Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 641
The Raiders are signing CB Anthony Averett for one year and $4.5M per source.

Averett was thrown into the fire as an emergency starter with the Ravens last year and held up about as well as could be expected. #Raiders now have 7 corners under contract: Averett, Trayvon Mullen, Rock Ya-Sin, Nate Hobbs, Amik Robertson, Cre'Von LeBlanc & Darius Phillips.

#Raiders *should* be pretty much set at CB:
Outside starters: Trayvon Mullen & Rock Ya-Sin
Outside backups: Anthony Averett & Darius Phillips
Nickel starter: Nate Hobbs
Nickel backups: Amik Robertson & Cre'Von LeBlanc
Starters seem clear, but there's depth & competition.

New @Raiders CB Anthony Averett adds starting experience, depth and competition. That CB room is going to be competitive.
Rolni
védelem így rendben van. Egy DT kell még. Jöhet az OL.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
#Raiders safety situation is interesting. Tre'von Moehrig & Johnathan Abram are the starters w/ Tyree Gillespie as the dime safety, & Dallin Leavitt could be back. Moehrig thrived in split safety defenses in college but Abram has struggled in them in the league.

Is it a need?


Ha elég sokat gondolnak Gillespie-ről nem biztos, de azért inkább igen sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
The Raiders are signing CB Anthony Averett for one year and $4.5M per source.

Averett was thrown into the fire as an emergency starter with the Ravens last year and held up about as well as could be expected. #Raiders now have 7 corners under contract: Averett, Trayvon Mullen, Rock Ya-Sin, Nate Hobbs, Amik Robertson, Cre'Von LeBlanc & Darius Phillips.

#Raiders *should* be pretty much set at CB:
Outside starters: Trayvon Mullen & Rock Ya-Sin
Outside backups: Anthony Averett & Darius Phillips
Nickel starter: Nate Hobbs
Nickel backups: Amik Robertson & Cre'Von LeBlanc
Starters seem clear, but there's depth & competition.

New @Raiders CB Anthony Averett adds starting experience, depth and competition. That CB room is going to be competitive.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Hollins fasza gunner.
empty taxi
Igen inkább ST igazolás ez. Ettől még lehet hasznos 4. számú WR Zay Jones helyett...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Hollins fasza gunner.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
More specific numbers: It’s a 3-year deal worth $52.5M with $34M guaranteed for Chandler Jones. So, $17.5M a year.


Közben Ingold is jó helyre került!
Former #Raiders FB Alec Ingold is signing a two-year deal worth up to $7.5 million with the #Dolphins, per source. Mike McDaniel loves his fullbacks, and Ingold is about to become the second highest-paid one in the NFL.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Megvan a FB:

Former Patriots’ fullback Jakob Johnson has agreed to a one-year deal with the Raiders, per @DrewJRosenhaus and @NFLrecord. Rejoins Raiders’ HC Josh McDaniels.

És érkezett egy nagy WR is:

#Raiders have signed former Dolphins WR Mack Hollins, per source. The 6-foot-4, 221-pound wideout played all 17 games and picked up 3 starts for Miami last year.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
Mitchell Schwartz
When I signed in KC in 16 I faced Justin Houston + Tamba Hali in practice.

Then Von Miller + DeMarcus Ware, Khalil Mack + Bruce Irvin, and Melvin Ingram + Joey Bosa twice a year.

Chiefs OTs now? Maxx Crosby + Chandler Jones, Mack + Bosa, Randy Gregory + Bradley Chubb.

LOADED
Bruce
Hmm, Gregory-nak (aki egyértelmű visszalépés ahhoz képest hogy tavaly ilyenkor Von Miller volt a helyén) és Chubbnak együtt volt 6 (hat) darab sackje tavaly. Az elmúlt 3 évben 18. Ha a jövőre várható 6, mind a KC elleni 2 meccsen lesz, az is menedzselhető...

Kicsit olyan ez a lista mint a Bortles-facts, hogy pl Bortlesnek és Bradynek együtt van 7 Super Bowl gyűrűje, meg hasonlók...
Félelmetes névsort alkot ez a 6 játékos így, majdnem annyira, mintha Bosánál véget érne a sor és csak 4-en lennének...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Mitchell Schwartz
When I signed in KC in 16 I faced Justin Houston + Tamba Hali in practice.

Then Von Miller + DeMarcus Ware, Khalil Mack + Bruce Irvin, and Melvin Ingram + Joey Bosa twice a year.

Chiefs OTs now? Maxx Crosby + Chandler Jones, Mack + Bosa, Randy Gregory + Bradley Chubb.

LOADED
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Na most már mindenki happy, hogy nem alszik a vezetőség a volánnál? 😀

Littleton, Nassib és Kwia kirakása várható és logikus volt. Fáj a DM, de a 2 post June 1 dezignáció miatt azért élhető a szitu, van még hely idén is és jövőre is lesz bőven.


Chandler Jones a házban! Ez a Jones-Crosby edge páros nagyon kemény lesz ám!
Jones sokkal jobb system fit és amúgy sémától függetlenül is jobb játékos, mint Yannick. Ngakue legjobb helye a Bradley rendszerben van gyenge oldalon, minden egyéb helyen kevésbé hasznos, mert futás ellen nagyon súlytalan.

Jones kapcsán is elmondható (mint Bilal esetében), hogy a stáb remekül ismeri, tudják kit "vettek".
#Raiders are very familiar with Chandler Jones. DC Patrick Graham was the DL & LB coach during Jones' tenure with the Patriots (2012-15), HC Josh McDaniels was the OC & assistant director of player personnel DuJuan Daniels was a part of the scouting staff that drafted Jones.

PG rendszerében az edge rusherek kell, hogy tartsák a szélüket a futás ellen is! Ezt Jones és Crosby hozni fogja.
Várhatóan Jones lesz a weak side OLB, míg Crosby a strong side OLB a base felállásban. Nickel és dime esetén meg mennek szépen DE posztra terrorizálni...


A Yannick-Rock Ya-Sin cserét meg onnan kell megközelíteni, hogy a Jones szerződés után Yannick-nek nem volt maradása és egy cut-nál ez azért lényegesen jobb. Sin 2,54M-t fog keresni idén és igazi prove it year-en lesz. Sémába szerintem jó fit, mert elvileg emberezésben a legjobb. Amúgy tuti siker sztori lesz belőle, mert ez a Diablo-Sin "páros" egy védelemben sorsszerűen hangzik 😊

Amúgy Rock Ya-Sin szerződése és múltja sem gátolja meg a csapatot abban, hogy esetleg egy idősebb CB-re még rámozduljon, ha úgy alakul, de a Mullen-Ya-Sin-Hobbs trio azért nem hangzik vállalhatatlanul már.

Az OL rendezése a legfőbb feladat szerintem most, de várható még DL, LB, DB és WR igazolás is.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
Raiders cut veteran LB Nick Kwiatkoski.

ez az igazolás sem nagyon jött be.

choose life
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 322
3 év 51m, meg Ngakoue 8m dm. Valakit elengedtek? Nem tudom értelmezni miért érte meg megenni Ngakoue fizuját, pláne hogy a Coltsnak van helye.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
nem tudom mit gondoljak erről. Ngakoue még mindig csak 27 éves lesz idén. Chandler Jones már 32. és akkor 17 milla / év?
deyell
Ngakoue szenvedett futás ellen, lehet ez nem tetszett. Én sajnálom azért, szimpi volt. Persze az is érdekes, hogy 3. tradeje már.
Amadeus
jogos. Rock Ya-Sinről info? keveset játszott tavaly, de viszonylag jó értékelést kapott a PFF-től.
deyell
Elég egyértelműnek tűnik az irány, hogy csak olyan DE marad nálunk aki passz és futás ellen is életképes. Maxx ilyen, Jones is. Yannick remek srác, jó passrusher, de futás ellen nem ment.

Ferrell lesz a következő, akitől köszönünk szerintem.
Amadeus
Ferrell nem jobb fit Graham védelmébe mint korábban volt?

choose life
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
nem tudom mit gondoljak erről. Ngakoue még mindig csak 27 éves lesz idén. Chandler Jones már 32. és akkor 17 milla / év?
deyell
Ngakoue szenvedett futás ellen, lehet ez nem tetszett. Én sajnálom azért, szimpi volt. Persze az is érdekes, hogy 3. tradeje már.
Amadeus
jogos. Rock Ya-Sinről info? keveset játszott tavaly, de viszonylag jó értékelést kapott a PFF-től.
deyell
Szar. Verekszik, nagyon fizikalis, kurva buta a jatekhoz, ha iranyt kell valtania, gondban van, nehezen tudja letukrozni az elkapo route-jait. Ehhez merten kell hasznalni. Igazabol az a helyzet, hogy harom ev alatt en csekelynyi fejlodest tapasztaltam nala. 2/2-es pickkent sokkal tobbet vartam tole. Talan egy uj rendszer jot tesz majd neki.

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 641
I'm told Chandler Jones has agreed to a 3-year deal to join the #Raiders, per source.

My understanding is the other teams Jones was considering were the #Jets, #49ers,
#Bills and #Colts.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
Rock Ya-Sin: 5th highest graded Cornerback in man coverage this season (81.4)
Amadeus
 i.imgur.com/cNaUb0W.jpg

choose life
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 641
Rock Ya-Sin: 5th highest graded Cornerback in man coverage this season (81.4)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
$8 millió dead money marad Ngakoue után...

choose life
több mint 2 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
maddenben esetleg 😀 de amúgy tényleg egyedül tavaly nem volt annyira fos, de nála jobbak vannak most is kint a FA piacon

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 641
nem tudom mit gondoljak erről. Ngakoue még mindig csak 27 éves lesz idén. Chandler Jones már 32. és akkor 17 milla / év?
deyell
Ngakoue szenvedett futás ellen, lehet ez nem tetszett. Én sajnálom azért, szimpi volt. Persze az is érdekes, hogy 3. tradeje már.
Amadeus
jogos. Rock Ya-Sinről info? keveset játszott tavaly, de viszonylag jó értékelést kapott a PFF-től.
deyell
Elég egyértelműnek tűnik az irány, hogy csak olyan DE marad nálunk aki passz és futás ellen is életképes. Maxx ilyen, Jones is. Yannick remek srác, jó passrusher, de futás ellen nem ment.

Ferrell lesz a következő, akitől köszönünk szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
nem tudom mit gondoljak erről. Ngakoue még mindig csak 27 éves lesz idén. Chandler Jones már 32. és akkor 17 milla / év?
deyell
Ngakoue szenvedett futás ellen, lehet ez nem tetszett. Én sajnálom azért, szimpi volt. Persze az is érdekes, hogy 3. tradeje már.
Amadeus
jogos. Rock Ya-Sinről info? keveset játszott tavaly, de viszonylag jó értékelést kapott a PFF-től.
deyell
Kavics sokáig a legszarabb cb-nk volt, pedig nem volt magasan a mérce. Tavaly csak aránylag volt fos, mindenesetre ötletem sincs Raiders oldalon kinek az ötlete volt, hogy ő kell nektek 😀
Farky
pedig azt hallottam hogy Lock Ya-Sin a beceneve 😕

choose life
több mint 2 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
nem tudom mit gondoljak erről. Ngakoue még mindig csak 27 éves lesz idén. Chandler Jones már 32. és akkor 17 milla / év?
deyell
Ngakoue szenvedett futás ellen, lehet ez nem tetszett. Én sajnálom azért, szimpi volt. Persze az is érdekes, hogy 3. tradeje már.
Amadeus
jogos. Rock Ya-Sinről info? keveset játszott tavaly, de viszonylag jó értékelést kapott a PFF-től.
deyell
Kavics sokáig a legszarabb cb-nk volt, pedig nem volt magasan a mérce. Tavaly csak aránylag volt fos, mindenesetre ötletem sincs Raiders oldalon kinek az ötlete volt, hogy ő kell nektek 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
nem tudom mit gondoljak erről. Ngakoue még mindig csak 27 éves lesz idén. Chandler Jones már 32. és akkor 17 milla / év?
deyell
Ngakoue szenvedett futás ellen, lehet ez nem tetszett. Én sajnálom azért, szimpi volt. Persze az is érdekes, hogy 3. tradeje már.
Amadeus
jogos. Rock Ya-Sinről info? keveset játszott tavaly, de viszonylag jó értékelést kapott a PFF-től.

choose life
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 322
Elvileg megeszitek Ngakoue fizetésének nagy részét.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 641
nem tudom mit gondoljak erről. Ngakoue még mindig csak 27 éves lesz idén. Chandler Jones már 32. és akkor 17 milla / év?
deyell
Ngakoue szenvedett futás ellen, lehet ez nem tetszett. Én sajnálom azért, szimpi volt. Persze az is érdekes, hogy 3. tradeje már.

criminal lawyer or criminal lawyer?