Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Kikérem magamnak, én soha nem szoktam inni! 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Am volt szó egy közös meccsnézős állatkodásról, az tervezés alatt van, vagy még egyenlőre csak ötlet? Én rajta lennék ha jó az időpont.Bay Area
Hát ugye ez budapestieknek jó! De mondjuk Döme az szegedi, én meg jászberényi, szóval nekünk szállást is intézni kéne, de amúgy tényleg jó ötlet lenne.
Mondjuk Big L kocsmája történetesen még jó is lenne! 😊


A Chiefs elleni meccset kéne megnézni közösen és elhívni Ulpit meg ehh-t meg mirdal-t is, csak hát ő meg békéscsabai! 😊 Bruce
Big L-nél iszunk utána hajnalig és szállás se kell nektek 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Nekem a dec 19.i Denver elleni lenne bejövős, úgyis akörül van a szülinapom, de bármi szóbajöhet, főleg decemberbe. Novembert nem tudom még.. :S

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Am volt szó egy közös meccsnézős állatkodásról, az tervezés alatt van, vagy még egyenlőre csak ötlet? Én rajta lennék ha jó az időpont.Bay Area
Hát ugye ez budapestieknek jó! De mondjuk Döme az szegedi, én meg jászberényi, szóval nekünk szállást is intézni kéne, de amúgy tényleg jó ötlet lenne.
Mondjuk Big L kocsmája történetesen még jó is lenne! 😊


A Chiefs elleni meccset kéne megnézni közösen és elhívni Ulpit meg ehh-t meg mirdal-t is, csak hát ő meg békéscsabai! 😊
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Am volt szó egy közös meccsnézős állatkodásról, az tervezés alatt van, vagy még egyenlőre csak ötlet? Én rajta lennék ha jó az időpont.

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Ott lesz Campbell aki köv szezonra kb pro bowl-er RG.Rolni
Ahhoz játszania is kéne... :S Am én örülnék neki mert csípem, lassan már bedobhatnánk egy meccsbe...Legalább lássuk mit csinál és mennyire raj, vagy szar.
Többi általad leírt cucchoz big +1.Bay Area
Irónia nem jött át 😊Rolni
Jóvan, kóma vagyok. 😀

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Jó azt azért látni kell, hogy ez nem szentírás, hanem kurva nagy feltételezés! És semmi nincs akkor sem, ha megvalósul, meg akkor sem ha nem! Játék a szavakkal és a gondolatokkal!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ott lesz Campbell aki köv szezonra kb pro bowl-er RG.Rolni
Ahhoz játszania is kéne... :S Am én örülnék neki mert csípem, lassan már bedobhatnánk egy meccsbe...Legalább lássuk mit csinál és mennyire raj, vagy szar.
Többi általad leírt cucchoz big +1.Bay Area
Irónia nem jött át 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Szóval igenis tartom, hogy egy ember is kurva nagy upgrade lenne nekünk, ha konzisztensen magas szintű teljesítményt nyújtana LT poszton!Bruce
Én is adom, biztos nagy lökést adna 1 jó playa a többinek is.

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Ott lesz Campbell aki köv szezonra kb pro bowl-er RG.Rolni
Ahhoz játszania is kéne... :S Am én örülnék neki mert csípem, lassan már bedobhatnánk egy meccsbe...Legalább lássuk mit csinál és mennyire raj, vagy szar.
Többi általad leírt cucchoz big +1.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egyébként nem írtam sehol, hogy a C-nek nem kell blokkolni, azt írtam, hogy nem egy az egyben kell megoldania a dolgát mindig. Egyébként meg amikor néztem, azért nem volt rossz Satele. Annyi az egész hogy nem kibebaszott erős, hanem kicsit a gyengébb emberek közül való, de nem azt jelenti, hogy egy lófasz!

A másik meg, hogy azzal, hogy itt írkálom, hogy szar a falunk, az azt jelenti, hogy elismerem, hogy szar, nemde?

A hülye is látja, hogy szar és ezért irkáljuk fel a dolgokat, hogy szerintünk hogy lenne jobb. Szerintem így!

Ha ide jönne az egyik legjobb LT a ligából (mondjuk D'Brickshaw Fergusson), akkor szerintem nagyon nagyot javulna a falunk és nem annyit javulna amennyit ez az egy ember jelentene, hanem sokkal többet!

Összehasonlításként pl. Seymour érkezését lehet ehhez hasonlítani.

Vagy saját példát mondva, görhokiztunk régebben és voltak válogatott szintű jégkorongozók is ott ahol játszottunk és volt hogy én egy ilyen sráccal kerültem egy sorba. Hát mérföldekkel jobban tudtam játszani, egyrészt azért mert ugye jobban is látott a pályán jobban osztogatta a zsugát, másrészt én is fel voltam pörögve és könnyebben tudtam magasabb szintű teljesítményt nyújtani, mert ott volt mellettem egy "sztár"!

Szóval igenis tartom, hogy egy ember is kurva nagy upgrade lenne nekünk, ha konzisztensen magas szintű teljesítményt nyújtana LT poszton!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
nem lenne egyszerűbb beismerni, hogy úgy szar az offensive line nálatok ahogy van?
😊ehh
Régi "szép" emlékek? 😀

Sztem Satele gyenge, és ha egy center attól lesz jó, hogy nem kell csinálnia semmit ,mert a két Guard megoldja .. Háát, érdekes elmélet. Addig jó, míg nem kell mégis blokkolnia. Mert ugye nem úgy van, hogy 5OL ember küzd 4 DL ellen, vagy 3 DL ember ellen 3-4-ben. mert akkor Nickel 2-4-5ben elő nem fordulhatna hogy átjut bárki, mert 2<<<5. Szóval sztem ez nagyon ritkán igaz, hogy egy center nem blokk nem számít már, csak extra, adja a snap-et kézbe és akkor jó center. A többi a Guardok felelőssége.
_______________________________________________



Nálunk például meg lehet nézni. Volt egy fos fal. Egy jó LG volt csak szinte, amikor Shieldsék visszavonultak, meg Weigmann amíg volt. Érkezett egy egy öreg veterán (Turley vagy McInfos), semmit javulás. Jött Albert, aki jó LOT, és semmit nem javultunk. De most jött egy center (Weigmann), jött egy jó RG (Lilja), és így már lehetett meglévőekkel is variálni. Mert van 4 jó ember, egyik sem szupersztár de jók. Így már az ROT gyengesége megoldható taktikából, TE blokkal, FB, HB blokkal, Gurd pullingal, ha kell strong oldalon futni vagy akármi miat. De egy LOT nem csinál nyarat.

Mondok egy példát is. Pass rush van. Az RDE speed rush választ, így LOT és ő külön táncba kezdenek, mert muszáj blokkolni. Így a fal LOT nélkül marad. Ezért is nehéz az LOT poszt töbek közt, mert elég gyakori ,hogy egyedül kell megoldani a legjobb pass rusher fogását, és nincs mellette ember semelyik oldalon, az RDE (ROLB) kívűl belül fenyeget, de meg kell oldani. Így tehát mit segít a centeren, hogy ők ott táncikálnak a QB mögött már?ulpianus
Nagyon jó amiket írsz 😊
Kell 4 megbízható, jó ember. Ebből per pillanat nekünk van 1. LG poszt pipa.
A lényeg, hogy a vezetés a következőt gondolja sztem:
2011-es szezon elejére meglesz a 4 jó ember, sőt.
Ott lesz Veldheer aki addigra stabil kezdő meg minden.
Ott lesz Gallery aki hiper szuper.
Ott lesz egy új fasza C.
Ott lesz Campbell aki köv szezonra kb pro bowl-er RG
És akkor marad az RT poszt ahova meg hozunk újat is, meg a maradék is itt lesz akik addig sokat fejlődnek...

A gond ezzel ugyanaz, mint az utóbbi időben mindennel. Vagy bejön vagy nem...
Elvileg olyan fasza WR corpunk kéne, hogy legyen mostanra mint az állat:
1. DHB iszonyat gyors, magas meg minden...simán mindenkit lefut és mindent elkap
2.Chaz fantasztikus possession reciever, aranykezű
3. Murphy gyors, fizikális mindent elkap
4. Ford, JLH, Nick Miller slot poszton gyikosok, mert gyorsak, fürgék és remekül kapnak el.
A valóságban persze, DHB nem tud elkapni és elszakadni, Chaz nem tud egészséges maradni, a slotba szánt srácok se nagyon villognak elkapás terén. Emiatt Murphy aki egyébként a droppok ellenére jó WR lenne túl sok figyelmet kap a Dktől és nem tud azzal megkűzdeni=eredmény az, hogy bűnrossz a WR csapatrészünk.
Pedig az öreg ezt is kurvára kitalálta...

Lehet, hogy az OLnél összejön neki, lehet, hogy nem.
Veldheer miért ne lehetne pro bowler LT, Gallery és Campbell pro bowler G stb...
Majd offseason workoutok során olvassuk ki milyen jól néz ki, pre-seasonban még kinéznek vhogy, de persze keveset játszanak majd mert tuti kezdők, meg megy a duma, hogy ez csak pre-season aztán a szezon kezdő meccsen jön egy átlagos D és belegyalulja őket a földbe a QBvel együtt(bárki legyen is az.

Egyikre kb annyi esély van mint a másikra.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Baszki mire leírtam ezt a novellát már mindenki válaszolt rá 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
nem lenne egyszerűbb beismerni, hogy úgy szar az offensive line nálatok ahogy van?
😊ehh
Régi "szép" emlékek? 😀

Sztem Satele gyenge, és ha egy center attól lesz jó, hogy nem kell csinálnia semmit ,mert a két Guard megoldja .. Háát, érdekes elmélet. Addig jó, míg nem kell mégis blokkolnia. Mert ugye nem úgy van, hogy 5OL ember küzd 4 DL ellen, vagy 3 DL ember ellen 3-4-ben. mert akkor Nickel 2-4-5ben elő nem fordulhatna hogy átjut bárki, mert 2<<<5. Szóval sztem ez nagyon ritkán igaz, hogy egy center nem blokk nem számít már, csak extra, adja a snap-et kézbe és akkor jó center. A többi a Guardok felelőssége.
_______________________________________________



Nálunk például meg lehet nézni. Volt egy fos fal. Egy jó LG volt csak szinte, amikor Shieldsék visszavonultak, meg Weigmann amíg volt. Érkezett egy egy öreg veterán (Turley vagy McInfos), semmit javulás. Jött Albert, aki jó LOT, és semmit nem javultunk. De most jött egy center (Weigmann), jött egy jó RG (Lilja), és így már lehetett meglévőekkel is variálni. Mert van 4 jó ember, egyik sem szupersztár de jók. Így már az ROT gyengesége megoldható taktikából, TE blokkal, FB, HB blokkal, Gurd pullingal, ha kell strong oldalon futni vagy akármi miat. De egy LOT nem csinál nyarat.

Mondok egy példát is. Pass rush van. Az RDE speed rush választ, így LOT és ő külön táncba kezdenek, mert muszáj blokkolni. Így a fal LOT nélkül marad. Ezért is nehéz az LOT poszt töbek közt, mert elég gyakori ,hogy egyedül kell megoldani a legjobb pass rusher fogását, és nincs mellette ember semelyik oldalon, az RDE (ROLB) kívűl belül fenyeget, de meg kell oldani. Így tehát mit segít a centeren, hogy ők ott táncikálnak a QB mögött már?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Szerintem az LT kérdéssel majdnem ugyanakkora probléma a C meg az RG gyengesége... 1szóval szar az egész! 😀TST

Épp azt mondom, hogy az egyedüli probléma szerintem az LT! A többi poszt felnőne hozzá, ha lenne egy kurva jó LT!


LG: Gallery, Loper
C: Satele
RG: Walker majd később Campbell
RT: Veldheer, Henderson
Bruce
Nekem ez magas. Tehát ha van egy kurvajó LOT, akkor az addig fos RG hirtelen tolni kezd futásnál? Eddig nem tette, mert amíg nincs qvjó LOT, addig nem érdemes, vagy nem lehetséges? És ez a centere is áll. Ha van egy jó center akkor az sztem jó, ha elit az LOT ha nem.
Le lehet írni, hogy C:Satele, de ettől még nem lesz megoldva a poszt. Vagy én nem értek valamit, de nagyon.ulpianus
Sztem burce arra gondol, hogy egy fasza LT esetén a rendben lévő LG posztról mehetne segítség a Cnek, mert nem kellene a bal széllel foglalkozni, ez segítené a C munkáját. Walkert szeretné RGben látni aki most RT és RG szerepkörben futásblokkolásnál nagyon erős lenne és RG poszton azért Campbell ott van mint potenciális, hosszútávú megoldás.
RT posztra pedig átrakná Veldheert aki rookie létére mutat pozitív jeleket LT oldalon így vszeg RT poszton upgrade lenne.

Én kicsit másképp látom a dolgokat.

Az, hogy Veldheer lassan kezdő LT és, hogy a draftolása óta mint LT emlegeti leginkább Cable számomra azt jelenti, hogy Veldheer a future LTnk. Kérdés mire lesz elég a srác? Esélye van arra is, hogy igazán jó LT lesz és persze arra is, hogy szar lesz, de a lényeg, hogy fönn úgy gondolják LT poszt meg van oldva. Persze ez még változhat egy gyászos rookie szezon után, bár amennyi időt Henderson is kapott...

Ha ezt a logikát követem a köv offseasonban LT nem lesz hiányposzt( ami azért vicces lesz, kivéve ha Veldheer szezon végére bizonyítja, hogy egyedül TE segítség nélkül meg tudja oldani a feladatot).

LG poszt tényleg nem az Gallery-vel, főleg ha marad Loper is.

C poszton az, hogy Satelet kezdetben le akarták cserélni Veldheerre nekem azt sugallja, hogy felmérték, hogy samson nem a megoldás hosszú távon. Így a C vszeg hiányposztnak minősül majd.

RG poszton ha Campbell szezon vége felé mutat vmi bíztatót vagy őket meggyőzi edzésen szintén nem lesz változtatás sztem. Max anyi, hogy Campbell mögött nem Cooper marad a nagy fizuval cserének, hanem Barnes vagy Walker esetleg egy új igazolás.

RT poszton ugyebár kell majd erősítés. Ha Hendersont nem próbáljuk ki idén ott (ami lehet jó lenne, mert nem döntenének úgy, hogy kap egy esélyt ott is) tuti kell új ember, mert walker inkább mint RT\RG back up lenne jó.

Tehát OL szempontból vszeg a C és az RT lesz a hiányposzt a vezetés szemében. A pakliban benne van azis, hogy szerzünk egy olyan jó LT-t, hogy Veldheer átmegy RTbe, de vszeg majd egy veterán RT jön, esetleg egy 3.,4. körös draft pick aki Walkerrel lezongorázza TCben a kezdő posztot. C posztra én nagyon remélem, hogy 2. körben jön valaki aki végre megoldja a dolgokat jó pár évre. Azt se bánnám, ha első kör végébe visszamennénk a Cnk-ért. Mack vagy Pouncey elég jó pickeknek bizonyultak. O'dowd vagy Stefen Wisniewski vagy akár Pouncey is megoldás lehetne sztem.

A pakliban az is benne van, hogy Al hozzá se nyúl majd a falhoz, de remélhetőleg nem így lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
nem lenne egyszerűbb beismerni, hogy úgy szar az offensive line nálatok ahogy van?
😊ehh
Én is ezt mondom, hogy trágya mert az a felvetés amit mondtam és te (Bruce) is említetted, hogy Walker-t bevágni RG-be! Csak hát a csapat meg nagy ívben tojik arra, hogy mit mondunk ebben a fórumban és ki kellene próbálni azt a húshegyet... Semmi garancia nincs rá, hogy be is válna de 1 próbát megérne, csak nem lesz belőle semmi és innentől bukott meg a felvetésed sajnos, holott nem lenne rossz elképzelés... 😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan

Épp azt mondom, hogy az egyedüli probléma szerintem az LT! A többi poszt felnőne hozzá, ha lenne egy kurva jó LT!


LG: Gallery, Loper
C: Satele
RG: Walker majd később Campbell
RT: Veldheer, Henderson
Bruce
Nekem ez magas. Tehát ha van egy kurvajó LOT, akkor az addig fos RG hirtelen tolni kezd futásnál? Eddig nem tette, mert amíg nincs qvjó LOT, addig nem érdemes, vagy nem lehetséges? És ez a centere is áll. Ha van egy jó center akkor az sztem jó, ha elit az LOT ha nem.
Le lehet írni, hogy C:Satele, de ettől még nem lesz megoldva a poszt. Vagy én nem értek valamit, de nagyon.ulpianus

Az nem baj, elég ha én értem! 😊


Azért gondolom, hogy jobb lesz pl az RG, mert mint láthatod a tohonya Walkert írtam oda és nem Cooper Carlisle-t aki gyenge. Szóval ott már meg is lenne az erő! Satele pedig igazából csak be kell hogy segítsen valamelyik G-nek, mert alapvetően mindkettő elég jó, így neki nem nagyon kell egy-egyezni senkivel! Veldheer ha most megnyerte az LT pozit, akkor RT-ben is megállná a helyét a valamivel gyengébb endekkel szemben, szóval ő is jobb lenne mint a mostani lassúságáról híres Walker.

Így gondolom én! Aztán mivel nem lesz ilyen mostanában, akár el is hihetitek hogy így lenne! 😊Bruce
nem lenne egyszerűbb beismerni, hogy úgy szar az offensive line nálatok ahogy van?
😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerintem az LT kérdéssel majdnem ugyanakkora probléma a C meg az RG gyengesége... 1szóval szar az egész! 😀TST

Épp azt mondom, hogy az egyedüli probléma szerintem az LT! A többi poszt felnőne hozzá, ha lenne egy kurva jó LT!


LG: Gallery, Loper
C: Satele
RG: Walker majd később Campbell
RT: Veldheer, Henderson
Bruce
Nekem ez magas. Tehát ha van egy kurvajó LOT, akkor az addig fos RG hirtelen tolni kezd futásnál? Eddig nem tette, mert amíg nincs qvjó LOT, addig nem érdemes, vagy nem lehetséges? És ez a centere is áll. Ha van egy jó center akkor az sztem jó, ha elit az LOT ha nem.
Le lehet írni, hogy C:Satele, de ettől még nem lesz megoldva a poszt. Vagy én nem értek valamit, de nagyon.ulpianus

Az nem baj, elég ha én értem! 😊


Azért gondolom, hogy jobb lesz pl az RG, mert mint láthatod a tohonya Walkert írtam oda és nem Cooper Carlisle-t aki gyenge. Szóval ott már meg is lenne az erő! Satele pedig igazából csak be kell hogy segítsen valamelyik G-nek, mert alapvetően mindkettő elég jó, így neki nem nagyon kell egy-egyezni senkivel! Veldheer ha most megnyerte az LT pozit, akkor RT-ben is megállná a helyét a valamivel gyengébb endekkel szemben, szóval ő is jobb lenne mint a mostani lassúságáról híres Walker.

Így gondolom én! Aztán mivel nem lesz ilyen mostanában, akár el is hihetitek hogy így lenne! 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én a West Coast rapper-ek miatt kezdtem el a Raiders-t kedvelni! Aztán az ezüst meg a fekete együtt megtetszett. Vick meg azért tetszett mert fajinul játszott, nem csak passzolt, hanem futni is tudott! 😀Bruce
Igaz igaz a WC rap is segített...ahogy Ice Cube meg Snoop a Raiders-es mezekbe zúzták nagyon király volt😊Rolni
Snoop Raiders mezben? 😛 Érdekes lenne, mindenhol hangoztatja, hogy a Steelers a kedvenc csapata 😊tenorx
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSmsWcwmT6gBo7CZToiWUCmH6_p6Jw8S4YUJBst9f75ATltUjw&t=1&usg=__WEOGKqKYqNeLjz405D77rkThLbE=
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQJt4jCa9YdUdfOAL7zr9wZ3HpVYkXaXzhZEsgoGGhYIRXh6KQ&t=1&usg=__FAssdZ4AIP7D9LlfNIp3c9cCHVI=

Snoop megkockáztatom előbb mászkált Raiders göncökben mint Steelers-be, de azt én is tudom, hogy nagy Steelers fan.
Ice Cube dokumentum filmébe se véletlenül Snoop-al dumálnak arról mekkora dolog volt az LA. Raiders...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Szerintem az LT kérdéssel majdnem ugyanakkora probléma a C meg az RG gyengesége... 1szóval szar az egész! 😀TST

Épp azt mondom, hogy az egyedüli probléma szerintem az LT! A többi poszt felnőne hozzá, ha lenne egy kurva jó LT!


LG: Gallery, Loper
C: Satele
RG: Walker majd később Campbell
RT: Veldheer, Henderson
Bruce
Nekem ez magas. Tehát ha van egy kurvajó LOT, akkor az addig fos RG hirtelen tolni kezd futásnál? Eddig nem tette, mert amíg nincs qvjó LOT, addig nem érdemes, vagy nem lehetséges? És ez a centere is áll. Ha van egy jó center akkor az sztem jó, ha elit az LOT ha nem.
Le lehet írni, hogy C:Satele, de ettől még nem lesz megoldva a poszt. Vagy én nem értek valamit, de nagyon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerintem az LT kérdéssel majdnem ugyanakkora probléma a C meg az RG gyengesége... 1szóval szar az egész! 😀TST

Épp azt mondom, hogy az egyedüli probléma szerintem az LT! A többi poszt felnőne hozzá, ha lenne egy kurva jó LT!


LG: Gallery, Loper
C: Satele
RG: Walker majd később Campbell
RT: Veldheer, Henderson
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintem az LT kérdéssel majdnem ugyanakkora probléma a C meg az RG gyengesége... 1szóval szar az egész! 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Van egy olyan érzésem, hogy ezzel a lépéssel sem oldódik meg semmi. Sajnos az LT posztunk nagyon gyenge, akárki játszik ott a most jelenlévő emberekből! Az már akkora gáz, ha dupla TE-s playeket kell játszanunk és úgy, hogy az egyik TE az falember (Barnes vagy Henderson), így azért már annyira nem is furcsa, ha kiveszik a WR-eket a játékból, mert a lehetséges 5 célpontból egyet ugye ki lehet venni. Le tudnak kettőzni két elkapót is, mondjuk Millert és Murphyt, aztán marad egy-egy ember a futóra és DHB-ra, az meg általában elég szokott lenni!

Kellene egy elit LT, aztán szerintem a falunk jó is lenne, de addig fos lesz!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Cable nem tudja eldönteni, hogy ki legyen a kezdő QB! A szerdai edzésen Campbell és Boller is gyakorolt az első csapattal és Cable azt mondta, hogy ha játszhat akkor Campbell lesz a kezdő (el lehet képzelni, hogy Boller milyen szar lehet akkor...). Gradkowski nem dobált a válla miatt! Valamint volt egy érdekesség, hogy Lechler is passzolgatott, mivel az egyik legjobb keze van a csapatban (high schoolban QB volt). A senior évében az East Bernard High-t (Texas) bevezette az állami negyedöntőbe. Egészen jó statisztikát mutatott fel, bár valszeg nem egy passzolós csapat volt! 101/87 (86.1%), 1,640 yard és 11 TD.

Quentin Groves, ha teljesen egészséges lesz visszatér a kezdőbe és Scott visszamegy a 3-as rotációba DE-be. :/

McFadden még nem teljesen van jól, de a holnapi edzésen megnézik hogy mit nyújt és meglátják, hogy a hétvégén mennyire lehet rá számítani. Michael Bennett viszont már edzett.

Schilens még mindig nem edzett és nem is írnak semmi biztatót róla. Ugyancsak nem edzett John Henderson, Travis Goethel, Brandon Myers és Thomas Howard! Valamint könnyített edzésmunkát végzett Branch, akinek a háta fáj!

Cable azt nyilatkozta, hogy még folytatja a rotációt az LT poszton, de jelenleg Veldheer áll közelebb a kezdő pozícióhoz.

Szerk.: Máshol meg azt olvastam, hogy már befejeződött a verseny közöttük és Mario a padon, Veldheer pedig mint kezdő LT vesz részt a Broncos ellen!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
OFF
Megkaphatnám a régi rangom ami a másik nevemen volt\van? Killa Kali
Thx.
ON