Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Majd BigJohn ha visszatér, akkor jó lesz ő, bár ő már nem hosszú távú megoldás!

Egy belső rotáció azért jó, ha Henderson, Kelly és Seymour cserélgetik egymást, akkor ott nagy probléma nincs!

Szegény Howard meg hát igen, ő csak sajnos cover-ben jó és a sebességével tud kitűnni! Egyébként sajnos a Wimbley - McClain - Scott LB sor elég lassú, tehát szélre verhetőek vagyunk. A gyors futók meg is vernek! De erővel már nem igazán lehet futni ellenünk! (lásd S.Jackson és Tolbert esetét!)

Közben kikerestem a 40 yardjukat a fenti embereknek:
Scott 4.54
McClain 4.6
Wimbley 4.61
Groves 4.6
Howard 4.42
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Howard miért nem kezdő?Lehet ez hülye kérdés,de nekem tavaly nem tűnt úgy,mint akit sürgősen le kellene váltani.Miért ilyeneket rotálunk ahelyett hogy szereznénk egy Run Stopper NT-t?Fa
Howard azért nem kezdő mert futás ellen nagyon gyenge és Scott, Wimbley még pass rushban is jobbak. Egyedül coverageban vesszük hasznát és játszott is az első X meccsen,de jelenleg sérült.

Run stopper NT-t nem könnyű jót találni. Jelenleg Kelly tölti be ezt a szerepkört, de ő eddig ugyebár UT vagy DE volt, tehát még dolgoznia kell a dolgon...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
We lost to Oakland:
http://www.youtube.com/watch?v=17sX3z0SMYg
😀Döme
7 év után 1 ilyen videót megnézni! Megfizethetetlen... Master Card 😊
Csak a Raider fanok tudnak örülni, ha 1 kissrác bömböl! Menj vissza anyuci szoknyája alá!TST
Azért az szociológiailag durva, hogy a szöveg alapján a kedves mama vette fel, és tette fel a netre a szösszenetet.... 😀Witchdoctor
Nem a mama vette fel hanem egy Bob nevű tag. 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na akkor én is megpróbálom:

Richard Seymour: Első körös pick ment érte ugyebár, így jó lenne még pár évre sorainkban tudni. Én egy korrektül megfizetett 3 éves szerződést reálisnak gondolnék.

Michael Bush: Szerintem Bush kap egy magas tendert 1. vagy 1 és 3. aztán vagy bejelentkezik érte valaki ezen az áron vagy marad még egy évet tutira.

Bruce Gradkowski: Kérdéses, sok múlik z idei éven, de azért a realitás az, hogy Bruce back up. Ha ezt elfogadja és egy korrekt szerződésbe belemegy akkor neki is kinézhet egy 2-3 éves back up deal.

Zach Miller: Aso és Seymour példájából kiindulva lehet, hogy ő kapja meg a franchise tag-et idén. Persze az is lehet, hogy megkapja a hosszútávút így elsőkörös pick nélkül...

Mario Henderson: Év végére ki kell deríteni sztem, hogy kezdő RT tud-e lenni. Cable legutóbbi press conf-os nyilatkozatából nekem az jön le, hogy addig megy a rotálás amíg Jared el nem éri a stabil kezdő szintet és ha Mario addig jól tolja a "keresünk helyet neki a line-on" kijelentés az RT posztra utalhat. Ha bevállik RTnek akkor kaphat egy nagyobb deal-t, de ha csak LT back up lesz akkor csak ócsoért maradhatna nálam. A tender egyébként nála is sanszos. Eredeti 3. körös tender vagy egy 2. körös...nem vinné el senki...

Khalif Barnes: Mint T szerintem gáz a fazon, de mint back up G én megtartanám. Sok helyre nem hívják majd, kezdeni sehova...jó eséllyel megtartható lenne Gnek sztem és mint Chargers ellen láthattuk back up Gnek OK.

Samson Satele: Eredeti tender kinéz neki. Ha draftról tudunk olyan playát elhozni aki lenyomja (Jared is majdnem lenyomta pedig C-t nem játszott egyetemen, szóval egy 2. 3. körös C jó eséllyel indul TCben) akkor van egy jó back uppunk, ha idő kell a fiatalnak akkor Satele tudna kezdeni is.

John Henderson: Nehéz kérdés. Ha ebből a sérülésből visszatérne és végig játszana megfelelő szinten akkor még egy évre megtartanám.

Thomas Howard: Kérdéses az Ő hozzáállása. Mennyire érzi jól magát a bőrében mint back up ST playa...Tavaly se ugrott senki érte 2. körös tenderrel...nem hiszem, hogy máshol kezdő lenne sérülések nélkül, szóval akár maradhat is...csak ócsóért...

Ricky Brown: Jó ST playa, back up meg kéne tartani de csak jó áron. Goethel ha belejön a 2. részében a szezonnak akkor lehet Ricky kiesik majd a kegyekből...

Stanford Routt: 1és3. tender után érdekes mit teszünk vele. Ha a szezon végéig jól játszik és nem kér pofátlan összeget akkor lehet kap egy CJ szerű dealt. Többért nem tartanám meg.

Hiram Eugene: Sztem vége lesz az itteni pályafutásának, Stevie Brown átveszi a helyét.

Johnnie Lee Higgins: Nálam kuka a srác...

Michael Huff: Sztem kap egy 1. körös tendert és még legalább egy évet lehúz.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Sztem Grad nem hiszi azt, hogy ő bárhol kezdő lenne. Akkor meg itt jobb back upnak lenni, mert ismeri a csapatot (és fordítva), meg itt egy back up annyit játszik, mint a starter. 😛

Szóval ez nem kérdés sztem, ő nem ennyire szerénytelen, hogy ne tudja. Az a kérdés, szte ilyen körülmények közt mennyit kérhet egy ennyire létszükséglet back up?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Howard miért nem kezdő?Lehet ez hülye kérdés,de nekem tavaly nem tűnt úgy,mint akit sürgősen le kellene váltani.Miért ilyeneket rotálunk ahelyett hogy szereznénk egy Run Stopper NT-t?
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Főleg Gallery sérüleései miatt mondom azt, hogy kellene ide Mankins. Aztán ha Gallery tényleg ép maradna sztem meg tudná oldani a RG posztot is, míg Campbell egyértelműen elsajátítja a posztot. Kettejük közt azért Satele vagy egy rookie C is jobban tudna dolgozni.


Érdekes kérdés lesz az FA-k jövője. Sztem Miller, BigSey, Bush, Routt megkapja a nagy pénzt, bár ezt összehozni egy offseason alatt nem lesz egyszerű, igaz nem lesz első körös pick akivel szintén nagy pénzről kellene alkudozni. Huff sztem tendert kap, Satele és Mario Henderson is maradni fog ha nem lesznek nagy igényeik. Ricky Brown csak akkor marad ha Groethel megy. Gradkowski remélem marad, mert backup-nak nagyon hasznos, kezdőként tuti nem tartjuk meg, ha ezt elfogadja akkor jó eséllyel marad. Eugene, JHenderson, Barnes, Howard és Higgins nálam biztos h kuka. Közülük max Howard elvesztése lesz rossz, de sajnos nincs már nálunk helye.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerintem, bár nagyon ritkán szokott bejönni a jóslatom:

Richard Seymour: mivel elég drágán jutottunk hozzá, így sztem őt mindenképpen érdemes még megtartani, van még két jó éve sztem az idein túl, aztán addig még a jelenlétével is segíthet a csapatot!

Michael Bush: Mindenképpen hosszútávú szerződést kötnék vele, ő és McFadden hosszú távú megoldás futó poszton, legalábbis eddig úgy néz ki...

Bruce Gradkowski: őt csak abban az esetben tartjuk meg, ha nem kér sokat, pedig sokat tett a csapatért és hatalmas szíve van, de nem olyan értékes játékos sajnos...

Zach Miller: Alap

Mario Henderson: kérdéses, idei teljesítménye alapján fogják megítélni! Ha nyeri a posztot, akkor marad sztem!

Khalif Barnes: szerintem őt el kell engedni

Samson Satele: kérdéses ő is, mert ha inkább draftolunk egy C-t, akkor ő mint backup nem kell! Ha nem tervezünk erre a posztra akkor ő marad!

John Henderson: öregedő sérülékeny játékos sajnos, aki már nem lesz fiatalabb, szóval sztem ő menni fog!

Thomas Howard: Egyik nagy kedvencem, de mint backup szerintem ő nem érzi jól itt magát, így nem fog erősködni hogy maradjon!

Ricky Brown: Hasznos ST játékos és jó MLB backup, de ő menni fog szerintem, főleg ha Rolando-val nem lesznek tartóssági problémák!

Stanford Routt: Neki már kinézhetne egy hosszabb távú szerződés, ő az egyik legéletképesebb CB-nk Aso mögött, de képes nagy hibákra, szóval ez meg ellene szól

Hiram Eugene: kérdés nagyon, mert ő valakinek itt nagy kedvence, mert régen el kellett volna küldeni, főleg Brown érkezésével, bár most TD-t csinált, de akkor is.

Johnnie Lee Higgins : szerintem elengedjük, főleg ha beválik Miller mint PR

Michael Huff: másik személyes kedvencem, szóval ő maradjon 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én azt szeretném megtudni, hogy egy RG-LG váltás mennyire nagy váltás egy játékos életében? Vagy az RT-RG váltás?

Mert oké, hogy itt mondogatjuk hogy menjen át RG-be Loper, de mi van ha ott meg nem tud teljesíteni?
Amúgy most nézem, hogy az egyetemén ő T volt.
Egyébként szerintem nem olyan nagy "vaszisztdasz" ez a váltás, bár biztosan vannak buktatók, meg hát egy G poszt mindenképpen könnyebb mint egy T! De azért az sem lehet véletlen, hogy Carlisle az RG-nk még mindig és az RT-hez sem nagyon nyúltunk, csak sérülés esetén!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ha már szóba hoztam a FA jelölteket:

Richard Seymour

Michael Bush

Bruce Gradkowski

Zach Miller

Mario Henderson

Khalif Barnes

Samson Satele

John Henderson

Thomas Howard

Ricky Brown

Stanford Routt

Hiram Eugene

Johnnie Lee Higgins

Michael Huff

Szép hosszú lista...
Idén is segít majd minket az, hogy sokan RFAk lesznek és lehet tenderezni őket, de érdekes lesz ki marad, ki kap hosszútávút stb....

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én még mindig várom a nagy hírt, hogy Al megszerezi Mankins-t egy 2012-es pickért. Ő hozhatna egy kis stabilitást középre. peterbadbone
Hát ez a Mankins dolog érdekes... sok sok infó kéne mielőtt elgondolkodnék rajta...

top G pénzt akar ami végülis OK hiszen top G volna, de ez a holdout szar nem tettszik nekem.
LG poszton játszik és ugyebár Gallery is LG nálunk...Gallo menne RGbe?
ha Gallery egészséges tud maradni akkor az LG posztunkkal nincs gond...
a rengeteg FA-vé váló saját playánk nyakára nem biztos, hogy jó egy top pénzt akaró plusz ember...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
A mama biztos Raiders szurkoló! 😊
Vagy pedig egyáltalán nem érdekli a foci és nem érti hogy valakinek ez miért jelent ennyit! 😊Bruce
Vagy pedig fake úgy ahogy van. Mert nem sír, hanem sírni akar. Nekem legalábbis így tűnik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A mama biztos Raiders szurkoló! 😊
Vagy pedig egyáltalán nem érdekli a foci és nem érti hogy valakinek ez miért jelent ennyit! 😊
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
We lost to Oakland:
http://www.youtube.com/watch?v=17sX3z0SMYg
😀Döme
7 év után 1 ilyen videót megnézni! Megfizethetetlen... Master Card 😊
Csak a Raider fanok tudnak örülni, ha 1 kissrác bömböl! Menj vissza anyuci szoknyája alá!TST
Azért az szociológiailag durva, hogy a szöveg alapján a kedves mama vette fel, és tette fel a netre a szösszenetet.... 😀

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
nfl.com-on lehet szavazni Campbell-re:

http://www.nfl.com/partner?partnerType=never-say-never&module=HP_fanVoice_vote

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Személy szerint úgy vagyok a kezdő QB-t illetően, hogy kezdjen az egészséges játékos. Grad nagyon szimpatikus és örülök hogy visszatért a kezdőbe, de sérülten inkább ne játszon! Campbell egész szépen hozta a 2. félidőt és meg kell adni neki a lehetőséget.

A fal már nagyobb kérdés. Henderson/Veldheer rotációval jelenleg semmi bajom, csináljuk így mert azért nagyjából működik. Jared tanul Mario bizonyíthat és még ha el is veszti a kezdő LT posztot akkor is versenyben lehet jövőre a másik oldalon és persze megfelelő backup is lehet mint LT, feltéve hogy Veldheer megfelelően fejlődik. Ha meg nem akkor Jared megy a másik oldalra. A kapu mind a 2 játékos előtt nyitva, mind a 2 játszik és bizonyíthat/tanulhat így nekem tetszik a dolog. A fal belső része a nagy kérdőjel. Végre volt egy Loper-ünk aki hozott egy elfogadható teljesítményt csereként, erre ő is kiesik. Gallery visszatérésével lehet megnyílik neki az út a kezdő RG posztért, kíváncsi leszek meghúzza-e Cable ezt a cserét. Satele nálam még mindig kezdő, egyenlőre nincs nála jobb a ketetben, Walker-rel ugyanez a helyzet. Én még mindig várom a nagy hírt, hogy Al megszerezi Mankins-t egy 2012-es pickért. Ő hozhatna egy kis stabilitást középre. Gallery visszatérésére is kíváncsi leszek, mert félek nem sok idelye lesz már az NFL-ben. Nagyon sokat sérült és ez nagyon sokat elvesz az értékéből. Ha pályán van képes PB formát hozni LG poszton de túl sokat van távol a harctértől. Sajnálnám, ha elveszítenénk mert ő a kedvenc játékosom, persze egyenlőre semmi ilyen nem merült fel, de a rossz hírek mindig váratlanul jönnek.

Remélem Scott most bebizonyította az edzőknek, hogy sokkal jobb mint Groves! Nálam Shaughnessy és Scott egyértelmű kezdő, sokkal jobban működött velük a futás elleni védekezés és Scott a passzoknál is magasan jobb mint Quentin. McClain ha jól emlékszem a végén azért odatette magát, persze neki mindig a labda körül kellene mozognia, de úgy nehéz játszani ha állandóan csak a fejed fölött elszálló labdákat látod és azt hogy a sec mögötted mindent benyel. Az utolsó 5 meccsen leszek majd kíváncsi igazán a teljesítményére, mert ha akkor sem lesz meghatározóbb arca ennek a D#-nek, akkor már merülhetnek fel vele kapcsolatban kérdések.

Nézegettem a 49ers eredményeit és hogy melyik csapat miben múlta fölül őket. Az biztos hogy a TE játék ellenük nagyon nehéz lesz, egy sem villogott ellenük. A futás sem lesz könnyű, de a Chiefs-nek sikerült mindkét futóját 95 yardig juttatnia. Nagyon kell majd hogy Murphy és DHB nagy formát mutasson, mert nagyon eltűntek az utóbbi meccseken.


Nick Miller nálam elsőszámú PR, igaz csak egyszer mutathatta meg mit tud, de az ígéretes volt. Higgins meg gyúrjon csak a WR feladatokra.


A hamis a baba nagyon alap! Legalább annyira mint a Raiders kalap :


több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A Hamis a bababan Otvos Csopi LA Raiders sapkaban van. Tudta mi a jo.
Nyugodjek bekeben.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
We lost to Oakland:
http://www.youtube.com/watch?v=17sX3z0SMYg
😀Döme
7 év után 1 ilyen videót megnézni! Megfizethetetlen... Master Card 😊
Csak a Raider fanok tudnak örülni, ha 1 kissrác bömböl! Menj vissza anyuci szoknyája alá!
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
We lost to Oakland:
http://www.youtube.com/watch?v=17sX3z0SMYg
😀Döme
Hááát ez széééééép 😀

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
We lost to Oakland:
http://www.youtube.com/watch?v=17sX3z0SMYg
😀Döme
😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Apropó, Szegeccsel mi van, hogy így eltűnt?
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
We lost to Oakland:
http://www.youtube.com/watch?v=17sX3z0SMYg
😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Cable szerint továbbra is Bruce Gradkowski a kezdő QB, ha egészséges! Viszont nagyon jót tett ez a padoztatás úgy néz ki Campbellel! És továbbra is azon dolgozik, hogy jobb és jobb legyen minden nap és ha csak így be kell állnia akkor is a maximumot tudja nyújtani. Ez azért jó hír. Bár ugye JMR-en kívül mindenki így van ezzel a ligában! Első a munka, aztán jön a nagy lóvé meg a sztárság, de addig csak munka van!

Nagy a valószínűsége, hogy se Schilens (akinek a hírek szerint lassabban gyógyul a sérülése mint várható volt), se McFadden (akit viszont értelmetlen lenne félegészséges állapotban játszatni) nem játszik a 49ers ellen. Igaz még sok van addig, de ezek már sejthető dolgok!

Loper és Kelly akik meccs közben megsérültek, jól vannak Cable szerint, úgyhogy nem vár rájuk meccskihagyás. Ugye Kelly vissza is tért meccs közben!

Cable azt is mondta, hogy 30 ill 31 snap-et kapott Jared és Mario, tehát mindketten hasonló időt töltöttek a pályán és folytatódik még a rotációjuk

Valamint Gallery nagy valószínűség szerint már vissza fog térni. Kérdés mi lesz Loper sorsa!Bruce
Bruce a kezdő papíron, hiszen azt nyilatkozták ugye az első váltásnál, hogy nem egy meccsre szól majd, de vszeg Bruce ezzel a vállal nem tud játszani, és ha Campbell még egy hasonlóan jó meccset produkál akkor már logikus lesz a fenntartása...

Gallery remélhetőleg visszatér és Cooper helyén megjelenik Loper 😊

DMC csak akkor jöjjön ha 100%, Bush is remekül játszik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Cable szerint továbbra is Bruce Gradkowski a kezdő QB, ha egészséges! Viszont nagyon jót tett ez a padoztatás úgy néz ki Campbellel! És továbbra is azon dolgozik, hogy jobb és jobb legyen minden nap és ha csak így be kell állnia akkor is a maximumot tudja nyújtani. Ez azért jó hír. Bár ugye JMR-en kívül mindenki így van ezzel a ligában! Első a munka, aztán jön a nagy lóvé meg a sztárság, de addig csak munka van!

Nagy a valószínűsége, hogy se Schilens (akinek a hírek szerint lassabban gyógyul a sérülése mint várható volt), se McFadden (akit viszont értelmetlen lenne félegészséges állapotban játszatni) nem játszik a 49ers ellen. Igaz még sok van addig, de ezek már sejthető dolgok!

Loper és Kelly akik meccs közben megsérültek, jól vannak Cable szerint, úgyhogy nem vár rájuk meccskihagyás. Ugye Kelly vissza is tért meccs közben!

Cable azt is mondta, hogy 30 ill 31 snap-et kapott Jared és Mario, tehát mindketten hasonló időt töltöttek a pályán és folytatódik még a rotációjuk

Valamint Gallery nagy valószínűség szerint már vissza fog térni. Kérdés mi lesz Loper sorsa!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én azt gondolom, hogy a Raiders falát, nem lehet megoldani pusztán drafton! Csakis veteránokkal lehet itt valamit is elérni. Maga a draft az kevés, mert ugye egy jó újoncot beraksz egy fostaliga falba, akkor nem tud kibontakozni, mert tőle várják a nagy teljesítményt.

Egy jó falba viszont, ahol mondjuk egy lyuk van, oda egy közepesnél jobb emberkével is lehet elérni eredményeket, mert felveszi a többiek ritmustát

Na de mivel az oaklandi fal inkább az előbbi kategória, így azt gondolom, hogy inkább erős FA tevékenységgel kellene a lyukakat betömni, vagy pedig a mostani emberekkel tartósan dolgozni és kihozni belőlük a legjobbat. Ha kell akkor több posztcserével is akár.Bruce
Én viszont úgy gondolom, hogy FA piacon nem vagy csak nagyon drágán tudnánk olyan embert találni aki megfelelő.

Jared Gaither jöhet szóba mint LT jelölt, bár idén RT-t játszik max. és kérdéses a hozzáállása, de vitathatatlanul jobb lenne mint bármi amink van...
Jermon Bushrod lehet még LT, de nem tudom, hogy hogy megy neki ill az, hogy Jammal Brownt elengedték sokat mondhat a terveikről vele...
Kettő közül Gaither lehet FA sztem, de nem hiszem, hogy annyi pénzt ér amennyit kérni fog...
Jared Veldheer szerintem jövőre kezdő T lesz. Vszeg LT vagy RT poszton. Mario Henderson ha nem akar nagy LT pénzt akkor meg lehetne tartani, főleg ha feküdne neki az RT poszt, de mindenképpen kell szerezni ide veteránt. Ha év végére Jared nem áll úgy mint egy reális kezdő LT jelölt akkor igenis a top LT FA után kell menni, bár mint mondtam nem tudom mennyire lesz minőségi T a piacon. Gaither-Veldheer duo elvileg jó lehetne...
Jared-Mario és a FA T mögé még egy rookie RT-t hoznék drafton 3. vagy 4. körben aki mint back up bevethető lehetne.

G posztra szintén nem látok minőségi jó ár-érték arányban levő embert. Ráadásul, ha jól alakulnak a dolgok Gallery-Loper-Campbell és Walker vagy Barnes mint back up megfelelő lenne a G posztra. Ha Campbell még idei szezon végére is homály akkor el kell gondolkozni, de a G poszttal még várnék amíg Gallery visszatér(tud-e folyamatosan egészséges maradni?) és Lopert ki kellene próbálni RGben is...

C posztra pedig ha 2. körben hozunk egy jó C-t aki max egy év alatt beletanul Satele mögött akkor a 2011-es szezont már egy stabil, közepesen jó fallal lehetne kezdeni, majd 2012-re talán egy tényleg jó falunk lehetne, persze akkor már Gallery utódjáról kell elkezdeni gondolkodni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!