Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat, mar nem halok meg hiaba... lattam riverst voros fejjel nagy hatszelben szembehugyozni turnert.
I like this game
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hát ezt is megéltük. Azt hittem hogy soha nem fog összejönni.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ez a 2 punt block!!! Ilyen mikor volt?!!! 😀 😀 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintem sokat segítene MÁR az a falon, ha lenne egy normális C meg egy normális RG, akik feltudják venni a hústornyokkal a harcot, mer Satele és COOPáfész is GYENGE! 😀 És igazából szerintem ez a baj!TST
Rakjunk be két szemeteskonténert, azt nehéz megkerülni... csak nem tudnak snap-elni, és kell egy IFA, hogy "felálljanak" a LOS-ra 😀
BMG
Nem is rossz ötlet! Lehet jobb szaguk is lenne! 😀
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem sokat segítene MÁR az a falon, ha lenne egy normális C meg egy normális RG, akik feltudják venni a hústornyokkal a harcot, mer Satele és COOPáfész is GYENGE! 😀 És igazából szerintem ez a baj!TST
Rakjunk be két szemeteskonténert, azt nehéz megkerülni... csak nem tudnak snap-elni, és kell egy IFA, hogy "felálljanak" a LOS-ra 😀

A mai meccsen szokás szerint győzelmet várok. Szerintem nem lehetetlen, csoporton belül sokkal szorosabb meccseket szoktunk játszani... meg hazai pályán igazán meg kéne már verni a Chargerst!!!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintem sokat segítene MÁR az a falon, ha lenne egy normális C meg egy normális RG, akik feltudják venni a hústornyokkal a harcot, mer Satele és COOPáfész is GYENGE! 😀 És igazából szerintem ez a baj!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Majd nézek róla statot valahol, de most nem tudom melyik oldalon lehet nézni.
De sajnos szerintem se Gallery, se Loper nem jobb nála sokkal. Ez a probléma!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hát azért Cooper sztem igencsak rossz.
Futás blokkolásban is gyenge és néha úgy tolja hátrafele a pass rusher, hogy rossz nézni...nagyon drukkolok Lopernek az RG posztért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerintem Carlisle nem olyan rossz azért mint amennyire itt be van állítva. Jó-jó, gyengébb már mint két éve, de még mindig elég jól tolja, sajnos általában az ő oldalán áll az NT és ugye az erőkülönbség jól kijön már, de pl passzoknál nem rajta mennek át általában. Egyszerűen nem power sémába való, de azt is meg kell érteni, hogy nincs nála jelenleg jobb. Sajnos. És inkább ez a szégyen. De igazából lehetne kicsit kevergetni a dolgokat. Veldheer legyen LT és Mario meg RT (mivel ő játszott már ott asszem) aztán Walkert nézzük meg RG-ben. Most ha nagyon nagyon szar az egész, akkor még mindig vissza lehet hozni Carlisle-t RG-be!
Csak az a baj, hogy egy ember miatt változtatgatunk csak, ugye Veldheer miatt. Vagy akkor ha már sérülés van. Miért nem mernek kicsit jobban belenyúlni a dolgokba??!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Campbell biztosan gyenge lenne. Emlékszem mennyit szapultuk a falat,és hogy Barnes miért nem játszik már!? Hát egyszer kétszer bejött csereként Barnes és megkaptuk a választ. Tehát valamennyire tudják hogy mi a jó. De ha tényleg tudnák, akkor Valdheer-nek lenne posztja. Walker meg lehet azért nem G, mert akkor annyira nem működne sztem a belső futás,szóval ezt nem egy DMC out, only Bush meccsen kéne kipróbálni. Késöbb meg kéne nézni.Fa
Nem működne a belső futás miután az RG posztról a 300 fontos legszarabb run blockolónk helyére egy 350 fontos "csak" run blockhoz értő arcot tennénk?? Na ezt azért ha megmagyarázod 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na Bruce Campbell kinnt is téma és mindenki anyázik, miért nem játszik. Azt látjuk, hogy aki kezdő szerűen játszik (Jared) azt bebasszák a mélyvízbe, ebből arra következtetek, hogy Bruce nincs olyan szinten még ennyi.

Van egy olyan playád aki iszonyat "raw" világéletében LT poszton játszott ahol a hihetetlen fizikai adottságainak köszönhetően érvényesült nem technikával. NFL szinten ez nagyon kevés és minden csapat realizálja, hogy nem lesz LT. Ezután mi kiválasztjuk, rögtön le is hűti a fanokat Cable, hogy RG lesz a srác. Logika van benne, hiszen belül kevésbé kell technikásnak lennie, jobban tud élni a fizikai adottságaiból. Már "csak" annyi dolgod van, hogy egy tanulási nehézséggel rendelkző srácnak a kevéske technikáját lerombold és Gként újra építsd. Ez időbe tellik és én nem is aggódok a srác miatt. Ha jövőre se lesz kezdő helyen akkor lehet elgondolkozni először sztem.

Cooper miért van benn az amúgy talány nekem is. Rutin meg minden persze, persze. Barnes és Walker is jobb lenne RGben ha egész ofsasonban ott tolták volna. Amúgy én még mindig annak drukkolok, hogy Gallery viszatérésével Loper menjen át RGnek.

Jared\Mario-Gallery-Satele-Loper-Walker\Mario nálam.

Mario-t én személy szerint vszeg kivenném LTből és ha kell inkább mint most Barnes-t ilyen 3rd TE szerepkörben játszatnám, vagy összeereszteném Walkerrel a jobb oldalon.
Pass protectionben vszeg jobb lenne azért mint Walker és ha Loper átkerül jobbra akkor a futás blokkolásba se lenne akkora visszesés a cserék után...

Hát majd sokminden kiderül ha Gallo visszatér.

Schillens ha most mikor visszajön nem nyújt tényleg nagyot akkor és nem marad végig egészséges akkor év végén elengedném.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Campbell biztosan gyenge lenne. Emlékszem mennyit szapultuk a falat,és hogy Barnes miért nem játszik már!? Hát egyszer kétszer bejött csereként Barnes és megkaptuk a választ. Tehát valamennyire tudják hogy mi a jó. De ha tényleg tudnák, akkor Valdheer-nek lenne posztja. Walker meg lehet azért nem G, mert akkor annyira nem működne sztem a belső futás,szóval ezt nem egy DMC out, only Bush meccsen kéne kipróbálni. Késöbb meg kéne nézni.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Most DMC-vel mi lesz?
NFL.com-on out, McDonald listáján viszont nincs is a sérültek között...

Az OLnél Coopert a tizenvalahány éve tartja valószínűleg a kezdőben, de én a tapasztalat ellenére mégis bedobnám a mélyvízbe Campbellt. Nem hiszem, hogy annyival "amatőrebb" lenne, mint Veldheer. A futáson tovább lendíthetne, passznál meg helyetcserélhetne Walkerrel és nem jelentenének akkora gondot a gyors DE/OLB-k.

Ja, és az az érzésem, hogy Schilens már csak a szerződése végéig marad Raider, sajnos...BMG


DMC az out, McDonald ki szokott hagyni néha játékosokat, akikről úgy gondolja, hogy már eleget említette korábban 😀

Attól azért, mert nagyon szarok a játékosok, nem biztos hogy teljesen hülyék az edzők, Campbell biztosan nincs még kész. Szóval ezért van még mindig Carlisle a pályán. Sztem Campbell esetleg év végén kerülhet be vagy pedig jövőre egy újabb TC után ha eléri a szintet.

Schilens meg nem tudom, megint jön majd és csinál két jó meccset, aztán megsérül. Ez sajnos elég szar így :s
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Most DMC-vel mi lesz?
NFL.com-on out, McDonald listáján viszont nincs is a sérültek között...

Az OLnél Coopert a tizenvalahány éve tartja valószínűleg a kezdőben, de én a tapasztalat ellenére mégis bedobnám a mélyvízbe Campbellt. Nem hiszem, hogy annyival "amatőrebb" lenne, mint Veldheer. A futáson tovább lendíthetne, passznál meg helyetcserélhetne Walkerrel és nem jelentenének akkora gondot a gyors DE/OLB-k.

Ja, és az az érzésem, hogy Schilens már csak a szerződése végéig marad Raider, sajnos...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerintem is az egyik legjobb megoldás az lenne hogy:

1. Henderson - Gallery - Satele - Walker - Veldheer

v.

2. Veldheer - Gallery - Satele - Walker - Henderson

Lenne egy egészen jó G cserénk Loper személyében, meg Carlisle-t simán be lehet rakni. T poszton lenne baj, mivel akkor már csak Barnes lenne, de ő is fostaliga kb.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azert erdekes hogy egy ennyire ramaty O lineba se fer be Campbell, nem egy langesz, de lassuk be nem olyan magas az a szint amit meg kene utnie.
ha meg tanitjak mert nagyon jo jatekost akarnak belole faragni, akkor azert furcse mert Veldheernel meg mindent elkovetnek hogy ne legyen az.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Lehet működne, ki is lehetne próbálni, de ezzel Cooper elvesztené a kezdő helyét, amit valamiért nem akarnak meghúzni. Bár Henderson nem nagyon játszott a jobb oldalon, Veldheer-t még a mai napig nem tudják hova tegyék szóval van itt fejetlenség. Sokkal rosszabb teljesítményt nem nyújtanának az biztos. Veldheer-t remélem lassan elfelejtik C-ként és megadják neki a lehetőséget, hogy egész meccsen tolja LT-ként. Ha ez megtörténne akkor talán Henderson kaphat esélyt a jobb oldalon is.


Most olvastam McDonald twitterén, hogy Nick Miller lesz a PR!

több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azon gondolkoztam el egy pillanatra, hogy kíváncsi lennék mi lenne abból, ha Walkert bevágnánk RG-be, mer lassú de legalább van benne bicó, RT-be Mario-t és Jared-et LT-be vagy ahova akarják, vagy fordítva Mario maradna és Jared lenne RT. Mondjátok ha ez hülye ötlet vagy nem jó, mert annyira nem értek a falhoz csak hirtelen ez így eszembe jutott.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
És a Cards OL lehet jobb mint a mienk 😕Rolni
Ez azért vicces, mert Kábelnek azért össze kellett volna valamit raknia! Ez olyan mintha egy matektanár nem tudná megtanítani az összeadást meg a kivonást a kölköknek... :/ Bár az is igaz, hogy a hátrányos helyzetű gyerekeket nehezebb megtanítani, vagy rosszabbik esetben nem is lehet...
Gallery az osztályelső kb! Csak ugye ő meg sokat hiányzik az oskolából! 😀TST
Jól látod a lényeget szarból nehéz várat építeni. Ha legalább LT és C poszton lenne minőségi ember akkor a többi hulladékot jó edzői munkával fel lehet húzni egy szintre, de úgy, hogy mind gyökér úgy nehéz...

A gond az, hogy sztem Al azt mondta egész offseasonban cable-nak, hogy öcsém te OL guru vagy ez az emberanyag is elég kell, hogy legyen..

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
És a Cards OL lehet jobb mint a mienk 😕Rolni
Ez azért vicces, mert Kábelnek azért össze kellett volna valamit raknia! Ez olyan mintha egy matektanár nem tudná megtanítani az összeadást meg a kivonást a kölköknek... :/ Bár az is igaz, hogy a hátrányos helyzetű gyerekeket nehezebb megtanítani, vagy rosszabbik esetben nem is lehet...
Gallery az osztályelső kb! Csak ugye ő meg sokat hiányzik az oskolából! 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Egyébként nem is az hogy jó a run D-je a Chargersnak, de a pass rush is kurva jó, szóval fel kell kötni a gatyát, ha valamit itt el akarunk érni, mert durván szétcincálhatják a csapatot. "Öröm lesz nézni" ahogy az ő OLB-ik megverik a tohonya Walkert illetve a másik oldalon Hendersont. Előre félek ettől...
Bruce
Hat azert nem olyan felelmetes ez a pass rush, inkabb a Cardinals OL-ja volt nagyon szar, ellenuk jott ossze 9 sack. Nem azt mondom, hogy nem lehet jo ellenetek is, de en nem veszem biztosra, hogy mukodni fog.barney
Általában az utóbbi időben elég jól működött az. 😀Bruce
És a Cards OL lehet jobb mint a mienk 😕

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egyébként nem is az hogy jó a run D-je a Chargersnak, de a pass rush is kurva jó, szóval fel kell kötni a gatyát, ha valamit itt el akarunk érni, mert durván szétcincálhatják a csapatot. "Öröm lesz nézni" ahogy az ő OLB-ik megverik a tohonya Walkert illetve a másik oldalon Hendersont. Előre félek ettől...
Bruce
Hat azert nem olyan felelmetes ez a pass rush, inkabb a Cardinals OL-ja volt nagyon szar, ellenuk jott ossze 9 sack. Nem azt mondom, hogy nem lehet jo ellenetek is, de en nem veszem biztosra, hogy mukodni fog.barney
Általában az utóbbi időben elég jól működött az. 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Egyébként nem is az hogy jó a run D-je a Chargersnak, de a pass rush is kurva jó, szóval fel kell kötni a gatyát, ha valamit itt el akarunk érni, mert durván szétcincálhatják a csapatot. "Öröm lesz nézni" ahogy az ő OLB-ik megverik a tohonya Walkert illetve a másik oldalon Hendersont. Előre félek ettől...
Bruce
Hat azert nem olyan felelmetes ez a pass rush, inkabb a Cardinals OL-ja volt nagyon szar, ellenuk jott ossze 9 sack. Nem azt mondom, hogy nem lehet jo ellenetek is, de en nem veszem biztosra, hogy mukodni fog.

több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát végülis az élet hozta most így, hogy vissza kell mennie Scottnak OLB-be. Meglátjuk hogy él e vele. Meg ugye mint korábban kijelentették (bár megjegyezném, hogy általában amit mondanak az nem szokott bejönni), hogy nem lesz több blitz, marad a négy falemberes nyomás.

Egyébként nem is az hogy jó a run D-je a Chargersnak, de a pass rush is kurva jó, szóval fel kell kötni a gatyát, ha valamit itt el akarunk érni, mert durván szétcincálhatják a csapatot. "Öröm lesz nézni" ahogy az ő OLB-ik megverik a tohonya Walkert illetve a másik oldalon Hendersont. Előre félek ettől...

Abban bízhatunk hogy Bush tol valami kurva kemény játékot és a Texans meccstől eltérően a WR-ek is el tudnak szakadni néha az emberüktől valamint Zach meg hozza a szokásosat.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Bush sztem rendben lesz...a falunk szar, de idén legalább a futás blokkban elfogadhatóak...Chargers eddig igen jó run Dt hoz, kérdéses tehát mekkora sikerrel fut majd Bush, de fontos lesz, hogy ne duplázhassák agyon Zach-et , WReket folyton...

Scott OLBként szerintem is jobb lesz mint DEként és mint Groves OLBként...Shaughnessy remélem bizonyít én nagyon bírom,de azért ezek a cserék közel sem mutatnak arra, hogy AL-t bárki bármiről meggyőzte...Groves lesérült és Howard se 100...kell egy OLB ennyi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!