NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Igen DE-t játszik végig, amióta idekerült ő az LDE!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Srácok LaMarr Houston tényleg DEt játszik? Vagy csak furcsán van fent a depth charton az nfl.comon?
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Na sracok valaki latta tegnap a Miami-Chicagot ? mit szoltok ?azert kerdezem mert a Steelers utan a jovo heten a Dolphinsal jatszunk ugye hazai palyan, nem tudom mi lesz veluk , de ha ennyit mutatnak a kovethezo heten is Offense ben akkor a mi sacondary-nk ki fogja csinalni ezt a Thigpen vezette passzjatekot...jo eselyeink vannak de egyebkent tegnap megsajnalatam a Miami-t, 3. szamu qb....egy Guard jatszik center pozicioban stb szoval azt a meccset hozni kellene...egyebkent a vedelmuk azert nagyon jol teljesitett , de amikor az Offense palyara kerult, vagy Thigpen, vagy Marshall vayg az O Line lerombolta minden remenyuket ...na ennyit a jovo hetrol, most keszuljunk a Steelers ellen mar alig birom kivarni a meccset 😀 Nagy ervagas lenne a pittsburgh nek ha Polamalu nem jatszana, de ot ismerve, nem fogja kihagyni ezt a meccset max akkor ha valami nagyon nagy a baj, azt meg ketlem...nalunk is epulgessenek szepen a serultek, van meg ketto nap, de egyebkent Aso tuti jatsznai fog szerintem es remelhetoleg a tobbiek is 😀RaiderNation
Én láttam. Ha nem épülnek fel a sérültjeik, és így fognak játszani, akkor simán behúzzuk. Ilyen teljesítmény után én nem félnék tőlük. Persze ez foci, itt bármi lehet, meg day2day emelkedhetnek fel csapatok, ahogyan süllyedhetnek is el. De jelen pillanatban én személy szerint nem látom a delfinek javulását. Persze mivel szimpatikus csapat, örülnék neki, ha ők mennékek playoffba, a Jets vagy a Pats helyett, persze amég ellenünk játszanak, addig tisztelet, de utálat. Amint túlleszünk a meccsen, elkezdhetik gyűjtögetni a Wket. 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
No nézzük akkor a csütörtöki edzésről mik a hírek:

Limitáltan edzettek: DHB, Aso, Zach, Henderson - Cable bízik benne hogy ott lehetnek a pályán vasárnap!
Nem edzett: Chaz

Ez nagyon jó hír, hogy már csak egy játékosunk sérült komolyabban! Nagyon jókor jött ez a bye week ebből a szempontból! Meglátjuk hogy a játékosok formájára milyen hatással volt!

Egyébként már a második edzést hagyta ki zsinórban Polamalu, de nem tudom elképzelni, hogy komoly lenne a sérülése, inkább biztonsági pihentetésről van szó, bár egy achilles sérülés elég komoly zavaró tényező tud lenni. Ha ő sem lenne, akkor azért nagyon komoly érvágása lenne a def-jüknek!Bruce
Emocionális vezér, sajnos a játéka mostanában nem 100%-os, hiányoznak tőle a nagy play-ek, int.-ek.
Remélhetőleg ma már edzeni fog és tuti játszik is sztem vasárnap, csak kímélték a héten. Mindenesetre nem jó ómen nekünk h megint sérüléssel bajlódik :/
Ami nagyobb gáz - nekünk - h Keisel megint out lesz, ezzel ismét gyengélkedhet a rush D.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Azokról, akik limitáltan edzettek, mikor lesz végleges hír. hogy probable, questionable, vagy out? Meccs előtt kb.?Bay Area
Pénteken szokták bejelenteni! Valszeg questionable lesz Aso és DHB, probable pedig Hendo és Miller
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Azokról, akik limitáltan edzettek, mikor lesz végleges hír. hogy probable, questionable, vagy out? Meccs előtt kb.?

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Idegenben idén nem vagyunk valami jók, ideje lenne már ezen is javítani egy kissé! Eddig 1-3 és csak a Broncost tudtuk megverni, igaz őket nagyon! 😊

Félek még a bírók ténykedésétől is! Ugye mi vagyunk a legbüntetettebb csapat és már kis dolgokért is megy a zászló, szóval ez még baj is lehet. Remélem a sok offside, encroachment, false start és holding büntetést mellőzzük és akkor az ilyen illegal use of hand és DPI szabálytalanságokat sem annyira fújják be! Félek hogy ez döntő lehet!

Ugyanakkor a falunkat egyre jobbnak érzem és BigJohn visszatérésével még több lehetőségünk lesz, ami frissebb embereket jelent a falban és ez is egy döntő dolog lehet, mert ha nyomást helyezünk a QB-ra is és a futójátékot is csírájában elfolytjuk, akkor már sok mindent nem lehet csinálni!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
No nézzük akkor a csütörtöki edzésről mik a hírek:

Limitáltan edzettek: DHB, Aso, Zach, Henderson - Cable bízik benne hogy ott lehetnek a pályán vasárnap!
Nem edzett: Chaz

Ez nagyon jó hír, hogy már csak egy játékosunk sérült komolyabban! Nagyon jókor jött ez a bye week ebből a szempontból! Meglátjuk hogy a játékosok formájára milyen hatással volt!

Egyébként már a második edzést hagyta ki zsinórban Polamalu, de nem tudom elképzelni, hogy komoly lenne a sérülése, inkább biztonsági pihentetésről van szó, bár egy achilles sérülés elég komoly zavaró tényező tud lenni. Ha ő sem lenne, akkor azért nagyon komoly érvágása lenne a def-jüknek!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Az biztos, hogy mindkét poszton nyomulóknak jobban oda kell magukat tenni. Viszont kiváncsi vagyok Fordra, hogy az a KC elleni lenyűgöző teljesítmény csak egy fellángolás volt, vagy képes a további jó teljesítményre, és megbízható célpont.. Mert ha a 2., akkor azthiszem megtaláltuk az idei év legnagyobb impactjét, és mégjobban alkalmazhatjuk. És ha már rá jobban figyelnek, ottvan 2 majdnem ugyan olyan gyors playa, már ha DHB is felépül. Schilenst meg se említem mert fasztudja mi lesz vele. Asszem ha totálisan felépül minden off. játékosunk, sokkal könnyebb dolgunk lesz, ennyi célponttal... Az ellenfelek meg felköthetik a gatyát, mert nem tudják majd kire figyeljenek, mindenkire meg nem lehet. Ford-Murphy-DHB(N.Miller)(Chaz???:\) Z.Miller,Myers, (Barnes 😀 😂 ) Bush, DMC, Reece..Mind életveszélyes, ha formában van. És ha nekik nem megy, akkor Loper meggurulja' a försztdánt. 😀

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk azzal, hogy ilyen WR teljesítménnyel is pozitív a recordunk, az azért viszont egész jó dolog. Mi lesz ha a WR játékunk feljavul?

Egyébként is az ellenfeleknek többnyire a futás ellen kell védekezniük, aztán a passzoknál a futóknak címzett passzok ellen, vagy a TE-knek adott passzok ellen. De ha például jobban figyelnek a futásokra és a rövid screen jellegű passzokra, akkor azért oda lehet rakni a WR-eknek is és a gyorsaságukat ismerve elég komoly fegyver!
Valamint azért DHB-nél tényleg ott van az is, hogy nem igazán értik meg egymást JC-vel, túldobja őt, magasra dobja a labdát, icipicit pontatlan és már meg is van 3 elkaphatatlan passz, de a statban meg ő volt a célpont! Szóval mind a WR-eknek kell konzisztensebben elkapni azt a rohadt labdát, mind a QB-knak pontosabban célozni!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Egy érdekes megközelítése a WR játékunknak! Nem is az hogy érdekes, de elég elkeserítő is egyben

http://www.sfgate.com/cgi-bin/blogs/raiders/detail?entry_id=77335Bruce
Azert ez eleg lehangolo...foleg Darrius Heyward-Bey...egy kezdo elkapotol azert tobbet varna az ember, igaz hogy 14 yardot hoz atlagban az elkapasaibol de ez az 51 bol 19 valami brutalis szamadat...RaiderNation
Az is durva hogy a wrek kozul Ford a legjobb az elkapasokba radobas es sikeres keccs szazalekba. non-wrek sokkal jobbak, Bush kiemelkedo a 90 %aval. Remelem vasarnap Murphy ugy fogja nyomni mint tavaly.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egy érdekes megközelítése a WR játékunknak! Nem is az hogy érdekes, de elég elkeserítő is egyben

http://www.sfgate.com/cgi-bin/blogs/raiders/detail?entry_id=77335
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Cable-t meghívták egy NFL Networkös műsorba, de leterelte őket Warren Sapp miatt, aki az egyik műsorvezető ott, mert a múltban folyamatosan fikázott minket. Teljesen igaza van.Döme
Úgy is van, kapja be Warren, pedig én szerettem! Fikázott amúgy mindenkit, Cable-t hogy egy szar edző, meg a Raiders-t hogy egy teljesen szar franchise, működésképtelen!

Remélem rácáfolunk idén! És még Cable is beszólt neki! 😉
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Cable-t meghívták egy NFL Networkös műsorba, de leterelte őket Warren Sapp miatt, aki az egyik műsorvezető ott, mert a múltban folyamatosan fikázott minket. Teljesen igaza van.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Azt kell csinálni ami eddig ment, működött, amit tudunk.
Hülyeség lenne a Pats meccset nézni és azt mondani, h akkor mi is ezt fogjuk csinálni. Nincs Bradynk, más WReink, OLünk van, OC,HC felfogás is más.

Oda kell rakni magunkat keményen futni kell, ha megy akkor kellenek a screenek, Zachet keresni kell(ha játszik) és mehet néha a deep ball is.
D oldalon pedig kemény, agresszív játék kell.

Ha ezt mind megtesszük és játszunk egy jó meccset én már örülök majd. Ha ez győzelmet is jelent mégjobb!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Al bácsi nevezte meg kezdőnek, Cable meg elfogadta ezt (merne mást tenni...) Bár szerintem a Cable által meghozott Gradkowski csere, szerintem saját ötlet volt és jól jött ki akkor! De ugye a szezon előtt is nyilatkozta Al, hogy nagyon tetszik neki Campbell és őt akarja kezdőnek, csak hát amikor látta hogy nagyon szar, akkor jó volt Bruce is! 😊
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Én ezért játszatnám Gradkowskit.. Neki feküdne a rövidpasszos játék, de ha kell tud hosszút is dobni. Na meg a tavalyi meccse is elég jó ómen... 3W streak ide vagy oda, én csücsültetném JC-t.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Annyira nem jó futás ellen most a Steelers, mióta a DE poszt meggyengült. A Pats sem király futásban de most nekik is ment. Amiért én anno nem lettem megdícsérve, azt asszem rosszcsontpeti is írta minap, hogy mindenki idén a gyengébb formáját is hozza a Raiders ellen, ha ez kitart, akkor pláne lehet futni is.

De a zone blitz, amit a Vasas játszik ahhoz nagyon fizikális, született atléták kellenek, (ellenben például akkora IQ nem kell, bármilyen meglepő). És ez most nem lesz meg mindenhol, a cserék nem tudják ezt hozni.
Tehát nem lehet tolni a megszokott sémát. Meg lehet nézni, hogy a Vasasra jellemző kevés (néha nulla) ember 3 pontos felállásban, amiben az NT a fix pont DLben, és mindenki más csinál mindent a f7ből és secből is, szóval az most visszaáll egy tradicionálisabb vagy inkább általánosabb 3-4-re (ahogy a Pats ellen is rengeteg ilyen volt). Csak az meg nem megy olyan jól. Szóval próbálják a kettőt ötvözni, de egy back up sem véletlen back up például, és sok snapet ha el kell vinni, akkor lesznek ám hibák.

Ha tehát pontháború lesz, a Steelers offense nem annyira félelmetes ellenfél.

Abban meg sztem kár bízni, hogy a gyors rövidpasszos játék és Cambell. Neki ahhoz atombunker kell, hogy sok pontos passzt elengedjen. Főleg időben, mert ő, hogy finoman mondjam, elég időt ad a WReknek az elszakadásra. Én tehát nem hiszek ebben, mert a WR állomány is alkalmatlan erre. Akkor már inkább ez úgy reális nekem, hogy az említett screenre kihúzódó védelembe belefut néhányat. Bár a screen nem mindig megy jól yardban a Steelers ellen. Az, hogy complete lesz sok az okés. Most nem tudom, hogy ez a def mire jó persze.

Másik meg, hogy Cable egyre több trükkös playt hív, ami kockázatos, de kockáztatni kell, ha nem te vagy az esélyes. Ez is dönthet végül, bár ez mindét irányba igaz. 😊ulpianus
Ulpi nagyon jól összefoglalta a dolgokat. Finoman fogalmazva is tartok a meccstől az ismert okok miatt, azaz a 2 kezdő DE és az LT hiánya miatt.

Viszont Campbelltől és a Pats játékának lemásolásától nem annyira tartok. 2008-ban ezt játszotta a Skins, meg lehet nézni azt a meccset, az amúgy is kiváló védelmünk egyik legnagyobb védelmi bemutatója volt, ha emlékeim nem csalnak 7 sackkel és 2 INT-tel. Campbell ott megmutatta, hogy erre totálisan alkalmatlan. Benne kicsit bízom. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Na jó, akkor mégiscsak új volt az infó sokaknak!
Na de majd most jön Döme, hogy ő már régóta tudja... 😀
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Én se tudtam. 😀 Szal köszi az infót! 😊

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
jee, akkor legalább neked tudtam újat mondani 😀
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Én nem tudtam h a két CB McFadden tesók 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én se vagyok perfect-t sőt 😀

Arról van szó, hogy a különböző oldalirányú mozgásoknál még akadályozza őt a sérülése észrevehetően és emiatt nem kéne idén már visszatérnie!

De nem biztos hogy pontos a fordításom, javítson ki valaki ha tévedek!

Csak ha ez így van, akkor tegyék IR-re és kész és hozzunk helyette valakit a csapatba, mert folyton csak várjuk aztán mégsem alakul semmit ez az ember :S Pedig nagy kedvencem a tökös!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Örülök Millernek és Asonak, nagy szükség lesz rájuk.
Lényegét leírnád annak amit Schilensről másoltál? Nem vagyok perfekt angolból, 40%át értem kb. 😀

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
NA előbb beírtam, aztán nem küldtem el, mert megzavartak!

Jó hírek, hogy három sérült játékosunk is edzett, igaz csak limitáltan, de ez már jó hír: Henderson, Miller és Aso!

Ketten viszont nem edzettek: DHB (questionable) és Schilens (róla meg fent olvashattok)

Érdekesség: Bryant McFadden Steelers CB öccse Walter McFadden a mi CB-nk! 😊 Bár ezt szerintem mindenki tudta 😀