Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Las Vegas Raiders

40 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
most van a Pats-Raiders "TUCK RULE" meccs 10. evforduloja. (Playoffs meccs volt)
Regi motoros vagyok, jol emleXem a tortentekre.
Erdemes megnezni ennyi ev utan is, hogy pontosan mi tortent, elkepeszto, hogy Al Davis miatt
ilyen nyilt kozutalatnak orvend a csapat.
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Nem tudom hogy voltak e már, de mind biztos nem:

Jano a hónap spec team játékosa lett az AFC-ben

Wiz a Pepsi Rookie of the Week díjat söpörte be.

DMC a FedEx Ground NFL Player of the Week díjat vitte haza.ű

Grat nekik és így tovább! 😊Bruce
Wiz díjját annyira esélytelennek gondoltam, hogy nem is figyeltem...kurva ritka sztem, hogy OL kap ilyen díjjat...
Grat nekik!Rolni
Pont ezeken látszik, hogy mekkora is a Raider Nation 😀
Általában, ha lehet egy Raiders játkosra szavazni, akkor ő fog nyerni. 😊
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
Most nagyon azt írkálják mindenhol, hogy passzal (és ezt a statisztikai is igazolja) sebezhető a Pats, ugyanis a legtöbb yardot ők engedték passzból. Futás ellen viszont meglepően kemények, mert 10. helyen vannak, bár ez csalóka, mert ugye a legtöbb esetben ők vezetnek és az ellenfél nem futtathatja az órát, hanem passzokkal kell előre menniük. Ezzel el is érkeztünk oda, amit Rolni is írt, hogy ha sikerül futással az elején szépen haladni és nem kerülünk hátrányba, akkor nem kényszerülünk sok passzos játékokra. Bruce
32 százalékban futnak csak a Pats ellen a csapatok az eddigi három meccs alapján, de ez inkább szól a ponthátránynak, mint a kemény futás elleni D-nek, ami nem több városi legendánál. Ez a harmadik legkisebb arány, csak az Oakland és a Green Bay ellen futnak arányában kevesebbet az ellenfelek.

A Pats futás elleni védelme futásonként (támadó oldalról) kellemes 4.3 yardot enged (középmezőny alja). Minden csak nem jó. Ezen Haynesworth játéka nem tudom mennyit változtatna, de úgysem egészséges.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Nem tudom hogy voltak e már, de mind biztos nem:

Jano a hónap spec team játékosa lett az AFC-ben

Wiz a Pepsi Rookie of the Week díjat söpörte be.

DMC a FedEx Ground NFL Player of the Week díjat vitte haza.ű

Grat nekik és így tovább! 😊Bruce
Wiz díjját annyira esélytelennek gondoltam, hogy nem is figyeltem...kurva ritka sztem, hogy OL kap ilyen díjjat...
Grat nekik!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Nem tudom hogy voltak e már, de mind biztos nem:

Jano a hónap spec team játékosa lett az AFC-ben

Wiz a Pepsi Rookie of the Week díjat söpörte be.

DMC a FedEx Ground NFL Player of the Week díjat vitte haza.ű

Grat nekik és így tovább! 😊
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
^
off: a Detroit Red Wings csak egy kicsit zavar, de a Fakers az nagyon! 😊manutebol
Ne zavarjanak ezek a dolgok 😊
Ha minden igaz, akkor hamarosan lesz másik aláírásom, aztán akkor majd nem látod 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
^
off: a Detroit Red Wings csak egy kicsit zavar, de a Fakers az nagyon! 😊
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Most nagyon azt írkálják mindenhol, hogy passzal (és ezt a statisztikai is igazolja) sebezhető a Pats, ugyanis a legtöbb yardot ők engedték passzból. Futás ellen viszont meglepően kemények, mert 10. helyen vannak, bár ez csalóka, mert ugye a legtöbb esetben ők vezetnek és az ellenfél nem futtathatja az órát, hanem passzokkal kell előre menniük. Ezzel el is érkeztünk oda, amit Rolni is írt, hogy ha sikerül futással az elején szépen haladni és nem kerülünk hátrányba, akkor nem kényszerülünk sok passzos játékokra. Bár most hogy Ford is visszatér, egyel bővül a lehetséges célpontok száma (Moore, Hagan, Schilens, DHB, Boss, Ford, Myers és a futók, de Reece hiánya nagyon rosszul jött).

Olvastam valahol egy érdekes adatot, hogy a csapatunk idén csak 1 db 21 yardnál hosszabb passzt nyelt be, a 21 yardot úgy kell érteni, hogy annyit tett meg a labda a levegőben. És az is igaz, hogy sokszor történt az ilyen passzok során valamiféle szabálytalanság, úgyhogy ez a szám is, mint minden statisztika, csalóka.

Én amiatt, hogy se futás ellen, se passz ellen nem vagyunk jók, azt mondom, hogy ez egy viszonylag sima vereség lesz, de reménykedem benne, hogy mondjuk passz ellen feljavulunk ezen a meccsen és meglepjük a Pats-et, de erre vajmi kevés az esély a sérülések miatt is, meg úgy egyébként is, mert Brady bárki ellen képes extraklasszis teljesítményre...
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
A sérültlistánk:



Huff sem edzett már, ez nem jó jel, mert ő is nagyon kéne. Shaughnessy-nél is úgy néz ki, hogy súlyosabb a probléma. Reece valószínűleg nem fog játszani, a helyén Gordon gyakorolt. Murphy ugye még mindig nem edzett, ő tuti kimaradó. Ricky hiányozni fog a spec teamból. CJ pedig szintén nem fog játszani, bár ha Chekwa is Limited marad még pénteken is, akkor azért elég vékonyak leszünk CB poszton, annak ellenére hogy DVD visszatér. Kemény ez a sok sérülés...
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Sokat kell futni rajtuk és nagyon kemény D-t kell játszani. Brady (eddigi utána olvasásaim alapján) akkor hozható zavarba, ha erős nyomás jön középen és nem tud fellépni a zsebben, illetve oda-oda érnek hozzá és szépen ütögetik. Ha a front 7 tudná Sanchez jellegűen szekálni akkor ha nem is Bills féle INT eső, de azért pontok nélküli driveok kikényszeríthetőek lennének. Welker és Gronkowski lefogása lesz a nagy dió. Ezt per pillanat nem látom megoldottnak. Welker ellen nem nagyon hiszem, hogy lenne fegyverünk, ő vszeg minket is szétszed majd és sajna TE ellen sem vagyunk atom biztosak...Mitchell jó lenne ha bevethető lenne, mondjuk neki meg ez lesz az első éles meccse jó ideje...nehéz ügy.
Def büntik terén kellene azért még szépen fejlődni.
Rolni
Középen pont jók vagyunk, szerintem a 2. legjobb DT páros a miénk a ligában.
Ha az eddigi egy-két negyedes DL dominanciát állandósítani tudnánk egész meccsen, akkor Bradynek kellemetlen napja lenne.
Welker megállítása - inkább visszafogása - a legnagyobb feladat. Nem hiszem, hogy Routtot végig ráállítják.
A legjobb esélyünk akkor van, ha el se dobják felé a labdát.
Gronkowskira meg állitsuk rá McClain-t, a passzvédekezés úgyis jobban megy neki...
BMG
Welker legtöbbször slotban mozog és Routtnak nem nagyon megy a slot...neki a külső rész az erőssége...

Gronkra ha McClain rakjuk az akkora missmatch mint a ház...Rolando jóval lassabb...S kell rá...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Sokat kell futni rajtuk és nagyon kemény D-t kell játszani. Brady (eddigi utána olvasásaim alapján) akkor hozható zavarba, ha erős nyomás jön középen és nem tud fellépni a zsebben, illetve oda-oda érnek hozzá és szépen ütögetik. Ha a front 7 tudná Sanchez jellegűen szekálni akkor ha nem is Bills féle INT eső, de azért pontok nélküli driveok kikényszeríthetőek lennének. Welker és Gronkowski lefogása lesz a nagy dió. Ezt per pillanat nem látom megoldottnak. Welker ellen nem nagyon hiszem, hogy lenne fegyverünk, ő vszeg minket is szétszed majd és sajna TE ellen sem vagyunk atom biztosak...Mitchell jó lenne ha bevethető lenne, mondjuk neki meg ez lesz az első éles meccse jó ideje...nehéz ügy.
Def büntik terén kellene azért még szépen fejlődni.
Rolni
Középen pont jók vagyunk, szerintem a 2. legjobb DT páros a miénk a ligában.
Ha az eddigi egy-két negyedes DL dominanciát állandósítani tudnánk egész meccsen, akkor Bradynek kellemetlen napja lenne.
Welker megállítása - inkább visszafogása - a legnagyobb feladat. Nem hiszem, hogy Routtot végig ráállítják.
A legjobb esélyünk akkor van, ha el se dobják felé a labdát.
Gronkowskira meg állitsuk rá McClain-t, a passzvédekezés úgyis jobban megy neki...

Oakland Raiders RB Darren McFadden was named AFC Player of the Week for Week 3.Bruce
Nem is nagyon volt ellenfele ezen a szavazáson 😀
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Oakland Raiders RB Darren McFadden was named AFC Player of the Week for Week 3.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
DNP közül Shaughnessy az aggasztó számomra...ő nagyon kéne jó formában, mert a Pats ellen kelleni fog a bully!!

Nézzük egy kicsit ezt a Pats meccset:

Az esélyes egyértelműen a Patriots, még úgy is, hogy otthon játszunk a remek Jets meccs után és elvileg meg lesz a sell out. Ehhez sok kétség nem férhet. Lehet hasonlítgatni a csapatrészeket, de amíg ott egy Tom Brady az irányító, míg a mi csapatunk (reméljük) még "csak" feljövőben van mindig ott lesz az előny. Az a Pats O igen nehezen megállítható és a Bills meccs után nem hiszem, hogy TB ismét nekiáll INT-eket szórni...nem szokása ez neki...
Ezzel együtt van esélyünk nyerni! Ezt pont a Jets meccs kapcsán lehet kijelenteni. Megmutattuk, hogy jó csapatot is tudunk verni (csoporton kívül) és a Jets ellen mutatott 2. félidővel sokmindenki ellen lehet esélyünk.
A Pats ellen azért is van esélyünk, mert a védelmük igencsak döcög...Ezt kell kihasználni és hiba nélkül játszani és akkor összejöhet a W.

Nagyon fontos lenne, hogy az elején ne kerüljünk hátrányba és akkor szép hosszú futós driveokkal lehet haladni. DMC és a fal eddigi hírek szerint egészséges, Ford elvileg visszatérhet, szóval O oldalon számíthatunk szép dolgokra, pontokra, de nem lenne szerencsés egy shoot outba keveredni Bradyvel...

Sokat kell futni rajtuk és nagyon kemény D-t kell játszani. Brady (eddigi utána olvasásaim alapján) akkor hozható zavarba, ha erős nyomás jön középen és nem tud fellépni a zsebben, illetve oda-oda érnek hozzá és szépen ütögetik. Ha a front 7 tudná Sanchez jellegűen szekálni akkor ha nem is Bills féle INT eső, de azért pontok nélküli driveok kikényszeríthetőek lennének. Welker és Gronkowski lefogása lesz a nagy dió. Ezt per pillanat nem látom megoldottnak. Welker ellen nem nagyon hiszem, hogy lenne fegyverünk, ő vszeg minket is szétszed majd és sajna TE ellen sem vagyunk atom biztosak...Mitchell jó lenne ha bevethető lenne, mondjuk neki meg ez lesz az első éles meccse jó ideje...nehéz ügy.
Def büntik terén kellene azért még szépen fejlődni.

A lényeg, hogy végre nem tuti bukta előszele van egy ilyen meccsnek, bár azért lehet jön a kijózanító pofon...
Ami még fontos, hogy nem ezen a meccsen, de még csak nem is a Houston ellenin fog múlni a szezonunk...
Ha 2-3-al állunk majd, de jó mutatott játékkal akkor azért nem kell még temetni magunkat...

Persze addig sokmindne változhat, de:
Wk 6. Cleveland ellen itthon...nyerhető meccsnek tűnik most. Nem rossz csapat, de otthon jó játékkal hozható
Wk 7. KC itthon. Berry, Charles, Moaki IR után és látva az érdekes O play hívást most igencsak nyerhető meccsnek tűnik
Wk 8. Bye 4-3 sztem simán reális lenne, aminek tudnék örülni...persze minden ennél jobb eredmény szuper lenne
Wk 9. Denver itthon sztem W. Első meccs nem volt szép, de jobbak voltunk és nem látom, hogy mitől fordulna ez addig
Wk 10. SD idegenben már kicsit mástészta. Persze tavaly megvoltak, de azért itt nem mi leszünk a favoritok.
Wk 11. Min most még idegenben is verhetőnek tűnik
Wk 12. Chicago itthon nagy falat, de ha az az OL nem áll össze Cutlert megölik Seymourék
Wk 13. Miami idegenben megintcsak nem tuti buli, de az eddig látottak alapján verhetőek
Wk 14. GB idegenben nagyon bukta szagú
Wk 15. Detroit itthon nagyon jó meccs lehet. Kiderül addig Stafford egyben marad-e, de még vele is jók lehetünk itthon
Wk 16. KC idegenben jelen állapot sztem hozható, de addig már tényleg kurva sok minden változik majd
Wk 17. Itthon nagy hirig lesz a meccs, lehet nagy tétje is lesz (csoport elsőség esetleg vagy WC spot). Itthon hozható

8-8-tól11-5-ig sok féle dolog bejöhet. Most igen optimista hangulatban vagyok és a 10-6-ot lőném be, ami kurva szép eredmény lenne...

Na de először jöjjön a Pats!!!

Go Raiders!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
J Ford, hamstring, limited (in practice)

L Murphy, groin, Did Not Participate

D McFadden, groin, full (participant)

M Reese, ankle, DNP

J Campbell, heel, limited

R Brown, concussion, DNP

Q Groves, quad contusion, full

M Shaughnessy, shoulder DNP

J Boyd, knee, full

C Chekwa, hamstring, limited

M Giardano , shoulder, full

M Huff, concussion, ankle, body, everything, limited

C Johnson, hamstring, DNP

M Mitchell, knee, limited

D Van Dyke, knee, full

Tehát Ford már lehet játszik, de Murphy még nem. És nagyon talán játszhat Mitchell.
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Wiz-re lehet szavazni: http://www.nfl.com/voting/rookies

DMC-re is: http://www.nfl.com/voting/players-air-and-ground

Wiznek nincs sok esélye (persze rá szavazok 😊 ), de DMC-nek igenis van!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
a Buffalo meccs lehet hogy az ev egyik legjobb meccse volt egy semleges nezonek, de a masodik felidoben rossz volt nezni, hogy a Bills 5 tamadasabol mind az 5 touchdown lett....
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Gyerekek, ez fantasztikus győzelem volt, kezdek egyre jobban hinni a csapatnak!! Egyre szimpibb Hue Jackson is, a támadójátékban nem hittem eddig, ahogy Campbellben sem, de most kezd annyira összeszedett, változatos lenni, a bomba speciaális csapat, és erős védelem mellé, hogy ha így marad, akkor idén újra érdemes, élvezet Raiders meccset nézni végre, akármi is lesz az eredmény! Ezt az eddig 3 meccs is mutatja, hiszen a Buf ellen is talán az év egyik elgjobb meccsét játszottuk! Amit Mcfadden művel arra meg nincsenek szavak. Szóval ha most neadjisten jön egy 45-as zakó akkor valami elindul, megmozdult az offenseben ez mostmár egyértelmű! Silver and Black!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
JUST WIN BABY!
Greetings from Oakland, the home of Al Davis and the geatest organization in all of professional sports!
Commitment to excellence....
McFadden = MVP
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Azt írták, hogy DMC-t a meccs végén azért nem küldték már vissza, mert nem akartak kockáztatni, hogy a kis sérülése ne váljon komoly sérüléssé. Szükségtelen volt beküldeni, bár beküldhették volna, ha nagyon muszáj, mert nem volt olyan komoly a baja, szóval teljesen biztos, hogy a Patriots ellen játszani fog.

Aztán hogy ebből mennyi a valóság, az majd vasárnap kiderül...
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Raiders | Darren McFadden expected to be fine

Oakland Raiders head coach Hue Jackson said RB Darren McFadden (groin) should be fine for Week 4 after suffering a groin injury in Week 3.


Raiders | Marcel Reece dealing with ankle injury

Oakland Raiders FB Marcel Reece (ankle) suffered an ankle injury in Week 3 against the New York Jets. Head coach Hue Jackson said Monday, Sept. 26, that it will take a couple of days to see how Reece responds to treatment.


Raiders | Jacoby Ford ready to test injury

Oakland Raiders WR Jacoby Ford (hamstring) is hopeful of returning to game action in Week 4 against the New England Patriots. He will test his injury this week once he is cleared by trainers. "Right now, it's day to day," Ford said. "This week is definitely day to day. I ran today, and that was the best I've felt (since the injury Week 1). So far, it's looking good for playing this week."


Raiders | Sterling Moore cut

The Oakland Raiders released CB Sterling Moore from the practice squad Monday, Sept. 26.


Raiders | Ron Parker signed

The Oakland Raiders signed free-agent SS Ron Parker (Seahawks) to their practice squad Monday, Sept. 26.
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
A Pats ellen remélhetőleg visszatér majd Murphy és Ford, így még veszélyesebb lehet a támadójáték.
több mint 14 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Nagyon örülök az eredménynek! Amit meccseken produkálunk az csak DMC-el értékelhető , nélküle kuka az egész!
Szóval jó lenne ha ő ott lenne a Pats ellen.... egy szoros meccsnek már tudnék örülni!

picit bosszant a Bills elleni vereség ... milyen szépen festene az a 3:0 szezon kezdés

több mint 14 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Szerintem a Patsben benne lesz még az ütés. Ti pont az a fizikális csapat vagytok, ami nagyon tud fájni a Patsnek. Túlvilági csoda kéne ahhoz, hogy meg tudják állítani a Támadójátékotokat. És Brady is ember!
Gratu a győzelemhez. 😊
több mint 14 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Én bevallom h mindig szkeptikus voltam JC-vel de idén egyáltalán nem úgy játszik mint tavaly főleg a szezon elején, Hue meg ő már kezd hasonlítani egy tábornokra és hadvezérére. Minden pozitívum ellenére félek a Pats-től, ha nem kapkodunk le néhány passzt futhtunk(vagyis inkabb passzolhatunk) az eredmény után, meg lennék lepődve ha golden boy 300 alatt maradna


több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Nos hol is kezdjem! 😊

A lényeg hogy nyertünk, illetve nem csak a győzelem a fontos, hanem a mutatott játék is helyenként már nagyon jó volt.

PASSZ
JC-vel én eddig nagyon elégedett vagyok. Ezt a meccset is szépen lehozta. A Jets sec. ellen ha ment a futás, fölösleges lett volna légi parádét erőltetni, mert annak könnyen pick lett volna az eredménye. Jó döntéseket hozott, amikor passzolni kellett elég pontos volt...Rolni
FUTÁS
DMC tényleg egy állat. Simán a top5 RB között van és nálam ott is inkább elől mint hátul 😊. Bush amikor fontos, hozza a yardokat, Jones bevonása is tettszik...DMC és Reece sérülése remélem nem komoly...ez a 4-es sztem liga legjobb backfieldje...Rolni
ELKAPÁS
Stat szempontból nem volt nagy meccs, de amikor kellett, többnyire jó helyen voltak és megvolt a catch is. Sok szabálytalanság (Cro) sem segítette a statokat, illetve annyira ment DMC, hogy nem kellett és ahogy már írtam egy Jets ellen, ha megy a futás hülye lennél dobálni...Moore remek WR lesz, Boss rendben lesz...Murphy és Ford visszatérése után igen jó lesz a WR sor...ezt azért nem gondoltam volna 😊Rolni
O-LINE
El vagyok ájulva...Wiz az egyetlen új arc a falban és sokkal jobbak eddig mint tavaly...edzői stáb vagy a full PBS rendszer?? A lényeg, hogy eddig remek munkát végeznek. Persze jön még komolyabb teszt is, de azért a Jets ellen 1 engedett sack nem rossz...azért 1, mert ha JC nem esik el DMC lábába akkor is sack lett volna vszeg, mert nyakán voltak...
Veldheer eddig sztem hiba nélkül játszik...nem szabad elkiabálni, de lehet megvan az LTnk.
Wiz remek volt...egyre jobb meccsről meccsre...a TDnél akkorát blokkolt, h beszartam...egyetlen kérdés vele kapcsolatban, h marad-e LG vagy jövőre C posztra csúszik...a lényeg, hogy sztem franchise playa lesz belőle is...
Satele eddig szintén nagyon rendben van...ha így tud játszani lehet kell neki év végén egy hosszabb távú deal és megvan a falunk...
Cooper eddig hiba nélkül játszik. Ez azért jó, mert nem kell BC-t behajítani a mélyvízbe...kiváncsi leszek, hogy idén szóhoz jut-e...short yardage szituknál benn volt mint plusz blokkoló...kiváncsi leszek, de ezzel a coaching staffal sztem neki is jó esélye van jövőre jó kezdő szintre kerülni...
Barnes pre seasonhoz képest szárnyal...jobb pass rush ellen érdekes lesz, de eddig fasza...ez megint azért jó, mert Joe-t nem kell siettetni...Joe tudásáról viszont sokat sejtet, hogy be merik hozni RTnek amikor Barnes TE...ez ugye azért lényeges, mert ilyenkor Barnes ki kell, hogy menjen és Joe legalább egy play erejéig marad RT...eddig szépen megoldotta a helyzetet...nagyon bízom benne, hogy ő legkésőbb jövőre szintén stabil, jó kezdő lesz...

A Veldheer-Wiz-Satele-BC-Joe fal mondjuk jövőév elejétől évekre bitang erős, fiatal fal lehetne, ami megalapozhatna jópár sikeres évet...Rolni
D-LINE
Tegnap amit a 2. félidőben műveltek az állat volt. Denver ellen is a 2. félidőben éltek inkább...addigra kezd elfáradni az OL, mi meg ugye rotáció miatt frissek vagyunk és kurva kemények 😊
Kezdő négyes zorall, de az is iszonyat fontos, hogy a rotációval is nagyon hasznos emberek érkeznek...Moss parádézott, Henderson nem szarozik futás ellen, Scott is jól siettetett...most egyedül Bryant volt szürkébb...
Remélem ettől kezdve minden meccsen így pörögnek, mert akkor sok mindenki orra alá borsot törhetünk...Rolni
LB-CORPS
Groves sztem igen jól játszik idén...LT passz TDnél nem sok sansza volt, de azt leszámítva jó. McClain sok misstacklet csinál, de tagadhatatlan, hogy jól vezényli a D-t és coverageban nagyon jól helyezkedik sokszor. Futás ellen az a gond, hogy nem elég gyors ahhoz, hogy a külső futásokhoz jó szögben odaérjen, de belül nem könnyű kikerülni...fejlődnie kell még, de nem veszett ügy. Wimbley mókás volt endzone cov szituban, de siettetésben igen otthonos volt...nem rossz alakulat ez, bár egy kis speed elférne még ide...Groves remélem tud játszani jöv héten...Rolni
SECONDARY
Sok volt a yard, de amúgy meglepően jók voltak, főleg úgy, hogy Huff, CJ és DVD hiányzott...Chekwa sztem várakozásokon felül teljesített...azt a TDt ekkora méretkülönbség esetén igen nehéz lett volna kivédeni...ott inkább az S(Gio) hibázott/érkezett későn...Huff kell vissza hamar, de CJ-t leszarom...A Routt-Chekwa-DVD-Porter 4-es Huff-al kiegészülve tud annyit, hogy ne hiányozzon az ő sok büntije...Rolni
SPEC. TEAMS
Jano és Lechler ok, de a többi nem tettszett...Jano hibáért kár volt, de szerencsére nem ütött vissza...Az, hogy a cover team-ek ennyire szarok voltak puntnál érthetetlen...Lechler akkorát rúg, hogy be kéne érni alá...vagy lehet Lechlernek kéne még egy kicsit inkább magasat rúgni mint hosszút, hogy odaérjen mindenki...Rolni
Bruce
Azért ettől függetlenül a Pats ellen nem mi leszünk az esélyesek...nem segít, hogy a Bills verte őket, mert így sztem komolyabban veszik a meccset, de az is igaz, hogy most vertük a Jets nevű csapatot akik POban verték őket... 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM