NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hát az biztos, hogy sok különbség nem lehet a posztok között...elfogadom a linkelt szaki véleményét...végül is ő szakértő vagy mi a szösz...

Satele szimpi nekem is, de nagyon érezhető volt a különbség középen amikor Veldheer volt a C. Lehet hasonló eredményt látnánk, ha Cooper helyén lenne egy bivaly RG Satele mellett. A kérdés úgyis az, hogy Cable-ék mennyire szeretik Satelet.
Ha Bruce mutat vmit nekünk is meccsen vagy csak nekik edzéseken akkor az RG poszt rendezve lehet. És Gallo és Bruce között lehet Satele is sokkal jobb lesz...nekem csak abból van már elegem, h mindig azt mondjuk, h idén nem volt jó, de majd jövőre ezért vagy azért jó lesz...persze lehet az lesz 😊

Ha úgy gondolja a staff, h Satele a nyerő(bár az, h Jared-et brakták helyére nem erre utal sztem) akkor jöjjön RT a 2. körben és 3.ban CB vagy egy lecsúszott QB

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Satele nekem is szimpi, meg snapaket sem ront (sok baj nincs vele), csak gyenge! Ezt lehet azért látjuk így mert egy vén CoopÁfész van mellette, vagy nem, de attól még számomra ez a nagy hibája. RT poszt számomra a legkisebb baj, mert Walker annyira nem rossz szerintem... Az a baj, hogy nagyon kontrasztos a fal közepe és jobb oldala... És pont rosszul... Mert a fal közepe Satelevel meg a CoopÁfésszel gyenge, a szél meg erős és lassú (és ezt azért mondom csak zárójelben, halkan, mert a szaros stream-en nem naon tudom megfigyelni a falat, utána meg nem nézem meg a meccset, mert kikapunk! 😛 ).
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát nagyon apró kis különbségek vannak itt a fontosságok tekintetében, de igazából azt kell nézni, hogy ha van egy elit LT-d és egy elit C-d, akkor arra írod meg a play-eket, hogy az ő elit tulajdonságait legjobban kihasználd, ha viszont egy elit RT-d és RG-d van, akkor meg arra!

Én még mindig azt mondom, hogy kell egy starter RT és vagy kell egy RG vagy Bruce Campbell-t kell megnézni, bár sztem Campbell megoldaná az RT posztot is, ha belejönne!

És lehet hogy nagyon elfogult vagyok, de Satele nekem szimpatikus és őt szeretném C-ként látni továbbra is!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
1. LT
2. RT
3. RG
4. LG
5. C

Így jönnek fontossági sorrendben az O Line posztok
http://sportsillustrated.cnn.com/2008/writers/ross_tucker/04/02/oline.rankings/index.htmlBruce
Ez már sokszor lett linkelve, szerény magánvéleményem, hogy az első kettő igaz, a két G meg a C nagyjából azonos súlyú poszt.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
1. LT
2. RT
3. RG
4. LG
5. C

Így jönnek fontossági sorrendben az O Line posztok
http://sportsillustrated.cnn.com/2008/writers/ross_tucker/04/02/oline.rankings/index.html
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én sem húznék 2. körös pick-el QB-t, mert egy project játékost későbbi körben is húzhatunk, nem kell elpocsékolni erre az első választásunkat, pláne úgy, hogy azzal egy első naptól kezdő C-OG-t lehet húzni, ami az egyik legnagyobb needünk. Egy több időt adó fal mögött JC is jobban passzolgatna és ha akkor sem lenne meggyőző következő évben jöhetne a megváltó! 😀 Kíváncsi leszek Aso sorsára is. Vajon megtartjuk vagy Al papa megpróbálja elcserélni? Én azt szeretném ha Raider-ként vonulna vissza és eddig úgy tűnt, h Al is ezen van, de vajon Nnamdi hogy érzi ezt? Megelégszik egy nem túl sikeres pályafutással és sok pénzzel, vagy trade-et kér és megpróbál olyan csapatba menni ahol gyűrűt nyerhet?

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
CB pick sanszos, mert az látszik, h Aso nélkül komoly gondok vannak, bár Walter McFaddenben sztem van még fantázia a rossz bebütálás ellenére és Ware is mutatott pozitív dolgokat...Routt vszeg marad majd, de CJnek sztem lehet kifele áll a szénája...

Na ez, h a C a legkevésbé fontos sztem abszolút nem igaz.
Sztem kb a C az LT mellett a legfontosabb poszt. Minden az ő kezén megy keresztül, ő adja a blokkokat mindenkinek, a futásnál is nagyon kritikus, h jól nyomjon és pass protectionnál is nagyon kritikus, h meglegyen a zseb közepe\eleje. Satele helyére kéne erősítés...ez lehet 2. vagy 3. kör esetleg FA, a lényeg, h kell vki...
Sztem C nagyobb needünk mint RT, mert Walker nem olyan rossz idén...

QB-t én inkább 2012ben húznék majd első körben az erősebb OL mögé...Rolni
Elég ha azt nézzük, hogy mentek a középső futások, mikor Veldheer volt a C... szóval tényleg fontos.

A QB kérdéssel az a baj, hogy akármikor húzzuk, úgyis egyből a mélyvízbe kerül, mert nincs kitől tanulnia.
Szerintem 2. körből is lehetne jó QB-t húzni, mert ott már nem csak a pénz a lényeg....BMG
Ez igaz, de a 2. körben idén lehetne jó C-t hozni aki a jövőre érkezőnek nagy segítség lehetne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
CB pick sanszos, mert az látszik, h Aso nélkül komoly gondok vannak, bár Walter McFaddenben sztem van még fantázia a rossz bebütálás ellenére és Ware is mutatott pozitív dolgokat...Routt vszeg marad majd, de CJnek sztem lehet kifele áll a szénája...

Na ez, h a C a legkevésbé fontos sztem abszolút nem igaz.
Sztem kb a C az LT mellett a legfontosabb poszt. Minden az ő kezén megy keresztül, ő adja a blokkokat mindenkinek, a futásnál is nagyon kritikus, h jól nyomjon és pass protectionnál is nagyon kritikus, h meglegyen a zseb közepe\eleje. Satele helyére kéne erősítés...ez lehet 2. vagy 3. kör esetleg FA, a lényeg, h kell vki...
Sztem C nagyobb needünk mint RT, mert Walker nem olyan rossz idén...

QB-t én inkább 2012ben húznék majd első körben az erősebb OL mögé...Rolni
Elég ha azt nézzük, hogy mentek a középső futások, mikor Veldheer volt a C... szóval tényleg fontos.

A QB kérdéssel az a baj, hogy akármikor húzzuk, úgyis egyből a mélyvízbe kerül, mert nincs kitől tanulnia.
Szerintem 2. körből is lehetne jó QB-t húzni, mert ott már nem csak a pénz a lényeg....
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Gondolkodás után mindenféle szempontból megvan a tervem 😊

A drafton az OL kell, hogy legyen a hangsúly nagyon komolyan. 2., 3. és még egy késöbbi körrel is OL draft kell.
Kell egy erős C és egy jófajta RT. Emellett én még hoznék egy G\T depth emberkét is. Maradék pick mehet depthre máshova.
FA piacról be kellene gyűjteni egy relatíve normális QB-t Jason mellé, de nem vmi nagy fizuért...és egyéb posztokra is hozhatnánk némi rutint(főleg WR posztra gondolok)...

Miért jó ez nekünk?
1. jobb fal mögött DMC is jobb lesz, illetve nem csak a gynege csapatok ellen lesz jó, ha erős az OL, valamint jobb fal mögött több ideje lesz a QBnek (Jason vagy más az mindegy). Idén ha még nyerünk 2 meccset sztem marad Cable, hiszen nem nagyon lesz esélyünk a nagy edzőt váltó csapatokkal versenyezni top jelöltért és vmi szarnál aki újra kezdni a dolgokat jobb Cable and co.
2. Stratégiai szempontból is fontos lenne a dolog, mert ha 2011ben rendbe tesszük a falat, tovább fejlesztjük az elkapó egységet akkor a 2012-es első körös pickel ledraftolhatnánk az új franchise QBnkat, akinek már relatíve ideális helye lenne egy fiatal, de jó OL mögött, egy fiatal, de alakuló elkapó gárdával és egy rendes Dvel...
3. Idén a 7-9 szép lenne és elég sztem a Cable megtartáshoz. A 2012-es szezonban javuló csapattal, de franchise QB nélkül még vszeg csak középmezőny leszünk. De egy középmezőnyben lévő fiatal csapat élére könnyebb minőségi HC-t szerezni, főleg, hogy van első körös pick-je a QBjának a kiválasztására is. Jim Harbaugh neve merül fel minden évben Raidersfalván és sztem 2012ben a felsorolt lépések után lenne realitása is a dolognak...Rolni
Természetesen ez alapdolog, hogy kell egy jó fal! De...

3 OL embert csak abban az esetben húzunk, ha ebből 2 a hátsó körökben van!
Az tuti hogy CB is lesz most húzva, mert abban nem vagyunk olyan jók és lassan Aso is kiöregszik már!
Lehet hogy most kéne húzni QB-t a második körben (Ponder)
Aztán a 3-ban jöhet egy RT, mert ott még simán lehet találni jót
Aztán jönne egy CB, majd egy C és még egy O line depth!

De ehhez az kell, hogy Bruce Campbell jól teljesítsen és Veldheer is fejlődjön! Galleryvel nem lesz baj sztem! És Satele is C-ként elfogadható, ha mellette jók az emberek (meg ugye a C a legkevésbé fontos falember!)

Jövőre még Campbell-el kell belevágni és Ponder had szokjon bele a dolgokba, majd ha a fal jobb lesz akkor ugye Campbell is tud meccseket nyerni.

Az edzői gárda váltását pedig én nem szeretném, amiatt amit leírtál, hogy inkább vigye végig amit elkezdett! És később se váltanék, mert ugye ha jönne Harbaugh, akkor a saját gárdáját hozná magával, majd elkezdenék a saját képükre formálni a csapatot, ami megint egy csomó idővel járhat!Bruce
CB pick sanszos, mert az látszik, h Aso nélkül komoly gondok vannak, bár Walter McFaddenben sztem van még fantázia a rossz bebütálás ellenére és Ware is mutatott pozitív dolgokat...Routt vszeg marad majd, de CJnek sztem lehet kifele áll a szénája...

Na ez, h a C a legkevésbé fontos sztem abszolút nem igaz.
Sztem kb a C az LT mellett a legfontosabb poszt. Minden az ő kezén megy keresztül, ő adja a blokkokat mindenkinek, a futásnál is nagyon kritikus, h jól nyomjon és pass protectionnál is nagyon kritikus, h meglegyen a zseb közepe\eleje. Satele helyére kéne erősítés...ez lehet 2. vagy 3. kör esetleg FA, a lényeg, h kell vki...
Sztem C nagyobb needünk mint RT, mert Walker nem olyan rossz idén...

QB-t én inkább 2012ben húznék majd első körben az erősebb OL mögé...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Cable azt nyilatkozta, hogy Shilens visszatér a héten és ha csak limitáltan is, de edzeni fog! Erre írta Vittorio Tafur, hogy hiszi ha látja! Mert már múlthéten is ez volt a hír, de mégis felejtős lett!

Mint ahogy már peterbadbone írta, valszeg megy IR-re Gradkowski, így a Chargers ellen Campbell kezd!

Asonál nagyon reménykednek, hogy játszhat a Chargers ellen! Millernél viszont nem!

Mindegy szerintem, mert Miller a sérülésével egy nulla és Aso is elég furcsa ebben a szerepben, hogy szopatják! Szóval inkább nem játszanak, aztán abból nincs baj!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Gondolkodás után mindenféle szempontból megvan a tervem 😊

A drafton az OL kell, hogy legyen a hangsúly nagyon komolyan. 2., 3. és még egy késöbbi körrel is OL draft kell.
Kell egy erős C és egy jófajta RT. Emellett én még hoznék egy G\T depth emberkét is. Maradék pick mehet depthre máshova.
FA piacról be kellene gyűjteni egy relatíve normális QB-t Jason mellé, de nem vmi nagy fizuért...és egyéb posztokra is hozhatnánk némi rutint(főleg WR posztra gondolok)...

Miért jó ez nekünk?
1. jobb fal mögött DMC is jobb lesz, illetve nem csak a gynege csapatok ellen lesz jó, ha erős az OL, valamint jobb fal mögött több ideje lesz a QBnek (Jason vagy más az mindegy). Idén ha még nyerünk 2 meccset sztem marad Cable, hiszen nem nagyon lesz esélyünk a nagy edzőt váltó csapatokkal versenyezni top jelöltért és vmi szarnál aki újra kezdni a dolgokat jobb Cable and co.
2. Stratégiai szempontból is fontos lenne a dolog, mert ha 2011ben rendbe tesszük a falat, tovább fejlesztjük az elkapó egységet akkor a 2012-es első körös pickel ledraftolhatnánk az új franchise QBnkat, akinek már relatíve ideális helye lenne egy fiatal, de jó OL mögött, egy fiatal, de alakuló elkapó gárdával és egy rendes Dvel...
3. Idén a 7-9 szép lenne és elég sztem a Cable megtartáshoz. A 2012-es szezonban javuló csapattal, de franchise QB nélkül még vszeg csak középmezőny leszünk. De egy középmezőnyben lévő fiatal csapat élére könnyebb minőségi HC-t szerezni, főleg, hogy van első körös pick-je a QBjának a kiválasztására is. Jim Harbaugh neve merül fel minden évben Raidersfalván és sztem 2012ben a felsorolt lépések után lenne realitása is a dolognak...Rolni
Természetesen ez alapdolog, hogy kell egy jó fal! De...

3 OL embert csak abban az esetben húzunk, ha ebből 2 a hátsó körökben van!
Az tuti hogy CB is lesz most húzva, mert abban nem vagyunk olyan jók és lassan Aso is kiöregszik már!
Lehet hogy most kéne húzni QB-t a második körben (Ponder)
Aztán a 3-ban jöhet egy RT, mert ott még simán lehet találni jót
Aztán jönne egy CB, majd egy C és még egy O line depth!

De ehhez az kell, hogy Bruce Campbell jól teljesítsen és Veldheer is fejlődjön! Galleryvel nem lesz baj sztem! És Satele is C-ként elfogadható, ha mellette jók az emberek (meg ugye a C a legkevésbé fontos falember!)

Jövőre még Campbell-el kell belevágni és Ponder had szokjon bele a dolgokba, majd ha a fal jobb lesz akkor ugye Campbell is tud meccseket nyerni.

Az edzői gárda váltását pedig én nem szeretném, amiatt amit leírtál, hogy inkább vigye végig amit elkezdett! És később se váltanék, mert ugye ha jönne Harbaugh, akkor a saját gárdáját hozná magával, majd elkezdenék a saját képükre formálni a csapatot, ami megint egy csomó idővel járhat!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Gondolkodás után mindenféle szempontból megvan a tervem 😊

A drafton az OL kell, hogy legyen a hangsúly nagyon komolyan. 2., 3. és még egy késöbbi körrel is OL draft kell.
Kell egy erős C és egy jófajta RT. Emellett én még hoznék egy G\T depth emberkét is. Maradék pick mehet depthre máshova.
FA piacról be kellene gyűjteni egy relatíve normális QB-t Jason mellé, de nem vmi nagy fizuért...és egyéb posztokra is hozhatnánk némi rutint(főleg WR posztra gondolok)...

Miért jó ez nekünk?
1. jobb fal mögött DMC is jobb lesz, illetve nem csak a gynege csapatok ellen lesz jó, ha erős az OL, valamint jobb fal mögött több ideje lesz a QBnek (Jason vagy más az mindegy). Idén ha még nyerünk 2 meccset sztem marad Cable, hiszen nem nagyon lesz esélyünk a nagy edzőt váltó csapatokkal versenyezni top jelöltért és vmi szarnál aki újra kezdni a dolgokat jobb Cable and co.
2. Stratégiai szempontból is fontos lenne a dolog, mert ha 2011ben rendbe tesszük a falat, tovább fejlesztjük az elkapó egységet akkor a 2012-es első körös pickel ledraftolhatnánk az új franchise QBnkat, akinek már relatíve ideális helye lenne egy fiatal, de jó OL mögött, egy fiatal, de alakuló elkapó gárdával és egy rendes Dvel...
3. Idén a 7-9 szép lenne és elég sztem a Cable megtartáshoz. A 2012-es szezonban javuló csapattal, de franchise QB nélkül még vszeg csak középmezőny leszünk. De egy középmezőnyben lévő fiatal csapat élére könnyebb minőségi HC-t szerezni, főleg, hogy van első körös pick-je a QBjának a kiválasztására is. Jim Harbaugh neve merül fel minden évben Raidersfalván és sztem 2012ben a felsorolt lépések után lenne realitása is a dolognak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Sztem is még Al irányítja itt a dolgokat. Nem véletlenül nincs még GM a csapatnál. Nem engedi az öreg el a Raiders-t. Az első körös pickeket tuti ő választja és ezzel már a legfőbb tégláit az újjáépítésnek ki is lőttük. Ha ebbe belenyúl akkor miért ne határozná meg a D# felállását esetlegesen a play hívásait is, nem hiába nincs itt 3-4es D# pl. , pedig anno ugye Ryan nagyon azt szeretett volna építeni. Persze most úgy tűnik kicsit visszább vett az öreg, de még nem vette le a kezét teljesen a csapatról.

Azonban nem csak ő itt a hibás, Cable is vastagon benne van abban, hogy az OL olyan katasztrófa amilyen, pedig elvileg az az ő "szakterülete". Én azt mondom, h Először azt kell rendbe tenni. Miután kiderült, h Gallery nem jó OT és elküldték Sims-t akkor kellett volna behúzni egy elit LT-t. Most ugyanott tartunk mint akkor, de eltelt azóta pár év. Most minden pénzt és energiát arra kell fordítani, h összeállítsunk egy kiegyensúlyozott falat. Mindenekelőtt be kell dobni a mélyvízbe BC-t. Először RG-ben kell megnézni mit tud, Cooper már a múlt. ennyire nem lehet "nyers" a srác, hogy ne lehetne bedobni egyszer-egyszer. Ha kiderül, h nem ér semmit akkor legalább tisztában leszünk azzal, h még egy hiányposztunk van a falban. Ameddig az OL nincs rendben, kár azon gondolkodni, h a QB vagy a WR a gyengébb a csapatban.


Grad sérülése súlyosnak tűnik, lehet IR lesz a vége. Aso és Miller sincs jó állapotban, sztem egyiküket sem kellene erőltetni a Chargers ellen. Ha Henne szopatta Aso-t akkor Rivers mit művelne vele? A vereség így is úgy is kinéz, Routt, Ware, WMC vagy Aso szívja be a nagy playeket tök mindegy. Azért bízom abban, h feltámad a csapat és behúz még egy-max 2 győzelmet, mert azért jobbak mint eddig, de sem csoportgyőzelemről, sem PO-ról nem lehet itt szó.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hogy valami jó is legyen

Jacoby Fordra tessék szavazni a Rookie of the Week szavazáson 😊

http://www.nfl.com/partner?partnerType=rookies
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én nekem csak az a bajom ebben a csapatban, hogy ASO-n és Lechler-en kívül senki nem teljesít jól folyamatosan! Nem is az, hogy jól de néha meg elfogadhatóan sem! Persze ez mindig attól is függ, hogy nyerünk e vagy vesztünk, de ez sincs mindig így. Az alapvető gondok attól még ugyanúgy fennállnak. Nekem az a baj ezekkel a drafkoncentrikus 😊 elképzelésekkel, hogy NÁLUNK ez nem igazán jött be (bár ne legyen igazam, sőt ne legyen!!! ), mert belegondoltok az utóbbi év első köröseink közül (nem mintha csak azok számítanának, csak hát mégis franchise playerekben gondolkodik ezekben a srácokban az ember) csak DMC a használható egyedül kb a 3. évében... :/ Ezt meg lehet fogni Al-re, de attól még belenyúlunk rendszerint... Vagy tökmind1 kit húzunk, mert úgy is elrontjuk őket! (csak vicc volt! 😀 ) Igazából nem nagyon számít, hogy lobogtatja az orcámat itt a huzat, mert kábé ugyanarra gondolunk... Kellene még 4-5 használható játékos a mindenki által köztudott hiányos posztokra a darftról, free agent piacról vagy akár a Holdról teljesen mindegy. Akkor jó kis csapat lenne ez, mert talán kialakulna valami a játék képében. És azután nem jönne szóba az, hogy szarul megy a csapatnak vagy jól, jó edzőink vannak avagy sem, most jó játékosain vannak vagy nem, van e arculata az OAK-nak vagy nincs.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
De ezeket amúgy honnan veszed, hogy Al nem engedi a védelmet máshogy játszani! Sztem már nincs akkora beleszólása ebbe és amúgy azt veszem észre, hogy már magába a játékosok dolgába sem szól bele!

Szerette volna ha JC a kezdő, de Cable-ék végigvitték hogy Grad legyen! Nem jött be! Ez nem az öreg hibája!

Korábban írtam mondjuk, hogy addig van szerencsénk, amíg itt van az öreg, mert minden rosszat rá lehet kenni! De ha nem lenne és ilyen lenne a csapat, akkor meg lenne más bűnbak! Szerintem már elég háttérben van azért Al, de érthető módon azért ragaszkodik a csapatához (én is ezt tenném), de olyan szintű belepofázásai sztem már nincsenek mint a 80-as 90-es években voltak!Bruce
Onnan veszem, hogy Marshall más Dt játszott mielőtt idejött...blitz van már, de mantoman kinyír minket...Rob Ryan Dje is iszonyat gyengus volt többnyire, most Clevelandban másképp néz ki az a DC is...

Kevesebb dologba szól bele szerencsére, ez látszott a drafton is, de még mindig belemaszatol sztem...egyszerűen nem tudom elhinni, h egy edzői stáb nem látná be, h nincs emberanyagunk ehhez a Dhez.
Run D kezd összeállni, front 7 kezd jó lenni és sztem a sec is rendben lenne ha több zonát tolnánk...
Rolni
Természetes hogy nem ezt játszotta Marshall, amit itt, mert itt más csapat van, mások az erősségek, mások a gyengeségek! Itt most a fal (hála Waufle-nek) az egyik fő erősség, így erre kellett kitalálni a playeket.
Amúgy a folyamatos emberezés is hülyeség, mert nem emberezünk folyamatosan, sok zóna védekezést alkalmazunk, de egyszerűen passz ellen most nem vagyunk hatékonyak, de ez azért van, mert idén már jóval több passz play-t hívnak ellenünk. Emlékezhettek amikor liga elit passz védekezők voltunk, de akkor szinte mindenki csak futott ellenünk, mert nem volt szükség másra! Most meg sokat kell passzolni, mert az utóbbi időben megfogjuk a futások nagy részét!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát azért egy kezdő szintű WRünk sincs! Elég nagy probléma az én meglátásom szerint. És az nem fér bele, hogy DMC hozza csak a yardokat. Mondod, hogy Murphy meg Ford jó, de meddig? Murphy nem jó első számúnak, de kitudja hátha ( 😀 ). Ford. Ford? 2 jó meccse volt! Ha ( 😀 ) lesz még jó néhány a szezonban akkor okké! DHB fejlődött? Szerintem nem. A szezon elején úgy tűnt, hogy talán lesz valami idén, de nem idén sem. Majd jövőre hátha ( 😀 ) Ide előbb ha C-t nem is, de RG-t vagy RT-t hoznék, ha ( 😀 ) nem jönnek be, de ehhez ki is kellene próbálni őket még most idén... Howard, Groves meg a többiek ilyen jók lennének???? Én nem így látom! McLainnek is ez volt az első elfogadható meccse a szezonban az egy két nagyobb hittől eltekintve. Majd hátha ( 😀 ) jövőre. Na mind1 az a lényeg, hogy mindig majd talán jövőre befutnak nálunk az arcok. Jah csak így, hogy lesz végre csapat is??? 2-3 free agent igazolással, meg egy tűrhető draftal már lenne azért keresnivalónk. Még igazából a fal bal oldala is kérdéses, mert Gallery az egyetlen "normális" falember. Jared is még fiatal, ha fejlődik az oké, de mindenki hátha, meg fejlődik... Ez azé... Nem azt mondom, hogy be kell vásárolni a free agentekből, meg tényleg fiatalok még a srácok, csak amíg ők beérnek addig a most használható playáink kiöregednek. És nem vagyunk olyan jók, hogy egy olyan szinten játszunk, hogy ők is hamarabb érnének be! De tudnánk, ha használnák az edzők egy kicsit a fejüket a hívásoknál. Egy kis gógyi kellene na! 😊TST
Ezzel az erővel azt is lehetne írni, hogy mi a garancia arra hogy hozol ide jól bevált veteránokat FA-ról és ők jól is teljesítenek?
Ugyanúgy semmi!

Ford jelenleg jól nyomja, szorgalmas, jók a kezei, rohadt gyors!
Murphy a legjobb elkapónk idén, magas, egész gyors és még ő is fiatal tehát fejlődhet!
DHB az offseasonban mutatott jeleket és nagyon nagyon szorgalmas, sajnos egy sérülés hátráltatja, de szerintem jóval többet mutat idén mint tavaly!
A többiekről nem nagyon lehet beszélni, de én még nem temetném Chaz-t, ha a következő szezonban sem virít semmit, akkor igen!

Az amit mondasz, hogy a most használható játékosok, addigra kiöregszenek, ez igaz, de egy fiatalt sokkal könnyebb beépíteni egy olyan csapatban ahol vannak jó öreg játékosok, mint egy olyanba ahol mindig változik a keret, mert hozzák a sok FA-t.

Én a mostani draftot felhasználnám az Offense erősítésére, a def-re nem igazán költenék, max 1-2 embert a hátsó körökben! A kezdőink sztem egészen megfelelőek, sőt még a def-falban vannak olyan cserék is akik jók és a sec-ben szintén (Mitchell).

Az is egy érdekes kérdés, hogy a playhívás e a rossz, avagy a végrehajtás?
Amikor minden bejön, akkor úgy tűnik, hogy de jó playeket hívnak az edzők, de ez sem maradéktalanul igaz! Bejön egy jó blokk és ott a szabad terület, jóhogy akkor már 10 yardot megfut egy McFadden szintű játékos. Egy jó ütemben hívott passzjátéknál ott van a hibázási lehetőség (1 nem pontosan dobja a QB, 2 nem kapja el az elkapó, 3 nem azt a route-ot futja az elkapó). Szóval ha a végrehajtás jó, akkor a playhívás is, mert azt látod hogy milyen jól megy! De ez ennyire nem egyszerű! Lehet hogy vannak hülye döntések, sőt biztos hogy vannak, de ezek mindenhol vannak!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
De ezeket amúgy honnan veszed, hogy Al nem engedi a védelmet máshogy játszani! Sztem már nincs akkora beleszólása ebbe és amúgy azt veszem észre, hogy már magába a játékosok dolgába sem szól bele!

Szerette volna ha JC a kezdő, de Cable-ék végigvitték hogy Grad legyen! Nem jött be! Ez nem az öreg hibája!

Korábban írtam mondjuk, hogy addig van szerencsénk, amíg itt van az öreg, mert minden rosszat rá lehet kenni! De ha nem lenne és ilyen lenne a csapat, akkor meg lenne más bűnbak! Szerintem már elég háttérben van azért Al, de érthető módon azért ragaszkodik a csapatához (én is ezt tenném), de olyan szintű belepofázásai sztem már nincsenek mint a 80-as 90-es években voltak!Bruce
Onnan veszem, hogy Marshall más Dt játszott mielőtt idejött...blitz van már, de mantoman kinyír minket...Rob Ryan Dje is iszonyat gyengus volt többnyire, most Clevelandban másképp néz ki az a DC is...

Kevesebb dologba szól bele szerencsére, ez látszott a drafton is, de még mindig belemaszatol sztem...egyszerűen nem tudom elhinni, h egy edzői stáb nem látná be, h nincs emberanyagunk ehhez a Dhez.
Run D kezd összeállni, front 7 kezd jó lenni és sztem a sec is rendben lenne ha több zonát tolnánk...

Én még mindig a WR posztot érzem legkevésbé fontosnak!

Murphy jó! Ford jó! Chaz kicsit kérdőjel, de ha tud játszani akkor jó szokott lenni! DHB is fejlődött azért tavalyhoz képest!

Én nem pazarolnék erre a posztra egy pick-et sem!

OLB-vel sem értek egyet, ott van Scott és Howard is meg Goethel is akik bevethetők, ha nagy a szar a palacsintában!

A falról is leírtam a véleményem! Addig nem kell se RT se RG ameddig nem láttuk hogy ott tudnak e jól játszani az előbb említett játékosok (Mario és Bruce Campbell)Bruce
WR posztra én kb 4 körbe hoznék vkit...eddig Murphy és Ford bevált 😊
Chaz nálam már kuka ezzel a porcelán testtel...DHB, Murph és Ford potenciál ügyileg nagyon jók, de kéne egy possession arc...
És azért azt se felejtsük el a WRek leírásánál, h nem tudnak egy QBval összeszokni ez a folyamatos cserélgetés miatt és ez főleg fiatal WReknél nagyon rossz...nem alakul ki köztük a timing...wrek sokat sérültek, QB meg mindig más...

OLB sztem se kell...Wimbley bevállt, Scott,Groves vállalható, de ami a fontos, h Goethel jól néz ki sztem WLB poszton. Wimbley és McClain mellé kell egy kisebb, gyorsabb LB sztem aki azért odabasz és szerel nem úgy mint Howard...

BC-t ki kéne próbálni még idén, h lássuk mink van. Neki a jövő évre még tuti helye lenne nálam.
Henderson nálam csak LT back upként maradhatna ócsoért...az, h nem próbálják RT poszton azt sejteti,h nem fekszik neki a dolog. Nálam Satele-nek sincs biztos helye, mert továbbra sem meggyőző amit futáshoz hozzátesz...Kellene egy erős C...
RTbe is kéne ember Walker elé valóban.

Ha FAk közül sikerülne egy C(Ryan Kalil??) vagy egy RT(Tyson Clabo), akkor esetleg 2. körben vagy 3. ban lehetne QBt hozni és a másikkal a hiányzó OL-t. 2. v. 3. körös QB képes lehet változást hozni hamar...pl:McCoy
2. körbe esetleg vmelyik 1ből kicsúszó srác megcsíphető lehet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ha szar a QB, nincs passzjáték. Ha szarok a WR-ek, akkor nincs kinek passzolni, akár jó a QB, akár nem. Ha az OL szar, akkor azért nem lehet rendesen passzolni. De ha szar a QB, akkor tökmindegy, milyen az OL. Szóval ez egy kurva nagy ördögi kör!

Itt a QB poszton van a legnagyobb gond. Nem az NFL szinttel van a baj, mert ha nem lennének alkalmasak rá, akkor nem kerültek volna be a ligába, vagy nem húzták volna eddig.
JC-nek meglennének az adottságai, de nem vezéregyéniség és hát eléggé töketlen szegény.
Gradkowski viszont gyenge, és lassúak a passzai, ez eléggé nyilvánvalóvá vált tegnap. Az INT-ök is ebből lettek, rendszerint a WR-ek mögé ment a passz...
A WRcorpban szerintem nagy potenciál van, csak még be kell érniük, és kell aki odadobja nekik a labdát. Ford nagyon tetszik, olyan a hozzáállása, mint DHB-nek, de neki jók a kezei is.
Az OL-be szerintem csak egy gyors RT kell, mert Walker nagyon lassú. RG-be meg jöjjön BC.

A runD kezd összeállni, csak ezeket a pillanatnyi figyelmetlenségeket kéne kiküszöbölni és akkor a nagy futásokat is el lehetne kerülni.
A secondary... nos, a safetykkel nem is lenne gond, csak Huffot kéne megtanítani egy az egyben szerelni.
A CB-knél nem a képességekkel van baj, hanem a man-to-mannel. Zonázással szerintem sokkal hatékonyabbak lennének, mert emberfogásnál már egy rossz lépés is bajokat okozhat...
Asoval meg az a gond, hogy kurva jó volt, és nem mertek rádobni, de közben öregedett és talán "elkényelmesedett" egy kicsit (meg most nem volt 100%, de azt hiszem ez az a liga, ami ezt nem tolerálja)

A futással meg nem tudom mi lett... meg úgy az egész offense-zel.
Mentális gondok? Akkor ideje szólni egy pszichológusnak!

A Chargers tegnapi teljesítményét látva nincs sok esélyünk. Még a Denver, KC hozható maximum, ha nem áll megint össze a csapat.

Csak az a rohadtul frusztráló, hogy mindig a következő szezonban kell bízni... 😕
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát azért egy kezdő szintű WRünk sincs! Elég nagy probléma az én meglátásom szerint. És az nem fér bele, hogy DMC hozza csak a yardokat. Mondod, hogy Murphy meg Ford jó, de meddig? Murphy nem jó első számúnak, de kitudja hátha ( 😀 ). Ford. Ford? 2 jó meccse volt! Ha ( 😀 ) lesz még jó néhány a szezonban akkor okké! DHB fejlődött? Szerintem nem. A szezon elején úgy tűnt, hogy talán lesz valami idén, de nem idén sem. Majd jövőre hátha ( 😀 ) Ide előbb ha C-t nem is, de RG-t vagy RT-t hoznék, ha ( 😀 ) nem jönnek be, de ehhez ki is kellene próbálni őket még most idén... Howard, Groves meg a többiek ilyen jók lennének???? Én nem így látom! McLainnek is ez volt az első elfogadható meccse a szezonban az egy két nagyobb hittől eltekintve. Majd hátha ( 😀 ) jövőre. Na mind1 az a lényeg, hogy mindig majd talán jövőre befutnak nálunk az arcok. Jah csak így, hogy lesz végre csapat is??? 2-3 free agent igazolással, meg egy tűrhető draftal már lenne azért keresnivalónk. Még igazából a fal bal oldala is kérdéses, mert Gallery az egyetlen "normális" falember. Jared is még fiatal, ha fejlődik az oké, de mindenki hátha, meg fejlődik... Ez azé... Nem azt mondom, hogy be kell vásárolni a free agentekből, meg tényleg fiatalok még a srácok, csak amíg ők beérnek addig a most használható playáink kiöregednek. És nem vagyunk olyan jók, hogy egy olyan szinten játszunk, hogy ők is hamarabb érnének be! De tudnánk, ha használnák az edzők egy kicsit a fejüket a hívásoknál. Egy kis gógyi kellene na! 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát persze ez a baj, hogy nem egy őstehetség a fiú, de szerintem dolgozik keményen és magához képest fejlődik!

Persze gáz, hogy első körös fizut kap és labdát meg nem, de hátha belejön még, én bízom benne!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én még mindig a WR posztot érzem legkevésbé fontosnak!

Murphy jó! Ford jó! Chaz kicsit kérdőjel, de ha tud játszani akkor jó szokott lenni! DHB is fejlődött azért tavalyhoz képest!

Én nem pazarolnék erre a posztra egy pick-et sem!

OLB-vel sem értek egyet, ott van Scott és Howard is meg Goethel is akik bevethetők, ha nagy a szar a palacsintában!

A falról is leírtam a véleményem! Addig nem kell se RT se RG ameddig nem láttuk hogy ott tudnak e jól játszani az előbb említett játékosok (Mario és Bruce Campbell)Bruce
Poén, hogy az elsőkörös van az azért fejlődött ő is kategóriában 😀
Ha azt a draftot nem szúrjátok el (Crabtree mondjuk DHB helyett) sokkal előrébb lennétek 😕
(Vagy neadjisten Freeman)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én még mindig a WR posztot érzem legkevésbé fontosnak!

Murphy jó! Ford jó! Chaz kicsit kérdőjel, de ha tud játszani akkor jó szokott lenni! DHB is fejlődött azért tavalyhoz képest!

Én nem pazarolnék erre a posztra egy pick-et sem!

OLB-vel sem értek egyet, ott van Scott és Howard is meg Goethel is akik bevethetők, ha nagy a szar a palacsintában!

A falról is leírtam a véleményem! Addig nem kell se RT se RG ameddig nem láttuk hogy ott tudnak e jól játszani az előbb említett játékosok (Mario és Bruce Campbell)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
DHB t lassan el lehetne felejteni, iszonyat ugyetlen az a gyerek, murphy meg nem tud egyenlore 1. wr lenni. mAsodiknak idealis.
WR OLB C RT RG ezek mind kellenek. Es lehet mit javitani a seconderyn is.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Mintha JC megváltaná a világot... Arról a 3 wines győzelmi sorozatról meg inkább ne beszéljünk, mert ahhoz nem nagyon kellett QB! Sztem QB még ráér! Előbb kellene egy normális wr, meg egy bika C ha bejön Campbell! Akár a free agentek közül majd valakit (nem mindig muszáj szerintem draftolni, mert azok még mindig csak project playerek) Jah meg egy normális CB-t Aso mellé, mert Routt hulladék, CJ meg említésre sem méltó! Saftey-k hellyek közzel elmennek, jah meg Groves helyére egy OLB-t! Mégegyszer mondom, hogy egy Linebackert nem pedig egy Groves-ot! 😊