Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Las Vegas Raiders

40 feliratkozó

több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
McClain valszeg nem játszik a hétvégén emiatt a fegyveres affér miatt, mert a csapat eltiltja. Így Blackstock fog kezdeni, ami túl sok jót nem sejtet. Faszé kell hülyeségeket csinálni.
Bruce
Ezt hol olvastad??
Én ilyet nem látok sehol...Hue nyilatkozta, h beszélget vele és nem vár az NFL-re, de ennyi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
McClain valszeg nem játszik a hétvégén emiatt a fegyveres affér miatt, mert a csapat eltiltja. Így Blackstock fog kezdeni, ami túl sok jót nem sejtet. Faszé kell hülyeségeket csinálni.

Five probable

Oakland Raiders DL Lamarr Houston (knee), S Michael Huff (ankle), CB Chris X. Johnson (hamstring, groin), S Michael Mitchell (ankle) and DL Richard Seymour (knee) are listed as probable for Week 13. Johnson practiced in full Friday, Dec. 2, while the others were limited.

Five questionable

Oakland Raiders PK Sebastian Janikowski (hamstring), DL Tommy Kelly (toe), LB Rolando McClain (ankle), DL Trevor Scott (shoulder) and LB Kamerion Wimbley (hamstring) are listed as questionable for Week 13. Kelly and McClain did not practice Friday, Dec. 2, while the others were limited.

Six ruled out

Oakland Raiders QB Jason Campbell (collarbone), WR Jacoby Ford (foot), WR Denarius Moore (foot), RB Darren McFadden (foot), RB Taiwan Jones (hamstring) and DL Jarvis Moss (hamstring) did not practice Friday, Dec. 2, and are ruled out for Week 13.
több mint 14 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Rosszalkodunk, rosszalkodunk??!

http://www.nbcbayarea.com/news/local/Raiders-Rolando-McClain-at-Scene-of-Alabama-Shooting-134852508.htmlTST
Eléggé vad lett a feje az első képen 😀

nem kéne elkezdenie Dzámárkuszosodnia, pont kezd okosan és jól játszani+ a védelem vezére viselkedjen már úgy mintha nem lenne 22 éves 😊


több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
McClain fasze lovoldozik...maradjon a rb daralasnal...

Misdemeanor a charge ellene, igy remelhetoleg penz buntivel es ejnye-bejnyevel megussza...

De azert el kene beszelgetni vele vkinek...Ray Lewishoz beutalnam egy kis beszelgetesre es par sallerre

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
TST Las Vegas Raiders 1 488 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Rosszalkodunk, rosszalkodunk??!

http://www.nbcbayarea.com/news/local/Raiders-Rolando-McClain-at-Scene-of-Alabama-Shooting-134852508.html
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Jah és visszatért már múlt héten is C.Johnson, aki csak kiegészítő szerepet kapott a Bears ellen, de most már valszeg több szerepet is fog kapni, hogy visszarázódjon.
Egyébként azt nem tudom, hogy DVD-vel mi van, mert hogy nem tudta visszaszerezni a kezdő posztot, hiszen Lito volt a kezdő, de akkor a Miami ellen az összes CB-nk bevethető lesz, mind az 5 😀 (Routt, Sheppard, Johnson, DVD, McCann)Bruce
Azért McCann mint CB nem kéne 😊

DVD-t Sheppard sztem a rutin miatt előzi meg a DCn...

Seymour legrosszabb esetben mint szituációs pass rusher játszik mint Bears ellen és McClain is tolja majd, remélhetőleg most már jobban bírja majd a lába...

Moore, Ford, DMC és Taiwan sztem nem lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Jah és visszatért már múlt héten is C.Johnson, aki csak kiegészítő szerepet kapott a Bears ellen, de most már valszeg több szerepet is fog kapni, hogy visszarázódjon.
Egyébként azt nem tudom, hogy DVD-vel mi van, mert hogy nem tudta visszaszerezni a kezdő posztot, hiszen Lito volt a kezdő, de akkor a Miami ellen az összes CB-nk bevethető lesz, mind az 5 😀 (Routt, Sheppard, Johnson, DVD, McCann)
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Szerintem Seymour és McClain vállalni fogja a játékot mint eddig mindig.

DMC és Ford valszeg nem.

Moore nagy kérdőjel még.

És hát ugye Taiwan is kellene hogy jöjjön vissza, hogy vegyen egy kis terhet le Bushról, mert a támadó snapek majdnem mindegyikében fenn volt Bush... Ezt meg nem lehet bírni hosszú távon azért.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
RIP

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
RIP

http://en.wikipedia.org/wiki/Chester_McGlockton
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Darren McFadden is not practicing once again. Don't count on him playing Sunday.
Jacoby Ford and Taiwan Jones are not practicing today, either.
Richard Seymour and Rolando McClain are not on the practice field.

Denarius Moore returns to practice.
Marcel Reece and Manase Tonga are practicing. Fullbacks accounted for, ready to roll.
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
RIP McGlocktondeacon75
Csak 42 éves volt...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
RIP McGlockton
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
A 6 FG után természetesen Janikowski az AFC Special Teamer of the Week.
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Hát én is el tudnék képzelni egy jobb DC-t, mert nekem a mostani megoldás nem teljesen jó, hiszen azért elég jó játékosaink vannak, akikkel tényleg többet lehetne elérni. Bár ha úgy vesszük azért Curry pl jó ebben a rendszerben és ez Chuck-nak köszönhető igazából, mert szabadabban játszhat mint eddig a Seahawksban és úgy látszik ez jól megy neki. Bár az is lehet hogy csak kellett neki a váltás, de ez már nem fog kiderülni.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Chuch nem DCnek lett felvéve csak miután senki nem jött kinevezték...ilyen B opció volt kb.
Hue elég értelmes pali és kurvára látható, h Chuch nincs a helyzet magaslatán a 2. félidőkben főleg...én nagyon hiszem, hogy új DCnk lesz...
Házon belül necces...Waufle nem DC alkat...eddig nem lett már nem lesz sztem...edze "csak" a DL-t...Biekert, Woodson még nem elég rutinosak, nincs kellő tudásuk még...

Sztem ha jönne egy igazán jó DC nagyon komoly eredményeket lehetne elérni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Ha már DC kérdés, szerintetek nincs esély arra, hogy az esetleges váltást házon belül oldjuk meg? Waulfe esetleg?

Azt elfelejtettem, h sztem nem lesz DC váltás, csak ha innen nem jutunk PO-ba.peterbadbone
Szerintem nem lesz semmilyen váltás, mert az öreg már nem tud tisztogatni 😕
Bár ki tudja, ha jön egy GM...
több mint 14 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha már DC kérdés, szerintetek nincs esély arra, hogy az esetleges váltást házon belül oldjuk meg? Waulfe esetleg?

Azt elfelejtettem, h sztem nem lesz DC váltás, csak ha innen nem jutunk PO-ba.

több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Del Rio fired...

el kéne kezdeni fűteni a mi megüresedő DC posztunkra...Rolni
Chuckyval két éves szerződést kötöttünk.BMG
De nem mint DC sztem...defensive assistant vagy mi a tök volt először...amúgy meg ki lehet mindenkit baszni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Del Rio fired...

el kéne kezdeni fűteni a mi megüresedő DC posztunkra...Rolni
Chuckyval két éves szerződést kötöttünk.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Del Rio fired...

el kéne kezdeni fűteni a mi megüresedő DC posztunkra...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Lions' Ndamukong Suh has been suspended for two games without pay, reports NFL Network's Jason La Canfora.

ellenünk már visszatér...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha rájátszást akarunk, ebből bizony 3 meccset minima hozni kell.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Én azt mondom, h ne szaladjunk a Miami meccsnél előrébb...Rolni
Még mindig azt mondom, h egy meccset nézzünk egyszerre...illetve a csapatnak így kell most működnie, koncentrálnia...
Remélem erre nagyon figyelnek Hue-k...lehet koncentrációt, fókuszt erősíteni azzal,h lobog a szemük előtt a PO, de minden héten az adott meccsre kell figyelni 1000el...


De mint szurkoló mi játszhatunk...

KC(4-7): Chi, Jets, GB, Oak, Den...ebből az 5 meccsből sztem nem jönnek fel 7-7ig sem...

SD(4-7): Jax, Buff, Bal, Det, Oak...ebből még az Ulpi által említett decemberi magic-el se lesz 8-7nél több...bár az idei produkciót látva (főleg Rivers) nem hiszek ebben...sztem 7-8 a max nekik idén...

DEN(6-5): Min, Chi, NE, Buff, KC...én komolyan úgy gondolom, hogy jön a "pofára esés"...eddig sem Tebown múlik ez a sorozat elsősorban, hanem a Dn sztem. Nagyon jól játszik a D, kevés ponton tartják az ellent és ezért van a jó futójátékkal és Tebow-al esélye a csapatnak a végén...Min és Chi sztem eléggé megfoghatják a futójátékukat ahhoz, hogy gondban legyenek, bár mindkét csapatnál kérdéses az O play az erős Denveri D ellen...Ha AP játszik és a Bears is megtalálja a futást újra lehet sikerük...én innen 1-1et mondanék, de persze 2-0 és 0-2 is benne van a pakliban. NE sztem zakó nekik, mert azt az O-t nem tudják majd tartani...1-2...Buff érdekes meccs lesz...Fred kidőlése nem jó nekik, de azért ha Fitz összekapja magát tudnak ők is rakétázni...2-2. KC ellen abszolút ki ki meccs lesz...3-2...ez 9-7es mérleget jelentene...

OAK(7-4): Mia, GB, Det, KC, SD...Miami nagyon kritikus meccs lesz most...nagyon kellene a W...jó csapat az, vigyázni kell majd nagyon, de én bízom a Wben, mert D pörög, Moore visszatérhet, ha büntik maradnak alacsonyan nyerhetünk...1-0
GB és Det meccsek nagyon kemények lesznek...0-2 simán lehet belőle, de azért az 1-1 sem elképzelhetetlen...Ha GB félvállról veszi, már tuti konf elsők...ha nincs Suh vagy csak összejön egy hiba mentes játék tőlünk...1-2...
KC és SD nehéz meccs lesz de nyerhető mind a kettő...3-2 benne van a pakliban...10-6 elég is lenne 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
"Week 17 San Diego Chargers - Attól függ, hogy mennyire kell a győzelem a Chargersnek. Sztem ekkora már nekik nem számít és így mi tudunk győzni. W 7 - 9"

hát már tényleg nem számít nekik 😉davemayer
Akkor még azt hittem ők a favoritok 😀