NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én vagyok a legpesszimistább, legnegatívabb Raiders szurkoló a világon! Még Döme is leoltott vagy kétszer 😛
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Amúgy is még egy győzelem kell és máris csak max 10 vereségünk lehet! Ami az utóbbi években nem fordult elő 😮Bruce
Ez az igaz hozzáállás! Én is ezen az állásponton vagyok! 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Grat nektek - nem feküdtem le a csapatotok miatt, pedig nyolcra jöttem melózni, vmiért nagyon drukkoltam nektek - 😀
Azért az ipari mennyiségű szabálytalánságokra vigyázni kéne, mert volt belőle baj most is épp elég
Egyébént asszem, sajnos továbbra is a Chargers a csoport legerősebbje, de azért hajrárezső
Én is úgy gondolom, hogy a Chargers még feltámad! De nekünk az a feladatunk, hogy elkapjuk őket!
Nem álmodozom még egyelőre csoportgyőzelemről és ezzel együtt a PO-ról, de még szerencsére benne van az is!

Amúgy is még egy győzelem kell és máris csak max 10 vereségünk lehet! Ami az utóbbi években nem fordult elő 😮
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Nálam még mindig Grad a kezdő... Azért JC továbbra is szar szerintem! Most csak azért nem mocskoljuk, mert volt egy return TD meg képes volt "valahogy" 40 yardot összeeszkábálni az utolsó driveban! 😊TST
Sajna iegne, szerintem is nagyon gyenge. Tutyi-mutyi, se futni, se passzolni nem tud igazan. Iga egy ertelmes elkapoja nincs kb. de nekem sem titeszik a jateka. Az ujjaepules meg evekig pocsek, elbaltazott draftokkal, igazolasokkal nem konnyu, egyertelmu vezetesi hibak voltak eddig. Iden sokkal jobb volt vegre a draft is, igazolas is (leszamitva JC-t) maris javult a csapat. Hol tartanank ha evek ota normalis, szisztematikus ujjaepites lett volna.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Grat nektek - nem feküdtem le a csapatotok miatt, pedig nyolcra jöttem melózni, vmiért nagyon drukkoltam nektek - 😀
Azért az ipari mennyiségű szabálytalánságokra vigyázni kéne, mert volt belőle baj most is épp elég
Egyébént asszem, sajnos továbbra is a Chargers a csoport legerősebbje, de azért hajrá
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Al papával az a baj, hogy a jó húzásai nem látszanak meg a csapat teljesítményén. Ott van a Pats-nél Belichick aki a már-már isteni magasságokban jár, de pl. az utolsó 2-3 drafton is húzott nem egy bust-ot, volt a videós eset is stb... de amíg megy a szekér és nem érzik meg ezeket a dolgokat, nem is nagyon csesztetik érte. Ha jön nekünk is pár pozitív szezon egymás után, meg playoff szereplés és a nem lesz több elvadult pénzekért igazolt kiégett FA playa, akkor Al-t is megint elismerik majd.

Cable szerepe is nagy a tegnapi győzelemben, mert a szünetben rendesen gatyába rázta a srácokat, JC és CJ is sokkal jobb teljesítményt nyújtott a szünet után, mondjuk volt honnan feljönni! Ford-ra nincsenek szavak! Igazi playmaker a srác!

Az OL nem volt toppon de amikor kellett nagyon jól nyomták. A meccs vége felé egyszer Walker nagyon lassan állt fel, na akkor megijedtem, de szerencsére végigtolta a meccset. Veldheer meg nem az első aki nem bír Hali-val, de a legvégén amikor kellett nagyon jól fogta meg, ráadásul szabályosan! Jó lesz a srác!

A Wildcat meg atom volt! Remélem én is hogy használni fogjuk! Nagy meglepetésemre viszont nem volt reverse, pedig ez mostanában nagyon ült nekünk. Na majd a Steelers ellen!

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nálam JC a kezdő!
De ez egy kurva nehéz kérdés... Lesz ennek még böjtje! Most annyi mákunk volt, hogy Bollert nem rakták be és JC össze tudta magát kapni és megnyertük a meccset! Nem sokon múlott, ha valami nem jön be, kikapunk és JC-nek vége!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
De azért tegnap minden gut gut alles supa gut! 😀
http://www.youtube.com/watch?v=HEmgwn8vgr8
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nálam még mindig Grad a kezdő... Azért JC továbbra is szar szerintem! Most csak azért nem mocskoljuk, mert volt egy return TD meg képes volt "valahogy" 40 yardot összeeszkábálni az utolsó driveban! 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
No akkor a legfontosabb, hogy Rolando elvileg jól van (bár erről kevés infó van), valami csipőprobléma miatt nem játszott a meccsen. De ami még ennél is gázabb, hogy nem lehetett észrevenni, hogy Brown van a helyén! Ezt most mindenki döntse el maga, hogy jó avagy nem! Az a fontos, hogy Rolando felépüljön! Meg persze az összes többi sérült!

3-0 a csoportmérlegünk eddig! Ebből 1 idegenben, szóval ha még hozzuk a Denver ellen itthon a meccset, akkor pozitív is lehet a mérleg! Nagyon fontos lesz egyébként a három hátralévő csoportmeccs! Kettőt kéne hozni, mert amúgy meg nem könnyű a mérlegünk!

A szokásos meccs utáni osztályzatok:
http://www.sbreport.net/raider_news/008/5245.html

A bírók elképesztően gyengék voltak, lehet hogy az eső megzavarta a látásukat! Persze mi is rengeteget fault-oltunk, de a DPI az majdnem meccsdöntő lett valamint voltak még véleményes dolgok, pl a TD is... Na de mindegy, az erők összefogtak ellenünk de mégsem tudtak legyőzni! 😊

Véleményem szerint a támadó fal volt a leggyengébb láncszem, de azért a legfontosabb (már így utólag) szituációkban azért megoldották! Hali lejátszotta sokszor Veldheert, Gallery hülye holdingot csinált, Satele gurítja a labdát... 4 sack emelett a faltól, szóval gyenge volt a produkció!

A védőfaltól meg a sok neutral zone infraction, offside, encroachment nem kellett volna, ezek azért elkerülhető dolgok. De mindig olyan közel állnak, hogy el sem hiszem! :S Ezeken lehetne javítani, így nem lenne annyi a büntink, aztán meg lehet hogy a bírók is a véleményesebb dolgokat nem ránk fújnák ezáltal...

Aso hiányzott, de azért nem volt elveszett annyira a sec. De ha visszatér, akkor azért csak jobban érzem magam! 😊

Ford isten volt! Nagyon jó, hogy mindig van egy játékos, aki nagyot alkot. Kíváncsi leszek, ha mindenki épp lesz, hogy mennyire tudjuk ezt kihasználni! DHB viszont sajnos gyengusz volt, igaz sérült volt kicsit, de ez nem mentség. Egy labdát se kapott el, pedig párszor dobtak rá! :S Az a baj, hogy ő is hullámzó, bár szó se róla a múlt heti teljesítménye után, gondolom ő kapta szinte az összes figyelmet és így Ford tudott élni, meg JLH is kicsit!
Barnes TD-je meg no comment 😀
Myers is tetszett, de Zach azért biztosabb megoldás, de tetszik, hogy fejlődik Myers is!
Reece most nem volt hatékony annyira, vagyis nem volt látványos amit csinált, de kiosztott egy két kulcsblokkot azért és az is nagyon fontos!!!
Ha több elkapó lesz és a futás is jól megy, akkor Reecenek is több területe marad és ez jó!

Tetszett a Wildcat is, remélem többet használjuk majd, meg ezek a trükkös playek: Read Option, HB pass! Kellenek ezek szerintem! 😊

Nálam JC a kedvenc, csak ugye ő is eljátszotta már a bizalmat egyszer és hát nehéz így játszani, mert azért kezdőként 5-2 a mérlege (jó ebből egyik meccsen Grad nyerte meg), míg Grad 0-2 kezdőként!
Ez ugyanolyan mint Al Davis, hogy a hibáit egyből felróják neki, de ha jót húz, azt nem ismerik el annyira. Pl Ford választása a drafton bejött, Seymour idehozatala is! Hue Jackson off co-vá kijelölése is jó húzás, de persze a korábbi évek sok rossz döntése ezt nem képes feledtetni! Meg hát azért mindig jó döntést hozni nem lehet, ugyanúgy mint mindig jó teljesítményt nyújtani sem tud egy játékos!
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Fantasztikus gyozelem volt, orok elmeny! Az elso felido nagyon gyenge volt, a jatekunk is pocsek addig, kulonosen a tamadosor volt szokas szerint impotens, de aztan a fordulat a masodik felidore!!! Ford miert nem WR? Mcfadden allat volt, vegen drama. Es Campbelles is mge vagyok hasonulva tovabbra is, szidtam mint a bokrot, aztanm a 4. negyedben brillirozott. ezt a sok buntetest viszon nem igaz hogy nem lehet kikuszobolni, es jobb tamadojatek kell, felepitett drive-okkal, normalis elkapokkal. De orok, emlekezetes meccs volt!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Arra azért kíváncsi leszek mi van Rolandoval! Meg kell hogy gyógyuljon! Meg Aso és Zach Miller és Schilens és Murphy, akkor azért már lesz célpontunk is! Sőt Schilens-t nem is kell annyira hajtani, szóval nem sérül meg annyira talán!

Azért Campbell még mindig kezdő ezzel a második félidővel és OT-val!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A vedelmunk remek.
Az O dadig de majd rendberakja Cable.
De QB ide is kell vegre nameg szepen rendberakni a maradek fogaskerekeket O fal meg egy ket zoral elkapo.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
😊

Hat az elso negyed utan nem mondtam volna meg azt sem hogy szoros lehet.
Szep ez a gyozelem. Mondjuk a KC remek csapat lenne ha lenne iranyito is.Delonso_
Mi is 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mekkora meccs volt már!!!!!!

A 2. félidő nagyon rendben volt azt a Nick Miller return hibát leszámítva.

Első félidőben az O egy rakás szar volt Campbellel az élen.

D nagy részben állat volt. Mekkorát játszott már Seymour!
Kezdő CB, MLB és jó időben kezdő SS nélkül elég szépen helyt álltak.
104 yardon tartottuk őket a földön amiben 14yard QB futás is van.

Ford egyértelműen a meccs embere!
Return TD ami megadta a lehetőséget erre az egészre.

DMC továbbra is nagyon jó.
Ford még a végén WR lesz?
JC ismét mutatott szépet, de csak a végén, bár akkor kellett igazán...
OL sztem többnyire rendben volt, bár a 4 sack sok kicsit...
Veldheer Halival nagyot kűzdött...jó lesz ez a srác.

Huff, Shaughnessy nagyot játszott.
2. félidőben CJ és Routt is jó volt.
Mike Mitchell továbbra is bíztató, a TD nem az ővé volt sztem, hanem ha jól láttam Routt nem ment ki Bowe-ra.

2. félidei play calling jó volt.

Ford egy állat volt.

Jano végére összerakta magát.

Kelly büntit gyűjtött,de középen jól játszott.

Ricky Brown rendben volt középen, Groves szintén ok volt.

Ford egy állat!


5-4 el se hiszem.
3 meccses nyerő széria el se hiszem.
2. hely 9 meccs után el se hiszem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊

Hat az elso negyed utan nem mondtam volna meg azt sem hogy szoros lehet.
Szep ez a gyozelem. Mondjuk a KC remek csapat lenne ha lenne iranyito is.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A bíróknak meg szerencséjük mert szerintem már rotyogott a kondérban a víz, hogy megfőzik a bírókat! Aki meg nem fér bele, azt nyersen fogyasztják, láttam én ott egy két kannibál szerű arcot a Black Hole-ban! 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Jajj de fajinak voltunk! Persze az első félidő az elmehet a picsába!

Na de akkor az első tippem ami nem jött be 😀 De örülök neki bazmeg 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Tudjátok kit sajnálok a legjobban?! A Ricsit! 😀 !!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Pozitív mérleg 2002 óta először. Még értelmezni kell.Döme
Még jó h bye week jön mert ezt még értelmezni kell és ha már felfogja az ember még mindig lesz legalább egy hete örülni is neki 😀

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Pozitív mérleg 2002 óta először. Még értelmezni kell.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Grat a győzelemhez!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szevasztok.
Engedjétek meg,hogy a mai meccs erejéig felpattanjak az Oakland "bandwagonra" !
Go Raiders 😊undisputedly
2010

Amikor a Pats szurkolók keresnek a Raiders meccsein örömöt 😊Höri
Bowl.hu "Bármi megtörténhet" 😀
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Na, gyerünk ma fiúk, és a tv-s rangadón emlékezetes meccset és élményt nyújtsatok!! Go raiders!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szevasztok.
Engedjétek meg,hogy a mai meccs erejéig felpattanjak az Oakland "bandwagonra" !
Go Raiders 😊undisputedly
2010

Amikor a Pats szurkolók keresnek a Raiders meccsein örömöt 😊