Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Ja és az lemaradt hogy ezt már rohadtul megérdemelték a szurkolók! Nem feltétlen magunkra gondolok, bár mi is, hanem azokra akik kint szenvednek sok sok éve a meccseken!

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na nézzük gyorsan, tömören:

Fantasztikus meccs volt 😀 soha ilyet nem láttam még!!

Jason jól játszott nagyon, pontos volt, o TO, szépen levezényelte a dolgot és voltak nagyon szép dobásai...köv héten nálam Ő a kezdő Gradkowski állapotától függetlenül

DMC egy állat...100%egészséges és nagyon úgy tűnik top 5 RBnk van személyében...
Bush is jó...szépen kiegészíti McFaddent...
Reece rendben van szintén.

WR corp ma egész potens volt így DHB nélkül, bár továbbra sincsenek liga átlag szinten.
Ford és Miller jól mozogtak, Murphynek is volt szép megmozdulása...

Miller top 5 TE sztem.

OL meglepően rendben volt...ez részben a gyenge Denveri Dline-nak betudható, de azért akkor is örüljünk.
Veldheer a false startoktól eltekintve LTben és Cben is jó volt.
Gallery jó volt ma ahogy Satelel is, remélem a sérülése nem okoz kihagyást.
Walker, Cooper, Henderson nagyobb hiba nélkül lehozták a mait.
Banres volt egyedül töketlen időnként TE posztról...

Dline nagyon jó volt, bár futás ellen nem nagyon volt dolguk, de amikor volt megoldották.
Pass rushnak nagyon jót tett a sok blitz, de 4 man rushhal is volt szépen nyomás.
Houston, Matt remekül játszott, Seymour dominálta őket és Kellynek is volt szép megmozdulása.
LBk közül Groves többnyire helyén volt és McClain továbbra is fejlődik, ma egyedül a Moreno TDnél volt áldozat, akkor nézett ki rookienak...
Mike Mitchell nem tudom minek számít 😀
Többnyire dime-ba voltunk ma és Mike végülis LB posztra jött le\be ahonnan állat volt. Pass rush terén is nagyon hasznos volt, coverageban is jó volt és volt 1-2 szép hitje is...nagyon szépen fejlődik.

Asonak esélye se volt játékba lépni...
Routt és CJ szokatlanul jók voltak. Köszönhetik a pass rushnak főleg.

Huff és Branch rendben volt, de azért így, hogy nem voltak deep ball-okkal letesztelve ez nem akkora érdem.

Lechler és Jano állatok 😊

Még most se értem, hogy sikerült így levenni Ortont és a pass O-t de remek volt.

Nagyon kiváncsi leszek jövőhétre mi marad.
Ebből erőt kell meríteni, önbizalmat, de nem elszállni még véletlenül sem. Kell az a W a Seattle ellen nagyon.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Huhhuhhhuuuuuuuuuuu! És ezt szó szerint mondom. Kibebaszott állat meccs volt, el se hiszem hogy megéltem, ha kicsit jobban be lennék állva lehet meg is könnyezném, de mondjuk így is közel állok hozzá...Qrvára örülök hogy ennek részese lehettem, és annyi sok cumi után végre jót hoz nekünk a rohadt sors, big up neki, big up a csapatnak! AL POWA! 😀

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Az a vicc, hogy állhatnánk 5-2-vel is! Ha Jani beveri az FG-t az Arizona ellen és nem vagyunk töketlenek a 49ers ellen!
A Houston meccset nem említem, bár ott sem sok választott el a sikertől, de azt inkább hagyjuk!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ilyen baromállat csapatot. Ha most be bírtunk baszni 59 pontot - és lehetett volna nyilván több is -, akkor a múlt héten egy pöcsparittya 49ers ellen miért kellett buzizni.

Na mindegy, történelmet láttunk, örülni kő. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Holnap nekem se jó a közös meccsnézésre...
Vmi fix időpontot kellene előre megbeszélni majd.

Denver ellen én sima vereséget jósolok sajnos. Fasza lenne egy meglepi, de sztem túl sok lesz az az O nekünk. McDaniels ügyes gyerek, szarrá fogja szopatni a vanilla Dnket. Futni is fognak jól és Orton szétpasszol...Ha futásunkat lezárják meghaltunk...ezt ők is tudják, így 8-9 ember lesz a boxba és Zachre figyel mindneki más 😊 a WReink úgyse kapják el üresen se a laszdit...JCre kiváncsi leszek mit virít...

Ne legyen igazam!Rolni
nem is lett 😀 grat..
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Részvétem

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Fogadd részvétemet!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Big L, Részvétem.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Tudom hogy nem is tudtok jönni, de közben úgy alakult még tegnap hogy nem vagyunk nyitva. A családban halálozás történt .

Üdv: Big LBig L
Részvétem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tudom hogy nem is tudtok jönni, de közben úgy alakult még tegnap hogy nem vagyunk nyitva. A családban halálozás történt .

Üdv: Big LBig L
részvétem

több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Tudom hogy nem is tudtok jönni, de közben úgy alakult még tegnap hogy nem vagyunk nyitva. A családban halálozás történt .

Üdv: Big L

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Holnap nekem se jó a közös meccsnézésre...
Vmi fix időpontot kellene előre megbeszélni majd.

Denver ellen én sima vereséget jósolok sajnos. Fasza lenne egy meglepi, de sztem túl sok lesz az az O nekünk. McDaniels ügyes gyerek, szarrá fogja szopatni a vanilla Dnket. Futni is fognak jól és Orton szétpasszol...Ha futásunkat lezárják meghaltunk...ezt ők is tudják, így 8-9 ember lesz a boxba és Zachre figyel mindneki más 😊 a WReink úgyse kapják el üresen se a laszdit...JCre kiváncsi leszek mit virít...

Ne legyen igazam!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
JC lesz a kezdő holnap!Bruce
Tökmindegy, Boller is egy kalap szar lett volna. Legalább McFadden lesz végre, de ha nem fog menni a futás, akkor reszeltek.Döme
Én úgy gondolom, hogy sajnos Gradkowskival sem mi lennénk az esélyesek! A futásuk javuló félben van és ugye ellenünk megint kurva könnyű futni! Beszopatnak ezzel a Tebow gyerekkel, a passzokkal meg amúgy is simán beszívathatóak vagyunk és abban még ráadásul jó is a Denver!

Egyébként Aso nem fogja kísérni Lloyd-ot végig, tehát ez is még az ő malmukra hajthatja a vizet! Igaz van több veszélyes célpontjuk, tehát elvileg mindegy. :S

OFF
Döme, holnap jössz vezetni meccset berénybe?
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
JC lesz a kezdő holnap!Bruce
Tökmindegy, Boller is egy kalap szar lett volna. Legalább McFadden lesz végre, de ha nem fog menni a futás, akkor reszeltek.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
JC lesz a kezdő holnap!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A most vasárnapi meccsre még esély is van hogy megnézzük, mert adja a Fox Sports Turkey 😀 ami van nekünk.
Kérdés hogy lenne-e jelentkező rá holnapig?Big L
ÓÓ ilyen hirtelen nem jó nekem, mert nem tudok holnap felmenni! De ha egy időpontot találunk amikor többen is összejönnénk, akkor azért szívesen megnéznék egy meccset közösen! 😉
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
A most vasárnapi meccsre még esély is van hogy megnézzük, mert adja a Fox Sports Turkey 😀 ami van nekünk.
Kérdés hogy lenne-e jelentkező rá holnapig?

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
...tényleg nem hiányzik más csak egy vezéregyéniség.Forrjon ki valaki a támadóalakulatunkból aki fel tudja pörgetni a csapatot,hogy az egész meccsen nyújtsanak 100%-ot.
Fa
Bruce Gradkowski!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Rolni tartozok neked annyival hogy elmondjam hogy miért lesz gyenge RG Walker. Egész egyszerűen nem tudom. 😀 Ránéztem és megszoktam azt az elméletet hogy a T legyen nagy hogy ne lehessen egyhamar körbefutni...Persze néhányan beleesnek abba a hibába,mint most én is,hogy jó hogy nagy,de körbe lehet futni ha nem mozog...😀 Nem tudom hogy eddig mennyiszer játszott G-t,de nekem már az bizonytalan hogy a falunkba mindenkit át akarunk képezni.A Guard-jaink nagy része T-nek indult.Lehet kéne egy olyan játékos aki egyetemista évei alatt is G-nek tanult,és nem az van,hogy ahogy jön egyből mást akarunk vele játszatni.Szegény Valdheer is idejött és nem tudom mit akarunk vele.Rookie létére úgy tesszük be kezdő faljátékosnak hogy nem tudjuk hogy hova is tegyük... Persze azóta már úgy néz ki megállapodott a T poszton.
A lényeg hogy mindenki a faljátékosainkat osztja.Akkor mondok valamit a védelmükbe.Mert itt szóba van hogy a Defense meg az offense hogy tud egymásra hatni,meg a futásnak jó ha van passzjáték a passznak jó ha van futójáték....
De lehet hogy akkor az Oline-t se motiválja az,hogy jaj már megint pass játék van hívva,a gyenge QB nagy néha dob egy jót a WR-nek,ami nálunk még csak fél siker,mert nagy a drop %.Tehát rá lehetne most mindent fogni az Oline-ra,de pass-t nem tudják lehet úgy védekezni ha nem bíznak benne,futásnál meg végre megvan az összhang DMC-vel,erre megsérül,és minden munka hiábavalónak látszik egy két hétre.Lehet hogy nagy marhaságokat írok,és az Oline-nak mindig ugyan olyan jól kéne zárnia,de ők is csak emberek ahogy a többi játékosaink,és ha másnak nincs motivációja,miért nekik legyen.Mert amikor van egy DMC,amikor Grad eljuttatja a labdár Murphynek,akkor érdekes módon azt kell hogy írjuk a fórumra,hogy nem is volt rossz az Oline.
A legnagyobb gond itt az egyenletes teljesítmény,az önbizalomhiány,és az hogy mindenki másra vár hogy megváltsa a csapatot.És ebben értek egyet pár elöttem szólóval, hogy tényleg nem hiányzik más csak egy vezéregyéniség.Forrjon ki valaki a támadóalakulatunkból aki fel tudja pörgetni a csapatot,hogy az egész meccsen nyújtsanak 100%-ot.
Vagy legyen egy drasztikus lépés és legyen nekünk is egy Singletary-nk aki ha valaki nem teszi oda magát akkor leküldi a pályáról.Pl Russell-el is az volt a baj,hogy elnézték neki hogy 0 motivációval 0 kedvvel ki tud menni a pályára.Nem érzem azt az edzői karban hogy majd ők komolyan hatni tudnak a játékosokra,ráadásul tényleg pocsék a play hívásunk.
Na summa summárum,csak annyi hogy szerintem nem egy Oline ember lenne a legnagyobb upgrade hanem egy tökös jól hívok play-t és feltüzellek töketlen banda HC-OC páros.

Köszönöm a figyelmet így 2 óra tájt. 😊
Fa
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Sztem Mike Mitchell lesz nickel-be sokat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Hát elég tré hogy azon kell agyalnunk hogy coverben egy CBnk vagy egy LBnk jobb... :S
Amúgy CJt már szarrá szopatták, rettenetesen fosul játszik egész szezonban, nem kellene bekockáztatni egy újabb cumit róla, akkor inkább WMCt proxáljuk be.
1ébként előbányásztam Boller statjait:
Comp.:884, Att.:1487, Pct.:56.8, Yds.:8,745, Avg.:5.9, TD.:48, INT.:50 - Rate: 70.6
Ja és ezek mellett 119szer sackelték, ebből 777 vesztett yard.
2004ben és 2006ben a Ravensel volt csak olyan szezonja, ahol több TD-t dobott, mint INTet, azon kívül mindenhol mínuszban van ilyen tekintetben. Viszont 2006ban 104es ratingje volt, ami azért nem annyira gáz, bár csak 5 meccset játszott..
Előszezonban sem volt annyira szar, 2 td és 0 int, emellett összesített 102.9 rate, nade ki a faszt érdekel az előszezon... 😀

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Meg is untam a kékkel való írást! 😊
Maradok inkább az alap színnél! 😊

Elsőnek egy riport Josh McDaniels-el: http://www.sfgate.com/cgi-bin/blogs/raiders/detail?entry_id=75145

Úgy látszik szerinte nincs gond a Raidersnél.... 😀 Persze ez csak a kötelező nyalás 😀

Egyébként meg tök jó, hogy van ez a QB kérdés (ami még most sem dőlt el és nagy valószínűség szerint csak a meccs napján fog), mert így mással nem nagyon törődnek! Ez a fő kérdés, a többi meg szinte le is van szarva! 😊

Egyébiránt McFadden egymást követő második nap edzett és csak két ember nem képviselte magát az edzésen (Schilens és J. Henderson), Howard csinálta már a rehabilitációs gyakorlatait! Goethel pedig jövőhéten már valszeg kész lesz a játékra!

Megerősítették mégegyszer hogy Groves lesz a WLB és Scott megy vissza DE-nek! Valamint azt is fejtegették, hogy mivel elég sokszor 3 WR-rel áll fel a denveri alakulat, így Groves kevesebbet lesz a pályán, mivel inkább CB-t hoznak helyette (hát nem tudom, hogy C.Johnson mennyivel jobb választás...)
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Akkor padon alvás lesz. 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Kikérem magamnak, én soha nem szoktam inni! 😀Bruce
Elnézésedet kérem a sértő feltételezésemért!


😀 😀 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!