NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
az hogy még két héttel a vége előtt is lehet számolgatni, és nem azt hogy hol fogunk draftolni, azért az fasza. 😊Döme
Így igaz! Jövőre PO.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ja, hát belegondolva, két playen múlt, hogy most nem 9-5 vagyunk. Jano FG, plusz a Jax kickoff return a végén (utána szerintem Mojot direkt engedtük be, hogy legalább esély legyen fordítani).

De a KC ellen meg mi voltunk a fasz jó oldalán, úgyhogy azért kiegyenlítik ezek egymást hosszútávon...
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát igen... Ha most nyerünk és botlik a bolts meg a chiefs akk a saját kezünkben van a továbbjutás... Nem akarom én Janót szidni, meg nem is szidom mert még fészbúkon is lájkolom 😊 , de most így LEHET fájni fog az cards ellen kihagyott uccsó FG-ja (nem rá akarom kenni a dolgokat)... 😐 😕 Persze ezt csak azért írom mert bennem van a kisördög, hogy hátha... 😉TST
Igazából az a kihagyott FG nem is számítana, ha megvertük volna a Jags-et!
Bár akkor is le kéne győzni a Coltsot is és a Chiefs-et, de akkor nem kéne botlania a másik két csapatnak!Bruce
Igen... Most sok példát felhozhatnánk, csak talán azt lett volna a legkönnyebb megnyerni, ha így visszagondolunk... A vége fele sejthető volt, hogy behúzz a a Jags a meccset, vagyis én sejtettem, de Janó Fg-jénél biztos voltam, hogy berúgja még anno. De hát ez van... Igazából tökmind1, mert SB-t nyerünk hiszen úgy sincs ellenfél igaz?! 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát igen... Ha most nyerünk és botlik a bolts meg a chiefs akk a saját kezünkben van a továbbjutás... Nem akarom én Janót szidni, meg nem is szidom mert még fészbúkon is lájkolom 😊 , de most így LEHET fájni fog az cards ellen kihagyott uccsó FG-ja (nem rá akarom kenni a dolgokat)... 😐 😕 Persze ezt csak azért írom mert bennem van a kisördög, hogy hátha... 😉TST
Igazából az a kihagyott FG nem is számítana, ha megvertük volna a Jags-et!
Bár akkor is le kéne győzni a Coltsot is és a Chiefs-et, de akkor nem kéne botlania a másik két csapatnak!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát igen... Ha most nyerünk és botlik a bolts meg a chiefs akk a saját kezünkben van a továbbjutás... Nem akarom én Janót szidni, meg nem is szidom mert még fészbúkon is lájkolom 😊 , de most így LEHET fájni fog az cards ellen kihagyott uccsó FG-ja (nem rá akarom kenni a dolgokat)... 😐 😕 Persze ezt csak azért írom mert bennem van a kisördög, hogy hátha... 😉
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Eddig az összes AFC South csapattól kikaptunk, szóval sok remény nincs, hiszen az első helyezettel játszunk majd, elvileg tehát ők a legjobbak!

Megint 500 yard felett támadtunk! 238 passzolt yard és 264 futott yard!

Jah és nem Satele-t nyomták be egyszer nagyon, amikor Rolni is írta, hogy ezért nem jó Satele, hanem Veldheer-t, mert már akkor is láttam hogy őt mutatják, de pont a playnél nem oda figyeltem rendesen. A play-by-play-ben is ő van írva hogy illegal use of hands, szóval nem Satele volt ott a ludas, hanem Veldheer!
Amúgy is Satele-t nagyon dícsérték, mert Ford futásánál ő osztotta ki a kulcs blokkot és mivel nem kaptunk sacket sem, így róla sem kaptunk! A Bush futásoknál valamiért gyenge volt a fal középen, de középre futni akkor is nehezebb, mert alapból 7-8 ember van ott...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Az a lényeg, hogy a héten minden eldől!
Chiefs kikap a Titanstól mi meg nyerünk a Colts ellen, "csak" ennek kell teljesülnie, bár jobb lenne ha még kikapna hozzá a Chargers is, mert az utolsó meccsen, ha azon dől el minden, akkor már senki ellen nem fognak kikapni 😊

De tulajdonképpen mindegy, nem igazán érdekel már engem sem az hogy bejutunk vagy nem! A lényeg hogy jól játsszunk és verjünk el mindenkit, a többi csak hab a tortán!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azért ez nem volt csúnya, söpörni a szamarakat.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Kurvaegyszerű a képlet a PO-hoz. Meg kell mindkét meccset nyerni, a KC-nek még a Titanstől is ki kell kapnia. Nem egy mission impossible. a Chargersnek meg egyszer kell szopnia (Bengals, Broncos). Ez se olyan utopisztikus.

Mondjuk nem fogok a körmömet rágni a héten emiatt, mert jóval valószínűbb hogy pl. mi magunk leszívunk a Coltstól, és game over, de az hogy még két héttel a vége előtt is lehet számolgatni, és nem azt hogy hol fogunk draftolni, azért az fasza. 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a mai W-hez és csak annyit tudok mondani- bennetek van minden Jaguars szurkoló reménye(mármint jövő vasárnap)!!!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Nekem meg jó szülinapi ajándék volt ez, meg az ötnulla, ja meg a 2×es söprés. Bár csak szerdán lesz, de köszi csapat! Karácsonyra meg jöhetne a 6-0. 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Most Ünnepeljük a mai győzelmet!Rolni
A cégünknél ma rendezik az évzáró ünnepélyt, szerintem tudtak valamit 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nah megvan ez is!

7-7nél állunk így az év elején általam és sokunk által elvárt 7-9 meglesz tutira. Ami ennél is fontosabb, hogy helyenként jó játékkal 😊


Mai meccsen voltak dühítő hibák, közel sem szabadott volna ilyen szoros meccset játszani. Ha az elején nem bénázunk nem is lett volna. Futás főleg első és negyedik negyedben rendben volt. DMC továbbra is atom.
JC nehezen indult be, de a 2. félidőben jó volt. Éretten, okosan játszik.

Oline ma nem villogott. Satele és Cooper volt gyenge sztem, Gallo és Jared meg simán szürke volt. Walker helyén Henderson különösebb hiba nélkül elvolt...

WRek és Zach hozzátett a játékhoz ami ilyen esőben örömteli.

Dline nagyon jó volt. Safetyk, LB rendben egyedül a CB poszt szánalmas. CJ, Routt vicc...

Jövő héten egy versenyben lévő feltüzelt Colts, Manning ellen sokkal több kell főleg Dtől, de semmi sem lehetetlen már 😊!
Ma direkt a Jags-Colts meccset néztem 7től és azért nem verhetetlen brigád, persze kurvára nem mi leszünk az esélyesek...nah mindegy

Most Ünnepeljük a mai győzelmet!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
5-0 :cool:



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
lusta vagyok visszaolvasni hogy volt-e róla szó.
Jarvis Moss csinált már valamit? Vagy itt is csak a pénzt viszi és melegíti a padot?haromt
Eltörte a kezét eddig, de nem hagyott ki miatta nagyon edzést sem! De még nem rakták be, neki most lehet a nagy lehetősége, azzal hogy kiárulja a playbook-otok titkait 😀Bruce
Szerinted ha a saját DC-nknek sincs fogalma a playbookjáról, akkor a nem éppen magasan kvalifikált Mossnak hogyan lenne? 😛

Mellesleg kb Tebow miatt nézem meg a meccset mert úgyis nyertek mint az állatharomt
Erre azért nem vennék mérget! Az ilyen meccsek nagyon veszélyesek az esélyesebb csapat szemszögéből! Könnyen elcsúszhatunk, mert veszteni valónk csak nekünk van immár!

Tebow játékára én is kíváncsi vagyok nagyon!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lusta vagyok visszaolvasni hogy volt-e róla szó.
Jarvis Moss csinált már valamit? Vagy itt is csak a pénzt viszi és melegíti a padot?haromt
Eltörte a kezét eddig, de nem hagyott ki miatta nagyon edzést sem! De még nem rakták be, neki most lehet a nagy lehetősége, azzal hogy kiárulja a playbook-otok titkait 😀Bruce
Szerinted ha a saját DC-nknek sincs fogalma a playbookjáról, akkor a nem éppen magasan kvalifikált Mossnak hogyan lenne? 😛

Mellesleg kb Tebow miatt nézem meg a meccset mert úgyis nyertek mint az állat
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
lusta vagyok visszaolvasni hogy volt-e róla szó.
Jarvis Moss csinált már valamit? Vagy itt is csak a pénzt viszi és melegíti a padot?haromt
Eltörte a kezét eddig, de nem hagyott ki miatta nagyon edzést sem! De még nem rakták be, neki most lehet a nagy lehetősége, azzal hogy kiárulja a playbook-otok titkait 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lusta vagyok visszaolvasni hogy volt-e róla szó.
Jarvis Moss csinált már valamit? Vagy itt is csak a pénzt viszi és melegíti a padot?
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Tebow fog kezdeni ma, szóval a QB futásokkal meggyűlhet a bajunk, akár van McClain, akár nincs.
Ha Morenot (és Tebow futásait) sikerül megfogni, akkor a passzjátékuk annyira már nem lehet veszélyes és nyerhető a meccs. Csak pontokat kell szerezni...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát az a baj, hogy már második hete nem edz folyamatosan! A chargers ellen megállapították, hogy valami baja van, de még játszott, akkor csak asszem csütörtökön nem edzett mert elment röntgen és MRI vizsgálatokra, majd pénteken valami részlegeset edzett, de játszott, aztán múlthéten végig hiányzott az edzésről és nem játszott, most megint végig hiányzott és ....

Kellene mindenképpen!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
With Kyle Orton (arm, ribs) still unable to throw Friday, Lindsay Jones of the Denver Post predicts that Tim Tebow will be the Broncos' starting quarterback against the Raiders Sunday.

Könyörgöm, gyógyulj meg Rolando.Döme
Sajnos a pénteki edzésen sem szerepelt McClain, így game-time decision az állapota! Nagyon úgy néz ki hogy nem fog játszani, bár másfél nap van még addig!

Szóval a pénteki edzés:

Nem edzett:
- Rolando McClain

Limitált edzés:

- Nnamdi Asomugha (már limitáltan edzett ő is)
- Johnnie Lee Higgins (lehet mégsem olyan súlyos a sérülése, így Nick Miller megint inactive lesz!)
- Nick Miller
Mindhárman Questinable a státuszuk, de játszani fognak várhatóan!

Sérülés után már teljes edzésmunkát végzett:
- Kyle Boller (tegnapi limitált helyett most teljes edzésmunka)
- Hiram Eugene (dettó)
- Richard Seymour (dettó)
- Khalif Barnes
- Zach Miller
- Chris Johnson
- Tyvon Branch
- Travis Goethel
Mindannyian Probable-k

Ugyancsak a meccs előtt döntik el, hogy ki lesz a punt return-er! Nick Miller vagy Johnnie Lee Higgins!Bruce
Ha jol emlekszem Chargers ellen is ugy jatszott,h elotte egesz heten nem edzett. Division game-re csak osszetakoljak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs006.snc6/165638_1601459711485_1085821632_31481966_6884068_n.jpg
Erre leltem, nem lehet kihagyni hogy megosszam veletek... 😂Raiders89
😂 Ez nagyon nagy!
Legyen így! 😀
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs006.snc6/165638_1601459711485_1085821632_31481966_6884068_n.jpg
Erre leltem, nem lehet kihagyni hogy megosszam veletek... 😂



Just Win Baby!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
McFadden nyerte a FedEx Ground NFL Player of the Week 14-et! Hatalmas grat ! Idén már a második győzelme! Az elsőt még a Denver Broncos meccs után nyerte!

Így tovább Darren!Bruce
Big Up a pitbullos dzsínek. 😀 Remélem most is szétszopatja a bronchoest'. Ki mit vár?Raiders89
Azt amit te! 😊 😂
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
McFadden nyerte a FedEx Ground NFL Player of the Week 14-et! Hatalmas grat ! Idén már a második győzelme! Az elsőt még a Denver Broncos meccs után nyerte!

Így tovább Darren!Bruce
Big Up a pitbullos dzsínek. 😀 Remélem most is szétszopatja a bronchoest'. Ki mit vár?



Just Win Baby!