Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 161
Wilson eljött ebbe a csoportba utolsónak lenni évekig......
KeyG
😀

Jók ezek a márciusi jóslatok.
roberto23
Van rá 1 söröm Neked, na? 😀
KeyG
Úriember biztosra nem fogad. 😀

de amúgy állom. csak akkor konkretizáljuk mit takar az évekig, nehogy ezen csússzon el a dolog. 😀
roberto23
hát 12 évet mondott russ nem?
briareos
jaja. 3-4 gyűrűvel. úgyh broncos részről idő, mint a tenger. 😀
roberto23
Konkrétan azt mondom, hogy Wilson 2 év és cserét fog kérni, ha engem kérdezel én nem látom jónak ezt a helyzetet.
Mahomes-sal nem lehet versengeni hosszútávon, Herbert és csapata bitang évekig a Raiders egy QB-ra van attól, hogy ott legyen ahol ez a két csapat.
Wilson és a Broncos? Számomra valahogy nem jön át, és nem akarom elvenni a kedved.
Hamarabb lesz Mbappé a Realba ami évek óta húzódik, mint Wilson gyűrűt nyerjen.
KeyG
"Herbert és csapata bitang évekig" - Herbert tavaly is brutál jó volt, de a gyenge védelem miatt nem jutottak be. Na most jött egy (gyenge formában lévő) khalil Mack meg Jc Jackson így a passzvédelem javulni fog valamit. Viszont a futás elleni védekezéshez, ami a legnagyobb gyengeseguk volt, jött egy szem Joseph Day. Ha nem hoznak mást kimondottan erre, akkor ugyanúgy atfog futni rajtuk mindenki. Na meg Lombardit még nem is említettem. Szóval a fő achilles pontok ugyanúgy megvannak a chargersnél.
"Raiders egy qb-ra van attól, hogy ott legyen ahol ez a két csapat" - Szerintem meg pont a qb miatt vannak közel ehhez a két csapathoz. A raidersben lehet sorolni az elit játékosokat. Adams, Waller, Crosby, Chandler Jones. Viszont mögöttük? Van még egy-két elfogadható játékos, de még nagyon kéne OG, OT, Dt, Cb meg S. Némelyikből több is.
Szóval bőven van még támadási felület mindkét csapaton. Denverben viszont.. Már tavaly is a 16. fordulóig tartottak a lépést a másik két csapattal. Azota meg a messze a legnagyobb problémájukat orvosolták. Ha visszaigazolják azt az egy-két FA-jüket akkor a védelem se lesz rosszabb mint tavaly.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ellenérték. Nem is sok. A Jets nem is olyan régen többet kapott egy másik Adamsért cserébe.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 291 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Estét!

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
Source: The Packers were willing to pay Davante Adams as much or more than the Raiders are. It came down to him wanting out and to play with Derek Carr, his college QB.

Also per source, Aaron Rodgers knew this was coming and still signed his new Packers contract.
Amadeus
Vegasban a nettó több lesz tuti.... Hagyjuk már az egyetemi csapatot.....
Rodgers 14 millával többet keres Mahomesnál, ez volt az ára, bye bye Adams, MVP cím és PO. Brett Favre nyomdokain járva, majd kétszer-háromszor nyugdíjba fog vonulni és kész. Emberként nálam már leszerepelt a vaccinatedimmunized srác, most meg egyedül is maradt a hidegben. Sztem 3 évre hazavágta a FRt-t.
Kájzerszóze
fixed that for you amúgy +1

több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Source: The Packers were willing to pay Davante Adams as much or more than the Raiders are. It came down to him wanting out and to play with Derek Carr, his college QB.

Also per source, Aaron Rodgers knew this was coming and still signed his new Packers contract.
Amadeus
Vegasban a nettó több lesz tuti.... Hagyjuk már az egyetemi csapatot.....
Rodgers 14 millával többet keres Mahomesnál, ez volt az ára, bye bye Adams, MVP cím és PO. Brett Favre nyomdokain járva, majd kétszer-háromszor nyugdíjba fog vonulni és kész. Emberként nálam már leszerepelt a vaccinated srác, most meg egyedül is maradt a hidegben. Sztem 3 évre hazavágta a FRt-t.



több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 602
Kiket lehet draftolni első körben?
a lista kb kifogyhatatlan. Csak 5-8 évet ha nézünk egy
Rookie szerződésért.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 640
Source: The Packers were willing to pay Davante Adams as much or more than the Raiders are. It came down to him wanting out and to play with Derek Carr, his college QB.

Also per source, Aaron Rodgers knew this was coming and still signed his new Packers contract.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 640
legalább a drafton nem kell izgulni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak el ne cseréljék Carrt Clevelandbe Mayfieldért, mire megjön Adams. 😀 😀 😀
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 961
Davante Adams' contract is worth $141.25M over five years
Rodaron
vótmá
briareos
jóvan 😀
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
Davante Adams' contract is worth $141.25M over five years
Rodaron
vótmá

több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 961
Davante Adams' contract is worth $141.25M over five years
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 972
Wilson eljött ebbe a csoportba utolsónak lenni évekig......
KeyG
😀

Jók ezek a márciusi jóslatok.
roberto23
Van rá 1 söröm Neked, na? 😀
KeyG
Úriember biztosra nem fogad. 😀

de amúgy állom. csak akkor konkretizáljuk mit takar az évekig, nehogy ezen csússzon el a dolog. 😀
roberto23
hát 12 évet mondott russ nem?
briareos
jaja. 3-4 gyűrűvel. úgyh broncos részről idő, mint a tenger. 😀
roberto23
Konkrétan azt mondom, hogy Wilson 2 év és cserét fog kérni, ha engem kérdezel én nem látom jónak ezt a helyzetet.
Mahomes-sal nem lehet versengeni hosszútávon, Herbert és csapata bitang évekig a Raiders egy QB-ra van attól, hogy ott legyen ahol ez a két csapat.
Wilson és a Broncos? Számomra valahogy nem jön át, és nem akarom elvenni a kedved.
Hamarabb lesz Mbappé a Realba ami évek óta húzódik, mint Wilson gyűrűt nyerjen.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Rodgers meg cserét kér 😀



több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 865 — Circus Maximus
hát figyu, én tudok talán játszani safetyt, Rolniék közül valaki méretben meglesz a LB depthhez.
Amadeus
Bruce LB volt a JB Wolverinesben.
ulpianus
tartok tőle az 1-2 szinttel az nfl alatt van
briareos
Amadeus safety a Maddenben volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 640
Nem tudom volt-e olyan valaha, hogy egy csoporton belül 3 contender és egy PO esélyes csapat legyen.

Wow.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
Wilson eljött ebbe a csoportba utolsónak lenni évekig......
KeyG
😀

Jók ezek a márciusi jóslatok.
roberto23
Van rá 1 söröm Neked, na? 😀
KeyG
Úriember biztosra nem fogad. 😀

de amúgy állom. csak akkor konkretizáljuk mit takar az évekig, nehogy ezen csússzon el a dolog. 😀
roberto23
hát 12 évet mondott russ nem?
briareos
jaja. 3-4 gyűrűvel. úgyh broncos részről idő, mint a tenger. 😀
roberto23
mondjuk ha elég keményen tolja ez kb 1 hét maddenben

több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 038 — #officialBoliever
Wilson eljött ebbe a csoportba utolsónak lenni évekig......
KeyG
😀

Jók ezek a márciusi jóslatok.
roberto23
Van rá 1 söröm Neked, na? 😀
KeyG
Úriember biztosra nem fogad. 😀

de amúgy állom. csak akkor konkretizáljuk mit takar az évekig, nehogy ezen csússzon el a dolog. 😀
roberto23
hát 12 évet mondott russ nem?
briareos
jaja. 3-4 gyűrűvel. úgyh broncos részről idő, mint a tenger. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
hát figyu, én tudok talán játszani safetyt, Rolniék közül valaki méretben meglesz a LB depthhez.
Amadeus
Bruce LB volt a JB Wolverinesben.
ulpianus
tartok tőle az 1-2 szinttel az nfl alatt van

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 640
hát figyu, én tudok talán játszani safetyt, Rolniék közül valaki méretben meglesz a LB depthhez.
Amadeus
Bruce LB volt a JB Wolverinesben.
ulpianus
Gotcha!

Éreztem én, hogy megleszünk darabszámra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
Wilson eljött ebbe a csoportba utolsónak lenni évekig......
KeyG
😀

Jók ezek a márciusi jóslatok.
roberto23
Van rá 1 söröm Neked, na? 😀
KeyG
Úriember biztosra nem fogad. 😀

de amúgy állom. csak akkor konkretizáljuk mit takar az évekig, nehogy ezen csússzon el a dolog. 😀
roberto23
hát 12 évet mondott russ nem?

több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 865 — Circus Maximus
hát figyu, én tudok talán játszani safetyt, Rolniék közül valaki méretben meglesz a LB depthhez.
Amadeus
Bruce LB volt a JB Wolverinesben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 640
Adam Schefter
@AdamSchefter
🏈Raiders get Davante Adams.

🏈Packers get two 2022 picks, including the Raiders’ first-round pick, per sources.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 038 — #officialBoliever
Wilson eljött ebbe a csoportba utolsónak lenni évekig......
KeyG
😀

Jók ezek a márciusi jóslatok.
roberto23
Van rá 1 söröm Neked, na? 😀
KeyG
Úriember biztosra nem fogad. 😀

de amúgy állom. csak akkor konkretizáljuk mit takar az évekig, nehogy ezen csússzon el a dolog. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove