Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
Amit az összefoglalóból néztem, hogy Chris Johnson sztem simán elvesztette a 2. cb spotért a versenyt. 3 elég nagy elkapás volt mellette. Ez sok nagyon és csak egy PD-je volt mellette.

Boller is és Gradkowski is kurva jól passzolt.

Tonga screen passz TD-jének nagyon örülök. Ez elég jól megy a csapatnak. Cartwright 3 elkapása is megsüvegelendő!

A futás viszont nem igazán ment. Jól van a yardmennyiség szép, de az átlag egy kicsit lehetne jobb, persze a 3.3 y/att még pont elfogadható kategória.

A WR harc és ezzel együtt a visszahordók vetélkedése is érdekes, mert Ford egy 62 yardos elkapással vétette magát észre. JLH egy TD-t ért el és Nick Miller is.

A visszahordásban (KR) viszont Figurs volt a legjobb.
A kérdés, hogy az általam korábban tippelt 6 WR helyből kit raknak ki Figurs (mert ő nálam nem szereplet) ellenében

WR - Schilens, Murphy, DHB, Ford, Higgins, MillerBruce
Vagy marad minden úgy ahogy írtam és Miller és Ford oldja meg a KR-t, Higgins és Miller a PR-t.

Én ez utóbbira szavaznék! Egyébként is az a fontos, hogy jól blokkoljanak a visszahordónak!

Lásd Rankin TD-jét, ő asszem nálunk tavaly futott vissza és elég gyenge volt, de úgy néz ki nem vele volt a baj! 😊

Egyelőre ennyit, aztán majd még!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Persze én sem hiszem, hogy megszereznénk, csak Al olyan fajta akit nem hagy nyugodni az ilyen lehetőség. Persze azt sem bánnám ha Houshmandzadeh nem menne vissza Seattle-be a meccs után. Nagyon bírtam a Bengals-ban, nem jött neki össze ez a Seattle-i kiruccanás, de nálunk lehet h ismét jó lenne. A meccset remélem sérülés nélkül lehozzuk és az is jó lenne ha megtalálnánk a visszahordókat, nemcsak választanánk egyet a "tömegből".

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 729 — Sworn to the Black
Most olvastam, h Jackson-ért a Chargers 2011es 2. kört+2012es 3. kört kér alsó hangon. Ez elég teljesíthető lenne, kíváncsi leszek h Al beköszön-e érte.peterbadbone
AJ Smith azt nyilatkozta még korábban, hogy az AFC Westbe semmiféleképpen nem mehet.barney
Másfelől 2011-re már nincs első körösünk, szerintem semmiképpen nem adjuk el a 2. köröset is.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Most olvastam, h Jackson-ért a Chargers 2011es 2. kört+2012es 3. kört kér alsó hangon. Ez elég teljesíthető lenne, kíváncsi leszek h Al beköszön-e érte.peterbadbone
AJ Smith azt nyilatkozta még korábban, hogy az AFC Westbe semmiféleképpen nem mehet.barney
De a Chargersbe se? Végül is érthető.ulpianus
😀

Igen, kicsit rosszul fogalmaztam. Más AFC West csapatba nem mehet. (Az eddigi történésekből viszont úgy tűnik, hogy a Chargersbe sem szeretné... 😕 )

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Most olvastam, h Jackson-ért a Chargers 2011es 2. kört+2012es 3. kört kér alsó hangon. Ez elég teljesíthető lenne, kíváncsi leszek h Al beköszön-e érte.peterbadbone
AJ Smith azt nyilatkozta még korábban, hogy az AFC Westbe semmiféleképpen nem mehet.barney
De a Chargersbe se? Végül is érthető.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Most olvastam, h Jackson-ért a Chargers 2011es 2. kört+2012es 3. kört kér alsó hangon. Ez elég teljesíthető lenne, kíváncsi leszek h Al beköszön-e érte.peterbadbone
AJ Smith azt nyilatkozta még korábban, hogy az AFC Westbe semmiféleképpen nem mehet.

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én is valahogy így számoltam, 7-9 szerintem már jó eredmény lenne, főleg ha megint lenne pár meccs amit ha el is bukunk, de végig lenne esélyünk a győzelemre. Persze ha jobb lesz se leszek szomorú 😀 Úgy gondolom, h a Cardinals ellen is van esélyünk, mert már nem Warner irányít ott és lehet h Anderson ilyen elkapókkal elkaristol de nem hinném h ő lesz a következő franchise QB.

Most olvastam, h Jackson-ért a Chargers 2011es 2. kört+2012es 3. kört kér alsó hangon. Ez elég teljesíthető lenne, kíváncsi leszek h Al beköszön-e érte.

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Én is tippelek már egyet :

1 OAK @ TEN - jó próba lesz a futás elleni védelemnek, de én bízok a pozitív kezdésben W
2 STL @ OAK - ezt hozni kell. Bradford legfeljebb interceptionokban nyújthat kiemelkedőt 😛 W
3 OAK @ ARI - ők eddig a passzjátékkal arattak. Warner nélkül megverjük őket W
4 HOU @ OAK - az első vereség. Velük tényleg nem tudtunk eddig mit kezdeni (talán majd most...) L
5 SD @ OAK - szerintem ezt elveszítjük, de szoros lesz L
6 OAK @ SF - szintén vereség. Az első pletykák megjelenése Cable kirugásáról... L
7 OAK @ DEN - ST parádé, 1-0 ide. W
8 SEA @ OAK - hazai pályán miénk a meccs, addigra Hasselback úgyis kidől W
9 KC @ OAK - ezt mindenképp nyerni kell, elképzelni sem tudok mást 😀 W
10 Bye
11 OAK @ PIT - BigBen lesz, csak fal előtte nem, a D#től kap egy újabb agyrázkódást, ja és Gradkowski comeback 😀 W
12 MIA @ OAK - na itt nincs ötletem, mondjuk kikapunk, nehogy túl sok legyen a jóból L
13 OAK @ SD - ismét szoros küzdelem, de most győztesen kerülünk ki W
14 OAK @ JAC - ha nyernek, csakis Morrison miatt, de Raiders W
15 DEN @ OAK - sima győzelem, 2-0 ide. W
16 IND @ OAK - talán első félidőben vezetni fogunk... L (én azért bízok az SB loss átokban)
17 OAK @ KC - elbízzuk magunkat és ezt már elveszítjük L

Hoppá! Ez 10-6. AFC Westben ez csoportgyőzelmet is jelenthet, és irány a Superbowl!!!
Lehet, hogy egy kicsit túl optimista voltam, de egy 8-8 simán benne van a csapatban.
Reméljük a legjobbakat...
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Magyar idő szerint mikor lesz a meccsünk?reggel 4?Big L
ja. az eredménykövető első hsz-ébe bele szoktam írni az időpontokat.Höri
köszi szépen!

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Magyar idő szerint mikor lesz a meccsünk?reggel 4?Big L
ja. az eredménykövető első hsz-ébe bele szoktam írni az időpontokat.

több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Magyar idő szerint mikor lesz a meccsünk?reggel 4?

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 637 — Raiders fan
Egy érdekes felvetést olvastam kinn...
http://msn.foxsports.com/nfl/player/jason-spitz/401177
Jason Spitz nem verekdete be magát a Packersnél C vagy LG poszton a kezdő helyre, de amúgy egész jó playa...lehet megérné lecsekkolni mit kell adni érte? Persze előbb azt, hogy upgrade-e Satele fölött...
Ugyan szezon után FA lesz, de idénre sokat javíthatna a falunkon egy jó C play...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
Én mivel dolgozom holnap, így valszeg nem leszek a meccsen, max ha felkelek korábban, akkor belenézek, de akkor is csak a végébe. Annyira ez a meccs már nem mutat semmit nekünk, inkább csak az edzőknek van, hogy kiválaszthassák ki menthet magának roster helyet. De már szerintem az is megvan 90%-ban, szóval teljesen érdektelen meccs lesz.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
a 7-9 szerintem is egy reális szám.
Ha nem lesznek sérültek a jobb elkapók (igen az a kettő közepeske)
És a védelelemben.Delonso_
Abba kell belegondolni, hogy az elmúlt két évben Jamarcussal hoztunk 5 győzelmet, és kis mákkal akkor is összejöhetett volna +1,2. Namost azokhoz a csapatokhoz képest most mindkét oldalt sokkal jobbak vagyunk (Kwame Harris, anyone?). Szóval a 7-9 a minimum, én 9-7-et, 10-6-ot simán reálisnak tartok.

Tudom, bilibe lóg a kezem...Döme
Adom, sztem is bennevan simán. Bár tavaly 8-8at tippeltek a szakértők, de ahogy írtad is, JMR-el sem voltunk messze tőle, volt pár meccs amit hozhattunk volna, és akkor megvan. De idén sokkal jobbak leszünk, hiszem, tudom. [Madden 11be 14-2őt nyomtam :F. 😂]
Bili fless itt is, de kámóóóóón! Valaki lesz hajnalban a C-hawks ellen?



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 637 — Raiders fan
http://www.insidebayarea.com/raiders/ci_15968461
Gruden kicsit előreszaladt ezzel a AFC West megnyeréssel, de igaza van abban, hogy a rugó rszlet kiválló és a védelem elvileg jó lesz. Ehhez tényleg egy szolid O kell "csak"...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
1 OAK @ TEN A Ten velünk egy szint, csak ott van náluk Chris Johnson :/ 0-1
2 STL @ OAK illene az őrületbe kergetni a kis rookie QB Bradford-ot . Védelmünknek köszönhetően nyerünk is 1-1
3 OAK @ ARI Én hiszem hogy itt idegenbe megtudjuk csípni a győzelmet. 2-1
4 HOU @ OAK Sajnos itt kevés lesz az hazai pálya .... remélem hogy Andre Johnson nem igen fog vitézkedni..... 2-2 😐
5 SD @ OAK Csoportmeccs , kötelező győzelem. 3-2
6 OAK @ SF Az SF szerintem idén bomba meglepetés lesz. 3-3
7 OAK @ DEN Úgy érzem hogy itt pöcsölés lesz a meccsen, és éppen hogy vereség lesz nekünk 😕 3-4
8 SEA @ OAK A Seahawks nem lehet ellenfél nekünk. Kötelező győzelem 4-4
9 KC @ OAK És ha még is sikerülne ?! 😀 5-4
10 Bye
11 OAK @ PIT Sehova se tudom tenni a PIT-öt .... de én is azt mondom hogy egy hangyafasznyival jobbak sajnos ... 5-5
12 MIA @ OAK Otthon számomra a Dolphins ellen csak a siker jöhet számításba .... de sajnos ott van Ricky Williams, aki szerintem idén nagyon jó szezont fog nyomni. a hazai pálya miatt 6-5 😀
13 OAK @ SD Szerintem is visszavágás lesz. A hazai pálya szól mellettük .... 6-6
14 OAK @ JAC Én tartok a Jaguárogtól ... remélem a védelem nem engedi a hazai csapatot ficánkolni, és akkor meglepi is lehet ... 6-7
15 DEN @ OAK kötelező otthon 7-7
16 IND @ OAK A Colts erősebb mint mi, jobbak, minden tekintetben ...7-8
17 OAK @ KC kötelező győzelem 8-8

Én várom a szezont...

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 637 — Raiders fan
Na akkor én is ötletelek kicsit.

1 OAK @ TEN Nagyon kemény meccs lesz, és nem mi vagyunk a favoritok, de ha csak a futás elleni védelemre koncentrálunk és Youngnak kell megverni minket akkor lehet itt nyerni. Lélektanilag nagyon fontos lenne W-vel rajtolni. Remélhetőleg felpörögnek a mieink nyitómeccsre. Tavaly is majdnem sikerült a meglepetés. 1-0
2 STL @ OAK Nincs mese ezt hozni kell. 2-0
3 OAK @ ARI Nagyon kemény meccs szintén, de látva a QB helyzetüket hozható. 3-0
4 HOU @ OAK Itt jön a józanító pofon. Ha nem sérültek akkor jobbak mint mi. 3-1
5 SD @ OAK Itthon fogni kell őket. 4-1
6 OAK @ SF Erősebbek nem kérdés. Lehet egy szoros jó meccs, de nem hiszem, ogy nyerünk. 4-2
7 OAK @ DEN Hozható meccs ez is. 5-2
8 SEA @ OAK Per pillanat azonos erőben van a két csapat sztem, de ott nagyobb a rutin. 5-3
9 KC @ OAK Idegenben nem biztos, hogy verjük őket. 5-4
10 Bye
11 OAK @ PIT Már van Big Ben és kaparnak a POért. 5-5
12 MIA @ OAK Jó meccs,de bukta 5-6
13 OAK @ SD Otthon ők a favoritok. 5-7
14 OAK @ JAC Nagy meccs lesz, de sztem jó esélyünk van rá, hogy elhozzuk a W-t. 6-7
15 DEN @ OAK Hozni kell. 7-7
16 IND @ OAK PM. 7-8
17 OAK @ KC Hajrá a .500-ért és Cable állásáért. 8-8

Persze biztos eltérések lesznek, de én reálisnak gondolom a 8-8-at és az AFC West 2. helyét. Az Oline játékán fog múlni sztem, hogy 7-9, 8-8 vagy akár 9-7 legyünk. 6-10 vagy annál rosszabb esetben nagyon nehéz helyzetben leszünk ismét, a 10-6 viszont irreális jelenleg még.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha a Chargest ütjük csoportgyőzelemrőől beszélhetünk.
Két elit nélkül... nos nem lehetetlen.
De én maradok a 7-9 nél. max kellemesen csalódok.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
a 7-9 szerintem is egy reális szám.
Ha nem lesznek sérültek a jobb elkapók (igen az a kettő közepeske)
És a védelelemben.Delonso_
Abba kell belegondolni, hogy az elmúlt két évben Jamarcussal hoztunk 5 győzelmet, és kis mákkal akkor is összejöhetett volna +1,2. Namost azokhoz a csapatokhoz képest most mindkét oldalt sokkal jobbak vagyunk (Kwame Harris, anyone?). Szóval a 7-9 a minimum, én 9-7-et, 10-6-ot simán reálisnak tartok.

Tudom, bilibe lóg a kezem...Döme
Én is így gondolom, szerintem 9-7 simán meg lesz nektek, McClain meg állat lesz, ne féltsétek 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 729 — Sworn to the Black
a 7-9 szerintem is egy reális szám.
Ha nem lesznek sérültek a jobb elkapók (igen az a kettő közepeske)
És a védelelemben.Delonso_
Abba kell belegondolni, hogy az elmúlt két évben Jamarcussal hoztunk 5 győzelmet, és kis mákkal akkor is összejöhetett volna +1,2. Namost azokhoz a csapatokhoz képest most mindkét oldalt sokkal jobbak vagyunk (Kwame Harris, anyone?). Szóval a 7-9 a minimum, én 9-7-et, 10-6-ot simán reálisnak tartok.

Tudom, bilibe lóg a kezem...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
a 7-9 szerintem is egy reális szám.
Ha nem lesznek sérültek a jobb elkapók (igen az a kettő közepeske)
És a védelelemben.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
1 OAK @ TEN A Ten hazai pályán csak nehezen verhető, de nem verhetetlen, van esély, de inkább vereségre tippelek: 0-1
2 STL @ OAK Hazai pályán csak el kéne kapni a Kosokat: 1-1
3 OAK @ ARI Hasonló a Ten elleni meccshez, jobb a Cards, lenne esélyünk, de a hazai pálya a Cards mellett szól: 1-2
4 HOU @ OAK Én a Texans-t erős csapatnak gondolom és valahogy ellenük nem megy a játék szóval vereség a tippem: 1-3
5 SD @ OAK A csoportmeccseket itthon nyerni kell, akár erősebb az SD akár gyengébb: 2-3
6 OAK @ SF Hatalmas rangadó, az előszezonban megszorítottuk őket, a rendes szezonban nem fog sikerülni: 2-4
7 OAK @ DEN A Broncók ellen még idegenben is sikerülhet a győzelem, talán egy Janikowski rekord FG-vel! 😊 3-4
8 SEA @ OAK Gyengélkedik a Seahawks, őket hazai pályán el kell kapni! 4-4
9 KC @ OAK Na ez a meccs ami soha nem sikerül 4-5
10 Bye
11 OAK @ PIT Pihenőhétről visszatérve megverhetjük a Pit-et, de most inkább azt mondom vereség 4-6
12 MIA @ OAK Ki-ki meccs lesz, de sztem a Dolphins győz 4-7
13 OAK @ SD Visszavág a Chargers 4-8
14 OAK @ JAC Addigra már sokkal világosabb lesz a helyzet, de sztem jelenleg előrébb járunk mint a Jags 5-8
15 DEN @ OAK Ezt a meccset is hoznunk kell itthon és szerintem nyerünk is 6-8
16 IND @ OAK A Colts még nagy falat, még hazai pályán is, főleg ha még harcban is lesznek a továbbjutásért 6-9
17 OAK @ KC Ezúttal mi vágunk vissza a KC-nak 7-9
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nagyon sok függ majd attól h a csoportban hogy szerepelünk. Mindenkit meg lehet verni egyszer, csak az a kérdés h legalább az egyik csoport rivális ellen 2x megy-e? Mert ha a csoportban hozunk esetleg egy 4-2-t, az már baromi jó alap lenne. A Colts, Steelers, Cardinals, 49ers, Titans, Texans egyenlőre esélyesebbnek tűnik, de meglepetés mindig lehet, tavaly is elkaptuk az Eagles-t. A Rams, Seahawks, Jaguars, Dolphins négyesből legalább kettőt meg kell verni. Nem olyan vészes menetrend ez, ha az O# összeáll akkor van esély egy egész jó szezonra.

több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Raiders | Michael Bush had screws inserted into thumb

Wed, 01 Sep 2010 09:05:11 -0400

Updating previous reports, Oakland Raiders RB Michael Bush (thumb) needed screws inserted into his fractured left thumb, reports Vittorio Tafur, of The San Francisco Chronicle. Bush called the injury a "Bennett fracture" on his Twitter account, and he has not offered a time table for his return.Bruce
Fasza! Remélem DMC azért valamelyest hozzá tud majd tenni a játékhoz. És nem fog bénázni ...

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
Az NFL.com szakírói megtippelték, hogy mit várnak a Raiders szezonjától. Így végignézve vagy nagyon optimisták, vagy tényleg ennyit javult a csapat! A 8-8-at vagy a 7-9-et tartom reálisnak. A 9-7 már nagyon jó lenne a 10-6 meg álom kategória! 😊 Bár a tippelésnél Oakland SB-t prognosztizáltam, de csak azért hogy hátha bejön 😀


Bucky Brooks
While Tom Cable and Co. fall short of their playoff goal, a solid overall performance becomes the foundation for resurgence in Oakland.
Prediction: 8-8, second in AFC West

Vic Carucci
Jason Campbell dramatically improves an offense that was desperate for competence under center. The draft makes the defense instantly better.
Prediction: 10-6, second in AFC West

Pat Kirwan
A better QB situation than they've had in years and Richard Seymour and Jon Henderson strengthen defense. Al Davis appears to be letting Tom Cable coach.
Prediction: 8-8, second in AFC West

Jason La Canfora
Major upgrades at QB and to the coaching staff. One of the biggest DLs in the NFL and quality individual talent. They finally start to jell.
Prediction: 9-7, second in AFC West

Michael Lombardi
The Raiders are improved but concerns about their depth and offensive line keep them from a playoff team.
Prediction: 7-9, third in AFC West

Steve Wyche
Jason Campbell might not post great numbers but steady is all they need. Michael Bush is due for a nice season. Nnamdi Asomugha will earn his $15 million.
Prediction: 8-8, second in AFC West