Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
több mint 14 éve
Én is megnézném de nem tudom grrrrr. Tudom kicsit off de talán itt olvasák illetékesek nem igaz, hogy nem lehet megoldani, hogy a két ismétlés közuül az egyik legalább 8-kor vagy 9-kor kezdődjön a huszadszori megismétlése helyett a Marquez Paq meccs helyett (bocs minden ökölvívó rajongótól) Tudom, hogy az eredeti tervben este 8 volt a sport 2-n s a pótselejtező miatt lett áttéve de miért nem lehet estére a sport egyesre???? Na bocsánat de ha tud vki értelmes magyarázatot akár pm-ben köszönöm! Amúgy én örülök a C Palmer újra belelendül, sajnáltam, hogy a Bengs- már nem ment neki (bár Daltonnak még jobban örülök 😛 )Nézzétek meg a meccset, érdemes!Te is jó voltál! 😉
Jól játszott a csapat, jók voltak a hívások.
Gratula!!!VIZILÓ
Legalábbis az utolsó negyedben amikor néztem, tetszett hogy sokkal többet beszéltél mit Ricsi! 😊
Mindenképpen megnézem az ismétlést is. 😉Bruce
több mint 14 éve
Palmer azért tulajdonképpen nem passzolt. Dobált screent, meg dump passzokat és távoli play action és más) bombákat, azt ennyi. Ahhoz képest, hogy a inkább a Raiders támadott, volt 20 passz kísérlete. Pont azt írtam félidő előtt ,hogy féltik a picktől, ezért nem is dob. Mármint a hosszú passz is dobás. Csak azt is úgy dobta, hogy vagy túl hosszú vagy complete, csak pick ne legyen. Bejött ez e taktika nagyon, Bush túlterhelésével párban. Azért lehetett látni már előre, hogy Castillo nélkül futható ez a DL kevésbé jól futó csapatoknak is. Hát még a Raidersnek.Ahogy a két pro Bowler nélkül a Bolts OL sztem katasztrofális helyzetbe került, nem is tudják megoldani. Jól ki is használtátok! Wimbley ellen Dombrowski esélytelenként vergődött leginkább. Nem mintha a túloldalon Clary jobb lett volna valaha (azt azért megszoktuk), de ez így + a Guard poszton is a nagy lyuk Dielman helyén totál reménytelen helyzetet teremtett. Én őszintén szólva vártam 10+ sacket is akár, aztán Wimbley tudott élni a lehetőséggel elvárásaim szerint. Róla tudtuk, hogy a jelöltek közt lehet.
Ford nekem az elsőszámú Raider, nagyon sajnáltam amikor lesérült.
DHBt sztem majd fogjuk látni, amikor Palmer igazán belejön (bár ő mindig ilyen volt, Döme sztem téved a cikkben, hogy vissza kell nyernie a nyomás kezelésének képességét. Sosem tudta igazán kezelni.).
Ja, és Moore meg állat volt! Főleg az a hét elkapása amint bemutatott!

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Ebben az idényben először tudtam megnézni egy meccset élőben... nem csalódtam! Titkon reméltem, hogy elkapjuk a SD-t, de az utóbbi 2 meccs alapján nem lehettem biztos ebben. Palmerre nagyon kíváncsi voltam, mert nagyon örültem amikor idekerült. Tegnap bizonyította, hogy nagyon jó kis QB. Igaz a pass rush-t nem érezte, ezt a Fumle-nál jól látni, nem várt onnan ellenfelet. Ezen kívül viszont kezd úgy játszani ahogy kell. Nem tettek rá túl nagy terhet, mert Bush és Jones futott amikor csak lehetett, na jó akkor is amikor nem 😀 Nagyon vigyáztak arra, h ne kelljen bevállalnia túl rizikós passzokat. Az első drive nem jött össze, de utána ahogy Bush beindult és hozta a yardokat és CP-nek is sikerült pár dobása, látszott rajta, hogy frankón meccsben van. A győzelmet amúgy Curry-nek köszönhetjük, mert rendesen kiütötte McNeill-t így LT nélkül nyomták le a meccs nagy részét. Wimbley attól a pillanattól élt igazán! McClain is nagyon jól irányította a védelmet, nem lehet rá panasz. Ettől függetlenül a D# nem tetszik. A DL ugyan egész jó, sokszor 4en is baromi jó nyomást gyakoroltak és sok volt a QB hit, de a pass D nem működik valami fényesen. Az OL meglepően jól muzsikált a Veldheer-Heyer-Wiz-Coop-Barnes/Barksdale felállásban. Wiz egyszer snap után/közben rálépett CP lábára, de ennél több hiba nem volt a játékában, sőt! Sokszor az LB-k közt takarított futásnál,screen-nél ő blokkolt Bush előtt, nagyon jól nyomta. A pass prot is rendben volt. Sok szabálytalanság sem volt a részükről, talán Coopnak volt egy holdingja... Azért nálam volt egy kis para a meccs végére, nehogy leadjuk az előnyt, de most kihúztuk.
több mint 14 éve
Nézzétek meg a meccset, érdemes!Te is jó voltál! 😉
Jól játszott a csapat, jók voltak a hívások.
Gratula!!!VIZILÓ
Legalábbis az utolsó negyedben amikor néztem, tetszett hogy sokkal többet beszéltél mit Ricsi! 😊
Mindenképpen megnézem az ismétlést is. 😉
több mint 14 éve
Nézzétek meg a meccset, érdemes!Jól játszott a csapat, jók voltak a hívások.
Gratula!!!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Palmer egyetlen INT-je Bush "miatt volt". Elbaszott egy blokkot és megütötték a kezét Palmernek.
több mint 14 éve
Nem csak az összefoglaló alapján voltatok jók. Jó volt a játék hívás is,sok sok futás,néha 1-1 passz ami mivel etettétek a Chargers-t futással be is jött. A meccset eredménytől függetlenül meg kell nézni,olyan szabályokat ismerhettek meg amiről sokunknak fogalma sem volt h létezik 😊
több mint 14 éve
Kiváncsi vagyok hányan maradtatok fenn vagy keltetek fel 2kor a meccsért...az elmúlt 2 meccs után...Vissza kell majd nézni a meccset...CP,Bush,Moore,Wimbley(fikáztam itt meccs előtt😊) számai és az összefoglaló alapján jók voltunk 😊
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Hát úgy látszik Palmernek bele kell jönnie, azért csak igaz amit Döme is írt a beharangozóban, hogy hiába edzett végig Palmer, azért a pass rush még nagyon zavarhatta és vissza kell rázódnia. De azért az örömteli, hogy már jól játszott és szép passzokat dobált.Egyébként a sérülésekről van valami hír? Fordot láttam az összefoglalóban, hogy valami baja lett és kisautóval vitték le a pályáról. Remélem nem súlyos...
több mint 14 éve
váárj, először örülni kell ennek a meccsnek, qrva nagy volt!most kár csak igazán a múlthetiért... 😕
több mint 14 éve
Győztünk végül. Én csak a végét láttam, de nagyon izgultam. Pont mikor feljött 7 pontra a Chargers. Meg is lepődtem hogy vezetünk meg hogy Palmer még nem dobott INT-et, aztán csak lett egy INT. De összességében jó meccs lehetett. Wimbley négy sackje az megsüvegelendő. Bush 242 összyardja is és Moore két TD elkapása mellé a 123 yard elkapás. Végre ugye CP is megbízhatóan nyomta. De amit megint nem értek, hogy DHB miért van ennyire mellőzve. Most megint egy kicsit több idő van pihenni és a sérülésekből felépülni. Nagyon fontos lenne, hogy a CB-k felépüljenek, mert ott nagyon vékonyak vagyunk. Érdekes hogy elment Aso és nincs biztos megoldás a második CB helyére már huzamosabb ideje sajnos.
Megyünk Minnesotába, ami irgalmatlanul nehéz lesz. Amitől félek, hogy az újonc irányítójuk, majd szárnyakat kap és így Peterson szétfut minket a picsába. Pont az a csapat aki ellen mi nem is igazán tudunk védekezni, de majd meglátjuk mi lesz, addig még sok idő van hátra.
több mint 14 éve
Döme!Nagyon jó lett a beharangozó!

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Én igazából a D-ben azt nem értem, hogy az első félidőben kis túlzással öröm őket nézni! Tebow-t is ahogy gyalulták meg minden... Párszor már röhögtem is, az érzelmeim meg a sajnálat határait súrolták az ellenfél felé... DE! Jön a második félidő! És itt rendszerint az ellenfél O. coordinátorai úgy megb@sznak minket análba szárazon, vagy mi teszünk a meccsre nagy ívbe nem tudom, de iszonyatosan visszaesünk... Szerintem valahol a 2 közt lehet az igazság... :/TSTNagyon látványos, h Chuck mennyire nem tud váltani meccs közben...ha az O nem áll át másra a 2. félidőben jók vagyunk, de ha váltanak nem tudunk hozzá igazodni...kell egy rendes DC
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Én semmi jót nem várok holnap hajnalban - inkább rápihenek a zh-ra, majd végigszenvedem az ismétlést.....azért hátha csoda történik!
Just Win, Baby!
több mint 14 éve
Én igazából a D-ben azt nem értem, hogy az első félidőben kis túlzással öröm őket nézni! Tebow-t is ahogy gyalulták meg minden... Párszor már röhögtem is, az érzelmeim meg a sajnálat határait súrolták az ellenfél felé... DE! Jön a második félidő! És itt rendszerint az ellenfél O. coordinátorai úgy megb@sznak minket análba szárazon, vagy mi teszünk a meccsre nagy ívbe nem tudom, de iszonyatosan visszaesünk... Szerintem valahol a 2 közt lehet az igazság... :/
több mint 14 éve
Minden AFC west csapat ellen bárki eséllyel lép pályára 😊 😕Én is épp azon gondolkodtam, hogy miért ne lenne? Ha vezet a Chargers, Rivers úgyis elintézi, hogy ez megváltozzon 😀fetomySzép kilátások. Faszomba hogy megsérült még DVD is. Pont amikor ilyen nagy elkapók ellen kéne védekeznie.Ellenünk mindenkinek van esélye 😊szaba
Na mindegy, úgysincs sok esélyünk a Chargers ellen. Meg hát múltkor már leírtam, hogy aki nem veri meg a Denvert az elmehet a picsába. 😀
GO RAIDERSBruce
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Én is épp azon gondolkodtam, hogy miért ne lenne? Ha vezet a Chargers, Rivers úgyis elintézi, hogy ez megváltozzon 😀Szép kilátások. Faszomba hogy megsérült még DVD is. Pont amikor ilyen nagy elkapók ellen kéne védekeznie.Ellenünk mindenkinek van esélye 😊szaba
Na mindegy, úgysincs sok esélyünk a Chargers ellen. Meg hát múltkor már leírtam, hogy aki nem veri meg a Denvert az elmehet a picsába. 😀
GO RAIDERSBruce
több mint 14 éve
És ha nincs győztes szezon és legalább kis PO élmény akkor meg az egész CP trade fölös volt...lenne 1. körös pickünk amivel lehetne erősíteni a D-t......aki nem veri meg a Denvert az elmehet a picsába. 😀Itt a lényeg...
GO RAIDERSBruce
Mostmár a 8-8 is erősen kérdéses szerintem.BMG
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Szép kilátások. Faszomba hogy megsérült még DVD is. Pont amikor ilyen nagy elkapók ellen kéne védekeznie.Ellenünk mindenkinek van esélye 😊
Na mindegy, úgysincs sok esélyünk a Chargers ellen. Meg hát múltkor már leírtam, hogy aki nem veri meg a Denvert az elmehet a picsába. 😀
GO RAIDERSBruce
több mint 14 éve
...aki nem veri meg a Denvert az elmehet a picsába. 😀Itt a lényeg...
GO RAIDERSBruce
Mostmár a 8-8 is erősen kérdéses szerintem.
több mint 14 éve
Szép kilátások. Faszomba hogy megsérült még DVD is. Pont amikor ilyen nagy elkapók ellen kéne védekeznie. Na mindegy, úgysincs sok esélyünk a Chargers ellen. Meg hát múltkor már leírtam, hogy aki nem veri meg a Denvert az elmehet a picsába. 😀
GO RAIDERS
több mint 14 éve
OAKLAND RAIDERSStatus Report
OUT
QB Jason Campbell (collarbone), CB Chris Johnson (groin, hamstring), RB Darren McFadden (foot), CB DeMarcus Van Dyke (hamstring)
QUESTIONABLE
T Khalif Barnes (shoulder), CB Chimdi Chekwa (hamstring), S Michael Huff (ankle), K Sebastian Janikowski (left hamstring), LB Rolando McClain (ankle), S Michael Mitchell (ankle), S Chinedum Ndukwe (knee), C Samson Satele (knee), DT Richard Seymour (ankle)
PROBABLE
RB Rock Cartwright (calf), S Matt Giordano (neck), QB Carson Palmer (quadricep), RB Marcel Reece (shoulder)
Practice Report
DID NOT PARTICIPATE IN PRACTICE
Monday
T Khalif Barnes (shoulder), QB Jason Campbell (collarbone), CB Chimdi Chekwa (hamstring), S Michael Huff (ankle), K Sebastian Janikowski (left hamstring), CB Chris Johnson (groin, hamstring), RB Darren McFadden (foot), C Samson Satele (knee), DT Richard Seymour (ankle), CB DeMarcus Van Dyke (hamstring)
Tuesday
T Khalif Barnes (shoulder), QB Jason Campbell (collarbone), S Michael Huff (ankle), K Sebastian Janikowski (left hamstring), CB Chris Johnson (groin, hamstring), RB Darren McFadden (foot), S Michael Mitchell (ankle), S Chinedum Ndukwe (knee), C Samson Satele (knee), DT Richard Seymour (ankle), CB DeMarcus Van Dyke (hamstring)
Wednesday
QB Jason Campbell (collarbone), S Michael Huff (ankle), K Sebastian Janikowski (left hamstring), CB Chris Johnson (groin, hamstring), RB Darren McFadden (foot), S Chinedum Ndukwe (knee), C Samson Satele (knee), CB DeMarcus Van Dyke (hamstring)
LIMITED PARTICIPATION IN PRACTICE
Monday
RB Rock Cartwright (calf), LB Rolando McClain (ankle), S Michael Mitchell (ankle), QB Carson Palmer (quadricep), RB Marcel Reece (shoulder)
Tuesday
RB Rock Cartwright (calf), CB Chimdi Chekwa (hamstring), LB Rolando McClain (ankle)
Wednesday
T Khalif Barnes (shoulder), RB Rock Cartwright (calf), CB Chimdi Chekwa (hamstring), LB Rolando McClain (ankle), S Michael Mitchell (ankle), DT Richard Seymour (ankle)
FULL PARTICIPATION IN PRACTICE
Monday
S Matt Giordano (neck)
Tuesday
S Matt Giordano (neck), QB Carson Palmer (quadricep), RB Marcel Reece (shoulder)
Wednesday
S Matt Giordano (neck), QB Carson Palmer (quadricep), RB Marcel Reece (shoulder)
több mint 14 éve
Raiders declared CBs Demarcus Van Dyke (hamstring) and Chris Johnson (groin, hamstring) out for Week 10.
több mint 14 éve
La Canfora: Raiders rule RB Darren McFadden as expected for Thursday night game.
több mint 14 éve
Meki nem edzett legjobb esetben is doubtful, de inkább out (Hue még nem mondta h biztosan az). Fasza kis sérülése van ha megúszta a törést de ennek ellenére 3hete nem tud edzeni...Ahogy Boss is, aki kifogásolta is ezt.
DHB-ről vmi hír? Denver ellen alig volt a pályánBarb
Nem tudom Hue mit talált ki...