Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Na ezekkel a Parker, Eluemunor visszaigazolásokkal szerintem erősödik a két nappal ezelőtti hot take-em 😊

Megvan a kezdőnk és a stáb legalább olyan rossz véleménnyel volt Cable munkájáról, mint én 😀

Amúgy egy érdekes adat Simpson kapcsán, akit szintén legtöbben kutyáznak:
John Simpson was 13th in PFF pass blocking grade during the last 4 game and didn’t give up a sack or a QB hit but is the odd man out. makes sense.
Chiefs, KC és Denver ellen a második találkozókon 85.4, 87 illetve 84,9-es pass blocking gradeket kapott!

Miller-Simpson-James-Good-Leatherwood kezdő

Parker-Bars-Eluemunor depth
Parker tud LT és RT posztra is beugrani
Bars mindhárom interior posztra be tud ugrani
Eluemunor OC poszton kívül mindenhol dolzott már NFL-ben, bárhova be tud ugrani

Aztán, ha Alex nem tudja megugrani az RT posztot és visszamegy RG-nek, akkor lehet egy Good-Elu-Parker battle még a RT posztért.

Persze még simán érkezhet veterán és rookie is a kalapba!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
It's been a busy day for the #Raiders:

- Signed LB Micah Kiser
- Re-signed OT Brandon Parker
- Signed OLB Kyler Fackrell
- Re-signed OL Jermaine Eluemunor
- Signed TE Jacob Hollister

Building depth.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Beers&Beards Las Vegas Raiders 96
Raiders sign LB Kyler Fackrell
 www.raiders.com/news/raiders-sign-lb-kyler-fackrell-nfl-2022-free-agency?fbclid=IwAR18YV8Xgi6hLQV5wONlWpmiK-Ly9C3nbS-oSpIhmgMTOHS7X--7H1KlAwQ
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Mariota ➡️ Falcons
Surda
Végre kezdő lehet valahol újra!
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Mariota ➡️ Falcons
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
mondjuk ebbe a csoportba kellene is egy Gilmore fele CB neknuk...de RT is kene kurvara
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
Leonardo Pagnatti Jr
@PagnattiJr
Breaking News 🚨: Stephon Gilmore and the #Raiders agree on a 2-year, 32M deal. An anonymous source tells me. Deal will be official by tomorrow.


Akkor mondhatni 2 éves SB window.
Amadeus
a fizetése nem nagyon tetszene, inkább 12M / év lenne reális Gilmore-nak.

choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Perryman tavaly nálunk is fenn volt nickelben, nem hinném, h ez idén másképp lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Former #Rams and #Broncos LB Micah Kiser just landed in Las Vegas and is visiting the #Raiders today, source said. A possible defensive addition.

Hát nem építenék rá túl sok mindent...depthnek olcsón persze jó lenne vagy Diablo mögött ilyen biztonsági embernek


Gilmore fasza CB, de az a 16M/év elég vaskosnak hangzik...lehet Mullen felé nincs akkora bizalmuk, mint nekünk 😊
Rolni
Kiser méret alapján Perryman back up lesz. Azon gondolkodom, hogy Deablo mellett ki lesz a másik sub lb nickelben.
Amadeus
Perryman a Chargersben volt fent nickelben is.
Nickel LB-t egyébként általában a középső körökben is találni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 638
Former #Rams and #Broncos LB Micah Kiser just landed in Las Vegas and is visiting the #Raiders today, source said. A possible defensive addition.

Hát nem építenék rá túl sok mindent...depthnek olcsón persze jó lenne vagy Diablo mögött ilyen biztonsági embernek


Gilmore fasza CB, de az a 16M/év elég vaskosnak hangzik...lehet Mullen felé nincs akkora bizalmuk, mint nekünk 😊
Rolni
Kiser méret alapján Perryman back up lesz. Azon gondolkodom, hogy Deablo mellett ki lesz a másik sub lb nickelben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Former #Rams and #Broncos LB Micah Kiser just landed in Las Vegas and is visiting the #Raiders today, source said. A possible defensive addition.

Hát nem építenék rá túl sok mindent...depthnek olcsón persze jó lenne vagy Diablo mögött ilyen biztonsági embernek


Gilmore fasza CB, de az a 16M/év elég vaskosnak hangzik...lehet Mullen felé nincs akkora bizalmuk, mint nekünk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 638
Leonardo Pagnatti Jr
@PagnattiJr
Breaking News 🚨: Stephon Gilmore and the #Raiders agree on a 2-year, 32M deal. An anonymous source tells me. Deal will be official by tomorrow.


Akkor mondhatni 2 éves SB window.
Amadeus
source: trust me bro
deyell
Csávó konkrétan mindent eltalált eddig (Watsonnal kezdve).

Elvileg rádiónál dolgozik, aztán van neki kontakt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
Leonardo Pagnatti Jr
@PagnattiJr
Breaking News 🚨: Stephon Gilmore and the #Raiders agree on a 2-year, 32M deal. An anonymous source tells me. Deal will be official by tomorrow.


Akkor mondhatni 2 éves SB window.
Amadeus
source: trust me bro

choose life
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 638
Leonardo Pagnatti Jr
@PagnattiJr
Breaking News 🚨: Stephon Gilmore and the #Raiders agree on a 2-year, 32M deal. An anonymous source tells me. Deal will be official by tomorrow.


Akkor mondhatni 2 éves SB window.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Parker amúgy swing tackle-nek nem lenne vészes sztem...

Én most ezt várom amúgy, némi félelemmel 😊 :

Miller-Simpson-James-Good-Leatherwood
mögöttük mondjuk Parker-Bars-Elumeunor-rookie

Nyugodtabb lennék jönne még valami korrekt veterán, de a fenti is el tudom képzelni amúgy.

Miért?
Eddig a liga egyik, ha nem a legrosszabb OL edzője volt nálunk. Most kaptunk egy korrekt szakembert, aki még nem komoly név, de szerintem figyelemre méltó, ahogy Scarnecchia második visszavonulása után egyben tartotta a falat, sőt ha mondjuk PFF OL rankingot nézünk meg fejlesztett is. Amikor Dante úr legutóbb visszavonult, akkor a rutinosabb OL edző Guermo komolyat égett a projekttel és az öregnek vissza kellett térnie 2 szezon után...

Nézegetve a Pats OL embereit, draftjait szerintem Alex OT prospect lehetett a szemükben. Erre jön, h mind JMD, mind Ziegler úgy fogalmazott Alex kapcsán, h technikával foglalkoznak először, majd meglátjuk a helyét, DZ olyat is mondott, h lehetőséget csinálhat magának AL. Ezek alapján én azt gondolom, h OTA alatt legalább megkapja az esélyt arra, h RT-ként bizonyítson.

Nemrég Twitteren is láttam egy (ha akarom) érdekes komment váltást. Brandon Thorn OL szaki Twitteren megosztott és kommentelt egy képet, ahol Alex és Wills együtt edz. Erre Duke Manyweather OL guru, aki edzi őket írta, h a Bama vonal nagyon erős náluk, 4 Bama OT is edz nála együtt. 4OT! jelen időben. Persze belemagyarázás, de lehet megkapta Leatherwood, h RT posztra készüljön...a képen eléggé le van szálkásodva amúgy, ez is inkább fal szélére utalhat.

Good a 4M-s sportolási lehetőséggel sem lett elküldve, gondolnám elég jó esélyei vannak a maradásra akkor. Neki jobb lenne az OG feladatkör, de fontos az is, h tud RT-t is játszani, ha Alex-nek mégse menne. Itt jöhet a képbe Elumeunor is, aki Twitteren teljesen úgy hangzik, mintha csapattag lenne. Simán lehet még, h vissszahozzuk, Ő ugye kezdő RT is volt anno a Pats-nél és RG-t is tud játszani, ideális depth lehetne.

James szerződés módosítása kvázi garantálja, h kereten lesz. Egyenlőre Ő a kezdő és bár nem egy ász, de lehet az új stáb tud építeni a második féléves fejlődésére. Nekem mondjuk továbbra is kérdéses az ereje az új sémába.

Simpson számára viszont pont előnyös lehet az új séma, neki azért ez a Cable féle ZBS nem volt igazán testhezálló. Draft előtt mindenki PBS falba várta.

Bars elég korrekt interior depth-nek tűnik és draftrol is érkezhetne még persze ember.

Parker tudna LT back up lenni és akár 6 emberes falnál szóhoz is juthatna...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 638
The Raiders have signed QB Garrett Gilbert, per his agency @SteinbergSports.

Gilbert spent much of the 2021 regular season with the Patriots' practice squad and has familiarity with Josh McDaniels.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
The #Raiders are looking to bring back RT Brandon Parker.
Amadeus
csodálkoztam is, hogy nem kapott franchise taget.

choose life
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
The #Raiders are looking to bring back RT Brandon Parker.
Amadeus
Ha ez az erősítés, akkor nem túl jó az irány 😁
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 638
The #Raiders are looking to bring back RT Brandon Parker.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 638
Amm nekem tetszik idáig a minden. Látszik az íróasztalnál az akarás.

O falba draftolunk még meg hozunk veteránokat oszt csókolom.
Védelembe sztem a két szélső vadállat plusz a coaching megoldja.

Amm cap-el, hogy állunk?
TST
Averrett és Bars nélkül az OTC szerint 18M-nk van még. Ebben Nassib és Littleton még benne van, de ők június 1-ig technikailag maradnak is. Amit rajtunk spórolunk 19M az majd csak utána lesz felhasználható. Draft class, esetleges hosszabbítás kapcsán.

Ez azt jelenti, h 18M még költhető és az nem befolyásolja a draft class szerződtetését (~8M), illetve esetleges Waller idei fizujának megtolását.

Renfrow és Carr szerintem hosszabbítás esetén nem kap nagyobb idei cap számot, de Wallernek lehet adni kell némi pénzt idénre (is), h boldog legyen.
Rolni
mondtam én Gruden kinevezésekor, hogy 5.évben lesz reális a sb window.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Amm nekem tetszik idáig a minden. Látszik az íróasztalnál az akarás.

O falba draftolunk még meg hozunk veteránokat oszt csókolom.
Védelembe sztem a két szélső vadállat plusz a coaching megoldja.

Amm cap-el, hogy állunk?
TST
Averrett és Bars nélkül az OTC szerint 18M-nk van még. Ebben Nassib és Littleton még benne van, de ők június 1-ig technikailag maradnak is. Amit rajtunk spórolunk 19M az majd csak utána lesz felhasználható. Draft class, esetleges hosszabbítás kapcsán.

Ez azt jelenti, h 18M még költhető és az nem befolyásolja a draft class szerződtetését (~8M), illetve esetleges Waller idei fizujának megtolását.

Renfrow és Carr szerintem hosszabbítás esetén nem kap nagyobb idei cap számot, de Wallernek lehet adni kell némi pénzt idénre (is), h boldog legyen.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Amm nekem tetszik idáig a minden. Látszik az íróasztalnál az akarás.

O falba draftolunk még meg hozunk veteránokat oszt csókolom.
Védelembe sztem a két szélső vadállat plusz a coaching megoldja.

Amm cap-el, hogy állunk?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Nem csak én látom így:

Davante Adams:
🔹Received a 3 year, $67.8M deal ($22.6M APY)
🔹Disguised as a 5 year, $140.2M deal ($28M APY)

There is zero chance he makes it to years 4 & 5 on the deal - these years are intentionally bloated to artificially boost him up to claim the "highest paid WR" title.
Rolni
így azért jobb deal ez.
Amadeus
Okosak az új vezetőink 😉

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 638
Nem csak én látom így:

Davante Adams:
🔹Received a 3 year, $67.8M deal ($22.6M APY)
🔹Disguised as a 5 year, $140.2M deal ($28M APY)

There is zero chance he makes it to years 4 & 5 on the deal - these years are intentionally bloated to artificially boost him up to claim the "highest paid WR" title.
Rolni
így azért jobb deal ez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Nem csak én látom így:

Davante Adams:
🔹Received a 3 year, $67.8M deal ($22.6M APY)
🔹Disguised as a 5 year, $140.2M deal ($28M APY)

There is zero chance he makes it to years 4 & 5 on the deal - these years are intentionally bloated to artificially boost him up to claim the "highest paid WR" title.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!