Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 038 — #officialBoliever
Wilson eljött ebbe a csoportba utolsónak lenni évekig......
KeyG
😀

Jók ezek a márciusi jóslatok.
roberto23
Van rá 1 söröm Neked, na? 😀
KeyG
Úriember biztosra nem fogad. 😀

de amúgy állom. csak akkor konkretizáljuk mit takar az évekig, nehogy ezen csússzon el a dolog. 😀
roberto23
hát 12 évet mondott russ nem?
briareos
jaja. 3-4 gyűrűvel. úgyh broncos részről idő, mint a tenger. 😀
roberto23
Konkrétan azt mondom, hogy Wilson 2 év és cserét fog kérni, ha engem kérdezel én nem látom jónak ezt a helyzetet.
Mahomes-sal nem lehet versengeni hosszútávon, Herbert és csapata bitang évekig a Raiders egy QB-ra van attól, hogy ott legyen ahol ez a két csapat.
Wilson és a Broncos? Számomra valahogy nem jön át, és nem akarom elvenni a kedved.
Hamarabb lesz Mbappé a Realba ami évek óta húzódik, mint Wilson gyűrűt nyerjen.
KeyG
Na pont az ilyenek miatt tartom hülyeségnek ezeket a márciusi jóslat versenyeket. Elméletben játszunk le meccseket, mindenféle körülmény figyelembe vétele nélkül.

Pl. itt van a Raiders, akik szerinted totál kesz csapat qb nélkül. Kérdem én, hogy lesz meg akkor az a qb, amikor amiből szerezhettek vna most küldték el egy 30 éves elkapoert? És ugye itt azt az apró tényt se vettük figyelembe, hogy McDaniels lett a HC, ami elsülhet baromi jól, de elképesztő szarul is.

Vagy a Bolts. Papiron sokszor volt már bitang csapat ott, pályán mégis kevésszer jött ez ki. Mi van, ha hozzák szerencsétlenek a szokásos formájukat, és kidol a fel csapat megint?

A KC nyilván nem kérdés, de ott is történhet bármikor bármi. Hosszú azért egy szezon.

De legyen így, ahogy mondod, és mind a 3 csapat SB contender lesz jövőre. És akkor mi van? Szerintem az teljesen látható nálunk, hogy a win now időszak nem most lesz még, hanem legkorábban jövőre. Addigra kell teljesen befoltozni a lyukakat, addigra lesz látható mi kell meg Wilson köre, hogy működjön a dolog. 33 éves, 5-6 éve minimum lehet meg jó szinten, ha van körülötte megfelelő support.

De 1 szó mint száz, máshogy látjuk, amivel nincs baj. 😊 de azért fel évvel a szezon kezdete előtt a 2 év múlva sírva menekül majd Wilson jóslatokat kicsit erősnek érzem. 😊

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
Nekem annyi a bajom, ami a többi hiányposztunkat illeti, hogy lesz e rá valami megoldás. (biztos lesz, de a minősége az kérdéses)

Egy igazi nr1 WR úgyis kellett.
Bruce
3. körös tackle-ket kezdhetünk nézni. például itt a topikban már volt említve Daniel Faalele. aztán ött van még Tyler Smith, Nicholas Petit-Frere, Max Mitchell, Sean Rhyan. hátha lesz valaki aki beválik.

choose life
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Sok.
30 eves lesz a pali, duskal a rohadt jo elkapokban a draft. Hiaba kiraly Adams, nalam ez a csere butasag a volt Raiderstol.
Stez
nem hinném, hogy olyan sok elit elkapó prospect maradna bent 1/22-nél. mivel nem is nagyon van olyan idén. jó prospectek vannak ezen a poszton, viszonylag mély is, de ennyi. ez a draft egyébként összességében viszonylag gyenge, nem tragédia most két picktől megszabadulni.
deyell
De nem 1/22-n kell huzni jo elkapot. Ha ugyanezt az 1+2-t odaadod egy felcsereert, ebben a gyenge classban, ahol mindenki szabadulna a pickjetol, talan meg a top10 kornyekere is felmesz, ahol valogathatsz abbol a 3-4 WR-talentbol, akiket oda varnak.

Amugy egyebkent szerintem az 1/22-n is lesz jo WR, sot, meg a 2/22-n is, baromira vastag a class. En szemely szerint akkor inkabb huztam volna mindket pickkel elkapot, vagy felmegyek 1/22-rol, de semmikepp sem Adamset valasztottam volna. 30 lesz, es azert ez az a kor, ahol szepen elkezd elfogyni a nafta a jatekosokbol. Lehet, hogy Adamsbol nem fog, de nem latom, hogy ket-harom evnel tobb van benne dominans szinten.

Mint ahogy az sem elhanyagolhato, hogy a csavo kapott egy evi 28.5 millio dollar atlagu hosszabbitast.

Ezeket igy osszeadva, nalam ez a buli sok. Egy 25-26 eves dominans jatekosnal nem mondanam ezt, mert siman a prime-jan van, a legjobb eveit tapossa es van benne ot-hat ev dominans szinten, de Adams ugye 30 lesz, es ez nalam nagyon fontos tenyezo, ami sokat ront az erteken.

több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Nekem annyi a bajom, ami a többi hiányposztunkat illeti, hogy lesz e rá valami megoldás. (biztos lesz, de a minősége az kérdéses)

Egy igazi nr1 WR úgyis kellett.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
ja amúgy a 30 feletti játékosokról. amikor legutóbb a Super Bowlba jutottunk, majdnem az összes jó játékosunk 30 felett volt, volt aki bőven... Gannon, Charlie Garner, Tim Brown, Jerry Rice, Lincoln Kennedy, Trace Armstrong, Bill Romanowski, Rod Woodson. még egy nagy run bennük volt, tudták hogy bajnokesélyes csapat, és odatették magukat.

úgyhogy jöhet még Gilmore is. 😊

choose life
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Dikkgec!
Én örülük ennek a trade-nek. Lehet mély a class, de nincs garancia arra, hogy akit 22-ön maradt volna az legint No1 elkapó lett volna. Márpedig nekünk évek óta a WR1 az egyik legnagyobb need. Egy bizonyított elit elkapó érkezett aki nem egy AB/OBJ kategória.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 220 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Fresno State POOOOOWER!!!


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 848
Sok.
30 eves lesz a pali, duskal a rohadt jo elkapokban a draft. Hiaba kiraly Adams, nalam ez a csere butasag a volt Raiderstol.
Stez
detto ez az érzésem nekem is. Max 2 évet látok benne, amikor még Top szinten lesz. Kívánom, hogy sikeres legyen Las Vegas-ban, de nehezen tudom elképzelni.
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Sok.
30 eves lesz a pali, duskal a rohadt jo elkapokban a draft. Hiaba kiraly Adams, nalam ez a csere butasag a volt Raiderstol.
Stez
Annyiban vitatkoznék, hogy a draft dúskál az egyetemen jó elkapókban, Adams meg már az NFL-ben is bizonyított.
Az tény, hogy ennyit szerintem sem ér egy elkapó, de mivel ez volt a csereérték, így ez már így esett.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
Sok.
30 eves lesz a pali, duskal a rohadt jo elkapokban a draft. Hiaba kiraly Adams, nalam ez a csere butasag a volt Raiderstol.
Stez
nem hinném, hogy olyan sok elit elkapó prospect maradna bent 1/22-nél. mivel nem is nagyon van olyan idén. jó prospectek vannak ezen a poszton, viszonylag mély is, de ennyi. ez a draft egyébként összességében viszonylag gyenge, nem tragédia most két picktől megszabadulni.

choose life
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 209
Sok.
30 eves lesz a pali, duskal a rohadt jo elkapokban a draft. Hiaba kiraly Adams, nalam ez a csere butasag a volt Raiderstol.
Stez
És így több esélyük lesz a csoport megnyerésére? Nem hiszem..
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593

choose life
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Sok.
30 eves lesz a pali, duskal a rohadt jo elkapokban a draft. Hiaba kiraly Adams, nalam ez a csere butasag a volt Raiderstol.

több mint 2 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Adams mint Raider.


Green Bayben is kapott volna annyit, mint itt, de ő ide akart jönni!



Hogy legyen azért egy kis keserű mellékíz,

Vajon milyen gyorsan lesz ez a tweet törölve.
iktriad
Mi a baja Renfrowal?
steelwolf
Ez pont jól jön a hosszabítás előtt... 😀
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Azért fal nélkül nehéz lesz, főleg hogy Gilmore a következő célpontunk.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Csak mondom, h a Randy Moss-os években nem volt komoly TE játék a Pats-nel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Mi van?

Na erre nem számítottam 😀

OL rendezésére azért kíváncsi leszek, illetve remélem nem Renfrow vagy Waller bánja majd ezt...

Carr gondolom kapja a hosszabbítást majd ezután 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Minden AFC West meccs mehet főműsoridőbe!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 291 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Adams mint Raider.


Green Bayben is kapott volna annyit, mint itt, de ő ide akart jönni!



Hogy legyen azért egy kis keserű mellékíz,

Vajon milyen gyorsan lesz ez a tweet törölve.
iktriad
Mi a baja Renfrowal?
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jó reggelt! Elnézést de milyen rendezvényen is vagyok?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adams mint Raider.


Green Bayben is kapott volna annyit, mint itt, de ő ide akart jönni!



Hogy legyen azért egy kis keserű mellékíz,

Vajon milyen gyorsan lesz ez a tweet törölve.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
Raiders DE Chandler Jones:
Three-year, $51M
$12M signing bonus
$32M total guaranteed
2025/2026 void years !!!
$4M 2022/$7.5M salaries fully gtd
$8.5M roster bonus on third day of 2023 league year
$44k per game roster bonuses
$500k Pro Bowl incentive each year.
2022 cap hit: $7.312M

Raiders RB Brandon Bolden:
Two-year, $5.01 contract includes $1.25M signing bonus, $2.375M guaranteed. $1.125M 2022 base salary is fully guaranteed. Has $17.5k per game roster bonus in 2022, $30k in 2023, $82.5k workout bonus in 2022, $90k in 2023.

22 cap hit: $2.13M
23: $2.88M

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
erre kell felébrednem?

gondolom igazolni nem nagyon fogunk már, azt mondom az egész draft (már ami maradt belőle) mehet a támadófal erősítésére, hátha kifogunk egy jó right tackle-t vagy guardot.

becsüljük meg Carrt. nélküle Adams nem jött volna ide

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Wilson eljött ebbe a csoportba utolsónak lenni évekig......
KeyG
😀

Jók ezek a márciusi jóslatok.
roberto23
Van rá 1 söröm Neked, na? 😀
KeyG
Úriember biztosra nem fogad. 😀

de amúgy állom. csak akkor konkretizáljuk mit takar az évekig, nehogy ezen csússzon el a dolog. 😀
roberto23
hát 12 évet mondott russ nem?
briareos
jaja. 3-4 gyűrűvel. úgyh broncos részről idő, mint a tenger. 😀
roberto23
Konkrétan azt mondom, hogy Wilson 2 év és cserét fog kérni, ha engem kérdezel én nem látom jónak ezt a helyzetet.
Mahomes-sal nem lehet versengeni hosszútávon, Herbert és csapata bitang évekig a Raiders egy QB-ra van attól, hogy ott legyen ahol ez a két csapat.
Wilson és a Broncos? Számomra valahogy nem jön át, és nem akarom elvenni a kedved.
Hamarabb lesz Mbappé a Realba ami évek óta húzódik, mint Wilson gyűrűt nyerjen.
KeyG
"Herbert és csapata bitang évekig" - Herbert tavaly is brutál jó volt, de a gyenge védelem miatt nem jutottak be. Na most jött egy (gyenge formában lévő) khalil Mack meg Jc Jackson így a passzvédelem javulni fog valamit. Viszont a futás elleni védekezéshez, ami a legnagyobb gyengeseguk volt, jött egy szem Joseph Day. Ha nem hoznak mást kimondottan erre, akkor ugyanúgy atfog futni rajtuk mindenki. Na meg Lombardit még nem is említettem. Szóval a fő achilles pontok ugyanúgy megvannak a chargersnél.
"Raiders egy qb-ra van attól, hogy ott legyen ahol ez a két csapat" - Szerintem meg pont a qb miatt vannak közel ehhez a két csapathoz. A raidersben lehet sorolni az elit játékosokat. Adams, Waller, Crosby, Chandler Jones. Viszont mögöttük? Van még egy-két elfogadható játékos, de még nagyon kéne OG, OT, Dt, Cb meg S. Némelyikből több is.
Szóval bőven van még támadási felület mindkét csapaton. Denverben viszont.. Már tavaly is a 16. fordulóig tartottak a lépést a másik két csapattal. Azota meg a messze a legnagyobb problémájukat orvosolták. Ha visszaigazolják azt az egy-két FA-jüket akkor a védelem se lesz rosszabb mint tavaly.
Seda26
Mack a futás ellen is remek. Drafton jöhet valami husi D line. …

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 972
Wilson eljött ebbe a csoportba utolsónak lenni évekig......
KeyG
😀

Jók ezek a márciusi jóslatok.
roberto23
Van rá 1 söröm Neked, na? 😀
KeyG
Úriember biztosra nem fogad. 😀

de amúgy állom. csak akkor konkretizáljuk mit takar az évekig, nehogy ezen csússzon el a dolog. 😀
roberto23
hát 12 évet mondott russ nem?
briareos
jaja. 3-4 gyűrűvel. úgyh broncos részről idő, mint a tenger. 😀
roberto23
Konkrétan azt mondom, hogy Wilson 2 év és cserét fog kérni, ha engem kérdezel én nem látom jónak ezt a helyzetet.
Mahomes-sal nem lehet versengeni hosszútávon, Herbert és csapata bitang évekig a Raiders egy QB-ra van attól, hogy ott legyen ahol ez a két csapat.
Wilson és a Broncos? Számomra valahogy nem jön át, és nem akarom elvenni a kedved.
Hamarabb lesz Mbappé a Realba ami évek óta húzódik, mint Wilson gyűrűt nyerjen.
KeyG
"Herbert és csapata bitang évekig" - Herbert tavaly is brutál jó volt, de a gyenge védelem miatt nem jutottak be. Na most jött egy (gyenge formában lévő) khalil Mack meg Jc Jackson így a passzvédelem javulni fog valamit. Viszont a futás elleni védekezéshez, ami a legnagyobb gyengeseguk volt, jött egy szem Joseph Day. Ha nem hoznak mást kimondottan erre, akkor ugyanúgy atfog futni rajtuk mindenki. Na meg Lombardit még nem is említettem. Szóval a fő achilles pontok ugyanúgy megvannak a chargersnél.
"Raiders egy qb-ra van attól, hogy ott legyen ahol ez a két csapat" - Szerintem meg pont a qb miatt vannak közel ehhez a két csapathoz. A raidersben lehet sorolni az elit játékosokat. Adams, Waller, Crosby, Chandler Jones. Viszont mögöttük? Van még egy-két elfogadható játékos, de még nagyon kéne OG, OT, Dt, Cb meg S. Némelyikből több is.
Szóval bőven van még támadási felület mindkét csapaton. Denverben viszont.. Már tavaly is a 16. fordulóig tartottak a lépést a másik két csapattal. Azota meg a messze a legnagyobb problémájukat orvosolták. Ha visszaigazolják azt az egy-két FA-jüket akkor a védelem se lesz rosszabb mint tavaly.
Seda26
Chargers tavaly Staley miatt volt ott + és - irányban is ott ahol, túl sok volt a kockázatos döntés. Valóban futás elleni védelemben gyengék voltak, de a drafton ha kihúznák elsőben Jordan Davist nem lennék meglepődve.
Nálam jelenleg a Chargers a team to beat az AFC-ben, de korai még erről beszélni.
Raiders, Josh Jacobs és Nate Hobbs elég jó játékosok Renfrow-ról ne is beszéljünk, Carr a kérdés mire lesz képes egy ilyen O-val illetve McDaniels. Itt sokkal több a támadható felület még, de kevesebb is mint Denverben.
Denver: Elég jó WR corp van itt ez tény, de számomra Metcalf és Lockett szintjét nem hozzák még de ez változhat Jeudy esetében leginkább. Fangio nem véletlenül lett elküldve a 7 győzelem ( Giants, Jets, Jags, WFT, Cowboys, Chargers, Lions ) szerintem ezzel sok mindent elmondtam. A Raiders és a Chiefs tavaly is oda-vissza verte őket.
Wilsonra reagálva, rengeteget adott érte a Broncos és én láttam tavaly párszor játszani Wilson-t, engem nem nyűgözött le állandóan a hero Lockett és Metcalf felé, semmi TE játék.
Másképp látjuk a helyzetet, de ezért jó az ubiszezon. 😊
Én nem lennék meglepődve ha a Broncos végezne egyedül ebből a csoportból 0.5% alatt és ezt is jósolom.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers