Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Egy hosszúpassz ment az emberére és együtt estek ki az oldalvonalon, rosszul érkezhetett le, rögtön a bokáját fájlalta és amikor vitték le nem nagyon merte letenni a jobb lábát. Elég szarul nézett ki.peterbadbone
Köszi!

Közben olvastam, hogy nem törés, negatív a röntgen, de vszeg bye után jöhet szóba leghamarabb...Rolni
Hát ez elég nagy baj, most is ahogy kiesett, rögtön arra ment a következő pasz.
Így Casselnek egyel több célpontja lesz 😕
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Egy hosszúpassz ment az emberére és együtt estek ki az oldalvonalon, rosszul érkezhetett le, rögtön a bokáját fájlalta és amikor vitték le nem nagyon merte letenni a jobb lábát. Elég szarul nézett ki.peterbadbone
Köszi!

Közben olvastam, hogy nem törés, negatív a röntgen, de vszeg bye után jöhet szóba leghamarabb...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Egy hosszúpassz ment az emberére és együtt estek ki az oldalvonalon, rosszul érkezhetett le, rögtön a bokáját fájlalta és amikor vitték le nem nagyon merte letenni a jobb lábát. Elég szarul nézett ki.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na és én meg ezt kellett, hogy kihagyjam...

Legalább nyertünk!!

Aso-val mi történt?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Csak kihúztuk Murphy nélkül, most meg izgulhatunk Aso miatt... remélem nem lesz súlyos a sérülése, mert a CJ - Routt kettős nem hangzik túl jól.peterbadbone
Hát az ilyen bokasérülések két hetes témák szoktak lenni minimum. Látszott hogy sokkal szopóbb volt az övé mint Tate-é...

Pont amikor elindulunk felfelé, akkor beszopjuk ezt. Másfelől meg azért el kell kezdeni felkészülni a nélküle való életre is, jövőre kizártnak tartom hogy QB franchise tagért betartsuk. Mondjuk persze nem a 32 éves CJ-re gondolok, hanem valamelyik rookie-ra.Döme
Jeget rá, és rendbejön 😀
Ezaz, hogy nagyon ráépül a passzvédekezés, egy ember ki van húzva vele az O-ból, de semmi nem tart örökké...
Az viszont biztos, hogy Al nem fogja hagyni elmenni, és ő sem megy szerintem magától.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Bízom benne, hogy McFadden mutat majd valamit, már ha egészséges lesz

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Csak kihúztuk Murphy nélkül, most meg izgulhatunk Aso miatt... remélem nem lesz súlyos a sérülése, mert a CJ - Routt kettős nem hangzik túl jól.peterbadbone
Hát az ilyen bokasérülések két hetes témák szoktak lenni minimum. Látszott hogy sokkal szopóbb volt az övé mint Tate-é...

Pont amikor elindulunk felfelé, akkor beszopjuk ezt. Másfelől meg azért el kell kezdeni felkészülni a nélküle való életre is, jövőre kizártnak tartom hogy QB franchise tagért betartsuk. Mondjuk persze nem a 32 éves CJ-re gondolok, hanem valamelyik rookie-ra.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Lehet CJ sem lesz!

De én bízok benne, hogy nem történt olyan komoly baj Aso-val, bár eléggé el volt kenődve a feje, meg nagyon nem tudott rálépni a lábára...

Egyelőre örüljünk a győzelemnek!

GO RAIDERS!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Csak kihúztuk Murphy nélkül, most meg izgulhatunk Aso miatt... remélem nem lesz súlyos a sérülése, mert a CJ - Routt kettős nem hangzik túl jól.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Győzelem ismét 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://blog.seattlepi.com/football/archives/226649.asp

korrekt elemzés a key match-up-okról

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Érdekes:

interesting stats on Stanford rout this is coming from PFF

Oakland – The 37.5% of throws at Stanford Routt completed is the lowest in the league of all starting cornerbacks. Conversely, only five cornerbacks have a higher yards-per-completions average on them and only one of them has played in every game as a starter.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nick Miller megsérült...
Boka sérülés pénteki edzésen...edzésről lesántikált és még nem tudni játszhat-e.

Kellene az amúgy is foghíjas WR corp-ba és persze PR posztra.

WR corp állapota azért nem annyira vészes, mert úgyse passzolunk nekik 😊

Zach Miller remélem 100%os formában lesz a limitált edzések után, mert neki aztán lesz dolga.
Ennyi hiányzó WR esetén remélem DMC még több laszdit kap passz formában. Screenekkel nagyon megzavarhatjuk a C-Hawks-ot sztem. Kinnt vmi olyasmit olvastam, hogy a Seattle run D az LT-LG mögötti futások ellen a leggyengébb\legkevésbé jó, ami azért számunkra nem rossz hír, mi ugyanis arra futunk legjobban Veldheer és Gallery mögött...

Kell nagyon a futás az elejétől, RB screen-ek, Zachet be kell vonni, minimális penality és jó védelem 😊Rolni
2 dologgal verhető a seahawks D. A hosszú és a screen passzokkal. DMCnek nagyon nagy napja lehet. Ha Mebane nem játszik akkor főleg. nagyon félek tőlebraxa88
Helyes 😊

Én nem DMCtől, hanem a csapat többi részétől félek 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nick Miller megsérült...
Boka sérülés pénteki edzésen...edzésről lesántikált és még nem tudni játszhat-e.

Kellene az amúgy is foghíjas WR corp-ba és persze PR posztra.

WR corp állapota azért nem annyira vészes, mert úgyse passzolunk nekik 😊

Zach Miller remélem 100%os formában lesz a limitált edzések után, mert neki aztán lesz dolga.
Ennyi hiányzó WR esetén remélem DMC még több laszdit kap passz formában. Screenekkel nagyon megzavarhatjuk a C-Hawks-ot sztem. Kinnt vmi olyasmit olvastam, hogy a Seattle run D az LT-LG mögötti futások ellen a leggyengébb\legkevésbé jó, ami azért számunkra nem rossz hír, mi ugyanis arra futunk legjobban Veldheer és Gallery mögött...

Kell nagyon a futás az elejétől, RB screen-ek, Zachet be kell vonni, minimális penality és jó védelem 😊Rolni
2 dologgal verhető a seahawks D. A hosszú és a screen passzokkal. DMCnek nagyon nagy napja lehet. Ha Mebane nem játszik akkor főleg. nagyon félek tőle
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nick Miller megsérült...
Boka sérülés pénteki edzésen...edzésről lesántikált és még nem tudni játszhat-e.

Kellene az amúgy is foghíjas WR corp-ba és persze PR posztra.

WR corp állapota azért nem annyira vészes, mert úgyse passzolunk nekik 😊

Zach Miller remélem 100%os formában lesz a limitált edzések után, mert neki aztán lesz dolga.
Ennyi hiányzó WR esetén remélem DMC még több laszdit kap passz formában. Screenekkel nagyon megzavarhatjuk a C-Hawks-ot sztem. Kinnt vmi olyasmit olvastam, hogy a Seattle run D az LT-LG mögötti futások ellen a leggyengébb\legkevésbé jó, ami azért számunkra nem rossz hír, mi ugyanis arra futunk legjobban Veldheer és Gallery mögött...

Kell nagyon a futás az elejétől, RB screen-ek, Zachet be kell vonni, minimális penality és jó védelem 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ismét black out lesz a meccsünkön! :/

Grad ismét edzésbe állt, de még nem tudják biztosan, hogy kezdhet e vasárnap! Holnap megint okosabbak leszünk! Bár én azt gondolom, hogy kicsit ez játék az idegekkel! Cable-ék azt csinálják, hogy mind Campbellnek baszogtatják az idegeit, mind az ellenfélnek! Már mondjuk nem mintha olyan nagy sztár lenne akármelyik QB-nk, hogy külön kéne készülni ellene, de valamilyen szinten azért csak nem lehet tudni ki kezd! Szerintem Campbell lesz a kezdő! Ezt diktálja az észszerűség, aztán ha szar félidőben még le lehet cserélni, vagy a következő meccsen!

McFaddenről is írták, hogy a középen történő futásoknál 2.3 yarddal több az átlaga, mint az utóbbi években! Most idén 5.4-es átlagot fut középen. Szélen 5.6-ot fut idén, de abban jobb volt régebben is! Szóval fajin kis komplex futó eddig idén! Reméljük nagyon sokáig ilyen is marad! 😉
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Three practice fully Thursday

Oakland Raiders FS Hiram Eugene (pectoral), C Samson Satele (concussion) and DL Matt Shaughnessy (concussion) all practiced fully Thursday, Oct. 28, reports The Seattle Times' Danny O'Neil.

Raiders | Seven limited in Thursday practice

Oakland Raiders RB Michael Bennett (hamstring), G Robert Gallery (calf), LB Travis Goethel (back), QB Bruce Gradkowski (shoulder), LB Thomas Howard (knee), TE Zach Miller (foot) and LB Kamerion Wimbley (groin) all were limited in practice Thursday, Oct. 28, reports The Seattle Times' Danny O'Neil.


Raiders | Four miss Thursday practice

Oakland Raiders DT John Henderson (foot), WR Louis Murphy (chest), CB Chris X. Johnson (concussion) and WR Chaz Schilens (knee) all missed practice Thursday, Oct. 28, reports The Seattle Times' Danny O'Neil.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Campbell-nek nem a hosszú passzok az erősségei.Fa
Mi az? 😊
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Sokat nem kell feléjük passzolni,passzolni úgyse tudunk.Majd futunk sokat,és néha meglépünk egy hosszú passzt Ford és DHB felé.Úgyis elég gyors lábú WR-eink vannak, Al Davis betegség. 😊 Bár úgy rémlik Campbell-nek nem a hosszú passzok az erősségei. Bár azt azért nem mondanám hogy Dzsámárkösz hiányzik.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nem azt mondták hogy elküldik emiatt, csak frusztrálja őket, hogy ilyen lassú ütemben gyógyul! Azt csak feltételezhetjük, hogy év végén elküldik, ha addig nem mutat semmit. Az a gáz igazából, hogy aktív rosteren van és foglalja a helyet! Így most hogy nincs Murphy sem egy ideig, így összejöttek a WR poszton a dolgok! De sztem meg lesz oldva így most ezzel a 3 jómadárral, 2-3 labdát ők is elkapdosnak, max nem hoznak annyi yardot belőle mint Murphy! De nem izgulok én!

Chaz miatt inkább, de ahhoz még látni kéne játszani hogy úgy igazából sajnáljam!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Vele nem csak az idei szezon a baj, tavaly is 8 meccset kihagyott, a nyári edzőtáborok alatt is zömmel sérült volt, és ha valaki ennyire sérülékeny, akkor hiába pihentetik szinte akármennyit...

több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Most ez tényleg sanszos hogy elküldik így Chaz-t? Walker 2 éven keresztül nem játszott kb semmit sérülés miatt. Értem én hogy sérülékeny Chaz de akkor is ő az 1. számú WR-ünk ha egészséges, és fél év kihagyás-t csak nem ró fel neki a vezetőség, mikor Walker 2 éven keresztül volt kb inaktív. Szerintem most ez kicsit túl van fújva. Gyógyuljon meg rendesen h ne sérüljön meg minden héten és utána jöjjön vissza mint 1. WR és ennyi. Ebbe a sportba benne vannak a sérülések, és ha nem hagyjuk h 100%-os legyen akkor meg az lesz a baj h megint megsérül meg nem játszik jól. DMC is eléggé sérülékeny, de ha 100%-os akkor ő is király. Olyan szezonunk úgy se lesz h majd az összes top játékosunk egészséges végig, mert ilyen nincs.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ez nagyon rossz hír! Ha DHB nem mutat valamit akkor valószínűleg őt is kikezdik és az edzőknek is elfogy a türelme vele kapcsolatban. Most nagyon be kell bizonyítania, hoyg képes első számú elkapó lenni. Ford, Miller és Higgins pedig küzdhet a 3. számú WR posztért, mert úgy tűnik Chaz-nek nem sok van hátra az Oakland-i korszakából.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Várhatóan Murphy-re pár hetes kihagyás vár! És emiatt most már egyre idegesebbek Chaz Shilens-re, mivel kurva lassan gyógyul! Elméletileg mindkettő csak a bye week után tér vissza! Fuck
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Five miss Wednesday practice

Oakland Raiders OG Robert Gallery (calf), DL John Henderson (foot), CB Chris X. Johnson (concussion) and WRs Louis Murphy (chest) and Chaz Schilens (knee) all missed practice Wednesday, Oct. 27, reports The Seattle Times' Danny O'Neil.



Nine limited in Wednesday practice

Oakland Raiders RB Michael Bennett (hamstring), FS Hiram Eugene (pectoral), LB Travis Goethel (back), QB Bruce Gradkowski (shoulder), LB Thomas Howard (knee), TE Zach Miller (foot), C Samson Satele (concussion), DL Matt Shaughnessy (concussion) and LB Kamerion Wimbley (groin) all were limited in practice Wednesday, Oct. 27, reports The Seattle Times' Danny O'Neil.