NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lenne pár kérdésem a Raidersről (sosincs korán feltérképezni a leendő ellenfelet)
Pár hete már kérdeztem hogy játszik Henderson és Groves(Kb 5.-6.- hét környékén). Azóta milyen teljesítményt nyújtanak - mennyire vagytok velük megelégedve? (Barnes TD-jéről tudok; sok ex-csapattársa küldött neki elismerő üzeneteket utána. )
Gradkowski sérüléséről és IR-jéről tudok; rajta kivül ki bajlódik fontos játékos jelenleg sérülésekkel- illetve szedett-e össze valaki valami új sérülést tegnap?
A futás nektek (is) remekül megy- de milyen mostanság a passzjáték? Zach Milleren(amúgy nálunk is van egy ilyen nevű; és egyre fontosabbá váló TE) és Jacoby Fordon kivül kire lesz érdemes figyelni?
És végül láttam; hogy a futás elleni védekezésben 23. az Oakland- mi vagy ki a fő probléma ezen a téren?
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Routt mostmár igazán villanthatna valami jót is, tehetséges srác, kurva gyors, de minden meccsen szarrá szopatják...Persze, Aso van a másikon, neki csak elvétve dobnak, de ilyenkor kellene megmutatnia hogy így sem jár jobban a QB, ha hozzá dobja. Én csípem de mostmár kicsit faszkivan hogy szanaszéjjel szopatják.Raiders89
Nekem már évekkel ezelőtt tele volt a tököm vele, most már nem is tudok a jó ízlés határain belül róla nyilatkozni... De második CB-nek sajnos jobb nincs a keretben perpillanat. 😕 Nekem mintha az tűnne fel nála, hogy nagyon magasan van a súlypontja, és könnyen kibillentik az egyensúlyából még a "ZS" kategóriás WR-ek is.. :/
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Routt mostmár igazán villanthatna valami jót is, tehetséges srác, kurva gyors, de minden meccsen szarrá szopatják...Persze, Aso van a másikon, neki csak elvétve dobnak, de ilyenkor kellene megmutatnia hogy így sem jár jobban a QB, ha hozzá dobja. Én csípem de mostmár kicsit faszkivan hogy szanaszéjjel szopatják.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Jaje ezt a Newton-os részt én is olvastam, meg pont fel is figyeltem rá, mert hogy ugye az általad belinkelt blogon tüzetesebben is megnézegettem az Auburn támadásvariációit, meg Höri blogjában is olvastam, hogy hozzánk teszi Newton-t, szóval tök jó volt ez így!

Bár azt nem tudtam hogy Auburnben játszott Campbell 😊
Na de hát mindig tanul az ember 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Igen, akárhogy is nézegettem, 3-at kell hozni a 4-ből, és ebből egyik a Chiefsnek kell lennie, hogy legyen esély. És persze botlania kell a Chiefsnek is egyet legalább. De én azt mondom, hogy ha 8-8 megvan, de nincs PO, én már elégedett vagyok. Láttuk hogy egy PO-s csapat (Steelers) ellen mennyit érünk.

Ja, ez vicces, Campbell Nemwtontól merítette az ihletet a rohangáláshoz:
"Watching Cam Newton at Auburn, I had to go back to my Auburn days and make some plays with my feet," Campbell said. "That's something that helps our team when I'm able to do things like that and put pressure on the defense." 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egy kis esélylatolgatás!

Jags
Broncos
Colts
Chiefs

esélyünk csak akkor van, ha 3-at nyerünk vagy 4-et, de ha hármat nyerünk, akkor a két csoportmeccset hozni kell! És a Chiefs-nek botlani kell a Chargers ellen is!

Na de ilyen játékkal nem elképzelhetetlen ez a dolog! Csakhogy egy csoportmeccsen bármi elő fordulhat, illetve a 4 csapatból 3 még simán harcban van a PO-ért, ez megkettőzi az erejüket! Valamint a Broncos csak azért is meg akarja mutatni a nagy vereség után, hogy mi van! Szóval még a négy vereség sem kizárt! Mindenesetre a jövőhét után okosabbak leszünk!

Ez lenne a legjobb eredmény:

Raiders @ Jaguars
Chiefs @ Chargers

Ha ez megvan jöhet a következő hét! 😊
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Természetesen a futott TD-je inkább a playhívás eredménye, de azért azt a fake-t is el kellett adni! Bruce
Iszonyat nagy játék volt,úgy megkajálta minden SD playa mint kacsa a nokedlit,élmény volt Rivers köcsög fejét nézni utánna 😂
Örömteli nap volt a Raiders fanok számára 😊

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
No akkor én is írok már egy kicsit! 😊

Campbell játéka nagyon tetszett tegnap! Ötletes volt, mindig megoldotta amit kell, pontos volt, jó ütemben futott! Sőt még jobb is lehetett volna a statisztikája, ha Murphy nem lép ki egy olyan 4 cm-rel a az endzone szélére! (jó persze löktek rajta)
Szóval most nagyon jó játékot nyújtott! Természetesen a futott TD-je inkább a playhívás eredménye, de azért azt a fake-t is el kellett adni!

Darren McFadden végre megint az idén már szokásos formáját nyújtotta! Az első félidőben sajnos még nem igazán találta meg magát, fumble-t is vétett, de aztán a második félidőben nagyon jól tolta! Mind passzjátéknál, mind a futásoknál jó volt és végül még a TD is összejött neki!
Bush az első félidőben brillírozott, alig tudták tartani és a TD-t is szó szerint kiverekedte magának! A 4. negyedben pedig ő biztosította be a futásaival a győzelmet!
Reece megint a szokásos hasznos játékát mutatta, volt futása, elkapása, kiváló blokkjai, nagyon nagyon hasznosan játszott!

Az elkapók sajnos a mostani meccsen nem voltak a top-on, de ez szerencsére nem is hiányzott igazán! Ford egy TD-t azért szerzett, igaz volt egy kis szabálytalanság ekkor DHB részéről (nekiment a Ford-ot fogó CB-nek így az ütemet vesztett)
DHB nem kapott labdát, így sajnos tovább folytatódik a vesszőfutása, apropó futás, azért volt egy jó reverse vagy end-around futása! Örömteli, hogy Schilens is kapott már pár play-t, remélem egyre többet fog kapni és egy két meccsen azért kiemelkedő teljesítményt nyújt, mert nagy szükség van rá! Murphy-t már említettem, hogy sajnos kilépett oldalt és így TD helyett incomplete lett, de így is ő volt a legproduktívabb WR, a maga 36 yardjával! Miller sajnos még mindig nem találja a helyét, de remélem gyógyul a következő meccsre már! Egyébként futás blokkolásnál ő is nagyon jól szerepelt és ugye azért egy vagy két embert mindig elvisz magával és ez hasznos tulajdonsága!

Az offense fal teljesítményéről mindent elmond, hogy 251 yardot futottunk és csak egy sack-et szenvedtünk el!
Azért voltak idegesítő szabálytalanságok! Walker hülye lökése, ami teljesen felesleges volt és így FG helyett punt következett, illetve ugyanez pepitában, csak akkor Satele holdingolt és jöhetett a punt ismét!
Amúgy Veldheer kurva hasznosan játszott a futásoknál, rendkívül jól fogta az emberét és amikor Cként kellett szerepelnie, akkor sem volt megilletődve, bár nem sokat kellett ott lennie. Gallery a szokásos formáját hozta, semmi kiemelkedő, de nagyon hasznos, bár volt neki is egy false startja. Satele a screen passzoknál rohadtul jó blokkokat osztott, szerintem ő volt az egyik legjobb faljátékosunk! De ugye most nagy volt a verseny, mert szinte mindenki jól tolta. Carlisle is kiosztott egy két kulcsblokkot, ami után még kb 20 yardot szereztünk pluszban! Walker is nagyon jó volt, volt egy olyan, amikor két embert is megblokkolt a futásnál, nagyon szép jelenet volt!
Ha a szabálytalanságokat sikerülne kiküszöbölni, akkor azt mondanám, hogy hibátlan teljesítmény! Valamint az is sokat mondó adat, hogy 52 futásból 1 volt negatív (-3 yard), kettő térdelés és 3 nulla yardos futás, tehát 46 futásunk pozitív yardot hozott!

A védelemben a fal kurva jó nyomás alá helyezte Rivers-t, igaz nem volt olyan "nehéz" dolguk, mert többnyire csak passzokból tudott előrehaladni a Chargers, mert a futás egyszerűen nem ment és másrészt korán tetemesebb hátrányba kerültek és így a futás már nem volt kifizetődő! 4 sack mutatta a nyomás nagyságát, illetve nagyon sok hurry volt, bár erre nem találtam most statisztikát! Kár a sok encroachment és offside büntetésekért, mert ezzel is sokat segítünk az ellenfélnek, bár most úgy néz ki, hogy belefér, de ha vezet az ellenfél, akkor ezek a kis szabálytalanságok nagyon frusztrálóak tudnak lenni! Ami nagyon tetszik, hogy sok sack-et csinál a fal! Kelly 6,5 Shaughnessy 5 Seymour 4,5 Houston 4 Bryant és Scott 1,5-1,5

Az LB sorban most kiemelkedőt nyújtott McClain végre! Odaért az emberéhez mindig szinte, sok tackle-t csinált és nagyon pörgött, ha így halad a fejlődésben, akkor végre örülni fogok hogy őt draftoltuk! Wimbley jó volt futás ellen és a pass rush-ban, de amikor fognia kellett Gates-t akkor azért néha lemaradt, de baj igazán nem lett belőle. Ismét szerzett sacket ő is, így már 5.5-tel a csapaton belül a második helyen áll 😊 Groves nem volt észrevehető igazán, bár ez jót is jelent, mert így hibája sem igazán volt!

A secondary volt a mai napon a leggyengébb láncszem a védelemben, bár ugye most őket terhelték meg a legjobban, mivel szinte csak passzolt Rivers! Aso lehozta a meccset hiba nélkül, sőt védekezett egy nagyot, Huff intje előtt! Routt volt most az akit ide oda szopattak, de hát végülis a passzjátéka nagyon veszélyes a Chargersnek, így nem csoda, hogy megtalálták egyszer kétszer Floydot és Gates-t, ketten közel 150 yardot szedtek össze, de most ez is belefért és úgyis benne volt a pakliban! A safety-k nagyon jól játszottak, mind a négy játékos aki pályára lépett megmutatta magát! Igaz volt Mitchellnek egy hibája is, amiből TD lett, de ahhoz azért kellettek a többiek is! Brown is jól tolta, volt egy endzone védekezése ami nagyon kellett, Huff pedig INT-et szedett és egy sacket is csinált (idén már a 4-et) 😊

A spec team semmi extrát nem csinált, kivéve hogy az összes extra pont bement, a puntátlagunk alacsony volt, de azért mert félpályáról kellett puntolni vagy kétszer, ami eleve nem lehet hosszú. MEg hát ugye szereztünk egy labdát is puntból, bár ez inkább Sproles bénázásának köszönhető, mintsem bárkinek a specből, de azért Eugene-nek meg kellett azt a labdát szerezni, szóval azért fontos volt az a momentum! A visszahordások terén nem volt extra teljesítmény, bár egyszer ha kiszabadul Ford, akkor megint TD lett volna, de elkaszálták a lábát is és természetesen szabálytalanság is volt...

A playcalling jó volt most, bár ugye említettem ezt, hogy ezt a legnehezebb megítélni, mert lehet jó a playcalling, ha nem jön be maga a play, most minden bejött, így az edzők is mennybe mentek! 😊 Bár azért ezek a play action QB futás, play action passz, azért elég jó dolgok voltak. Meg az hogy kétszer rámentünk negyedikre is, az azért elég tökös dolog volt! De az egyik legkitűnőbb dolog az a végén Cable challange hívása volt! Ami véleményem szerint megtörte a Chargers lendületét (gyorsan volt két sikeres Gates elkapás, aztán a challange után meg 4 incomplete passz 😊 )

Szóval most minden fasza volt, de tényleg nagy baj, hogy a csapat tud olyan fika módon játszani, hogy el sem hiszem, hogy ugyanazt a csapatot látjuk a két hétvégén! A Jags nagy falat lesz, mert most hogy kikapott a Colts, így ők egy meccses lépéselőnybe kerültek és harapni fognak minden hátralévő meccsükön! Bár ugye miránk is ugyanez igaz, de azért az ilyen dolgokból mindig mi jöttünk ki eddig szarul! Na de meglátjuk, hogy mi lesz, addig még sok idő van!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Nagyon nagy győzelem volt ez! Kétszer így ütni a Boltsot! Nem rossz csapat az. És most nem a STben vertétek laposra őket. Gratulálok a játékosoknak edzőknek, mindenkinek!

És egyben mint Chiefs drukker köszönöm is szépen! Nagyon jól jött ez a Chiefsnek! Aztán lehet a végén nem ezt mondom, de most ezt. Aztán meglátjuk kibírja jobban a végét.

Most a Boltsnál azért nagy fejvakarás lehet. Szinte tutira vették a győzelmet és a POt. Most is jó esélyük van, de azért így minden egész más mégis.
http://www.youtube.com/watch?v=17sX3z0SMYg


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ami feltűnt, hogy JC lazán játszott, nem idegeskedte el a dolgokat és ez látszott is az offense teljesítményén...
(lehet azért volt, mert a Bruce IR-re került, így nem volt aki veszélyeztesse a kezdőposztját 😛 )
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na ennek nagyon örülök!

Pozitív meglepi volt az biztos!!

Ilyen játékkal valóban hozható 4 meccs van előttünk, de nagyon keményen oda kell mindenhova rakni magunkat, mert 4 zakó is kinézhet...

Nagyon tettszett a playcalling! O és D is!!
OL futáshoz nagyon jól segített és pass protection is lényegesen jobb volt mint reméltem.
Ha sikerül még 1-2 jó kezdőt szerezni és ezeket a büntiket elhagyni, jövőre akár jó OL-nk is lehet 😊
Veldheer továbbra is bíztató, Gallo rendben van. Satele egész jó volt...azért csak kéne egy C pick...Cooper és Walker se volt rossz...mindkettőnek volt highlight blokkja 😊
Amikor jól megy akkor mindenki egész jó...
WRek továbbra is viccesek azért...de Bush és DMC állatok 😊

DLine nagyon jó volt, LB is, bár volt 1-1 coverage hiba...
McClain ma volt először igazán jó egész meccsen sztem. Ma látszott rajta miért húztuk.
Egyedül egy screen passzról maradt le...

Aso közeledik a 100%hoz, Huff nagyot játszott S és CB poszton is rendben volt.
Tyvon sokkal jobb mint szezon elején...Mitchell nagyon tettszik nekem...A Gates TD-t beszopta nagyon, de szerencsére belefért. Stevie Brown steal gyanús...egyedül Routt nem tettszett
Ja Wimbley is igen jó trade volt sztem...

JC meg ma akkorát játszott!!
Futások, menekülések, szép dobások...a play action meg kész...nem hittem, h ilyesmit látunk tőle valaha...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Karaj volt a csapat ma, zsírul ment a futás, JCre se lehet nagyon panaszunk, a fallal se volt nagyon para. WRek javulhatnak még, Miller homály volt sajna, Defense elég tökös volt, főleg a futás elleni, de passz elleni is okozott pár szép percet. Faszom se hitt ebbe a győzelembe, szégyellem is, mert alapvetőleg mindig pozitív kölök vagyok, de most nem éreztem, dehát így kell megfricskázni baszomanyakukat. 😀 Büszke vagyok a csapatra, tényleg mindenben jók voltak ma, és egy number one offense, és defense ellen. Kurvára szép volt! Most pedig berúgok mint a dög. 😀



Just Win Baby!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
6-6, aki hitt ebben a győzelemben a meccs előtt, azt irigylem. 😊

A hátralévő 4 meccs mindegyike nyerhető. Evidens, hogy max. 2 lesz meg ezekből.Döme
Én megmondtam, hogy megalázzuk őket... 😊 (Most így nagy a pofám). Bruce 100. karmájára várt Kébül. 😀 És tudod mi a legfurcsább???? Volt gógyi bázzehh! Értelmes playeket hívtak általában... Nem is tudom mikor passzoltunk 3.-ra. Bár azért mentálisan rezgett a léc szerintem a vége fele.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
6-6, aki hitt ebben a győzelemben a meccs előtt, azt irigylem. 😊

A hátralévő 4 meccs mindegyike nyerhető. Evidens, hogy max. 2 lesz meg ezekből.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ja sam mala Pit Bull Terrieerr! 😂
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nézem, hogy ki aktív meg inaktív... Bruce Campbell, hogy lehet inaktív??? 😀 Okké lehet, de ti tudok róla valamit??TST
Hát úgy lehet inaktív, hogy aktív rosteren van és most nem számítanak rá ezen a meccsen! 😀
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Zach inact. :\
szerk.: Mégse, csak nfl.com szarul írta ki. ACTIVE.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nézem, hogy ki aktív meg inaktív... Bruce Campbell, hogy lehet inaktív??? 😀 Okké lehet, de ti tudok róla valamit??
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nagy meccs kozeledik, ket meccset buktunk zsinorban, amiket nagyon kellett volna hozni, most picit eselytelenebbul lepunk palyara, es talan vegre nyerhetunk 😀 nagyon nehez lesz az biztos, foleg igy hogy egyre tobb a serult, bar nekem meg legjobban Tyvon fog hianyozni, jol jatszott nagyon az elso meccsen, annak viszont orulok hogy Seymour, Miller es Ford is bevetheto allapotban vanak, foleg Ford-nak hogy palyara lephet kezdokent, megerdemli az elozo heten mutatott teljesitmenye alapjan 😀

GO RAIDERSRaiderNation
Hát a két csapat múltheti teljesítményét nézve ez pont nem az a meccs, amit nyerhetünk 😕
Régen volt már, hogy nem vártam egy meccset, mert úgyse nyerünk (még Russell irányítása alatt)
...de azért go Raiders, hátha...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Egyedüli sérülés ami nem annyira zavar most az Tyvon-é...legalább remélem Mike egész meccsen fenn lesz mint SS...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Tyvon Branch questionable for Week 13

Oakland Raiders SS Tyvon Branch (shoulder) was limited during practice Friday, Dec. 3. He is listed as questionable for Week 13 and may not play.

Raiders | Two defensive players expected to play

Oakland Raiders DL Richard Seymour (knee) and CB Nnamdi Asomugha (ankle) were limited during practice Friday, Dec. 3. Both are listed as questionable for Week 13 but are expected to play.

Raiders | Zach Miller expected to play

Oakland Raiders TE Zach Miller (foot, leg) was limited during practice Friday, Dec. 3. He is listed as questionable for Week 13 but is expected to play.

Raiders | Rolando McClain questionable for Week 13

Oakland Raiders LB Rolando McClain (foot) did not participate in practice Friday, Dec. 3, and is listed as questionable for Week 13.

Raiders | Chaz Schilens questionable for Week 13

Oakland Raiders WR Chaz Schilens (foot, knee) was limited during practice Friday, Dec. 3. He is listed as questionable for Week 13 and may not be able to play.

Raiders | Chris Johnson doubtful for Week 13

Oakland Raiders CB Chris X. Johnson (groin) did not participate in practice Friday, Dec. 3. He is listed as doubtful for Week 13 and is not expected to play.


Előreláthatólag Ford kezd DHB helyett, McClain helyett Ricky Brown!
Schilens nem valószínű hogy játszik, de legalább már 3 edzést végig csinált zsinórban!
Sajnos Tyvon Branch sem valószínű hogy játszik!
Seymour játszani fog, Aso is és Zach Miller is!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Basszus végre villantott vmit McClain...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2010/12/03/mcclain-still-out/

Még mindig nem edzett McClain, de így legalább Ricky Brown megmutathatja hogy ki az úr középen!! 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
SŐŐŐT!!! Aki majd a köv nyár alatt lesérül IR-e azokból megalakítják majd a Golden State Raiders-t is és még NBA címünk is lesz meg kupa meg ami köll! Akit meg eltiltanak keménykedésért abból meg csinálunk NHL csapatot is! Minden Ligának a Majorjai mi vagyunk ettől a SZENT minutától! 😊 :cool:
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Megvan a 100 😀

Nyerünk bazmeg!!! Nincs ellenfél!Bruce
😐 😊 😀 😂 😂 😂 VITALITÁSZ!! GYŰRÜNK LESZ BASSZAMEG! 😂TST
Mit gyűrű? A 10es évek dinasztiája mi leszünk! Ki állít meg? Senki!
😀 😀 😀