Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ki fog itt elkapni?ThundersNFL
Zach Miller - DHB - Ford - JLH - N. Miller - Recee - Bush - McFadden
Ez 8 célpont és még ott van Myers TE és Bennett HB is, de a az első két elkapó az DHB és Ford lesz
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 529 — !SuPeR6BoWL!
Ki fog itt elkapni?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nos, egy pár friss hír:

Gradkowski kihagyta a szerdai edzést! Bár Cable azt mondta hogy még mindig Bruce a kezdő, de már elég régóta úgy van a Raidersnél, hogy amelyik QB nem edz szerdán, az nem is játszik, mivel ezen a napon foglalkoznak a game plan-el javarészt, tehát ezen azért érdemes ott lenni a kezdő QB-nak 😊 Egyébként azt rebesgetik, hogy a bye week után térhet vissza Grad!

Jacoby Ford a szerdai edzésen végig flankerként gyakorolt, ha tényleg nem játszana Murphy (ami sajnos sanszos)! Valamennyire ez előnyként is felfogható, ha már abból előnyt tudunk kovácsolni, hogy most már azért figyelnek Ford end around futásaira és ha mindig benn van, azért lehet valamit erre is építeni!

Egyelőre ennyi: Stay tuned!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Szegény JLH.Annyira állat Returner volt.Azt hittem majd ha nem kell a returnel foglalkoznia akkor majd ügyesebb WR lesz.Én szerintem fog ő még néhányszor villanni, meg szépeket táncolni.Én bízom benne hogy most megragadja az esélyt.Fa
Sajnos amióta a Chargers ellen kiütötték azóta se returnerként se WRként nem tud semmit nyújtani. Fél sztem és úgy elég nehéz ténykedni ebben a ligában. Szerencse, hogy Ford és N.Miller őt teljesen kiváltják rövid és hosszútávon egyaránt.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Szegény JLH.Annyira állat Returner volt.Azt hittem majd ha nem kell a returnel foglalkoznia akkor majd ügyesebb WR lesz.Én szerintem fog ő még néhányszor villanni, meg szépeket táncolni.Én bízom benne hogy most megragadja az esélyt.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Hat mi tortent itt fiuk?! 😀 Fantasztikus gyozelem, oriasi eredmeny nagyon orulok!! Sajnos csak egy rovid osszefoglalot lattam eddig, de ez akkor is csoda. Csak igy tovabb!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerintem már visszatér akkor Chaz, de kb 2-3 meccsre csak, mert úgyis megsérül! Viszont DHB-nek itt a lehetőség, hogy megmutassa, hogy lehet rá számítani! Egyébként még ott van JLH is 1-2 labdára ő is jó bármikor! Remélhetőleg Myers is visszajön és akkor még egy TE célpont!

Murphy meg remélem azért a Chiefs ellen visszatér, ha most nem is!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ulpi, csak egy észrevétel, nem a mi offensünkre írta Rolni a 20 pontos átlagot, hanem a Seahawkséra! Így már más! 😊Bruce
Elnézést akkor. De végig nem olvasom az eposzt még egyszer ezért. Úgyis biztos igazad van. Bocsánat!

Csak azt hittem rosszul emlékszek, és 20 pontos átlag volt. Na mondom megnézem ,mert egyik tuti 9 volt, aztán is tizenizékre emlékszek, egy egy TD rémlett maximum.

Mea Culpa!ulpianus
Brucenál a pont tényleg a Seahawks O-ra írtam, de nincs harag Ulpi 😊

Szopás:
Murphynek a tüdeje zúzódott meg (vért is köpött a Reece-el való ütközés után), tuti kihagyja ezt a meccset. Ford fog nagyobb szerepet kapni.

Bár Schilens újra edzegetett, de a bye után lesz csak egyáltalán esélye arra hogy végre játsszon is, úgyhogy nagyon fasza most a WR-helyzet.Döme
Hát Murphy helyett lesz DHB 😊
Szopás, mert az egyetlen használható, rendes méretű WR esett ki. Ford és N.Miller remélhetőleg pörög majd...
Chaz meg...hiszem ha látom, nem tudom, hogy a bye után egyáltalán rögtön visszatér-e...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fasza.... Ez nem kis gond a felhalott felidiota wr corpsunkban....
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Szopás:
Murphynek a tüdeje zúzódott meg (vért is köpött a Reece-el való ütközés után), tuti kihagyja ezt a meccset. Ford fog nagyobb szerepet kapni.

Bár Schilens újra edzegetett, de a bye után lesz csak egyáltalán esélye arra hogy végre játsszon is, úgyhogy nagyon fasza most a WR-helyzet.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Ulpi, csak egy észrevétel, nem a mi offensünkre írta Rolni a 20 pontos átlagot, hanem a Seahawkséra! Így már más! 😊Bruce
Elnézést akkor. De végig nem olvasom az eposzt még egyszer ezért. Úgyis biztos igazad van. Bocsánat!

Csak azt hittem rosszul emlékszek, és 20 pontos átlag volt. Na mondom megnézem ,mert egyik tuti 9 volt, aztán is tizenizékre emlékszek, egy egy TD rémlett maximum.

Mea Culpa!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ulpi, csak egy észrevétel, nem a mi offensünkre írta Rolni a 20 pontos átlagot, hanem a Seahawkséra! Így már más! 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Sziasztok!

Rendszeresen tapasztalom a "probably the most talented" kif elcsúszását. Nekem is sok problémám van vele. Főleg afroamerikai fiatalok használják helytelenül. Nagyjából ugyanúgy pórul járt, mint a riszpekt.

Ez a srác arra akart utalni , hogy sokkal tehetségesebbek ők, mint amilyennek gondolják a Raiderst, benne van, hogy szerinte alulértékelt a csapat. Ők így fejezik ki. Ennyi, ő nem akart ennél többet. (önbíztatás)
Kb ugyanolyan mint az " we want it more" - "jobban felkészültünk" átvitt, stb, stb.

Amúgy lehet, hogy a sok km miatt de nekem ez közel sem annyira harsány, mint mondjuk egy két srác megnyílvánulása

Na bocs az Offért,

...és igen a lényegen nem változtat, Mike Williams szét fogja szopatni.

Üdv
Édzs
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Na ezt mondtam, akkora lett az arc, mint az állat, Chris Johnson mondta:

“It’s never a fluke with us. We have the talent. We're probably the most talented team in the National Football League. If we play like we played [Sunday], and we do the same thing in practice, then we will expect to win and we expect to make plays, and we did that."

Majd ha 12-4-gyel zárunk, akkor ugassunk, addig ne má.Döme
Ez a szezon alapján CJ szavára azért nehogy már adjon bárki is...
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Na ezt mondtam, akkora lett az arc, mint az állat, Chris Johnson mondta:

“It’s never a fluke with us. We have the talent. We're probably the most talented team in the National Football League. If we play like we played [Sunday], and we do the same thing in practice, then we will expect to win and we expect to make plays, and we did that."

Majd ha 12-4-gyel zárunk, akkor ugassunk, addig ne má.Döme
majd visszavesz az arcból miután Mike Williams szétszopatja 😛
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Na ezt mondtam, akkora lett az arc, mint az állat, Chris Johnson mondta:

“It’s never a fluke with us. We have the talent. We're probably the most talented team in the National Football League. If we play like we played [Sunday], and we do the same thing in practice, then we will expect to win and we expect to make plays, and we did that."

Majd ha 12-4-gyel zárunk, akkor ugassunk, addig ne má.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Mi az a pozitív mérleg? XDFa
JMR rááll a mérlegre és azt mutatja, nőtt a súlya pozitívan. Például.

Egyébként Rolni rövid szösszenetében van ,hogy a Raiders hozza a 20 pontos átlagot. Végül is ja. A Bolts elleni bakiparádé, meg a Denver eleni hasonló vicc kategória miatt. De egyébként
13 (Ten)
16 (StL)
23(Ari)
9(SF)

Szóval ha ST vagy védelem nem hoz pontokat meg csodás Field pozíciót, akkor a 20 pontos átlag már sztem nem várható el reálisan. De a SD (35 pont) és Denver (59) meccset simán hozták elég ponttal.

Viszont a 20 pontos átlag nem jó, csak védekező csapatnak. Ahhoz azért elég komoly védelem kell, hogy ez üdvözítő vagy célérték legyen. Sztem.ulpianus
Átlagban kijön... Amúgy tévedni emberi dolog jóóó?! 😊
Gradkowskival majd jönnek a 40 pontos meccsek (mármint nekünk még mielőtt ebbe is bele kötnél 😊 ) Szerintem Rolni arra gondolt, hogy a pitbullkutyás DMC amikor egészséges akkor baromira hasznára van a csapatnak! És ha az is marad akkor feltehetőleg javulni fog a csapat pontszerzés terén! De itt mint mindig minden csak merő feltételezés, de a rosszmájúságodat már kezdem megszokni (nem komolyan mondtam még mielőtt annak vennéd)! 😉 😂
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 529 — !SuPeR6BoWL!
Bruce



Azt próbáljuk meg elképzelni, hogy megverjük a Seahawks-t és utána a Chiefs-t 😀 Mi lesz itt akkor? 😮 😀 😀[/quote]KARÁCSONY A RAIDERS FANOKNAK 😀 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Mi az a pozitív mérleg? XDFa
JMR rááll a mérlegre és azt mutatja, nőtt a súlya pozitívan. Például.

Egyébként Rolni rövid szösszenetében van ,hogy a Raiders hozza a 20 pontos átlagot. Végül is ja. A Bolts elleni bakiparádé, meg a Denver eleni hasonló vicc kategória miatt. De egyébként
13 (Ten)
16 (StL)
23(Ari)
9(SF)

Szóval ha ST vagy védelem nem hoz pontokat meg csodás Field pozíciót, akkor a 20 pontos átlag már sztem nem várható el reálisan. De a SD (35 pont) és Denver (59) meccset simán hozták elég ponttal.

Viszont a 20 pontos átlag nem jó, csak védekező csapatnak. Ahhoz azért elég komoly védelem kell, hogy ez üdvözítő vagy célérték legyen. Sztem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Mi az a pozitív mérleg? XD
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Azt próbáljuk meg elképzelni, hogy megverjük a Seahawks-t és utána a Chiefs-t 😀 Mi lesz itt akkor? 😮 😀 😀Bruce
Pozitív mérleg, amit még soha nem volt szerencsénk személyesen megtapasztalni. Én el sem tudom képzelni milyen lehet az. 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Személy szerint én úgy berúgok mint a SZAMÁÁÁR 😀 :cool:
De szerintem nem csak nekem ez a véleményem... 😛
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Azért ha belegondol az ember, hogy mennyi minden nincs tisztába rakva ezzel a csapattal, és győzelmi esélyeken gondolkodunk... 😊 Mondjuk az előző meccs MEGINT reménykedésre ad okot. 😊TST
Igen, hajlamos az ember ezeken túllépni igen gyorsan!

Vegyük pl Veldheer esetét, mi van ha nem nyerünk, de ugyanezt a teljesítményt nyújtja! Az marad meg belőle, hogy jól van, jó volt run blokkban, de a 3 false, meg a pass blokk gyengesége domborodna ki inkább!
Most pl nem volt szapulva Carlisle egyáltalán, ha kikapunk továbbra is az egyik bűnbak ő lenne!
Sokkal nagyobb szerepet kapna, hogy miért Groves játszott LB-ben és miért nem Scott!

Szóval sok minden más szemszögből lenne nézve!

A lényeg az az, hogy a sérültjeink épüljenek fel, aztán próbálják meg a legjobb teljesítményt kihozni magukból a játékosok és nyerjük meg a Seahawks elleni meccset, ha ez nem jön össze, akkor megint jöhetnek a negatív hangok!


Azt próbáljuk meg elképzelni, hogy megverjük a Seahawks-t és utána a Chiefs-t 😀 Mi lesz itt akkor? 😮 😀 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azért ha belegondol az ember, hogy mennyi minden nincs tisztába rakva ezzel a csapattal, és győzelmi esélyeken gondolkodunk... 😊 Mondjuk az előző meccs MEGINT reménykedésre ad okot. 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na kinn már lehet olvasni a Seahawks elleni győzelem után mekkora meccs lesz a KC elleni...

Annyira vicces, hogy egy győzelem után egyes szurkolók mennyire elszakadnak a valóságtól.
Egy ilyen blow out után is azt kell, hogy mondjam, hogy ők 4-2vel állnak, míg mi 3-4el. Ez a biztos minden más elemezgetés kérdése. Nem mi vagyunk a favoritok továbbra sem, persze reális esélyünk van a győzelemre azért.

Offense-ük nem valami acélos, de azért 20 pontot átlagba összehoznak, szóval leírni nem szabad őket.
Futásuk csak a 24., de ahogy Lynch egyre jobban belerázódik a rendszerbe ez javulhat sztem és Forsett 4.6-os átlaga azért nem rossz és Washingtonban mindig benne van a big play sajnos. Passz játékuk se átütő, de azért Hasselbeck rutinos motoros, aki ki tudja használni ha a D nem játszik jól.

Defense-ük jobb mint az O részlegük sztem. A 17.8 pont amit engednek elég jó és futás ellen 2. a védelmük, de azért a passz védelmük igencsak sebezhető. Illetve nagyon fontos kérdés lesz, hogy Mebane játszik-e. Ha ő van akkor jobb az egész D főleg futás ellen, de ha ő nem lesz akkor azért sztem lesz helyünk futni. Chris Clemonsra kell majd figyelni 5.5 sackel áll és Walker ellen jók az esélyei a gyorsasága miatt. Lehet oda kell majd jobban a TE segítség most...

Eddigi meccseik, ellenfeleik alapján se lehetünk túl okosak.
Megverték azt a 49ers-t és Cardinals-t akiktől mi kiszoptunk, viszont kikaptak a Denvertől és a Ramstől akiket vertünk, közös pont egyedül, hogy ők is verték a Chargerst 😊

Amire nagyon kell vigyáznunk majd az a spec team. Washington Chargersnek hintett két return TD-t. Ha spec team fogja őket és nem enged nagy playt akkor már szerintem is jó esélyünk lehet, persze önmagában kevés lesz a jó spec team játék.

Hasselbeck ha van sok ideje sztem szét tudja kapni a man-to-man vanillát, szóval azt biztos nem venném elő 😊
Azt kellene csinálni amit a Denver ellen. Folyamatosan nyomás alatt tartani a QB-t, jól megütni\sackelni párszor és emellett jó coveraget is tolni kell. Nem lenne baj, ha Aso árnyékolná Williams-et...
Carlsonra meg rá kell ereszteni a Mitchell szörnyet 😊

Támadásnál futni kell majd, hiszen abban vagyunk jók, de pár TE passzal, RB screennel és egy-egy hosszabb WR routtal el kellene venni a kedvüket az "8 in the boxtól".
Nálunk támadó oldalon ugye most több kérdés is van azért:
-Satele tud játszani?
-Murphy tud játszani?
-Ki lesz a QB?
-DHB játszik?

Satele azért kéne, hogy Veldheer maradhasson kinn LT poszton és a futáshoz meglegyen a Veldheer-Gallery baloldal, amihez Cooper jól tud "kick outolni". Persze passz rushnál se mindegy ki az LT. Nálam Veldheer már minden téren Henderson előtt van. Remélem Walker sérülése nem okoz neki gondot...meccsre is visszaállt ugyebár...azért még mindig ő a legjobb RTnk...

Murphy meg eddig a legjobb WR szóval nem lenne baj ha játszana. Bár Miller és Ford mutatott némi bizalomra okot adó jeleket, de még egyik se megnyugtató opció egész meccsre mint kezdő WR. Chaz ugye közel sincs...

Jason jól játszott most a tragikus teljesítménye után, de nem volt nehéz dolga. Kérdés, hogy a jó után ismét rossz teljesítmény jön majd? Erős pass rushal őt eléggé meg lehet kavarni mint tudjuk...
Bruce válla milyen állapotban van? Nem tudjuk pontosan...Még mindig Ő a kezdő ha egészséges?

DHB eddig egy meccsen(Rams) játszott jól. Ha nincs több lehetőség jut a kiscsávóknak, de ha se DHB se Murphy akkor azért gondban lehetünk a két törpével...

Még egy fontos sérülés jutott eszembe:
Russell Okung játékára vszeg nem számíthatnak majd. 14 sacket engedtek már, jó lenne ezt növelni. Shaghnessy, Scott jobbról vagy arról az oldalról blitz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!