Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 591
Ian Rapoport@RapSheet
#Raiders GM Dave Ziegler is adding to the front office, hiring Lenny McGill from the #Dolphins to serve as a Senior National Scout, source said. McGill had previously been an area scout for Miami, also having worked for the #Broncos and #Packers.



Neil Stratton@InsideTheLeague
Teddy Atlas III is out as #Raiders Asst Director of College Scouting after more than a decade with the team. Atlas, the son of the legendary boxing trainer who is his namesake, also had experience with the #Browns and #Jets. New GM Dave Ziegler continues his staff makeover.
Rolni
nem is tudtam, hogy Atlas III nálunk dolgozott, ráadásul asst. director is volt. de nem csodálom, hogy ki lett penderítve, ha olyan, mint az apja. az apja nagy felfújt lufi volt, mint bokszedző, méghogy legendás lol.

choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Ian Rapoport@RapSheet
#Raiders GM Dave Ziegler is adding to the front office, hiring Lenny McGill from the #Dolphins to serve as a Senior National Scout, source said. McGill had previously been an area scout for Miami, also having worked for the #Broncos and #Packers.



Neil Stratton@InsideTheLeague
Teddy Atlas III is out as #Raiders Asst Director of College Scouting after more than a decade with the team. Atlas, the son of the legendary boxing trainer who is his namesake, also had experience with the #Browns and #Jets. New GM Dave Ziegler continues his staff makeover.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Draft 2022

90. Dylan Parham, IOL, Memphis
122. Zamir White, RB, Georgia
126. Neil Farrell Jr., DT, LSU
175. Matthew Butler, DT, Tennessee
238. Thayer Munford Jr., OL, Ohio State
250. Brittain Brown, RB, UCLA

UDFA
Sam Webb, CB, Missouri Western
Myron Tagovailoa-Amosa, LB, Notre Dame
Isaiah Pola-Mao, S, USC
Tre Turner, WR, Virginia Tech
Chase Garbers, QB, California
Zach VanValkenburg, EDGE, Iowa
Bamidele Olaseni , OT, Utah
Darien Butler, LB, Arizona State
Cole Fotheringham, TE, Utah
Qwynnterrio Cole, S, Louisville
Bryce Cosby, S, Ball State
Justin Hall, WR, Ball State

Ritka, újszerű érzés úgy nézegetni egy Raiders draft class-t, hogy nincs benne igazi WTF pick az elején, közepén. Talán a 2014-es és esetleg a 2015-ös draft volt utoljára ilyen. Adams miatt persze kicsit hiányzik az eleje bizonyos szempontból, de másfelől meg csak erősíti a class-t az a csere is.
Aztán persze mint minden egy ilyen draft class azonnali értékelés pláne nagyon szubjektív dolog, de ettől függetlenül csak megpróbálkozunk vele évről évre. Amikor azt mondom, hogy nagyon szubjektív leginkább arra gondolok idén, hogy a White pikcet egy ilyen teli RB „szobába” nagyon szidtam volna Grudock-tól, most meg azt mondom, hogy kicsit luxury pick, de make sense 😊 Amíg ugye fenn van a szemcsi, addig minden jobb színben látszódik…


90. Dylan Parham IOL Memphis
Ez a pick nekem továbbra is bejön. Tapasztalt, jó IOL emberke, akinek mindkét OG poszton és RT poszton is van komoly egyetemi tapasztalta. Senior Bowl során pedig OC-ben (is) dolgozott, mert ahogy @deyell is, úgy több NFL csapat, illetve draft elemző is úgy gondolja, hogy mérete miatt leginkább OC poszton lehet az ideális helye az NFL-ben. A 6’3 311-es combine méret elsőre nem tűnik kicsinek, de elvileg ennél könnyebben játszott egyetemen és valószínűleg a termetéből fakadóan nem is nagyon lehet ennél többet rápakolni majd. Senior Bowl-on szépen megállta a helyét az új poszton, ami egy újabb piros pont.

Amit a szakik mondanak:
Pass protectionban jobb, mint futás blokkolásban, de ott sem kellett szégyenkeznie egyetemen. Nagyon atletikus játékos, remek lábmunkája van, fejben is toppon van és nagyon gyorsan indul. Nem erővel nyer, hanem sebességgel és technikával. A legtöbb draft szaki, OL elemző OC-nek gondolja a helyét az NFL-ben és olyan comp-okat találtam, mint Weston Richburg (PFF), Matt Paradis (Brandon Thorne), Brian Allen (Jason Kelce). Dane Brugler is OC poszton gondolja legjobbnak NFL-ben és a 72. legjobb prospectként rangsorolta összességében. Nemcsak az Ő boardja, de az összesített big board (82 draft szaki, portál adatai alapján készült) alapján (ott 67. volt) is remek value volt a 90. pickkel elhozni Őt, bár ez persze sokat nem számít azért 😊.
A tape don’t lie-os MJ is OC poszton szeretné látni és ami még érdekes volt a TDL draft elemzőben, hogy az egyetemen power sémában játszott Parham és tavaly JMD nagyon sok power futást használt (liga eleje mennyiségről beszélünk). Ez a két dolog eléggé összevág.

Amit én gondolok:
Draftoltunk egy igen jó IOL embert, aki passzol a sémába, amit futtatni szeretnénk. Méretéből adódóan OC lehet a hosszútávú helye a csapatnál, de első évében lehet nem ott kerül majd a pályára, ugyanis a legjobb 5 játékost kell feltennünk a pályára és lehet Andre James még szerepet kell kapjon középen ehhez és lehet Parham RG poszton jut mondjuk lehetőséghez. Ezzel együtt én el tudom képzelni, hogy rookie-ként is megnyerheti az OC csatát, ugyanis James-nek szerintem gondja lehet a power futásokkal. A szezon második felében amikor magára talált akkor elvileg szinte teljesen outside zone rendszerre álltunk át és az év eleji szenvedésben az inside zone és a power futások is benne lehettek bőven.
Igen bíztató lenne, ha OC poszton ki tudná túrni James-t és szerintem szerencsés is lenne, ha nem RG poszton kezdene el dolgozni, mert így Leatherwood mellé kerülne és két fiatal NFL szinten rutintalan srác lenne egymás mellett, illetve, ha Alex nem tudja megugrani az RT posztot várhatóan RG-be tolják majd vissza és akkor ott meg kvázi ütköznek…
Én örülnék neki, ha ki lenne jelölve neki az OC poszt és amennyiben megveri James-t, akkor kezd, amennyiben esetleg ez nem sikerül, akkor IOL depth lenne, elsősorban OC gyakorlással. Nagyon hasznos dolog a sokoldalúság és a több poszt ismerete, de jó lenne azért ezeknek a fiatal OL emberkéknek, ha lenne fő posztja, ahol tud nyugodtan fejlődni és készülni.


122.Zamir White RB Georgia
Meglepődtem a választásán és bár nincs vele gondom, mert jó helyen húztuk, van potenciál a srácban és összességében látom a logikát a pick mögött, de egy kicsit mégis luxus picknek tűnik Jacobs, Drake és Bolden mögé. Persze az is igaz, hogy évekig panaszkodtam Grudock kapcsán, hogy lyukakat hagynak a rosteren draft előtt és utána need-re draftolnak sok reachel, szóval igazából jól van ez így 😊

Amit a draft szakik mondanak:
Draftoltunk egy jó méretű power futót, akinek jó sebessége is van. NFL kezdő szintű futó lehet megfelelő sémában (igazi one cut runner), annak ellenére, hogy egyelőre a passing game terén nem bizonyított, de ez leginkább a Georgia O felépítésének és James Cook-nak köszönhető. Cook volt a pass cathing RB, míg White a power runner. Nem egy klasszikus értelemben vett home run veszélyforrás, de pl Jacobs-nél gyorsabb. Olvastam olyat, miszerint remek 1.,2. down-os és short yardos futó lehet belőle, aki mellett ideális esetben van egy 3rd down RB is kereten, rotációban. A legnagyobb kérdés vele kapcsolatban az egészsége, ugyanis minkét térdében volt ACL szakadás, de mivel mindkét sérülés elég régen volt (2017 és 2018) és manapság a műtött ACL-ek erősebbek, mint a „gyáriak” ebből ne kellene, hogy gond legyen.
Consensus boardon a 114. helyen volt, így itt is rendben van az érték.

Amit én gondolok:
Draftoltunk a 4. körben egy olyan futót, aki remekül passzol a sémába, amit futtatni szeretnénk. JMD rendszerében sok RB van használva, specifikálva vannak a feladatkörök és White ebből a power runner szerepre érkezett és lehet benne igen hatékony. Jó eséllyel 2023-ban Ő lehet a kezdő futónk és majd mellé keresünk további futókat például pass cathing és pass protection szerepekre.
Mivel Josh lényegében folyamatosan sérült és Drake is eléggé le volt robbanva tavaly, jó eséllyel már rookie-ként is szerephez juthat White. Short yard-os és korai down-os szituációkban lehet szerintem JJ váltótársa, míg Drake és Bolden dolgoznak az elkapó RB szerepkörben.


126. Neil Farrell Jr. DT LSU
Megint egy pick, ami nekem kimondottan tetszett. Amikor megérkezett Patrick Graham rögtön feltúrtam a Pats, Miami és Giants DL-ek összetételét és két dolgot állapítottam meg. Az első az volt, hogy sokkal nagyobb, hosszabb és nehezebb lesz a DL-ünk, mint az elmúlt években bármikor Big Sey és Tommy Kelly óta. (A másik a 3-4 base felállás volt.)

Már az FA piacon is érkezett nagy darab DL emberből jó pár, de ez a Neil pick teljesen belepasszol a sémába (6’4 330) és csak azért nem mock-oltam magunknak a 4. körben Őt, mert azt gondoltam prioritást élvez majd a 3T/5T poszt az NT poszthoz képest, főleg Big Hank visszaigazolása után.
Consensus boardon csak a 173. helyen volt, de ebben szerintem a NT poszt értéke is benn van azért.

Amit a draft szakik mondanak:
Neil egy igazi NT, aki a draft legjobb run stopperei között van. Baromi erős és jó a technikája is. Megfelelő a lower body ereje is a duplázások felvételéhez és a méretéhez képest meglepően jó a get off-ja, bár ez nem konzisztens. Olyan prospectnek tartják, aki pozitív meglepetés lehet pass rush terén majd az NFL-ben.
Egyik comp.-ja amúgy pont a „mi” Johnathan Hankins-ünk, aki pont amiatt nem lett olyan jó NFL játékos, mint gondolták anno, mert a pass rush ability nem jött ki belőle 1 NYG évet leszámítva.

Amit én gondolok:
Azt gondolom, hogy megvan a hosszútávú NT-je a csapatnak optimális esetben és rookie évében szerencsére senki se vár majd tőle csodát, mert elegendő lesz rotációban dolgoznia majd Big Hank mögött, esetenként mellett. Kívácsni leszek, hogy csak NT vagy esetleg LDT poszton is látjuk majd mondjuk short yardos szituknál Hank mellett.
Igazi system fit méretre és játékra, lesz akitől tanuljon a pályán és Graham személyében komoly edzője is lesz, úgyhogy igazán jó játékos is lehet belőle szerintem. Értelemszerűen nem A.Donald számai (se snap, se sack) kell majd nézni 😊, de igen jó NT lehet, ami ebbe a sémában igen fontos.
Egyedül a kora (mindjárt 24), ami egy kicsit negatív nála, de 6-8 év így is benne lehet akár, ami meg bőven NFL átlag felett lenne.


175. Matthew Butler DT Tennessee
Ez a pick is tetszett és nem csak azért, mert végre eltaláltam valakit a mock draftom során 😊
6’4 297 mérettel abszolút fit a sémába elsősorban szerintem az RDE posztra, de még nem tiszta, hogy az LDT és az RDE posztok hogyan alakulnak nálunk.

Amit a draft szakik mondanak:
Erős felső testének, gyors kezeinek és alacsony pad level-jének köszönhetően hatékony játékos a futás ellen. Az alsó testrésze nem elég erős és a technikája sem elég jó jelenleg viszont ahhoz, hogy a passz játékban meghatározó tényező legyen. 3T lehet a legjobb helye, de 5T-ig is ki lehet tolni, eleinte, mint rotációs, back up ember lehet vele kalkulálni.
Consensus boardon a 121. helyen volt, így itt visszahoztuk, amit Neil-en „elveszítettünk” 😊

Amit én gondolok:
Szerintem sikerült hoznunk egy olyan játékost Bilal Nichols mögé, aki ideális esetben a kezdő posztot is átveheti tőle a szerződése lejáratakor 2 év múlva, de azt is gondolom, hogy ezzel a pickel akkor is jól gazdálkodtunk, ha „csak” hasznos rotációs játékos marad karrieje végéig nálunk.
Ha sikerül a lábait erősíteni, robbanékonyságát és a technikáját javítani akkor okozhat kellemes meglepetést, de elég magasan van szerintem a floor nála, szóval biztonságos picknek tűnik.
Az még mindig nem egyértelmű, hogy RDE vagy LDT lesz a falban az Ő posztjuk számomra, de nekem az biztosnak tűnik, hogy Bilal és Ő kvázi együtt mozognak, mint Hank és Neil.
Szerintem inkább RDE poszton lesznek base-ben és RDT lesz a helyük nickel, dime során, mint Leo Williams a Giants-nál PG alatt.


238. Thayer Munford Jr. OL Ohio State
Jött egy meglepetés pick, ugyanis őt nem igazán ismertem. Poszt rendben volt, gyors csekk után a value is bőven jónak tűnt, ergó örülünk.

Kicsit jobban megnézve a dolgot egy érdekes emberkét sikerült összeszednünk. Consensus boardon a 150. helyen volt, szóval komoly steal-nek számít ilyen szempontból, de komoly kérdés a helye a profik között.
Mérete alapján 6’6 328 35+ karok alapján OT kellene, hogy legyen és 2020-ban igen jó volt LT poszton a mindenható PFF szerint, de elég lassú lábon és a gyors szélső emberek ellen NFL szinten minden bizonnyal nagyon szenvedne. Ez utóbbi mondat alapján egyértelműen érkezik a válasz, hogy toljuk be LG-nek, rögtön hozta Ulpi is ezt a draftja után. A gond annyi, hogy az elmúlt szezonban gyengébben játszott LG-ben, mint előtte LT-ben 2 évig. Persze lehet kell neki kis idő az átállásra, de azt gyanítom, hogy sose lesz belőle NFL kezdő OG poszton sem. Ami nem is baj egy 7. körös picknél persze 😊 Ha lesz belőle egy stabil LG back up, akiben pár snap erejéig van LT vészhelyzeti lehetőség is már remek pick volt.

Azt gondolom, hogy komolyat kell küzdenie majd ezért a depth helyért is, mert elég sok veterán van a kereten és 8-10 OL kerül majd csak rosterre. Alex Bars lehet szerintem a legkomolyabb ellenfele a keretre jutás kapcsán.


250. Brittain Brown, RB, UCLA
Na a draft legvégén jött az egyetlen WTF pick és ezzel én így minden évben előre ki is egyeznék 😊 7. körben potenciált, esetleg ST értéket próbálnak általában halászni és itt aztán már tényleg lutri az egész.
Brown azért nem csak engem lepett meg, az NFL.com-nak nem volt róla oldala 😊, nincs rajta a consensus boardon és Dane Brugler TOP40 RB-je között sincs ott, csak az 55 helyre tette és már nem is készített róla scouting report-ot.

Keresgéltem jobbra balra, de sokkal nem lettem okosabb. Majdnem 25 éves és bár jók a méretei (6’0 205) meg a yards/carry mutatója és filmen gyorsabb, mint az a 4,69-es 40 time, de nem igen látom a helyét. Lehet persze, hogy csak camp ember lesz, de arra minek draft cetlit áldozni. Egyedül azt tudom még elképzelni, hogy nagyon látott benne vmelyik scout és berakják szépen PS-be és majd jövőre negyedik számú futónak előveszik vagy ST-be szánják, de nem viszel 5 futót keretre azért, mert az egyik majd ST-be játszik…fura na


UDFA emberkék közül abszolút egyetértek @empty a kiemeléseddel!

Sam Webb CB Missouri Western
6’0 202 hozzá 4,48-as 40 time. Press CB background, szóval elvileg séma fit, de igen nyers és nagyon sokat kell fejlődnie. Talán egy utolsó CB posztot megcsíphet, ha ST-ben elég sokat mutat, de inkább PS-t mondanék. Oda viszont van benne fantázia.

Myron Tagovailoa-Amosa ED Notre Dame
Myron edge rusher lesz nálunk, amihez amúgy nem igen prototipikus a felépítése. 6’2 270 karja 33 alatt, szóval elég rövid a poszthoz.
A lényeg megvan, ugyanis „Team leader and try-hard defender…team captain és selfless leader is!! Ezt leszámítva viszont nagyon tweener és várhatóan semmi se lesz belőle 😀 Talán lehet belőle sub-package rusher, ha felszed még súlyt, de nagy betűvel van a Talán itt akkor is, ha nem a mondat elejére kerül…
Consensus boardon 257. helyen volt, de gondolom a tweener volta miatt lett UDFA.

Isaiah Pola-Mao S USC
6’4 205 méretű S, akinek a Troy Polamalu a nagybátyja, szóval HOF lesz! High character, leader, team captain, competitve toughness, special teams ability, size és speed! Minden ami kellhet megvan!
Viccet félre téve ha egészséges tud maradni és ez elég nagy ha, akkor esetleg lehet belőle ST menő és S depth, de azért idén az Ő rosterre kerülésére se tennék nagy összeget azért.

Tre Turner WR Virginia Tech
6’1 184
Consensus boardon 215. helyen volt, ergó bőven draftolhatónak tűnt draft előtt. Dinamikus srác, lehet belőle esetleg deep threat, de nem igazán látom, hogy rostert fog idén.

Nem olyan könnyű már UDFA-ként rosterre kerülni a Raiders-nél sem, mint az elmúlt 20 évben na!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 635
Insiderek szerint Waller utsó éve jöhet.

Ha nem jön be JMD-nek, akkor a pénze szét lesz osztva Hunter + Foster (vagy másik szimpatikus TE) között.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 591
Las Vegas Raiders undrafted free agents
Isaiah Pola-Mao, S, USC[/b]
empty taxi
Polamalu unokaöccse

amúgy scoutoltam szorgosan a GM játék miatt, de rajta kívül csak Myron Tagovailoa-Amosa nevével találkoztam, aki nem tűnik rossz fogásnak. a többi future HoF playáról még nem tudok semmit, de majd scoutolom őket is.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 635
 blogs.usafootball.com/blog/7304/the-gap-run-system

RB draftok margójára

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Las Vegas Raiders undrafted free agents
Sam Webb, CB, Missouri Western
Chase Garbers, QB, California
Zach VanValkenburg, EDGE, Iowa
Bamidele Olaseni , OT, Utah
Darien Butler, LB, Arizona State
Myron Tagovailoa-Amosa, LB, Notre Dame
Isaiah Pola-Mao, S, USC

Cole Fotheringham, TE, Utah
Qwynnterrio Cole, S, Louisville
Bryce Cosby, S, Ball State
Justin Hall, WR, Ball State
Tre Turner, WR, Virginia Tech

Kivastagítottam azokat, akik kevésbé szarok szerintem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 635
UDFA-nkrol lehet tudni valami, van köztük potenciál?
Pari
future HoF az összes.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
UDFA-nkrol lehet tudni valami, van köztük potenciál?
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Am nem tudom, nektek, vannak ilyen nfl-el kapcsolatos hagyomanyaitok, nekem az egyik ilyen a drafttal kapcsolatos, hogy Day 1 elott megnezzuk a gyerekkel a Draft day c filmet...
Illetvem Raiders-es hagyomány, Willie Brown féle

Boldog Anyák Napját!

(ha vki elfelejtette volna, még nem késő bepótolni)
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 591
sokat nem jelent ugyan, de érdekesség. csapatok draftjai összehasonlítva a konszenzus boarddal.

 i.imgur.com/lMxu5XI.jpg

a draftszakik értékelései

 i.imgur.com/ENHeREk.jpg

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
UDFA Signings:

Zach VanValkenburg, DE, Iowa

Myron Tagovailoa-Amosa, DL, Notre Dame

Chase Garbers, QB, Cal

Sam Webb, CB, Missouri Western

Ben Olaseni, T, Utah

Isaiah Pola-Mao, S, USC

Darien Butler, LB, Arizona State

Cole Fotheringham, TE, Utah

Justin Hall, WR, Ball State

Tre Turner, WR, Virginia Tech

Bryce Cobsy, S, Ball State

Qwynnterrio Cole, S, Louisville

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 591
Raiders' running backs:

Ameer Abdullah
Brandon Bolden
Kenyan Drake
Josh Jacobs
Trey Ragas
Zamir White
Brittain Brown

kicsit sok lesz, nem? 😀

choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Meglepi a végére:

Még egy RB
#Raiders picking UCLA RB Brittain Brown, per source. Brown’s the second RB Las Vegas has picked in the draft.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Thayer Munford snap breakdown at tOSU:

LT: 2,437
LG: 554
C: 0
RG: 0
RT: 149

De persze az NFL más tészta. Ha korrekt back up lesz bárhol a falban már jó pick volt.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Thayer Munford OT Ohio State is the @Raiders pick at 238

Még egy OL ember 😊

Komolyan vesszük a falakat!!

6'6 328 35-ös karok
OT méretek bőven, de OG-t is játszott egyetemen. Még egy versatile emberke nem meglepő módon.

Back up LT esetleg vagy jó esetben swing OT Parker helyen jövőtől?!


The Athletic draft analyst had Munford ranked 160 and Arif Hasan's consensus big board had him at 150, so that pick is viewed as pretty good value at 238th overall by the experts.
Rolni
Bumfordi azert meglepne, ha OT-kent sikeres lenne az NFLben. Osero, de nem tancos medve.
ulpianus
backup guard/tackle minden bizonnyal. több poszton van tapasztalata.
deyell
Mi is hoztunk egy OT-t, aki Guard lesz. Lassu OTnek mindketto, de az nem gond. Tavaly pont talaltunk egy olcso guardot, es az nagyon nagy kincs a draft vegen. Ha BARKIT talasz itt aki kezdojatekos, jol csinaltad.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 591
Thayer Munford OT Ohio State is the @Raiders pick at 238

Még egy OL ember 😊

Komolyan vesszük a falakat!!

6'6 328 35-ös karok
OT méretek bőven, de OG-t is játszott egyetemen. Még egy versatile emberke nem meglepő módon.

Back up LT esetleg vagy jó esetben swing OT Parker helyen jövőtől?!


The Athletic draft analyst had Munford ranked 160 and Arif Hasan's consensus big board had him at 150, so that pick is viewed as pretty good value at 238th overall by the experts.
Rolni
Bumfordi azert meglepne, ha OT-kent sikeres lenne az NFLben. Osero, de nem tancos medve.
ulpianus
backup guard/tackle minden bizonnyal. több poszton van tapasztalata.

choose life
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Thayer Munford OT Ohio State is the @Raiders pick at 238

Még egy OL ember 😊

Komolyan vesszük a falakat!!

6'6 328 35-ös karok
OT méretek bőven, de OG-t is játszott egyetemen. Még egy versatile emberke nem meglepő módon.

Back up LT esetleg vagy jó esetben swing OT Parker helyen jövőtől?!


The Athletic draft analyst had Munford ranked 160 and Arif Hasan's consensus big board had him at 150, so that pick is viewed as pretty good value at 238th overall by the experts.
Rolni
Bumfordi azert meglepne, ha OT-kent sikeres lenne az NFLben. Osero, de nem tancos medve.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Thayer Munford OT Ohio State is the @Raiders pick at 238

Még egy OL ember 😊

Komolyan vesszük a falakat!!

6'6 328 35-ös karok
OT méretek bőven, de OG-t is játszott egyetemen. Még egy versatile emberke nem meglepő módon.

Back up LT esetleg vagy jó esetben swing OT Parker helyen jövőtől?!


The Athletic draft analyst had Munford ranked 160 and Arif Hasan's consensus big board had him at 150, so that pick is viewed as pretty good value at 238th overall by the experts.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 591
Ziegler nagyon ráment a védőfal erősítésére, Chandler Jones leigazolása, Crosby hosszabbítás, rakás defensive tackle a piacról, és most két DT lett draftolva a középső körökben. így azért javulhat a defense.

choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Ez volt a Day 2 előtt a mock-om:

Egy ilyennel én ellennék:
86: Marquis Hayes LG
126: Matthew Butler 3T
164: Otito Ogbonnia 1T
165: Joshua Williams CB
227: Brad Hawkins S


Erre jött eddig:
90: Dylan Parham IOL
122: Zamir White RB
126: Neil Farrell Jr. 1T
175: Matt Butler 3T

CB helyett RB jött és "csak" egy név stimmel, de egy hullámhosszon vagyunk 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 635
#Raiders select Vols' DE/DT Matt Butler with the 175th pick

Na ez is egy jó pick szerintem!!
Ő 3T lehet rotációban leginkább, illetve base LDT.

6'3 297

Szépen megtöltötték ezt a DL-t!
Rolni
van benne valami, ami Tommy Kellyre emlékeztet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
#Raiders select Vols' DE/DT Matt Butler with the 175th pick

Na ez is egy jó pick szerintem!!
Ő 3T lehet rotációban leginkább, illetve base LDT.

6'3 297

Szépen megtöltötték ezt a DL-t!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
James tud guardot ennyi pénzért?
Amadeus
Nem hiszem, de a 2022-es pénzéért simán játszhat back up OC-t James!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
The Raiders trade: Pick 164

The Rams trade: Pick 175, 238

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!