Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nem az volt a baja, hogy nem hozzánk került, csak hogy nem ő volt az első WR a drafton!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Miller nem félős típus, ő igazi Raider! Féljenek az Aranyásók a Fosztogatóktól!

Igaz nem Bruce vagyok, de itt a link: http://www.sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?f=/c/a/2010/10/15/SPE51FSS6V.DTL&feed=rss.raiders&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterpeterbadbone
hja ez. csak nem olvastam sehol sem hogy ide akart jönni és hogy hiba volt hogy nem ti húztátok be...

pláne ennek fényében 1:00-tól, EPIC 😛
http://www.youtube.com/watch?v=vQ3Q-FoSJwA

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Miller nem félős típus, ő igazi Raider! Féljenek az Aranyásók a Fosztogatóktól!

Igaz nem Bruce vagyok, de itt a link: http://www.sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?f=/c/a/2010/10/15/SPE51FSS6V.DTL&feed=rss.raiders&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Ahogy nézegettem a statokat a TE-k nem nagyon élnek ellenük így Millernek is hoznia kell a szokásos formáját.. peterbadbone
Múlt héten Celek élhetett volna ellenük, de rengeteget droppolt, néha teljesen simán.deny79
Félt.

😂


Bruce, erre dobjál má linket pls: "Crabtree nyilatkozta, hogy extra motivációval készül az oakland ellen, mivel előtte választották ki DHB-t a drafton és most be akarja bizonyítani, hogy hiba volt..."

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ahogy nézegettem a statokat a TE-k nem nagyon élnek ellenük így Millernek is hoznia kell a szokásos formáját.. peterbadbone
Múlt héten Celek élhetett volna ellenük, de rengeteget droppolt, néha teljesen simán.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Sztem a 49ers ellen az lesz a döntő, hogy meg tudjuk-e fogni Gore-t, mert ha Smith-nek pass heavy offense-t kell nyomnia akkor lehet esélyünk. Persze akkor ha Bush, DHB, Murphy és az OL jó napot fog ki. Ahogy nézegettem a statokat a TE-k nem nagyon élnek ellenük így Millernek is hoznia kell a szokásos formáját. Gallery visszatérése jó hír, remélhetőleg bünti nélkül lehozza a meccset, mert Loper-re ilyen szempontból sem lehetett panaszkodni.

Ha már a draft szóba került, én azon vagyok, hogy egy belső falembert mindenképp hozni kell, olyat aki mind a 3 belső poszton tud játszani, a TE need szerintem is hülyeség, mert Miller és Myers jól megoldja a feladatát. A többi posztról egyenlőre felesleges beszélni.

Crabtree-nek azt kívánom legyen meg a 100+ yardja, de a W a miénk lesz! Akkor aztán teheti oda a jobb játékát ahova akarja.

Just win, Baby!!!

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Crabtree nyilatkozta, hogy extra motivációval készül az oakland ellen, mivel előtte választották ki DHB-t a drafton és most be akarja bizonyítani, hogy hiba volt...

Gallerynek örülök! Remélem jól teljesít!

amúgy a meccstől meg nagyon félek, mert olyan rossz hogy egy jobbnak tűnő meccs után nem tudjuk állandósítani a formánkat. Szóval jó lenne még egyet nyerni, aztán mégegyet és így sorban!

Biztos hogy harcos kis meccs lesz, brutál védelme van a 49ersnek!

GO RAIDERS!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Campbell kezd, Grad ha elég jól érzi magát back up lesz...

DMC nagy kérdés még...

Gallery vszeg kezd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Szerintem tényleg felesleges még a draftról beszélni!

Gurad sztem nem kell, mert van 2 jó játékos (Loper és Gallery) valamint van egy fejlődőképes újonc (Campbell) meg egy kiöregedő backupnak való játékos (Carlisle)

C lehet kell de én Satele-ben bízok és ha a két guard végre jól teljesít mellette a gyengesége is eltűnik!

Te egyszerűen nem need, max későbbi körökben!

DT sem kell, inkább egy brutál NT aki futások ellen jó!

FS sztem S-ből elég jól állunk!

QB meg ha Campbell elkapja a fonalat, akkor sztem egyelőre ő jó QB lesz, Grad meg backup
mögötte!Bruce
+1

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerintem tényleg felesleges még a draftról beszélni!

Gurad sztem nem kell, mert van 2 jó játékos (Loper és Gallery) valamint van egy fejlődőképes újonc (Campbell) meg egy kiöregedő backupnak való játékos (Carlisle)

C lehet kell de én Satele-ben bízok és ha a két guard végre jól teljesít mellette a gyengesége is eltűnik!

Te egyszerűen nem need, max későbbi körökben!

DT sem kell, inkább egy brutál NT aki futások ellen jó!

FS sztem S-ből elég jól állunk!

QB meg ha Campbell elkapja a fonalat, akkor sztem egyelőre ő jó QB lesz, Grad meg backup mögötte!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Messze van még a draft de az offens folyamatos problémálya miatt kevés lehetőség marad defenset épiteni... 😕
Idén is kellene Guard, Center, Te, FS, DT, QB... Csak 1 szer álljon össze a szekér 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Run D sztem nem annyira vészes. Szar nem kétséges, de azért ...Rolni
Ezt így kiragadtam a szövegkörnyezetből, de ez Freudi elszólás szintű. 😀 Bocs!ulpianus
😀
Amikor leírtam nem tűnt ennyire bénának...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Run D sztem nem annyira vészes. Szar nem kétséges, de azért ...Rolni
Ezt így kiragadtam a szövegkörnyezetből, de ez Freudi elszólás szintű. 😀 Bocs!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.youtube.com/watch?v=6S35tXJu21w&feature=player_embedded

Remek video!!

1:52 től jön a legjobb rész...ritkán láthatunk ilyen locker room videot sajnos...Seymour ezért is nagyon értékes a csapatnak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nem edzett: John Henderson, Travis Goethel, Chaz Schilens, Thomas Howard, Michael Bennett, Bruce Gradkowski

Limitáltról nem találtam hírt!

McFadden 50% hogy játszik, mert nincs teljesen jól!

Gallery viszont nagy valószínűség szerint játszik!

A defről is írtak, hogy ideje lenne összeszedni magukat, mert 947 yardot kaptak két mérkőzésen! Ami nagyon fájó, hogy 249 yardot futott ellenünk a Texans és 415 yardot passzolt a Chargers, szóval ha van egy nagy futó az ellenfélnél (pl most Gore), akkor az meg is tudja futni a 100+ yardot simán! Ha meg van egy jó passz offense ellenünk, az is simán passzol 250+ yard-ot.
Jó lenne ezen kicsit változtatni!

Campbellről is van egy érdekes adat! 70 passzából 53 10 yard alatti volt! Viszont a fennmaradó 17 10 yardnál hosszabb passzából csak 5 volt sikeres és ezekből 140 yardot ért el valamint dobott egy INT-et
Gradkowskinál az utóbbi így néz ki! 38 10 yardnál hosszabb passz, 16 sikeres 294 yard és 2 TD!
(Mivel ennek a statnak nem tudok utána nézni, csak egy cikkben volt, így nem vagyok benne teljesen biztos, mert szerintem dobott Grad INT-et is ami 10 yardosnál hosszabb passznak indult...)

Tehát Campbell egyelőre úgy néz ki hogy a biztonságra törekszik, ami nem baj szerintem, csak tényleg ne adjuk el a labdát és bízzuk a futókra a dolgot! Jó kis rövid passzokkal meg segítsük őt.Bruce
DMC vszeg csak limitált back up szerepkörben játszik, ha játszik. Remélem ez azt jelenti, hogy főleg passz játékban használjuk majd.

Campbell tényleg a rövid passzokban jobb, ez így volt DCben is, de sztem mivel a keze megvan a hosszú passzokhoz is ez főleg az időn múlik. Amint magabiztosabb lesz ebben az O rendszerben, amint jobban bízik a WRekben fognak jönni a hosszú passzok is.
Gradnál ha tényleg nem volt INT a hosszú passzoknál az eddig azért mázli is volt vszeg. Sajnos Grad keze nem elég erős és a hosszú passzai, lassúak, be tud alá érni a védő...

Run D sztem nem annyira vészes. Szar nem kétséges, de azért ne a Houston elleniből induljunk ki. A ZBS ellen nem néztünk ki jól, de a többi meccsen nem volt gyalázatos és a Diego ellen egyenesen jó volt a run D. Gore sztem Jacksonhoz hasonló és remélem úgy is tartjuk majd mint SJ-t...

Passz D se remek, de azért a Chargers a liga 1 pass Oja és a hosszúpasszoknál sokszor az is látszott mennyire Gatesre volt állítva a S, aki emiatt lemaradt a hosszúról pl.: hosszú TD catch.

Nem elit a D,de sztem tavalyihoz képest fejlődött, várjuk meg legalább a szezon felét mielőtt erről nyilatkozunk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Nem biztam benne de csodas gyozelem volt egy hatalmas meccsen, gratula fiuk!! csak igy tovabb!!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nem edzett: John Henderson, Travis Goethel, Chaz Schilens, Thomas Howard, Michael Bennett, Bruce Gradkowski

Limitáltról nem találtam hírt!

McFadden 50% hogy játszik, mert nincs teljesen jól!

Gallery viszont nagy valószínűség szerint játszik!

A defről is írtak, hogy ideje lenne összeszedni magukat, mert 947 yardot kaptak két mérkőzésen! Ami nagyon fájó, hogy 249 yardot futott ellenünk a Texans és 415 yardot passzolt a Chargers, szóval ha van egy nagy futó az ellenfélnél (pl most Gore), akkor az meg is tudja futni a 100+ yardot simán! Ha meg van egy jó passz offense ellenünk, az is simán passzol 250+ yard-ot.
Jó lenne ezen kicsit változtatni!

Campbellről is van egy érdekes adat! 70 passzából 53 10 yard alatti volt! Viszont a fennmaradó 17 10 yardnál hosszabb passzából csak 5 volt sikeres és ezekből 140 yardot ért el valamint dobott egy INT-et
Gradkowskinál az utóbbi így néz ki! 38 10 yardnál hosszabb passz, 16 sikeres 294 yard és 2 TD!
(Mivel ennek a statnak nem tudok utána nézni, csak egy cikkben volt, így nem vagyok benne teljesen biztos, mert szerintem dobott Grad INT-et is ami 10 yardosnál hosszabb passznak indult...)

Tehát Campbell egyelőre úgy néz ki hogy a biztonságra törekszik, ami nem baj szerintem, csak tényleg ne adjuk el a labdát és bízzuk a futókra a dolgot! Jó kis rövid passzokkal meg segítsük őt.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Itt nagy kerdes huzunk e normalis falat, vagy szexy pickek lesznek, ahogy ez nagyjabol mindig igy volt, ebben az esetben erdemi dolgot csak az utolso korokben fog Al draftolni.

Bar az ideivel talan megtort kicsit a jeg.

Arrol nem is beszelve, hogy valami dorzsolt veteran is kene a falba aki jo, mert full rookieval meg ezekkel a harmadosztalyu jatekosokkal sokat nem hoznak ki.Delonso_
A tavalyi draft azért bizalomra ad okot.

Kell veterán segtség a falunkba az biztos, de mindent az határoz meg sztem, hogy Jared tud-e kezdő LT lenni még idén. És itt amikor azt mondom kezdő LT akkor nem arra gondolok, h a liga legrosszabb kezdő LTje, hanem arra, hogy jó szinten tudjon játszani. Ha ez bekövetkezik akkor a legfontosabb posztunk végre valahára meg lenne oldva. Garancia nincs rá, h ez sikerül, de én bizakodó vagyok. A srác eddig folyamatos fejlődést mutat. A Chargers ellen 30-31 arányban osztozott Hendersonnal a snapek tekintetében és a Gradkowski sack-en kívül más hibája nem volt. Az csúnya volt, de azért nem éppen gyenge rusher ellen...Ha így folytatja a fejlődést szerintem 3-4 héten belül full time starter lehet LTben.

Akkor következhet a 2 nagy kérdés. Mario Henderson mit tud mutatni RT poszton. Cable legutóbbi nyilatkozata alapján elképzelhető, hogy miután az LT csata lezárul elkezdődik egy RT csata sztem. Azt mondta, hogy mindkét srácnak helyet keresünk ha ilyen jók továbbra is. Máshol nem nagyon lehet helye mint RTben. Ha kiveri Walkert és a szezon utolsó harmadát RT poszton tölti el akkor azért kaphatunk majd egy reális képet róla. Ha nem megy neki a dolog akkor mindenképpen kéne szerezni egy veterán RT-t, ha megy neki akkor vissza kell hozni és tulajdonképpen jövő szezonra simán veteránnak számít majd. Ha megy neki akkor elég egy rookie cserének vagy Walker...

LG poszton Gallery és Loper kellene, hogy maradjanak, mindkettő megbízható rutinos veterán.

RG poszton szintén sok minden eldől még idén. Lehet, hogy Bruce Campbell még idén megmutatja mit tud, ami azért jó lenne. Ha az utolsó pár meccsen már tudna kezdeni és jól játszani akkor azért még egy poszt megoldódhatna hosszú időre. Mögötte maradna rutinos back up Cooper vagy Barnes vagy Walker személyében sztem.

Ahogy nézem max a C poszton kezdene rookie jövőre ami azért nem olyan vészes és ott se kell mélyvízbe dobni a fiatalt, hiszen Satele azért el tud játszani, ha nincs jobb.


Kezdő: Veldheer-Gallery-Rookie\Satele-Campbell-Mario\Veteran
Csere: Barnes-Loper-Satele\Rookie-Cooper\Barnes\Walker-Walker\Veteran\Rookie

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Itt nagy kerdes huzunk e normalis falat, vagy szexy pickek lesznek, ahogy ez nagyjabol mindig igy volt, ebben az esetben erdemi dolgot csak az utolso korokben fog Al draftolni.

Bar az ideivel talan megtort kicsit a jeg.

Arrol nem is beszelve, hogy valami dorzsolt veteran is kene a falba aki jo, mert full rookieval meg ezekkel a harmadosztalyu jatekosokkal sokat nem hoznak ki.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ugyancsak nyilatkozott Cable, Bruce Campellről is, azt mondta hogy nagyon sokat fejlődött és hamarosan sor kerülhet a játékára is, ha továbbra is így halad! Valamint az utolsó két három héten már lehet hogy ő lesz a kezdő is! Campell türelmes és vár és dolgozik keményen! Remélem a személyében egy nagyon jó játékossal bővül a falunk! Kíváncsi vagyok rá! De attól még addig Lopert kipróbálhatnánk RG-ben! 😊Bruce
Na így már más a helyzet. Ha Campbell idén már nyugodt szívvel pályára engedhető akkor nem kell trade-en gondolkodni. Nem nagyon nyilatkoztak eddig róla, azt hittem hogy ez az év neki max tanulóév lesz úgy, hogy a pálya közelébe sem engedik. Remélem a bye week után néha láthatjuk az OL-ben.

Jó lenne ha kicsit stabilizálódna a fal mert 5 meccsen 16 sack-et engedtek és emellett 24 QB hit is benézett az nfl.com szerint.peterbadbone
Ha csak az utolsó pár meccsen jut szóhoz akkor sincs gond sztem. Persze a fontos az lesz, hogy amikor szóhoz jut akkor jó legyen. Ha az év végét úgy tudnánk zárni, hogy láttuk kezdeni és megnyugtatóan játszott akkor azért az offseason is egyszerűbb lenne.
Ha ő villant akkor megvan a kezdő RGnk. Gallery vszeg itt lesz jövőre is és kezdeni fog LG poszton. A fontos G poszton az lesz, hogy rendes back upok legyenek. Cooper mint back up, mentor Campbell mögé lehet, hogy bevállna, de csak akkor ha a szerződését átalakitják, levesznek a zséből...
2010: $2.6 million, 2011: $2.5 million, 2012-2013: $3 million, 2014: Free Agent kicsit erős neki.
Ha ő cut akkor Barnes sztem simán visszaigazolható lenne.
LG posztra nem kérdéses, hogy Lopert itt kell tartani sztem.

C poszt se bonyulult. Satele kap egy tendert és marad 1 évet amíg a rookie bizonyít, beleszokik az NFLbe. 2. kör elején azért vszeg igen jó C-t lehetne még húzni és mondjuk Stefan Wisniewski-re még Al-t is simán rábeszélik 😀
Ha Wis nem is lesz benn 2 kör elején azért Kristofer O'Dowd vagy Mike Pouncey csak benn lesz még...

T poszton még azért van mit gondolkodni...Jared LT-e, Mario marad-e? Ha marad mint mi LT back up, RT starter v. back up?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ugyancsak nyilatkozott Cable, Bruce Campellről is, azt mondta hogy nagyon sokat fejlődött és hamarosan sor kerülhet a játékára is, ha továbbra is így halad! Valamint az utolsó két három héten már lehet hogy ő lesz a kezdő is! Campell türelmes és vár és dolgozik keményen! Remélem a személyében egy nagyon jó játékossal bővül a falunk! Kíváncsi vagyok rá! De attól még addig Lopert kipróbálhatnánk RG-ben! 😊Bruce
Na így már más a helyzet. Ha Campbell idén már nyugodt szívvel pályára engedhető akkor nem kell trade-en gondolkodni. Nem nagyon nyilatkoztak eddig róla, azt hittem hogy ez az év neki max tanulóév lesz úgy, hogy a pálya közelébe sem engedik. Remélem a bye week után néha láthatjuk az OL-ben.

Jó lenne ha kicsit stabilizálódna a fal mert 5 meccsen 16 sack-et engedtek és emellett 24 QB hit is benézett az nfl.com szerint.

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
We lost to Oakland:
http://www.youtube.com/watch?v=17sX3z0SMYg
😀Döme
ez szaba


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Azt nyilatkozta Cable, hogy ha vissza tér is McFadden, akkor is csak limitáltabb szerephez jut Bush mögött, mert jelenleg Bush a kezdő, addig így is lesz amíg McFadden nem lesz 100%-os állapotban!

Egyébként annak nagyon örülök hogy Gallery már edz, remélem egészséges marad és megoldja a posztját! Loper, meg beáll RG-be! 😊

Huff nyerte az AFC Defensive player of a week díját! 😊

Ugyancsak nyilatkozott Cable, Bruce Campellről is, azt mondta hogy nagyon sokat fejlődött és hamarosan sor kerülhet a játékára is, ha továbbra is így halad! Valamint az utolsó két három héten már lehet hogy ő lesz a kezdő is! Campell türelmes és vár és dolgozik keményen! Remélem a személyében egy nagyon jó játékossal bővül a falunk! Kíváncsi vagyok rá! De attól még addig Lopert kipróbálhatnánk RG-ben! 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A szerdai edzés hírei:

Raiders | Eight miss practice time Wednesday

Oakland Raiders DT John Henderson (leg), WR Chaz Schilens (knee), LB Travis Goethel (back), LB Thomas Howard (knee) and RB Michael Bennett (hamstring) were not able to practice Wednesday, Oct. 13, reports Jerry McDonald, of ANG Newspapers. LB Quentin Groves (undisclosed), WR Johnnie Lee Higgins (knee) and CB Jeremy Ware (ankle) were limited during practice.


Raiders | Bruce Gradkowski misses practice Wednesday

Oakland Raiders QB Bruce Gradkowski (shoulder) appears as if he is going to have to sit out the team's Week 6 game against the San Francisco 49ers, reports Jerry McDonald, of ANG Newspapers. He did not practice Wednesday, Oct. 13, and head coach Tom Cable said they have a pretty good idea of his status for Week 6, but would know more later in the week. Cable was not sure if Gradkowski may be available in a backup role if he is not


Raiders | Jason Campbell prepared to start

Oakland Raiders QB Jason Campbell is prepared to start in Week 6 against the San Francisco 49ers if QB Bruce Gradkowski (shoulder) is unable to play, according to The Associated Press.


Raiders | Robert Gallery returns to practice

Oakland Raiders OG Robert Gallery (hamstring) returned to practice Wednesday, Oct. 13, reports Jerry McDonald, of ANG Newspapers. He has missed the last four games, and head coach Tom Cable was optimistic about his playing status for Week 6. The team will monitor Gallery's status the next few days and if he continues to progress he will be available to play.


Raiders | Darren McFadden returns to practice

Oakland Raiders RB Darren McFadden (hamstring) returned to practice Wednesday, Oct. 13, on a limited basis, reports Jerry McDonald, of ANG Newspapers. His playing status for Week 6 is still in question. If he is able to return, it will probably be in a secondary role behind RB Michael Bush due to his injury status.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Majd BigJohn ha visszatér, akkor jó lesz ő, bár ő már nem hosszú távú megoldás!

Egy belső rotáció azért jó, ha Henderson, Kelly és Seymour cserélgetik egymást, akkor ott nagy probléma nincs!

Szegény Howard meg hát igen, ő csak sajnos cover-ben jó és a sebességével tud kitűnni! Egyébként sajnos a Wimbley - McClain - Scott LB sor elég lassú, tehát szélre verhetőek vagyunk. A gyors futók meg is vernek! De erővel már nem igazán lehet futni ellenünk! (lásd S.Jackson és Tolbert esetét!)

Közben kikerestem a 40 yardjukat a fenti embereknek:
Scott 4.54
McClain 4.6
Wimbley 4.61
Groves 4.6
Howard 4.42Bruce
Igen szélekre lehet jobban futni ellenünk majd vszeg, de oda meg kell segítség a CBktől, Sktől...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!