Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
McFadden nyerte a FedEx Ground NFL Player of the Week 14-et! Hatalmas grat ! Idén már a második győzelme! Az elsőt még a Denver Broncos meccs után nyerte!

Így tovább Darren!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
With Kyle Orton (arm, ribs) still unable to throw Friday, Lindsay Jones of the Denver Post predicts that Tim Tebow will be the Broncos' starting quarterback against the Raiders Sunday.

Könyörgöm, gyógyulj meg Rolando.Döme
Sajnos a pénteki edzésen sem szerepelt McClain, így game-time decision az állapota! Nagyon úgy néz ki hogy nem fog játszani, bár másfél nap van még addig!

Szóval a pénteki edzés:

Nem edzett:
- Rolando McClain

Limitált edzés:

- Nnamdi Asomugha (már limitáltan edzett ő is)
- Johnnie Lee Higgins (lehet mégsem olyan súlyos a sérülése, így Nick Miller megint inactive lesz!)
- Nick Miller
Mindhárman Questinable a státuszuk, de játszani fognak várhatóan!

Sérülés után már teljes edzésmunkát végzett:
- Kyle Boller (tegnapi limitált helyett most teljes edzésmunka)
- Hiram Eugene (dettó)
- Richard Seymour (dettó)
- Khalif Barnes
- Zach Miller
- Chris Johnson
- Tyvon Branch
- Travis Goethel
Mindannyian Probable-k

Ugyancsak a meccs előtt döntik el, hogy ki lesz a punt return-er! Nick Miller vagy Johnnie Lee Higgins!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
With Kyle Orton (arm, ribs) still unable to throw Friday, Lindsay Jones of the Denver Post predicts that Tim Tebow will be the Broncos' starting quarterback against the Raiders Sunday.

Könyörgöm, gyógyulj meg Rolando.
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Tebow sose lesz sztár,nem tudom mit van ezen oda mindenki 😀 JMR-be nagyobb potenciál volt 😀
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nem edzett:
- Rolando McClain (sajnos nem javul nagyon, de Cable reméli hogy játszhat...)Bruce
Pedig jó lenne ha tudna játszani. Még a Tebow lesz a kezdő dolognak kéne bejönnie, és akkor megvalósulni az álmom: Rolando knocks out Tebow. 😛Döme
Ha nem is most vasárnap, de pár éven belül biztos megvalósul 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nem edzett:
- Rolando McClain (sajnos nem javul nagyon, de Cable reméli hogy játszhat...)Bruce
Pedig jó lenne ha tudna játszani. Még a Tebow lesz a kezdő dolognak kéne bejönnie, és akkor megvalósulni az álmom: Rolando knocks out Tebow. 😛
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nem edzett:
- Rolando McClain (sajnos nem javul nagyon, de Cable reméli hogy játszhat...)

Limitált edzés:
- Richard Seymour (tegnap nem, ma már limitáltan edzett)
- Nnamdi Asomugha (már limitáltan edzett ő is)
- Johnnie Lee Higgins (lehet mégsem olyan súlyos a sérülése, így Nick Miller megint inactive lesz!)
- Nick Miller
- Kyle Boller
- Hiram Eugene

Sérülés után már teljes edzésmunkát végzett:
- Khalif Barnes (a tegnapi limitált után teljes edzésmunka!)
- Zach Miller
- Chris Johnson
- Tyvon Branch
- Travis Goethel
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Még visszatérve a múltkori meccsre, itt egy fasza leírás az ominózus Garrard optionről (meglepő, de a Jaguars option részben):
http://www.footballoutsiders.com/walkthrough/2010/walkthrough-overshadowed

Szóval igazából Goethel nézte be, mert közelében nem volt, ahol kellett volna lennie, Branch nem tehetett mást mint Mojot kiveszi, és reménykedik, hogy van valaki Garrardra.Döme
Ezt nagyon köszi, h belinkelted...hát Goethelnél kevesebb tapasztalattal sztem egy LB se játszott múlt vasárnap...kiváncsi vagyok McClain mit lépett volna...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Még visszatérve a múltkori meccsre, itt egy fasza leírás az ominózus Garrard optionről (meglepő, de a Jaguars option részben):
http://www.footballoutsiders.com/walkthrough/2010/walkthrough-overshadowed

Szóval igazából Goethel nézte be, mert közelében nem volt, ahol kellett volna lennie, Branch nem tehetett mást mint Mojot kiveszi, és reménykedik, hogy van valaki Garrardra.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Bruce írd már meg, hogyan kéne azt csinálni GLBn amit kértél, mert én nem vágom, nem találtam.

Bush tenderrel simán marad és ha DMC jövőre is állat és egészséges tud maradni akkor majd akkor érdemes elgondolkozni azon, hogy kell-e ilyen kvalitású back up aki vszeg több pénzt is kér akkor, vagy elég egy ügyes mid-round rookie RB is cserének...

Denver ellen remélem koncentráció rendben lesz és nem még a Jags vagy már a Colts meccsen járnak a fiúk majd, mert akkor lehet meglepi.

Ha agyban rendben vannak akkor nem hiszem, hogy nagyon komoly meglepi érhetne minket. LOS-t domináljuk várhatóan mindkét oldalon és szét kell futni őket, valamint Morenot lezárni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Rolni!

Ment PM
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Na akkor a szerdai edzésről:

Nem edzett:
- Richard Seymour (csak ilyen kis pihenő, mert ő már öreg 😊 )
- Nnamdi Asomugha (bokáját pihenteti csak)
- Johnnie Lee Higgins (megsérült a Jags ellen, ha kiesik, Nick Miller pótolhatja)
- Rolando McClain (még mindig nincs rendben...)

Limitált edzés:
- Nick Miller
- Khalif Barnes
- Kyle Boller
- Hiram Eugene

Sérülés után már teljes edzésmunkát végzett:
- Zach Miller
- Chris Johnson
- Tyvon Branch
- Travis Goethel

Valamint Davis Howard DT érkezett a PS-be a Brownstól, Kellen Heard NT helyére, akit a Bills vitt el az 53-as rosterére!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Legtöbbet fejlődött játékosok nálam:

1.DMC
2.Shaughnessy
3.Huff
4.Mitchell
5.Walker


Routt idén se jó,Kelly pedig tavaly se volt már gyenge sztem,max tavaly elött.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
De McFadden beégett eddig, én rá nem számítanék, inkább akkor Ware!
De majd tudják, hogy ki kell, lehet hogy Routt marad!Bruce
azert Walter egy 5.koros rookie...ilyen man Dbe elso evben ne varjunk tul sokat. TCben jo volt, meg egy offseason es sztem nickel poszton rendben lehet. Iden serult is sokat volt sajnos, ami szinten nem segitette!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Tavalyi Johnson nem volt olyan szar,csak az idei az atomfos.Ware meg elég jól helytált mikor be kellett ugrania.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azért a játék képe alapján nálam Routt nem fejlődött semmit. Na jó az túlzás, hogy semmit, de annyit nem, hogy szóba kerüljön az előbb említett top 5-ös listán. Ha össze kellene hasonlítanom a tavalyi meg az idei kezdő CB párost, akkor valamiért személy szerint nekem CJ tavalyi játéka jobban elfogadható volt (nem mintha attól a játéktól le kellet volna borulnom a "mosthirtelennemtudokszalonképespéldáterreakifejezésre" előtt... :/ ).
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
De McFadden beégett eddig, én rá nem számítanék, inkább akkor Ware!
De majd tudják, hogy ki kell, lehet hogy Routt marad!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Routt 1es3 tender Al faszsaga volt, teljesen irrealis.

Bushnak siman jo a 2. koros tender.

Sztem nem fejlodott Routt sokat, csak jobban fekszik neki a szele a palyanak mint a nickel. Tovabbra is azt mondom,h engedjuk el kiveve ha olcson marad...
CJ egy szerzodes modositas utan maradhat mint depth es Aso meg McFadden koze kene egy FA. vagy hozzunk Walter melle egy 3. 4. koros ujoncot...
Aso, McFadden, CJ vagy Routt, Ware, FA vagy rookie sztem rendben lenne.

Ehhez pluszba a Huff, Tyvon, Mike, Brown safety garda egy jo fiatal secondaryt eredmenyezne.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Amúgy a külföldi fórumokon nagyon dicsérik Routt-ot

Volt egy ilyen lista, hogy a legtöbbet fejlődött játékosok listája, és ezen a TOP 5-be mindenkinél befért!
Igaz tavaly nem volt kezdő, most idén kiharcolta ezt, bár szerintem még lehetne jobb is, csak hát ugye azt is szem előtt kell tartani, hogy Aso van a másik oldalon és rá ténylegesen kevesebbet dobnak azért és így tökéletesen toppon kell lennie végig, ami azért elég nehéz feladat!

Valahol volt egy statisztika, hogy valamiben nagyon jól szerepelt, de hogy pontosan miben, arra nem emlékszem, de valami olyasmi, hogy a felé dobott labdákból nála volt a legkevesebb elkapott yard átlag! ugye ez azért mert kurva sokat dobnak rá és ennek ellenére kevés yardot érnek el és sok a deflectionje is!

Ez a lista általában az embereknél:
DMC
Routt
Kelly
Shaughnessy
Huff
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nehéz ezt megmondani! Mivel azért még mindig extra sérülékeny DMC, így azért kéne, hogy legyen egy olyan futó mögötte, akire akár egy egész meccset rá lehet tenni, és Bush ilyen! Én mindenképpen tartanám, bár ha sokat kér, akkor nem biztos hogy mindenáron hosszabbítunk vele!Bruce
szeringtem nem olyan nehez ez. kap egy 2. Koros tendert es min 1 evet marad...Rolni
Az vicces lenne mert Routt 1+3-at kapott tavaly, és Bush azért egy kicsit értékesebb játékos...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nehéz ezt megmondani! Mivel azért még mindig extra sérülékeny DMC, így azért kéne, hogy legyen egy olyan futó mögötte, akire akár egy egész meccset rá lehet tenni, és Bush ilyen! Én mindenképpen tartanám, bár ha sokat kér, akkor nem biztos hogy mindenáron hosszabbítunk vele!Bruce
szeringtem nem olyan nehez ez. kap egy 2. Koros tendert es min 1 evet marad...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
LOL, milyen videó

http://www.youtube.com/watch?v=fU8TeIxafXM

DHB hogy lefutja már az LB-t, de hogy utána mit csinál, what a fuck 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Az utolsó 3 év draftját ha vizsgáljuk:

2008

1st round: Darren McFadden: Idén eddig hatalmas szezont fut, év támadója a csapaton belül
4th round: Tyvon Branch: Kezdő SS, nem kiemelkedő, de egész jó játékos
4th round: Arman Shields: Cut lett!
6th round: Trevor Scott: Sajnos most IR-re került, de a 6. körhöz képest kiváló játékos, mind DE, mind OLB poszton
7th round: Chaz Schilens: Amit eddig mutatott az nem rossz, bár a sok sérülés miatt kicsit rossz a szám íze, de van benne potenciál

2009

1st round: Darrius Heyward-Bey: kíváncsi vagyok még, hogy tud e fejlődni, eddig bust gyanús
2nd round: Mike Mitchell: hatalmas reach-nek vélték akkor, de ha második köröshöz nem is méltó, azért nem rossz!
3rd round: Matt Shaughnessy: Idén kiválóan játszik és egyedül is képes az RE posztot vinni!
4th round: Louis Murphy: Kicsit még fejlődhetne, de negyedik körösként szerintem tökéletesen bevált!
4th round: Slade Norris: A Jags PS-ében van, semmi extrát nem mutatott eddig!
6th round: Stryker Sulak: Nem lett belőle semmi!
6th round: Brandon Myers: Tökéletesen oldja meg a szerepét a csapaton belül, kiváló helyettese Millernek!

2010

1st round: Rolando McClain: Gyenge kezdés után, kezd magára találni, nagy jövő előtt áll!
2nd round: Lamarr Houston: Az LE posztot teljesen megoldja rookie-ként, nincs kérdés vele kapcsolatban!
3rd Round: Jared Veldheer: Talán megtaláltuk a franchise LT-nket, ideje volna!
4th Round: Bruce Campbell: Meglátjuk mi lesz belőle, erősen project játékos!
4th Round: Jacoby Ford: Az alacsonysága miatt kicsit hátrányban van, de a sebesség kárpótolja, egyik legjobb WR-ünk! És nagyon jó visszahordó is
5th round: Walter McFadden: Kicsit korán bekerült a mélyvízbe és megégett, de még a csapatban van, talán egy jó offseason és számíthatunk rá!
6th round: Travis Goethel: Vannak jelek, hogy meg fogja találni a helyét a csapatban, ha nem lett volna sérült, lehet hogy kezdő azóta!
7th round: Jeremy Ware: Voltak nála is értékelhető pillanatok, de még korai megítélni!
7th round: Stevie Brown: Nekem az egyik nagy pozitív meglepetés, remélem a safetyeinkkel minden rendben lesz hosszú távon

Nos tehát 21 draftolt játékosunkból 18 még a csapatnál van!
8 kezdő van és 7 még aki majdnem bevethető kezdőként is, ha egészséges, vagy ha sérülések vannak (DHB, Mitchell, Scott, Schilens, Myers, Goethel, Brown), tehát maradt három aki még nem tudni mi lesz! (Ware, McFadden és Campbell)

Azért ezek egészen jó draftok voltak!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Tessék szavazni McFadden-re: http://www.nfl.com/partner?partnerType=players-air-and-ground
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nehéz ezt megmondani! Mivel azért még mindig extra sérülékeny DMC, így azért kéne, hogy legyen egy olyan futó mögötte, akire akár egy egész meccset rá lehet tenni, és Bush ilyen! Én mindenképpen tartanám, bár ha sokat kér, akkor nem biztos hogy mindenáron hosszabbítunk vele!