NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A polip elpusztult de te azért nem lépj a helyébe 😀 .De ha nyer a Chiefs én bisztos Bruce polipnak foglak hívni 😛 .
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ne legyél te polip meg Zelda se. Bruce te csak maradjál Bruce, mert ha nem akkor most kikapunk a picsába a moslékkeverő bolsevik szakácsoktól! 😀
Pedig nálunk is be van tervezve a piálgatás, de nem bánatomban szeretnék inni... 😛
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
1 OAK @ TEN A Ten hazai pályán csak nehezen verhető, de nem verhetetlen, van esély, de inkább vereségre tippelek: 0-1
2 STL @ OAK Hazai pályán csak el kéne kapni a Kosokat: 1-1
3 OAK @ ARI Hasonló a Ten elleni meccshez, jobb a Cards, lenne esélyünk, de a hazai pálya a Cards mellett szól: 1-2
4 HOU @ OAK Én a Texans-t erős csapatnak gondolom és valahogy ellenük nem megy a játék szóval vereség a tippem: 1-3
5 SD @ OAK A csoportmeccseket itthon nyerni kell, akár erősebb az SD akár gyengébb: 2-3
6 OAK @ SF Hatalmas rangadó, az előszezonban megszorítottuk őket, a rendes szezonban nem fog sikerülni: 2-4
7 OAK @ DEN A Broncók ellen még idegenben is sikerülhet a győzelem, talán egy Janikowski rekord FG-vel! 😊 3-4
8 SEA @ OAK Gyengélkedik a Seahawks, őket hazai pályán el kell kapni! 4-4
9 KC @ OAK Na ez a meccs ami soha nem sikerül 4-5
Bruce
Ajjajj, ezt még anno szeptember elején tippeltem, eddig minden bejött....

Nehogy én legyek már az új jósolós polip!

Bruce a polip 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nagyon igyekeznek, hogy ne legyen blackout a meccsünkön!

Megengedték, hogy egy nappal később vegyék figyelembe a nézőszámot, tehát péntekig van idő! Meg 1et fizet kettőt kap akció van a jegyekkel! Ha ez sem segít, akkor semmi!
Végre igazi tétre menő rangadó hazai pályán a Chiefs ellen, győzelem esetén van esély a PO-ra is még (bár az messze van még), pozitív mérlegért megy a harc! Én nagyon szívesen elmennék megnézni, csak hát ahhoz csóró vagyok! 😊
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
kurvajo... murphy se lesz.. :s

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ugy hirtelen.

Chaz Schilens-WR- Raiders Nov. 4 - 8:32 pm et


Tom Cable acknowledged Thursday that Chaz Schilens' August knee surgery wasn't just a simple scope as the head coach originally led us to believe.
"I think the procedure that was done was not something real minor or anything like that," Cable now says. "It was fairly extensive, so it takes time." It's another useful reminder that head coaches will lie and mislead about the health of their players and the timetables for their return to action. Schilens is getting closer, but he's still not practicing.


Jason Campbell-QB- Raiders Nov. 4 - 6:16 pm et


Coach Tom Cable announced Thursday that Jason Campbell would start against the Chiefs in Week 9.
It was the only logical decision. Bruce Gradkowski (shoulder) still can't make all of the throws, and Campbell has been taking all of the starting reps in practice. Campbell has averaged 10.9 yards per attempt over the past two weeks while directing the offense to back-to-back 500-yard games for the first time in franchise history. With Louis Murphy (lung) out and Zach Miller (foot) hurting, Campbell is still just a low-end QB2 candidate.


Darrius Heyward-Bey-WR- Raiders Nov. 4 - 7:02 pm et


Darrius Heyward-Bey (shoulder) was limited again in Thursday's practice.
With Louis Murphy (lung) out this week, Heyward-Bey is still the Raiders' healthiest starter. Unfortunately, that means he could see plenty of Chiefs shutdown corner Brandon Flowers this week.
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Az azért valamit jelent, hogy tévés meccse lesz a Raidersnek és nekem bedöglött a tévém! 😀

Így én is neten fogom nézni nagy valószínűség szerint, illetve ha haver megengedi hogy nála nézzük akkor tévé + sör 😀Bruce
😀 az jo ugy a karaj. sztem mi is piazva nezzuk osszneppel, mer en csak ugy tom elviselni a ricsit...vagy ugy se. 😊 lehet meglatom a vigyorat elsopercbe hazamenekulok es stream. 😀
kar h chaz ezt is kihagyja ,en remenykedtem..vele jobb lenne , dehat szegeny ember vizzelfoz

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Az azért valamit jelent, hogy tévés meccse lesz a Raidersnek és nekem bedöglött a tévém! 😀

Így én is neten fogom nézni nagy valószínűség szerint, illetve ha haver megengedi hogy nála nézzük akkor tévé + sör 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Az a lényeg hogy nem komolyabb, és a bye után biztosan vissza tud térni. Normális bokaficam azért lett volna egy-másfél hónap. Ha össze bírnák drótozni, és játszhatna most, az kurva jó lenne, utána úgyis lenne 2 hete felépülni.

Ja meg lehet hogy nem lesz blackout. Befostak Rolandotol. Meg lehet hogy a egyet fizet kettőt kap akció is számított valamit. 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nnamdi Asomugha - DB- Raiders Nov. 4 - 14:15 cet

Raiders coach Tom Cable said RCB Nnamdi Asomugha (ankle) is improving and he's still hopeful the cornerback can play in Week 9.
"He's improving, he is starting to put some weight on it," Cable said. "He and I talked this morning and we'll see where he's at tomorrow and again on Friday. We're trying to take every precaution right now to keep him off his feet." It sounds like Asomugha maybe didn't suffer a high ankle sprain as originally thought, but it would still be a stretch for him to suit up this weekend.

Csak hogy reménykedjünk! 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
No tegnap értem haza 'fehérvárról, így egy kicsit kiestem a körforgásból!

Én félek a Chiefs-től, de jó meccset várok, aztán lesz ami lesz! Mint mondottam a Charles típusú futókat alig tudjuk megfogni és még elég jó fal is van előtte. Jó kis próba lesz!

Valamint azért a run D-nkre is igaz az, hogy az első meccseken volt hogy a futóknak egy-egy nagyobb playe volt, amúgy jól fogtuk, szóval az is húzza ám a statisztikát rendesen! De mivel minden beleszámít, így azt kell nézni ami van, azt kész!

Remélem Aso valamennyit játszhat, az ő jelenléte pluszt adhat a def-nek!


OFF

Rolni, ne felejtsd már el a GLB-t légyszi! Vagy valahová írd fel, hogy 2-3 naponta lépj be! 😊
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Asomugha missed practice because of a sprained right ankle Wednesday but Oakland coach Tom Cable is hopeful the two-time Pro Bowl cornerback will be able to play in the Raiders' critical AFC showdown with first-place Kansas City this week. http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81bd7a91/article/raiders-cb-asomugha-misses-practice-with-ankle-sprain

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Most pótoltam be a meccset, és nem hittem a szememnek!! Újabb sima, nagyarányú fantasztikus siker, bravó fiúk!! Védelem szuper volt minden ellen, futójáték úgyszintén. Ha nem lenne nekem picit mlg mindig tutyimutyi ez a Campbell, meg nem lenne ennyire gyengus a WR sorunk akkor szép reményeink lehetnének! Reece miket művelt már! 4-4 csak így tovább!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Grove fetűnése a csapat körül nagyon jó hír! Én bírtam, mert egy egész jó kis C, csak ne lenne ennyire sérülékeny. Gallery-vel és Cooper-rel ismerik egymást, biztos nem lenne nagy gondja az összhanggal, a snapjeivel nem nagyon voltak gondok a múltban sem, így szerintem ez a rész JC-vel sem lenne problémás. A nagyobb kérdés az az, hogy milyen edzettségi állapotban van. De ha leigazoljuk én szívesen látom majd a pályán újra ezüst-feketében. A másik pozitívum ezzel a hírrel kapcsolatban, hogy Jared-re mint LT számítunk, még ha hibákkal játszik is, nekem sokkal tehetségesebbnek tűnik mint Mario. A Chiefs passzokkal vagy futással verhető-e az majd kiderül 7végén. Mindenesetre otthon végre meg kell mutatni, hogy lezárult egy korszak és nem győzni jönnek majd a Coliseum-ba. Baromi jó OL alakul náluk és nagyon nehéz dolga lesz a DL-nek ellenük, de bízzunk Marshall mesterben, hogy kitalál valamit ellenük.

Sok rossz hír előzi meg ezt a meccset, mert Zach sem edzett ma, Myers volt helyette a pályán, de szerintem Miller játszani fog. CJ és Routt edzett az első számú D#-el, ahogy ez várható is volt, Grad is dobált párat, de JC marad a kezdő remélhetőleg. WMcFadden-ről van valami híretek? aktív lesz 7végén vagy Ware lesz a 3. CB?

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ja Satele sérülése miatt Groves try outon volt nálunk...lehet összeszedjük, hogy Jared maradhasson LT poszton. nem lenne rossz gondolat, ha Groves egészséges...bár a QB-C egyetértés nem lenne annyira meg, de azért Groves elég jó run blocking C volt nálunk és mint beugró így elmehet akár...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Sztem fölösleges statisztikákat bújni...

Seahawks run D is fasza volt papíron mégis megégett...49ers papíron sima ügy volt aztán szenvedtünk mint állat.

Azért mondom továbbra is, hogy futni kell majd, mert abban vagyunk jók. Bár JC mutatott ezt azt és persze Grad is, de ettől függetlenül a futójáték a tuti. WR corp igen hiányos és az a Chiefs secondary(főleg CB duó) igen jó, nem kéne turn overt engedni...

Nekünk meg egy a fókusz...futást fogni...nyerje meg Cassell a meccset ha tudja...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szoros meccset várok, csak nem azt akarok... 😊
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Most így józanul... 😊 Én nem Ulpival akarok itt eget rengetően nagy beszólogatásba folyni, mert azért örülök, hogy beír, meg ahogy mondta ez egy fórum, és vitázni mindig érdemes, és mindenki azt csinál amit akar, csak olyan érzésem van, hogy a kommentei NÉHA szőrszálhasogatásokról szólnak, meg olyan "csak azért is" érzésem van... És ezt maximális tisztelet mellett mondom Ulpianus és véletlenül sem szeretnélek megsérteni.
Gondolkodjunk inkább úgy, hogy milyen fasza kis aktív topic van itten! 😊

Ezt a ki az esélyes ki nem dolgot is meg lehet közelíteni sok oldalról és pont ezért várok szoros meccset persze OAK győzelemmel. Legyen már vasárnap!!! 😊TST
Mit csináljon egy Chiefs fan a Raiders topicban, ha ne kötözködjön?! 😀
Amúgy én nem szeretnénk szoros meccsett, mert akkor valószínűbb, hogy kikapunk.
Szoros meccset csakis Gradkowskival!

+
Közben Merrimant is szóbahozták velünk. Úgy látszik továbbra is él a "nagy nevet a Raidersbe" elv...
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Most így józanul... 😊 Én nem Ulpival akarok itt eget rengetően nagy beszólogatásba folyni, mert azért örülök, hogy beír, meg ahogy mondta ez egy fórum, és vitázni mindig érdemes, és mindenki azt csinál amit akar, csak olyan érzésem van, hogy a kommentei NÉHA szőrszálhasogatásokról szólnak, meg olyan "csak azért is" érzésem van... És ezt maximális tisztelet mellett mondom Ulpianus és véletlenül sem szeretnélek megsérteni.
Gondolkodjunk inkább úgy, hogy milyen fasza kis aktív topic van itten! 😊

Ezt a ki az esélyes ki nem dolgot is meg lehet közelíteni sok oldalról és pont ezért várok szoros meccset persze OAK győzelemmel. Legyen már vasárnap!!! 😊
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
The Oakland Raiders tried out a familiar face Tuesday, auditioning former starting center Jake Grove, according to a league source with knowledge of the situation.
...
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=nfp-20101103_source_raiders_try_out_center_jake_grove

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Én egyáltalán nem félek a Csífsztől.. Ha a Buffalonak sikerült őket megszorongatni, akkor nekünk is összejöhet a W. Nem kell itt összefosni magunkat, csak mert van ott egy Charles, Bowe, meg tudjafaszomkik még...Semmivel nem jobbak nálunk, csak hamar elkapták a fonalat, ugye az első fordulóban volt a felújított fieldjük megnyitója, az alap h megdobta a szekerüket, amúgy sztem simán csapta volna őket legalább 5 csapat. Egyébként nem akarom az érdemüket elvenni, szépen haladnak, elég jól építkeznek, de kicsit túl vannak értékelve, és a statok meg a W-k kicsit becsapósak. Majd a végelszámolás mutatja meg igazán hogy mit is gondoljunk róluk. Addig meg nem befosni, nem foglalkozni velük, csak magunkal, persze nem lebecsülni őket, a tisztelet alap.. Gameplan meg szerintem, lehetne egy igazi WCO', ha visszatérne esetleg Chaz. Levegőben lehet őket megverni, és ha hátrányba kerülnek, és rákényszerülnek a passzra - ahogy már sokan írták - akkor cumizhatnak, mert Casselhof' nem egy Manning. 😊 Nagyon sok fog múlni azon is, hogy a szurkolók\nézők megfogadják e McClain kérését, és minél többen kilátogatnak e...Kurva fontos lenne a nagy hangulat, igazi katlan kéne, tudatni kell velük hogy innen nem távozhatnak győzelemmel! 😊

több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Hát Raiders fan vagyok ugye,de most lehet hogy kicsit megutáltok, mert én szeretem Ulpi írásait olvasni. Többször ír a fórumunkba és nem hülyeségeket,és a csífsz meccs elött alap hogy kicsit ércelődik rajtunk.De ez nem is komoly ércelődés csak felhozza a statisztikákat,és legalább nem szállunk el magunktól.Lehet bízni a futójátékba de egy ilyen RunD ellen lehet passzjátékkal kell nyerni,csak most meg WR nincs.Igazából nekem fogalmam sincs hogy hogyan nyerhetünk.Szerintem magasan a csífsz az esélyes. De persze küdjünk és nyerjünk!!!! Go Raiders!!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
JMR 286-os súllyal mérlegelt a Redskinsnél, lehet tényleg OL-nek akarják vinni 😛 😀Geronimo
Ezek szerint fogyott... Nemrég még 300 körül volt.

több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
JMR 286-os súllyal mérlegelt a Redskinsnél, lehet tényleg OL-nek akarják vinni 😛 😀

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Oakland rookie middle linebacker Rolando McClain briefly broke his long silence to the media to make a plea to Raiders fans to come out to this week's game.
...
"If the fans come out and we can sell out a damn game, I'll talk to the media," McClain said. "Until then ... I need full fan support."
...
http://www.sportingnews.com/nfl/story/2010-11-01/raiders-lb-rolando-mcclain-imposes-media-blackout-until-sellout

ápdét: Ja most olvasom hogy Döme már megemlítette, sorry. Mindegy, hátha valaki nem látta. 😊