Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 161 — vaccpáör fan
Daniel Loper az egyébként ki?Bruce
backup OL volt a Titansnél, és Schwartz vitte magával a Lionshoz kezdő LG-nek, ahol pocsék volt. Egy év után el is zavarták, hogy ne rontsa tovább levegőt.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
Daniel Loper az egyébként ki?

Ez egy vicc akar lenni szerintem.
7 WR :S

Meg Hiram Eugene maradt a rosteren :S Jó, azt írják hogy ő tud mindkét poszton játszani ha kell.

Most lehet hogy Scott-ot használni akarjuk nagyon falként is, de akkor is ő inkább most LB. Így 8 LB-nk van és 6 fal.

Viszont ha áruljuk Howard-ot, akkor ha elviszik gondolom egy D line embert pótolunk a helyére vagy a tököm se tudja.
Tonga-nak örültem volna pedig, de nem volt elég jó ezek szerint.

Érdekesség, hogy amíg nem raktuk ki Stevie Brown-t, addig az összes draftolt emberünk megcsinálta a rostert. 😊
De így is az utolsó esett ki csak, szóval nem rossz draft volt, persze még bizonyítani kell.

Ebből akitől tényleg sokat várok: McClain

Azt várom hogy fajin szezonja legyen: Houston, Veldheer, McFadden

A többiek meg épüljenek be a csapatba: Campbell, Ford, Goethal, Ware
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 637 — Raiders fan
Tonga meglepő de vszeg PS...

Stevie Brown szintén meglepő de remélem PS...

Jay Richardson sérülése súllyosabb mint mondták vszeg...kár érte...

Van jópár interior OL a piacon szóval érdemes lenne nézelődni...7WR sztem nem marad rosteren, csak onnan fogunk elengedni ha jön vki...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Bryant cut biztos? én Stevie Brownt találtam, mint utolsó áldozat:


http://www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/team/OAK

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 729 — Sworn to the Black
Desmond Bryant lett az utolsó áldozat, őszintén szólva meglepődtem, nem olyan régen még úgy volt hogy ő lesz Seymour fő backupja.

DT így 3 van, Kelly, Seymour és Henderson, ez azért karcsú... 10 DB nem tudom mire kell.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 729 — Sworn to the Black
Desmond Bryant lett az utolsó áldozat, őszintén szólva meglepődtem, nem olyan régen még úgy volt hogy ő lesz Seymour fő backupja.

DT így 3 van, Kelly, Seymour és Henderson, ez azért karcsú...
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Következő cut kör: WR Todd Watkins, WR Shaun Bodiford, FB Manase Tonga, TE John Owens, CB Joe Porter, and DT Kellen Heard, LB Slade Norris, DL Chris Cooper, DE Grayson Gunheim, OG Brandon Rodd, OG Alex Parson, LB David Nixon, C Chris Morris, DE Alex Daniels, CB Joey Thomas, S Jerome Boyd, and P/K Swayze Waters.


Közülük sztem biztos h Tonga, Parsons/Rodd, Boyd és Heard PS lesz.


Eldőlt az is h Veldheer lesz a kezdő C.


Jelenleg 54 fős a roster, de ha számolunk egy Bush PUP-al akkor meg is van az 53.

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Schefter szerint Howard mellett Chris Johnson-t is áruljuk. Nekem ez meglepő, nickelbe jó lenne, vagy ennyire jó volt az egyik rookie CB ? Talán McFadden-t ennyire késznek tartják?


Közben megváltunk Brennan-tól, Lawton-tól és nem kis meglepetésemre Jay Richardson-tól.

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Az első távozó William Joseph, nem nagy meglepetés. Én arra leszek kíváncsi h Henderson megéri-e az 53at.

Mikorra kell leadni a végső 53as névsort?peterbadbone
Ha nem tévedek, ma van a határidő.

Most főleg LB és DB posztokon van sok ember. Kiváncsi vagyok, ki marad.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Az első távozó William Joseph, nem nagy meglepetés. Én arra leszek kíváncsi h Henderson megéri-e az 53at.

Mikorra kell leadni a végső 53as névsort?

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 637 — Raiders fan
Valóban érdekes helyzet lenne, de ha beválna C-ként akkor sztem maradna is a poszton. Meglátjuk, hogy sikerül majd ez az év neki és mit mondanak majd róla az edzők. Mindenesetre én örülök neki, h kezdő lesz, rutint szerez és az nagyon sokat számít majd akkor is ha visszateszik T-nek. Campbellről nincs hír, hogy backup RT vagy RG lenne, vagy esetleg mindkettő?peterbadbone
Bruce back up RG...nem elveszett a srác és erőből rendben van, de még technikáját javítani kell. Remélem szezon második felében már szóhoz jut mit kezdő...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Valóban érdekes helyzet lenne, de ha beválna C-ként akkor sztem maradna is a poszton. Meglátjuk, hogy sikerül majd ez az év neki és mit mondanak majd róla az edzők. Mindenesetre én örülök neki, h kezdő lesz, rutint szerez és az nagyon sokat számít majd akkor is ha visszateszik T-nek. Campbellről nincs hír, hogy backup RT vagy RG lenne, vagy esetleg mindkettő?

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 637 — Raiders fan
Figurs WR-ként épphogy csak NFL szint, ha egyáltalán az, ez a 3. számúság csak valami vicc.Bár sokkal jobb sincs, talán azt a pöcs Todd Watkins-t tudom elképzelni 3. WR-nek. Ford még csíra ehhez, de ő azért később odaférhet.

Housh-t senki nem fogja 7 millás fizuval átvenni, meg kell várni hogy cutolják, akkor majd fel lehet szedni.

Most nézem hogy Khalif Barnes lesz a backup LT, ezzel Veldheerből véglegesen center lett, mitöbb majdnem biztos hogy ő lesz a kezdő...Döme
Na ez a Veldheer dolog jó is lehet. Cooper is mintha jobban játszott Jared mellett. Kell egy kis erő az öreg mellé. A kérdés, hogy ha egész idényt esetleg jól végig tolja Cként akkor mi lesz...marad C vagy megpróbáljuk visszafaragni T-vé...érdekes lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Persze azt sem bánnám ha Houshmandzadeh nem menne vissza Seattle-be a meccs után. Nagyon bírtam a Bengals-ban, nem jött neki össze ez a Seattle-i kiruccanás, de nálunk lehet h ismét jó lenne. peterbadbone
"The Vikings, Jets, Chargers and Cardinals have made trade offers with the Seahawks for Houshmandzadeh, the Cincinnati Enquirer reports."
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 729 — Sworn to the Black
Figurs WR-ként épphogy csak NFL szint, ha egyáltalán az, ez a 3. számúság csak valami vicc.Bár sokkal jobb sincs, talán azt a pöcs Todd Watkins-t tudom elképzelni 3. WR-nek. Ford még csíra ehhez, de ő azért később odaférhet.

Housh-t senki nem fogja 7 millás fizuval átvenni, meg kell várni hogy cutolják, akkor majd fel lehet szedni.

Most nézem hogy Khalif Barnes lesz a backup LT, ezzel Veldheerből véglegesen center lett, mitöbb majdnem biztos hogy ő lesz a kezdő...
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Hard Knocksban mutatják, ahogy Rex Ryan a Redskins meccsen szarrá alázza DeAngelo Hallt, miután az LT-vel köcsögösködik pont az orra előtt. Elmagyarázza neki hogy gecire nem tud tackle-t adni, ezért baszta ki anno a testvére tőlünk. Na persze ez nem teljesen igaz, de akkor is nagy poén.😀Döme
He-he nagy arc lehet Rex! Trashtalk-ban azért ottlehet a szeren big_smile

Közben még mindig nem akarom elhinni h nálunk Figurs 3. WR lehet a sorban, nálam max 5-6 már ha lesz 6WR a rosteren. Csak be kellene jelentkezni TJ-ért a Seattle-nél, mert ha jól olvastam, Hue keze rendesen benne van h ilyen jó elkapó lett, mert WR coach volt a Bengalsnál amikor legjobb idényeit futotta, ő aztán csak megtalálná a helyét a saját O#-ben.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 729 — Sworn to the Black
Hard Knocksban mutatják, ahogy Rex Ryan a Redskins meccsen szarrá alázza DeAngelo Hallt, miután az LT-vel köcsögösködik pont az orra előtt. Elmagyarázza neki hogy gecire nem tud tackle-t adni, ezért baszta ki anno a testvére tőlünk. Na persze ez nem teljesen igaz, de akkor is nagy poén.😀
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Engem leginkább C.J. szar játéka aggaszt a legjobban. Jó lenne ha összeszedné magát, vagy kapjon lehetőséget Routt, csak nehogy szétdobálják..:\ Nincs Asonak egy ikertestvére? 😂 meg lenne oldva a cbduo.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Bush sérülésének nem örülök . DMC-ről mit tudunk, ő azért ott lesz a nyitó meccsen , nem ?

CJ nagyon benézegette a labdákat ....
Tonga szegény mint egy jó lakott óvodás 😀 de tetszett ahogy a végig izzadta a yardokat 😊
Stevie Brown hogy meglepődött a az ajándék labdának .... egy puntot hogy tudott elbaszni a SEA? 😀
Ford elkapása is szimpatikus volt.
Az a Kickoff Return viszont nagyon de nagyon nem tetszett amit kaptunk ... faszom abba a Rankin gyerekbe 😀

Lényegében ha minden meccset csak 3 ponttal húzunk be már boldog leszek 😀 😀

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Azt elfelejettem írni, h szerintem a Titans ellen lehet nem lesz akkora gond a futójáték, mert tavaly is a sec volt a gyengéjük, most ráadásul az LB sor sem az igazi, a döntő tényező az az OL közepére irányuló nyomás lesz. Mennyire bírja amjd a C-RG párosunk tartani magát és ezzel együtt mennyire lesz pontos Campbell vagy Bruce aki kezd majd.

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Azt hiszem Bush sérülésével Jacksonnak komolyan elő kell vennie a passz playbook-ot. Bennett megbízható backup, csak húzza ki a 6. hétig míg Bush visszatér, mert McFadden sztem sem fogja megváltani a világot. Jöhetnek a screen-ek, meg a trükkös playek, egyedül a reverse-t hagyjuk ki, mert csak összetöretjük vele Murphy-t. Tonga-t viszont mindenképp rosteren kell tartani, mert nagyon jó! PS-ről sztem tuti elvinnék. Kíváncsi leszek viszont arra, h Cartwight maradásával megoldottnak látják-e az egyik returner szerepét, mert akkor a WR-ek közül lesz extra távozó. Nálam most DHB, Murphy, Ford, Higgins, Miller lenne rosteren, Schilenz PUP.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 637 — Raiders fan
Hát a Bush dolog kurvára nem hiányzott. Pápá futójáték. Nagyon nehéz lesz így a nyitó meccs is.
Talán ha Bennett és Recee nagy napot fognak ki, de DMCre én nem építek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
Ismét a legszarabb tulajnak választották meg Al Davis-t 😊
A Yahoo sportrészlege csinálta meg a listát, jelenleg még az első rész van kész és hátulról haladnak

http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=ms-ownerrankingspartone090210
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
Na akkor itt a rossz hír:

4-6 hetet hagy ki Bush sajnos a legjobb esetben is. Ez azt jelenti, hogy PUP listára fogják tenni és mind Bennett, mind Cartwright benne lesz az 53-as roster-ben.

Cable szerint viszont PO-ban leszünk idén és a legnagyobb ellenfelünknek magunkat tartja. Szép mondat, de hát mit mondjon. Minden évben ezt kell mondania, de két-három hét múlva kiderül hogy van e alapja!

Itt pedig egy cikk, hogy kik a biztos befutók, kik azok akik valszeg megcsinálták a helyet maguknak, kik vannak a buborékban és kiket vágnak ki biztosan. Lehet hogy lesznek meglepetések, de elég jól összefoglalja a cikk a dolgokat.

http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2010/09/02/breaking-down-the-final-cut/
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 637 — Raiders fan
Én is pont azt akartam beírni, hogy CJ vszeg bukta a #2 posztját.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!