Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
Egyébként azt olvastam, hogy Shaughnessy jobb passz ellen, Scott pedig jobb futás ellen, így ezt próbálják kihasználni, mivel erősen futó csapat a Titans jelenleg. Valamint azzal hogy Scott kezd, még nem biztos, hogy ő is lesz többet a pályán RDE poszton.
Valamint a másik ez a 3-4-es védekezés, ami ugyancsak azt próbálja kihasználni, hogy Johnson-t féken tartsuk. Mert ha sikerül Seymournak az LT-t is magára vonnia, akkor szinte blokkolatlanul mehet Scott és az ILB az FB-HB párosra, illetve akkor még ott van az FS is, tehát emberfölénybe kerülhetünk azon az oldalon.
A baj a másik oldallal van, vagy azzal, ha TE-t raknak a futás oldalára, mert akkor bajság van!

Én egyébként úgy gondolom, hogy a meccsen kulcs lesz, hogy a falunk mennyire képes lezárni a lyukakat és hogy az LB-ink és a CB-k hogy tudják semlegesíteni a szélső futásait CJ-nek!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 729 — Sworn to the Black
Igen, ez kicsit értelmetlen dolog. Egész preseasonben gyakorlunk valamit, aztán az ellenkezőjét csináljuk. Groves egyáltalán mennyit volt LB-ben pályán? Nem sokat, emlékeim szerint. Helyette Shaugh a padra kerül... Nyilván már megint az Öreg machinál.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
Valszeg Yamon Figurs lesz a visszahordó mind a kickoffnál mind a puntnál! Ami azért elég érdekes lépés, de remélem jól sül el!

A Scott dolog továbbra is zavar. Shaughnessy amúgy is megfelelően játszott a pre meccseken RDE poszton, Scott meg jó volt LB-be, akkor miért kell kavarni :S
Azt nyilatkozta Kábel, hogy a legjobb 11-gyel állunk ki! Hát szerintem meg a legjobb 11 így néz ki:

D Line: Houston Kelly Seymour Shaughnessy

LB: Wimbley - McClain - Scott

Sec.: Aso - Branch - Huff - Routt

Igaz ebből 10 ember kezdő lesz, de Scott nem a jó helyen, így inkább 9-et mondok.

Bár azt is rebesgetik, hogy sokat játszunk 3-4-et és így Scott jó helyen van ott, mert gyorsan kispriccel OLB-nek és már meg is van a 3-4


Houston - Kelly - Seymour

Wimbley - McClain - Groves - Scott


Bár számomra kérdés, hogy Groves tud e ILB-t játszani...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
Ezt a Bush dolgot én is olvastam, meglátjuk! Nem tudom hogy kéne e erőltetni, de ha tud, akkor mindenképp játsszon, mert szükségünk van rá! Mondjuk szerintem nem fog játszani, csak eteti a médiát, meg minket a faszságokkal Cable! 😊

Ezt a Scott dolgot sajnos nem értem teljesen 😕
Azt is írták, hogy Alford már most jól mozgott edzésen és van rá esély hogy játsszon is, sőt még azt is mondta Cable, hogy DE pozícióban is bevethető! Ez azért tetszik, hogy kb mindegyik játékosunk tud játszani DE-t is. Gondolok itt Seymourra és Kellyre! A másik érdekesség vele kapcsolatban, hogy long-snapper is, ami Condo helyzetét nehezíti, hiszen amellett, hogy a legjobban fizetett punter és a legjobban fizetett kicker van a csapatban a legjobban fizetett LS is nálunk található! 😊

Cable kijelentette, hogy a fal mindkét oldalán Barnes a back-up és a short yardage TE posztot is ő látja el vagy pedig Loper!



Ugyanakkor kiderült, hogy nem edzett W.McFadden és T.Goethel és ugye Schilens! Bryant pedig limitáltan edzett csak!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Kösz! Van benne egy-két érdekes pont, ha viszont igazuk lesz akkor nagyon durva D#ről bveszélhetünk majd.

Olvastam egy-két meglepő dolgot:

Scott kezd majd Shaughnessy helyén, mert a kezdő WLB Groves lesz. Érdekes 2 csere és még mindig nem értem, hogy Groves mikor volt jobb Scottnál, de ha így döntöttek ez van, csak bizonyítsa is be, hogy méltó a kezdő pozícióra. Matt így szerintem mindkét DE pozícióban backup lesz.

Bush edz rendesen és Cable azt nyilatkozta, h játszani fog hétvégén.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
Itt egy cikk: http://www.sbreport.net/raider_news/008/4608.html

Vannak benne elvadult dolgok, de azért érdekes! 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
Na ennek a Pears cut-nak örülök.
Szerintem is vagy Cambpell oldja meg vagy Barnes az RT back-upot!

A WR kérdés, annyira nem kérdés. Szerintem DHB és Murphy jók lesznek, valamelyik fiatal meg majdcsak megoldja a 3. WR posztot és még ott van Z. Miller is.

McFaddenről nem találtam én se semmit. Valszeg akkor nincs is komolyabb baj vele, de majd jönnek a hírek pénteken!

Trade-ről meg gőzöm sincs
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Pears-nek mondtunk búcsút, h Alford-nak legyen helye a rosteren. Ezzel megszabadultunk egy nagyon rossz játékostól, igaz elvesztettük a 3. számú TE-t is egyben, de majd megoldjuk valahogy. Viszont a backup RT is kérdésessé vált így. Lehet Barnes mindkét oldalon backup lesz, vagy esetleg Campbell lesz a RG/RT backup?

A 3. számú WR poszt még kérdéses lehet, nagy keresés sincs a még piacon lévő WR-ek közt, trade-ről sem nagyon lehet hallani, így vagy kineveznek valakit a jelenlegi keretből, vagy rotáció lesz, esetleg a heti edzés alapján fog eldőlni, h ki léphet pályára.

Sztetek lesz még trade?
Howard ugye max a meccs után jöhet szóba, ha a Titans tényleg érdeklődik, de rajta kívül nem nagyon esett senkiről szó, h jönne-menne.

Walter McFadden-ről van valami hír, hogy, hogy van a sérülése, amit a Seattle ellen szedett össze? Nem emlékszem h utána pályára lépett volna, de arról sem találtam semmit, h nem edzene, vagy ilyesmi.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Jó lesz ez a sec., érzem. 😛 Hétfőn meg pezsgőzni fogunk...😊Raiders89
Aztán nehogy bánatunkban kelljen alkoholhoz nyúlni 😛
Az örömhöz meg amúgy sem a jó sec. az elsődleges cél...BMG
Csak nehogy demi sec. legyen a végén, ha már pezsgőzés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 140

Szegecs
😂
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Jó lesz ez a sec., érzem. 😛 Hétfőn meg pezsgőzni fogunk...😊Raiders89
Aztán nehogy bánatunkban kelljen alkoholhoz nyúlni 😛
Az örömhöz meg amúgy sem a jó sec. az elsődleges cél...
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur



The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 140
😊
Ilyeneken kár agyalni, mert mindig azokon a meccseken szopunk, amiket elvileg nyerni kéne, amiken meg simán szívni kéne, megnyerjük... 😀Döme
Nana. 1 vmi standard. Tőlünk kikaptok. 😊szaba
HessSzegecs
Life isn't fair, it's sad but it's true.

😛
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Alford-ot azért hozták ide hogy játsszon is? Fogjuk tudni alkalmazni őt ?Big L
Tehetséges gyerek, ha a térde rendben lesz, akkor lesz haszna, ha nem, akkor nem történt semmi. Az emlékezetes SB-n ő sackelte a végén Brady-t, úgyhogy ez jópont mindenképpen. 😀

Azért küldték el, mert a Giants-nál iszonyatosan mély a DL, nem volt szükség arra, hogy megvárják mi lesz vele. Azt még mindig nem tudni kit küldenek el miatta, Bryant hétfőn még edzett.Döme
Igen, azt a sack-et én is olvastam, de hát azt írhatjuk a véletlen számlájára 😀)

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 729 — Sworn to the Black
😊
Ilyeneken kár agyalni, mert mindig azokon a meccseken szopunk, amiket elvileg nyerni kéne, amiken meg simán szívni kéne, megnyerjük... 😀Döme
Nana. 1 vmi standard. Tőlünk kikaptok. 😊szaba
Neved kuss.
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
😊
Ilyeneken kár agyalni, mert mindig azokon a meccseken szopunk, amiket elvileg nyerni kéne, amiken meg simán szívni kéne, megnyerjük... 😀Döme
Nana. 1 vmi standard. Tőlünk kikaptok. 😊szaba
Hess


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 140
😊
Ilyeneken kár agyalni, mert mindig azokon a meccseken szopunk, amiket elvileg nyerni kéne, amiken meg simán szívni kéne, megnyerjük... 😀Döme
Nana. 1 vmi standard. Tőlünk kikaptok. 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 729 — Sworn to the Black
Alford-ot azért hozták ide hogy játsszon is? Fogjuk tudni alkalmazni őt ?Big L
Tehetséges gyerek, ha a térde rendben lesz, akkor lesz haszna, ha nem, akkor nem történt semmi. Az emlékezetes SB-n ő sackelte a végén Brady-t, úgyhogy ez jópont mindenképpen. 😀

Azért küldték el, mert a Giants-nál iszonyatosan mély a DL, nem volt szükség arra, hogy megvárják mi lesz vele. Azt még mindig nem tudni kit küldenek el miatta, Bryant hétfőn még edzett.
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Alford-ot azért hozták ide hogy játsszon is? Fogjuk tudni alkalmazni őt ?

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Amúgy Routt lett a kezdő LCB, lehet örülni.
Csak nehogy hétfőn már temessük a passD-t...BMG
Yeah. CJ preseason formájánál biztos jobbat fog produkálni, aztán meglássuk' az elég lesz e.
Mindenesetre sosem könnyű a helyzete a 2. CB-nek, Aso mellett...Tanulni tanulhat tőle, az biztos, én bízom benne. Jó lesz ez a sec., érzem. 😛 Hétfőn meg pezsgőzni fogunk...😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
Ki lett elküldve azzal h ő csatlakozott a gárdához? Örülök az érkezésének mart a Giants-ben igencsak bírtam, bár ha emiatt Bryant-nek kell mennie akkor nem örülök majd annyira. Seymour, Bryant, Alford, Kelly és Henderson jó kis depth a két belső falember posztra. Ráadásul ha kell Houston is beléphet középre. Remélem jól fogják használni őket.peterbadbone
Erről még nem találtam hírt, de lehet hogy egyelőre még csak az van hogy jött!

El lehetne küldeni valamelyik WR-t vagy ezt a Loper valakit! Akár még Cartwrightot, ha Bush visszatérése gyorsabb a vártnál!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ki lett elküldve azzal h ő csatlakozott a gárdához? Örülök az érkezésének mart a Giants-ben igencsak bírtam, bár ha emiatt Bryant-nek kell mennie akkor nem örülök majd annyira. Seymour, Bryant, Alford, Kelly és Henderson jó kis depth a két belső falember posztra. Ráadásul ha kell Houston is beléphet középre. Remélem jól fogják használni őket.

több mint 13 éve
Tomeee 753
Neki mennyire sikerült felépülnie a sérüléséből?
Bár gondolom ilyen tartaléknak hozták és direkt a Giantsból, Mike Waufle miatt!

Vagy képes lehet back-up szerepre is?Bruce
Backupnak szerintem jó lesz, a térde még mindig nem százas, plusz a Giants eléggé tele van DT-ben (Canty, Bernard, Cofield, Joseph), ezért is kellett cutolni.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
Neki mennyire sikerült felépülnie a sérüléséből?
Bár gondolom ilyen tartaléknak hozták és direkt a Giantsból, Mike Waufle miatt!

Vagy képes lehet back-up szerepre is?
több mint 13 éve
Tomeee 753
Jött egy Alford.

twitter | last.fm | mixcloud