Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Las Vegas Raiders

40 feliratkozó

több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Az utolsó negyedtől eltekintve egész jó meccs volt.
Érdekes, hogy 4. negyedben pontot utoljára a Houston ellen szereztünk.
Ezen nem ártana változtatni, meg azon sem, hogy 20 pontos előnyöket csak úgy veszni hagyunk...
Pedig Peterson csak 2-szer futott...
Még mindig nem értem, hogy lett 27 pontunk, Janikowski nem kihagyott egy FG-t?
Veldheer az egy holdingtól eltekintve kurva jó volt, Allennek mindössze 2 tackle-je lett...
Busht tényleg meg kéne tartani valahogy.

A sok büntetés engem nem zavarna, ha lenne mellé megfelelő teljesítmény - a hetvenes években az egyik legeredményesebb csapat voltunk, pedig szerte-szét büntették a defense-t. Most hiányzik a megfelelő offense támogatás.
Tényleg kezd puhulni az NFL, amikre tegnap unneccessary roughnesseket dobtak... tiszta vicc...

Cutlernek eltört az ujja, ez javíthatja az esélyeinket vasárnapra. Legalább nem passzolnak szét, csak szétfutnak minket...
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Good news on wide receiver Darrius Heyward-Bey.

The Raiders announced on their Twitter account that Heyward-Bey was on the team flight and coming home with the team.

If injuries to his head and neck were extremely serious, he wouldn’t have been cleared to fly.Bruce
Ez most a lenyeg

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Good news on wide receiver Darrius Heyward-Bey.

The Raiders announced on their Twitter account that Heyward-Bey was on the team flight and coming home with the team.

If injuries to his head and neck were extremely serious, he wouldn’t have been cleared to fly.
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Palmer mindenesetre most először úgy játszott, amiért igazolták, hogy miképp játsszon. DHBről egyelőre semmi konkrét nincs, de nem nézett ki jól.
A 3 pickből Routt amit fogott és beleállt a vonalon, az óriási volt! Giordano se rossz, bár az pocsék dobás volt. Kellynek mákja volt, ott inkább a PDt ütő Sheppard volt sztem a kulcs.

Mindent összevetve a hullámzó teljesítményt és a nagyjából minden tekintetben liga első penalty áradatot kellene kiküszöbölni a tartós sikerhez. Most is jó volt a bírói munkásság pedig. Egyet néztek be csúnyán, a többi elfogadható volt, többsége meg sem kérdőjelezhető.

A lényeg a csoportelsőség. Főleg, hogy mindjárt veszít a Bolts menetrendszerűen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
TST Las Vegas Raiders 1 488 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Sztem a D nem volt szar! Absolute de nem volt szar! Persze voltak hibák, de 1más után 4szer ráfújni a D-re?????? Itt a bírók sztem öhöm öhöm...
Most az O volt telibebaszva úgy ahogy van! Második félidőben 3 pontot szerezni? Amúgy valaki tud szerezni 1 statot, hogy az első félidőben hány pontot engedtünk átlagban? (én nem tok oldalakat hozzá csak azért) Szerintem ebben nem vagyunk rosszak! nagyon nem! De! A második félidőt valamelyik csapategység mindig benézi... Amíg ez nem lesz okkéj addig nem lesz hosszútávú reményünk a playoffban, már ah bejutunk...
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Egyébként csak én érzem úgy, hogy a második félidőre az O playcalling szar volt? Lehet áthívogatja a playeket Palmer és ezért volt ideges végig Hue?

Mindenesetre a félidei elemzéseink nagyon szarok, mert egyszerűen nem tudunk váltani def-ben, illetve ha váltunk is, akkor csak szarabbak leszünk. Mondjuk az tény, hogy a def nem volt olyan fos, csak a sok büntetés miatt nehéz helyzetbe kerültek és sokat is voltak fenn a pályán a második félidőben.

Mindegy, tényleg csak az a fontos hogy behúztuk. De most egy sokkal nehezebb meccs következik és ilyen játékkal nem leszünk sehol.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Na a remek 1. félidő után sikerült egy igen gyökér 2. félidőt játszani...

Főleg D oldalon voltunk megint hülyék...iszonyat mennyiségű bünti volt megint...saját magunknak nehezítettük meg a meccset...

A lényeg a W és a csoportelsőség!!

DHB remélem hamar összekapja magát és 100%os lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Ha Jared megfogja AllentBMG
Jared kontra Jared. 😀Bazzani
Most veszem észre, tényleg ugyanaz a keresztnevük 😂
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Ha Jared megfogja AllentBMG
Jared kontra Jared. 😀

több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Amúgy egy kurva szó sem esett még a Vikings elleni meccsről!!!


Veszélyes csapat az...Ha AP-t nem tudjuk fogni akkor nagyon komoly gondunk lesz...ha őt tudjuk tartani akkor azért Pondert nyomással sztem meg lehet zavarni...a jó féle D kellene ma is 😊

Másik oldalon bízom Bushban és az OLben...fontos lenne, h menjen a futás, bár jó run D ellen megyünk, de nem szabad feladni sztem...Veldheer Allen párharc érdekes lesz...CPtől remélhetőleg "costly turn over"-t nem látunk majd, hanem csak szép hosszú passzokat Moore és DHB irányába...ez a sec ellen van keresni valónk ugyanis...

Go Raiders!!Rolni
Egyetértek! A D-n és Veldheeren múlik a dolog.
Ha Jared megfogja Allent, máshonnan nemigen jöhet nyomás, Palmer nyugodtan passzolhat az állítólag szar minnesotai secondary ellen. Megtámogatva Bush futásaival az O jó lehet.
D oldalon egyértelműen a futást kell megfogni, Ponder mégiscsak rookie, egymaga szerintem nem fogja megnyerni a meccset. A félidei váltás lesz érdekes...
Szerintem mi vagyunk az esélyesebbek.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Amúgy egy kurva szó sem esett még a Vikings elleni meccsről!!!


Veszélyes csapat az...Ha AP-t nem tudjuk fogni akkor nagyon komoly gondunk lesz...ha őt tudjuk tartani akkor azért Pondert nyomással sztem meg lehet zavarni...a jó féle D kellene ma is 😊

Másik oldalon bízom Bushban és az OLben...fontos lenne, h menjen a futás, bár jó run D ellen megyünk, de nem szabad feladni sztem...Veldheer Allen párharc érdekes lesz...CPtől remélhetőleg "costly turn over"-t nem látunk majd, hanem csak szép hosszú passzokat Moore és DHB irányába...ez a sec ellen van keresni valónk ugyanis...

Go Raiders!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Meddig kell kinn lenni ennek az aláírásodnak?Bruce
Ma éjfélkor végre levehetem...illetve sztem a meccs után már úgy vonulok nyugovóra...főleg ha nyerünk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem vagyok benne biztos, de vasárnap éjfélig, azt hiszem 😛
Azóta fogadtam egy Jets szurkoló barátommal, jön is egy pizzával 😛 Köszönöm Broncos! 😀JC6
Lassan meggazdagszunk ....
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nem vagyok benne biztos, de vasárnap éjfélig, azt hiszem 😛
Azóta fogadtam egy Jets szurkoló barátommal, jön is egy pizzával 😛 Köszönöm Broncos! 😀
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Meddig kell kinn lenni ennek az aláírásodnak?Bruce
Azt hiszem holnap estig, max hétfő 😀aztec
Megtarthatja tovább is ha tetszik neki 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Meddig kell kinn lenni ennek az aláírásodnak?Bruce
Azt hiszem holnap estig, max hétfő 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Meddig kell kinn lenni ennek az aláírásodnak?
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Nyílván 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Úgy is van, bár én nem is néztem meg, hogy melyik, de nyilván Huff volt aki nem edzett pénteken és Mitchell meg limitáltan edzett.

Már a KFFL-ben sem lehet bízni 😊
több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
nyilván az egyik Huff valójában Mitchell lesz


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Raiders | Four players will not play

Oakland Raiders QB Jason Campbell (collarbone), RB Darren McFadden (foot), WR Jacoby Ford (foot) and CB Chris X. Johnson (groin, hamstring) did not participate in practice Friday, Nov. 18, and have been ruled out for Week 11.

Raiders | Five players questionable for Week 11

Oakland Raiders FB Manase Tonga (knee), DT Richard Seymour (knee), CB DeMarcus Van Dyke (hamstring), FS Michael Huff (ankle) and SS Michael Mitchell (ankle) are listed as questionable for Week 11. Huff and Seymour did not participate in practice Friday, Nov. 18, while Tonga, Van Dyke and Huff were limited during practice.

Raiders | Four listed as probable

Oakland Raiders TE Kevin Boss (knee), C Samson Satele (knee) FS Matt Giordano (quadriceps) and PK Sebastian Janikowski (hamstring) are listed as probable for Week 11. Satele and Janikowski were limited during practice Friday, Nov. 18, while Boss and Giordano fully participated in practice.Bruce
Akkor mi van Huff-al?? 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Raiders | Four players will not play

Oakland Raiders QB Jason Campbell (collarbone), RB Darren McFadden (foot), WR Jacoby Ford (foot) and CB Chris X. Johnson (groin, hamstring) did not participate in practice Friday, Nov. 18, and have been ruled out for Week 11.

Raiders | Five players questionable for Week 11

Oakland Raiders FB Manase Tonga (knee), DT Richard Seymour (knee), CB DeMarcus Van Dyke (hamstring), FS Michael Huff (ankle) and SS Michael Mitchell (ankle) are listed as questionable for Week 11. Huff and Seymour did not participate in practice Friday, Nov. 18, while Tonga, Van Dyke and Huff were limited during practice.

Raiders | Four listed as probable

Oakland Raiders TE Kevin Boss (knee), C Samson Satele (knee) FS Matt Giordano (quadriceps) and PK Sebastian Janikowski (hamstring) are listed as probable for Week 11. Satele and Janikowski were limited during practice Friday, Nov. 18, while Boss and Giordano fully participated in practice.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Chekwa IR és jött vmi exDallas, exRavens kukaszökevény...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Túl lassúak gunnerek!BMG
ideje igazolni néhány gyors játékost is 😀
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Scifres > Lechler. Mondom ezt úgy, hogy Shane a fantasy punterem.szaba
Lechlerrel az a baj, hogy túl hosszút rúg és ahhoz nincs elég hang time, ami miatt nem tudnak odaérni a visszahordóhoz és így sok a 10 yardnál hosszabb visszahordás ellene.
Meg engem az is idegesít vele kapcsolatban, hogy kevés az oldalt kirúgott punt-ja, pedig sokszor többet érne...Bruce
Túl lassúak gunnerek!BMG
HA nem a Raidersről lenne szó még el is hinném neked 😀