NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Chaz Schilens - WR Nov. 17 - 6:42 pm et

Vittorio Tafur of the SF Chronicle suggests that Chaz Schilens (foot, knee) "may not be back this season."
Schilens is believed to have suffered another setback in his recovery from knee and foot surgeries, although coach Tom Cable wouldn't come out and say it. "It’s not so much a setback, it’s responded really well when we’re on the field running straight ahead," said Cable. "It’s just a matter of being able to cut and coming in and out of cuts. Still not very smooth yet."
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Annyira nem jó futás ellen most a Steelers, mióta a DE poszt meggyengült. A Pats sem király futásban de most nekik is ment. Amiért én anno nem lettem megdícsérve, azt asszem rosszcsontpeti is írta minap, hogy mindenki idén a gyengébb formáját is hozza a Raiders ellen, ha ez kitart, akkor pláne lehet futni is.

De a zone blitz, amit a Vasas játszik ahhoz nagyon fizikális, született atléták kellenek, (ellenben például akkora IQ nem kell, bármilyen meglepő). És ez most nem lesz meg mindenhol, a cserék nem tudják ezt hozni.
Tehát nem lehet tolni a megszokott sémát. Meg lehet nézni, hogy a Vasasra jellemző kevés (néha nulla) ember 3 pontos felállásban, amiben az NT a fix pont DLben, és mindenki más csinál mindent a f7ből és secből is, szóval az most visszaáll egy tradicionálisabb vagy inkább általánosabb 3-4-re (ahogy a Pats ellen is rengeteg ilyen volt). Csak az meg nem megy olyan jól. Szóval próbálják a kettőt ötvözni, de egy back up sem véletlen back up például, és sok snapet ha el kell vinni, akkor lesznek ám hibák.

Ha tehát pontháború lesz, a Steelers offense nem annyira félelmetes ellenfél.

Abban meg sztem kár bízni, hogy a gyors rövidpasszos játék és Cambell. Neki ahhoz atombunker kell, hogy sok pontos passzt elengedjen. Főleg időben, mert ő, hogy finoman mondjam, elég időt ad a WReknek az elszakadásra. Én tehát nem hiszek ebben, mert a WR állomány is alkalmatlan erre. Akkor már inkább ez úgy reális nekem, hogy az említett screenre kihúzódó védelembe belefut néhányat. Bár a screen nem mindig megy jól yardban a Steelers ellen. Az, hogy complete lesz sok az okés. Most nem tudom, hogy ez a def mire jó persze.

Másik meg, hogy Cable egyre több trükkös playt hív, ami kockázatos, de kockáztatni kell, ha nem te vagy az esélyes. Ez is dönthet végül, bár ez mindét irányba igaz. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Minden szép és jó amit mondasz, de Scott a második félidőben már nem olyan idegenül mozgott, szóval nem lesz olyan világtalan azért szerintem!

Bruce
Garbage Time... 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Valóban, ha van eszük nem fognak ész nélkül blitzelni, mi vagyunk az egyik legjobb screen csapat, szét fogjuk szopatni őket ha állandóan küldik a nyomást.

A DL ott folytatja ahol mostanában abbahagyta, akkor a passz offense-üktől sem kell fosni. Jonathan Scott katasztrófa LT-ben, de Flozell is meg van már lassulva. Jó lenne ha Aso tudna játszani, ő leveszi egy az egyben Wallace-t. És akkor már "csak" Mendenhall nyírhat ki minket.

Én most optimista vagyok, nem kell befosni mert a nagy Steelershez megyünk. Nem olyan kurvajók ők.Döme
Jólvan kopasz(??), te mindig optimistább vagy! Múltkor is jól lebasztál 😀
Minden szép és jó amit mondasz, de Scott a második félidőben már nem olyan idegenül mozgott, szóval nem lesz olyan világtalan azért szerintem!

Én továbbra is félek attól, hogy nyomás alatt is kurva jól tud passzolni BB, ezzel lehet bajunk!

Na de nem pesszimistáskodok tovább, mert még kapok a fejemre 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Valóban, ha van eszük nem fognak ész nélkül blitzelni, mi vagyunk az egyik legjobb screen csapat, szét fogjuk szopatni őket ha állandóan küldik a nyomást.

A DL ott folytatja ahol mostanában abbahagyta, akkor a passz offense-üktől sem kell fosni. Jonathan Scott katasztrófa LT-ben, de Flozell is meg van már lassulva. Jó lenne ha Aso tudna játszani, ő leveszi egy az egyben Wallace-t. És akkor már "csak" Mendenhall nyírhat ki minket.

Én most optimista vagyok, nem kell befosni mert a nagy Steelershez megyünk. Nem olyan kurvajók ők.Döme
Jólvan kopasz(??), te mindig optimistább vagy! Múltkor is jól lebasztál 😀
Minden szép és jó amit mondasz, de Scott a második félidőben már nem olyan idegenül mozgott, szóval nem lesz olyan világtalan azért szerintem!

Én továbbra is félek attól, hogy nyomás alatt is kurva jól tud passzolni BB, ezzel lehet bajunk!

Na de nem pesszimistáskodok tovább, mert még kapok a fejemre 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Futójátékunknak jó teszt lesz az biztos.

Én azt mondom továbbra is, hogy futni kell és utána elkezdeni passzolgatni. JCnek nem fekszik annyira a gyors passzjáték, de azért ha tudatosan készültek rá 2 hétig és jó play calling lesz akkor pl: screen passzokkal lehet keresnivalónk.
Nagy kérdés lesz mire megy az OL a blitz heavy Dvel és mennyire bírja turn over nélkül JC lehozni a meccset.
DMC, Bush és Reece triot remekül lehetne használni screeneknél.

D szempontból az lesz a legfontosabb, h Big Bent ne csak kergessük, hanem sackeljük és üssük is. A rossz dobásait pedig büntetni kell a secondaryban.

Ha mi hiba nélkül, jól játszunk, míg nekik nem jön ki a lépés akkor lehet esélyünk, de azért egyértelmű ki a favorit...Rolni
Valóban, ha van eszük nem fognak ész nélkül blitzelni, mi vagyunk az egyik legjobb screen csapat, szét fogjuk szopatni őket ha állandóan küldik a nyomást.

A DL ott folytatja ahol mostanában abbahagyta, akkor a passz offense-üktől sem kell fosni. Jonathan Scott katasztrófa LT-ben, de Flozell is meg van már lassulva. Jó lenne ha Aso tudna játszani, ő leveszi egy az egyben Wallace-t. És akkor már "csak" Mendenhall nyírhat ki minket.

Én most optimista vagyok, nem kell befosni mert a nagy Steelershez megyünk. Nem olyan kurvajók ők.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Futójátékunknak jó teszt lesz az biztos.

Én azt mondom továbbra is, hogy futni kell és utána elkezdeni passzolgatni. JCnek nem fekszik annyira a gyors passzjáték, de azért ha tudatosan készültek rá 2 hétig és jó play calling lesz akkor pl: screen passzokkal lehet keresnivalónk.
Nagy kérdés lesz mire megy az OL a blitz heavy Dvel és mennyire bírja turn over nélkül JC lehozni a meccset.
DMC, Bush és Reece triot remekül lehetne használni screeneknél.

D szempontból az lesz a legfontosabb, h Big Bent ne csak kergessük, hanem sackeljük és üssük is. A rossz dobásait pedig büntetni kell a secondaryban.

Ha mi hiba nélkül, jól játszunk, míg nekik nem jön ki a lépés akkor lehet esélyünk, de azért egyértelmű ki a favorit...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Javítsatok ki ha fasságot írok de sztem a Steelers dífenszét a gyors rövid passzokkal lehet leginkább megverni. Futni nagyon kevesen tudnak ellenük, Campbell meg néha hajlamos rohadt sokáig várni a zsebben, ez a Kohászok ellen nagyon visszaüthet, mert Jared sokszor egy gyengébb passrusherrel se bír el, most meg Harrisont tarthatja egy meccsen keresztül. Gradko játékával többre mennénk, de nyilván nem lehet egy ilyen winning streak után kezdő kúbét cserélni. Lehet pesszimista vagyok ,de sztem felszívja magát a Steelers, és rajtunk csattan az ostor. Ne így legyen.caveman13
Campbell kezd, de Cable megmutatta már, hogy nem fél lecserélni, ha arra kerül sor. A futásnak ismét jó próba lesz, ha DMC megint jól tud teljesíteni, akkor az utolsó kétségek is eloszlanak vele szemben.
Szerintem is az lesz a döntő, hogy ki tud nagyobb nyomást helyezni az ellenfél irányítójára, és az hogy tud a nyomás alatt teljesíteni. Sajnos, ebben BigBen a legjobb, JC pedig szar. Azért bízok benne, hogy nem kell becserélni Gradot, mert akkor már szarban leszünk, de legalább tudunk alkalmazkodni a körülményekhez 😀 .
Mindenesetre egy győzelemmel bebíztosíthatnánk a csoport elsőséget egy időre!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én is mindig pesszimista vagyok, így most is! Jobb csapat a Steelers még így a sérültekkel is, de szemernyit nőtt az esélyünk! Valamiért a játékunk sem annyira fekszik a Steelersnek, ezért a legutóbbi két meccsen mi győztünk! Hogy sikerül e 3-jára, hát nehezen hiszem! De remélem hogy egy jó és élvezetes meccset tolunk, aztán lesz ami lesz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Javítsatok ki ha fasságot írok de sztem a Steelers dífenszét a gyors rövid passzokkal lehet leginkább megverni. Futni nagyon kevesen tudnak ellenük, Campbell meg néha hajlamos rohadt sokáig várni a zsebben, ez a Kohászok ellen nagyon visszaüthet, mert Jared sokszor egy gyengébb passrusherrel se bír el, most meg Harrisont tarthatja egy meccsen keresztül. Gradko játékával többre mennénk, de nyilván nem lehet egy ilyen winning streak után kezdő kúbét cserélni. Lehet pesszimista vagyok ,de sztem felszívja magát a Steelers, és rajtunk csattan az ostor. Ne így legyen.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Sok múlik a falunkon (def, habár így belegondolok, azért az off falon is 😀 ), ha tudják folytatni azt a nyomást, amit az utóbbi meccseken tapasztalhattunk, akkor azért lesz gondja bőven BB-nek! A két Scott bárharca érdekes lesz, de ugye ott rotáljuk Shaughnessyt is! A másik oldalon Houston is villanthatna már valami nagyot! És hát a két középső rutinos rókáról nem is akarok beszélni! Nagyon remélem odateszik magukat!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
100 szazalek hogy jatszani fog ?RaiderNation
Ő az a harcos, hogy törött lábbal is játszana. 😊Soldados
Es meg lehet jol is jatszana... 😀 bar remelem rossz napja lesz most... 😛RaiderNation
Azért van ám egy Wallace is. 😉 Sztem nincs még egy olyan speedster playa a ligában, mint ő. Az más kérdés, hogy BB-nek nem lesz ideje megvárni, míg mély route-ot fut. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
100 szazalek hogy jatszani fog ?RaiderNation
Ő az a harcos, hogy törött lábbal is játszana. 😊Soldados
Nagyon úgy látszott hogy ellenünk is vissza akart menni, csak a dokik nem engedték. Kíváncsi vagyok hogy McCourty kap-e büntetést, kis helmet to helmet is volt abban a tackle-ben még ha nem is szándékos.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
100 szazalek hogy jatszani fog ?RaiderNation
Ő az a harcos, hogy törött lábbal is játszana. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ez alapmuzsika! 😊

De attól nagyon jó! 😉

Várom már a híreket, hogy kik nem edzenek ma! Remélem Aso azért ha még nem is edz a héten teljes intenzitással, azért a mérkőzésen vállalja a fellépést, hiszen Ward is játszik!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szia!

De te már régebben is voltál itt, vagyis a Lakhelyedre mintha emlékeznék az előző fórumról, de akkor még más néven nyomtad! Így van vagy nem így van? 😊
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Remélhetőleg a Steelers ellen az OL jobbik arcát fogja mutatni, mert ha meg tudják fogni egy kicsit a Harrison - Woodley kettőst csak akkor lesz esélyünk bármilyen eredmény elérésére. Ha jól értelmeztem, akkor Aso nem játszik és a Murphy - Ford kettős lesz a kezdő WR páros. Én azért remélem, h DHB játszik majd, mert Higgins és Miller nem akkora faktor, na nem mintha ő szárnyalna, de nagyobb esély van az ő jó játékára mint a másik 2 elkapóéra. Amúgy visszanézve az előző 3 meccset, úgy tűnik mintha JC és DHB közt nem lenne meg az összhang. JC rendre magasan dob felé, vagy hosszú a labda, de nem nagyon volt olyan h "tökéletesen" ment volna neki a passz. Persze volt elkapható passz is pechünkre azt meg DHB balfaszkodta el.

A meccs valószínűleg a D#-en fog múlni mind a 2 oldalon. Mégpedig azon, h melyik fogja jobban lenyomni az OL-t. A Steelers-nél nagyon gyengén muzsikált ez az egység a Pats ellen. Se a futás se a passzjáték nem ment, persze ha egy meccsen kiesik az OL komlett bal oldala, sőt még a legjobb WR is lesérül... az nagyon mély gödörbe tudja lökni az offense-t. Most elkaphatónak tűnik a Steelers persze nem lebecsülve őket, mert egy nagy pofonba szaladtak bele és ilyenkor nagyon harapósak tudnak lenni.

Most olvastam, h Jake Long is lesérült a Dolphins-ban. Még egy OL ami elveszti legjobb és legfontosabb alapkövét a mi meccsünk előtt, ráadásul kidől az első és második számú QB is. Durva dolgok esnek meg Miami-ban is. Ha nem épül fel ezen játékosok közül senki akkor a Coliseumban el kell kapni őket!

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Idén egy korábbi meccsünk volt még csak, azon kikaptunk, remélem most nem fogunk, de már a steelers topicba is leírtam, hogy azért ők az esélyesebbek jóval. De meg kell próbálni a legtöbbet kihozni!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Lehet hogy az lesz, lehet hogy nem! Azokon a meccseken, ahol játszik, ott bizonyítania kell, mert különben tényleg cut! Egyszerűen egy csapat sem engedheti meg azt magának, hogy egy embert a rosteren tartson fölöslegesen, mivel rengeteg a sérülés és egy ember plusz is jelenthet egy egész meccset eldöntő faktort!

Amúgy jó lenne, ha most nem is, de a Miami ellen visszatérne és nyomatna egy kurva nagy meccset, egyből elcsendesednének a hangok 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Lane Kiffin még a kirúgása után beperelte az Öreget és 300 rugót követelt rajta, mert szerinte ok nélkül rúgta ki. Most ítéltek, és nyilván nem jött össze, Davisnek adtak igazat.

Kis csíra azt hitte beszopathatja Alt. 😛Döme
Nemtudta a Sukár Roméró, hogy kivel kezd! Azt hitte vanyák lesz, csak hát... ugye visszanyalt a fagyi! Al-el még így a 100-hoz közelítve se lehet szórakázni! 😊
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
erre nem is gondoltam,hogy nem mindegy mit kommunikalnak kifele,igazad lehet. meggyoztel,maradhat 😊 najo igazabol nem lenne szivem kirakni soha, csak az ideg beszelt belolem..hihetetlen penges risziver meg kurva atletikus,csak azok a kurva serulesek elkerulnek! amugy top 5 wr lehetne belole az evek alatt,es sztem lesz is.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egyébként azt nem írtam, hogy Murphy természetesen játszik és edz is a héten már, szóval megvan a két kezdő, de még mindig szűknek érzem ezt a WR depth-et, bár szerintem DHB is szerephez fog jutni!

Schilens meg külön készül a csapattól, tehát már a fizikumot kell neki visszaszerezni, szóval futkározik, fordulásokat, irányváltásokat csinál, de még nem játékra kész. De jövőhéten már az lesz és lehet hogy a Steelers ellen is tudna játszani, de nem kockáztatják meg, bár ezekkel a sérülésekkel vigyázni kell, hogy mit kommunikálnak ki a csapatok, mert általában azért szeretnek játszani az idegeinkkel!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Schilens...no comment. es csak a helyet foglalja a depthen..azonban ahhoz tul ertekes h csak ugy cutoljuk, de szivesen latnek a helyen vmi FAt aki jatszik is. egyik kedvenc jatekosom , de mar csak felbaszni tud hogy csak azt tudom rola olvasni h majd jov heten, azt akko meg azt h megin nem edz es h majd legkozelebb.. lassan ott tartok h mennyen az annyaba.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Cable interjújából:

Jason Campell a kezdő irányító, bár Gradkowski is 100%-os állapotban van!

A sérültekről:

Zach Miller sokkal sokkal jobban van és szerdán már edzeni fog, Nnamdi Asomugha is jobban van de ő még a szerdai edzést kiagyja és nem lehet tudni hogy a későbbiekben mikor térhet vissza, de már futkározni tud, de még nem 100%-os a lába. John Henderson is edzeni fog szerdán.
Azonban DHB akinek nem volt egy elkapása sem a Chiefs ellen, már akkor is sérült volt és most is az még (hamstring :S), így nem fog edzeni szerdán! Chaz Schilens meglepő módon nem fog edzeni és várhatóan játszani sem a Steelers ellen!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Lane Kiffin még a kirúgása után beperelte az Öreget és 300 rugót követelt rajta, mert szerinte ok nélkül rúgta ki. Most ítéltek, és nyilván nem jött össze, Davisnek adtak igazat.

Kis csíra azt hitte beszopathatja Alt. 😛Döme
LOL 😀 A kis csíra.... 😀Bruce
nemtudja ez kivel kezd.. Big Al 'Untouchable' Capone Davis. ,)