Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
A packers érdeklődik Waller után, mennyire lehet valós az hír? Egy facebook posztban olvastam, remélem kacsa
Cubehead
Nem kacsa, most olvasom az FK-n is, hogy már az Adams trade-be is bele akarták vonni Waller-t, de a szabályok miatt nem lehetett.

Egy első körért vihetnék szerintem, bár annyit meg nem fognak adni érte...
Bruce
ne.

nem elég jó az idei draft, hogy biztosan jó játékost kapjunk helyette.

choose life
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
A packers érdeklődik Waller után, mennyire lehet valós az hír? Egy facebook posztban olvastam, remélem kacsa
Cubehead
Nem kacsa, most olvasom az FK-n is, hogy már az Adams trade-be is bele akarták vonni Waller-t, de a szabályok miatt nem lehetett.

Egy első körért vihetnék szerintem, bár annyit meg nem fognak adni érte...
több mint 2 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 480
A packers érdeklődik Waller után, mennyire lehet valós az hír? Egy facebook posztban olvastam, remélem kacsa



több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
BPA lesz a drafton
Amadeus
Van egy pick a második napon, meg 4 (vagy 5?) a harmadikon. Mi más lehetne? 😊
ulpianus
mármint en bloc. Ziegler ezt vallja, hogy bpa mindig.
Amadeus
Arra gondolok, hogy nem igazan van mas. A masodik nap vegen valasztanak. Na most van egy alomjatekos, de mi van ha kiment? Van 5-10? Akkor is kimehetnek. De fontosabb, hogy marad aki marad. Nem tudsz taktikazni egy pickkel, ha a sor vegen allsz. Csak a listarol huzogatod ki a neveket, es varsz. Mikor jossz, akkor a megmaradt nevekbol a legelsot elviszed.

Harmadik nap pedig mindenkinek BPA. Mindegy a poszt, elvben ott mar nem huzol kezdobe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
BPA lesz a drafton
Amadeus
Van egy pick a második napon, meg 4 (vagy 5?) a harmadikon. Mi más lehetne? 😊
ulpianus
mármint en bloc. Ziegler ezt vallja, hogy bpa mindig.
Amadeus
MInden Gm ezt vallja, csak van akinek meglepően vicces a big boardja 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
BPA lesz a drafton
Amadeus
Van egy pick a második napon, meg 4 (vagy 5?) a harmadikon. Mi más lehetne? 😊
ulpianus
mármint en bloc. Ziegler ezt vallja, hogy bpa mindig.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
Kiper és McShay 3. körös mockjában Luke Goedeke, OT, Central Michigan a Raiders pickje, ami nem lenne rossz sztem. jobboldali tackle poszton versenybe szállna a kezdőért.

choose life
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
BPA lesz a drafton
Amadeus
Van egy pick a második napon, meg 4 (vagy 5?) a harmadikon. Mi más lehetne? 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
BPA lesz a drafton

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
RIP

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
rip Lamonica

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Örömteli látni, hogy van GM a csapatnál.
Amadeus
Azért az egy kicsit árnyalja a képet, hogy ez a GM az egyik leginaktívabb topikká tette a topikunkat 😀
Bruce
Ja, egy kis csocsos botrany elkelne vagy vmi.
ulpianus
Ittas vezetés is elég lenne
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Örömteli látni, hogy van GM a csapatnál.
Amadeus
Azért az egy kicsit árnyalja a képet, hogy ez a GM az egyik leginaktívabb topikká tette a topikunkat 😀
Bruce
Ja, egy kis csocsos botrany elkelne vagy vmi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Örömteli látni, hogy van GM a csapatnál.
Amadeus
Azért az egy kicsit árnyalja a képet, hogy ez a GM az egyik leginaktívabb topikká tette a topikunkat 😀
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
Elvileg így fest a Carr deal:

22: 19.3M (24.8 DM)
23: 34.8M (5.6 DM)
24: 43.8M (3.7 DM)
25: 43.1M (1.8 DM)
Rolni
Ez nagyon nagyon baráti ha nem válna be idén
dande
Korrekt deal. Örömteli látni, hogy van GM a csapatnál.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elvileg így fest a Carr deal:

22: 19.3M (24.8 DM)
23: 34.8M (5.6 DM)
24: 43.8M (3.7 DM)
25: 43.1M (1.8 DM)
Rolni
Ez nagyon nagyon baráti ha nem válna be idén
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Elvileg így fest a Carr deal:

22: 19.3M (24.8 DM)
23: 34.8M (5.6 DM)
24: 43.8M (3.7 DM)
25: 43.1M (1.8 DM)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Azt mondod, hogy a következő években cap gond lehet ebből a mostaniból? New Orleans Saints mit művelt idén a sapkával? 😊 Tudom, tudom nem fenntartható meg nem jó (szerintem sem), de azért jó pár éve nyomják hasonló stílusban.Rolni
A cap menedzseléssel sosem az a probléma, hogy "nem fenntartható". Mindig fenntartható, hiszen a hard cap, alá _be kell_ férni. A kérdés mindig az, hogy milyen áron. A Saints úgy műveli ezt már évek óta, hogy most már nincs Brees, és idén pl. Armstead, Marcus WIlliams és Maye is elmentek. Tavaly Hendrickson, Janoris Jenkins, Rankins mentek el. És ebben a két évben már - vetmines olcsó veteránokon kívül - senkit nem tudtak igazolni. És még nincs vége, jövőre még legalább 1 ilyen évük lesz (de inkább 2 év lesz az). Mire kimásznak belőle, olyan is lesz a roster... Náluk érthető a dolog, mert Brees utolsó 1-2 évét tolták meg. De ahol nincs Brady / Brees 1-2 éves window-val, ott mi értelme 1-2 évet megtolni, ami óhatatlanul a következő évek versenyképességét fogja rontani? Én ezt sosem értettem, nekem ez mindig vagy türelmetlenség, vagy szék féltés.
peterk2005
Annyit kötekednék, hogy Maye jött és nem ment, bőven vetminimum fölött.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt mondod, hogy a következő években cap gond lehet ebből a mostaniból? New Orleans Saints mit művelt idén a sapkával? 😊 Tudom, tudom nem fenntartható meg nem jó (szerintem sem), de azért jó pár éve nyomják hasonló stílusban.Rolni
A cap menedzseléssel sosem az a probléma, hogy "nem fenntartható". Mindig fenntartható, hiszen a hard cap, alá _be kell_ férni. A kérdés mindig az, hogy milyen áron. A Saints úgy műveli ezt már évek óta, hogy most már nincs Brees, és idén pl. Armstead, Marcus WIlliams és Maye is elmentek. Tavaly Hendrickson, Janoris Jenkins, Rankins mentek el. És ebben a két évben már - vetmines olcsó veteránokon kívül - senkit nem tudtak igazolni. És még nincs vége, jövőre még legalább 1 ilyen évük lesz (de inkább 2 év lesz az). Mire kimásznak belőle, olyan is lesz a roster... Náluk érthető a dolog, mert Brees utolsó 1-2 évét tolták meg. De ahol nincs Brady / Brees 1-2 éves window-val, ott mi értelme 1-2 évet megtolni, ami óhatatlanul a következő évek versenyképességét fogja rontani? Én ezt sosem értettem, nekem ez mindig vagy türelmetlenség, vagy szék féltés.

Ami a fontosabb a mi szempontunkból, hogy itt van egy jól látható 3 éves ablak most. Ha megnézed szinte minden új szerződés (Crosby a kivétel, de Ő fiatalabb) 3 évre van belőve. Jones eleve annyit kapott, Adams deal 3 év után kiszállós és Carr is könnyen bontható lesz. Ziegler és JMD úgy döntött, hogy nem rossz ez a keret, jobb coachinggal és pár sztárral megnyitnak egy SB ablakot, mert ebben a csoportban amúgy is csak akkor van esélyük életben maradni, ha meglépik ezt. Ez a három év alatt kell majd drafton felépíteni/megtartani egy olyan mély keretet, ami elviszi a sztárokat a hátán és mire Ők kikopnak lesz hely hosszabbítani azokat, akik beérnek.Rolni
Ezt a Carr hosszabbítást nem lehetett nem meglépni. Carr jó irányító. Annyira biztosan jó, hogy vele lehet akár Superbowlt is nyerni. És ennyi elég is. Azzal nem lehet mit kezdeni, hogy nem olyan jó, mint Mahomes / Herbert. Ez már szerencse faktor. Vannak szerencsésebb csapatok és kevésbé azok, ezt el kell fogadni és azzal megpróbálni nyerni, aki adva van. Lehetnétek rosszabb helyzetben is, mint Carr. 😊

Én egyébként nem látom azt a három éves ablakot. Az, hogy 3 éves a szerződések zöme, önmagában nem határoz meg semmit. Minden csapatnál 2-3 évre szólnak maximum a szerződések (az érdemi részüket nézve legalábbis). Az irányítónál lehetne esetleg hosszabb szerződésnek értelme, de annál meg meghatározó az irányító személye. Carr abba a kalapba tartozik, ahová a Cousins, idősebb korú veteránok tartoznak. Ők 2-3 évekre hosszabbítanak. A csapatnak is ez a jó mert ha visszaesik az irányító akkor lehet továbblépni, és játékosnak is ez a jó, mert ha viszont bizonyít, akkor 2-3 évente új, emelt szerződést kap. Azzal az elképzeléssel meg, hogy most kiköltekezünk veteránokra, aztán ebben a három évben majd folyamatosan lecseréljük őket a draftról fiatalokra meg az a gond, hogy azt nem Davante Adams féle trade-ekkel kellene elkezdeni, ahol odaadod az első meg második körödet. 😀

Szóval én nem látok itt több éves taktikát (egyelőre). Nekem ez most egyszerűen úgy jön le, hogy megjött JMD, aztán konstatálták, hogy a csoport brutál erős lett. Ahhoz, hogy ebben a csoportban valamit el tudjanak érni, úgy göndölták, hogy erősödni kell. Ebben Carr pozíciójának rendezése abszolút prioritás kellett, hogy legyen. Egy bizonytalan helyzetű irányító az egész csapatra rávetülne. Ezt most kipipálták. Szerintem ez A+ lépés. (A többi FA mozgás már jóval kevésbé tetszik - nekem -, de azokat már megbeszéltétek, miattam elő ne vegyük megint. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Nem buta fiúk adták ezt a deal-t sem.

Van benne kvázi egy egy éves prove it rész, ami után ki lehet ugrani. Ezt követően is elég team friendly olyan szempontból, hogy fájdalommentesen lehet kiszállni a szerződésből.

Carr szempontjából sem rossz ez, mert ugye Ő azt mondja, hogy Adams-al és a többiekkel kurva jók lesznek, ergó végig tolja Ő ezt a következő 3 vagy akár 4 évet és zsebre teszi a 100+ milliót.


@peterk2005
Mert így könnyebb fogyasztani annak, aki elsőre sokkot kap egy számtól. Így nézegethet egy kisebb számot 😊
Amúgy egy olyan szerződés esetén, ami utolsó évre hosszabbítás rendszeresen beszélünk teljes összegről és totál átlagról, míg a rookie szerződést nem láttam még sehol betéve a képletbe 😉

Válaszoltál saját magadnak igazából szerintem. Ebben a csoportban, ha nem lefeküdni akarsz a 4. helyre, akkor tolni kellett felfele egyet a hangerőn a Ziegler-JMD párosnak is.

Spotrac nem pontos, elég megnézni, hogy jelenleg D.Carr duplán van benne 19M-val. Az overthecap szerint 178M a top 51 deal értéke. Ebben 19,8M DC pénze, ami még változni fog, de elvileg 25M a 2022-es totál pénze, amibe van vmennyi signing bonus, szóval cap szempontból lehet nem lesz emelkedés. Amikor a june 1 utáni kirúgások élesednek teljesen rendben lesz az idei cap, sőt még lehet Renfrow vagy Waller esetében beszélgetni...

Azt mondod, hogy a következő években cap gond lehet ebből a mostaniból?
New Orleans Saints mit művelt idén a sapkával? 😊
Tudom, tudom nem fenntartható meg nem jó (szerintem sem), de azért jó pár éve nyomják hasonló stílusban.

Ami a fontosabb a mi szempontunkból, hogy itt van egy jól látható 3 éves ablak most. Ha megnézed szinte minden új szerződés (Crosby a kivétel, de Ő fiatalabb) 3 évre van belőve. Jones eleve annyit kapott, Adams deal 3 év után kiszállós és Carr is könnyen bontható lesz.

Ziegler és JMD úgy döntött, hogy nem rossz ez a keret, jobb coachinggal és pár sztárral megnyitnak egy SB ablakot, mert ebben a csoportban amúgy is csak akkor van esélyük életben maradni, ha meglépik ezt. Ez a három év alatt kell majd drafton felépíteni/megtartani egy olyan mély keretet, ami elviszi a sztárokat a hátán és mire Ők kikopnak lesz hely hosszabbítani azokat, akik beérnek. A Gruden-Mayock éra korai pickjei kapcsán nem kell hosszabbításokban gondolkodni sajnos, szóval még kap Renfrow egy hosszabbítást és pár évre meg is vagyunk a komolyabb fizuk osztogatásával. A cap folyamatosan emelkedni fog, nem hiszem, hogy rájuk dőlne a kártyavár. Eddigiek alapján elég tudatosan dolgoznak a srácok és van szerintem excel táblázat előttük is, amiben nem csak a 2022-es számokat nézegetik 😉

A 2022-es offseason szerintem az anomália. Jövőre szépen elkezdik az UFA piacot "Patriots-osabban" használni és a sztárok köré draftról és az UFA piac széléről, meg prove it dealekkel fognak operálni, hogy meglegyen a csapat.

Én sokkal inkább látom a logikát és a rövid-közép-hosszútávú stratégiát ennél az új brigádnál egyenlőre, mint Gruden alatt valaha. Én maradok egyenlőre igen optimista!!

#rozsaszínszemuveg2022

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
igy olvasva, igen csak jo kis deal ez a csapatnak, nem ertem Carrnak miert volt jo, de kit erdekel.
Kapott kis aprót, es ha jol lesz egy korrekt dealt emelkedo cap mellett tobb evre, ha nem lesz jo, akkor meg kivagható.
Tetszik
Pari
Azt mondta Carr az ügynökének, hogy vagy a Raiders vagy elmegy golfozni.
Igazából csapatbarát a szerződés, de ebből látszik, hogy Carr bízik magában és az is csak jó dolog.
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
igy olvasva, igen csak jo kis deal ez a csapatnak, nem ertem Carrnak miert volt jo, de kit erdekel.
Kapott kis aprót, es ha jol lesz egy korrekt dealt emelkedo cap mellett tobb evre, ha nem lesz jo, akkor meg kivagható.
Tetszik
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Így azért nem nagy kockázat van benne:  fuzovelkifele.com/2022/04/a-raiders-ugy-hosszabbitott-derek-carral-hogy-nem-is/?fbclid=IwAR39XgcApretrakWr9nbSFQwW8BzC9Z1CGo5pejYT4GsIMlpKg9hnawyQJA
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Carr 3 év, 122m
Cruyffista
40/év?

Édes jó istenem....
Amadeus
4év 141,3M a szerződése jelenleg. Ezt tessék nézegetni ne csak az új money-t!
Rolni
Miért? A 2022-es éve adott volt a korábbi szerződéséből. Az lenne az új szerződés sava-borsa, hogy a régivel együtt olcsóbb? Akkor minden veterán szerződés az, csak adjuk hozzá a rookie szerződés negyedik évét. 😀

Persze abban igazad van, hogy ha előre lehet(ne) hozni kb. 15 millió lekönyvelését az idei évre, akkor el lehetne az új szerződést osztani úgy is, hogy évi átlagban megálljon 35 per évben. Csakhogy nem lehet. Nem tudom, hogy mennyire pontos a spotrac, de jelenleg a Raiders mínuszban van (ami nyilván nem igaz, csak valami még nincs beírva/leszámolva), ebbe több lekönyvelt pénz nem fog beférni. Inkább még az lesz ebből, hogy idénre kevesebb - ezzel viszik alá a capet - aztán jövő évtől 41-42 per.

McDaniels nem sz*rrag gurigázik, teljesíteni akar, az biztos. Jövő évben a spotrac szerint 26 játékos van szerződés alatt, 166 milla összesenben. Plusz Carr 40 körüli millájával 206. Ha lesz a cap mondjuk 220, akkor is bőven cap felett fog indulni a következő idény. Csinálni kell minimum 40-45 millió helyet, hogy egy normálisabb offseaon beleférjen, semmi ideihez hasonló nagy durranással, de a szükséges embercserékkel. Élére állítja a sztorit....

Möndjuk ebben a divízióban nem tudom, hogyan lehetne máshogy csinálni, ha eredményt akar felmutatni valaki. Valószínűleg sehogy. Muszáj menni, aztán majd kiderül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
The Raiders have been SPENDING this offseason:

QB Derek Carr: 3-years, $121.5M
WR Davante Adams: 5-years, $142.5M
DE Maxx Crosby: 4-years, $98.98M
Edge Chandler Jones: 3-years, $51M

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!