Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Las Vegas Raiders

40 feliratkozó

több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
"Week 17 San Diego Chargers - Attól függ, hogy mennyire kell a győzelem a Chargersnek. Sztem ekkora már nekik nem számít és így mi tudunk győzni. W 7 - 9"

hát már tényleg nem számít nekik 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Tippeltem a szezonra:

Week 01 @ Denver Broncos - Első meccsen mindig kurva szarok vagyunk, de Denverben meg általában jól szereplünk, szóval bármi lehet. W 1 - 0

Week 02 @ Buffalo Bills - Kicsit megtévesztő a Bills, mert nagyon gyengének tartják őket, de sztem nem lesznek olyan rosszak csak hát erős csoportban vannak, de győznünk kell. W 2 - 0

Week 03 New York Jets - Első hazai meccsünk, egy bomba erős alakulat ellen, sztem sok esélyünk nincs így meglesz az első vereség L 2 - 1

Week 04 New England Patriots - Második hazai meccs és a második vereség is. Esélytelenek vagyunk az SB egyik nagy esélyese ellen sajnos. L 2 - 2

Week 05 @ Houston Texans - A Houston egyre jobb és jobb és ellenünk mindig nyernek az utóbbi időben, most sem lesz ez másként. L 2 - 3

Week 06 Cleveland Browns - Az első nyerhető hazai meccs, remélhetőleg sikerül is behúzni. W 3 - 3

Week 07 Kansas City Chiefs - Tavaly sikerült söpörni a csoportot, de csak nagyon szoros meccseken, sajnos úgy érzem, hogy most nem fog mellénk állni a szerencse. L 3 - 4

Week 08 Bye


Week 09 Denver Broncos - Hazai pálya, kötelező győzelem, de nekik is győzniük kell. Kérdés, hogy sérülésekkel hogyan fogunk állni és hogy tudunk a bye után pörögni. W 4 - 4

Week 10 @ San Diego Chargers - Chargers ellen idegenben nem sok esélyünk van előzetesen, így vereséget tippelek. L 4 - 5

Week 11 @ Minnesota Vikings - Kicsit gyengült a Vikings az utóbbi időben, de még mindig erős csapat, így hazai pályán ők begyűjtik a győzelmet ellenünk. L 4 - 6

Week 12 Chicago Bears - Régen játszottunk a Chicago ellen, remélem hazai pályán azért sikerül behúzni ezt a győzelmet, de a jelenlegi helyzetben nem sokat tennék erre. L 4 - 7Bruce
A szeptember 7-i tippjeim! 😀
Eddig nagyon nem jött be a tipposzlopom!
3 meccset találtam el. Az azért nem túl jó százalék, de saját csapatra nagyon nehéz tippelni. Főként egy negatív offseason után.
De nézzük mit vártam akkor a most következő meccsekre:

Week 13 @ Miami Dolphins - A Dolphins-al mindig izgalmas meccset játszunk. De most mi fogunk nyerni. W 5 - 7

Week 14 @ Green Bay Packers - A bajnok ellen a Lambeau Field-en = vereség. L 5 - 8

Week 15 Detroit Lions - Nagyon sokat erősödött a Lions az utóbbi két évben. Én az egyik meglepetéscsapatnak várom őket. L 5 - 9

Week 16 @ Kansas City Chiefs - Idegenben a KC ellen szokott menni, presztizs miatt meg fogjuk mutatni hogy tudunk még győzni és a tavalyi győzelemek nem voltak véletlenek. W 6 - 9

Week 17 San Diego Chargers - Attól függ, hogy mennyire kell a győzelem a Chargersnek. Sztem ekkora már nekik nem számít és így mi tudunk győzni. W 7 - 9Bruce
Ha most bejönne mind, akkor meglehetne az a hőn áhított 10-6 ami elég lehet a PO-hoz. De hát ahhoz most le kell győzni a Miamit mindenképpen, ami azért nem egyszerű feladat.
Meglátjuk!
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
McFadden és Ford is edzeni fog már a héten, de valszeg a Miami ellen még egyikük sem lesz bevethető, DMC visszatérését a GB meccsre tervezik.

Egy sérülés volt csak a meccsen mégpedig McClain, de ugye ő visszatért a pályára amikor betapelték a lábát. Ha akkor tudott játszani, akkor majd remélhetőleg a Miami ellen is ott lesz. Lehet pár edzés kimarad a héten.

"Csak" 6 büntetést kaptunk a meccsen ami mindenképpen fejlődés nálunk. Remélhetőleg ez így marad már hosszabb távon. Ami jó jel, hogy a védelem nem is kapott ilyen szükségtelen durvaság miatti büntetést.

Jason Campbell már elkezd dobálni lassan és ha lehetőség lesz rá ő lesz a második számú QB.
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Megkockáztatom, vasárnap dől el, ki nyeri a csoportot.

Miami - Oakland
Vikings - DenverJC6
A Bolts decemberi legendáját kihagyod a számításból. Bár ők most ennek sok jelét nem mutatják, de nincs is december.
Így néz ki a listájuk (*az otthoni):

Jax-*Bills-*Ravens-Lions-Raiders

Vagyis akár lehet az utolsó meccsen is dönteni. Akár csak a Raidersnek fontos az, akár mindkettőnek. Ami tavaly nem jött be a Raiders-Chiefs párosnak (volt rá esély ezen szakaszban), de most talán igen. HA lesz december magic, akkor ezért ezek a gárdák verhetőek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Minden évben megszívom ezt a párosítást.
Nem szabad leírni a Phinst semmiképp, nagyon ki-ki meccs lesz az megjósolhatatlan eredménnyel.Delonso_
Megkockáztatom, vasárnap dől el, ki nyeri a csoportot.

Miami - Oakland
Vikings - Denver
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A miamival is vigyáznék én azért, mert az utóbbi időben kurvára feljöttek és kb most nyújtják azt amit tudnak.

Idegenben leszünk, ahol elvileg jók vagyunk. Remélhetőleg gyógyulnak a sérültek és erősebb kerettel vághatunk neki ennek a meccsnek.Bruce
Minden évben megszívom ezt a párosítást.
Nem szabad leírni a Phinst semmiképp, nagyon ki-ki meccs lesz az megjósolhatatlan eredménnyel.
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
A miamival is vigyáznék én azért, mert az utóbbi időben kurvára feljöttek és kb most nyújtják azt amit tudnak.

Idegenben leszünk, ahol elvileg jók vagyunk. Remélhetőleg gyógyulnak a sérültek és erősebb kerettel vághatunk neki ennek a meccsnek.
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát ebből akár négy meccset is nyerhetnek....
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Igen én is kezdek fosni a Denvertől... Nagyon kellett volna most nekünk az SD győzelme (ez lett volna a kulcs sztem a POba jutásunkhoz), dehát...TST
Azt akartam írni, hogy felesleges, de aztán megnéztem a schedule-t.
Játszanak a Minnesotával, Chicagoval, New Englanddel, Buffaloval, Kansas City-vel...
Azért nem tűnik olyan nehéznek.
DE. Szerintem hamarabb elfogy Timmy fiú lendülete, mint a miénk.
Csak ezentúl 60 percekig egyenletes teljesítményt kell hoznunk.
több mint 14 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Még így is a saját kezünkben van a sorsunk, mi játszunk a Packs-szel ők a Pats-szel, a többi meg nehéz de nem tuti L.

Érdekes amúgy, hogy a D-ben sok szép megmozdulás volt Curry, McClain, Kelly részéről ahogy írtátok meg Wimbley, Houston és Routt, Branch is tolt szép dolgokat de mégis nyaltuk a futást rendesen.

Kicsit off de a Chiefs meccset néztem, sajnáltam szegényeket komolyan Palko miatt (meg hát az acélosok sem a szívem csücskei), mi lenne most egy Böllér-Palkó pontozásos légiharcból? 😀


több mint 14 éve
TST Las Vegas Raiders 1 488 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen én is kezdek fosni a Denvertől... Nagyon kellett volna most nekünk az SD győzelme (ez lett volna a kulcs sztem a POba jutásunkhoz), dehát...
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Én azt mondom, h ne szaladjunk a Miami meccsnél előrébb...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Egy 9-7-es mérleg elég valószínűnek tűnik, azzal itt csoportot lehet nyerni, aztán wild card héten kiesünk...BMG
Seattle is elverte tavaly a New Orleanst, több optimizmust. 😛

Érdekes lesz ez az Oakland-Denver versenyfutás. 😊
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Szerintem a Miami és KC elleni meccseket hozzuk, a Chargers még talán.
Detroit függ Stafford egészségétől, GB biztos vereség...
Egy 9-7-es mérleg elég valószínűnek tűnik, azzal itt csoportot lehet nyerni, aztán wild card héten kiesünk...
több mint 14 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Hát a vége megint necces volt..De lényeg a W.
A Broncos kurvára jön fel, vigyázni kell velük :s
Azt hiszem a Chargers kiszállt a versenyből ezzel a vereséggel. De azért jó lenne őket megverni 😛 😊 sőt, ha akarunk valamit, akkor MUSZÁJ. A Denver 3-2 csoporton belül, mi 2-2.



Just Win Baby!
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
gratulálunk, azt hittem jobban megnehezítjük a dolgotokat. A punteretek meg egy állat komolyan, a saját 10eséről nekünk touchback??? GZ

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Csak megvan a győzelem. Ez a lényeg.
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Na nem lett meg a két meccses előny, de legalább van előny 😀
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
7-4 😊

Kell a 2 meccses előny mert nehéz meccsek jönnek
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Igazi hard fought D csata volt...ST parádéval nálunk!!

Futást nagyon csukták és ettől a passz O is döcögött csak(meg attól,h se Ford, se Moore...)

McClain, Curry, Kelly nagyon jók voltak sztem ma...


Jöjjön még egy SD győzelem hosszabbításban és zsír a nap 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Azért fosunk, mert a Dnk nagyon kétarcú...ha rossz napot fognak ki szinte bárki leszopat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Akár szoros meccs is lehet, ha a szokásos hibákat nem követjük el.
Bízom Bushban és Palmerben, de itt inkább a mi D-nk lesz a kulcs.
Hátha...BMG
Miért érzitek magatokat ennyire esélytelennek? Ez a meccs alaphelyzetben is egy kiélezett találkozónak ígérkezne, így Cutler kiesésével, meg főleg az. Tudom egy csomó elkapó hiányzik nálatok, de szinte a legjobb run offense a tietek, mi pedig futás elleni védekezés terén nem vagyunk ebben a szezonban túl jók. Elég csak ránézni a yards/carry statunkra.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Jags meccset nézem...amikor év végén kibasszák Jack Del Rio-t a HC állásából, gyorsan kéne neki egy DC állást ajánlani 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Akár szoros meccs is lehet, ha a szokásos hibákat nem követjük el.
Bízom Bushban és Palmerben, de itt inkább a mi D-nk lesz a kulcs.
Hátha...
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Raiders inactives: QB Jason Campbell, WR Jacoby Ford, WR Denarius Moore, RB Darren McFadden, RB Taiwan Jones, G Bruce Campbell, DE Jarvis Moss.