NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Lane Kiffin még a kirúgása után beperelte az Öreget és 300 rugót követelt rajta, mert szerinte ok nélkül rúgta ki. Most ítéltek, és nyilván nem jött össze, Davisnek adtak igazat.

Kis csíra azt hitte beszopathatja Alt. 😛Döme
LOL 😀 A kis csíra.... 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Lane Kiffin még a kirúgása után beperelte az Öreget és 300 rugót követelt rajta, mert szerinte ok nélkül rúgta ki. Most ítéltek, és nyilván nem jött össze, Davisnek adtak igazat.

Kis csíra azt hitte beszopathatja Alt. 😛
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Van egy cikk, ahol leírják hogy miért jutunk be a PO-ba és miért nem!
10 okot sorolnak fel: http://www.sbreport.net/raider_news/008/5316.html
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerintem nem lesz ő a Dolphins QB-ja, de ha igen, akkor sem fogják ellenünk betenni, bár... Lehet hogy jól sülne el nekik!

Ugye mi is anno Culpepperrel legyőztük Miamiban a Dolphins-t, akkor mutogatta Culpepper a közönségnek a lábát, hogy már meggyógyult! Szóval lehet így is nézni a dolgokat, de ez még messze van...

Az a fontos, hogy a sérültek jöjjenek helyre és a Steelers ellen megmutassuk hogy mit tudunk!

Egyrészt rosszkor jött a bye week, mert jó formában voltunk, viszont jókor is jött mert már kulcsemberek voltak sérültek és ez előbb utóbb a teljesítményekben is meglátszott volna! Kíváncsian várom egyébként hogy mit találnak ki Cable-ék! Sajnos a Steelers veresége is rosszkor jött, de náluk is a sok sérülés miatt van ez, szóval nekünk a plusz egy hét azért sokat jelenthet!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ha meg JMR lesz a phins qb-ja akkor iszonyatosan nagyot fögök röhögni... 😀
Szerintem ha valakinek akkor nekünk megártott a magaslati levegő Denverben... Azóta... érted! 😀TST
Az mekkora lenne 😀 hazai pályán szétszedné a D meg a közönség is! 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ha meg JMR lesz a phins qb-ja akkor iszonyatosan nagyot fögök röhögni... 😀
Szerintem ha valakinek akkor nekünk megártott a magaslati levegő Denverben... Azóta... érted! 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát amikor bemondták hogy 28-0 a kc meccs el se hittem hogy a denvernek annyi! 😀
De jó lenne elkapni a Steelerst 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Na ki a csoportelső? 😊 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Azért komoly, hogy mik történnek a soron köv ellenfeleinknél...

Steelers kezdő LT kidőlt.
Miamiban QB csere történt.
Jagsnél most dőlt ki Kampman.
Denvernél DJ DUIval arest, lehet eltiltás is lesz.
Colts eddig is hulajtotta az elkapókat durván idén.
Chargersnél a hold outok...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Cable-nak olyan elmebeteg feje van! Én kibaszottul fosnék tőle, ha ilyen edzőm lenne! De amikor nem ideges, akkor fajin arc :cool:
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d81c058e9/Sound-FX-Cable-guides-Raiders-to-big-win

Hiphip hurrayyy 😀
mekkora fazon ez a Kábel 😊Rolni
😂 És tényleg mindent háromszor mond! 😂
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d81c058e9/Sound-FX-Cable-guides-Raiders-to-big-win

Hiphip hurrayyy 😀
mekkora fazon ez a Kábel 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ford lett az AFC speciális játékosa! Grat neki! 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az is lassan franchise rekord nala szerintem hogy nem rugtak meg ki pedig tobb mint egy eve itt van.
Farad az oreg, latszik 😊
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
For Raiders, 'just win, baby' has turned into 'just cut it loose'!

http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/For-Raiders-just-win-baby-has-turned-into-j?urn=nfl-284289

"It's every bit a part of the Raiders mystique as the black and silver uniforms, the roughneck players and fans in the Black Hole. Al Davis has created many a slogan that his Raiders teams were to adhere to, but the signature one was simple. "Just win, baby."

Now a new slogan has inspired the revived Oakland Raiders: "Just cut it loose."

The four-word phrase began when coach Tom Cable saw his team worrying too much about mistakes. Quarterback Jason Campbell, in particular, wouldn't let interceptions or sacks or poor throws go by without overanalyzing them. So Cable told him to just cut it loose.

He told the New York Times that the phrase works for the whole team. "I got you," Cable tells his players. "I'm with you. Really, just stop worrying about things."

...

Cable says Al Davis has taken to the new phrase. How could he not? For seven years the team has been one of the NFL's laughingstocks. Turned out they just needed to cut loose in order to get back to just winning, baby."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
http://www.nfl.com/partner?partnerType=never-say-never&campaign
Lehet szavazni Fordra! Bár ez GMC. 😂

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Miamiba ment Harris, úgyhogy ha úgy hozza az élet láthatjuk ellenünk játszani!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Remélem, hogy sikerül aláírni vele egy megfelelő szerződést. Ha tényleg sikerül a vesztes oldalról átküzdeni magunkat a győztes oldalra abban vastagon benne lesz és remélem is, hogy nem felejtik majd el neki.

Az OL ellen lesz keresnivalónk, de BigBen-nek a specialitása a komoly nyomás elviselése. Sajnos a mi OL-unk is érdekes lesz a Steelers OLB kettős ellen, nem is beszélve Hampton semlegesítéséről.

McClain valóban kicsit lassabban tanul bele a 4-3ba mint azt jó páran vártuk, de ha így is hozza a D# a jó teljesítményt akkor egyenlőre nincs gond. Az h Brown jól teljesített a helyén, az nem meglepő. Sokat játszott ő a csapatban és jó képességű srác, én örülök, h ő a backup és ilyen jól nyomta!

Al Harris vicces h felmerült, de ő már nem jelentene egy csapatnak sem upgrade-et. Nálunk ugyan sok a fiatal, de inkább szenvedjenek ők, ne egy kiégett veterán. Mondom ezt úgy, hogy anno ő volt az egyik nagy kedvencem.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Jó anyag Big Richről:
http://sportsillustrated.cnn.com/2010/writers/jim_trotter/11/10/raiders/index.html?eref=twitter_feed

Raiderként akar vissza vonulni 😊, persze én is ezt mondtanám contract évben, de azért tényleg lehet abban sok minden, hogy a fiataloknak akar tanítani, átadni és azért ha sikerülne a hajónkat ténylegesen megfordítani akkor ha marad az Ő neve mindig felmerül majd ami nem kis dolog lenne.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Természetesen nem örülök a sérülésének, de ez sokat segíthet a Dnek futás ellen és pass rush terén is...
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c01512/article/steelers-oline-loses-lt-starks-for-the-season?module=HP_headlines

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Az utobbi években megtanulhattuk hogy az első köröseinknek kell pár év mire atomok lesznek.Huff,DMC talán még csak most ért be DHB-re és Rolandora meg még várnunk kell.Aso és rengeteget fejlődött az első évéhez képest,őt is még első körben húztuk.Fa
Igen, átlag 3 év az áttörésig... sajnos. 😕
McClain eddig nem egy tackle-gyár, de rookie-ként még senki nem váltotta meg a világot (legalábbis ritkán).
De nincs elveszve a pályán. Ahogy én láttám passzoknál nagyon jól védekezik, csak futásnál gyorsan akar szerelni és rossz felé vált, vagy beleszalad egy blokkba. Én hosszútávon bízok benne 😊

Schilens állítólag már "keményen" edz, de még a csapattól külön, routokat futkos...
Szerintem akármit csinál a hátralévő meccseken (ha játszik egyáltalán), szezon végén el fogjuk küldeni :/
Még Al sem fizet a semmiért (csak néhány esetben... 😀 )BMG
Rolandonak sztem nem kell majd 3 év. Hamarabb jó lesz Ő, de ne felejtsük el, hogy vált egyszer egyetemről nflre és 3-4ről 4-3ra.

Schilens fizuja nem számottevő. 7.körös pénzt bőven érne akkor is ha csak 6-8 meccset játszik...

Ha Murphy, Ford, DHB és Miller tovább fejlődik akkor belefér, h Chaz csak 6-8 meccset játszik. Nem mondom, h szerződés végén meg kell tartani, de 7. körös fizuért megéri.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Az utobbi években megtanulhattuk hogy az első köröseinknek kell pár év mire atomok lesznek.Huff,DMC talán még csak most ért be DHB-re és Rolandora meg még várnunk kell.Aso és rengeteget fejlődött az első évéhez képest,őt is még első körben húztuk.Fa
Igen, átlag 3 év az áttörésig... sajnos. 😕
McClain eddig nem egy tackle-gyár, de rookie-ként még senki nem váltotta meg a világot (legalábbis ritkán).
De nincs elveszve a pályán. Ahogy én láttám passzoknál nagyon jól védekezik, csak futásnál gyorsan akar szerelni és rossz felé vált, vagy beleszalad egy blokkba. Én hosszútávon bízok benne 😊

Schilens állítólag már "keményen" edz, de még a csapattól külön, routokat futkos...
Szerintem akármit csinál a hátralévő meccseken (ha játszik egyáltalán), szezon végén el fogjuk küldeni :/
Még Al sem fizet a semmiért (csak néhány esetben... 😀 )
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Az utobbi években megtanulhattuk hogy az első köröseinknek kell pár év mire atomok lesznek.Huff,DMC talán még csak most ért be DHB-re és Rolandora meg még várnunk kell.Aso és rengeteget fejlődött az első évéhez képest,őt is még első körben húztuk.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát még a teljesítményét látva azért nem is nagyon lehet nagyképű! Igaz mondta hogy sohasem elégedett magával, de ez egy betanult szöveg szóval hogy pontosan mit gondol, az azért biztosan más!

Én sokkal, de sokkal többet vártam tőle! Semennyire nem vettem észre a hiányát a KC ellen! Talán egyszer szívatták meg a helyettesét, de azzal sztem őt is beszívatták volna!

Mindegy örülök hogy itt van, csak többet várok! 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Rolando beszélt, nekem ez a rész volt érdekes, kicsit lefikkantotta Morrisont:
"I watched film, last year you had to double Seymour as well as TK, and they forced the middle linebacker to make plays, and if you watch film now, you see you can’t double those guys because you have to account for me in the blocking scheme. "

Ja és elmondta, hogy nagyon szégyellős, és ezért nem beszél a médiával. Valahogy ezt nem tudom elhinni. 😊