NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mossal meg egy esetleges tv-s chiefs gyalázással mennyi bandwagon lenne ?! 😀 amugy viccen kívül legyen ép Murphy és DHB, Moss meg menjen gyűrűt nyerni Denverbe Josh-hoz 😊Barb
Akkor milyen jó lenne amikor a köv meccsen megint panaszkodunk hogy nem tudnak ezek a balfaszok elszakadni az emberüktől meg droppolnak és gyökerek...Na mindegy, ne így legyen!Bay Area
Miert o el tudott szakadni mikor itt volt?
Szabotalta a jatekot. Nem is ertem hogy merul fel...
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Mossal meg egy esetleges tv-s chiefs gyalázással mennyi bandwagon lenne ?! 😀 amugy viccen kívül legyen ép Murphy és DHB, Moss meg menjen gyűrűt nyerni Denverbe Josh-hoz 😊Barb
Akkor milyen jó lenne amikor a köv meccsen megint panaszkodunk hogy nem tudnak ezek a balfaszok elszakadni az emberüktől meg droppolnak és gyökerek...Na mindegy, ne így legyen!

több mint 13 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Mossal meg egy esetleges tv-s chiefs gyalázással mennyi bandwagon lenne ?! 😀 amugy viccen kívül legyen ép Murphy és DHB, Moss meg menjen gyűrűt nyerni Denverbe Josh-hoz 😊


több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Al Papa!!!!! Hozd vissza Moss-t lécci! Úgyis foghíjas a WR corpunk! Lécci naaaaaa...! 😊TST
Csak ot ne, mikor itt volt is utaltam, van nelkule is eleg baj.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Al Papa!!!!! Hozd vissza Moss-t lécci! Úgyis foghíjas a WR corpunk! Lécci naaaaaa...! 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
"The Raiders gained 545 yards in their win over the Seahawks after gaining 508 yards in last week's rout of the Broncos. Oakland has recorded 21 games of 500 or more yards of total offense, but this is the first time in team history that the Raiders recorded back-to-back 500-yard games."Szabler
Azért ez hihetetlen, tekintve a Mad Bomber éveket. Nem hittem volna, hogy ez a csapat fog először back to back 500 yardos meccseket hozni.

Más:
Rolando azt mondta, abban az esetben hajlandó beszélni a médiával, ha teltházat csinált végre a Raiders Nation. 😊 Tényleg gáz, hogy egy 45 pontos győzelem után i csak félház van a következő héten...
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
"In a reminder of Raiders quarterbacks of old, Jason Campbell threw touchdown passes of 69 and 30 yards in a 33-3 rout of the Seahawks. No Raiders QB had thrown two TD passes of 30 or more yards in the same game since Kerry Collins did it twice in December 2004. Tom Flores had 10 such games for Oakland and Daryle Lamonica nine back in the day."

"The Raiders gained 545 yards in their win over the Seahawks after gaining 508 yards in last week's rout of the Broncos. Oakland has recorded 21 games of 500 or more yards of total offense, but this is the first time in team history that the Raiders recorded back-to-back 500-yard games."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Csak hogy még komolyabb legyen a probléma:

Raiders coach Tom Cable revealed Monday that Darrius Heyward-Bey emerged from Sunday's win with a "shoulder problem."
Cable indicated that the injury isn't serious, and shouldn't keep Heyward-Bey out of the lineup in Week 9 against the Chiefs. Still, Heyward-Bey has a history of playing poorly when even slightly less than 100 percent. Despite his big Week 8 (5/105/1), we'd hesitate to consider him a quality WR3.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
énis remélem hogy ezentúl picit komolyabban veszik a Raiderst, mert az elmúlt 2 meccsen megmutatta a csapat h éledezik a dolog, nem kicsit. rájuk fért már. (sőt a Chargers meccset is idevehetjük nyugodtan)
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Aso sérülésével előtérbe kerülhet-e W.McFadden? nem nagyon értem h Ware miért van előtte a DCn...braxa88
Remélem előbbre kerül.

Sérült volt eddig és sérülés miatt ha jól emlékszem már TCből is hiányzott.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Aso sérülésével előtérbe kerülhet-e W.McFadden? nem nagyon értem h Ware miért van előtte a DCn...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Szopacs :SBruce
Ja ez szívás...

Zach is sérült...nem jó ez így...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Hat mondjuk a sok divat nem kell ide, azok jo helyen vannak patsfoldjenDelonso_
BMG
Készüljetek a bandwagon pats fan hordára... 😛 😀 😀 😀

(Szerintem a jövő évi első körös picketekre figyelemmel elég sokan fognak Mo.-n a Chiefs-nek szurkolni vasárnap! 😉 )

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szopacs :S
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat .... ez nagyon nem oke

Citing a league source, Profootballtalk.com reports that Nnamdi Asomugha has been diagnosed with a high ankle sprain.
Asomugha could put no weight on his right ankle while being carried off the field Sunday, so it's not surprising that the injury has proven serious. The usual timetable for high ankle sprains is 4-6 weeks. Asomugha almost certainly is out until after the Raiders' Week 10 bye. Oakland will have to roll with Stanford Routt, rookie Jeremy Ware, and Chris Johnson as its top three corners in the meantime. It's a significant downgrade.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Szerintem az lesz a kulcs, ha minél előbb vezetést szerzünk és nem hagyjuk visszatámadni őket / megszerezzük a labdát. És onnantól ugyanaz, mint a Denver ellen 😀BMG
Persze...remélem a játékosok még viccelni se viccelnek ilyennel és kurva komolyan veszik a felkészülést

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem az lesz a kulcs, ha minél előbb vezetést szerzünk és nem hagyjuk visszatámadni őket / megszerezzük a labdát. És onnantól ugyanaz, mint a Denver ellen 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na pár gondolat a Chiefs ellen így a hét elején.

Aso kiesése fájó veszteség lesz, de nem ezen fog elmenni a meccs, ha elmegy. Tavalyi Eagles meccsen láthattuk, hogy Aso nélkül sokkal CB barátabb D-t használunk(akkor így tettünk remélem most is így teszünk). Routt és CJ ha mentálisan rendben vannak és odateszik magukat megoldhatják a feladatot McFadden és Huff segítségével. Azért emelném ki Huff-ot, mert ahogy hallottam ő jött be meccs közben is CB-t tolni...Branch és Mitchell eddigi játéka szerencsére megengedi, hogy Huff CB poszton is elidőzzön majd.
Passz játékuk nem félelmetes, bár azért Bowe, Dexter(játszik v. sérült?) sok figyelmet igényel majd. Van egy ügyes fiatal TEük is, de remélhetőleg Mitchell leveszi majd.

A kulcs természetesen az lesz, hogy mit tudunk kezeni a futássukkal és azért az is fontos lehet, hogy tudunk-e Cassellre nyomást, ütést helyezni.
Sajnos nagyon jó a Chiefs OL, de azért egy-egy jól elhelyezett blitz eredményes lehet sztem.
Futás ellen ugyebár Jones és Charles megfogása a cél, de nagyon sok fog a Dline-on múlni. Ha a falukat nem tudjuk kicsit se megbontani, megzavarni akkor szétfutkároznak majd vszeg.

A különbség ami reméljük nem jön ki majd ott van, hogy a liga legjobb futóegységét a mi 26 run Dnk "fogja" majd, míg a mi liga 2. futóegységünket a liga 7. run Dje fogja majd. Persze az is igaz, hogy a mostani meccs előtt a Seatlle volt a 2. run D cím birtokosa...

Nagyon agy csata lesz a földön és bár fontos lesz, hogy mi passzoljunk is, de nem szabad turn overeket csinálni, mert akkor vége lesz a dalnak...

Annak azért örülök, hogy jó meccs van kilátásban.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Hat mondjuk a sok divat nem kell ide, azok jo helyen vannak patsfoldjenDelonso_
Ebben igazad van

A hazai pálya ismét mellettünk szól.
DBMG
pont nem
isten tudja mikor nyertetek ellenünk otthon utoljára
talán még 2002-ben
😊ehh
A Chargers ellen sem nyertünk már egy ideje... 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat mondjuk a sok divat nem kell ide, azok jo helyen vannak patsfoldjen
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
A hazai pálya ismét mellettünk szól.
DBMG
pont nem
isten tudja mikor nyertetek ellenünk otthon utoljára
talán még 2002-ben
😊
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Én eléggé tartok a kijózanító vereségtől. :/
A D-nek nagyon jól kell teljesítenie. Meg kell fogni Charlest, ami nem lehetetlen (Chris Johnsont is tartottuk egy ideig, csak becsúszott egy nagy play), és ha ez megvan, már csak a passzjátékot kell levédekezni. Routték most megmutathatják, mit tudnak. Egy tegnapihoz hasonló passrush megkönnyítené a CB-k dolgát (igaz, hogy a seattle-i OL fele lesérült).
Személy szerint engem a támadók teljesítménye aggaszt. Még mindig nem látom JC-ben az átütő erőt. Nehezen találja meg a WR-eket, és ha nől a nyomás, össze-vissza dobál. Nem lehet csak a screenekből megélni (bár eddig egész eredményes), és a futóknak sem árt egy kis "légitámogatás".
Az ellenfelek lassan felkészülnek DMC-ből, jobban be kéne vonni Bush-t is a játékba, és el kéne már szakadni az "erőfutó=középső futás" rendszertől. Bush is eredményesebb lehet, ha lendületet szerez. Láthattuk a szerencsés elkapásánál is.

A hazai pálya ismét mellettünk szól.
Remélem élünk a lehetőséggel - ha már ilyen megtiszteltetés érte a csapatot 😛 - és a magyar nézőkben pozitív nyomot hagynak az ezüst-feketék! 😀
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Hát Charlessel valóban geci nehéz dolgunk lesz, pláne Aso nélkül, de én reménykedem benne, hogy összedrótozzák és játékra jelentkezik.. Kb hasonló sérülése volt mint a Min-NE meccsen Harvinnak, ő vissza is tért 1 negyed kihagyása után, bár lehet egy picit ez súlyosabb, de csak gondolkodjunk pozitívan!
D állat volt, kurvára tetszett. De legjobban nekem JC&RC' és a fal játéka adta. Kezd összeállni\szokni úgy néz ki ez az OL. Na meg nem hagyhatom ki DHB-t se, végre úgy játszott, ahogy azt elvárjuk tőle, és amiért Al elsőbe behúzta tavaly..És én úgy érzem ennél még jobb lehet...Fasza playa lesz belőle, elindult a jó úton! Fain kis WR krúnk lesz ha Chazzy is visszatér, és egészséges tud maradni, + Murph, és Ford is elég jó volt tegnap. Csífsz ellen jólenne ha játszana már Chaz, úgy még több esélyünk lenne, lenne bőven célpont. Am én neten fogom nézni a jövőheti meccset, nem vagyok kíváncsi Ricsike Csífnyalására, meg a Raiderfikázására.
Olyan ez mintha egy Ute-Fradi meccset Nyilasi közvetítene, kissé elfogult fless. Na de ha elverjük őket, természetesen megnézem a tv-s ismétlést, kiváncsi vagyok akkor az a hülye vigyor lefagy e az arcáról. 😀
Kicsit tovább gondolkodva, ha behúzzuk a KC ellenit, akkor 5-4, utána bye, aztán vagy Miami vagy Pittsburgh. Egymás utáni 3 meccs nyerése biztos kurva nagy lökést adna, és a Steelerst megint megszorongathatjuk, aztán jön még a Jacksonville (vagyis mi megyünk hozzájuk), őket verni kell, Indianapolisról nem mondok semmit, elég sokat kéne ahhoz innom, hogy azt mondjam, verjük őket is...De csodák vannak, láthattuk már tavaly is! 😊 Aztán még egy KC, Den, SD - ebből 2 idegenbe - szal ha a srácok a földön maradnak, és nem szállnak el, itt még bármi lehet, és lehet hogy idén kicsit tovább tart a szezonunk, mint szokott!

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A tegnapi meccs megint szuper volt! Nagyon örültem neki, hogy megint jó játékkal sikerült győzni!
Reece fantasztikus volt elkapóként! Campbell nagyon jól játszott, igaz volt egy két olyan fogalmatlan passza aminél a fejemet fogtam, de azért 300+ yardot csinált és 2 TD-t, sőt Satele szar snapjénél sikerült összeszednie a labdát is!
McFadden és úgy általában a futójáték nem ment az elején, de aztán kiszabadult egyszer Meki és futott egy jó hosszút!
Egyébként érdekesség, hogy 3 hosszú playünk is az ő 30 yardosukon vagy közvetlen környékén ért véget! (DMC futása, Reece egyik elkapása, és az a bizonyos Bush szerencsés elkapás!)

A falunk jó volt eleinte inkább a passzjátékoknál, aztán már futásnál is! De még mindig sok a büntetés nagyon!

Az elkapók annak ellenére, hogy ugye kiesett a legjobb WR-ünk, jók voltak, főként DHB, aki egy gyönyörű TD-t csinált, idén az elsőt! Nagyon remélem hogy már jövőhéten Murphy is lesz, mert kell nagyon! Sajnos a tegnapi meccsen Zach Miller nagyon improduktív volt, de szerencsére nem is kellett. Biztosan nagyon figyeltek rá és a futásokra is! A futás csak összejött, a TE játék nem (bár Barnes elkapása azért odabaszott 😀 )

A védelemről nagyon nem tudok rosszat elmondani. A fal nagyon jó nyomást helyezett Hassie-ra, akit amúgy az elkapói is cserbenhagytak. A futások végig nagyon nem akartak menni, rohadt jól semlegesítettük Lynch-et, Washington tudott egy kicsit élni, de ő már inkább garbage time-ban, szóval ezzel nem volt most gond! Azt gondolom, hogy az a védelem amit tegnap bemutattunk az elit. Mondom ezt úgy, hogy tényleg volt egy pár drop a WR-ek részéről, de ugye a koncentrációt az zavarja össze, hogy nagyon jól védekezik az ellenfél és tudja az elkapó, hogy kevés esélye van és lám amikor ott az esély, akkor el is ejti!
pár mutatószám:

Third Down Efficiency 1/16 - 6%
Total Net Yards 162
Net Yards Rushing 47
Net Yards Passing 115
Times Sacked (Number-Yards) 8 - 45
Red Zone Efficiency 0/2 - 0%

Na szóval azért a fontos mutatókban odatettük magunkat! :cool:

Egyszóval jók voltunk! De a Chiefs ellen nagyon oda kell tenni magunkat, hogy legyen esélyünk! Remélem izgalmas meccs lesz, bár igencsak fosok Charles-től és a futójátéktól, mert pont a Charles típusú játékosok ellen vagyunk gyengébbek. Meg hát Aso hiánya miatt a passzjáték is elindulhat. Annak szurkolok, hogy jó meccs legyen és élvezze mindenki aki nézi a sporttévén! 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Egy hosszúpassz ment az emberére és együtt estek ki az oldalvonalon, rosszul érkezhetett le, rögtön a bokáját fájlalta és amikor vitték le nem nagyon merte letenni a jobb lábát. Elég szarul nézett ki.peterbadbone
Köszi!

Közben olvastam, hogy nem törés, negatív a röntgen, de vszeg bye után jöhet szóba leghamarabb...Rolni
Hát ez elég nagy baj, most is ahogy kiesett, rögtön arra ment a következő pasz.
Így Casselnek egyel több célpontja lesz 😕BMG
Végülis okos gameplannel ki lehet küszöbölni a hiányát, csak legyen annyi eszük, hogy az Asot helyettesítő embert - tökmindegy hogy ki - nem kényszerítik rá, hogy ugyanazt játssza mint Aso, mert azt csak ő tudja megcsinálni.

Csak az a gond, hogy a futás ellen is nagyon kell Nnamdi, legritkábban dicsérik érte, de ott is gecire fontos a szélén. Márpedig a Chiefs tud futni egy kicsit...