Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 290 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kaepernick nézi meg a várost.

 www.thescore.com/nfl/news/2364344/report-kaepernick-working-out-for-raiders

Szerkesztette: steelwolf
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Moe Moton szerint a 7 legfontosabb kérdés az OTA-k előtt:

1, Hol játszik Alex Leatherwood?
Alex helye a fal jobb oldalát alapjaiban határozza meg. Ha Ő RT poszton játszik, akkor Moe szerint Parker swing tackle lesz és a többiek kvázi az OG posztokon versenghetnek.

Ha Alex RG-be kerül, amire Moe szerint azért is lehet esély, mert a Pats jellemzően nagyobb RT-ket használt eddig nála, főleg súllyra, akkor várhatóan Parker, Good és Eluemunor játsza le majd az RT csatát.

Szerintem Alex megkapja a lehetőséget RT-ben és ha él vele, akkor Parker a back up lesz mindkét oldalon.

2, Hol játszik Dylan Parham?
OC posztra kerül és kiszorítja James-t? OG posztra kerül és Simpsonnal harcol az LG posztért? Esetleg RG posztért száll harcba?

Moe szerint jó eséllyel cserepadon kezdi majd a karrierjét Parham.

Remélem OC poszton kap lehetőséget és egy erős offseason után ki tudja szorítani James-t.

3, Ki lesz a 3. WR 11 personel-es felállásoknál?
Adams és Renfrow mellé keressük ugye a 3. elkapót, aki szélen kerül majd főleg játékba, mert Renfrow ugye slotban fog ficánkolni.

Demarcus Robinson vagy Keelan Cole lehet a befutó és Moe a Cole igazolás, illetve az azt követő Edwards trade kapcsán Cole felé hajlik jelenleg.

Egyetértek.

4, Mi lesz Cle Ferrell szerepe?
Back up szerepkör várható, a kérdés, hogy hol? Edge vagy IDL? Moe szerint Cle mérete lesz árulkodó, mert ha 280 vagy nagyobb súllyal mozog, akkor minden bizonnyal IDL lesz belőle.

Ezek szerint vagy nem látta a Cle interjút vagy nem tulajdonít neki jelentőséget Moe...Az interjúban Cle egyértelműen azt mondta, hogy OLB lesz vagyis EDGE. Szerintem run down szituációs EDGE lesz belőle.

5, Mi Trayvon Mullen státusza?
Nemrég műtötték valamivel, ami kapcsán Mullen nem aggódott, de kérdés mikor lesz rendesen terhelhető és hadra fogható...

Ha sok időt ki kell hagynia bajban lehet, mert Ya-Sin mellett Averett is dédelgethet kezdő álmokat könnyedén szerintem...

6, Nate Hobbs marad a slot-ban vagy kikerül szélre?
Moe szerint ideális esetben marad slot CB és a Mulen, Ya-Sin, Averett trio leboxolja a szélső posztokat.

Egyetértem megint, az lenne a legjobb ha maradhatna belül, ahol remek volt rookie-ként.

7, Fog tudni Neil Farrell Jr. vagy Matthew Butler komolyabb szerepet szerezni?
Moe szerint a Hankins-Nichols duo melletti hely igencsak kiadó és kérdéses, hogy a fiatalok közül valaki oda érhet-e.

Farrell szerinte inkább Hankins jövőbeni helyettesítője lesz NT poszton, míg Butler pass rush ability-je jól jöhet neki a harcban a snapekért Farrell, Peko vagy V.Butler-rel szemben.

Szerinte Butler okozhat komolyabb meglepetést.

Én egyenlőre nagyon óvatos vagyok M.Butler-rel kapcsolatban, nem várok sokat tőle rookie-ként. Szerintem lehet Farrell több snaphez juthat az elején, ha úgy tudjuk a legjobb interior 3-ast kialakítani, hogy Hankins LDT lesz és Farrell NT-be kezd akár elejétől. Ideális esetben Hankins NT poszton marad, tanítja Farrell-t idén, de ehhez kellene egy életképes LDT is és abból nincs tuti befutó a rosteren szerintem. Könnyen lehet, hogy Hank a legjobb ember oda és akkor a Farrell inkább Billings-el vagy Peko-val küzdhet az NT posztért, ami azért hoztható lehet neki...



Nálam a legfontosabb kérdések OTA előtt:
1, Leatherwood és a RT poszt
2, Parham és az OC poszt
3, Simpson és az LG poszt
4, IDL kiosztása base csomagban
5, Mullen egészsége és a szélső CB posztok
6, S kezdők és rotáció
7, RB szerepek

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 635
Mike Tice cikk:

"Can't really quote extensively from the article because it's paywalled, but here are the highlights:

Kolton: Tice thinks if Miller can add strength and improve his run-blocking a little, he'll be truly elite.

Simpson: Tice wasn't a fan at all. Didn't like his technique, foot placement or hand placement. The article assumes Good will be our starting LG in 2022.

James: Tice thinks James has potential but also has a lot to improve on, especially with footwork. Parham could take his job as soon as this year.

Parker: Tice thinks he's a below-average starter, but "there are a lot worse out there."

Leatherwood: Tice doesn't know if Leatherwood's future is inside or outside, but thinks he'll be a longterm quality NFL starter wherever he ends up.

Tice also takes a camouflaged jab or two at Cable's coaching technique."

 theathletic.com/3323611/2022/05/20/raiders-offensive-line-analysis/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 635
Suh előző két csapata SB-ig ment elit védelemmel.
Amadeus
Mellette vagy ellene hozod ezt fel?

Azért tűnik úgy, h van még a tankban, mert elit védelemben játszott?

Még olyan jó mindig, h egy erős védelmet elit szintre segít?
Rolni
szerintem egy jó védelmet még fel tud húzni. Sok múlik PG-n ebben a tekintetben, de látnék benne fantáziát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Suh előző két csapata SB-ig ment elit védelemmel.
Amadeus
Mellette vagy ellene hozod ezt fel?

Azért tűnik úgy, h van még a tankban, mert elit védelemben játszott?

Még olyan jó mindig, h egy erős védelmet elit szintre segít?

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 635
Bradberry -> Eagles
Bruce
Na most h az uccso quality CB is kiment, Suh lehet célpont?
Pari
Elméleti síkon lehet.
System fit lenne, gyerekként Raiders fan volt és azért van még benne némi kakaó.

Base csomagban lehetne 4-5 tech, sub csomagban meg ugye adott a 3T szerep. Tampával kb ugyan ezt tolta az utóbbi időben.

Suh-Hankins-Nichols base DL nem lenne már rossz és a V.Butler-Farrell-M.Butler csere sor is rendben lenne.

Aztán, hogy az anyagiak, egyebek összejönnek-e nem tudom.
Hivatalos pletykát még nem hallottam vele kapcsolatban, inkább csak ilyen fan ötletelés egyenlőre sztem.
Rolni
Suh előző két csapata SB-ig ment elit védelemmel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Bradberry -> Eagles
Bruce
Na most h az uccso quality CB is kiment, Suh lehet célpont?
Pari
Elméleti síkon lehet.
System fit lenne, gyerekként Raiders fan volt és azért van még benne némi kakaó.

Base csomagban lehetne 4-5 tech, sub csomagban meg ugye adott a 3T szerep. Tampával kb ugyan ezt tolta az utóbbi időben.

Suh-Hankins-Nichols base DL nem lenne már rossz és a V.Butler-Farrell-M.Butler csere sor is rendben lenne.

Aztán, hogy az anyagiak, egyebek összejönnek-e nem tudom.
Hivatalos pletykát még nem hallottam vele kapcsolatban, inkább csak ilyen fan ötletelés egyenlőre sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Bradberry -> Eagles
Bruce
Na most h az uccso quality CB is kiment, Suh lehet célpont?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Bradberry -> Eagles
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 635
Lehet ő még sztem ettől ilyen hibrid h alkalmanként DL-t alkalmanként OLB-t játszik, nyilván más szint a 2, de Bosa is így volt használva rookieként.
empty taxi
Persze. Anno Mack is így indult rookie-ként, bár az ugye tök más séma volt...

Veszíteni való nincs vele, ahogy Amadeus írja. Idén így is, úgyis kerettag, meg kell nézni valahol tud-e érdemben legalább rotációban hozzátenni...
Rolni
mondjuk nem látom, hogy hogyan lesz ebből man cover vagy zone, de hajrá. Ha meg akar maradni a ligában, akkor ne válogasson.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Lehet ő még sztem ettől ilyen hibrid h alkalmanként DL-t alkalmanként OLB-t játszik, nyilván más szint a 2, de Bosa is így volt használva rookieként.
empty taxi
Persze. Anno Mack is így indult rookie-ként, bár az ugye tök más séma volt...

Veszíteni való nincs vele, ahogy Amadeus írja. Idén így is, úgyis kerettag, meg kell nézni valahol tud-e érdemben legalább rotációban hozzátenni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 635
Cle Ferrell egy interjúban elhintette, hogy már nem defensive end, hanem outside LB.

Ez egyfelől megint azt a teóriá(ma)t erősíti, hogy igenins 3-4 lesz a base, másfelől kicsit meglepő, mert az elmúlt évek alapján Ferrell szerintem jobb eséllyekkel indulna 3-4 base RDE, sub DT posztra némi tömegelés után, mint a 3-4 OLB posztra...nincs meg sztem a sebessége, robbanékonysága a szélső posztra, de lehet talán hasznos futás elleni szituációs játékos...

Ezek alapján várhatóan az erős oldalon lesz back up OLB belőle és Koonce valamint Fackrell közd majd vele a rosterre kerülésért. Persze Ferrell helye a fizetése miatt elég stabil, de hacsak nem viszünk 5 edge embert az 53-as keretre lehet, hogy a tavalyi rookie és a friss UFA igazolás egy helyért tepernek C.Jones mögött.
Rolni
igazából nincs vesztenivaló vele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Lehet ő még sztem ettől ilyen hibrid h alkalmanként DL-t alkalmanként OLB-t játszik, nyilván más szint a 2, de Bosa is így volt használva rookieként.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Cle Ferrell egy interjúban elhintette, hogy már nem defensive end, hanem outside LB.

Ez egyfelől megint azt a teóriá(ma)t erősíti, hogy igenins 3-4 lesz a base, másfelől kicsit meglepő, mert az elmúlt évek alapján Ferrell szerintem jobb eséllyekkel indulna 3-4 base RDE, sub DT posztra némi tömegelés után, mint a 3-4 OLB posztra...nincs meg sztem a sebessége, robbanékonysága a szélső posztra, de lehet talán hasznos futás elleni szituációs játékos...

Ezek alapján várhatóan az erős oldalon lesz back up OLB belőle és Koonce valamint Fackrell közd majd vele a rosterre kerülésért. Persze Ferrell helye a fizetése miatt elég stabil, de hacsak nem viszünk 5 edge embert az 53-as keretre lehet, hogy a tavalyi rookie és a friss UFA igazolás egy helyért tepernek C.Jones mögött.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A harmadik nap egész jóra sikerült.
peterk2005
Vigasztaljon teged a peterk2005! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
A harmadik nap egész jóra sikerült.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 635
#Raiders 2020 draft:
1st round: Henry Ruggs III (cut)
1st round: Damon Arnette (cut)
3rd round: Lynn Bowden Jr (traded)
3rd round: Bryan Edwards (traded)
3rd round: Tanner Muse (cut)
4th round: John Simpson (competing for starting G spot)
4th round: Amik Robertson (backup CB)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Brian Edwards menni Atlanta
r.baggio
lassan teljesen kuka a 2020-as draft...
deyell
+

 www.nytimes.com/2022/05/13/sports/football/las-vegas-raiders.html?smid=tw-nytimes&smtyp=cur&s=09


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 591
Brian Edwards menni Atlanta
r.baggio
lassan teljesen kuka a 2020-as draft...

choose life
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Brian Edwards menni Atlanta
r.baggio
Keelan Cole kiszoritotta egy nap alatt. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Brian Edwards menni Atlanta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 591
UDFA-król pár info.

Bam Olaseni, T, Utah (6-foot-7, 339 pounds)

londoni támadófalember, mint Menelik Watson volt. nem jó ómen, Reggie szeretett londoni játékosokat draftolni (Obi Melifonwu, Jack Crawford) de ezek eddig nem sültek el jól. Olaseni két szezont játszott Amerikában, az elsőt a Garden City Community College-ben, ahol All-American volt. majd transzferelt Utah-ba, ahol 11 meccsen volt kezdő baloldali tackle tavaly, második csapatos All-Pac-12 lett.

fizikai, atletikus paraméterei rendben vannak (36 1/2″ hosszú kar), nyers még a poszton. felépítésre hasonló Trent Brownhoz, csak nem olyan dagadt. divattervező szakon szerzett diplomát (legalábbis fashion vagy mi). amilyen gyorsan előrelépett eddig - pedig nem volt egyszerű útja Londonból junior college-be, majd a Pac-12-be, az alapján elég ígéretesnek tartom, szerintem ő a legjobb prospect az drafton el nem kelt szabadügynökeink közül. hátha sikerül kezdő jobboldali tackle-t faragni belőle!

Tré Turner, WR, Virginia Tech (6-1, 184)

először a Vikings akarta elvinni, de a Raiders nagyobb garantált összeget ajánlott neki ($40.000). ennek ellenére sem ő a legjobban fizetett UDFA-nk, esélyt látok arra, hogy megérje a rostert. a Virginia Techben igen gyenge volt a támadójáték állítólag az edzők miatt, de Turner így is 675 yardot és 3 TD-t szerzett. sebessége csak átlagos, viszont középiskolában kosarazott, és jó magasra tud ugrani. több sérüléssel küzdött egyetemi évei alatt.

Myron Tagovailoa-Amosa, DE, Notre Dame (6-2, 270)

nagy összegű garantált pénzt kapott Tua Tagovailoa unokatestvére, 207.000 dollárt. egyetemen csapatkapitány volt, jó mentalitású játékosnak tekinthető, aki a pályán is odateszi magát. probléma az, hogy a védőfalon belül nem elég nagydarab, a szélen nem elég gyors (4,81 másodperces 40 yard). nagyon sok játékost igazoltunk és draftoltunk a védőfalba, ezért meglepődnék, ha rostert fogna. de valamit lát benne a stáb, ezért a sok garantált összeg.

Sam Webb, CB, Missouri Western State (6-1, 202)

testfelépítésre, sebességre a profi szintet megüti, probléma az, hogy a harmadosztályból jön, így értelemszerűen nagy ugrás neki az NFL.

Darien Butler, LB, Arizona State (5-10, 221)

$90.000 garantáltat kapott Butler, három szezonban volt csapatkapitány a a Sun Devilsben, nagy szívvel játszik, és produktív is volt. coverage-ben is jó. de jelentősen undersized a poszton. special teamben a mentalitása miatt megragadhat.

choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Kemény az első 5 meccs és a zárás is!

Az mondjuk kedves, h két home game-el kezdünk 😉

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei menetrend:

Nem a szél fújta így össze (?)
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 591
The #Patriots are trading QB Jarrett Stidham and a seventh-round pick to the #Raiders for a sixth-round pick
Beki
elkerülhetetlenül érik a csempiönsip.

choose life