Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
több mint 14 éve
Sziasztok! Most regisztráltam csak,ezért nézzétek el,ha ,,buta" kérdéseket vetnék fel! 😊 Csupán az lenne a kérdésem,hogy mivel meghalt szegély Al Davis,a csapattal mi lesz,nincs-e veszélyben a csapat jövője.A másik kérdésem az lenne,hogy Asomougha-t,miért adtuk el,Draft pickért,vagy pénzért-e.Remélem nem sokkolóak a kérdéseim előre is köszönöm a válaszokat! 😊joceknincs veszélyben a csapatotok jövője.
Aso ingyen ment, voidolódott a szerződése, és nem újították meg (túl drága lett volna). Kompenzációs picket kaphattok érte, ha jól gondolom. Játékos csere pénzért nem. Ez nem soccer...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Most regisztráltam csak,ezért nézzétek el,ha ,,buta" kérdéseket vetnék fel! 😊 Csupán az lenne a kérdésem,hogy mivel meghalt szegély Al Davis,a csapattal mi lesz,nincs-e veszélyben a csapat jövője.A másik kérdésem az lenne,hogy Asomougha-t,miért adtuk el,Draft pickért,vagy pénzért-e.Remélem nem sokkolóak a kérdéseim előre is köszönöm a válaszokat! 😊
több mint 14 éve
Starter Palmer lesz ma már? Nagyon nem szeretném ha a Böllér kezdene...Persze
---
Hú de kéne ma a W... Kansas cumizik a Fins ellen.Raider89
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Starter Palmer lesz ma már? Nagyon nem szeretném ha a Böllér kezdene...---
Hú de kéne ma a W... Kansas cumizik a Fins ellen.


Just Win Baby!
több mint 14 éve
Sztem back up TÚjra itt! Nem tűntem ám el, csak olvasó módban voltam énis 😀Mi lesz ezzel a Bruce Campbellel?!BMG
Raiders Inactives: QB Terrelle Pryor, QB Jason Campbell, RB Darren McFadden, CB Chimdi Chekwa, CB Chris Johnson, G Bruce Campbell, TE David AusberryRaider89
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Schilensnek képzeli magát 😀Újra itt! Nem tűntem ám el, csak olvasó módban voltam énis 😀Mi lesz ezzel a Bruce Campbellel?!BMG
Raiders Inactives: QB Terrelle Pryor, QB Jason Campbell, RB Darren McFadden, CB Chimdi Chekwa, CB Chris Johnson, G Bruce Campbell, TE David AusberryRaider89


Just Win Baby!
több mint 14 éve
Újra itt! Nem tűntem ám el, csak olvasó módban voltam énis 😀Mi lesz ezzel a Bruce Campbellel?!
Raiders Inactives: QB Terrelle Pryor, QB Jason Campbell, RB Darren McFadden, CB Chimdi Chekwa, CB Chris Johnson, G Bruce Campbell, TE David AusberryRaider89
több mint 14 éve
Újra itt! Nem tűntem ám el, csak olvasó módban voltam énis 😀Raiders Inactives: QB Terrelle Pryor, QB Jason Campbell, RB Darren McFadden, CB Chimdi Chekwa, CB Chris Johnson, G Bruce Campbell, TE David Ausberry


Just Win Baby!
több mint 14 éve
http://www.cbssports.com/video/player/play/nfl_today/n6Oh1iEiMLLUNUIDSPBzkyj0rjh6f9EP
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Várom már a ma estét, maximális bizalommal 😊
több mint 14 éve
Hát azért most szerintem bármennyire is játékra alkalmas, 50 feletti FG-ket nem várhatunk tőle. Mondjuk a legjobb az lenne ha 4-5 extrát bevágna azt csá 😊BruceRemélem nem kerül rá sor, hogy 50 yardról kelljen rúgni.
több mint 14 éve
Hát azért most szerintem bármennyire is játékra alkalmas, 50 feletti FG-ket nem várhatunk tőle. Mondjuk a legjobb az lenne ha 4-5 extrát bevágna azt csá 😊
több mint 14 éve
http://blog.sfgate.com/raiders/2011/11/05/janikowski-to-kick-sunday/BruceNagyon helyes. Ő és Lechler két legstabilabb pontforrás a fantasy csapatomban 😊
És így biztos, hogy nem fogunk nullázni.
több mint 14 éve
http://blog.sfgate.com/raiders/2011/11/05/janikowski-to-kick-sunday/
több mint 14 éve
Kukkolj már be bro a GM-be is 😊Valószínű inkább elfoglalt.Ja, mostanában inkább read only üzemmódban vagyok, de lesz ez még máshogy is. Azért mindent látok ám 😀Döme
Ám Döme sincs túlzottan mostanság.Delonso_
De helyes helyes.
több mint 14 éve
Valószínű inkább elfoglalt.Ja, mostanában inkább read only üzemmódban vagyok, de lesz ez még máshogy is. Azért mindent látok ám 😀
Ám Döme sincs túlzottan mostanság.Delonso_
több mint 14 éve
Inkább köszönjék meg a többiek, hogy feltámasztottalak. Lázár.itt a pontSzokott írkálni máshová, csak úgy tavaly óta eltűnt.Aki Walter és Jamarcus alatt szerette a Raiderst az mindig is szeretni fogja 😀Barb
Biztos már nem szereti a Raiders-t 😕Bruce
szabababa
te meg ne nyilatkozz a nevemben
😐Szegecs
több mint 14 éve
itt a pontSzokott írkálni máshová, csak úgy tavaly óta eltűnt.Aki Walter és Jamarcus alatt szerette a Raiderst az mindig is szeretni fogja 😀Barb
Biztos már nem szereti a Raiders-t 😕Bruce
szabababa
te meg ne nyilatkozz a nevemben
😐

The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
Jahogy haromt-t majmolja? :SSzegeccsel amúgy mi van? Már miért nem ír ide szinte soha?Köszöni jólvan. Csak inaktívkodik, mert az a menő.szaba
Már nem szereti a Raiderst?Bruce
több mint 14 éve
Szokott írkálni máshová, csak úgy tavaly óta eltűnt.Aki Walter és Jamarcus alatt szerette a Raiderst az mindig is szeretni fogja 😀
Biztos már nem szereti a Raiders-t 😕Bruce

több mint 14 éve
Szegeccsel amúgy mi van? Már miért nem ír ide szinte soha?Köszöni jólvan. Csak inaktívkodik, mert az a menő.
Már nem szereti a Raiderst?Bruce
több mint 14 éve
Valószínű inkább elfoglalt.Ám Döme sincs túlzottan mostanság.
több mint 14 éve
Szokott írkálni máshová, csak úgy tavaly óta eltűnt.Biztos már nem szereti a Raiders-t 😕