NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hát Jarvis Moss gondolom minimum lóvéért jött, annyiért elfér. Meg hátha őt is csak JMD nem tudta felhúzni, és mi csinálunk belőle embert. 😛

Najó ettől nem félek, de backupnak azért nem rossz ő.Döme
Howard azért csak nem olyan fos,hogy bemenjen elé Moss.....ennyire szar senki nincsNewman
Azért nagyon más kaliber a 2 ember, Howard coverageben erős tipikus 4-3 LB, míg Moss egy DE, akit kineveztek LB-nek, de (elvileg) pass rush az erőssége. Mondjuk persze éppen csak ezt nem láttuk tőle az NFL-ben...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hát Jarvis Moss gondolom minimum lóvéért jött, annyiért elfér. Meg hátha őt is csak JMD nem tudta felhúzni, és mi csinálunk belőle embert. 😛

Najó ettől nem félek, de backupnak azért nem rossz ő.Döme
Howard azért csak nem olyan fos,hogy bemenjen elé Moss.....ennyire szar senki nincs

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hát Jarvis Moss gondolom minimum lóvéért jött, annyiért elfér. Meg hátha őt is csak JMD nem tudta felhúzni, és mi csinálunk belőle embert. 😛

Najó ettől nem félek, de backupnak azért nem rossz ő.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Itt van meg egy legendas video, bun kihagyni 😀 http://www.youtube.com/watch?v=-eEF8zplJY8&feature=relatedRaiderNation
Hatalmas. Nincs rá szó. Millen a legnagyobb. 😀 Meg Flores is atomraj.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát de éppen amiatt, hogy csak rotációs rendszerbe jönne és sztem olcsón, így megéri, mert ha meg megvillantja magát, akkor jól jártunk! Ha meg nem, akkor is legalább Groves-t nem kellett kivenni az LB szerepből!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
“So it’s official! I’m an Oakland Raider! God is good thank him.” hat ha az igazi j.m. irta a twitterere akkor igaz. mit kell rola tudni? latom h former bronchoe' enmeg azokat nem vagom



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Most van valami híresztelés arról, hogy leigazoltuk Jarvis Moss-t!

http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2010/11/23/jarvis-moss-to-replace-scott/

Erre azért kíváncsi vagyok, hogy igaz e, mert lehet hogy nem lenne ő itt olyan rossz!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
hehehe en mindenkit utalok. 😀 am en rokoni kotodes miatt csipalom a miamit es a klivlendet, regen a csikagot rexyvel 😂 😂 meg most tetszik az eagles bucs rams is. ezeken kivul az osszest utalom ,neg talan van 1 2 semleges. de raiders foe' life. am bruce en fagyista' vagyok 😊 😂



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Amúgy valahogy nálam minden sporthoz hozzátartozik az hogy egy csapatot imádok, egyet meg nagyon utálok!

Pl fociban a Fagyit nagyon utálom, régebben még azt az embert sem tudtam elviselni, aki nekik szurkol, de mostanra már elmúlt, bár még mindig értetlenül állok azelőtt a tény előtt, hogy valaki nekik tud szurkolni! 😊

De sztem mindegy, hogy ki kit szeret, igazából én a divatdrukkereket gyűlölöm, akik csak azért, mert egy csapatnak nagyon megy a szekér, elkezdenek szurkolni, kb 3-4 nevet tudnak a csapatból, aztán azzal okoskodnak! Na ezt utálom és sajnos manapság a Patriots testesíti meg ezt a csapatot és emiatt maga a csapat is unszimpatikusabb számomra. Pedig tudom, hogy az itteni Pats szurkolók nagytöbbsége már évek óta rajong a csapatáért és amikor nem lett PO akkor is itt voltak, őket tisztelem! Csak a kis sutyerákokat nem, őket rühellem!
Na röviden ennyi az én utálatom története! 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Döme menj a picsába! 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A Ewing klanrol 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
El is basszus.... mekkora blama mar szeretni azt a csapatot brrrr...

Amugy Misi sem rossz nameg Dansby, Bell. De ebbol meg nem lesz jo meccs sem.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Delonso-nak ilyenkor egyik szeme sír, a másik nevet! Amúgy az első számú kedvence a Miami, aztán meg az Oakland! :cool:Bruce
Bár nekem több 2. számú kedvencem van, de ebből az egyik nekem is a Raiders. 😉Soldados
Zsír 😀

Nekem mindig változik, hogy ki szimpatikus jobban, de én általában mindig a gyengébb csapatoknak drukkolok jobban!
Annyi biztos, hogy a Pats-et ki nem állhatom!Bruce
Én sokat olvastam a legendás 70-es évekbeli rivalizálásról és nagyon erősen elkezdtem szimpatizálni a Criminal Elements fémjelezte csapattal. Gigantikus meccsek voltak, és hát nekem itt a távolból mind térben és időben imponált ez a csapat (is) és persze az általam kedvelt kemény D, nempedig az "ellenséget" láttam benne. Tetszett amit olvastam erről a tradicionális csapatról és amit képviselt a ligában. Szal a szimpátiám egyértelműen a Raidersé. (De nekem még - különféle okokból - van pár "állandó" szimpatikus csapatom, mint pl Jaguars, Bucs, Eagles, Texans, és persze nekem is vannak időszakosak, mint pl jelenleg a Browns, Titans (Moss előtt, vagy épp a Cards) De sztem azt senki nem tudja rólam, hogy melyik 2 csapatot utálom a legjobban. 😊 Erre büszke vagyok, hogy erre sose derült fény. (Nem, a Pats és a Ravens nincs közte)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Annyi biztos, hogy a Pats-et ki nem állhatom!Bruce
Ez mondjuk alapkövetelmény ha vki Raiders fan 😀Rolni
Most lehet engem elküldtök a picsába, de nekem mostanában bejön a Pats Woodheaddel, Hernandezzel, stb. 😊

A Miamit meg ha nem verjük, akkor az egész "feltámadás" dolog, a nagy szavak hiába voltak. Náluk most valóban Cameron Wake az egyetlen valamire való ember, még amit néztem, hogy Tony McDaniel is egész jó kis DT lett (nálam van GM-ben 😛), szóval azért a frontjuk okozhat zűrt.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat nalam ez eleg komplikalt.
Sok ember egy csapatert dobog en kettoert. Es sosem ereztem ugy hogy valasztanom kene.űEzert nehez ez a meccs mindig nekem.

Nos, egyertelmuen a Raiders az eselyes most.
A Miami O fal romokban, iranyito nincs, az elsoszamu elkapo durcaskodik es meg is serult. Futassal kell operalni es azzal meginditani a passzolast.
A Miami sec a nagy playek megakadalyozasara van raallva, egy west cost offense kifekteti, plusz Millernek sokat kell vallalnia mert a Te et sajnos nem tudja meg mindig levedekezni a D.
Viszont ha Campbell kezd, Wake megfekteti vagy ketszer az tuti.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Delonso-nak ilyenkor egyik szeme sír, a másik nevet! Amúgy az első számú kedvence a Miami, aztán meg az Oakland! :cool:Bruce
Bár nekem több 2. számú kedvencem van, de ebből az egyik nekem is a Raiders. 😉Soldados
Zsír 😀

Nekem mindig változik, hogy ki szimpatikus jobban, de én általában mindig a gyengébb csapatoknak drukkolok jobban!
Annyi biztos, hogy a Pats-et ki nem állhatom!Bruce
Ez mondjuk alapkövetelmény ha vki Raiders fan 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Delonso-nak ilyenkor egyik szeme sír, a másik nevet! Amúgy az első számú kedvence a Miami, aztán meg az Oakland! :cool:Bruce
Bár nekem több 2. számú kedvencem van, de ebből az egyik nekem is a Raiders. 😉Soldados
Zsír 😀

Nekem mindig változik, hogy ki szimpatikus jobban, de én általában mindig a gyengébb csapatoknak drukkolok jobban!
Annyi biztos, hogy a Pats-et ki nem állhatom!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Delonso-nak ilyenkor egyik szeme sír, a másik nevet! Amúgy az első számú kedvence a Miami, aztán meg az Oakland! :cool:Bruce
Bár nekem több 2. számú kedvencem van, de ebből az egyik nekem is a Raiders. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Scottért nagyon kár. De miért menne Groves DE-be? Ott van Shaughnessy nem?
Amúgy én a védelmet nem látom olyan rossznak, a passO, ami szart sem ér Campbellel. Szerintem is a futás lehet hatékony a Dolphins ellen, de még mindig nem értem, miért a középső futásokat erőltetik.

Tényleg, Delonso_ te Miami-fan is vagy, akkor ez most hogy lesz? 😀

*A Seymour ügyre visszatérve: én csak azt sajnálom, hogy nem lett komolyabb tömegverekedés belőle 😛 😀
a régi szép idők és Tatum emlékére...BMG
Shaughnessy a kezdő DE, de pass rush szitukba lesz Wimbley és Groves is berotálva...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Delonso-nak ilyenkor egyik szeme sír, a másik nevet! Amúgy az első számú kedvence a Miami, aztán meg az Oakland! :cool:
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Scottért nagyon kár. De miért menne Groves DE-be? Ott van Shaughnessy nem?
Amúgy én a védelmet nem látom olyan rossznak, a passO, ami szart sem ér Campbellel. Szerintem is a futás lehet hatékony a Dolphins ellen, de még mindig nem értem, miért a középső futásokat erőltetik.

Tényleg, Delonso_ te Miami-fan is vagy, akkor ez most hogy lesz? 😀

*A Seymour ügyre visszatérve: én csak azt sajnálom, hogy nem lett komolyabb tömegverekedés belőle 😛 😀
a régi szép idők és Tatum emlékére...BMG
+1
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Scottért nagyon kár. De miért menne Groves DE-be? Ott van Shaughnessy nem?
Amúgy én a védelmet nem látom olyan rossznak, a passO, ami szart sem ér Campbellel. Szerintem is a futás lehet hatékony a Dolphins ellen, de még mindig nem értem, miért a középső futásokat erőltetik.

Tényleg, Delonso_ te Miami-fan is vagy, akkor ez most hogy lesz? 😀

*A Seymour ügyre visszatérve: én csak azt sajnálom, hogy nem lett komolyabb tömegverekedés belőle 😛 😀
a régi szép idők és Tatum emlékére...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Seymourt csak megvágták 25 ropira, eltiltás nincs. Nem nagy kaland, ennyiért megérte. 😛

Rosszabb, hogy Scottnak valóban ACL szakadása lett, out for season. Valószínűleg Groves mozog le DE-be, és akkor gondolom Howard újra kezdő lesz. Az nem is lenne baj, coverage-ben eddig szarok az LB-k, Howardnak meg ugye ez az erőssége...Döme
Goethel volt benn WLB poszton rotálva mostani meccsen is Howard helyett és nem mozgott rosszul. Sztem simán lehet vele folytatjuk a rotációt amikor Groves DEben van.

Houston-Rolando-Ware-Goethel-Brown-Veldheer-Ford.......nem gyenge draft volt ez eddigi állás szerint.

Persze mindnek kell még bizonyítani, javulni, de nem rossz, h ennyi rookie lehetőséghez jut mint kezdő vagy rot ember. Már csak Bruce Campbelltől kéne némi bíztató jel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én már annak örülnék, ha néha látnék 1-2 screen passzt... Akkor talán lenne futás is tuti és akkor talán még JC is tudna passzolni, de csakis szigorúan play actionből! 😊 Jó lenne halrudakat filézni belőlük... Különben...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerintem van esélyünk! De csak akkor ha a QB játékot össze tudjuk rakni! Hogy ez most úgy sikerül e, hogy egy jó futójátékkal megalapozzuk a dolgot vagy csak simán jobbak lesznek az elkapók és a QB is, az most hót mindegy!

Azonban arra figyelni kell, hogy a futójátéka a Dolphinsnak azért elég jó! Tudnak csak futójátékkal is nyerni, nekünk is jó azonban a védekezésünk futás ellen mostanában! A passz ellen hulladék, de remélhetőleg Aso dob rajta kicsit! Bár amitől még félek abban pont jó Thigpen, ez pedig a QB futás. Öröm volt nézni, hogy mennyit fut Roethlisberger is ellenünk, mi lesz itt egy mobilisabb irányítóval.

De mese nincs, győzni kell! Itthon ez elvárás egy középcsapattól(??)

GO RAIDERS