NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mit gondoltok Bush kap új szerződést ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nos! Már régen írtam ide!

Az írják, hogy az időjárás előrejelzések szerint sok csapadék hullik a hét vége felé és így a felázott talajon valszeg Bush fog jobban teljesíteni futásban mint McFadden! Remélhetőleg azért mindketten tudnak futni eleget, hogy ebből ne legyen összeveszés 😊

McClain sérüléséről is írtak, hogy már sokat javult a sérülése a múlt hét óta, de még nem elég jó, hogy játszhasson, de a mai edzésen kiderül hogy edzhet e már, de valszeg még nem!

A Hue Jacksonnal való ellentétére is kitért Cable, hogy csak röhögtek egy jót rajta! De azért csak nem zörög a haraszt, ha nem rázza a paraszt! Szóval biztos volt valami összezördülés, amit felfújtak az újságírók! Gondolom ezt a nagy paraszt Cable-t nem nehéz kihozni a sodrából 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Mindenesetre az a lényeg, hogy most jó tolja! Egyébként a második futott TD-jénél inkább egyéni megoldás volt, meg a védők bénázása, a z elsőnél meg kiváló falmunka és DMC gyorsasága volt a döntő, a passznál meg megint inkább egyéni megoldás és egy bénázás kellett a TD-hez!

Jól játszott a kis csirkefogó 😀Bruce
Jah... Kezdi nekem is meglágyítani a szívemet a pitbullkutyás szarházi! 😊 😀 😂
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Mindenesetre az a lényeg, hogy most jó tolja! Egyébként a második futott TD-jénél inkább egyéni megoldás volt, meg a védők bénázása, a z elsőnél meg kiváló falmunka és DMC gyorsasága volt a döntő, a passznál meg megint inkább egyéni megoldás és egy bénázás kellett a TD-hez!

Jól játszott a kis csirkefogó 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Most néztem csak, McFadden az utsó TD-jénél áttette a jobb kezéből a balba a labdát ahogy kivágott balra, így tudott stiffarmolni Carey-n. Régebben ugye mintha ez is volt a baja, hogy csak ballal vitte, kezet szinte soha nem váltott. A második TD-jénél meg végig jobbal vitte.

Aztán lehet rosszul emlékszek és semmi gondja nem volt ezzel 😛Döme
Neki mindennel problémája volt... Volt... 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Most néztem csak, McFadden az utsó TD-jénél áttette a jobb kezéből a balba a labdát ahogy kivágott balra, így tudott stiffarmolni Carey-n. Régebben ugye mintha ez is volt a baja, hogy csak ballal vitte, kezet szinte soha nem váltott. A második TD-jénél meg végig jobbal vitte.

Aztán lehet rosszul emlékszek és semmi gondja nem volt ezzel 😛
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Szevasztok! Szeretnék gratulálni a Raiders teljesítményéhez! Valóban nincs különösebben miért bánkódnotok, még egy jó draft, esetleg egy két jobb FA és ez a csapat jövő évtől bármire jó lehet! Nyílt sisakos, nagy meccs volt a tegnapi és szerintem a pártatlanok is dörzsölhették a tenyerüket. Döme beletrafált, meglepetést okozott mindkét alakulat és volt némi légiparádé is. Nyilván örülök, hogy a végén mi nyertünk, de néha nem tudtam nem szimpatizálni a Raiders-sel. Már az nagyon tetszett, hogy kétszer elkalapáltátok a Chargers-t, mindig örömmel tölt el, ha látom betorzulni Rivers képét. Remélem jövőre is folytatjátok ezt a szép sorozatot!
McFadden pedig egy vadállat, úgyhogy, ha rajtam múlik megy MoJo-val a Pro Bowl-ra... Sok sikert a továbbiakban, bár a Chiefs meccsel gondban vagyok, ha a győzelmetekkel Rivers-ék mennek tovább, de igazándiból, ha a Főnökök ott akarnak lenni a PO-ban, akkor igenis saját erőből hozniuk kell a maradék 3 meccsüket.

Bruce, TST & Rolni:

Köszönjük a gratulációkat és a bíztatást!N-Drew
Mi is 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Szevasztok! Szeretnék gratulálni a Raiders teljesítményéhez! Valóban nincs különösebben miért bánkódnotok, még egy jó draft, esetleg egy két jobb FA és ez a csapat jövő évtől bármire jó lehet! Nyílt sisakos, nagy meccs volt a tegnapi és szerintem a pártatlanok is dörzsölhették a tenyerüket. Döme beletrafált, meglepetést okozott mindkét alakulat és volt némi légiparádé is. Nyilván örülök, hogy a végén mi nyertünk, de néha nem tudtam nem szimpatizálni a Raiders-sel. Már az nagyon tetszett, hogy kétszer elkalapáltátok a Chargers-t, mindig örömmel tölt el, ha látom betorzulni Rivers képét. Remélem jövőre is folytatjátok ezt a szép sorozatot!
McFadden pedig egy vadállat, úgyhogy, ha rajtam múlik megy MoJo-val a Pro Bowl-ra... Sok sikert a továbbiakban, bár a Chiefs meccsel gondban vagyok, ha a győzelmetekkel Rivers-ék mennek tovább, de igazándiból, ha a Főnökök ott akarnak lenni a PO-ban, akkor igenis saját erőből hozniuk kell a maradék 3 meccsüket.

Bruce, TST & Rolni:

Köszönjük a gratulációkat és a bíztatást!

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Persze, hogy ne legyen annyira jó a kedv felröppent vmi hülye firkász által, hogy Cable utálta Hue idehozatalát a tavasszal és most is mérges volt rá néhány döntésért és már megy a ki megy ki marad faszkodás...

Én ezt most nem nagyon veszem be. Offseasonban elég egyértelmű volt szerintem, hogy Hue legalább annyira Cable OCje mint AL-é. Neki volt a spanja korábbról meg minden. Volt 1-2 rossz meccse Hue-nak play calling tekintetében(érdekes, h főleg mikor Bruce volt a QB), de összességében jót tett az érkezése, és remélhetőleg marad is...


Denvert verni kell nincs mese. Remélem nagyon fel lesznek pörögve a srácok. Kellene a 3 győzelem innentől nagyon és a Colts meccs nagyon ncces lsz, így muszály a Denvert jól megverni.
Amit most nyújtottak az Arizona ellen az azért okot adhat némi önbizalomra, de rohadtul nem szabad félvállról venni őket...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Elolvastam én is Rolni írását, igazából az a véleményem nekem is hogy együtt kell tartani a bandát többé kevésbé és javítani ahol még kell!

QB kell mindenképpen, bár inkább tényleg projekt kell, mert beszarik megint JC és akkor baj lesz
RG/RT kell! Vagy egy azonnal kezdő RG és akkor Bruce Campbell-t képezni RT-nek, de ugye még ott van előtte Walker, aki azért nem rossz tényleg! Vagy egy azonnali kezdő RT és Cambellé az RG poszt!
CB kell mindenképpen és Routt-ot és CJ-t el kell felejteni, már csak a fizetésük miatt is, bár Routt szerződése lejár, de CJ-jé nagyon magas lesz jövőre (4,2 millió)
Ware és McFadden elé kell egy jó #2 CB, vagy egy normális szerződéssel maradhat Routt is!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Sziasztok. Nem láttam a meccset,de a statisztikák alapján nem is értem hogy kaphattunk ki. Campbell és DMC statjai is olyanok, meccs nézés nélkül is merem mondani hogy állatul játszottak. DMC 7.7es átlagfutás 😊 Nem hittem volna ilyeneket fog csinálni első két éve után.
Rolni hosszabb szösszenete,mint mindig most is zseniális.Amik kellenek, RG C CB WR. És kb ebbe a sorrendbe jöhetne is.Kicsit félek hogy RT-t akarunk szerezni majd első húzásunkból, mert én személy szerint Satelebe és Cooperbe kevesebb jövőt látok. Satele nem alkalmas NT védekezés ellen,Cooper meg öreg,mindenképp cserélni kéne őket. Késöbbi körös CB pick kell, bár ez a poszt amire jöhetne FA playa is. És most már kellene egy olyan WR aki nem sérül le és tud elkapni. Többi poszton a starterek nagyjából maradhatnak is. Bár az LB sor elég nagy kérdőjel,de szerintem jövőre év végére majd jobban átlátjuk,hogy oda ki és mi kellene.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
7 órás meccs volt, úgyhogy lehetett számítani a vereségre 😛
Én se feküdtem le keserű szájízzel az eredmény ellenére. A korábbi szoros vereségekbe is bele lehetett magyarázni, hogy meccsben, voltunk, meg minden, de most végre tényleg jól teljesített a csapat (kivéve a D a végén).
És megnyertük volna a meccset,legalábbis hosszabbítás, ha van még 20 másodperc és egy időkérés 😀
A rosszul időzített challenge is meghatározó volt szerintem...

JC-t egyedül kell a rosterre tenni, mert ha biztos a kezdő pozíciója, nagyon lazán játszik. Hatalmas volt a különbség az első és az utolsó két meccsen nyújtott teljesítménye között. Kezdek bízni benne, de franchise QB nem lesz belőle...

Az OL-t én annyira nem bolygatnám, BC-től függ minden.
A DL-on nagyon látszik Wauffle munkája, főleg középen. TK megtáltososott 😀
LB-knél én Groves felcserélném Scotttal, ha rendbejön. Ő sem alkot kiemelkedőt, de észrevehetőbb a játéka, és futás ellen is jobb szerintem.

Én drafton egy jó CB-t húznák, aki rögtön kezdeni tud és jól kiegészítené Asot, bár ez nehéz feladat.
Jöhet még egy project QB is, de ehhez viszonylag állandó edzői stáb kellene.
FA-ról meg nem ártana egy tapasztalt WR, természetesen kis pénzért.

A Colts szerintem bukta, a csoport meglehet 6-0-ra, de mindkettővel meggyűlhet a bajunk.
A legfontosabb, hogy a Patriots ne kapjon túl jó picket 😛
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Az az érdekes eset állt elő, hogy a zakó ellenére jó kedvem van, pozitívan látom a dolgokat a csapattal kapcsolatban. Kell egy jó befejezés még, hogy a csapat is elhiggye, hogy alakulnak, és mi is, na meg persze Al Davis is. Remélhetőleg marad a staff és haladunk tovább az úton...

Lehet hülye ötlet,de ha már kitaláltam megcsinálom: végig megyek a rosteren jövőre vonatkozóan...

QBk:
Jason Campbell az utóbbi 2 meccsen jól játszik és idén ezeken kívül is volt pár jó meccse. Jó futás mellett, javuló fallal jövőre simán jó lehet.
Bruce Gradkowski helyzete érdekes. Mint back up tökéletes lehetne, de JC-re nem volt jó hatással amikor lihegett a nyakába. Lehet jobban járunk ha elengedjük és más jön, akár draft pick(project)
Kyle Boller: 3rd string QB. Annak maradhat.

RBek:
Darren McFadden idén beváltotta mindenki reményeit. Igazi elit RB módjára teljesít. Még sok ilyen szezont neki!
Michael Bush remekül kiegészíti DMC-t és emiatt, meg a saját remek képességei miatt én megtartanám. 1. körös tendert neki.
Rock Cartwright remek igazolásnak bizonyult STbe. Meg kéne tartani sztem.

FB:
Marcel Reece nagyon hasznos, jó playává nőtte ki magát. Remekül bele illik a támadó egységbe. Jól fut, remekül kap el és a lead blockeri szerepkörben is egyre jobb.

TEk:
Zach Miller nagyon jó játékos. Ha egészséges tud maradni akkor tényleg a top TEk közé kerülhet.
Brandon Myers ügyes, lelkes srác. Kezei nem rosszak és egész jól blokkol is. back upnak jó. Ha jövőre az elkapásokban tudna fejlődni egész jó kis TE duónk lehetne.

WRek:
Darrius Heyward-Bey továbbra sem meggyőző. Nem #1 WR, még #2nak se mondanám, de vannak jelek amik azért azt mutatják, hogy használható playa lehet belőle.
Louis Murphy nagyon rendben van szerintem. Nem tudom, hogy #1 WR lehet-e belőle, de szerintem #2 simán.
Chaz Schillens marad ígéret. Ha hátralévő 3 meccsben nem virít könnyen kukába kerühet. Ha egy Donald Driver szerű WRt sikerülne hozni mondjuk FAről akkor mehet is.
Jacoby Ford nagyon fasza playmakernek tűnik. Returner, slot WR és a sebessége miatt akár deep threat is lehet belőle. Méret miatt nem egy #1 WR ,de hasznos playa lehet.
Jonnie Lee Higgins mehet a kukába részemről.
Nick Miller semmi extra nem lett sajnos. Helyére is hoznék új arcot. Kései pick vagy UDFA.

OTk:
Jared Veldheer nagyon bíztató. Nem akarom elkiabálni, de szerintem lehet, hogy egy farnchise LT szerű van kialakulóban. Hétről, hétre javul a srác.
Langston Walker többnyire szerintem jobb mint ahogy a legtöbben gondolták. Meg kellene tartani, mert még 1-2 évig igen hasznos ember lehet a csapat számára. Kellene majd mögé fiatal RT jelölt a drafton azért.
Mario Henderson back up. Ezt tudjuk egy ideje, de végre ott is "játszik". Ha nem kér nagy zsét, nem lesz hülye back upnak megtartanám.
Khalif Barnes mint TE\OT maradhatna még 1-2 évet szerintem, bár remélhetőleg 2012ben már nem kell ilyen blokkoló TE 6. OLnak.

OGk:
Robert Gallery nem látványosan játszik, de nagyon hasznos tagja a csapatnak és kell még pár erős év tőle LG poszton.
Cooper Carlise szerintem nem kezdő szint még akkor sem, ha azért a kurva nagy rutin miatt a jó meccsekhez szép dolgokat hozzá tud tenni. Nem elég erős már. Neki elég nagy szerződése van elvileg, de egy restructure után maradhatna mint back up RG, vagy legrosszabb esetben mint kezdő év elejére.
Bruce Campbell érdekes project, de amit Cable nyilatozott legutóbb azért további bizakodásra adhat okot. Minden fizikai adottsága megvan ahhoz, hogy pro bowl RG legyen belőle, de majd offseasonban, jövőre kiderül sikerül-e neki a dolog. Amúgy vele kapcsolatban az jutott még eszembe, hogy már ha megbízható RG back up lesz az se rossz a 4. körös picktől, de azért nem erre készülünk persze.
Daniel Loper igen jól helyettesítette Galleryt és máig nem értem miért nem kapott lehetőséget RG poszton. Talán offseasonban egy nyílt versenyben Cooper és Bruce ellen még bizonyíthat. Én megtartanám.

C:
Samson Satele az utóbbi két meccse jó volt, és a győztes meccseken általában jó. Ha tudna tovább fejlődni erősödni akár kezdő is maradhat, de azért mögé, mellé mindenféle képpen kell egy fiatal erős arc szerintem a draftról.

O oldalon tehát tovább kell fejleszteni a fiatal játékosokat és 1-2 új arcot kellene majd hozni FAról és draftról.

DTk:
Richard Seymour nagyon fontos tagja ennek a igen jónak tűnő Dline-nak. Meg kell tartani AL!
Tommy Kelly élete legjobb szezonját tapossa, végre bizonyít.
John Henderson remek rotációs játékos lehet futás ellen jövőre is, ha egészséges tud maradni.
Desmond Bryant hasznos tagja a rotációnak meg kéne tartani.

DEk:
Lamarr Houston nagyon jó picknek tűnik. Folyamatosan nyomást generál, jó a futásellen is. Folyton pörög.
Matt Shaughnessy szerintem nagyon jól megállja a helyét RDE poszton is. Futás ellen nagyon hatékony és pass rush terén is rendben van.
Trevor Scottot itt tárgyalom, bár OLB poszton is mozog, de idén inkább DE posztról volt veszélyes. Mint szituációs pass rusher remek, de Mattnek kell jóval többet játszania szerintem. Viszot Scott azért nagyon értékes playa, mert OLBként futás ellen is jónak tűnt többször is. Egy rendes LDE back up lehet elférne, bár Wimbley és Scott rotálásával lehet nem kell.
Jarvis Moss sok vizet nem zavar. Szerintem nem marad itt jövőre.

OLBk:
Kamerion Wimbley szerintem igazán jó igazolás volt, meg kellene tartani. Mint OLB és mint szituációs DE rusher is nagyon hasznos. OLB posztról futás ellen is hatékony és pass coverageban sem vésze, bár ide azért kell a rotáció.
Quentin Groves nem rossz, de éppenséggel jó sem. Ha jövőre ő kezd nem dől össze a ház, de nem lenne baj, ha csak back up lenne.
Thomas Howard nem tudom marad-e back upnak, back up pénzért. Ha igen tartani kéne, mert STben is jó, és coverage LBnek még mindig rendben van.
Travis Goethel igazán bíztatóan játszott ma is. Szerintem neki lenne helye akár mint kezdő WLB is, de mint STer back up OLB tuti. Jó pick volt ő is.
Sam Williams ST értéket képvisel csak. Ha olcsóért marad jó, ha nem viszlát.
Bruce Davis sokat ne mutatott eddig. Nem ragaszkodnék hozzá. Helyette vmi gyorsabb 4-3 OLBnak jobban örülnék.

MLBk:
Rolando McClain lassan indult be, de a mostani sérülés előtti két utolsó meccse, főleg a Chargers elleni, már igen bíztató volt. Jövőre teljesen átáll a 4-3-ra és az NFL-re szerintem és igazolja a draftcetlijét.
Ricky Brown mai produkciója alapján is back up, STer. Ennek meg is tartanám, de bőven a most kapott tenderes fizuja alatt.

CBk:
Nnamdi Asomugha még mindig a top CB, ezt Larry Fitz ellen is bizonyította. Nála az lehet érdekes, hogy sikerül-e vmi cap barátabb hosszabbításra rávenni-é.
Stanford Routtból nekem elegem van. Egész normális meccsei is voltak idén, de nekem elegem van belőle. Kevés ahhoz, hogy jó #2 legyen és nickel meg abszolút nem fekszik neki. Az, hogy Huff ennyit van CB poszton remélem előre vetíti, hogy Routt el lesz engedve\küldve.
Chris Johnson a nagy szerződés óta elfelejtett játszani. Csak 1-1 jó playt tud bemutatni, egyébként szopatják. Őt is elküldeném, fiatalabb se lesz.
Walter McFadden csúnyán megégett Miami ellen, de mélyvíz volt neki a #CB szerepkör a sok sérülés után. Én bízom benne, hogy egy jó offseasonnal korrekt nickel CB lesz.
Jeremy Ware ahhoz képes hol húztuk rendben van. Jó offseasonnal maradhat mint depth.

Sk:
Michael Huff idén elég jól játszik FS poszton. Blitzelés nagyon megy neki. Szereléssel adódnak gondok még, de sokat javult. CB poszton is bevethető, de azér segítség nélkül a gyors WRek leszopatják. Offseasonban club option vonatkozik rá, szerintem meg kell tartani.
Tyvon Branch a lassú indulás után magához tért. Coverage terén vannak gondok, de mint SS ez ha javul még kicsit elfogadható. Blitz neki is fekszik. Meg kell tartani.
Mike Mitchell nagyon szimpatikus és jól is játszik. Coverageban vannak gondok, de fejlődőképes szerintem. Labda körül van, jól szerel, nagyon pörög. Tettszik ahogy használjuk mint S, OLB, blitzer, "TE őr". Ha ekkorát fejlődik jövőre is, lehet Huff új szerződést már nem kap majd.
Steve Brown szintén remek picknek tűnik. Érzi a labdát, szerelés jónak tűnik, de tőle még sokat kell látni. Mindenesetre nálam ő a 4. S.
Hiram Eugene csak mint ST playa maradhat, ha egyáltalán.

D oldalon tehát a CB poszthoz nyúlnék hozzá és az OLB poszthoz esetleg depth szempontból.
#2CB-t elsőkörben FAról, aztán többit drafton.

LS:
Jon Condo pro bowler. Ennyi.

P:
Shane Lechler a legjobb punter. Ennyi.

K:
Sebastian Janikowski jó rúgó. A legerősebb lába neki van, bár nem ő a legpontosabb gyerek.

Ha már homár legyen kövér:

Tom Cable előtt le a kalappal, mert úgy tűnik tényleg megfordította a hajót. Még nem official, de remélhetőleg jó utolsó meccsekkel mardhat és folytathatja a munkát.

Hue Jackson a győztes meccseken többnyire kurva jól hív. Lehet a rossz meccseken is jó a hívás csak nem megy a kivitelezés? Maradjon nagyon sokat számít.

John Marshall bár néha hív hajmeresztő dolgokat( vagy a fiúk nem a hívást játszák) összességében sokat fejlesztett a Dn. Sackben elsők vagyunk, pedig 2 éve kb tökutolsók voltunk. DL, DB, LB, assistant coachok is remek munkát végeznek érzésem szerint.

John Fassell számomra még kérdőjel. Volt pár szép megoldásunk idén, a visszahordások ellen általában rendben vagyunk, de azért lenne mit fejlődni még. Vagy vele vagy nélküle ezt döntse el a HC.

Véleményeket várom természetesen.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jaja... Igazából amilyen jók voltunk a meccs első felében, annyira maradtunk benn az öltözőben az uccsó két játékrészre... Az a 3. negyed nagyon csúnya volt! És igazából ennyi. A 3. negyed meg lélektanilag nagyon felhozta a Jags-et és onnantól kezdve egy percig nem volt kérdés ki nyer. Ez van, legalább nem zakó volt. Lesz még jobb is. Ha a Denvert meg a KC-t elkalapálnánk én már felettébb boldog lennék! 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
DMC egy állat. Elit RB.Rolni
Erről csak annyit, hogy utoljára '97-ben hozott több scrimmage yardot Raider, és all-time 11. legtöbb ez a 209. Most egész szezonban 1430-on áll, még 267, és 5. legjobb szezonja lesz a Raiders történetében.

Amúgy rohadtul kár ezért a meccsért, de 31 pontot beszopni egy félidő alatt, két futónak is 100 yardot engedni, ezt nem lehet túlélni. Kár volt elszórakozni a 10 pontos előnyt.

Nem baj, maradék három meccsből ugyanezzel a játékkal meglesz minimum kettő, 8-8, azt jóccakát.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hát kár érte én azt mondom.

Jó meccs volt és 2 nagyon komoly egyéni hibán múlt a mi oldalunkon szerintem...és egy playcalling hiba is volt...huff elleni TDnél miért nem volt Safety help az rejtély nekem...

Ha Routt nem ekkora balfasz és nem mistackle-t gyárt Jenningsen akkor egész másképp alakul a meccs. Utána pedig a Ford fumble tette be az ajtót...Ha ezek, vagy legalább az egyik nincs szerintem nyerünk.

Azért ez más vereség mint a Miami, Steelers vagy a korábbi években bekövetkezett decemberi zakók.

Jól játszott a csapat sokáig. D remekelt, O is jó volt.
DMC egy állat. Elit RB. Bush is jó, Reece szintén.
Murphy, Miller jó elkapók, végre DHB is mutatott valamicskét. Ford ma nem volt jó, de amit idén már tett a csapatért az így is komoly...Chaz nem volt észrevehető...

Olineban voltak gondok az elején és a végén meg igen komolyak. Cooper, Walker nem volt ma acélos, Gallery is hibázott egy nagyot. Satele ma rendben volt sztem. Az abszolút pozitív playa nekem Veldheer...ami remek hír.

Dline kurva jó. Pass rush nagyon megy, belső futások ellen egész jók kezdünk lenni, innen azért igencsak hiányzott McClain sztem. Külső futásokkal vagyunk szopathatók, ami annak köszönhető, hogy ex DE OLB-ink vannak akik lemaraadnak a RBről és a CBk meg man miatt nem látják, vagy ha látják akkor Aso kivételével rendszeresen mistacklet csinálnak.
Huff Cb poszton azért manbe gyors WRel szopatható...de amúgy a Safety csapatunk nagyon tettszik. Egy jó #2 CB kellene ide. És az, hogy mondjuk Goethel akivel én elégedett vagyok mondjuk jövőre már kezdő WLB legyen...A DEk is fejlődnek még jövőre...

Az, hogy nem leszünk POba még nem tuti, de nekem nem is ez a fő "célom"...a 3 hátralévő mecccsben legyünk végig pariban minden ellenféllel, és hozzunk minimumum egy, de inkább 2 meccset. AFC West söprés nagyon jó lenne.
7-9 vagy méginkább a 8-8 egy erős befejezéssel igen pofás lenne már. Maradna vszeg a staff és jövre akár realitássá is válhatna a PO...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
1/8-át láttam a meccsnek,hát beszartam majdnem ezalatt is.Kár,hogy nem sikerült behúzni 😕

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy gratula a Raidersnek- nagyon jó meccs volt. McFadden fantasztikus; csakúgy mint Campbell. Sok sikert az utolsó 3 meccsen (főleg a Colts ellen). Minden jót nektek- nagyon szimpi ez a csapat és szerintem hamarosan nagy dolgokat fognak produkálni; ha lesz egy jó offszezonjuk.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
The Oakland Raiders have declared OG Bruce Campbell, OG Daniel Loper, QB J.T. O'Sullivan, CB Jeremy Ware, RB Michael Bennett, WR Nick Miller, LB Rolando McClain, CB Walter McFadden inactive for Week 14.


Rolando hiányozni fog 😕, a többi annyira nem lényeges!Bruce
McClainért kár, kezdett belendülni. Akkor Ricky Brown vezetésével kell megfogni MoJot.
Gondolom JLH lesz a PR, ha nincs N.Miller.
Morrison DMC ellen... furcsa lesz 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
The Oakland Raiders have declared OG Bruce Campbell, OG Daniel Loper, QB J.T. O'Sullivan, CB Jeremy Ware, RB Michael Bennett, WR Nick Miller, LB Rolando McClain, CB Walter McFadden inactive for Week 14.


Rolando hiányozni fog 😕, a többi annyira nem lényeges!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ime az én meccs előzetesem a blackandteal nevű oldalon- gondoltam megosztom veletek (épitő jellegű kritikát szívesen veszek!):
http://blackandteal.com/2010/12/11/are-they-really-better-then-they-were-last-year-game-preview-against-the-raiders/iktriad
Grat ehhez, az angolod nagyot fejlődött, ha nem tudom hogy te írtad, nem veszem észre hogy nem angol anyanyelvű írta. Hozzáfűznivaló nincs, tartalmilag maxos.Döme
+1
Csomó angol anyanyelvű ettől lényegesen gyengébb angolsággal írogat a neten...Rolni
Van szerkesztőm; akit átnézi ennyi a titok; de igyekszem minnél jobb alapanyagiot kiadni a kezem közül. Amúgy köszi a dicséreteket.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ime az én meccs előzetesem a blackandteal nevű oldalon- gondoltam megosztom veletek (épitő jellegű kritikát szívesen veszek!):
http://blackandteal.com/2010/12/11/are-they-really-better-then-they-were-last-year-game-preview-against-the-raiders/iktriad
Grat ehhez, az angolod nagyot fejlődött, ha nem tudom hogy te írtad, nem veszem észre hogy nem angol anyanyelvű írta. Hozzáfűznivaló nincs, tartalmilag maxos.Döme
+1
Csomó angol anyanyelvű ettől lényegesen gyengébb angolsággal írogat a neten...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ime az én meccs előzetesem a blackandteal nevű oldalon- gondoltam megosztom veletek (épitő jellegű kritikát szívesen veszek!):
http://blackandteal.com/2010/12/11/are-they-really-better-then-they-were-last-year-game-preview-against-the-raiders/iktriad
Grat ehhez, az angolod nagyot fejlődött, ha nem tudom hogy te írtad, nem veszem észre hogy nem angol anyanyelvű írta. Hozzáfűznivaló nincs, tartalmilag maxos.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy aranyos; 2 oldalas cikk a két Zach Millerről; akik mindketten TE poszton jelentenek majd kihivást a másik csapatának. Ahogy ebből az irományból nézem; szerintem meccs után fognak pár szót váltani egymással:
http://www.deseretnews.com/article/700090873/Raiders-Jaguars-lets-Zach-Miller-meet-Zach-Miller.html?pg=1
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
wow: http://www.profootballfocus.com/blog/2010/12/11/the-week-13-all-pff-team/Rolni
Még mindig nem tudom hova tenni azt, hogy lelkes amatőrök osztályoznak OL-t egzakt számokkal, kizárólag tévéfelvételek alapján, nulla háttérismerettel.Döme
http://www.profootballfocus.com/about/grading/
Itt el tudod olvasni, hogy pontosan hogy is csinálják. Egyébként nyilván nem tökéletes, de én még nem találtam ennél jobbat.