Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
több mint 14 éve
Szegeccsel amúgy mi van? Már miért nem ír ide szinte soha?Valamikor pár hete eredménykövetőben volt egyik meccs végén ha jól emlékszem...amúgy fogalmam sincs...
Már nem szereti a Raiderst?Bruce
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Szegeccsel amúgy mi van? Már miért nem ír ide szinte soha? Már nem szereti a Raiderst?
több mint 14 éve
K Sebastian Janikowski, FS Michael Huff, MLB Rolando McClain officially listed as "questionable" for Sunday's game. Huff, McClain will play.Darren McFadden will not play Sunday against Broncos.
Cornerback Chris Johnson also won't play Sunday vs. Broncos, per coach Jackson. Cornerback Chimdi Chekwa questionable.
több mint 14 éve
Sellout a szamarak 😊 elleni...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
A bye weekről visszatérő csapatok mérlege idén 8-10. A múlt héten ez a szám 5-1 volt. A Raiders a bye week után az utóbbi 8 évben mindig kikapott...Viszont a Denvert az utóbbi négy mérkőzésen legyőztük.
Valamelyik sorozatnak most vége szakad, a kérdés, hogy melyiknek. Az viszont nem kérdés, hogy melyiknek örülnék a jobban. 😀
több mint 14 éve
DMC megint nem edz! Így egyre valószínűbb, sőt szinte biztos, hogy nem játszik vasárnap!Janikowski csak lődörög a pálya szélén, McClain szintúgy, de ő legalább mozgott kicsit. Róluk még nincs hír, hogy mi lesz a státuszuk hétvégén és hogy játszanak e. De egyelőre nincs másik kicker a csapatban, de Rayner gyorsan leigazolható, ha szükséges.
Chekwa sem edzett, de ott van az edzésen és külön mozog az egyik edzővel. Johnson ugye valszeg IR-re megy, de még ez nem hivatalos. Lito Sheppard játszani fog CB poszton a vasárnapi meccsen.
Oakland Raiders QB Carson Palmer, who worked with the team's receivers last week during two bye-week practices and two days afterward, said the difference in terms of his command of the playbook is dramatic. "There's no comparison, this week to last Wednesday," Palmer said. "I'm comfortable with the entire playbook, comfortable with the guys, comfortable with the snap count, where to stand in the huddle. Every little bit I've been around here, every second I've had, I just learn more and more."
több mint 14 éve
Bush már bizonyította hogy képes workhorse lenni ha meki sérült,ezért is tartjuk. Akármikor kiröppenhet egy 100+tőle és ha nincs turnover a denver ellen elég lehet egy managelés cp-től. Nálam ez az ideális forgatókönyv amíg összeszokik az elkapókkal 😊

több mint 14 éve
DMC talán vissza tudna térni, de inkább pihentetik, hogy teljesen 100%-os legyen a Chargers elleni meccsre, mert úgy vélik az a nehezebb jelenleg számunkra.Csak nehogy visszanyaljon a fagyi, hogy taktikázgatunk...
több mint 14 éve
Elég okosan meg van oldva a futóállomány. Nem akkora probléma RunDMC kiesése.Így is van két olyan RB aki bőven lehet terhelni, aztán a két FB . Megkockáztatom még Bush vagy TJ kiesésével sem lenne óriási probléma, de inkább jöjjön vissza DMC
több mint 14 éve
Meg azt nem értem, hogy minek a 4 TE a rosteren. Myers meg Boss oké és még Ausberry is azt mondom jó hogy van, de Gordon-t fölösleges ott tartani, mert FB-be sem tudott maradandót alkotni TE-be meg még kevésbé. Bár most annyira nem tudom, hogy blokkolásoknál fenn van e és ott milyen teljesítménye van.BruceGordon a sérülése előttig rendszeresen volt fenn mint blokkoló TE és annak elég jó volt...jobban blokkol mint Myers sztem...
Azért DMC nélkül is van még Bush, Jones, Reece akik tudnak futni...És érdekes módon még Tonga mindig a rosteren van, pedig ugye Reece edz.Ha DMC nem edz, lehet hogy kipróbáljuk a Reece fut - Tonga blokkol formációt...
Bruce
McFadden kiesése nem lenne jó, így passzjátéknak kell hoznia a meccset.BMG
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
És érdekes módon még Tonga mindig a rosteren van, pedig ugye Reece edz.Ha DMC nem edz, lehet hogy kipróbáljuk a Reece fut - Tonga blokkol formációt...
Bruce
McFadden kiesése nem lenne jó, így passzjátéknak kell hoznia a meccset.
több mint 14 éve
Meg azt nem értem, hogy minek a 4 TE a rosteren. Myers meg Boss oké és még Ausberry is azt mondom jó hogy van, de Gordon-t fölösleges ott tartani, mert FB-be sem tudott maradandót alkotni TE-be meg még kevésbé. Bár most annyira nem tudom, hogy blokkolásoknál fenn van e és ott milyen teljesítménye van.
több mint 14 éve
Middle linebacker Rolando McClain (leg), cornerbacks Chris Johnson (hamstring) and Chimdi Chekwa (hamstring) and kicker Sebastian Janikowski (hamstring) also aren’t practicing.McFadden sem edzett és valszeg nem is fog játszani a Broncos ellen...
Tight end Kevin Boss (concussion) and fullback Marcel Reece (ankle) are practicing
És érdekes módon még Tonga mindig a rosteren van, pedig ugye Reece edz.
Hagan-t meg sajnálom hogy kiraktuk. És az extra spot-ot valszeg Jano helyére tartjuk fenn...
több mint 14 éve
Én is ezen a véleményen vagyok, bár ez akkor lehetne eredményes, ha TJ már itt lenne TC óta, nem egy hét hátrányban CP-hez képest. Legalább nem fogytak tovább a pickjeink...Szerintem is felesleges, de ha valaki akkor Schilens fog repülniBruceszerintem azért igazolták le, hogy Palmer kicsit megnyugodjon. Ismerős arc az elkapók közt, hátha segíti majd a kezdeteknél. Nem valószínű, hogy T.J. fog a Super Bowl-ba vinni titeket.Amadeus91
Nem tom mennyire fals de: WR Derek Hagan has been cut. Also Chris Johnson has been placed on I.R which means we still have a extra roster spotTSTTradeljünk Ochoért, még van két pick!
több mint 14 éve
Nem tom mennyire fals de: WR Derek Hagan has been cut. Also Chris Johnson has been placed on I.R which means we still have a extra roster spot
több mint 14 éve
Szerintem is felesleges, de ha valaki akkor Schilens fog repülniBruceszerintem azért igazolták le, hogy Palmer kicsit megnyugodjon. Ismerős arc az elkapók közt, hátha segíti majd a kezdeteknél. Nem valószínű, hogy T.J. fog a Super Bowl-ba vinni titeket.
több mint 14 éve
Szerintem is felesleges, de ha valaki akkor Schilens fog repülni
több mint 14 éve
És akkor most van 7 Wr? Sztem kurvára felesleges Husi de ők tudják...vagy Hagan - Schilens repült?

több mint 14 éve
A Broncos.Írjuk le őket is, nehogy előre leírjuk őket.
Nekik is megvolt a bye week.
Raiders: Tebow kontra Palmer
Chiefs: Tebow kontra Cassel
Jets: Tebow kontra Sanchez
Chargers: Tebow kontra formahanyatteső Rivers
Ez három Win. Cassellel nem lehet bírni, olyan jó. Tehát 5-6.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
T.J. slot WR és 3rd down security option lesz CP számára vszeg...nem nagyon mozgat meg a hír...4-3- as egyenlőség miatt teljesen nyitott még a csoport...csak rajtunk múlik a dolog.
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Én annyira nem örülök TJ szerződtetésének, de hát ezt akarták. Ami a lényeg, hogy még mindig megvan az esély a csoportgyőzelemre, mivel hárman 4-3-mal állunk. a következő 4 meccset veszem górcső alá:
Chargers
vs Packers (formájukat eltekintve nem ezen a meccsen fognak javítani)
vs Raiders (itt én a Chargers-t érzem erősebbnek, így az ő győzelmükre tippelnék)
at Bears (otthon mindig kemény dió a Bears, de ez a meccs azért meg kell hogy legyen)
vs Broncos (aki itt valamit akar, annak meg kell verni a Broncos-t, 7-4-gyel zárhatják a novembert)
Chiefs
vs Dolphins (Lendületben vannak a Főnökök, szerintem egyértelmű győzelem)
vs Broncos (aki itt valamit akar, annak meg kell verni a Broncos-t)
at Patriots (Érdekes meccs lesz 6 győzelemmel zsinórban utazni a Gillette Stadiumba, sztem vereség lesz a vége)
vs Steelers (Újabb vereséget prognosztizálok, így 6-5-tel zárhatják a novembert)
Raiders
vs Broncos (aki itt valamit akar, annak meg kell verni a Broncos-t)
at Chargers (itt én a Chargers-t érzem erősebbnek, így az ő győzelmükre tippelnék)
at Vikings (nagyon nehéz meccs lesz, főként idegenben, sajnos vereséget várok)
vs Bears (hazai pályán győzelmet várok, remélhetőleg zavarba tudjuk hozni Cutlert a pass rush-sal, szintén 6-5-ös mérleg)
Mindegyik csapat játszik a Broncossal, tehát ők lehetnek a mérleg nyelve. Egy meccset fognak nyerni a 3 csapat ellen azért, de akkor is kötelező győzelemnek érzem mindhárom csapat részéről.
A december és január talán a Chargersnek a legnehezebb, de egyik csapatnak sem egyszerű, de erről majd később.
több mint 14 éve
Sosem volt ő olyan fénykorában se, akit végig kettőztek volna (jó kis 1000 yardos WR2 volt). És nem épp tart a fénykoránál. Jelenleg DHB is jobb opció WR1nek, és ezzel mindent elmondtam a duplázásról.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
De mivel van pár évnyi tapasztalata, nálunk az lehet.Ezt nem is nagyon értem miért kellett, de hát akkor megvan a hőn áhított WR1-ünk is.BruceEzzel csak az a baj, hogy TJ nem az.Mikey
A szerződtetés oka amúgy az lehet, hogy legalább egy olyan célpontja legyen Palmernek, akivel két hétnél többet játszott. Őt majd úgyis lekettőzik, mert mindig neki menne a passz, így a többi WR villoghat 😛
Meg mindig veterán WR-t akartunk, mostmár van, és szerintem nem árt átlag három évnél több tapasztalat a WR corpban...
több mint 14 éve
Ezt nem is nagyon értem miért kellett, de hát akkor megvan a hőn áhított WR1-ünk is.BruceEzzel csak az a baj, hogy TJ nem az.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Egy cikk a legjobbakról és a legrosszabbakról: http://www.sbreport.net/raider_news/008/6924.html