NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
SCREEN PASSZRÓL HALLOTTUNK MÁR? Szerintem IGEN! Akkor meg??? Hülye Hue! 😊
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Sracok valaki tud mukodo linket a meccshez ?RaiderNation
http://molkevision.mo.funpic.de/
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sracok valaki tud mukodo linket a meccshez ?RaiderNation
Meccskövető topic.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
KC ellen rátok fogadtam, bejött 😊
3.6-os odds most is kihagyhatatlan. Hajrá srácok.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Na megvannak az inaktívok: CB Asomugha, WR Darrius Heyward-Bey, QB Kyle Boller, RB Michael Bennett, WR Chaz Schilens, G Daniel Loper, LB Bruce Davis and CB Walter McFadden.

Ez azt jelenti h Miller, Ford és Murphy lesznek az első számú célpontok. Remélem a 2 visszatérőt nem zavarja majd a sérülése.

A steelersből mindenki játékra jelentkezett, Keisel az egyetlen maródi, így a DL kicsit karcsúbb lesz a megszokottnál, remélhetőleg DMC és Bush is él majd a lehetőséggel.

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Érdekes meccsnek ígérkezik.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jo meccs lesz, megint egy win es tenyleg a menyorszagban leszunk.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A tavalyi meccshez képest csak annyiban változott a Steelers, hogy most játszik Polamalu is, helyette viszont mínusz két DE. Nálunk azóta komoly fejlődés volt, egyre jobban összeállt a D. Egyedül a passzjátékunkkal nem vagyok kibékülve még mindig.
Szerintem most egyenrangú ellenfelek vagyunk és nem vesztesként vágunk neki, mint a múltkor.
A képernyő sarkában már ott a visszaszámláló 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Troy is játszani fog. Keisel és A. Smith, a 2 kezdő DE viszont nem, a többiek igen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nagyon készül a Steelers a holnapi meccsre, próbálnak mindenkit összedrótozni. Ward, Timmons és Kemoeatu játékát is biztosra mondják. Kemo visszatétése lehet nekünk a legkellemetlenebb, mert ő azért nagyon jó G, főleg futásnál nagyon hasznos és még Ward nélkül is jobban elkaristolna ez a Steelers, mint nélküle. Polamalu-ról még nem találtam infót, hogy játszik-e, de egy Achilles sérüléssel közel sem lesz olyan robbanékony mint általában. A Steelers DL is lyukas lesz kicsit, így remélhetőleg a futás egy kicsit könnyebben fog működni vasárnap.

Aso és Henderson ezek szerint nem nagyon fog játszani. Kár pedig Aso nagyon kellett volna, bár ha a DL hozza a formáját akkor lehet elég lesz a Routt - CJ páros is, már ha Aso kiesésével CJ lesz a CB2.

Remélem Rolando egy kicsit morcos lesz ettől az esettől és lezúz pár Acélfejűt! Jó lenne ha megmutatná miért is draftoltuk.

A mez meg hajaz a soccer mezekre, egyszerűen nem illik ehhez a sporthoz ez a stílus. Végignéztem majd az összes csapatét és remélem még csak viccként sem fognak emlékezni a tényleges mezek megtervezésénél ezekre.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Beperelték egy 2008-as dolog miatt McClaint. Mert egy sárcot megütött meg inzultált és most 75000 dollárt követel tőle! Remélem nem lesz semmi kihatással a játékára ez az eset. :/Bruce
Biztos nem lesz semmi baja belőle, ezért lecsukni nem fogják, az NFL meg nem vághat meg olyan dologért ami azelőtt volt hogy profi lettél volna.Döme
Ja ja szerintem o sem idegeskedik rajta annyira , 75 000 dollart majd elovesz valamelyik nadragja kis zsebebol es kesz, es igy mindnekinek jo lesz...nem nagyon fogja megerezni azt a 75 000 dollar minuszt 😀 😀 😀RaiderNation
Ja, viszont a perelő gyerek jól jár, ha fizetni kell, belegondolva ez 2 éves átlagfizu odaát...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Beperelték egy 2008-as dolog miatt McClaint. Mert egy sárcot megütött meg inzultált és most 75000 dollárt követel tőle! Remélem nem lesz semmi kihatással a játékára ez az eset. :/Bruce
Biztos nem lesz semmi baja belőle, ezért lecsukni nem fogják, az NFL meg nem vághat meg olyan dologért ami azelőtt volt hogy profi lettél volna.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mert most van penze hivatalosan is.
Es annyira nem ker sokat hogy ne sikaljak el,
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Beperelték egy 2008-as dolog miatt McClaint. Mert egy sárcot megütött meg inzultált és most 75000 dollárt követel tőle! Remélem nem lesz semmi kihatással a játékára ez az eset. :/Bruce
Sosem értem, hogy Amerikában miért akarják mindig lehúzni az embereket és lerontani a megítélésüket, ha híres...
Ráadásul 2 év után. Eddig nem volt probléma?! Vagy akkorát kapott, hogy most ébredt fel a kómából? 😛
Mondjuk engem nem zavar, illik a csapat "imázsához" 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Aso és Hendo game time decision!

Zach az játszik tutira!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Beperelték egy 2008-as dolog miatt McClaint. Mert egy sárcot megütött meg inzultált és most 75000 dollárt követel tőle! Remélem nem lesz semmi kihatással a játékára ez az eset. :/Bruce
Max legyilkolja az ellenfél játékosait. 😀

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Chaz Schilens edzett együtt a pályán a társaival! Igaz még nincs rá esély hogy akár csak a Miami ellen pályára lépjen, de akkor is legalább már mozog a társakkal és nem külön! 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Beperelték egy 2008-as dolog miatt McClaint. Mert egy sárcot megütött meg inzultált és most 75000 dollárt követel tőle! Remélem nem lesz semmi kihatással a játékára ez az eset. :/
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Jaje a jelet én is hiányolom a mezről, de igazából ettől is egyedi, mert majdnem mindegyik csapatnál rajta van a jel! Az edzőmezeink a faszák, azon ott a jel is! Olyat akartam szerezni egyszer, de rohadék drága! Most meg már nem kell 😀
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Szerintem ki kellene ezt is írni valahova a címlapra:
Ezek nem officialok, csak pár tervező srác csinálta őket poénból.tenorx
Pontosan ez csak fake szar...
De kurva mérges leszek ha bármilyen módon hozzányúlnak a mi mezünkhöz, bár azért ettől nem félek nagyon amíg Undead Al itt van...Rolni
Ja ja, en is epp ezen filoztam, nem nagyon valtozott a mezunk az evtizedek soran, es maradni is kellene a tradicioknal, de jol mondtad , ameddig Al Davis itt van, nem hiszem hogy engedni fog barmi fele valtoztatast... 😀RaiderNation
1-2 jó van köztük, de amit nekünk csináltak az nekem nem jön be... Én is jobban szeretem a mostanit, maradjon. Annyit lehetne változtatni h rajta lehetne a jelünk elől, v. a vállakon..ahogy volt 1-2szer anno, nem tudom mikor. De ha így marad az is tutkó.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Szerintem ki kellene ezt is írni valahova a címlapra:
Ezek nem officialok, csak pár tervező srác csinálta őket poénból.tenorx
Pontosan ez csak fake szar...
De kurva mérges leszek ha bármilyen módon hozzányúlnak a mi mezünkhöz, bár azért ettől nem félek nagyon amíg Undead Al itt van...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Meg kéne hagyni a mostani számstílust, meg az ezüst sisakot és jó is lenne...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem ki kellene ezt is írni valahova a címlapra:
Ezek nem officialok, csak pár tervező srác csinálta őket poénból.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Köszi a gyors választ 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Na majdnem egyszerre 😀