NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Sérültek visszatérése jókor jön a nehéz meccsek előtt!!

Jason a QB amíg megy a szekér, de sztem ha jön egy rossz meccs lehet Grad hamar képbe kerül.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Mit szólnátok fél idényre 1 Al Harrishez? 3. CBként minimum tudnánk használni szerintem.TST
Én bírom őt, de szerintem nem kell nekünk CB. Ware szépen kezd bejönni, és W. McFaddent se felejtsük el, kurva jó volt preseasonben csak a combja baszakodása visszavetette. Azaz van két ígéretes rookie kis lóvéért az Aso-Routt-Johnson tengely mögé. Egy 36 éves játékos minimum fizuja 1 milla körül van, annyiért nem éri meg, pláne hogy ki tudja hogy hogy áll a térde.Döme
Az egyik kedvencet valszeg nem azért tetütk ki mert az All Pro szinten tolta. 36 éves ACL szakadás után egy év rehabbal a háta mögött. Érthetetlen miért nem vonult vissza.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Mit szólnátok fél idényre 1 Al Harrishez? 3. CBként minimum tudnánk használni szerintem.TST
Én bírom őt, de szerintem nem kell nekünk CB. Ware szépen kezd bejönni, és W. McFaddent se felejtsük el, kurva jó volt preseasonben csak a combja baszakodása visszavetette. Azaz van két ígéretes rookie kis lóvéért az Aso-Routt-Johnson tengely mögé. Egy 36 éves játékos minimum fizuja 1 milla körül van, annyiért nem éri meg, pláne hogy ki tudja hogy hogy áll a térde.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Mit szólnátok fél idényre 1 Al Harrishez? 3. CBként minimum tudnánk használni szerintem.
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Most nézegettem a statokat, és a korábbi Arkansas futótrióból - Felix Jones, DMC, Hillis - nagyságrendileg mindegyikből komoly játékos lehet. DMC idén hozza, amit vártak tőle, Jones a gyenge Dallasban nem tud idén semmit nyújtani tavalyhoz képest, míg Hillis tényleg egy beast. Ami közös még bennük, hogy mind a hárman hajlamosak a sérülésekre. Csak gratulálni lehet újfent JMD-nek, egy újabb fantasztikus tradeért. Tetszik az idei Raiders, bár nagyon kiváncsi vagyok, tényleg vagytok ennyire jók, vagy csak folyamatosan jó a széria.

Döme írta, hogy ideje volt wildcatet játszani, szerintem is, konkrétan úgy értettem meg a wildcat alapjait, amikor a Razorbacks videókat néztem a youtube-on, amiken DMC OC-je magyarázza, hogy mit miért csinálnak.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nem beszélve arról, hogy hamarosan Big John Henderson is visszatér, ami további rotációt jelent a falban és futás ellen még jó Hendo eléggé! 😉

Egyedül Schilensel kapcsolatosan nem derűlátó senki, azt is rebesgetik, hogy csak november végén térhet vissza. :S
De persze én továbbra is reménykedem a jövőheti visszatérésében, még ha kicsit háttérszerepben is!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Waulfe és Marshall nagyon jó munkát végez. Az egész DL nagyon brutális, megfelelő nyomást tudnak rakni az irányítóra és a futást is egyre jobban fogják. Azt hiszem az egész offseason legnagyobb húzása az Waulfe visszahozása volt. Nagyon jól működik a rotáció, ha a Linebacker sor is összeáll akkor igazán domináns lesz ez a D#! A sec is kezdett működni, Aso - Routt - Huff - Branch kiegészítve Mitchell-el jó sor, csak meg kellene találni a 3. CB-t, Ware feljődőképes és ott van még McFadden is. Jó lenne ha az egyikük át tudná venni CJ helyét jövőre, netalántán már idén is!

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A DT-k között az első 3-ban két játékosunk is van:

1. N. Suh: 6.5 Sacks, 30 tackles, 1 int, 1 fumble recovery, 1 TD
2. Richard Seymour, 4.5 Sacks, 39 tackles, 1 fumble recovery
3. Tommy Kelly: 4.5 sacks, 33 tackles, 1 forced fumble.

A sack listán pedig másodikok vagyunk holtversenyben a San Diego-val 27-27 sackkel, az első a Green Bay 28-cal!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Azt is nyilatkozta Cable, arra a kérdésre, hogy mit kell tennie Jasonnak, hogy teljesen bízzanak benne, hogy ő bízik benne teljesen és őt tartja a kezdő QB-nak! Ha nem bízna benne, akkor lecserélte volna a szünetben, de bízott benne és be is jött!
A QB kérdésről viszont nem mondott semmit, azt mondta hogy Jason a kezdő, Bruce pedig sérült! Így áll most a helyzet!
Viszont arra a keresztkérdésre, hogy ha a Steelers ellen mindkettő egészséges, akkor ki a kezdő, azt válaszolta, hogy jelenleg JC-t választaná ő, mivel ő most formában van! És örül neki hogy ilyen jellegű problémái vannak, hogy van két jó QB. 😊
(Azért ezen elmosolyodtam...😊 )

Sok érdekességről beszél még Cable:
http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2010/11/08/cable-qa-15/
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Cable nyilatkozatából:

"McClain with a hip pointer. Didn’t finish yesterday but was much, much better today. Asomugha, with the ankle, he’s improving. Tyvon Branch felt pretty good today. John Henderson with the foot, we’ll probably get him back to work next week at some point. Murphy should start to work here tomorrow. Schilens, potential for him to work next week. Zach Miller is better, and I think we’ll be smart with that this week. And then Gradkowski is improving, continuing to do that. So really, the two guys from the game yesterday, McClain is fine today and Branch is much improved."
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Hát valóban, ha Chaz most se tér vissza és alkot maradandót, akkor bye.
Másik meg, hogy arról volt szó, h szezon vége fele Bruce Campbell kap lehetőséget talán, kiváncsi lennék rá, hogy hogyan nyomja.
Ford meg kurvanagyarc. Visszahordása előtt hogy rálazult valami zenére. 😊 Azért az is kurvára nyugtató lehet, na meg kikapcsol az agya, meg minden, és csak arra koncentrál hogy bevigye..

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ugyanakkor most írták fel azt is hogy valszeg Grad és Murphy visszatér a bye week után! Kérdés, hogy a többiekkel mi a helyzet? Chaz ha nem gyógyul fel, akkor szerintem ki is baszhatjuk a büdös picsába! Zach Miller és Asomugha szerintem mindenképpen visszatérnek! Branchnek is elégnek kell lenni két hétnek az agyrázkódás kiheverésére és McClainnek is elég lesz véleményem szerint! Így a legnagyobb kérdés Chaz!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ja és Ford a 2. nfl playa aki 140+ recieving yardot és 150+ return yardot összehozott...Rolni
Jaja, pont most olvastam én is! Azért ez nem semmi!

De én még mindig a visszahordásán ámulok, hogy milyen kibaszott gyors ez a srác! Mindenki lemaradt mögötte simán!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ja és Ford a 2. nfl playa aki 140+ recieving yardot és 150+ return yardot összehozott...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mekkora:
http://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/world-of-sport/article/23683/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Egyébként kifejezetten tetszetős ahogy játszik mostanában a Raiders, bár sok az elemi hiba, és hát ahogy elnéztem tegnap Campbell-t, hát voltak iszonytató dobásai. 3 DB közé behajítani... a szerencse mentette meg az int-től.nDRo
Az DMC volt 😀
Campbellel pont az a baj, hogy ha jól fogják a WR-eket nem is mer rájuk dobni. Inkább kidobja az üres futóknak... nem mintha ilyenekből nem lett volna már néhány nagy play, de azért találták ki az elkapókat, hogy elkapjanak!BMG
Hmm figyelhetnék jobban is. De a lényegen nem változtat semmit 😀 Egyébként DMC-t jól belehet vonni a passzjátékba úgyhogy azzal nincs probléma. Miller viszont nagyon hiányzik abból az Offense-ből. És Murphy is.

amúgy küldtem PM-et csekkold.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Egyébként kifejezetten tetszetős ahogy játszik mostanában a Raiders, bár sok az elemi hiba, és hát ahogy elnéztem tegnap Campbell-t, hát voltak iszonytató dobásai. 3 DB közé behajítani... a szerencse mentette meg az int-től.nDRo
Az DMC volt 😀
Campbellel pont az a baj, hogy ha jól fogják a WR-eket nem is mer rájuk dobni. Inkább kidobja az üres futóknak... nem mintha ilyenekből nem lett volna már néhány nagy play, de azért találták ki az elkapókat, hogy elkapjanak!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Hát ez komoly meccs volt...Szépen megöltük a futásukat, amiben ők az elsők...Ez másnak nem igazán sikerült eddig, szóval nagy grat a D-nek! Az elején szoptuk a passzokat sajnos, CJ nem volt a legjobb, de az a DPI kamu volt, kurva anyját a zebráknak (az egész meccsért). Ford kibebaszott übertutkeráj volt-, a return TDje után haltam meg kb az alkoholmérgezéstől, akkora öröm és bódottá' meg tombolás volt itt huhh, pedig akikkel néztem, sose láttak még nfl meccset kb. Ja és WRnek is kurva jó volt, ahogy az ismétlésből láttam. 😀 Mi lesz itt ha visszatér Chaz, Louis, Zach? Am nálam még mindig Gradko a kezdő. Ebben a szezonban. Aztán kell hozni 1 frencsájz kjubít. Vagy draftról, vagy valahonnan tréddel, de mostmár hosszútávban kell gondolkodni.
-Ja meg wildcat? Fake punt? HB-pass? 5-4?, 3-0 csoporton belül? KC hazaipályás verése? Mi a fasz van? 😀 Zsíííííííírrr! Kurvajók vagyunk. Bye után BG & tha comebacc' 2es felvonása jöhet egyenesen Piccbörgből.

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nehéz kérdés a QB kérdés itten 😊

Az egyik oldalon van egy JC aki néha olyan gyökér mint a szar, dob olyat mint JMR, de ha ritmusba kerül szépeket dobál, jól olvas...a gond, hogy nagyon nem megbízható a teljesítménye, de azért ne feledjük 3-0 a streak vele...

Rolni
Ez igaz, viszont ebből kettőn nem igazán kellett passzolni, tegnap meg, mikor kellett nem is nagyon ment. Kellettek Ford szerencsés elkapásai...
Nekem jobban tetszik Grad stílusa. Mégha kockázatos is, sokkal összeszedettebb a paszzjáték vele, nem szarozik és megtalálja az elkapókat - csak közben összetörik a szerencsétlent 😀BMG
Hát így nehezen lesz belőle franchise QB, ha minden második meccs után az egyik oaklandi kórházban köt ki, mer' megint összecsomagolták. De a HoF reménységű Brady is elég sokat betlizik a szezonban, mégis 6-2vel állunk. Egy meccste még nem nyert nálunk az Offense. Ezt sem hittem volna szezonkezdetkor.

Egyébként kifejezetten tetszetős ahogy játszik mostanában a Raiders, bár sok az elemi hiba, és hát ahogy elnéztem tegnap Campbell-t, hát voltak iszonytató dobásai. 3 DB közé behajítani... a szerencse mentette meg az int-től.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nehéz kérdés a QB kérdés itten 😊

Az egyik oldalon van egy JC aki néha olyan gyökér mint a szar, dob olyat mint JMR, de ha ritmusba kerül szépeket dobál, jól olvas...a gond, hogy nagyon nem megbízható a teljesítménye, de azért ne feledjük 3-0 a streak vele...

Rolni
Ez igaz, viszont ebből kettőn nem igazán kellett passzolni, tegnap meg, mikor kellett nem is nagyon ment. Kellettek Ford szerencsés elkapásai...
Nekem jobban tetszik Grad stílusa. Mégha kockázatos is, sokkal összeszedettebb a paszzjáték vele, nem szarozik és megtalálja az elkapókat - csak közben összetörik a szerencsétlent 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nálam JC a kezdő!
De ez egy kurva nehéz kérdés... Lesz ennek még böjtje! Most annyi mákunk volt, hogy Bollert nem rakták be és JC össze tudta magát kapni és megnyertük a meccset! Nem sokon múlott, ha valami nem jön be, kikapunk és JC-nek vége!Bruce
Nehéz kérdés a QB kérdés itten 😊

Az egyik oldalon van egy JC aki néha olyan gyökér mint a szar, dob olyat mint JMR, de ha ritmusba kerül szépeket dobál, jól olvas...a gond, hogy nagyon nem megbízható a teljesítménye, de azért ne feledjük 3-0 a streak vele...

Bruce ezzel szemben tökös, kemény, pörgős srác, pörgeti a csapatot, de neki a keze gyengébb, nem is pontosabb sztem, de az ő játékában jobban benne van az INT is talán...

Fene tudja...kezdek bízni Hue és Cable megítélésében, sza nem izgulok annyira emiatt...

Sérültek remélem visszatérnek, mert a schedule 2. fele nagyon kemény...

Wild cat nagyon tettszett. DMC, Bush és Reece egyszerre pályán igen veszélyes és kiszámíthatatlan...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Hát a KC TD után én vártam a szokásos összeomlást, el is kezdődött, de a D nagyon ott volt és Ford returnje tényleg megfordította meccset.
4 pontos vezetésnél sajnos bealudtunk, ott elléphettünk volna, de ott Oakland-ben szeretik a drámát...
Janikowski utolsó két rúgásánál nem mertem odanézni 😀

Negatívum, hogy 1-2 pontos vezetésbe belenyugszik a csapat és nem mennek annyira, pedig ebből nagy gondok lehetnek. JC sem egy vezéregyéniség, ha csak passzal kéne meccseket nyerni, buknánk a szezont.

Pozitívum viszont, hogy a D kezd nagyon összeállni, és a cserék is jók. Kezdő WR,TE, CB, MLB, (SS) nélkül is sikerült nyerni, ami nagyon biztató.
Emlékezetes századik rangadó volt!

És ha a hétvégén kikap a KC, csoportelsők lehetünk, amire megintcsak régen volt példa!
Szurkolni biztos nem fogok a Broncosnak, de örülök majd, ha nyernek...

Két hét múlva pedig (bízom benne) Gradkowski ismét hazatér! 😀
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
10:0 Lattam a meccset,es most az osszefoglalot. Nekem az eredmeny nagyon is megfelel. Nagyon ott vagyunk!

több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Hát azért annyira nem volt fos JC leszámítva azt a nagyon buta INT-et.Nem értek most egyet veletek hogy mekkora egy fos...Első félidőben annyira nem volt WR a pályán,hogy nem csak miatta mentek el a passzok.Nem tudott kinek passzolni,ha meg tudott,akkor meg DROP,DROP,DROP,vagy elfutok a labda elől.2. félidőben mikor megfogott Ford mindent,meg Myers nem csak blokkolt hanem elkapott is,akkor lehetett igazán látni hogy azért nem rossz JC. Írogattátok eredménykövetőn hogy jöjjön Grad és fordítsunk.Campbellnek elkapták a labdáit és fordítottunk.
Viszont CJ idén mekkorát fejlődött vissza.Nagyon gyenge.Komolyan mondom Ware jobb volt nála.Visszajönne Aso, akkor az Aso-Routt kettős nem rossz sztem,Ware meg majd szépen fejlődjön csak.
Chris Johnson mellett meg még DHB volt aki nem érdemelte meg hogy a pályán legyen.Csak ugye DHB-nek muszáj pályán lennie,mert már nincs is több WR.Ford-ot az első félidőben szidtam az összes WR-rel együtt,második félidőben nagyon ügyes volt.JLH is elég jó %-ban kapott talán el,meg Myers is,aki nem mellesleg nagyot játszott.
Idén először a fal jobb oldala lehozott egy meccset hibátlanul,hát ez nagyon dura 😀 Walker meg Cooper jó volt,hihetetlen.
Veldheer volt most a leggyengébb láncszem a falba,de Halival szemben ez nem meglepő.
Ja és a Dline egy állat volt.Fú de jók.Igazából annyira jó volt a Dline,és a 2. félidőben a secundary is,hogy fel se tűnt senkinek hogy a LB sor mennyire szar volt. 😀 Halkan jegyzem meg hogy Bush sem csinált sokat,sztem elég keveset is használtuk,de minek mikor Run DMC egy Istenkirály.
ST király,bár Arenas eléggé félelmetes volt.

Ja és a büntik,a büntik,a büntik.......
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen igen. Én is hasonló állásponton vagyok! Így legalább nem tudunk akkorát csalódni! 😀