Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Porsan Las Vegas Raiders 162
 www.youtube.com/watch?v=USThyGdpaa8
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Dylan Parham szerintem jó pick. Rutinos OG, aki mindkét oldalon bevethető és a kis hátra mozgással még egy extra picket (169) is szereztünk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 636
insiderek szerint a base defense a “mindegy, hogy minek nevezzük” helyett 3-4 lett végül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 636
Se JJ, se Ferrell, se Abram 5. éves opciója nem lesz lehívva. Egyedül JJ volt kérdéses.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Üdv újra a fedélzeten!!


Nagyon kemény, ami idén WR poszton megy...

Adams, Hill, AJ Brown, Hollywood Brown, Cooper, Woods, Parker mind el lett cserélve...block buster üzemmódba mi kapcsoltuk ezt az egészet Adams traddel 😊

Giga szerződések is röpködtek és abban is masszívan benne voltunk ugye 😊
Hill, Adams, Brown, Diggs, Moore, Goodwin, Williams, Cooks, Kirk, Robinson...

Aztán a drafton meg durva WR run volt és első körben kiment 6 elkapó is, ráadásul mind TOP20-ban. A 6db első körös WR pick all time 2nd holtversenyben, de a TOP 20-ban 6db all time 1st.
2004-ben volt 7db első körös WR kiválasztva, de akkor az utolsó 2 WR-t a 29. és a 31. helyen húzták "csak"...
1988-ban volt 6db TOP20-as WR pick, de idén korábban ment ki az utolsó (idén 18., anno 20.), szóval lehet all time jelzővel illetni...

Szóval all time WR offseason ez és masszívan benne volt a kezünk 😀
Rolni
Ha a hollywoodért és aj brownért adott pickeket is beleszámolod, akkor 8 első körös wr "draft" volt idén 😊
peach
Plusz Adams és Tyreek Hill ugyebár.

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 619 — a new hope (again)
Üdv újra a fedélzeten!!


Nagyon kemény, ami idén WR poszton megy...

Adams, Hill, AJ Brown, Hollywood Brown, Cooper, Woods, Parker mind el lett cserélve...block buster üzemmódba mi kapcsoltuk ezt az egészet Adams traddel 😊

Giga szerződések is röpködtek és abban is masszívan benne voltunk ugye 😊
Hill, Adams, Brown, Diggs, Moore, Goodwin, Williams, Cooks, Kirk, Robinson...

Aztán a drafton meg durva WR run volt és első körben kiment 6 elkapó is, ráadásul mind TOP20-ban. A 6db első körös WR pick all time 2nd holtversenyben, de a TOP 20-ban 6db all time 1st.
2004-ben volt 7db első körös WR kiválasztva, de akkor az utolsó 2 WR-t a 29. és a 31. helyen húzták "csak"...
1988-ban volt 6db TOP20-as WR pick, de idén korábban ment ki az utolsó (idén 18., anno 20.), szóval lehet all time jelzővel illetni...

Szóval all time WR offseason ez és masszívan benne volt a kezünk 😀
Rolni
Ha a hollywoodért és aj brownért adott pickeket is beleszámolod, akkor 8 első körös wr "draft" volt idén 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 591
Elnézve ezt az 1. kört jobban jártunk a tradedel.
Amadeus
1/21-nél már nem volt bent tier 1 WR. ha lett volna, szerintem a Packers kihúzta volna.

choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Üdv újra a fedélzeten!!


Nagyon kemény, ami idén WR poszton megy...

Adams, Hill, AJ Brown, Hollywood Brown, Cooper, Woods, Parker mind el lett cserélve...block buster üzemmódba mi kapcsoltuk ezt az egészet Adams traddel 😊

Giga szerződések is röpködtek és abban is masszívan benne voltunk ugye 😊
Hill, Adams, Brown, Diggs, Moore, Goodwin, Williams, Cooks, Kirk, Robinson...

Aztán a drafton meg durva WR run volt és első körben kiment 6 elkapó is, ráadásul mind TOP20-ban. A 6db első körös WR pick all time 2nd holtversenyben, de a TOP 20-ban 6db all time 1st.
2004-ben volt 7db első körös WR kiválasztva, de akkor az utolsó 2 WR-t a 29. és a 31. helyen húzták "csak"...
1988-ban volt 6db TOP20-as WR pick, de idén korábban ment ki az utolsó (idén 18., anno 20.), szóval lehet all time jelzővel illetni...

Szóval all time WR offseason ez és masszívan benne volt a kezünk 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Űdv Mindenkinek.Újra itt sajna a régi accomat nem sikerült feltámasztani,de örömmel látom hogy a régi arcok nem adják fel Rolni és Bruce😊Bár eltűntem de a fórumot azért olvasgattam ahogy időm engedte.Reménykedjünk egy jó draftban hogy aztán szeptemberben induljon a buli.
Porsan
Mi volt a régi acc neved?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 636
Elnézve ezt az 1. kört jobban jártunk a tradedel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 591
Na az első számunkra érdektelen kör letudva 😊

Feljövünk a 2. körbe? Maradunk a seggünkön? Esetleg mozgunk lefele és próbálunk minél több embert becsatornázni az offseason programba?

Egy ilyennel én ellennék:
86: Marquis Hayes LG
126: Matthew Butler 3T
164: Otito Ogbonnia 1T
165: Joshua Williams CB
227: Brad Hawkins S


Hayes mehetne csatázni a kezdő LG posztért Simpsonnal, míg Butler és Ogbonnia fiatalos mélységet és némi potenciált adhatna a DT egységnek.
Williams és Hawkins pedig megpróbálhatnak 1 év alatt belenőni az NFL-be, legalább back up szerepre...
Rolni
Bo Meltont húzzuk ki valahol. speedster kell!

• 5-11, 189lbs
• 4.34 40-yard
• 38” vert


choose life
több mint 2 éve
Porsan Las Vegas Raiders 162
Űdv Mindenkinek.Újra itt sajna a régi accomat nem sikerült feltámasztani,de örömmel látom hogy a régi arcok nem adják fel Rolni és Bruce😊Bár eltűntem de a fórumot azért olvasgattam ahogy időm engedte.Reménykedjünk egy jó draftban hogy aztán szeptemberben induljon a buli.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Na az első számunkra érdektelen kör letudva 😊

Feljövünk a 2. körbe? Maradunk a seggünkön? Esetleg mozgunk lefele és próbálunk minél több embert becsatornázni az offseason programba?

Egy ilyennel én ellennék:
86: Marquis Hayes LG
126: Matthew Butler 3T
164: Otito Ogbonnia 1T
165: Joshua Williams CB
227: Brad Hawkins S


Hayes mehetne csatázni a kezdő LG posztért Simpsonnal, míg Butler és Ogbonnia fiatalos mélységet és némi potenciált adhatna a DT egységnek.
Williams és Hawkins pedig megpróbálhatnak 1 év alatt belenőni az NFL-be, legalább back up szerepre...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Én is vettem 😎

Super 👍

Mindenkinek bizalommal⚡
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
No most pedig megkaptam a jelenlegi designt
 ibb.co/9W5tJYH

Keressétek bizalommal 🙂
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
🙂 Én már vettem egy ilyen sálat:
 ibb.co/6Wtbp54
Aztán én sem nagyon tudok linkelni képet 😃

Szerkesztette: Bruce
több mint 2 éve
GÁ13OR Las Vegas Raiders Ohio State Buckeyes 3
Sziasztok. Sokáig kerestem a Raiders Hungary facebook adminját eredménytelenül. Hátha itt van,vagy ismeri valaki. Szóval terveztem,és készítettem Raider Nation Hungary szurkolói sálakat,és ott szerettem volna felmérni,van e rá igény/kereslet. Képet sajnos ide nem tudok linkelni (azt hiszem hülye vagyok hozzá),de ha valaki kíváncsi rá, valahogy csak elküldöm. Köszönöm szépen.
🖤💀🏴‍☠️
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 636
Jeremy Fowler@JFowlerESPN
Got a firm ‘zero chance’ Darren Waller is traded from a source. Teams certainly would like to acquire a top tight end on a good contract but Raiders have no plans to acquiesce.



Derek Carr@derekcarrqb
Lol no chance.
Rolni
Van 3 hónap minimum az első pre-season snapig, valamiről beszélni kell.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Jeremy Fowler@JFowlerESPN
Got a firm ‘zero chance’ Darren Waller is traded from a source. Teams certainly would like to acquire a top tight end on a good contract but Raiders have no plans to acquiesce.



Derek Carr@derekcarrqb
Lol no chance.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Azt írják egyes források, hogy az eredeti Adams tradeben az ellenérték egy első kör + Waller lett volna. Helyette, mikor a liga lefújta a dolgot, akkor lett az első + második kör. Ha lesz trade, lehet, hogy második kör lesz az ellenérték.
gbol
Az sztem kevés lenne érte... De hát nem én döntök 😊
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 353
Azt írják egyes források, hogy az eredeti Adams tradeben az ellenérték egy első kör + Waller lett volna. Helyette, mikor a liga lefújta a dolgot, akkor lett az első + második kör. Ha lesz trade, lehet, hogy második kör lesz az ellenérték.
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
A packers érdeklődik Waller után, mennyire lehet valós az hír? Egy facebook posztban olvastam, remélem kacsa
Cubehead
Nem kacsa, most olvasom az FK-n is, hogy már az Adams trade-be is bele akarták vonni Waller-t, de a szabályok miatt nem lehetett.

Egy első körért vihetnék szerintem, bár annyit meg nem fognak adni érte...
Bruce
ne.

nem elég jó az idei draft, hogy biztosan jó játékost kapjunk helyette.
deyell
Meg kell fizetni őt is és ő sem lesz fiatalabb.
Alapvetően JMD-ről volt olyan hír, hogy nem annyira szükséges neki kiemelkedő TE és Moreau is ott van a kereten.

Ha kapnánk első kört érte (nem fogunk). akkor én elengedném és inkább valamelyik falat erősíteném.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 591
A packers érdeklődik Waller után, mennyire lehet valós az hír? Egy facebook posztban olvastam, remélem kacsa
Cubehead
Nem kacsa, most olvasom az FK-n is, hogy már az Adams trade-be is bele akarták vonni Waller-t, de a szabályok miatt nem lehetett.

Egy első körért vihetnék szerintem, bár annyit meg nem fognak adni érte...
Bruce
ne.

nem elég jó az idei draft, hogy biztosan jó játékost kapjunk helyette.

choose life
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
A packers érdeklődik Waller után, mennyire lehet valós az hír? Egy facebook posztban olvastam, remélem kacsa
Cubehead
Nem kacsa, most olvasom az FK-n is, hogy már az Adams trade-be is bele akarták vonni Waller-t, de a szabályok miatt nem lehetett.

Egy első körért vihetnék szerintem, bár annyit meg nem fognak adni érte...
több mint 2 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 480
A packers érdeklődik Waller után, mennyire lehet valós az hír? Egy facebook posztban olvastam, remélem kacsa