Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Miért volt lezérva a topic egy időre? 😮Bruce
Szerintem csak véletlen.

Amúgy engem is a LA-i zene vitt a Raidershez eleinte, csak kicsit más stílus:
http://www.zrock.com/zforum/images/slayer_sandiego_012607_339.jpg
😊
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Jut eszembe! Haver mondta, hogy látott 1 négert Russelles mezben! Nekem is van 1, de azt áthúzva hordom csak! 😀 Ha láttam volna, szerintem úgy leszaggattam volna róla mint a ... !!! 😀TST
Lehet, hogy az igazi JMR volt! Leigazolta valamelyik magyar csapat! 😀 Bruce
Nebassz... A dagi MO'n? 😀 Költöznék is ki külföldre... Am sztem max flagfootbalt tolhatna, be tudja gyűrni a flaget a hája meg a nadrágja közé, ki nem rántja onnan senki... 😛 😂

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Miért volt lezérva a topic egy időre? 😮Bruce
Passz, de kizökkentett a ritmusomból, el is felejtettem mit akartam írni... 😀
Ja megvan, http://www.youtube.com/watch?v=taVvrKJp0Dk vesztes meccsek után bömböltetendő, remélem idén már többet nem kell elővenni. 😀

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Miért volt lezérva a topic egy időre? 😮
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Jut eszembe! Haver mondta, hogy látott 1 négert Russelles mezben! Nekem is van 1, de azt áthúzva hordom csak! 😀 Ha láttam volna, szerintem úgy leszaggattam volna róla mint a ... !!! 😀TST
Lehet, hogy az igazi JMR volt! Leigazolta valamelyik magyar csapat! 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jut eszembe! Haver mondta, hogy látott 1 négert Russelles mezben! Nekem is van 1, de azt áthúzva hordom csak! 😀 Ha láttam volna, szerintem úgy leszaggattam volna róla mint a ... !!! 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nekem most az első számú indokom, ami miatt jó lenne ha elköltözne a Raiders az az, amit Döme mondott, hogy "olyan zura ha három szóból áll egy csapat neve!" 😀

A divat fanok meg nem érdekelnek, aki most itt van azt tudom hogy nem divat fan! Főleg azok akik végigszenvedik a meccseket késő éjszakáig, annak ellenére hogy sok öröm nincs benne és másnap suli, meló van!

Ha netán lesznek divat fanok, el kell őket küldeni a picsába vagy nem foglalkozni velük, aztán majd megunják! 😀

Amúgy nekem San Diego az egyik kedvenc városom Kaliforniából, ez pedig Helmut-nak köszönhető, mert annyi szépet mesélt róla! 😊 De sajnos a Chargerst nem sikerült megkedvelnem sehogy sem!

Csak a Raiders! 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Snoop Raiders mezben? 😛 Érdekes lenne, mindenhol hangoztatja, hogy a Steelers a kedvenc csapata 😊tenorx
http://www.finalcall.com/artman/publish/National_News_2/article_7182.shtml
http://pittsburghblitz.com/2010/06/breaking-news-snoop-dogg-thinks-ben-will-be-alright/TST
Asszem ebben beszélt róla, hogy mennyire imádja a Steelerst 😀
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d8142a493/Celebrity-Picks-Snoop-Doggtenorx
Igazából semennyire nem érdekel, hogy Steelers fan-e vagy nem! Azért linkeltem be, mert: "Snoop Raiders mezben?"
Nos igen. Raiders mezben, meg Raiders szimpatizáns is. Nem mintha túlzottan érdekelne mert én is utálom mint a sz@rt!

Jah Bay Area-nak üzenem, hogy írja be a google-be, hogy "the bay music forum" reggelj és élvezkedj ha még nem ismernéd! 😊 Ha meg igen akkor... VITALITÁÁÁÁÁÁS!!!!! 😀 Szeressük a Ghetto Supastarsokat! 😀
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Egyébként csak amiatt zavarna ha LA-i lenne újra a csapat, hogy megszaporodnának a divat"fan"ok, de erről régebben beszéltünk itt már. Fasznak se hiányzik hogy Lakers legyen belőlünk (bár lehetne annyi gyűrűnk...) és meccsek előtt ott vigyorogjanak a playboyvilla lányai, közbe azt se tudják milyen stadionba vannak meg milyen mez van rajtuk..

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Huhh, akkor te inkább Oaklandi kötődésű vagy! Te nem is örülnél gondolom neki, ha visszamennénk LA-be?Bruce
Hát, nem örülnék, de ha a csapat sikereihez az kell akko hajrá (bár én így is szeretem őket, hogy rakás szarok 😀). Elsőszámú kedvencem Oakland, utána Los Angeles (azon belül Compton, Watts, Inglewood - a gettók.. 😀) és ezeken kívül minden ami Cali - kivéve SF, bár onnan is vannak kedvenceim.-

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Snoop Steelers fan, de a Raiders ott volt LA-ban ahol felnőtt, így őket is kedveli! De az első számú kedvence a Steelers!

Meg már volt a Raiders edzőtáborában is! 😊Bruce
+ a gyereke amcsifoci csapatát is Raidersnek hívják, asszem. De én akkose' bírom. 😀Bay Area
Jaja, valami ilyesmit én is hallottam, meg hogy van ilyen saját kis ligája gyerkőcöknek 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Huhh, akkor te inkább Oaklandi kötődésű vagy! Te nem is örülnél gondolom neki, ha visszamennénk LA-be?
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Snoop Steelers fan, de a Raiders ott volt LA-ban ahol felnőtt, így őket is kedveli! De az első számú kedvence a Steelers!

Meg már volt a Raiders edzőtáborában is! 😊Bruce
+ a gyereke amcsifoci csapatát is Raidersnek hívják, asszem. De én akkose' bírom. 😀

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Én a West Coast rapper-ek miatt kezdtem el a Raiders-t kedvelni! Aztán az ezüst meg a fekete együtt megtetszett. Vick meg azért tetszett mert fajinul játszott, nem csak passzolt, hanem futni is tudott! 😀Bruce
Igaz igaz a WC rap is segített...ahogy Ice Cube meg Snoop a Raiders-es mezekbe zúzták nagyon király volt😊Rolni
Yap, itt is, de engem Eazy-E és a Luniz "mozgatott meg", nameg az Oak-i rappák, én függőjük vagyok kis tökös korom óta. Jaés Én speciel Snoopot minden formában utálom. Ha már stricirappa, akkor Dru Down. 😛 😊

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Snoop Steelers fan, de a Raiders ott volt LA-ban ahol felnőtt, így őket is kedveli! De az első számú kedvence a Steelers!

Meg már volt a Raiders edzőtáborában is! 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igaz igaz a WC rap is segített...ahogy Ice Cube meg Snoop a Raiders-es mezekbe zúzták nagyon király volt😊Rolni
Snoop Raiders mezben? 😛 Érdekes lenne, mindenhol hangoztatja, hogy a Steelers a kedvenc csapata 😊tenorx
http://www.finalcall.com/artman/publish/National_News_2/article_7182.shtml
http://pittsburghblitz.com/2010/06/breaking-news-snoop-dogg-thinks-ben-will-be-alright/TST
Asszem ebben beszélt róla, hogy mennyire imádja a Steelerst 😀
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d8142a493/Celebrity-Picks-Snoop-Dogg
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én a West Coast rapper-ek miatt kezdtem el a Raiders-t kedvelni! Aztán az ezüst meg a fekete együtt megtetszett. Vick meg azért tetszett mert fajinul játszott, nem csak passzolt, hanem futni is tudott! 😀Bruce
Igaz igaz a WC rap is segített...ahogy Ice Cube meg Snoop a Raiders-es mezekbe zúzták nagyon király volt😊Rolni
Snoop Raiders mezben? 😛 Érdekes lenne, mindenhol hangoztatja, hogy a Steelers a kedvenc csapata 😊tenorx
http://www.finalcall.com/artman/publish/National_News_2/article_7182.shtml
http://pittsburghblitz.com/2010/06/breaking-news-snoop-dogg-thinks-ben-will-be-alright/
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én a West Coast rapper-ek miatt kezdtem el a Raiders-t kedvelni! Aztán az ezüst meg a fekete együtt megtetszett. Vick meg azért tetszett mert fajinul játszott, nem csak passzolt, hanem futni is tudott! 😀Bruce
Igaz igaz a WC rap is segített...ahogy Ice Cube meg Snoop a Raiders-es mezekbe zúzták nagyon király volt😊Rolni
Snoop Raiders mezben? 😛 Érdekes lenne, mindenhol hangoztatja, hogy a Steelers a kedvenc csapata 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én a West Coast rapper-ek miatt kezdtem el a Raiders-t kedvelni! Aztán az ezüst meg a fekete együtt megtetszett. Vick meg azért tetszett mert fajinul játszott, nem csak passzolt, hanem futni is tudott! 😀Bruce
Igaz igaz a WC rap is segített...ahogy Ice Cube meg Snoop a Raiders-es mezekbe zúzták nagyon király volt😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én a West Coast rapper-ek miatt kezdtem el a Raiders-t kedvelni! Aztán az ezüst meg a fekete együtt megtetszett. Vick meg azért tetszett mert fajinul játszott, nem csak passzolt, hanem futni is tudott! 😀
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
"Én két dolog miatt kezdtem el NFL-t nézni:
1. Raiders szerelés, szurkolók
2. Mike Vick"

Bocs nem tudom hogy kell idézni,de ezt írta Rolni. És csak annyi h nekem is pont ez a kettő volt ami miatt megszerettem az NFL-t. 😀
Bár hogy őszinte legyek,nekem fordítva volt a sorrend.Vick bebörtönzése után lettem Raiders fan.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."

Niswangert ezért szidjuk ehh kollégával.
ulpianus
+1 😀
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
😂
Szerintem csak simán bealudt 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A falemberes témát anno kielemezték itt is, asszem valami taktika, így nagyobb esélyjel fújnak offsideot a védőre 😛 Persze a másik 3 rögtön utána elindult, csak ez a beszívott srác nem mozdult meg 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A Scott - Branch összefutás sajnos volt szerencsém élőben megnézni! 😀 Akkor annyira nem örültem neki 😀
A másikat nem láttam! De elég szar az is a mi szempontunkból, de azért tényleg az a falember a király 😀
Mit élhetett az meg abban a pár másodpercben? Lehet hogy a fürgepor helyett LSD-t nyomatott! 😀