Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Carr 3 év, 122m
Cruyffista
40/év?

Édes jó istenem....
Amadeus
4év 141,3M a szerződése jelenleg. Ezt tessék nézegetni ne csak az új money-t!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
Carr 3 év, 122m
Cruyffista
40/év?

Édes jó istenem....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 322
Carr 3 év, 122m
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
Teamer is that he just signed a one-year contract with the Raiders on Monday.

ma meg karrier over.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
Las Vegas Raiders@Raiders
We have signed free agent DE Tashawn Bower
Rolni
Future HoF

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Las Vegas Raiders@Raiders
We have signed free agent DE Tashawn Bower

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
ESPN 7 körös mock draftjából:

86. Matthew Butler, IDL, Tennessee

The Raiders have to get some help in the trenches, and Butler is an explosive interior defender with a quick first step.

126. Mario Goodrich, CB, Clemson

164. (via NE): Spencer Burford, OT, UTSA

165. Ben Brown, G, Ole Miss

227. (via CAR): EJ Perry, QB, Brown

choose life
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
Davante Adams érkezett a voluntary workoutokra


choose life
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
“Jacobs seems set to get his fifth-year option picked up, but beyond that is anyone’s guess,” The Athletic’s Vic Tafur reported on Friday. “Ziegler will blaze his own path rather than follow a ‘Patriots Way’ manual, but there is no doubt that they have shaped some of his principles and they have never paid a veteran running back very much. And most of the thinking in the NFL these days says you shouldn’t.”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
Remélem mindenki jól van, él és virul.
Amadeus
Persze, rendben vagyok! Igaz, beteg voltam, de mostanra már minden rendben. Csak sajnos most a mock draftok ideje van és ez most nekünk teljesen irreleváns.
Bruce
Fogd fel úgy, hogy végre nem húzunk 1-2. körös bustot idén.
Amadeus
és így hát az avatarom sem releváns idén.

choose life
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
Remélem mindenki jól van, él és virul.
Amadeus
Persze, rendben vagyok! Igaz, beteg voltam, de mostanra már minden rendben. Csak sajnos most a mock draftok ideje van és ez most nekünk teljesen irreleváns.
Bruce
Fogd fel úgy, hogy végre nem húzunk 1-2. körös bustot idén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Remélem mindenki jól van, él és virul.
Amadeus
Persze, rendben vagyok! Igaz, beteg voltam, de mostanra már minden rendben. Csak sajnos most a mock draftok ideje van és ez most nekünk teljesen irreleváns.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
Remélem mindenki jól van, él és virul.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Big Hank visszatért!

Nick Mullens meg jött back up QB-nak.

Korrekt igazolások
Rolni
Hanknek örülök nagyon. Jó lesz ő NT-nek.

Mullens meg kiporolt minket anno.
Amadeus
Hankins NT vagy LDT is lehet sztem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
Big Hank visszatért!

Nick Mullens meg jött back up QB-nak.

Korrekt igazolások
Rolni
Hanknek örülök nagyon. Jó lesz ő NT-nek.

Mullens meg kiporolt minket anno.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Big Hank visszatért!

Nick Mullens meg jött back up QB-nak.

Korrekt igazolások

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Néztem az FA class összegzését a raiders.com-on és feltűnt valami.
A védő játékosok posztjáról van szó.
Chandler Jones DE
Kyler Fackrell LB
Bilal Nichols, Vernon Butler, Kyle Peko mind DT

Rosteren Crosby is továbbra is DE, ahogy Koonce is...

Kicsit ránéztem C.Jones karrierjére és bár sztem mindenki fejében, mint 3-4 OLB van meg, de a Pats-nél amúgy 4-3RDE-ként kezdte. A 4 évéből 3ban 4-3 RDE volt náluk, ebből pedig az első kettő során Graham volt a DL edzője.
Ez és a három IDL egységes DT megjelölése alapján mondhatnánk azt is, hogy 4-3 lesz mégis a base D nem 3-4. Egyedül Fackrell-t nem tudom hova tenni, mert ahogy nézem NFL-ben mindenhol 3-4 OLB volt eddig, de mondjuk scouting reportjaiban írták 4-3 SLB fit-nek is...

Az sem kizárt ez alapján, hogy így várható a base:

Crosby-Butler-Nichols-Jones
Fackrell-Perryman-Diablo

nickel meg lehetne:

Crosby-Nichols-Ferrell-Jones
Brown-Diablo

4-3 base kicsit magyarázná a DI emberek darabszámát. Ha csak 2 DT kell, akkor a Butler, Billings, Peko, Nichols, Vickers 5-ös nem olyan kevés, bár azért még mindig érzésre túl sok múlik azon, hogy mennyit tud a stáb lökni rajtuk előre, mert egyik név se tuti kezdő kategória.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
Ebbe az offensebe akárkit raksz be menni fog előre.
Volt egy JMD (vagy DZ?) mondat, miszerint várható feltrade a részünkről a drafton. Ehhez pedig tőke kell. Kiből lehet likvid tőkét csinálni azonnal?Amadeus
Akárkit?
JMD egyszer már eltradelt a csapatától egy franchise kúbét, amelyikkel top5 volt a támadósor.
Aztán behúzta első körben Tim Tebow-t, amelyikkel huszonvalahanyadik lett.
Az idei draft alkalmasnak néz ki egy hasonló irányító manőverre az első körben. 😀

(Ennyire JMD se lehet hülye. El nem tudom képzelni, hogy még egyszer ugyanabba a folyóba ilyen direkten belelépjen.)
peterk2005
draftolja megint Tebowt?

Nem értem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebbe az offensebe akárkit raksz be menni fog előre.
Volt egy JMD (vagy DZ?) mondat, miszerint várható feltrade a részünkről a drafton. Ehhez pedig tőke kell. Kiből lehet likvid tőkét csinálni azonnal?Amadeus
Akárkit?
JMD egyszer már eltradelt a csapatától egy franchise kúbét, amelyikkel top5 volt a támadósor.
Aztán behúzta első körben Tim Tebow-t, amelyikkel huszonvalahanyadik lett.
Az idei draft alkalmasnak néz ki egy hasonló irányító manőverre az első körben. 😀

(Ennyire JMD se lehet hülye. El nem tudom képzelni, hogy még egyszer ugyanabba a folyóba ilyen direkten belelépjen.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
The #Raiders DE Malcolm Koonce ranked 2nd among 194 Edge players in Pash Rushing Productivity, according to @PFF. Expect a Big Year from the young DL.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Szerintem egyébként ez teljesen valószínűtlen. Nem sok értelme lenne. Adams két dolog miatt jött ide és az egyik Carr. Ha most elcserélnénk, akkor abból még nagy sértődések lennének.
Bruce
Szerintem is fura lenne az Adams trade, extension és a C.Jones igazolás után.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Szerintem egyébként ez teljesen valószínűtlen. Nem sok értelme lenne. Adams két dolog miatt jött ide és az egyik Carr. Ha most elcserélnénk, akkor abból még nagy sértődések lennének.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
Na volt egy kis odamondás Derek Carr felé JMD-től:

"Derek’s going to have to make decisions about what’s best for him and we have to try to do what’s right for the team,” McDaniels said.

The Raiders are "trying to build around" quarterback Derek Carr, coach Josh McDaniels said Monday at the league meetings in Palm Beach, Fla., and he hopes the two sides will find a "sweet spot" in talks on a contract extension.
Rolni
erről nem vagyok meggyőződve.

Adams, Renfrow, Waller olyan elkapó sor, amellyel kb. bárki képes lenni PO-ba menni. Mindhárom elkapó a legszűkebb elit.

Jacobs több, mint korrekt futó, Drake is jó lesz szerintem.

Ebbe az offensebe akárkit raksz be menni fog előre.

Volt egy JMD (vagy DZ?) mondat, miszerint várható feltrade a részünkről a drafton. Ehhez pedig tőke kell. Kiből lehet likvid tőkét csinálni azonnal?

Na ugye.

Annyi mindent történt ebben az offseasonben, amiről azt gondoltuk, hogy lehetetlen, hogy ez sem lepne meg. És igazából minden adott egy rookie QB-hoz.
Amadeus
Panthers?
Bruce
akár

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Na volt egy kis odamondás Derek Carr felé JMD-től:

"Derek’s going to have to make decisions about what’s best for him and we have to try to do what’s right for the team,” McDaniels said.

The Raiders are "trying to build around" quarterback Derek Carr, coach Josh McDaniels said Monday at the league meetings in Palm Beach, Fla., and he hopes the two sides will find a "sweet spot" in talks on a contract extension.
Rolni
erről nem vagyok meggyőződve.

Adams, Renfrow, Waller olyan elkapó sor, amellyel kb. bárki képes lenni PO-ba menni. Mindhárom elkapó a legszűkebb elit.

Jacobs több, mint korrekt futó, Drake is jó lesz szerintem.

Ebbe az offensebe akárkit raksz be menni fog előre.

Volt egy JMD (vagy DZ?) mondat, miszerint várható feltrade a részünkről a drafton. Ehhez pedig tőke kell. Kiből lehet likvid tőkét csinálni azonnal?

Na ugye.

Annyi mindent történt ebben az offseasonben, amiről azt gondoltuk, hogy lehetetlen, hogy ez sem lepne meg. És igazából minden adott egy rookie QB-hoz.
Amadeus
Panthers?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
Na volt egy kis odamondás Derek Carr felé JMD-től:

"Derek’s going to have to make decisions about what’s best for him and we have to try to do what’s right for the team,” McDaniels said.

The Raiders are "trying to build around" quarterback Derek Carr, coach Josh McDaniels said Monday at the league meetings in Palm Beach, Fla., and he hopes the two sides will find a "sweet spot" in talks on a contract extension.
Rolni
erről nem vagyok meggyőződve.

Adams, Renfrow, Waller olyan elkapó sor, amellyel kb. bárki képes lenni PO-ba menni. Mindhárom elkapó a legszűkebb elit.

Jacobs több, mint korrekt futó, Drake is jó lesz szerintem.

Ebbe az offensebe akárkit raksz be menni fog előre.

Volt egy JMD (vagy DZ?) mondat, miszerint várható feltrade a részünkről a drafton. Ehhez pedig tőke kell. Kiből lehet likvid tőkét csinálni azonnal?

Na ugye.

Annyi mindent történt ebben az offseasonben, amiről azt gondoltuk, hogy lehetetlen, hogy ez sem lepne meg. És igazából minden adott egy rookie QB-hoz.

criminal lawyer or criminal lawyer?