Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én azt gondolom, hogy a Raiders falát, nem lehet megoldani pusztán drafton! Csakis veteránokkal lehet itt valamit is elérni. Maga a draft az kevés, mert ugye egy jó újoncot beraksz egy fostaliga falba, akkor nem tud kibontakozni, mert tőle várják a nagy teljesítményt.

Egy jó falba viszont, ahol mondjuk egy lyuk van, oda egy közepesnél jobb emberkével is lehet elérni eredményeket, mert felveszi a többiek ritmustát

Na de mivel az oaklandi fal inkább az előbbi kategória, így azt gondolom, hogy inkább erős FA tevékenységgel kellene a lyukakat betömni, vagy pedig a mostani emberekkel tartósan dolgozni és kihozni belőlük a legjobbat. Ha kell akkor több posztcserével is akár.Bruce
Igen... Igazából ezt én is így látom! Szerintem ha jönne egy telivér RG a FA piacról az nagyot lendítene a dolgon, holott itt most elsősorban nem a COOPáfész ellen beszélek, hanem, hogy egy faintos RG mellett Satele lehet elég lenne, de szívem szerint őt is lecserélném valaki másra pedig nagyon szimpatikus nekem is! Ha lenne egy jó Cnk meg RGnk, és megtartanánk mindenkit akkor elég mély lenne a pad is...
Ha kipróbálnánk Mariot RTként és beválna Jaredel LTként egyaránt akkor jövőre még a T kérdést is ki lehetne pipálni, de hát ez az én kis szerencsétlen elképzelésem...
Tényleg kíváncsi lennék Walkerre RGként, mert 1 vonat se menne át kábé ahol ő ott áll 😂 , csak olyan lomha, hogy szar Tnek. Tényleg rá illik a szemeteskonténer jelző és még IFA se kell hozzá! Ő egy önjáró szemeteskonténer! 😀
Bruce Campbellre leszek kíváncsi idővel, mert ugye ő is 1 igazi izommaner! Jared meg jövőre már kezdő szint lehet elég nagy valószínűséggel.

Jah és bocs az SD fanoktól de...!!! Philip Rive Rive RIVERSide mothafucka! 😂
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én azt gondolom, hogy a Raiders falát, nem lehet megoldani pusztán drafton! Csakis veteránokkal lehet itt valamit is elérni. Maga a draft az kevés, mert ugye egy jó újoncot beraksz egy fostaliga falba, akkor nem tud kibontakozni, mert tőle várják a nagy teljesítményt.

Egy jó falba viszont, ahol mondjuk egy lyuk van, oda egy közepesnél jobb emberkével is lehet elérni eredményeket, mert felveszi a többiek ritmustát

Na de mivel az oaklandi fal inkább az előbbi kategória, így azt gondolom, hogy inkább erős FA tevékenységgel kellene a lyukakat betömni, vagy pedig a mostani emberekkel tartósan dolgozni és kihozni belőlük a legjobbat. Ha kell akkor több posztcserével is akár.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én elég sokára aludtam el 😊

Pont ezen az LT kérdésen gondolkodtam, nem árulok zsákbamacskát, nekem sokkal szimpatikusabb Mario és őt szeretném. Veldheer-t meg átteni RT-be. Elkezdeni forgatni ugyanúgy Walker-rel, mint most Hendersonnal. Aztán ha oda beérne, mert azért van benne potenciál, akkor lenne két nagyjából stabil ember a fal szélén! Gallery és Loper személyében meglenne a két G is valamint ugye ott van még Campbell, akit oda év vége felé már be lehet tenni, vagy pedig ha Gallery is Loper jó, akkor még az RT poszt is csinálható Campbell-el, és ugye akkor több idő is lenne rá!
A másik nagy kedvencem Satele, szóval őt hagynám ott, de mondjuk ő sztem nem egy igazi NFL starter szint, szóval oda kell valami megoldás. Vagy pedig, ha jó a másik négy falember, akkor azért Satele is jó! Snapeket nem hibáz szerencsére és azért ez is sokat számít! Groves azért hibázott egy kettőt annó...Bruce
Én sokáig egész pontosan a pre-season meccsekig támogattam Mario Henderson-t. 2008 végén volt ugye 3-4 jó meccse, igaz komoly TE segítséggel,de ígéretes volt. Ezt követte egy szar 2009-es év ami után abba kapaszkodtam, hogy Gallery sokat volt sérült mellőle, JMR mennyire szánalmas volt a zsebben és volt azért 1-2 OK meccse. Ha a pre-seasontól kezdve jó játékkal rukkolt volna elő akkor nem lenne kérdés számomra, hogy Jared-et RTnek vagy Cnek kell edzeni, de kurva szarul játszott eddig. Utolsó két meccs valamivel jobb volt, de nálam elszállt a srác. Ha csoda folytán innentől remekül játszik akkor maradhat amúgy mint LT kuka.

Jaredről többször elmondtam már, hogy most kb egyszint mint Mario, de van esély a fejlődésre. Lehetőséget kell adni neki.
Az sokat elárul szerintem, hogy Cable padoztatja, cserélgeti Mario-t akivel elvileg nagyon jó kapcsolata van...Mario nyilatkozta egyszer, h Cable neki apa-modell...

Jared jó run blocker és technikailag rendben van a pass protectionja, de még le kell, hogy lassuljon a játék neki és azért fejleszteni kell még, de ahhoz képest, hogy DIV IIből jött sztem elég jó.

Mario legnagyobb gondja a speed rusherekkel van és mentálisan gyenge vszeg...én megnézném mit tud RTben miután az LT poszt kitisztul, hátha ott jól tudna teljesíteni a kisebb nyomás alatt és a LDEk ellen. Ha kiderülne, hogy RTnek rendben van akkor 1 hiány poszttal kevesebb lenne.

Satele szimpatikus és örültem mikor érkezett. technikailag jó, de gyenge. Kell egy erős C jövő drafton aki van rögtön vagy idővel veszi át a helyét.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
kevés időm van.... de megkérdezném a jelenlévőket hogy tudtak-e aludni? 😀

és még erre van időm ..... : KÖCSÖG RIVERS !!! 😀Big L
En nem igazan... Iszogattam, neztem 1 darabig a phila meccset azt reggel mentem dolgozni. 😀 de megerte elohalottnak lenni. 😊 ui. kocsogriverssuxx.

több mint 13 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Nagyon faszán összefoglaltátok a meccset,néhány észrevétel: Murphy attól függetlenül,hogy inkonzisztens szépen termel eddig,meglehet neki 1-2nagy meccsel az 1k,ami nm tudom mikor volt utoljára itt wr-nek...bush játékát (meg psze runDMC-jét) élmény nézni, mintha son of huggybear itthagyta volna a szellemét 😊 az egész csapattal volt a baj,mint mindig,hogy nagyon szeszélyesek...nem lehet tudni melyik arcukat mutatják a következő driveban, mind o mind d terén. Kicsit off de mekkora volt h meccs végére az eredményközvetítőből eltűnt kb az összes chargers fan 😀 ja és bocs hogy nincs sorköz,mobilon még nem találtam meg ezt a gombot


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én elég sokára aludtam el 😊

Pont ezen az LT kérdésen gondolkodtam, nem árulok zsákbamacskát, nekem sokkal szimpatikusabb Mario és őt szeretném. Veldheer-t meg átteni RT-be. Elkezdeni forgatni ugyanúgy Walker-rel, mint most Hendersonnal. Aztán ha oda beérne, mert azért van benne potenciál, akkor lenne két nagyjából stabil ember a fal szélén! Gallery és Loper személyében meglenne a két G is valamint ugye ott van még Campbell, akit oda év vége felé már be lehet tenni, vagy pedig ha Gallery is Loper jó, akkor még az RT poszt is csinálható Campbell-el, és ugye akkor több idő is lenne rá!
A másik nagy kedvencem Satele, szóval őt hagynám ott, de mondjuk ő sztem nem egy igazi NFL starter szint, szóval oda kell valami megoldás. Vagy pedig, ha jó a másik négy falember, akkor azért Satele is jó! Snapeket nem hibáz szerencsére és azért ez is sokat számít! Groves azért hibázott egy kettőt annó...
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
kevés időm van.... de megkérdezném a jelenlévőket hogy tudtak-e aludni? 😀

és még erre van időm ..... : KÖCSÖG RIVERS !!! 😀

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Sajnos leszopott megint a 49ers, így már 0-5--ök, ami azért nem fasza, mert vasárnap hozzájuk megyünk, és biztos hogy elmebeteg módon fognak küzdeni hogy végre nyerjenek egyet. Nem mintha amúgy nem tolták volna, de így anyjukat meg fogják rakni hogy végre behúzzanak egy meccset.Döme
A mieink meg azért fogják megrakni a 49ers-es anyukákat, hogy végre win streakünk legyen 😊


Viccet félretéve, tényleg jobb lett volna, ha nyernek most hétvégén...pokol lesz náluk játszani, még ha nem is annyira road game...

Nem tudom kinn majd miket mondanak ki az esélyes, de sztem amíg nem tuduk egymást követő két meccsen hasonló színvonalon játszani addig egy-egy győzelem után nem vagyunk esélyesek...

Abszolút nyitott meccsnek tűnik amúgy papíron most. Ha a Chargers elleni 2. félideji játékkal tudnak előrukkolni a fiúk akkor lehet sanszunk, de ez ugye igencsak kérdéses.

Csupa kérdés sztem ez a hét:

-Jason Campbell lesz a kezdő QB ilyen produkió után?
Nálam ő lenne. Érezte a zsebet, együtt élt a játékkal, jó döntéseket hozott és szép drive-jai voltak. Ezzel szemben Grad nem érezte a dobásokat, rosszabb volt az a váll mint mondták. Kapott rá még egy nagy ütést ami nem segít. Pihenjen csak és menjünk ismét a "hot" qbval.

-defensive play-calling milyen lesz?
Al-t meggyőzte amit látott a végén és hagyja blitzeket hívni Marshallt vagy megint visszaállunk a vanilla fosra, amit még Alex Smith is szét fog tudni dobálni...

-CB poszt tényleg ilyen gyenge?
Asonak szar napja volt nem félek, rossz napot remek QB ellen pass rush nélkül gondja volt. Ő rendben lesz, de Routt egy-két szép megmozdulást leszámítva elég gyenge volt, CJ pedig egy rakás szar volt. Floyd mondjuk nem egyszerű match-up a maga 6'5-vel és jó WR is mellé, ráadásul egy top QB dob neki...és még a zebrák is védik...nah mindegy. Nickelbe Walter McFaddent megnézném.

-Mike Mitchell robbant, bekerül a kezdőbe?
Végre megvillantott vmit. Szép Fumble recovery, remek passz védekezés Gates-en...míg Branch hibázgat...utolsó TD remek volt, de egész évben gyenge passz ellen és mistackleket is gyárt...

-Gallery, Loper játékra alkalmasak?
Jó lenne ha mindkettő játékra fogható lenne, mert mint ahogy arról már beszéltünk korábban is ez a két srác kéne kezdőbe.

-DMC 100%os lesz, és ha igen, hogyan használjuk Bushal?
Ha DMC 100%-as akkor Hue Jackson végre villanthatna vmi extrát azzal, ahogy kihasználja a 2 srácot. Bush is remek futó mint láthattuk. A 2 srác köré kell építeni a támadójátékot...

-Zach Miller mennyire tud köv héten is játékba kerülni?
WR játékunk továbbra is egy vicc. Miller fog tudni ismét elszakadni és passz játékba kerülni vagy végig kettőzik, hármazzák majd. Ahhoz, hogy sikerüljön őt használni kell a jó futójáték majd, hiszen a sok futás között egyszer egyszer csak kicsúszhat a coverageból...

-Lesz még idén rendes WR play?
Megint Chaz Schillensre várunk vagy mi? Addig nem lesz újra rendes WR play? A Rams ellen elindult vmi, de azóta megint eltűnt. Az is igaz, hogy minél jobb a futójáték, minél inkább Millerre fókuszálnak annál könnyeb helyzetbe lesznek DHBék. Remélhetőleg 49ers ellen ez kijön már...

-ST egységtől mi várható?
Jano úgy tűnik helyre tette magában a dolgokat. Rendben voltak a kick off-ok, FGk. Remélhetőleg tartja is. Lechlerrel kapcsolatban minden a legnagyobb rendben. Az ST egységek eddig nem voltak jók, inkább azért kellett aggódnunk mit basznak el, de tegnap állatul játszottak és tulajdonképpen a 2 blokkolt punttal nagyban hozzájárultak a sikerhez. Visszahordások ellen jók voltak, pedig Sproles nem rossz ilyen téren...Ford ma nem brillírozott, de legalább az esély megvan benne a nagy play-re. Nick Miller jó volt, jobb mint JLH az utóbbi időben.

-run D összeállt vagy csak szerencse, hazai környezet, must win szitu miatt volt rendben?
Seymour jól játszott végig és ez úgy látszik sokat jelent körülötte mindenkinek. Shaughnessy és Houston kell kezdőbe sztem. Futás ellen így sokkal jobbak vagyunk, és pass rush terén a 4 man rush amúgy se elég a jobb csapatok ellen. Scott, Wimbley és McClain is rendben voltak futás ellen. Szélső futásokra azért vigyázni kell, mert pl McClain sebessége miatt szélre verhető (még).

-Scott marad OLB?
Jobb volt mint Groves, jobb volt az egész run D ezzel a felállással. Remélhetőleg ezt tartjuk meg.

-Kezdő LT poszton várható döntés?
Volt mindkét srácnak jó, rossz megmozdulása. Veldheerről jött egy nagy sack ugye, de összességében nem tudom megítélni ki a jobb. Ami azért nálam azt jelentené, hogy Jared kezdjen, fejlődjön...



Egyenlőre ennyi jutott eszembe...várom a Ti véleményeiteket is ezekről és a további kérdéseiteket is dobjátok be a közösbe 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Azért milyen fajin lett volna ha megverjük az Arizona-t a múltkor! 😕
Pozitív mérlegünk lenne 😀
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Sajnos leszopott megint a 49ers, így már 0-5--ök, ami azért nem fasza, mert vasárnap hozzájuk megyünk, és biztos hogy elmebeteg módon fognak küzdeni hogy végre nyerjenek egyet. Nem mintha amúgy nem tolták volna, de így anyjukat meg fogják rakni hogy végre behúzzanak egy meccset.Döme
Annal jobb.. Idegesek lesznek, frusztraltak, gyozelmi kenyszer alatt fogjak tolni, ami sokszor demoralizalo...Sok-sok hibat varok toluk, es mi fogjuk megrakni az anyjukat. :F

több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
13 év hosszú idő,de most megszakítottátok a negatív sorozatot 😊 Csak így tovább!
Nagyon fasza kis izgalmas meccs volt és tényleg élmény volt a végén Rivers fejét nézni 😀Joco
Azért az már durva lenne, ha 13 év, de 13 meccs (ami egyébként 7 év!) is elég szégyenteljes sorozat!
Bruce
Jogos,sorry 😂

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Sajnos leszopott megint a 49ers, így már 0-5--ök, ami azért nem fasza, mert vasárnap hozzájuk megyünk, és biztos hogy elmebeteg módon fognak küzdeni hogy végre nyerjenek egyet. Nem mintha amúgy nem tolták volna, de így anyjukat meg fogják rakni hogy végre behúzzanak egy meccset.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Jut eszembe! Há még a nagyfőnök Roger Goodell is tiszteletét tette! Nem tudom tetszett-e neki a végeredmény? 😉TST
Azt nem tudom hogy tetszett e neki, de biztos hogy azért ment, mert közbe kell már avatkoznia a ligának, mivel igencsak megcsappant az utóbbi időben a nézőszám Oaklandban!

Amúgy meg remélem látta a csaló bírók tevékenységét is...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
13 év hosszú idő,de most megszakítottátok a negatív sorozatot 😊 Csak így tovább!
Nagyon fasza kis izgalmas meccs volt és tényleg élmény volt a végén Rivers fejét nézni 😀Joco
Azért az már durva lenne, ha 13 év, de 13 meccs (ami egyébként 7 év!) is elég szégyenteljes sorozat!
De ami a legnagyobb vicc, hogy még így hogy most nyertünk 2003 óta először, így is összesítésben 54-44-2 a mérleg a mi javunkra! 😊 És ha jól látom akkor ez volt a jubileumi 100. mérkőzésünk egymás ellen! 😊
2003-ban akkor így nézett ki a mérleg: 53-31-2 😊

Egyébként erre az örökmérlegekre visszatérve csak a Chiefs ellen negatív a mérlegünk! (45-52-2)
Meg természetesen az új csapatok ellen (Ravens és Texans)
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jut eszembe! Há még a nagyfőnök Roger Goodell is tiszteletét tette! Nem tudom tetszett-e neki a végeredmény? 😉
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
13 év hosszú idő,de most megszakítottátok a negatív sorozatot 😊 Csak így tovább!
Nagyon fasza kis izgalmas meccs volt és tényleg élmény volt a végén Rivers fejét nézni 😀

több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nekem hála az égnek elment a netem "megbízhatósága" a második félidőtől és onnantól nem is tudtam nézni sajnos... Az első félidő után azt hittem sima zakó lesz, mer szépen levédtük a futásokat de egy félidőben 290 passzolt yardot engedni... Hát a félidőben valakit le tudtam volna ott fejelni... CJ katasztrófa! Back pedalnél majdnem hátra esett! Majd kiestem a számon a röhögéstől de sírni tudtam volna!!! Kegyetlen... Amit láttam a meccsből és rá dobtak akkor csak yardot kaptunk róla, nem is kevesett! Aso meg, hát nem tudom... Sztem nem lesz baj vele, a következő meccsen annál dühösebb lesz! 😀
Az O-t ugye csak az első félidőben láttam, de az is valami hulladék!!!! 1 percnél tovább nem tudtuk megtartani a labdát! Még jó, hogy a spec team szerzett pontokat, meg a D legyalulta a TD vonal előtt a futót és FF lett belőle! Csak tudjam már megnézni a meccset, mert nem bírtam ám ki, hogy ne nézzem meg az eredményt! Először azt hittem mi kaptunk ki 35-27-re de nem! NEM!! 😀 14szerre csak nem kalapáltak el! RIVERSide motherfuc... !!!!! 😀 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Azért remélem nem kezdődik el a PO esély latolgatás itt a fórumon belül!

Szerintem még rohadt messze vagyunk attól is hogy középcsapatként tekinthessünk a Raidersre.
Ahhoz egy stabilabb fal kell és sokkal jobb védelmi playhívások, valamint kell hogy a passzjáték is több dimenziós legyen!

Vannak biztató jelek, de sokkal több a szar megoldás még jelenleg! Úgyhogy azért maradjunk a földön!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Na akkor én is hozok egy pár észrevételt!

Irányítók: Grad most nem volt olyan jó, de amúgy is sérült volt a válla és még Phillips is odaütött neki, így aztán rásérült, szóval nem sikerült jól neki ez a meccs. A második félidő elején még visszahozták, de látszott hogy nem fog most menni neki!
Jason viszont a harmadik negyed közepére belejött és onnantól kezdve nem is hibázott passzt!!!! Úgy játszott, ahogy elvártuk a szezon előtt!

Futók: Igazából Bush-ra nem lehet egy rossz szavunk sem, voltak ugyan nullás futásai, de azért általában kihozta a maximumot a dolgokból. Sok rövidyardos szituációnál a falat egyszerűen visszanyomták a picsába és így nem bírt futni! Elkapásoknál is keresték az irányítók és így is hozott pár yardot! Összesen egy elég korrekt 135 yardos meccset hozott, ami nagyon jó! Reece is fajinul nyomta, kár hogy elvették a szép elkapását, de most annyira azért őt nem használtuk.

Elkapók: Felemás érzésem van itt, mivel maguk a WR-ek nagyon nagyon nehezen szakadtak el a meccs nagy részében a cornerektől, meg igazából mindig kifelé mentek, amiket könnyedén lefedeztek. Sajnos DHB teljesen eltűnt, alig ment felé dobás is, elkapása nem is volt! Jó lenne ha a szezon eleji formáját mutatná! Murphy is el volt veszve, de legalább volt egy 58 yardos elkapása, amivel javított valamicskét a teljesítményén. De tőle is sokkal több lenne elvárható! A két TE közül ugye mint mindig, most is Zach volt a produktívabb, 6 elkapásával egy szolíd meccset odarakott azért. Myersnek meg volt egy kurvára fontos elkapása egy 4&1-es szituációnál!

Offense fal: Nos hát az első félidőben egy kalap kula volt a fal! Ugyan a jobb oldal most elég jó volt, de Phillips oda vissza szopatta Veldheert, volt is belőle baj. Veldheert és Hendersont megint kevergették még és igazából én csak a hibáknál figyeltem oda, de akkor rendszerint Veldheer volt benn. Aztán a második félidőt már Hendo kezdte és ugye akkor indult be a gépezet, de később megint feltűnt Veldheer és már jobb volt a teljesítménye is. Belül Loper megint hozott egy hibátlan meccset szinte, de azért sokszor benyomták őt is a futásoknál és így lezárták a területeket. De volt egy kibaszott nagy move-ja! 😀 Amikor megsérült Barnes jött be, egy szabálytalansága volt, de nem volt észrevehető, hogy kevesebbet nyújtana a fal vele! Satele szerintem jó volt, csak nála is inkább a gyengeség jött ki egy-két futás esetén! Carlisle szerintem most nem volt rossz, jobbról alig jöttek be, de őt igazából nem is figyeltem annyira, majd esetleg ha megnézem a meccset megint, akkor jobban odafigyelek rá! Walkerre is ugyanez igaz, rajta nem jöttek át (ennyire súlytalan lenne Merriman? ) és a futásoknál is jól tette a dolgát!

Defense fal:Annyira nem tudtam figyelni erre a részre, mert ugye pass heavy offense-t nyomott a Chargers, ami az első félidőben nagyon jól sikerült is nekik. Látszott, hogy ez a négy falember nem tud kellő nyomást gyakorolni Riversre, de azért csak összejött 2 sack a falból és az egyikből FF is lett és meg is szereztük! Ami még feltűnt, hogy nagyon sok az offside és encroachment szabálytalanság a falban. Ezen sürgősen változtatni kell, mert sok sok ajándék yardot adunk az ellennek! Egyébként ez a Shaughnessy kezdővé tétele jól alakult, bár azért sokszor megfogták! A futások ellen viszont jól működött a fal nagyon, középre történő futásoknál nem nagyon tudtak élni Tolberték. A széleken tudott futni Mathews, de ugye az nem a fal dolga!

Linebackerek: Scott - McClain - Wimbley kezdett, ami nagyon jól működött a futás ellen. Scott sztem jobb volt WLB poszton, mint Groves. Wimbley viszonylag csendes volt tegnap viszont azért 8 tackle-t odatett, ami azért elég jó. McClaintől azért jóval többet várnék, de még a türelem megvan felé! (főleg így hogy nyertünk 😊 ) De azért Scottal egyetemben 7-7 tacklel vették ki a részüket a védekezésből. Néha azért jó lenne egy pár blitz play-t hívni az LB-től is, igaz ment most is, de szinte csak olyan szituációkban amikor lehetett rá számítani. Egy kicsit kiismerhetetlenebb LB játék kellene...

Cornerek: Na ez az a rész, amivel nagyon nem vagyok megelégedve. Egyik CB sem játszott jól sajnos. Aso utóbbi két évben nem játszott ilyen gyengén, remélem csak pillanatnyi zavar van a gépezetben, mert ez nem lenne így jó! Routt megevett egy pár nagy passzt, de hát Floyd nagyon nagyon élt ezen a meccsen, bármit elkapott, hihetetlen volt a srác! Chris Johnson meg elmehet a faszomba, a két évvel ezelőtti teljesítményéhez képest sehol nincsen. Egyetlen értelmes megmozdulása nem volt, legalább Routt csinált egy szép mentést a végén!

Safety-k: Huff nagyon jó volt, sajnos neki lett a legtöbb tackleje a végé, ami azért azt mutatja, hogy utolsó emberként állított meg sokszor támadásokat. Meg csinált egy nagyon fontos sack/fumble párost, amivel bebiztosítottuk a győzelmet! Mitchell meglepően jó volt tegnap, szép mentések fűződnek a nevéhez és ő is összeszedett egy fumblet egy red zone szituban, ami nagyon fontos volt! Branch is odabaszott a végére a TD-jével, de amúgy ő nem volt kiemelkedő, tőle többet várok a passzvédekezés terén! A több safety játékot én nem is nagyon láttam, elvileg játszott Eugene és Brown is, de sztem ők inkább a spec team-ben léptek pályára.

Speciális csapatrészek: Hát le a kalappal, az elején sikerült meglepni és feldühíteni a Chargers-t ezzel a két punt blokkal, nagyon kemény volt látni, hogy kétszer egymás után majdnem ugyanúgy megszívták. Először Cartwright blokkolt, aztán meg Myers! Myers blokkolt labdáját pedig Eugene vitte be TD-re! Az FG unit jó volt, most nem hibázott Jano! Egy 50-es FG volt közte, ami szép teljesítmény! A kickoffok is jól sikerültek, hiszen volt 3 touchback és a visszahordások átlaga is csak 23 yard volt! Lechler 4 puntjával elért majd' 48 yardos átlaga is magáért beszél! Valamint a punt recovery unit is kitett magáért, már ha nem blokkolták a puntot! 😊
A mi visszahordásaink kickoffból sajnos nem sikerültek igazán jól, de Nick Miller punt returnje élményszámba ment, ha nem ütközi le JLH-t, akkor még jobb is lehetett volna... De összességében a spec teamsre egy szavunk sem lehet!

Kicsit lehet hogy túlságosan dícsértem a csapatot, de mivel nyertünk, ez egy pluszt adott nekem az értékeléshez. Ha nem lett volna az első félidő, akkor nagyon elégedett lennék, így csak elégedett vagyok, mert a védelmünk amikor valami pluszt adott, akkor az offense hagyta szarban a csapatot, amikor meg az O mutatott volna valamit, akkor a D# nem tudta felvenni a játék ritmusát! De a végére szerencsére minden összeállt és sikerült megnyerni ezt a számunkra nagyon nagyon fontos mérkőzést!
Még hozzá kell tenni, hogy a bírók ugyan megpróbálták elvenni a meccset, de nekik sem jött be! Adtak egy ajándék roughing on the kicker szabálytalanságot, ami azért akkor elég fájó volt, mert TD-t csináltak belőle! Meg volt még egy pár olyan ítélet, amit ha nem a Raiders csinál, akkor nem fújják be szerintem... De mindegy szerencsére nem számított! Amúgy is valami elsőéves csira bíró volt :S

Huuu most látom milyen hosszú lett.... 😀 Sorry 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát srácok ezt a mai napot nem felejtem el amíg élek. A Skins hosszabításban nyert a sajtfejűek ellen, már az egy halál volt. Aztán mivel a Raiders a másik kedvencem leültem megnézni benneteket. Mit mondjak a végén egy könnyem is kipottyant annyira örülök a sikernek. Az ellenfelet tekintve ennek talán még jobban is. Remélem ezután beindul a szekér.Red
ÓÓ ez kedves! Reméljük mi is hogy beindul a szekér!
Most sorozatban ősellenségek ellen nyomjuk:
- 49ers
- Broncos
- Seahawks
- Chiefs
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
2.félidőben az OL is elfogadható volt...Loper sérülése remélhetőleg nem komoly és Gallery is visszatér már...Rolni
Nem figyelte valaki hogy ki állt be Loper helyett?Döme
Khalif Barnes állt be!
Az eredménykövetőbe be is kérdeztem, de aztán írtam is, hogy megkaptam a választ mert szabálytalankodott 😀

Persze nem csoda hogy elsikkadt néhány hozzászólás elég szépen termeltünk 😀
több mint 13 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Hát srácok ezt a mai napot nem felejtem el amíg élek. A Skins hosszabításban nyert a sajtfejűek ellen, már az egy halál volt. Aztán mivel a Raiders a másik kedvencem leültem megnézni benneteket. Mit mondjak a végén egy könnyem is kipottyant annyira örülök a sikernek. Az ellenfelet tekintve ennek talán még jobban is. Remélem ezután beindul a szekér.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
2.félidőben az OL is elfogadható volt...Loper sérülése remélhetőleg nem komoly és Gallery is visszatér már...Rolni
Nem figyelte valaki hogy ki állt be Loper helyett?
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Akkora meccs volt, hogy nagyon nagy!!!!

Végre játszott a csapat...kűzdöttek!

D 2. félidőben összeszedte magát, helyenként főleg végén nagyon jók voltak!!

Blitz jól ment remélem AL ezt látva engedi folytatni...

Asotól szokatlanul gyenge meccs volt ez és sok volt a DPI főleg CJn, de Huff, Branch és Mike Mitchell nagyot játszott.

Seymour, Shaghnessy jók voltak, Scott is tetszett. McClain 2. félidőben jól mozgott...


Bush egy állat, de durva lesz, ha DMC és Bush egyszerre egészséges lesz...

Miller elite TE nincs mese...

Reece továbbra is szépen teljesít...

WR play továbbra sincs sajnos...

2.félidőben az OL is elfogadható volt...Loper sérülése remélhetőleg nem komoly és Gallery is visszatér már...

Jason Campbell 2. félidőben nagyon jó volt. Zsebet jól érezte, Bushnak, Zachnek és Reecenek is jókat osztott, volt Murphynek is egy remek passza. Úgy mozgott, VEZETTE az O-t mint egy kezdő QB. Ami azért komoly, mert ha kicsit erősödik az OL és a WRek fejlődnek még akkor JC-vel (ha így játszik) jobbak lehetünk mint Graddel...

Na jó éjt!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
nem tudok máést mondani mint hogy : aztakurva...
ezt még felkell dolgozni. 😀 SZÉPVOLT! BIG UP!!!! a bírók pedig szopjanak