chandler Jones. Viszont mögöttük? Van még egy-két elfogadható játékos, de még nagyon kéne OG, OT, Dt, Cb meg S. Némelyikből több is.
Szóval bőven van még támadási felület mindkét csapaton. Denverben viszont.. Már tavaly is a 16. fordulóig tartottak a lépést a másik két csapattal. Azota meg a messze a legnagyobb problémájukat orvosolták. Ha visszaigazolják azt az egy-két FA-jüket akkor a védelem se lesz rosszabb mint tavaly.
Seda26
Mack a futás ellen is remek. Drafton jöhet valami husi D line. …
Tomcsik
Sidenote: Austin Johnson is érkezett gaptölteléknek.
Nem húznám a számat egy DL választásnál, de egy LB-t, egy OL-t vagy egy WR-t is megértenék simán.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Sok.
30 eves lesz a pali, duskal a rohadt jo elkapokban a draft. Hiaba kiraly Adams, nalam ez a csere butasag a volt Raiderstol.
Stez
nem hinném, hogy olyan sok elit elkapó prospect maradna bent 1/22-nél. mivel nem is nagyon van olyan idén. jó prospectek vannak ezen a poszton, viszonylag mély is, de ennyi. ez a draft egyébként összességében viszonylag gyenge, nem tragédia most két picktől megszabadulni.
deyell
De nem 1/22-n kell huzni jo elkapot. Ha ugyanezt az 1+2-t odaadod egy felcsereert, ebben a gyenge classban, ahol mindenki szabadulna a pickjetol, talan meg a top10 kornyekere is felmesz, ahol valogathatsz abbol a 3-4 WR-talentbol, akiket oda varnak.

Amugy egyebkent szerintem az 1/22-n is lesz jo WR, sot, meg a 2/22-n is, baromira vastag a class. En szemely szerint akkor inkabb huztam volna mindket pickkel elkapot, vagy felmegyek 1/22-rol, de semmikepp sem Adamset valasztottam volna. 30 lesz, es azert ez az a kor, ahol szepen elkezd elfogyni a nafta a jatekosokbol. Lehet, hogy Adamsbol nem fog, de nem latom, hogy ket-harom evnel tobb van benne dominans szinten.

Mint ahogy az sem elhanyagolhato, hogy a csavo kapott egy evi 28.5 millio dollar atlagu hosszabbitast.

Ezeket igy osszeadva, nalam ez a buli sok. Egy 25-26 eves dominans jatekosnal nem mondanam ezt, mert siman a prime-jan van, a legjobb eveit tapossa es van benne ot-hat ev dominans szinten, de Adams ugye 30 lesz, es ez nalam nagyon fontos tenyezo, ami sokat ront az erteken.
Stez
Azért ekkora jelentőséget ne tulajdoníts az életkornak szerintem, egyénfüggő minden.
A szerződés összege nagy, de ez majd az FO feladata lesz menedzselni.
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 038 — #officialBoliever
Wilson eljött ebbe a csoportba utolsónak lenni évekig......
KeyG
😀

Jók ezek a márciusi jóslatok.
roberto23
Van rá 1 söröm Neked, na? 😀
KeyG
Úriember biztosra nem fogad. 😀

de amúgy állom. csak akkor konkretizáljuk mit takar az évekig, nehogy ezen csússzon el a dolog. 😀
roberto23
hát 12 évet mondott russ nem?
briareos
jaja. 3-4 gyűrűvel. úgyh broncos részről idő, mint a tenger. 😀
roberto23
Konkrétan azt mondom, hogy Wilson 2 év és cserét fog kérni, ha engem kérdezel én nem látom jónak ezt a helyzetet.
Mahomes-sal nem lehet versengeni hosszútávon, Herbert és csapata bitang évekig a Raiders egy QB-ra van attól, hogy ott legyen ahol ez a két csapat.
Wilson és a Broncos? Számomra valahogy nem jön át, és nem akarom elvenni a kedved.
Hamarabb lesz Mbappé a Realba ami évek óta húzódik, mint Wilson gyűrűt nyerjen.
KeyG
Na pont az ilyenek miatt tartom hülyeségnek ezeket a márciusi jóslat versenyeket. Elméletben játszunk le meccseket, mindenféle körülmény figyelembe vétele nélkül.

Pl. itt van a Raiders, akik szerinted totál kesz csapat qb nélkül. Kérdem én, hogy lesz meg akkor az a qb, amikor amiből szerezhettek vna most küldték el egy 30 éves elkapoert? És ugye itt azt az apró tényt se vettük figyelembe, hogy McDaniels lett a HC, ami elsülhet baromi jól, de elképesztő szarul is.

Vagy a Bolts. Papiron sokszor volt már bitang csapat ott, pályán mégis kevésszer jött ez ki. Mi van, ha hozzák szerencsétlenek a szokásos formájukat, és kidol a fel csapat megint?

A KC nyilván nem kérdés, de ott is történhet bármikor bármi. Hosszú azért egy szezon.

De legyen így, ahogy mondod, és mind a 3 csapat SB contender lesz jövőre. És akkor mi van? Szerintem az teljesen látható nálunk, hogy a win now időszak nem most lesz még, hanem legkorábban jövőre. Addigra kell teljesen befoltozni a lyukakat, addigra lesz látható mi kell meg Wilson köre, hogy működjön a dolog. 33 éves, 5-6 éve minimum lehet meg jó szinten, ha van körülötte megfelelő support.

De 1 szó mint száz, máshogy látjuk, amivel nincs baj. 😊 de azért fel évvel a szezon kezdete előtt a 2 év múlva sírva menekül majd Wilson jóslatokat kicsit erősnek érzem. 😊

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
Nekem annyi a bajom, ami a többi hiányposztunkat illeti, hogy lesz e rá valami megoldás. (biztos lesz, de a minősége az kérdéses)

Egy igazi nr1 WR úgyis kellett.
Bruce
3. körös tackle-ket kezdhetünk nézni. például itt a topikban már volt említve Daniel Faalele. aztán ött van még Tyler Smith, Nicholas Petit-Frere, Max Mitchell, Sean Rhyan. hátha lesz valaki aki beválik.

choose life
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Sok.
30 eves lesz a pali, duskal a rohadt jo elkapokban a draft. Hiaba kiraly Adams, nalam ez a csere butasag a volt Raiderstol.
Stez
nem hinném, hogy olyan sok elit elkapó prospect maradna bent 1/22-nél. mivel nem is nagyon van olyan idén. jó prospectek vannak ezen a poszton, viszonylag mély is, de ennyi. ez a draft egyébként összességében viszonylag gyenge, nem tragédia most két picktől megszabadulni.
deyell
De nem 1/22-n kell huzni jo elkapot. Ha ugyanezt az 1+2-t odaadod egy felcsereert, ebben a gyenge classban, ahol mindenki szabadulna a pickjetol, talan meg a top10 kornyekere is felmesz, ahol valogathatsz abbol a 3-4 WR-talentbol, akiket oda varnak.

Amugy egyebkent szerintem az 1/22-n is lesz jo WR, sot, meg a 2/22-n is, baromira vastag a class. En szemely szerint akkor inkabb huztam volna mindket pickkel elkapot, vagy felmegyek 1/22-rol, de semmikepp sem Adamset valasztottam volna. 30 lesz, es azert ez az a kor, ahol szepen elkezd elfogyni a nafta a jatekosokbol. Lehet, hogy Adamsbol nem fog, de nem latom, hogy ket-harom evnel tobb van benne dominans szinten.

Mint ahogy az sem elhanyagolhato, hogy a csavo kapott egy evi 28.5 millio dollar atlagu hosszabbitast.

Ezeket igy osszeadva, nalam ez a buli sok. Egy 25-26 eves dominans jatekosnal nem mondanam ezt, mert siman a prime-jan van, a legjobb eveit tapossa es van benne ot-hat ev dominans szinten, de Adams ugye 30 lesz, es ez nalam nagyon fontos tenyezo, ami sokat ront az erteken.

több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Nekem annyi a bajom, ami a többi hiányposztunkat illeti, hogy lesz e rá valami megoldás. (biztos lesz, de a minősége az kérdéses)

Egy igazi nr1 WR úgyis kellett.