NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Úgy elcserélném JC-t Big Benre mint a szart... 😊
Én sem azt mondom, hogy Seymour tettére túl büszkék lehetnénk, mert kábé ez az 1 megmozdulás volt a Raiderstől ami értékelhető... :/ 😕
Csak nyilvánvaló, hogy bárki más ellen nagyobb büntetést kapott volna Big Sey ha nem a PIT ellen csinálja amit csinált... De én attól függetlenül jót röhögtem az egészen (milliókért még össze is verik egymást 😀 ) főleg, hogy komolyabb sérülés nem is lett az egészből...
Na mind1, a héten ki kell filézni a Flippereket mert különben nem lesz e örö e bodottá! 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Big Ben nagyon kiraly iranyito en elismerem.
Es a mentalitasa igazi Raiders. Csajozik, kemeny mint a vidia.
Ot en nem bantom. Jah es melle kurva jo
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Meg mi ez már, hogy Manning ellen eltiltás, de BB ellen szerinted semmi?tenorx
Ezt nem a Steelers ellen írta. 😊
Arra írta, hogy vannak szte kiemelt felhasználók a ligában, akiket védenek jobban. És ha egy Big Bennek mosol be, akkor azt inkább lehet, mint egy Peytonnak. Annyiban egyetértek, hogy Peyton ellenünk játszott meccsén is bemondott egy DPI-t, ami nagy kamu volt, de mivel ő ritkán tesz ilyet, és ő Peyton megadták. Nem ezen múlt semmi, de persze ezt is felhozta a Chiefs vezetőség, amikor Goodellel beszéltek a minket szezon elején ért folyamatos komoly bírói tévedésekről. Nem balhéztak ezen, meg én sem írogattam a topicba, hogy egyeseknek mindent lehet. Mert ez így nem igaz. De azért van a dologban valami, az tény. Ettől Big Bang ugyanolyan jó irányító, és és TST is elcserélné Campbellre. (Én is Casselre 😊 ) Nem erről van szó sztem.ulpianus
Tisztában vagyok vele, hogy mire írta.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Meg mi ez már, hogy Manning ellen eltiltás, de BB ellen szerinted semmi?tenorx
Ezt nem a Steelers ellen írta. 😊
Arra írta, hogy vannak szte kiemelt felhasználók a ligában, akiket védenek jobban. És ha egy Big Bennek mosol be, akkor azt inkább lehet, mint egy Peytonnak. Annyiban egyetértek, hogy Peyton ellenünk játszott meccsén is bemondott egy DPI-t, ami nagy kamu volt, de mivel ő ritkán tesz ilyet, és ő Peyton megadták. Nem ezen múlt semmi, de persze ezt is felhozta a Chiefs vezetőség, amikor Goodellel beszéltek a minket szezon elején ért folyamatos komoly bírói tévedésekről. Nem balhéztak ezen, meg én sem írogattam a topicba, hogy egyeseknek mindent lehet. Mert ez így nem igaz. De azért van a dologban valami, az tény. Ettől Big Bang ugyanolyan jó irányító, és és TST is elcserélné Campbellre. (Én is Casselre 😊 ) Nem erről van szó sztem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Seymourt csak megvágták 25 ropira, eltiltás nincs. Nem nagy kaland, ennyiért megérte. 😛

Rosszabb, hogy Scottnak valóban ACL szakadása lett, out for season. Valószínűleg Groves mozog le DE-be, és akkor gondolom Howard újra kezdő lesz. Az nem is lenne baj, coverage-ben eddig szarok az LB-k, Howardnak meg ugye ez az erőssége...Döme
Ejnye DÖme, ilyet hát... Nade Na!
Nyugi, csak ugratlak😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Jól van ezt be lehet fejezni!
Nem tiltották el, de nem mi vagyunk a hibásak emiatt! Írjál Goodellnek, hogy bassza meg az anyját tejszínen! Ezt én is támogatom amúgy! 😊

Egy Raiders szurkoló jóhogy örül annak, ha az egyik kulcsjátékosát nem tiltják el, valamint az hogy mit közölnek ki a média és ezzel együtt az emberek felé, az azért erősen kérdőjeles, hogy az igazság e (értsd, mondott e valamit Roethlisberger Seymournak?)

Szóval sztem itt nincs is értelme erről vitatkozni, mert majdnem minden Raiders szurkoló is egyetért abban, hogy el lehetett volna tiltani, de azt ne várd hogy tiltakozzunk a döntés ellen! 😊Bruce
“There was a lot ongoing,” Seymour said. “You’re out there to protect yourself. But, still, no excuse. I’m not sure exactly what happened on the play. I just turned around and he just ran up on me quick. It was just a natural reaction.” (Yahoo! Sports)

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Jól van ezt be lehet fejezni!
Nem tiltották el, de nem mi vagyunk a hibásak emiatt! Írjál Goodellnek, hogy bassza meg az anyját tejszínen! Ezt én is támogatom amúgy! 😊

Egy Raiders szurkoló jóhogy örül annak, ha az egyik kulcsjátékosát nem tiltják el, valamint az hogy mit közölnek ki a média és ezzel együtt az emberek felé, az azért erősen kérdőjeles, hogy az igazság e (értsd, mondott e valamit Roethlisberger Seymournak?)

Szóval sztem itt nincs is értelme erről vitatkozni, mert majdnem minden Raiders szurkoló is egyetért abban, hogy el lehetett volna tiltani, de azt ne várd hogy tiltakozzunk a döntés ellen! 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Miért? Szerintem 1 percig nem vesztette el a fejét! Csak simán bevágott 1ett a rács alá és készTST
Ja hogy csak ennyi? Akkor remélem a következő meccsen minden Steelers játékos is odamegy és pofán bassza a QBt, 11x25ezret simán megér a csapatnak, hogy kiütjük Sanchezt(mert a Bills ellen elég felesleges lenne).
Meg mi ez már, hogy Manning ellen eltiltás, de BB ellen szerinted semmi?
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Seymourt csak megvágták 25 ropira, eltiltás nincs. Nem nagy kaland, ennyiért megérte. 😛

Rosszabb, hogy Scottnak valóban ACL szakadása lett, out for season. Valószínűleg Groves mozog le DE-be, és akkor gondolom Howard újra kezdő lesz. Az nem is lenne baj, coverage-ben eddig szarok az LB-k, Howardnak meg ugye ez az erőssége...Döme
Lehet, hogy RG pénzelte le Seymourt, hogy így büntesse őket a helmet to helmetekért. 😊 Meg ahogy néztem a meccsen haláli nyugodtsággal baszott be neki egyett! 😊 Meg azért szerintem annyira nem volt nagy hit és ezért is kapott csak egy irgum bugumot... Ha Peytonnak vágott volna le egy sallert lehet nem ússza meg ennyivel... (de ő nem is megy oda jampázni az ellenfélhez)TST
Jézusom, ez most komoly? 😂 Te láttad a meccset?
Szerintem olvass utánna mielőtt zöldségeket beszélsz....Chrisdol
Miért? Szerintem 1 percig nem vesztette el a fejét! Csak simán bevágott 1ett a rács alá és kész (persze túlzás, hogy nem vesztette el a fejét de azért ahhoz képest baromi nyugodt volt közvetlen az incidens előtt, közben és után). Meg azért úgy esett össze mondom mint egy focista! De azért láttunk már ennél nagyobb vérengzést is naa... Meg az egy másik dolog, hogy mit kerül nyílvánosságra. Kétlem, hogy csak úgy lebaszott volna neki csak úgy a semmiért. Szerintem itt már egész meccsen ment a fikázás mindkét részről, csak ezt biztos ki is derül mi? Annyi, hogy Seymournál előbb szakadt el a cérna (nem otthon voltunk, szopásra álltunk mint az állat) Az előző monológom meg POÉN volt (még ha szar is 😊 ).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Seymourt csak megvágták 25 ropira, eltiltás nincs. Nem nagy kaland, ennyiért megérte. 😛

Rosszabb, hogy Scottnak valóban ACL szakadása lett, out for season. Valószínűleg Groves mozog le DE-be, és akkor gondolom Howard újra kezdő lesz. Az nem is lenne baj, coverage-ben eddig szarok az LB-k, Howardnak meg ugye ez az erőssége...Döme
Lehet, hogy RG pénzelte le Seymourt, hogy így büntesse őket a helmet to helmetekért. 😊 Meg ahogy néztem a meccsen haláli nyugodtsággal baszott be neki egyett! 😊 Meg azért szerintem annyira nem volt nagy hit és ezért is kapott csak egy irgum bugumot... Ha Peytonnak vágott volna le egy sallert lehet nem ússza meg ennyivel... (de ő nem is megy oda jampázni az ellenfélhez)TST
Jézusom, ez most komoly? 😂 Te láttad a meccset?
Szerintem olvass utánna mielőtt zöldségeket beszélsz....
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Seymourt csak megvágták 25 ropira, eltiltás nincs. Nem nagy kaland, ennyiért megérte. 😛

Rosszabb, hogy Scottnak valóban ACL szakadása lett, out for season. Valószínűleg Groves mozog le DE-be, és akkor gondolom Howard újra kezdő lesz. Az nem is lenne baj, coverage-ben eddig szarok az LB-k, Howardnak meg ugye ez az erőssége...Döme
Lehet, hogy RG pénzelte le Seymourt, hogy így büntesse őket a helmet to helmetekért. 😊 Meg ahogy néztem a meccsen haláli nyugodtsággal baszott be neki egyett! 😊 Meg azért szerintem annyira nem volt nagy hit és ezért is kapott csak egy irgum bugumot... Ha Peytonnak vágott volna le egy sallert lehet nem ússza meg ennyivel... (de ő nem is megy oda jampázni az ellenfélhez)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Biztos azért nem kapott semmit, mert Harrison elkezdett követelőzni, hogy tiltsák el, meg büntessék meg Seymour-t, aztán így már csak azért se! 😊
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc

😂



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Seymourt csak megvágták 25 ropira, eltiltás nincs. Nem nagy kaland, ennyiért megérte. 😛

Rosszabb, hogy Scottnak valóban ACL szakadása lett, out for season. Valószínűleg Groves mozog le DE-be, és akkor gondolom Howard újra kezdő lesz. Az nem is lenne baj, coverage-ben eddig szarok az LB-k, Howardnak meg ugye ez az erőssége...
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Az igazán durva az volt, amikor Campbell egy WR screen passz alkalmával 3 méterrel a WR előtt vágta földre a labdát. Azt hittem, nem hiszem el, amit látok, ha addig nem, de ott azonnal le kellett volna kapni...somoskovig
Nem tudom meddig erőltetjük még ezt a gyenge, tutyumutyi Campbellt?! Ideadta a Washington a selejtet, mi meg lecsaptunk rá. :/ Főleg amikor Grad ott lenne csereként!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem egy újabb "használt" QB nem lenne jó megoldás (persze Vick jöhet), inkább újonc kéne, aki itt tanul bele a dolgokba, könnyebben alkalmazkodik. A második kör meg nem feltétlenül nagatívum. Későbbről is kerültek már ki tehetségek, és őket már inkább a bizonyítási vágy motiválja, mint a pénz...
Első körbe nem fogunk visszakerülne, ha mégis annak súlyos ára lenne: minimum Aso, esetleg DMC.
Tényleg fal kéne - pl. a kocsinál is az alváz készül előbb, aztán jön bele a motor...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Persze kinn felerősödtek rögtön az új QB-t ide hangok is...

Van aki Vicket akarja...kétlem, h Eagles elengedi és nálunk vszeg közel se lenne ennyire jó...

Van aki Vince Youngot emlegeti...bár nagy a köv évre a fizuja és problémázik Fisherrel nem hiszem, h elengedik és tradelni érte hülyeség lenne sztem...

Van aki fél karját adná egy elsőbe visszatrade és QB pickért...
Luck, Locker neve merül fel leggyakrabban...
Van aki 2. körös pickkel húzna QB-t...Cam Newton nevét emlegetik...

Én továbbra is azt gondolom, h a falat kell építeni előbb. Feltrade nagyon sokba fájna és van elég FAnk akiket szerződtetni kell. Egy jó fal erősítős draft után 2012ben jöhetn első körben a QB of the future sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Hehe, hát az eredménykövetőbe is közel volt már egy "trashfight" 😀 de a végére mindenki lehiggadt.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Azt tudjuk hogy mit is mondhatott Big Ben - Sey-nek ?
Mondjuk nem kellene hogy a szezon hátralévő részére elmeszeljék ...

A mutatott játék pedig borzalmas volt ....minden mozdulatunkba benne volt a hibázás, és hibáztunk is 😕Big L
"I apologize to my teammates," Seymour said afterward. "I never want to do anything to hurt the team. You always want to protect yourself, but there's no excuse. ... I'm not sure why he [Roethlisberger] ran up on me. I just turned around and it was a natural reaction."

Seymour said he doesn't remember Roethlisberger saying anything to him.

Fentebb nyomta valaki a linket, Washington post cikkje.Raiders89
Igen-igen, olvastam.

Ennek a "természetesen" reakciónak nem nagyon örülök ...

Pedig még közös meccsnézést akartam a haverokkal, csak lemondták ... még jó, PIT drukkerek voltak 😀

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Azt tudjuk hogy mit is mondhatott Big Ben - Sey-nek ?
Mondjuk nem kellene hogy a szezon hátralévő részére elmeszeljék ...

A mutatott játék pedig borzalmas volt ....minden mozdulatunkba benne volt a hibázás, és hibáztunk is 😕Big L
"I apologize to my teammates," Seymour said afterward. "I never want to do anything to hurt the team. You always want to protect yourself, but there's no excuse. ... I'm not sure why he [Roethlisberger] ran up on me. I just turned around and it was a natural reaction."

Seymour said he doesn't remember Roethlisberger saying anything to him.

Fentebb nyomta valaki a linket, Washington post cikkje.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Azt tudjuk hogy mit is mondhatott Big Ben - Sey-nek ?
Mondjuk nem kellene hogy a szezon hátralévő részére elmeszeljék ...

A mutatott játék pedig borzalmas volt ....minden mozdulatunkba benne volt a hibázás, és hibáztunk is 😕

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én nem vagyok ilyen borúlátó, mint Bruce, a pesszimistakirály. 😀 Kiderült, hogy a nagyfiúkhoz még kicsik vagyunk. A Steelerst pont rosszkor kaptuk meg, fel voltak nagyon baszva a múltkori 39 pontos szopásuk után, hiába voltak kihalva a falak, ezek ma bárkit lenyomtak volna. Ha jövő héten nem verjük meg a 3. QB-s meg a 3. centeres Miamit, akkor el lehet kezdeni parázni. Viszont Campbell mint kezdő felejtő. Annyira kezd Russelledni, hogy az hihetetlen, szerintem idő kérdése az ezüst 8-as mez a nyakba. 😀

McClain viszont tényleg gyönge, róla azt hittem hogy egyből fel fogja venni a ritmust, de nem, úgy néz neki is ez egy tanulóév. Lemondani azért nem kell róla, nálunk mindenkinek kell egy-két év (Aso, Huff, stb.)

Na mindegy én úgy vagyok vele, hogy húzzunk be még valahogy 3 meccset, legyen meg a 8-8, a többi dísz a tortán.Döme
Pontosan. Azért ha hiányzókkal is, de a liga egyik legjobb csapata ez a Stelers.
Gond akkor lesz, ha nem tudunk a Miami ellen visszatérni a mostani meccset megelőző formánkhoz.
Én már a 7-9 nek is örülök majd év végén és egy 8-8al elégedett lennék. Kicsit mindannyian elszakadtunk a win streak miatt és POról kezdtünk beszélni...azért ez még nem realitás.
Tovább kell javítani az OL-t, kéne egy igazi QB(bár QB drafttal várnék még egy évet...) és a fiatalokat tovább kell fejleszteni mindkét oldalon...az alapok tekintetében már valami remény azért van.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Az igazán durva az volt, amikor Campbell egy WR screen passz alkalmával 3 méterrel a WR előtt vágta földre a labdát. Azt hittem, nem hiszem el, amit látok, ha addig nem, de ott azonnal le kellett volna kapni...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csúnya verést kaptatok az szent, de Big-Sey pofonja Big-Benőkének igazi élményszámba ment 😀 😀ThundersNFL
Sey nyilatkozott valamit az esetről?

Mert olvasom hogy BB beszólt valamit, de azt sehol sem írják hogy pontosan mit mondott.Jan
http://voices.washingtonpost.com/early-lead/2010/11/richard_seymour_apologizes_--.html
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Csúnya verést kaptatok az szent, de Big-Sey pofonja Big-Benőkének igazi élményszámba ment 😀 😀ThundersNFL
Sey nyilatkozott valamit az esetről?

Mert olvasom hogy BB beszólt valamit, de azt sehol sem írják hogy pontosan mit mondott.