Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
http://www.youtube.com/watch?v=-CSLHuMa8zo
Ezt remélem már láttátok 😀tenorx
Niswangert ezért szidjuk ehh kollégával, remélem már érthető. 😛 Na jó másért is. Meg nem is friss az cucc, már jobb Túró Rudy.

De amit a Seminoles (ha jól emlékszem) OL ember csinál, hogy ott áll bazzeg egy helyben míg a QB az életéért fut, az nagggyon kemény. 😂

Szerk: Megkerestem az idei kedvencem C'mon Man!ből. week 2:
http://www.youtube.com/watch?v=uR4lE_LbYg4&feature=related


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
http://www.youtube.com/watch?v=-CSLHuMa8zo
Ezt remélem már láttátok 😀tenorx
Nem és nem is kellett volna...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.youtube.com/watch?v=-CSLHuMa8zo
Ezt remélem már láttátok 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nem szabad fekete alapú témát használni 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hihi, mostantól mindent kékkel fogok írni! Bruce
Mert pont egy Oakland szurkolónak nem a fekete? Érdekes.ulpianus
Csak azért írok kékkel mert Wolverines vagyok és amúgy is feketével ír mindenki! 😀Bruce
A fekete alapú témát használva mindenki fehérrel ír, és a kék nagyon idegesítő 😛
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hihi, mostantól mindent kékkel fogok írni! Bruce
Mert pont egy Oakland szurkolónak nem a fekete? Érdekes.ulpianus
Csak azért írok kékkel mert Wolverines vagyok és amúgy is feketével ír mindenki! 😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Hihi, mostantól mindent kékkel fogok írni! Bruce
Mert pont egy Oakland szurkolónak nem a fekete? Érdekes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hihi, mostantól mindent kékkel fogok írni!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Azt olvastam egy fórumon (tehát meglehetősen kétséges az info), hogy Logan Mankins-t akartuk megszerezni, de túl sokat kért a Pats érte (Bush + egy draftjog)!

És mivel amúgy is vége lett a trade időszaknak, így nem lesz új játékosunk, tehát megint csak pletyka volt a "bárki mozdítható" szöveg!


Ugyanakkor felvetődött már többször a fórumokon, hogy új HC kell, mert úgy látszik hogy Cable nem lesz képes nyerő gárdát csinálni. Felvetődött Bill Cowher, Jon Gruden, Tony Dungy neve valamint egyik srác inkább ilyen defensive felfogású edzőket említett ( Sean McDermott DC Eagles, Mike Zimmer DC Bengals, Dom Capers DC Packers)
Azonban a legtöbben azt mondják, hogy nagynevű edző ide nem jön dolgozni és emiatt inkább maradjon Cable az edző továbbra is, mert a változás úgyis csak tovább gyengíti a csapatot.
Kicsit korai még ezen agyalni, de egy két vereség még most, főleg csoportellenfelektől és már aktuális is lesz. Reméljük nem!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nnamdi Asomugha statisztikája:

16-szor dobtak rá, ebből 5-ször volt elkapás 87 yardért! Nem szedett INT-et, ugyanakkor nem is kaptunk róla TD-t! 4 pass deflectionja volt és 2 büntetést osztottak ki rá.

Stanford Routt statisztikája:

38-szor dobtak rá, ebből 13-szor volt elkapás 282 yardért! Volt egy INT-je és kaptunk róla 3 TD-t! 5 leütött passza volt és szintén kettő büntetést kaptunk róla!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Jólvan szerintem sem lesz ebből semmi, csak jó eljátszadozni a gondolattal!

Egyébként az offenseünk gyengeségét még az is mutatja (edzői hibának vélem), hogy van két olyan futónk, akik passzolni is tudnak, nem is akármilyen szinten (DMC -> a Wildhog alapja volt, Bush pedig két évig QB-ként nyomta az egyetemen). Ezt nem használjuk ki, hanem bénáskodunk folyamatosan. Tudom hogy nem lehet mindig trükkös playeket nyomatni, de azért sokkal többször kéne ezekhez a fegyverekhez nyúlni. Ott volt a meccsen Murphy reverse futása, abból és félpályányit haladtunk. Mondjuk volt egy Flea ficker is, bár én nem láttam mert akkor még nem volt stream, meg abból is majdnem félpályányit mentünk, de ugye szabálytalanság volt. Tehát amint látszik működnének ezek a dolgok, de mégsem használjuk annyira mint lehetne!Bruce
Creative thinking 😊

Én már azzal is elégedett lennék, ha DMC-t használnánk kreatívan. Alig várom már, hogy Bushal együtt pályán lehessenek és jöjjenek a variációk. Ha ezt a lehetőséget nem használja ki Hue akkor mégse annyira jó OC...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Jólvan szerintem sem lesz ebből semmi, csak jó eljátszadozni a gondolattal!

Egyébként az offenseünk gyengeségét még az is mutatja (edzői hibának vélem), hogy van két olyan futónk, akik passzolni is tudnak, nem is akármilyen szinten (DMC -> a Wildhog alapja volt, Bush pedig két évig QB-ként nyomta az egyetemen). Ezt nem használjuk ki, hanem bénáskodunk folyamatosan. Tudom hogy nem lehet mindig trükkös playeket nyomatni, de azért sokkal többször kéne ezekhez a fegyverekhez nyúlni. Ott volt a meccsen Murphy reverse futása, abból és félpályányit haladtunk. Mondjuk volt egy Flea ficker is, bár én nem láttam mert akkor még nem volt stream, meg abból is majdnem félpályányit mentünk, de ugye szabálytalanság volt. Tehát amint látszik működnének ezek a dolgok, de mégsem használjuk annyira mint lehetne!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én nem vagyok a Vick fan club tagja, ezért nem szeretném ha ez a trade létrejönne. Azt elismerem, hogy jó QB de nekem mindig is unszimpatikus volt, pedig bírom az ilyen dual threat QB-k játékát. Én inkább bízok abban, hogy ha nem is a következő meccsre de a Seahawks ellenire már Grad felépül és ő lesz a kezdő.

több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Remek hír 😊

Az öreg lehet begőzöl és meghúzza a ravaszt Vickért a végén 😀Rolni
Nekem az egyetlen nem Raiderses NFL cuccom egy Vickes Falcons mez. Ezek után nem kell többet mondanom erre. 😉Döme
Hát Vick-nek én is örülnék, még ha nem is jobb irányító mint a többi aki itt van, de mostanában mutatott jeleket 😀Bruce
Milyen kis frankó lett itt a hangulat egyből gyerekek! Ezt már szeretem! Ritka alkalmak 1ike ebben a fórumban! 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én két dolog miatt kezdtem el NFL-t nézni:
1. Raiders szerelés, szurkolók
2. Mike Vick

Én is bírnám ha ide jönne. Nem tudom mit kéne adni érte vagy, hogy egyáltalán tradelné-e az Eagles, de én egy 3. kört simán dobnék érte.
Idén megmutatta a nagyokosoknak, hogy dobni is tud és az egész O-t felhúzná.
JC mehetne a kukába, Grad mehetne back upnak és a futójátékunk halálos lehetne 😊
Köv offseasonban tovább erősíthetnénk az OL és WR egységet és Vick még 2-3 évig biztos tudná nyomni...

Vszeg semmi nem lesz a dologból persze, de én izgatott lennék ha mégis beütne a dolog 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Hát Vick-nek én is örülnék, még ha nem is jobb irányító mint a többi aki itt van, de mostanában mutatott jeleket 😀Bruce
Ez anno mikor Vick jött vissza a ligába, akkor is ment, hogy Vick inkább futni tud, de dobni nem, meg előtte is. Én akkor is mondtam (ahogy emlékszem még Helmut volt velem együtt ezen az állásponton, más nem rémlik), hogy Vick egy középszerű Falconsból csinált jó támadógépezetet és PO esélyes csapatot. Amikor kiemelték onnan, látható volt ez.
Egy irányító ahogy le tud húzni egy offense-t úgy fel is tud értékelni embereket. Vick jó irányító, aki futni is tud. Ha zsebben marad is jobb, mint Grad vagy Campbell. De persze miért maradna? 😀 Persze ő dual threat QB, nem zsebibaba, de annak perfect.

Én nagyon szerettem volna, ha ő lett volna a KC irányítója mikor visszajött. Cassel helyett ő ebben futás centrikus csapatban Istencsászár lehetne. Mert a rendszer amiben játszani kell, nagyon nem mindegy az ő estében (sem).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nagyon nem optimisták Bruce vállával kapcsolatban, szóval Boller lesz ebből. Ő adottságilag JaMarcus fehérben, ülve dob félpályását, de a pályán sokszor asse tudja mit csinál.Döme
Remek hír 😊

Az öreg lehet begőzöl és meghúzza a ravaszt Vickért a végén 😀Rolni
Nekem az egyetlen nem Raiderses NFL cuccom egy Vickes Falcons mez. Ezek után nem kell többet mondanom erre. 😉Döme
Hát Vick-nek én is örülnék, még ha nem is jobb irányító mint a többi aki itt van, de mostanában mutatott jeleket 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nagyon nem optimisták Bruce vállával kapcsolatban, szóval Boller lesz ebből. Ő adottságilag JaMarcus fehérben, ülve dob félpályását, de a pályán sokszor asse tudja mit csinál.Döme
Remek hír 😊

Az öreg lehet begőzöl és meghúzza a ravaszt Vickért a végén 😀Rolni
Nekem az egyetlen nem Raiderses NFL cuccom egy Vickes Falcons mez. Ezek után nem kell többet mondanom erre. 😉
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Sajnos a fo erositesunk teljesen folosleges lesz iden (Campbell) azonkivul csak Mclain erkezett azt annyi. 2-3 ertelmes wr-t kell surgosen igazolni, draftolni valahonnan majd, es egy ertelmes iranyitot is, mert Campbell sem valt be sajnos. Mondjuk nem csoda, hogy a WAS kidobja mert nem jo, mi meg oromkodve kapkodtunk utana.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nagyon nem optimisták Bruce vállával kapcsolatban, szóval Boller lesz ebből. Ő adottságilag JaMarcus fehérben, ülve dob félpályását, de a pályán sokszor asse tudja mit csinál.Döme
Remek hír 😊

Az öreg lehet begőzöl és meghúzza a ravaszt Vickért a végén 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nagyon nem optimisták Bruce vállával kapcsolatban, szóval Boller lesz ebből. Ő adottságilag JaMarcus fehérben, ülve dob félpályását, de a pályán sokszor asse tudja mit csinál.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Schefter szerint elképzelhető, hogy Boller lesz a kezdő a Denver ellen.Höri

Igen mert megsérült meccs közben JC lába és fáj neki, valamint az MRI vizsgálat is kimutatott valami gondot, szóval ő nem játszik! Vagy csak ezt mondják, hogy ne őt kelljen játszatni! 😐Bruce
Bruce válla csak rendbe jön...erre a meccsre majdnem leültették már back upnak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Schefter szerint elképzelhető, hogy Boller lesz a kezdő a Denver ellen.Höri

Igen mert megsérült meccs közben JC lába és fáj neki, valamint az MRI vizsgálat is kimutatott valami gondot, szóval ő nem játszik! Vagy csak ezt mondják, hogy ne őt kelljen játszatni! 😐
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Schefter szerint elképzelhető, hogy Boller lesz a kezdő a Denver ellen.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Amúgy rájöttem mi a legnagyobb gondunk.

Az, hogy nem tudunk semmilyen szinten, poszton kiegyensúlyozottan működni.

Nem csak a játékosok, de az edzők is.
Hue hívott remek playeket már, sőt Chargers ellen egy remek félidőt is, de képes egész meccsen át gyökérkedni is mint láthattuk vasárnap.
Marshall play callingja is hullámzó, elég a Chargers első és második félidőt összehasonlítani...

QB poszton JC-től láttunk többnyire borzalmas megmozdulásokat, de pl. Chargers elleni 2. félidőben úgy nyomta mint egy "legit QB". Gradkowski is tud a jó megoldásai mellett hajmeresztő dolgokat művelni és magára se tud vigyázni.

RB poszton egész jók vagyunk idén, de Bush nem tudott sokat hozzátenni a tegnapihoz...

FB poszton Reece eddig egész jó, de blokkolásban vannak gyenge megmozdulásai és pl azt a remek JC passzt elcseszte azzal a lábletéttel.

WR poszton a Rams meccs után azt hittük alakulnak a dolgaink, de azóta csak a szopás megy. Rengeteg a dropp, nem szakadnak el...

LT poszton mindkét srácnak vannak jó és borzalmas szériái. Veldheer azér folyamatos javulást mutat sztem ami bíztató.

LG poszton többnyire rendben vagyunk szerencsére...ritka poszt 😊

C poszton Satele jópárszor benézett már blitzet és nem acélos, de azért voltak jó szériái, megmozdulásai.

RG poszton Cooper többnyire bénázik, de néha a 07-es magát idézi egy-egy nagyon rövid pillanatig 😊.

RT poszton Walker borzalmasan indult, de mostanában egész normálisan játszik...

TE poszton egy-két Miller dropptól eltekintve tökéletes játékot láthatunk szerencsére. Kevés upgrade-re nem szoruló posztunk egyike.

DE poszton csak akkor volt nagy gáz amikor Scott volt benn run playeknél, de Shaughnessy és Houston eddig egész jók.

DT poszton főleg Kelly az akinek vannak igencsak off playei. El tud tűnni, de Bryant se villogott eddig. Ezzel szemben Seymour legtöbbször villog, bár néha eltűnik ő is.

SLB poszton Wimbley többnyire jó, de azért coverageban néha megég.

MLB poszton McClain szerencsére már mutat jó dolgokat is, de egyenlőre nagyon nem stabil ő sem és így az egész D se.

WLB poszton Howard a futás ellen, Groves passz ellen veszélyes magunkra nézve. Scott többynire rendben volt, de azért ő sem mindig van a top-on.

CB poszton aztán tényleg hullámvasút van. Aso azért többnyire jó, Routt néha ilyen néha olyan, CJ meg sajnos többnyire szar. Jó lenne McFaddent többet látni.

S poszton is nagyon vegyes a kép. Huff többnyire rendben van, de volt már jópár misstackle, hosszú play engedés...Branch idén passz ellen rakás szar eddig. Mitchell eddig amennyit pályán volt jó, de többet kell látni ahhoz, hogy valós képet kaphassunk.

Janon buktunk már ugye egy meccset, de azóta jól rugdosódik.
Lechler rendben van mint mindig.

ST unit az első meccseken szar volt, de az utóbbi két meccsen rendben voltak nagyjából.

Tehát ez a legnagyobb baj sztem. Stabilabban kellene minden területen működnünk és akkor sokkal eredményesebbek lennénk.

Remélhetőleg DMC, Gradowski visszatér már jövő meccsre és jobbak leszünk, valamint Chaz és John Henderson visszatérése tovább segítheti a csapatot.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!