NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én szeretném azt hinni, hogy azért annál az 55%-nál azért több esélyünk van. Igazából akkor megvan a meccs, ha sikerülnek a futások és lesznek sikeres SCREEN passzaink. Onnantól kezdve meg már egy szaros JC is elég QB poszton, mert akkor HA dobál 2-3 normális passzt az egész meccsen akkor talán az elég (persze túloztam még mielőtt valami okos más fórumból megint belekötne 😊 ), de értitek mire gondolok. 😊
De hát valahol amit az előbb mondtam az evidensen triviális... 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerintem meg annyi az egésznek a kulcsa, hogy ha megfogják a futásainkat akk be kell cserélni Gradkowskit... Mert akkor nincs mese el kell kezdeni passzolni, még ha nincs is kinek. 😊
Pontokat kellene valahogy szerezni. A D-vel nagy bajok nem lesznek szerintem, ha visszajön Aso ha nem.TST
Igen a mi futásunk az egyik kulcs, nagyon remélem hogy sokkal több lehetőséget kap most RunDMC, ergo nem leszünk hátrányban, mert akkor ugye tényleg passzolni kell! Futásokkal fajinul lenn kell tartani az ő offensüket aztán kész!

20-25 futás legalább kell RunDMCnek, meg olyan 10-15 Bushnak! Ebből meg kell futni alaphangon is a 100 yardot a két futónak!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintem meg annyi az egésznek a kulcsa, hogy ha megfogják a futásainkat akk be kell cserélni Gradkowskit... Mert akkor nincs mese el kell kezdeni passzolni, még ha nincs is kinek. 😊
Pontokat kellene valahogy szerezni. A D-vel nagy bajok nem lesznek szerintem, ha visszajön Aso ha nem.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Felre ne ertsetek, tisztaban vagyok en azzal hogy ez nem lesz konnyu meccs, egy pillanatig sem nezem en le ezt a Miamit, sot, de azert a serulesek ra tudjak am nyomni a bejeget egy csapat teljesitmenyere, lasd a Dolphins Chicago elleni meccset, azt mondom csak hogy nekunk, nyerni kell, es a mostani helyzetben levo Dolphins ellen ha ez nem sikerul akkor nincs mirol beszelunk ami a tovabbjutast illeti, es ezt a jatekosok is nagyon jol tudjak, remelem epp ezert nem lesz hiany motivacioban es akarasban 😊 abban meg azert szerintem egyetertunk hogy mas kategoria a Steelers es a Dolphins jelen halyzetben, foleg ugy hogy most hazai palyan jatszunk 😊RaiderNation
Persze persze, más kategória, csak hát tele volt sérülttel a Steelers is! Sőt a meccs közben volt hogy 3 kezdő O fal játékosuk nem volt benn, és mindez úgy, hogy már a kezdő LT sem játszott alapból! 3. számú LT-vel kellett játszaniuk!

Szóval lehet hogy rányomja egy csapatra a bélyeget a sérülés, de lehet hogy pont feltámadnak, mint a Pittsburgh is!

Ha játszik Henne és Marshall is, akkor 50-50% az esély! Ha Thighpen kezd akkor 55-45% nekünk!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát el kell keserítselek, de a Steelers ellen is csoportelsőként álltunk és hát olyan nagyon hatalmas lökést ez nem adott!

A miami elég erős védelemmel rendelkezik azért és kurva jól futnak! Ha Thighpen lesz, akkor ő is fog néhány yardot futni, ha meg Henne, akkor erősebb lesz a passzjátékuk is jóval, ami ellen mi nem vagyunk éppen TOP-on mostanában!

Én nem mondanám ezt könnyű meccsnek, sőt egyre jobban félek tőle, de ha nem győzünk akkor már baj van!

A lényeg az, hogy a futójátékot megöljük teljesen, mert akkor csak passzokkal nem lesznek képesek legyőzni minket, mert abban benne van a hibalehetőség jobban! A Chargers sem tudott csupán passzokkal legyőzni! Tehát nagyon jó hogy Seymourt nem tiltották el! Viszont Aso érkezése is adhat egy kis upgrade-t a passzvédekezésnek!

Mindenesetre nem lefutott meccs, de az NFL-ben melyik az!? 😊
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Sajnos még nem realitás, hogy bárki ellen győzelmi eséllyel lépjünk pályára. Igazából, ha elkapjuk a Dolphins-t és esetleg a Broncos-t, akkor a 17.héten a Chiefs ellen sztem egy igazi ki-ki meccs lesz a csoport második helyéért a Chargers mögött. Ők sztem behúzzák a csoportot ismét, a Chiefs és mi még jók lehetünk egy 8-8 körüli eredményre.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Gyozzunk le mindenkit, akkor nem kell szamolgatni.Delonso_
Az igaz! 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Gyozzunk le mindenkit, akkor nem kell szamolgatni.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Amúgy J.Moss érkezésének egy pozitív vetülete az is, h vele együt jön a Denver playbook is...Rolni
Igen, ezt már írták korábban is, és ez valóban nagyon fontos, mert a Denvert le kell győzni mindenképpen, ha akarunk valamit, bár addig még van pár fontos meccs! De egyelőre a mostanit kell megnyerni!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Amúgy J.Moss érkezésének egy pozitív vetülete az is, h vele együt jön a Denver playbook is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Most rakjuk IR-re, aztán pihenjen, gyógyuljon fel teljesen, aztán majd az offseason-ban az OTA-kon és a pre meccseken bizonyítsa be, hogy van helye a keretben és akkor térjen vissza 100%-os állapotban!
Bruce
...és megint eltörik a lába...

http://nfl.fanhouse.com/2010/11/11/o-line-em-up-which-qbs-are-holding-the-ball-too-long/
Döme linkelte a kérdések topikban. Szerintem a fal teljesítményéről is jó képet ad, bár Grad sokszor kiszaladgál a zsebből.
De JC tényleg lassú...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Azért nem, mert először 6 hetet mondtak az orvosok hogy felgyógyul, tehát akkor 6 hétig vártak, hogy mi lesz! A 4. hét körül mondták, hogy kicsit lassabban halad a gyógyulása, lehet hogy csak a bye week után tud visszatérni. Aztán azóta már többször szóba került, hogy még mindig csak egyedül tud szaladgálni, de vissza-vissza tér a fájdalma és így még a bye week alatt sem tudott edzeni! Aztán múlthéten is mondták hogy egyre jobb, de most megint visszaesett és most már fölösleges várni, hogy mi lesz vele, mert inkább akkor gyógyuljon meg teljesen, aztán jövőre ha már megint megsérül, akkor ki lehet baszni! Azért még ő is fiatal és még lehet előtte egy-két jó év! A minimum fizujával meg nem oszt nem szoroz, hogy itt van!
Most rakjuk IR-re, aztán pihenjen, gyógyuljon fel teljesen, aztán majd az offseason-ban az OTA-kon és a pre meccseken bizonyítsa be, hogy van helye a keretben és akkor térjen vissza 100%-os állapotban!

Bár szerintem a két térdműtétével, már soha nem lesz a régi, de ha mégis, akkor nyerünk vele, amúgy meg nem vesztünk semmit! Csak mondjuk 10-11 meccsig egy roster helyet vesztettünk eddig. :/
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Remélem Moss csak azért jött, mert hirtelen kellett valaki és közben azért nézegetik a FA piacot. Shaughnessy viszont bizonyíthat, mert Moss nem fogja kiszorítani.

Van még rossz hír Scott kiesése mellett, mert Cable azt nyilatkozta, hogy Chaz lába nem javul és nem elképzelhetetlen az IR most már. Úgy látszik nem ő lesz idén a megváltó, de legalább már nem kell várnunk mint a messiást. Szomorú dolog ez, mert félelmetesen tehetséges... talán jövőre.peterbadbone
Azt nem értem, hogy akkor miért nem raktuk IR-re már szezon elején. Sejthették volna, hogy nem fog rendbejönni egy hét alatt...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Limitáltan edzett

Nnamdi Asomugha (Azt nyilatkozta Cable, hogy játszani fog Aso)
Tyvon Branch
Hiram Eugene
Robert Gallery (faszé sérült már megint :S)
Darrius Heyward-Bey
Zach Miller

Nem edzett:
Chris X. Johnson
Chaz Schilens (Igen valószínű, hogy megy IR-re, de akkor kell egy WR helyette)

Aso ha visszatér és ha Marshall is visszatér a Miamiba, akkor lehet egy jó kis harc közöttük, jó kis próba Aso-nak hogy tényleg felépült e! 😊

Jarvis Moss a 94-es mezt fogja viselni!

Lehet hogy Henne felépül a meccsre ellenünk, ez azért egy kicsit még nehezebbé teszi nekünk ezt a meccset, de ha nem nyerünk, akkor mehetünk a levesbe! Szóval mindegy ki kezd! Azért már Marshall és Henne visszatérése kicsit sok lenne nekünk! De így vagy úgy, győzni kell!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Remélem Moss csak azért jött, mert hirtelen kellett valaki és közben azért nézegetik a FA piacot. Shaughnessy viszont bizonyíthat, mert Moss nem fogja kiszorítani.

Van még rossz hír Scott kiesése mellett, mert Cable azt nyilatkozta, hogy Chaz lába nem javul és nem elképzelhetetlen az IR most már. Úgy látszik nem ő lesz idén a megváltó, de legalább már nem kell várnunk mint a messiást. Szomorú dolog ez, mert félelmetesen tehetséges... talán jövőre.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az a baja, hogy iszonyat hülye a felépítése
majdnem 6-7 magas és mellé csak 250 font

ehhez a magassághoz ez nevetségesés elvileg ugye elit passrusher volt egyetemen, de egyszerűen NFL szinten nincs meg a technikája, pass rush move-ok pl és mellé nagyon magasan van a súlypontja így nem jön ki DE-ben hogy gyors lenne.

Futás ellen meg még egy fullback is elnyomja mint a szart
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként mennyire szar lesz, ha véletlenül bejön, és nálunk jól fog játszani. 😛
Döme
Pont erre gondoltam én is, van precedens ilyenre. 😊xrace77
ha valakit nem marasztal JMD az önmagában jó ajánlólevél 😛

több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Egyébként mennyire szar lesz, ha véletlenül bejön, és nálunk jól fog játszani. 😛
Döme
Pont erre gondoltam én is, van precedens ilyenre. 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nem bírta a magaslati levegőt, talán nálatok a tengerszinthez közel jó lesz. 😛xrace77
Egyébként mennyire szar lesz, ha véletlenül bejön, és nálunk jól fog játszani. 😛

Nyilván senki nem apellál erre, de kis pénzért bőven elfér egy csávó, akit azért csak nem amiatt húztak az első körben pár éve, mert befenyítette Shanahant... Talán az hogy tényleg egy hullaegyszerű rendszerben tolhatja, jót tesz neki, ha nem, akkor nincs semmi.
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Most olvastam csak JArvis Moss.
Gigalol.
Mi az hogy egy jó meccse nem volt?
1 jó play-e nem volt még NFL karrierje alatt. Sőt tavaly abba akarta hagyni a focit.
Amikor pályára került akkor vagy nem csinált semmit vagy büntetést (vettek el miatta számtalan jó returnt például)
Iszonyatosan béna szegény. Mondom ezt úgy, hogy imádtam a játékát a Gatorsban és még idén is bíztam benne hogy lesz belőle valami. Ehhez képest még akkor sem tudta magát csapatba küzdeni amikor 3 egészséges OLB-nk volt. 4-3-ban is egy meccsen volt kezdő amikor mindenki megsérült rajta kívül.
2 fordulót nem fog megélni rosterenharomt
Belatta az eredmenytelenseget vagy volt neki valami kulonleges oka amiert abba akarta hagyni a jatekot ?RaiderNation
Nem bírta a magaslati levegőt, talán nálatok a tengerszinthez közel jó lesz. 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most olvastam csak JArvis Moss.
Gigalol.
Mi az hogy egy jó meccse nem volt?
1 jó play-e nem volt még NFL karrierje alatt. Sőt tavaly abba akarta hagyni a focit.
Amikor pályára került akkor vagy nem csinált semmit vagy büntetést (vettek el miatta számtalan jó returnt például)
Iszonyatosan béna szegény. Mondom ezt úgy, hogy imádtam a játékát a Gatorsban és még idén is bíztam benne hogy lesz belőle valami. Ehhez képest még akkor sem tudta magát csapatba küzdeni amikor 3 egészséges OLB-nk volt. 4-3-ban is egy meccsen volt kezdő amikor mindenki megsérült rajta kívül.
2 fordulót nem fog megélni rosteren
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Így is van, elfér, meg amúgy is kell egy DE backup Shaughnessy mögé!

Nem is tudom hogy jött fel, hogy ő most akkor LB backup-nak jön?
Egyértelmű hogy DE backup-nak jött, hogy Groves maradhasson a helyén!

Howard meg azért lett kegyvesztett, mert szerintem Marshall nem vele képzelte el a folytatást (és Morrisonnal sem, de ugy őt eltradeltük), viszont a gyorsasága még mindig lenyűgöző és emiatt a spec teamban kitűnő fegyver lehet valamint azért sérülések esetén is lehet rá számítani mint LB, mert nem annyira kutyaütő sztem! De Marshall jelenlegi rendszerébe nem illik, de első évben még nem akarta felforgatni a dolgokat, de ugye most az offseasonban érkeztek a DE/OLB típusú emberkék, akiket használni akart Marshall! Howardot meg lehet el akartuk adni, csak nem volt ellenérték és emiatt inkább megtartottuk, mert annál meg használhatóbb játékos.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hát Jarvis Moss gondolom minimum lóvéért jött, annyiért elfér. Meg hátha őt is csak JMD nem tudta felhúzni, és mi csinálunk belőle embert. 😛

Najó ettől nem félek, de backupnak azért nem rossz ő.Döme
Howard azért csak nem olyan fos,hogy bemenjen elé Moss.....ennyire szar senki nincsNewman
Azért nagyon más kaliber a 2 ember, Howard coverageben erős tipikus 4-3 LB, míg Moss egy DE, akit kineveztek LB-nek, de (elvileg) pass rush az erőssége. Mondjuk persze éppen csak ezt nem láttuk tőle az NFL-ben...Döme
Nyilván nem erre gondoltam,csak arra,hogy Moss egy jó meccset nem tett még le az asztalra,Howardnak azért volt egy pár 😊 (am se összehasonlítható a 2 játékosés nem csak stílusban 😊) Miért lett egyébként ennyire kegyvesztett Thomas,futás ellen ennyire ergya lenne?

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Moss elvileg nagyon tehetséges, szóval bármi lehet. Egyelőre hozza a Denver defense playbookot, ezért hozták. De igazából én is vittem volna a Kansas Citybe, pedig ha valami nem kell akkor DE meg LB nagyon nem kell. viszont minimum pénzért egy volt elsőkörös csoportbeli játékos nem kockázat. Lehet egy ilyen egyszerű rendszerben, mint a Raidersé még akár jól is játszik. Persze a pénztől függ minden amit mondtam.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Utánanéztem, backup DE lesz Scott helyett.