NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Akkor sem nyertünk volna. Ez a Steelers fel volt piszkálva a múlt heti meccs óta. Égett bennük a tűz, bárkit megcsaptak volna. Nameg szarul jött a bye, kizökkentünk a ritmusból, de várható volt a vereség. Nem kell foglalkozni már a múltal, csak előre kell nézni, kill 'fins!



Just Win Baby!
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Csúnya verést kaptatok az szent, de Big-Sey pofonja Big-Benőkének igazi élményszámba ment 😀 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
nemar h jc marad a kezdo.. kezd ez olyan lenni mint a hoki.. 1 meccsen kap egy 5ost a kapus lehozzak, de a kovibe ujra kezd.. csak itt nincs 80meccs es nincs ido a balfaszkodasra. off: vegre lejart a tiltasom 😂



Just Win Baby!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem bejelentette ez a köcsög Cable, hogy Campbell marad a kezdő...

Az a gáz, hogy valószínűleg vele is megverjük a Delfineket, aztán meg az ő javára lesz írva, amikor meg ilyen meccs lesz mint a mostani, amikor QB-játékra is szükség lenne, megint szopjuk a kukit miatta.

Scott pedig úgy néz ki az ACL-jét cseszte szét, hogy szakadás vagy húzódás nem tudni, de majdnem biztos az IR. Hogy mi a szart keresett a punt csapatban, azt nem tudom. Ok, hogy csak félig meddig kezdő, de akkor is...Döme
Én nem tudom mi van Campbellel, írta pl. nálunk az eredménykövetőben tenorx, hogy 5ödször látja játszani, de nem volt jó... hát a Redskinsben szerintem nem volt véletlen az a sorozata, amit végül mi szakítottunk meg... szerintem a fejével lehet valami gond.

BG szerintem meg jó gyerek, elvégre pittsburghi😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
http://www.youtube.com/watch?v=aipXy3wbfNg&feature=player_embedded

Azért azt is hozzá kell tenni, hogy úgy össze esett mint egy bunkó focista... Oscart-t érdemelne... :/ 😀

Seymour azért profin csinálta... 😊 Mert a rács alá nyúlt be, nem is ütött igazán (persze azért érezte gondolom). Akkor lett volna durva ha bele is kapar az arcába! 😀 De hát vér nem folyt, túl meg nem kell spilázni a dolgokat!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
John Henderson-t láttátok? Mert én nem nnagyon! Azért csípném ha telenyomnák egy kis metamfetaminnal és 2-3 meccsig mvp szinten nyomná!! 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Várható volt, hogy nem váltanak QB poszton, mivel Grad sem volt éppen TOP formában, bár nem is lehetett elvárni tőle ebben a helyzetben!

Annyi az egész, hogy a következő 4 meccsünket mindet hozni kell, ha PO-ba akarunk jutni.

Miami még meg is oldható, de sztem nem lesz egyszerű már az sem!
San Diego idegenben -> mission impossible (de ha ez a meccs nincs meg, akkor valszeg elúszott a csoportelsőség is)
Jacksonville idegenben megintcsak egy kurva nehéz meccs, de nyerhető, ha minden összejön, szóval ez az előző két meccstől függ, hogy mi van
Denver itthon pedig kötelező lenne, de hát ez csoportmeccs és nagyon fenhetik ránk a fogukat a bronkók, szóval kemény lesz.

Ha ebből a 4 meccsből nem nyerünk minimum 3-at, de 3-at úgy hogy a két csoportmeccsnek benne kell lenni, akkor szerintem esélytelenek vagyunk a továbbjutásra.
De én már elégedett lennék ha nem negatív mérleggel zárnák! Igaz ahhoz is 3 győzelem kell. Na de majd meglátjuk, most egy kicsit rosszabbra fordultak a dolgok (Scott kiesése, Seymour eltiltása) Bár sztem kövi meccsen már lesz Aso és DHB is! Chaz még nem hiszem...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nem bejelentette ez a köcsög Cable, hogy Campbell marad a kezdő...

Az a gáz, hogy valószínűleg vele is megverjük a Delfineket, aztán meg az ő javára lesz írva, amikor meg ilyen meccs lesz mint a mostani, amikor QB-játékra is szükség lenne, megint szopjuk a kukit miatta.

Scott pedig úgy néz ki az ACL-jét cseszte szét, hogy szakadás vagy húzódás nem tudni, de majdnem biztos az IR. Hogy mi a szart keresett a punt csapatban, azt nem tudom. Ok, hogy csak félig meddig kezdő, de akkor is...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egyébként szerintem nem volt olyan rossz a playhívás, mivel úgy gondolom azt találták ki, hogy ezen a meccsen futással fogunk ugyan nyerni, de ehhez az elején sikeres passzjátékok kellettek volna (Ezért sem örültem DHB hiányzásának, de nem ez volt a döntő). Ha sikerült volna konzisztens passzjátékot odavarázsolni, akkor a futás odabaszott volna.

Sajnos a passzjátékok végrehajtása egészen gyatra lett, így a futásnak sem nyílt meg az út és az egész gameplan mehetett a büdös picsába!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Először sajnáltam, h a netem lassúsága miatt a stream-ekről le kellettt mondanom, de így utólag nem is baj, h nem láttam ezt a szenvedést. Eredménykövetőből is bosszankodtam eleget. A gyenge QB - WR játék mellett legalább annyira tartom felelősnek Jackson-t is. Az egész meccsen 1&20, 2&20 rendszeresen belső futást hívott, még akkor is amikor már világos volt, h ezen a napon sem sebezhető a Steelers D#. Jó lett volna elkerülni egy ekkora verést, de ha már így alakult akkor jövő héten meg kell mutatni hazai közönség előtt a Dolphins ellen, h ha még jó csapat nem is vagyunk, de elértük az erős? középcsapat szintet. Egy 7-9-nek már szerintem örülhetünk, én ugyan még látok esélyt a 8-8ra is, de egyenlőre maradok pesszimista. Amúgy nem tudom mi volt ma BigSey-el, de már Kemo-val is dulakodott a meccs elején, aztán ez a BigBen féle pofon... remélem nem lesz hosszú eltiltás, mert nagyon gyenge volt nélküle a fal.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Én sem vagyok borúlátó! Hiszen idén már sikeresnek vagyunk mondhatóak így is!

Nekem a WR-ek nem tetszenek, a QB-k és McClain! McClain gyengesége még belefér, de a passzjáték gyengesége sajnos nem! Állítom, ha ezen a meccsen működik a passzjáték, akkor beindul a futás is és legyőzzük a Steelerst! De a 2. negyed 0 yardos teljesítménye rányomta a bélyegét a meccsre és eldőlt, aztán meg nem cserélték le JC-t a félidőben, így elkerülhetetlen volt a vereség!Bruce
Ja, Gradkowskival biztos egészen más képe lett volna a meccsnek, de szerintem vele sem nyertünk volna, mert a futást nagyon levették. Az a vicc, hogy két backup DE-vel..

Na mindegy most szurkoljunk a Coltsnak, jó volna ha minél hamarabb behúznák a PO-t, hogy hozzánk már Painterrel jöjjenek. 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én sem vagyok borúlátó! Hiszen idén már sikeresnek vagyunk mondhatóak így is!

Nekem a WR-ek nem tetszenek, a QB-k és McClain! McClain gyengesége még belefér, de a passzjáték gyengesége sajnos nem! Állítom, ha ezen a meccsen működik a passzjáték, akkor beindul a futás is és legyőzzük a Steelerst! De a 2. negyed 0 yardos teljesítménye rányomta a bélyegét a meccsre és eldőlt, aztán meg nem cserélték le JC-t a félidőben, így elkerülhetetlen volt a vereség!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Én nem vagyok ilyen borúlátó, mint Bruce, a pesszimistakirály. 😀 Kiderült, hogy a nagyfiúkhoz még kicsik vagyunk. A Steelerst pont rosszkor kaptuk meg, fel voltak nagyon baszva a múltkori 39 pontos szopásuk után, hiába voltak kihalva a falak, ezek ma bárkit lenyomtak volna. Ha jövő héten nem verjük meg a 3. QB-s meg a 3. centeres Miamit, akkor el lehet kezdeni parázni. Viszont Campbell mint kezdő felejtő. Annyira kezd Russelledni, hogy az hihetetlen, szerintem idő kérdése az ezüst 8-as mez a nyakba. 😀

McClain viszont tényleg gyönge, róla azt hittem hogy egyből fel fogja venni a ritmust, de nem, úgy néz neki is ez egy tanulóév. Lemondani azért nem kell róla, nálunk mindenkinek kell egy-két év (Aso, Huff, stb.)

Na mindegy én úgy vagyok vele, hogy húzzunk be még valahogy 3 meccset, legyen meg a 8-8, a többi dísz a tortán.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát Sey eltiltása tényleg nem lesz jó! Sajnos! De teljesen jogosnak éreztem, hogy széjjel akarta baszni a fejét BB-nek! Én majdnem az asztalomat csaptam ketté!

Ami még hatalmas csalódás nekem, hogy McClain egy szar! Lassú geci, simán átbaszták amikor csak lehetett, nem tudom mikor lesz belőle valami, de ezzel a sebességgel szerintem soha! Inkább játsszon Ricky Brown!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Rakás szar volt az egész, úgy cakkumpakk. Mindenki tudás alatt teljesített, kivéve JC, ő ezt tudja.
Nem kell kiakadni, bennevolt hogy megcsúszunk 3 győzelem után. De az inkább idegesítő hogy ilyen semmilyen játékkal szoptunk, és egyáltalán nem voltunk meccsben, csak az első negyedben.
Valóban nincs igazi irányítónk. JC kuka, Gradkowski igazi vezér, comebackmaistro', fel tudja tüzelni a csapatot, de kvalitásban nem nfl szintű starter qb. Milleren érződött hogy nem 100. Aso nagyon hiányzott a védelemből. D eleinte elég faja volt, asszem 3szor megállítottuk őket. Sey hiányozni fog a Dből nagyon ha eltiltják. Szokásos Raider kérdés, amit nem is tudom mióta teszünk fel hétről hétre, vajon Schilens visszatér jövő héten? Na meg hogy ennyi kihagyás után érződne hogy ott van a pályán, vagy csak szenvedne ahogy a többi wr? Következő a Miami, illene őket verni, ők is szarba vannak most.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát Bruce majdnem olyan rakás szar volt mint JC, szóval nincs kezdő szintű QB-nk, ha Grad kezd lehet hogy más a játék képe, mert benne volt egy kis tűz!

Én úgy gondolom, hogy kell egy normális QB, mert enélkül szarok leszünk! Ha lenne egy olyan QB-nk mint BigBen, akkor szerintem sima PO csapat lennénk ugyanezzel a kerettel! Mivel nincs, így megint csak egy két három meccsen tudunk csodát művelni!

Bár az is lehet hogy egy BigBen sem tudná ezeket a WR-eket felrázni, mert tényleg az ő hibájuk is azért az hogy nem szerepeltünk olyan jól! Nem szakadtak el ismét, sokat kellett pöcsölni a fal mögött a QB-knak és még akkor sem volt szabad elkapó! Miller még béna volt, talán Myersben volt valami, de az is már garbage time-ban! Szóval az elkapókkal van gond itt legjobban és nem a QB-val, de azzal is azért persze, de ez oda vissza igaz azért!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Davis Plunketthez hasonlította JC, de igazából Gradot lehetne (ő is a padról nyert).
Win streak ide vagy oda, nem azokon a meccseken kell megítélni valaki teljesítményét, ahol tarol a D, meg a futás és nincs szükség passzra.
Olyan, mint Russell, már a nyomás elől se tud rendesen elmozogni.
Szerintem nem kérdés, hogy ki kezdjen jövő héten. Lehet, hogy Gradkowski nem dobja át a pályát, de itt elsősorban irányítani kell a csapatot, és erre tökéletesen megfelel!

Miami, hazai pálya, nyerni kell!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
QB kérdést meg kellene oldani...Bruce a jobb, de Ő se igazi kezdő szint.
Rolni
Miért nem? Mit vártál mínusz 20 pontos hátrányból? Okké, hogy INT veszélyes, de vele látok valami szikrát az O-ban! Ha mindig képes lenne talpra állítani mindenkit akkor Franchise QB lenne! De ezt nem tudjuk meg addig amíg csak a padról száll be vesztes helyzetből! 😀 (okké, hogy megkapta a lehetőséget, de nem a balfaszsága miatt került a padra... )

Most hirtelen az O fal is szar lett? Nem mondanám, csak más a játék képe, ha bejön a futás, meg 1-2 screen és akkor 1ből lehet is passzolni -> jönnek a pontok! A futásainkat megfogták, és nem tudtunk mást előhúzni a kalapból! Arra kellene valamit kitalálni, hogy valami másban is villogni tudjunk ha DMC-t meg Bush-t megfogják!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
hm..nemtom mi lesz sey nélkül, valszeg el fogják meszelni pár meccsre..

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hát ja, most visszajött a Denver meccs. Egyszer fent, egyszer lent...
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én már teljesen nyugodt is vagyok... 😕

Arra ez a meccs tökéletes volt, hogy mindenki rájöjjön, hogy JC nem egy olyan QB aki nyerni is tud! Ahogy mondtam nulla a srác sajnos. Nem csak az ő hibája ez a nagy vereség, mert szarok voltak az O playek nagyon, de akkor is... A zavaró az, hogy volt 2 hetünk, hogy felkészüljünk a Pittsburghből, de abból semmi nem jött vissza. Legalább egy szoros meccsen kaptunk volna ki, de JC nem tud IRÁNYÍTANI ha ellenfél is van a pályán! Oké, hogy minden sérült visszajött a Steelersbe erre a meccsre, de ez majdnem igaz volt ránk is!
Ez a vereség abból jött, hogy nagyon megfogták a futásainkat, de erre lehetett is számítani. Nem tudom ti hány screent láttatok, de én 1 kezemen meg tudnám számolni... Nincs még vége a meccsnek, most 3 pont van nálunk a kijelzőn! Ennyi ponttal nem lehet meccset nyerni! És Gradot behozzák majd 20 pontos hátrányban???!!! Nem értem! Oké, hogy 3-at hoztunk JC-vel, de ez az egész tökölősdi, biztonsági játék jellemzi az egész pályafutását, nem is bezsélve arról, hogy mennyire szét tud esni fejben... Na mind1 nem gyalázom tovább szegény embert, mert még az ág is húzza, csak a csapat rovására... Backupnak kiváló de sajnos többnek nem.

Gradkowski lehet nem olyan pontos, meg nincs erős karja, de vele legalább tud küzdeni a csapat! Nincs mese kegyetlenül el kell kapni a Phins-t jövő héten! Hajrá Denver Donkey-k! Szivassátok szét a Chargers-t! 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na nekem a L nem annyira meglepő vagy váratlan, de a mutatott játék miatt csalódott vagyok. Többet vártam mindkét oldaltól.

Sok levonni való nincs a meccsből ha annyi nem, h messze vagyunk még a top csapatoktól. Ha Miami ellen sikerül felállni akkor én már örülök majd megint.

OL építését folytatni kell. C, RG, RT komoly gond.
QB kérdést meg kellene oldani...Bruce a jobb, de Ő se igazi kezdő szint.
Mentálisan hamar szét tud még esni a fiatal D...Seymour nélkül meg pláne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ajánlom az eredménykövetőt mielőtt mérgesek lesznek a modik.
Amúgy BigSey egy állat 😀 Milyen pofont adott már BigBennek 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
JC-t akarom vissza!!!!! NAAA!!! Azt akarom, hogy fulladjon a saját szarjában! AZT AKAROOOOMM!!!!!! :/
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ramélem John Henderson jön be Sey helyett és szétcsap mindenkit ahogy kell!!! 😀