NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Ulpi ne összyardok alapján találjuk már ki hogy melyik a szar meg melyik a jó futójáték. Annyi minden befolyásolja az összyardot, hogy az önmagában semmit nem ér. Nagyon egyszerűsítve pl. Houston, Frisco ellen nem vezettünk soha egy TD-nél többel, ergo passzolni kellett. Nálatok meg a legtöbb meccsen a kurva kemény D mellett soha nem tudott ellépni az ellen, ergo lehetett futni, meg kellett is Cassel miatt, akire nem lehet bízni egy O-t. A Y/carry sokkal jobb mérőszám, ebben ti 5,2, mi 4,9 vagyunk, szóval...

Nem tudom a Football Outsiderses DVOA stattal mennyire vagy tisztában, röviden a hatékonyságot méri a ligaátlag viszonylatában, ebben a Chiefs 4. 14 %-kkal, a Raiders 9. 6-tal. A legjobb a Texans 31 %-kal.

Egyébként tényleg túl sokat kattogsz rajtunk. 😉Döme
Persze, hogy minden statisztika csal. De ez is, amit hoztál.
A Texans én láttam tegnap mire ment a futásával a Colts ellen.

De ez az oldal most megnéztem Team offense rangsort állít fel. A KC offense 6. Oak. 25. hely. Ez sem igaz nem vagyunk ennyire jók. A runt leírtad (4. és 7.) a pass KC 5. hely (ez botrány hülyeség!) OAK 27. Hát hol vagyunk már mi pass offenseben 5. helyen?
Azt írják tehát, hogy a futásunk egyenrangú a passzal. Aki egy meccsünket is látta (szabadon választott, teljesen mindegy) az most jót röhög ezen. Szóval ez sem feltétlen jobb, mint bármi.

Értem amit mondasz, és bele akartam írni az átlagot, csak az már sok lett volna. De a lényeg ugyanaz. Két jó futott meccs hozza fel az átlagot sztem, és egy lerontja nálatok.
De sztem mindegy, hogy azt írom, hogy Bush 40 akárhány yardot futott és egy 40 yardos WR futással lett meg az átlag. Vagy azt írom, hogy Bush 2.3 átlaggal futott aznap + az egy szem trükkös. Sztem ez tök ugyanaz. Ez egy rossz meccs a futásnak. Akkor most átlaggal is ott van. Tök mindegy de tényleg. Csak ha már végigvettem akkor ezek a tények. A lényeg, hogy azért arra alapozni, hogy megy futás szépen, az lehet csalóka is. Lehet én tévedek, miért ne? De véleményem lehet.

Egyébként én nem mondtam, hogy "szar" az Oakland futása. Én azt mondtam, hogy mi is tudunk futni, és az Oakland is. De dönteni a dönt, hogy mi védekezni is tudunk ellene. És az általad is elismert átlagot mondtam, hogy ellenünk 3.8 al futnak, ellenetek 4.7 el. És ez sztem inkább dönthet majd. Vagy más dönt. De ezek a tények eddig.

Az egész arra volt válasz, hogy páran azzal jöttek, hogy majd futással kell megnyerni a mecset a Chiefs ellen. Sztem passzal tudtok nyerni, nem a földön. Lehet tévedek, de ezt mondtam, és nem azt, hogy az Oakland futása szar.

Ilyesmikre való a fórum, hogy ki ki elmondhassa a véleményét. A jó ízlés határain belül. Én sztem nem léptem ezt át.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Mossal meg egy esetleges tv-s chiefs gyalázással mennyi bandwagon lenne ?! 😀 amugy viccen kívül legyen ép Murphy és DHB, Moss meg menjen gyűrűt nyerni Denverbe Josh-hoz 😊Barb
jó mondjuk raiders szurkolónak lenni alapból bandwagon
a lázadó tinik és a megkeseredett középkorúak csapata
😊ehh
unlike
na csífszesek kifele. 😊Bay Area
Nem érted, nekik mindenhol el kell mondaniuk mennyire ELIT a futójátékuk 😛

több mint 13 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Mossal meg egy esetleges tv-s chiefs gyalázással mennyi bandwagon lenne ?! 😀 amugy viccen kívül legyen ép Murphy és DHB, Moss meg menjen gyűrűt nyerni Denverbe Josh-hoz 😊Barb
jó mondjuk raiders szurkolónak lenni alapból bandwagon
a lázadó tinik és a megkeseredett középkorúak csapata
😊ehh
unlike
na csífszesek kifele. 😊Bay Area
+1 😀


több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Mossal meg egy esetleges tv-s chiefs gyalázással mennyi bandwagon lenne ?! 😀 amugy viccen kívül legyen ép Murphy és DHB, Moss meg menjen gyűrűt nyerni Denverbe Josh-hoz 😊Barb
jó mondjuk raiders szurkolónak lenni alapból bandwagon
a lázadó tinik és a megkeseredett középkorúak csapata
😊ehh
unlike
na csífszesek kifele. 😊

több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Lehet hogy néha fakezűek az elkaóink de hozzáállásban nem egy kategória egyik sem Randyvel...
Plusz van még lehetőségük fejlődni, főleg ha senki nem tőlük várja a megváltást mert működik a runOBarb
Ez egyfolytában megy, hogy a run offense milyen jó. De igazából:

Titans ellen DMC 95 yard, Campbell 35, összesen 136, ez nem run heavy, a QB run hozza fel. Lehet ezen is vitázni de így van.

Rams ellen jó, DMC 145 összesen 173 ez lenne a mérce ez eilthez, ez szép. (elit ugye Chiefs 190.4 yard meccsenként első hely, Oakland 168.5 második)

Cards ellen DMC 105 összesen 133 ez jó

Texans ellen DMC 47 Bush 40 összesen 118 átlagos

Bolts balfasz meccse Bush 104 összesen 111 átlagos

49ers elleni Bush 47, Murphy 43 összesen 110 rossz, de Murphy egy futása menti meg átlagosra

Broncos "hol vagyunk" elleni, DMC 165, Bush 52 összesen 328 (!) yard. Ez már álomszép, ez annyira jó, hogy az egész szezont felhúzza.

Seahawks elleni, DMC 111, Bush 51 összesen 239, ez már elit megint.
_________________________________________________


És arra nem lehet alapozni, hogy majd minden ellenfél balfaszkodik első negyedben, és nagy pontelőnnyel lehet kezdeni innentől.
Mert mi van ha nem? És nem lesz passzkényszerben az ellenfél, nem kell kockáztatnia? Abból könnyebb nagy meccset játszani. Persze élni is tudni kell ezzel, az jól ment. De mi van, ha nem így alakul?
Hanem hátrányból kell fordítani? Vagy szoros a meccs végig? Mert eddig ezek nem mentek annyira jól sztem.

Lehet igazad lesz abban a feltevésben, hogy lehet "legyalázzuk a KC-t tévés meccsen".
Azonban sztem bárki nyerhet most. És ez egy fontos meccs, az idei legfontosabb mindkét csapatnak. Nem tudom ki nyer. És a futójáték fontos lesz, ez biztos. De azért nagyon csalóka a liga első run offense kontra liga második run offense. Így van yardban, de igazából azt gondolom, ha a WR hiányos Raiders nem tud passzolni, akkor végük van. Míg a Chiefs nyerhet szinte csak a földön, a Raiders nem. A Chiefs run defense (átlag 675 yard 3.8) sokkal jobb ráadásul mint az Oaklandé (1018 yard 4.7). És nagyon nem mindegy ki ellen futsz.ulpianus
Azért akárhogy is egy RunDMC Bush Th.Jones Charles partibol egy brutális futómeccs kéne hogy legyen 😛 Ha megállítjátok a futást én nem látom hogy nyerhetnénk, de uígy van fordítva is. Jó erőfelmérő lesz a meccs abból a szempontból is, hogy kiderüljön mennyire állja meg a helyét a D egy jó formában lévő csapat ellen.
Perpill én esélyesebbnek tartom a Chiefset, de csak azért, mert hiába a két győzelem az utóbbi idők azt mondatják velem, hogy mindenre lehet számítani csak arra nem hogy konzisztensen teljesítünk. Ebben a meccsben sztem ugyanúgy benne van egy 20 pontos győzelem mint egy 20pontos vereség. Persze a győzelemben bízok, végre megélhetnénk egy pozítív mérleget istenem 😀 !Barb
ami nem 1-0 😛

de szimpi ez az idei Raiders, mint ha valami történt volna, és összeállt volna mindaz, ami az elmúlt 5 évben nem. kívánom nektek a hétvégi sikert, annak ellenére, hog Charles minden fantasy csapatomban benne van! 😊

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
Mossal meg egy esetleges tv-s chiefs gyalázással mennyi bandwagon lenne ?! 😀 amugy viccen kívül legyen ép Murphy és DHB, Moss meg menjen gyűrűt nyerni Denverbe Josh-hoz 😊Barb
jó mondjuk raiders szurkolónak lenni alapból bandwagon
a lázadó tinik és a megkeseredett középkorúak csapata
😊
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Köszöböm, hogy kiálltatok melletem srácok! Főleg így fing részegen még jobbsan esik... 😂
Amúhy meg Ulpi menj vissza regénbyeket írni a Chíefsz fórumba. 😛
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
a statisztikákon szerintem (is) felesleges lovagolni
sokszor elég sok összefüggés van a futás off/def és a pass off/def milyensége között az ismert okok miatt
😊
a missmatch-ek és a várható gameplan már jóval érdekesebb
😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ulpi ne összyardok alapján találjuk már ki hogy melyik a szar meg melyik a jó futójáték. Annyi minden befolyásolja az összyardot, hogy az önmagában semmit nem ér. Nagyon egyszerűsítve pl. Houston, Frisco ellen nem vezettünk soha egy TD-nél többel, ergo passzolni kellett. Nálatok meg a legtöbb meccsen a kurva kemény D mellett soha nem tudott ellépni az ellen, ergo lehetett futni, meg kellett is Cassel miatt, akire nem lehet bízni egy O-t. A Y/carry sokkal jobb mérőszám, ebben ti 5,2, mi 4,9 vagyunk, szóval...

Nem tudom a Football Outsiderses DVOA stattal mennyire vagy tisztában, röviden a hatékonyságot méri a ligaátlag viszonylatában, ebben a Chiefs 4. 14 %-kkal, a Raiders 9. 6-tal. A legjobb a Texans 31 %-kal.

Egyébként tényleg túl sokat kattogsz rajtunk. 😉
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ha beszéltünk a futógépekről akkor kicsit beszéljünk a passzjátékrol is.

Chefs: pass yds 164,4(32) pass defense yds 236,3(23)
Raiders:pass yds 197,5(20) pass defense yds 182,6(4)

Ja és ez úgy hogy nincs igazán passzjáték nálunk 😀Porky
😂 Hát hagyományos értelemben vett passzjáték tényleg nem nagyon van
Azokat az átlagokat erősen felhúzza az elmúlt két meccs. A hosszú playek ott is screenből, vagy mázliból jöttek... de legalább voltak.

A passD meg sajnos mindenképp romlani fog, ha Aso hiányzik.
És egymás után három győzelem már csodaszámba menne nálam - de én kezdek hinni a csodákban! 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha beszéltünk a futógépekről akkor kicsit beszéljünk a passzjátékrol is.

Chefs: pass yds 164,4(32) pass defense yds 236,3(23)
Raiders:pass yds 197,5(20) pass defense yds 182,6(4)

Ja és ez úgy hogy nincs igazán passzjáték nálunk 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Na mivan ulpianus! Csak nem félsz? 😂
Volt 2 jó meccsünk! Ha ez nem, akkor mi adhat reményt nekünk? (a bármi nem választható opció)TST
Jajj ne már. ne kezdjük a dedót. Ez olyan jó kis topic.ulpianus
Akkor meg nem tudom mit kell itt ilyen pesszimistán hozzászólni mindenhez. Nagyon utálhatod ezt a csapatot... Inkább elpoénkodom minthogy vitába bonyolódjak (ami nem rossz dolog), olyan felvetéseken, hogy jól fut-e a Raiders vagy nem. És továbbra is lehet vitatkozni a fogalmi meghatározások pontatlanságán (jól fut-e az OAK vagy elit kategória).
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nnamdi Asomugha-DB- Raiders Nov. 2 - 11:54 am et


Raiders coach Tom Cable said it's possible RCB Nnamdi Asomugha (ankle) could play in Week 9.
Profootballtalk.com previously reported that Asomugha has a high ankle sprain, which typically involves a recovery period of 4-6 weeks. It's highly doubtful he'll be ready this weekend, especially since the Raiders are idle in Week 10, but perhaps he'll return after the bye week. We'll update his condition when more is known.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lehet hogy néha fakezűek az elkaóink de hozzáállásban nem egy kategória egyik sem Randyvel...
Plusz van még lehetőségük fejlődni, főleg ha senki nem tőlük várja a megváltást mert működik a runOBarb
Ez egyfolytában megy, hogy a run offense milyen jó. De igazából:

Titans ellen DMC 95 yard, Campbell 35, összesen 136, ez nem run heavy, a QB run hozza fel. Lehet ezen is vitázni de így van.

Rams ellen jó, DMC 145 összesen 173 ez lenne a mérce ez eilthez, ez szép. (elit ugye Chiefs 190.4 yard meccsenként első hely, Oakland 168.5 második)

Cards ellen DMC 105 összesen 133 ez jó

Texans ellen DMC 47 Bush 40 összesen 118 átlagos

Bolts balfasz meccse Bush 104 összesen 111 átlagos

49ers elleni Bush 47, Murphy 43 összesen 110 rossz, de Murphy egy futása menti meg átlagosra

Broncos "hol vagyunk" elleni, DMC 165, Bush 52 összesen 328 (!) yard. Ez már álomszép, ez annyira jó, hogy az egész szezont felhúzza.

Seahawks elleni, DMC 111, Bush 51 összesen 239, ez már elit megint.
_________________________________________________


És arra nem lehet alapozni, hogy majd minden ellenfél balfaszkodik első negyedben, és nagy pontelőnnyel lehet kezdeni innentől.
Mert mi van ha nem? És nem lesz passzkényszerben az ellenfél, nem kell kockáztatnia? Abból könnyebb nagy meccset játszani. Persze élni is tudni kell ezzel, az jól ment. De mi van, ha nem így alakul?
Hanem hátrányból kell fordítani? Vagy szoros a meccs végig? Mert eddig ezek nem mentek annyira jól sztem.

Lehet igazad lesz abban a feltevésben, hogy lehet "legyalázzuk a KC-t tévés meccsen".
Azonban sztem bárki nyerhet most. És ez egy fontos meccs, az idei legfontosabb mindkét csapatnak. Nem tudom ki nyer. És a futójáték fontos lesz, ez biztos. De azért nagyon csalóka a liga első run offense kontra liga második run offense. Így van yardban, de igazából azt gondolom, ha a WR hiányos Raiders nem tud passzolni, akkor végük van. Míg a Chiefs nyerhet szinte csak a földön, a Raiders nem. A Chiefs run defense (átlag 675 yard 3.8) sokkal jobb ráadásul mint az Oaklandé (1018 yard 4.7). És nagyon nem mindegy ki ellen futsz.ulpianus
Nagyon jo kis meccs lesz.
Kemeny utkozesek, rengeteg futas, old style derby.
Hogy ki nyer? Aki jobban megjatssza a varatlant.
több mint 13 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Lehet hogy néha fakezűek az elkaóink de hozzáállásban nem egy kategória egyik sem Randyvel...
Plusz van még lehetőségük fejlődni, főleg ha senki nem tőlük várja a megváltást mert működik a runOBarb
Ez egyfolytában megy, hogy a run offense milyen jó. De igazából:

Titans ellen DMC 95 yard, Campbell 35, összesen 136, ez nem run heavy, a QB run hozza fel. Lehet ezen is vitázni de így van.

Rams ellen jó, DMC 145 összesen 173 ez lenne a mérce ez eilthez, ez szép. (elit ugye Chiefs 190.4 yard meccsenként első hely, Oakland 168.5 második)

Cards ellen DMC 105 összesen 133 ez jó

Texans ellen DMC 47 Bush 40 összesen 118 átlagos

Bolts balfasz meccse Bush 104 összesen 111 átlagos

49ers elleni Bush 47, Murphy 43 összesen 110 rossz, de Murphy egy futása menti meg átlagosra

Broncos "hol vagyunk" elleni, DMC 165, Bush 52 összesen 328 (!) yard. Ez már álomszép, ez annyira jó, hogy az egész szezont felhúzza.

Seahawks elleni, DMC 111, Bush 51 összesen 239, ez már elit megint.
_________________________________________________


És arra nem lehet alapozni, hogy majd minden ellenfél balfaszkodik első negyedben, és nagy pontelőnnyel lehet kezdeni innentől.
Mert mi van ha nem? És nem lesz passzkényszerben az ellenfél, nem kell kockáztatnia? Abból könnyebb nagy meccset játszani. Persze élni is tudni kell ezzel, az jól ment. De mi van, ha nem így alakul?
Hanem hátrányból kell fordítani? Vagy szoros a meccs végig? Mert eddig ezek nem mentek annyira jól sztem.

Lehet igazad lesz abban a feltevésben, hogy lehet "legyalázzuk a KC-t tévés meccsen".
Azonban sztem bárki nyerhet most. És ez egy fontos meccs, az idei legfontosabb mindkét csapatnak. Nem tudom ki nyer. És a futójáték fontos lesz, ez biztos. De azért nagyon csalóka a liga első run offense kontra liga második run offense. Így van yardban, de igazából azt gondolom, ha a WR hiányos Raiders nem tud passzolni, akkor végük van. Míg a Chiefs nyerhet szinte csak a földön, a Raiders nem. A Chiefs run defense (átlag 675 yard 3.8) sokkal jobb ráadásul mint az Oaklandé (1018 yard 4.7). És nagyon nem mindegy ki ellen futsz.ulpianus
Azért akárhogy is egy RunDMC Bush Th.Jones Charles partibol egy brutális futómeccs kéne hogy legyen 😛 Ha megállítjátok a futást én nem látom hogy nyerhetnénk, de uígy van fordítva is. Jó erőfelmérő lesz a meccs abból a szempontból is, hogy kiderüljön mennyire állja meg a helyét a D egy jó formában lévő csapat ellen.
Perpill én esélyesebbnek tartom a Chiefset, de csak azért, mert hiába a két győzelem az utóbbi idők azt mondatják velem, hogy mindenre lehet számítani csak arra nem hogy konzisztensen teljesítünk. Ebben a meccsben sztem ugyanúgy benne van egy 20 pontos győzelem mint egy 20pontos vereség. Persze a győzelemben bízok, végre megélhetnénk egy pozítív mérleget istenem 😀 !


több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Remélem nem blackoutos meccs lesz... Jó lenne egy teltházas igazi afc west "rangadó". Főleg most, amikor kurva fontos lesz hogy ki nyeri ezt.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Na mivan ulpianus! Csak nem félsz? 😂
Volt 2 jó meccsünk! Ha ez nem, akkor mi adhat reményt nekünk? (a bármi nem választható opció)TST
Jajj ne már. ne kezdjük a dedót. Ez olyan jó kis topic.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Na mivan ulpianus! Csak nem félsz? 😂
Volt 2 jó meccsünk! Ha ez nem, akkor mi adhat reményt nekünk? (a bármi nem választható opció)
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Lehet hogy néha fakezűek az elkaóink de hozzáállásban nem egy kategória egyik sem Randyvel...
Plusz van még lehetőségük fejlődni, főleg ha senki nem tőlük várja a megváltást mert működik a runOBarb
Ez egyfolytában megy, hogy a run offense milyen jó. De igazából:

Titans ellen DMC 95 yard, Campbell 35, összesen 136, ez nem run heavy, a QB run hozza fel. Lehet ezen is vitázni de így van.

Rams ellen jó, DMC 145 összesen 173 ez lenne a mérce ez eilthez, ez szép. (elit ugye Chiefs 190.4 yard meccsenként első hely, Oakland 168.5 második)

Cards ellen DMC 105 összesen 133 ez jó

Texans ellen DMC 47 Bush 40 összesen 118 átlagos

Bolts balfasz meccse Bush 104 összesen 111 átlagos

49ers elleni Bush 47, Murphy 43 összesen 110 rossz, de Murphy egy futása menti meg átlagosra

Broncos "hol vagyunk" elleni, DMC 165, Bush 52 összesen 328 (!) yard. Ez már álomszép, ez annyira jó, hogy az egész szezont felhúzza.

Seahawks elleni, DMC 111, Bush 51 összesen 239, ez már elit megint.
_________________________________________________


És arra nem lehet alapozni, hogy majd minden ellenfél balfaszkodik első negyedben, és nagy pontelőnnyel lehet kezdeni innentől.
Mert mi van ha nem? És nem lesz passzkényszerben az ellenfél, nem kell kockáztatnia? Abból könnyebb nagy meccset játszani. Persze élni is tudni kell ezzel, az jól ment. De mi van, ha nem így alakul?
Hanem hátrányból kell fordítani? Vagy szoros a meccs végig? Mert eddig ezek nem mentek annyira jól sztem.

Lehet igazad lesz abban a feltevésben, hogy lehet "legyalázzuk a KC-t tévés meccsen".
Azonban sztem bárki nyerhet most. És ez egy fontos meccs, az idei legfontosabb mindkét csapatnak. Nem tudom ki nyer. És a futójáték fontos lesz, ez biztos. De azért nagyon csalóka a liga első run offense kontra liga második run offense. Így van yardban, de igazából azt gondolom, ha a WR hiányos Raiders nem tud passzolni, akkor végük van. Míg a Chiefs nyerhet szinte csak a földön, a Raiders nem. A Chiefs run defense (átlag 675 yard 3.8) sokkal jobb ráadásul mint az Oaklandé (1018 yard 4.7). És nagyon nem mindegy ki ellen futsz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81bcf50b/article/former-riaders-qb-russell-works-out-for-redskins
Russell meg workouton van a Redskinsnél... no comment. 😂

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81bc550f/article/cable-gradkowski-to-return-as-raiders-starter-when-healthy
Gradko nemsokára visszatérhet kezdőként.

több mint 13 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Lehet hogy néha fakezűek az elkaóink de hozzáállásban nem egy kategória egyik sem Randyvel...
Plusz van még lehetőségük fejlődni, főleg ha senki nem tőlük várja a megváltást mert működik a runO


több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Nem mondtam hogy annyira kedveltük, csak arra utaltam hogy 1-2 wrünknél még úgy is jobb hogy beleszarik.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ja, azert engedtuk el szinte semmiert es volt nyilvanos mezegetes is mert annyira kedveltuk.

Nem mellesleg egy 500 es egy 1000 yardos szezonja volt itt.
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Hát azért 1500 yardot összehozott 11 TD-t és 2005be az átlaga több volt mint a Patsel 4 év alatt.