NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát azért most Grad volt a szar nem a WR-ek annyira! Ezt látni kell! 4 olyan labdát dobott ami sima INT! Ő arra alkalmas, hogy rövid passzokat, screen-eket adjon, de hogy 20 yardnál hosszabb passzot csak akkor dobhat, ha tök üresen van valaki, de lehet hogy még akkor sem! Lásd az egyik INT-nél :S

Tényleg annyi az előnye, hogy van benne tűz, de sajnos ez mint láthattuk nem elég! Az a gáz, hogy ilyen QB a kezdő! Alapvetően egy backup szerepkörre jó, mert a pörgése miatt bejön a padról és odateszi magát és viszi a lelkesedés, de egy egész meccset nem tud végig managgelni! A másik probléma, hogy JC-t meg kb annyira utálják a szurkolók mint JMR-t és így nem lehet játszani és nem is fog tudni játszani nálunk folyamatosan jól!
Nem tudom mit lehetne de egy nagy áldozatot kell hoznunk, hogy szerezzünk egy olyan QB-t akire évekig tudunk számítani és jól is teljesít!
De ugye megint itt van, hogy mit csináljunk előbb? A falat vagy szerezzük meg a QB-nkat?

Beszéltek róla, hogy Henderson-t rakják be amikor megsérült Walker, de mégis Barnes jött be, pedig lehet hogy Mario megfelelően játszana RT poszton és akkor tényleg szinte csak egy C vagy RG kellene, de még ugye ott van opciónak Bruce Campbell is, ő is mint RG vagy RT! Ez a jó bennük, hogy ők még fiatalok van bennük fejlődési lehetőség. Szóval lehet hogy a falba nem kéne senkit hozni, mert ha mondjuk a

Veldheer - Gallery - Satele - Campbell - Henderson

kombináció beválna, akkor azért 2-3 évre stabil falunk lenne! Persze ehhez kell az hogy Campbell-t kipróbáljuk, jól teljesítsen! Ugyanez igaz Hendóra is, hogy kell hogy kipróbálhassa magát RT-ként!
Aztán így akkor nem kéne erre a posztra elől draftolni, hanem csak backup-okat kéne keresni, azt meg a hátsó körökben is lehet!

Így lehetne húzni egy QB-t, bár nem tudom, hogy második körben lesz e olyan QB, aki beválhatna!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen igen csakhát mindenkinek 1 jó mecsce van kábé még mindig és kész!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nem Gradot akarom védeni, de igazából nincs kinek passzolnia (Fordon kívül akinek volt 2 jó meccse)... Okké, hogy JC-nek sincs de vele esély sincs nyerni! Okké hozta az inteket de legalább megpróbált nagy playeket. Nem jött be istenem van ilyen... Nem rajta ment el a meccs! Zach Miller hova a pppppppppicsába tűnt???????? 1 elkapást láttam tőle!!!!!! Én azért DHB-re még mindig csak úgy passzolnék ha TÖKÜRESEN van, akkor talán elkapja a lasztit...

A futásaink meg... Inkább nem is mondok semmit! NULLA! Kész!

Kicsit okosabb playcalling kellene! Okké maradjunk ilyen konzervatív falloszok, de könyörgöm egy kicsi logika is szorulhatna már a játékhívásainkba könyörgöm! Kíváncsi lennék mi a baj az Olineal, hogy elfelejtettek blokkolni a futóknak! Okké, ha több ember van a boxban akkor szét kell passzolni Gradnak, mert csak rövid passzokat tud kb. vagy screen ha blitzelnek mint a picsa! Ha lenne 1 kis ész a hulladékokban akkor ezekkel már el lehetne kezdeni futni vagy mittom én! Mert olyan nincs, hogy a Miller-t lekettőzik, vagy figyelnek rá vigy mi a tosz, meg futásokra is skubiznak, és akkor az Rb-k elkapásaira is meg a wr-ek routjaira is meg minden! Na ezt jól megmondtam! 😊
Nem vagyok edző de értitek mire gondolok... 😊 Ha lenne egy kis gógyi akkor sokat tudnánk segíteni magunkon! Tényleg mi vagyunk a SÖTÉT OLDAL BASSZAMEG! 😀

Tisztán látszott már relative a meccs első felében, hogy a Miami nyerő embere Davone Bess! Ha kell 4 embert állítok rá!!!!!!!!!! Mi az, hogy teljesen hülyét csinál az egész secondaryből megmindenbőlazistenszerelmére?!!! Hatalmas edzői hiba, hogy ezt hagyta Kócs Kábel!

Félidőben néztem a statokat, azt se tudtam, hogy hogyan vezetünk... Persze ez nem is mehetett sokáig így! Jól ki is szoptunk a faszba!

De hát ez van! Nekünk ez jutott srácok! Ennyit tudunk meg a nevünk köbö! 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
De ezeket amúgy honnan veszed, hogy Al nem engedi a védelmet máshogy játszani! Sztem már nincs akkora beleszólása ebbe és amúgy azt veszem észre, hogy már magába a játékosok dolgába sem szól bele!

Szerette volna ha JC a kezdő, de Cable-ék végigvitték hogy Grad legyen! Nem jött be! Ez nem az öreg hibája!

Korábban írtam mondjuk, hogy addig van szerencsénk, amíg itt van az öreg, mert minden rosszat rá lehet kenni! De ha nem lenne és ilyen lenne a csapat, akkor meg lenne más bűnbak! Szerintem már elég háttérben van azért Al, de érthető módon azért ragaszkodik a csapatához (én is ezt tenném), de olyan szintű belepofázásai sztem már nincsenek mint a 80-as 90-es években voltak!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez egy nagyon rosz meccs volt.
McLaint leszamitva. Ason latszik a serules nagyon.
A tobbit leirtatok. Sajnos par gyozelem ellenere nem tart a csapat sehol.
Jobb mint eddig, igy mar harmatos.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
McClain nekem is tettszett most...remélem minimum így tolja ettől kezdve...

Dterén a playcalling, felfogás a legnagyobb baj...blitzek már vannak és működik, remélem mondjuk jövőre már engedi Al, h ezt a full time man-t is elhagyják.

OLbe én is beraknám már BCt...veszíteni valónk nincs, ő meg szokja csak...ha ő be is válik, még mindig hiányzik egy C és egy RT...

WRről meg annyit, h a Reecenek szánt INT idején DHB tök egy az egyben volt a DBvel, de véletlenül se neki adott esélyt Bruce hanem a FBnek...ez elég beszédes...

QB terén sztem meg új ember kell ide. rookie vagy FA nem tom, de kell vki. Gradot el kell engedni és JC mellé, elé egy új arcot hozni...

Chargers sztem úgy megbasz minket, h fájni fog...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Na egyet aludva a történtekre!

Mivel Gradko megsérült, így valszeg nem kérdés, hogy ki lesz a Chargers ellen a QB! Bár látva hogy Manning is szenvedett (4 INT) a Chargers ellen, így semmi jóra nem számítok!
Érdekes módon azért csak Campbellel nyertük eddig a meccseink zömét, hátha most is csinál valami jót, de az egyszer biztos hogy ez futójáték nélkül akárki ellen nehezen menne, nem még a Chargers ellen!
Annyiból jó volt ez a meccs, hogy legalább már nem lesz itt a körünkben aki arról beszél hogy PO, mert ettől jelenleg egy közepesnél jobb Offense-nyi távolságra vagyunk!

Egyébként szerintem fal és egy jó QB játék hiányzik csak (nem új QB, hanem egy jobb QB játék!) Meg hát a futójátékkal most már kell valamit csinálni, mert ez sem mehet tovább, hogy csak szenvedünk etéren is.
A falban kell egy RG mindenképpen mostmár, vagy tegyük be Bruce Cambpell-t, mert veszteni nem vesztünk vele, aztán talán jövőre egy RT is kellene!
Veldheer - Gallery jó, csak most őket is elnyomták a futásoknál!

A védelemre nem igazán tudok rosszat mondani, mert a futásokat jól fogták (kivéve a végén a hosszú TD-t), anélkül olyan 3 yard körül alakult volna a futása a Miaminak, az pedig nem olyan jó! A passzok ellen szokás szerint nem védekeztünk jól! Bess bohócot csinált tulajdonképpen Aso-ból (persze még nem votl 100%-os Aso)! De a többiek is kutyaütők voltak többnyire. Bár ez szerintem is inkább playcalling kérdése. A D-Line jó volt azért, és most tetszett McClain játéka is, mert aktívabb volt (8 tackle és egy INT), remélem elkapja a fonalat mostmár, mert nagyon kell!
Igazából a védelemmel még az is volt a baj, hogy 41 percet töltöttek fenn a pályán, ami rohadt sok és így jóhogy becsúsznak a hibák!

Egy kicsivel jobb futójátékkal szerintem sokkal szorosabb lett volna a meccs! De ez már most teljesen mindegy, a Chargers ellen nehéz lesz javítani ezen. De meg kell próbálni!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hát Gradkowskit is hagyjuk a faszba, mondjuk össze is törte megint magát...

Ami gáz, hogy most is meg múltkor is úgy levették az eddig kurvajó futójátékunkat, hogy csak na. Elfáradtak a falemberek vagy nem tudom, de rendszeresen 4-5 védő van a backfielden a futásoknál mostanában... Annyira meg soha nem olt passzjátékunk, hogy csak azzal nyerhessünk.

Annyi kis öröm, hogy a Denver leszopott a Ramstől is, nem mi vagyunk a legszarabbak a csoportban, sőt ha véletlenül összekapjuk magunkat, még azért bőven lehet pozitív a mérleg. PO amúgyse kell, úgy verne össze minket ott akárki, mint a szart. 😛
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na nálam ez most kiverte a biztosítékot rendesen!

Hova a búbánatba tűnt a futásunk??
Ennyire rájöttek, h nincs passz és csak futásra állnak vagy mi a fasz?
Az az OL aki blokkolt kurva jól, hogy a fenébe nem tud blokkolni a bye óta...Steelers ellen OK, de Miami nem egy run D mester...

Defense szintén bye-on maradt...D szempontból viszont sztem a playcalling az igazi gond. D oldalon megvan a tehetség csak ezzel a szar playcallinggal nem lehet semmit kezdeni. Kurvára kiszámítható a playcalling, ennél egyszerűbb Dt senki nem tol. Ez a full time man-to-man nem megy mikor látjuk már be...soha nem leszünk jó D ezzel a felfogással már...
Offense oldalon szar a fal továbbra is, WR ek gyengék Ford kivételével (a srác egy állat). A QB play viszont vmi szánalmas. Egyik se kezdő szint...

Az igazán nagy baj, hogy nincs semmi amibe igazán jók vagyunk. Még mindig nincs a csapatnak arculata, stílusa...

Sok mindent lehetne tenni, sok ötletem lenne nekem is pl.: -trade Aso 1. körösért + 3.v.4. körösért...1.kör QB, 2. kör C, 3.kör RT...
De ezeknek nincs sok értelme amíg nem lesz végre egy normális edzői stáb és működés.
Kamázom én Cable-t, és sokat vártam hue-tól, Marshalltól, de valahogy nem jön a dolog...

Al Davis takarodjon el végre(eddig nem voltam egy nagy Al hater, de most betelt a pohár), jöjjön egy elismert GM, aki hoz egy rendes HCnak való embert, az egy staffot. Ezek együtt összeraknak egy tervet és ahhoz tartják magukat. Kigyomlálnak, kibasznak mindenkit aki szar és építenek egy új, fiatal csapatot erős OL, DL köré...
Tessék megnézni, hogy gatyába rázták Atlantát a Vick fiaskó után, Miami-t az 1-15 szezon után, a Tampát a tavalyi szezon után...Nem atomfizika azért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
😐 :/ 😕
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Sztem Hennetől annyira nem kell félni (jó persze Thigpen jobb lett volna, de istenem...). JC a padon! A PADON!!!! Remélem oda is lesz láncolva amíg ki nem vágjuk mint a macskát szarni! Grad a király! 😀 A party szemöldökös csávesz a QB poszton remélem megmutatja a frankót (már megint)!!! :cool: 😂TST
😂 Legyen úgy!
Ezt a padoztatást még hivatalos forrás (pl. Cable) nem erősítette meg, de ha JC kezd és szarul játszik, akkor nem fog sokat gondolkodni Cable. Remélem, hogy Gradkowski kezd és eredményes is lesz! És a legfontosabb, hogy ne törje össze magát!
Go Raiders!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Sztem Hennetől annyira nem kell félni (jó persze Thigpen jobb lett volna, de istenem...). JC a padon! A PADON!!!! Remélem oda is lesz láncolva amíg ki nem vágjuk mint a macskát szarni! Grad a király! 😀 A party szemöldökös csávesz a QB poszton remélem megmutatja a frankót (már megint)!!! :cool: 😂
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Futasokat sem szabad tul eroltetni mert azert ez a Miami D futas ellen nem annyira rossz, jol kell kombinalni a futasokat meg a passzokat, meg nagyon kellenek szerintem a jo screen passzok...de majd minden ugyis eldol 😀 alig varom mar 😀 azert ha Thigpen jatszik, nekik is eleg egyoldalu lesz a tamadojatekuk, nemhiszem hogy sok labdat dobatnak majd vele Aso fele, meg akkor sem ha valoszinuleg o lesz egy az egyben Marshallal, futasban meg nem mutattak sokat a multheten sem, szoval majd meglatjuk 😀 az 55-45 realis 😀RaiderNation
Nem akarlak elkeseríteni de a Dolphins futás elleni védekezése 20. a ligában, tehát olyan jónak nem mondanám.
Ha a futóitok jól muzsikálnak ott is el lehet kapni a Miamit, de ugye nálunk Dansby és FS pozíció is remeg.
Bár hogy a hosszú passzok bejönnek-e akár BG v. JC részéről az már kérdéses. 😊

Kemény meccs lesz bár ez inkább a ti szempontotokból fontos, mivel nekünk sajnos a Jets és a Pats mögött nem sok esélyünk van, míg nektek van esély egy WC v. akár egy első helyre is bár ehhez szerencse is kell.
A Chargers kezd feltámadni, míg a Chiefs hullámzó teljesítményt nyújt.
Izgalmas lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nagyon helyes, végre eredményes támadásokat láthatunk a meccs elejétől kezdve (vagy bízzunk benne).
Ha a D összeszedi magát és menni fog a futás, akkor szerintem nem lehet gond. Csak ne legyen labdavesztés...
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Nofene. JC ennyire szar volt az edzeseken, vagy latta rajta Kabel nagyur hogy mentalisan nulla? Vagy szimplan akiskopaszlengyel hengerelt. 😛 Abszolut orulok eme dontesnek, Bruce 4 MVP.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Citing a source with knowledge of the situation, Profootballtalk.com reports that Bruce Gradkowski took "most, if not all" of the first-team reps in Raiders practice this week.
As PFT's Mike Florio notes, "typically ... the quarterback who took the reps will be starting the game." It's a mysterious development in a mysterious organization. Owner Al Davis is a Jason Campbell backer, while the coaching staff is known to prefer Gradkowski. Coach Tom Cable told reporters Wednesday that "(Jason) will be the starter" against the Dolphins, but that may have only been a concession to his boss. Don't be surprised to see Campbell start, but be pulled for Gradkowski after a possession or two.

HmmBruce
The Raiders plan to start Gradkowski at quarterback Sunday against Miami, according to ESPN's Adam Schefter.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Friss hírek szerint nem véletlenül kapott több snapet Gradkowski, azt mondják ő fog mégis kezdeni.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Tommy Kellyt is megbüntették 20000-re, és állítólag megint blackout lesz. McClain nem nyilatkozik 😛
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Citing a source with knowledge of the situation, Profootballtalk.com reports that Bruce Gradkowski took "most, if not all" of the first-team reps in Raiders practice this week.
As PFT's Mike Florio notes, "typically ... the quarterback who took the reps will be starting the game." It's a mysterious development in a mysterious organization. Owner Al Davis is a Jason Campbell backer, while the coaching staff is known to prefer Gradkowski. Coach Tom Cable told reporters Wednesday that "(Jason) will be the starter" against the Dolphins, but that may have only been a concession to his boss. Don't be surprised to see Campbell start, but be pulled for Gradkowski after a possession or two.

Hmm
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egyrészt jó hír, hogy Marshall nincs, de inkább ő lett volna a kisebb gond! De Henne játéka meg annyiban adhat egy kis esélyt, hogy ugye nem játszott egy kis ideje és vissza kell rázódnia, amit ki lehet használni!

A futójátékot kell kikapcsolni náluk, nálunk meg bekapcsolni! 😊

KAPCSOLD AZ ÖTÖDIK SEBESSÉÉÉGET! 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Henne összekapta magát, majdnem biztos hogy ő fog kezdeni, viszont az is majdnem biztos hogy Marshall nem játszik =>Aso-t lehet ide-oda rakosgatni, nem kell shadowolnia. Vagyis gondolom nem ragasztják rá Bessre...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Oszt Walter McFaddenel mi a stájsz, tudja valaki? Bár nincs a DNPk közt szal talán már nem sérült.Raiders89
Lehet hogy csak egyszerűen szar! Ha még Ware is kiszorította, akkor nem lehet egy nagy zseni...Bruce
Sztem csak a sérülése és ezáltal a sok edzés kihagyása után hátrébb szorult a DC-n. Én őt is IR-re tettem volna már Chaz-zel egyetemben.peterbadbone
TC alatt kb nickel CB volt már, de a sérülés miatt nagyon sokat hagyott ki...ez itt a magyarázat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Oszt Walter McFaddenel mi a stájsz, tudja valaki? Bár nincs a DNPk közt szal talán már nem sérült.Raiders89
Lehet hogy csak egyszerűen szar! Ha még Ware is kiszorította, akkor nem lehet egy nagy zseni...Bruce
Sztem csak a sérülése és ezáltal a sok edzés kihagyása után hátrébb szorult a DC-n. Én őt is IR-re tettem volna már Chaz-zel egyetemben.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Oszt Walter McFaddenel mi a stájsz, tudja valaki? Bár nincs a DNPk közt szal talán már nem sérült.Raiders89
Lehet hogy csak egyszerűen szar! Ha még Ware is kiszorította, akkor nem lehet egy nagy zseni...
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Oszt Walter McFaddenel mi a stájsz, tudja valaki? Bár nincs a DNPk közt szal talán már nem sérült.



Just Win Baby!