Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Lechler és Aso alap volt,Big Sey-nek meg örülhetünk.

OFF
Bruce a Detroit Red Wingses aláírásodtól agyérgörcsöt kapok 😀
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Remélem mostantól így nő a tendencia, ahogy tavalyihoz képest most is, hogy egyre több játékosunk kerül be, és Ason kívül nem csak spec teames, hanem most Sey, és még ottvan a tűz körül 3-4 playa. Kuul! 😊 Sérültekről nem edzőkről hír, Bruce?Raiders89
Igen, 10 év múlva az AFC csapatot már csak Raiders játékosokból fogják válogatni.tenorx
Adnám. 😛 De egyébként nem így értettem.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Remélem mostantól így nő a tendencia, ahogy tavalyihoz képest most is, hogy egyre több játékosunk kerül be, és Ason kívül nem csak spec teames, hanem most Sey, és még ottvan a tűz körül 3-4 playa. Kuul! 😊 Sérültekről nem edzőkről hír, Bruce?Raiders89
Igen, 10 év múlva az AFC csapatot már csak Raiders játékosokból fogják válogatni.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Remélem mostantól így nő a tendencia, ahogy tavalyihoz képest most is, hogy egyre több játékosunk kerül be, és Ason kívül nem csak spec teames, hanem most Sey, és még ottvan a tűz körül 3-4 playa. Kuul! 😊 Sérültekről nem edzőkről hír, Bruce?



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Igen, de Kelly most lett idén jó, ahogy Seymour is beilleszkedett a csapatba és sokkal nagyobb név Seymour mint Kelly, ezért is kerülhetett be Big Sey, de hát végülis Kelly is ott van a tűz közelében.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ford mehetett volna returnernek Mariani helyett már csak az offense-ben mutatottak miatt is, Janónak meg ha mákja lesz eljut a Ravens a SB-be, és akkor a pöcs Cundiffot, aki max kickoffban Probowler, lecserélheti.

Viszont Seymour szerintem önmagában annyira nem volt jó, Kellyvel együtt adtak egy fasza párost.
több mint 13 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Oakland Raiders CB Nnamdi Asomugha, P Shane Lechler and DT Richard Seymour have been named to the 2011 Pro Bowl squad, the NFL announced today. K Sebastian Janikowski, DT Tommy Kelly, RB Darren McFadden and TE Zach Miller were named Pro Bowl alternates for the January 30, 2011 game in Honolulu.

Én Janót meg Dmc-t nagyon hiányolom , az Arizona meccset leszámítva 2 éve elég keményen tolja a polák... Dmc meg mjuk most szerzett nevet magának, lesz még ő ott ha most nem is


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Elvileg ma jelennek meg a Pro Bowl keretek!

Egyébként tuti lesznek olyanok akik lemondják, így van esélye a fentebb és a cikkben felsorolt emberek bármelyikének is.
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Szerintem idén is csak Lechler és Aso + Condo lesz Pro Bowler.Ford 3-4 meccs miatt nem lesz Pro Bowler.DMC-nek meg nehéz dolga lesz.Többi esélytelen.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Egy jó kis összefoglaló arról, hogy ki kerülhet be a Pro-Bowl-ba tőlünk:

http://www.sbreport.net/raider_news/008/5753.html

+1: Ha Lechler bekerül, akkor megy Condo is!

Szerintem Aso, DMC, Lechler (Condo), Jano megy csak! Nagyon talán Ford és KellyBruce
Valahol olvastam, hogy Janot beelőzte valaki, mert jobb a százaléka.
Kelly bekerülésére szerintem kicsi az esély, és DMC is lehet, hogy lecsúszik, de jövőre biztos bent lesz...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egy jó kis összefoglaló arról, hogy ki kerülhet be a Pro-Bowl-ba tőlünk:

http://www.sbreport.net/raider_news/008/5753.html

+1: Ha Lechler bekerül, akkor megy Condo is!

Szerintem Aso, DMC, Lechler (Condo), Jano megy csak! Nagyon talán Ford és Kelly
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Chaz Schilens hauls in first receptions

Oakland Raiders WR Chaz Schilens had two receptions for 17 yards in Week 16, his first catches of the season, reports Steve Corkran, of ANG Newspapers. "The thing I'm really encouraged for Chaz is, hopefully, we get throug hthe last week with him again improving and getting more involved and him being able to walk away from the season injury free or healthy, if you will," head coach Tom Cable said Monday, Dec. 27.


Raiders | Langston Walker still having post-concussion symptoms

Oakland Raiders head coach Tom Cable said Monday, Dec. 27, that OT Langston Walker (concussion) is still suffering from post-concussion symptoms, reports Steve Corkran, of ANG Newspapers. "He's passed the target but he still has some symptoms," Cable said. "So, until those are gone, you can't do much about it."


Raiders | Richard Seymour is improving

Oakland Raiders head coach Tom Cable said Monday, Dec. 27, that DL Richard Seymour (hamstring) "is improving," reports Steve Corkran, of ANG Newspapers. Seymour was inactive again in Week 16 and he hasn't played since Dec. 19.


Raiders | League leaders in penalty yards

The Oakland Raiders lead the NFL with 1,199 penalty yards, reports Steve Corkran, of ANG Newspapers. The Raiders can set the franchise record if they post 76 penalty yards in Week 17 against the Kansas City Chiefs.


Raiders | Sebastian Janikowski sets franchise record

Oakland Raiders PK Sebastian Janikowski moved past former PK Jeff Jaeger for the franchise record for most points scored in a season with 135, reports Steve Corkran, of ANG Newspapers. Jaeger held the team record since 1993 when he posted 132 points.


Raiders | Robert Gallery might test free-agent waters

Oakland Raiders OG Robert Gallery confirmed Monday, Dec. 27, that he plans to become a free agent after the season, unless the Raiders re-sign him before free agency starts, reports Steve Corkran, of ANG Newspapers. "I love this place," Gallery said. "This is the first time going to free agency for me, so I don't know what the process is like. I'm not really worried about it. It's a long ways away. We'll see what happens."


Raiders | Matt Shaughnessy injured in Week 16

Oakland Raiders DL Matt Shaughnessy (hip) suffered a hip pointer in Week 16, according to CBSSports.com.



Raiders | Michael Mitchell injured in Week 16

Oakland Raiders SS Michael Mitchell (rib) suffered a rib injury in Week 16, according to CBSSports.com.



Raiders | Louis Murphy injured in Week 16

Oakland Raiders WR Louis Murphy (knee) suffered a knee contusion in Week 16, according to CBSSports.com.


Raiders | Struggled outside of AFC West

The Oakland Raiders own a record of just 2-8 against opponents outside the AFC West division this season, according to Jerry McDonald, of ANG Newspapers.


Raiders | Darren McFadden dinged in Week 16

Oakland Raiders RB Darren McFadden (ankle) was limited in Week 16 after suffering an ankle injury in the third quarter, according to Jerry McDonald, of ANG Newspapers. Head coach Tom Cable called the injury turf toe, while McFadden said he rolled an ankle.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Okké kikaptunk meg minden, meg mégis a Colts, de a CB-k.. Vagyis 1 CB! Chris Jhonson! Fú de felidegesített tegnap este... Olyan nagy a szája, hogy csodálom, hogy rámegy a sisak a kurva életbe! Mást nem tud csinálni csak a pofáját lobogtatja egész meccsen... Megcsinál okosan meg ügyesen egy play-t, utána meg 10 percig azzal jampázik, hogy mekkora király csávó és utána kismillió hússzor úgy megszopatják vele a néger nagyfaszt, hogy hihetetlen (Routtal egyetemben), bár ma becsuktam a szemem és elnézem Routtnak, mert vállalható volt a napi balfaszsága! CJ NULLA! KUKÁBA VELE! EGY PRIMITÍV HULLADÉK BAZMEG! 😕 😂TST
:rolleyes: Félve jegyzem meg, hogy tegnap éppen nem volt annyira szar. Voltak egész értelmes megmozdulásai...BMG
😂 😂 😂 😂 Azért engem sikerült felcsesznie... Igazából a duma duma hátán baszott fel. Mert végig nyomta a vakert, nemhogy a játékra fordított volna ekkora figyelmet... :/TST
A feketéknek a vérében van a szövegelés, ezért lesznek általában rapperek 😛
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Okké kikaptunk meg minden, meg mégis a Colts, de a CB-k.. Vagyis 1 CB! Chris Jhonson! Fú de felidegesített tegnap este... Olyan nagy a szája, hogy csodálom, hogy rámegy a sisak a kurva életbe! Mást nem tud csinálni csak a pofáját lobogtatja egész meccsen... Megcsinál okosan meg ügyesen egy play-t, utána meg 10 percig azzal jampázik, hogy mekkora király csávó és utána kismillió hússzor úgy megszopatják vele a néger nagyfaszt, hogy hihetetlen (Routtal egyetemben), bár ma becsuktam a szemem és elnézem Routtnak, mert vállalható volt a napi balfaszsága! CJ NULLA! KUKÁBA VELE! EGY PRIMITÍV HULLADÉK BAZMEG! 😕 😂TST
:rolleyes: Félve jegyzem meg, hogy tegnap éppen nem volt annyira szar. Voltak egész értelmes megmozdulásai...BMG
😂 😂 😂 😂 Azért engem sikerült felcsesznie... Igazából a duma duma hátán baszott fel. Mert végig nyomta a vakert, nemhogy a játékra fordított volna ekkora figyelmet... :/
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Okké kikaptunk meg minden, meg mégis a Colts, de a CB-k.. Vagyis 1 CB! Chris Jhonson! Fú de felidegesített tegnap este... Olyan nagy a szája, hogy csodálom, hogy rámegy a sisak a kurva életbe! Mást nem tud csinálni csak a pofáját lobogtatja egész meccsen... Megcsinál okosan meg ügyesen egy play-t, utána meg 10 percig azzal jampázik, hogy mekkora király csávó és utána kismillió hússzor úgy megszopatják vele a néger nagyfaszt, hogy hihetetlen (Routtal egyetemben), bár ma becsuktam a szemem és elnézem Routtnak, mert vállalható volt a napi balfaszsága! CJ NULLA! KUKÁBA VELE! EGY PRIMITÍV HULLADÉK BAZMEG! 😕 😂TST
:rolleyes: Félve jegyzem meg, hogy tegnap éppen nem volt annyira szar. Voltak egész értelmes megmozdulásai...
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Okké kikaptunk meg minden, meg mégis a Colts, de a CB-k.. Vagyis 1 CB! Chris Jhonson! Fú de felidegesített tegnap este... Olyan nagy a szája, hogy csodálom, hogy rámegy a sisak a kurva életbe! Mást nem tud csinálni csak a pofáját lobogtatja egész meccsen... Megcsinál okosan meg ügyesen egy play-t, utána meg 10 percig azzal jampázik, hogy mekkora király csávó és utána kismillió hússzor úgy megszopatják vele a néger nagyfaszt, hogy hihetetlen (Routtal egyetemben), bár ma becsuktam a szemem és elnézem Routtnak, mert vállalható volt a napi balfaszsága! CJ NULLA! KUKÁBA VELE! EGY PRIMITÍV HULLADÉK BAZMEG! 😕 😂
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Osztályzatok az SBReport-on: http://www.sbreport.net/raider_news/008/5734.html

A WR-ek D-s osztályzatával nem értek egyet (sztem jobbak voltak), a többi többé kevésbé jó sztem.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
A Colts ellen játszanak legtöbbet nickelt. Egyrészt Manning miatt, de inkább nincs is FB (ha ninsc elég WR, akkor is TE van inkább most is). Shot gun van, meg Single back leginkább.
De ha nincs FB, akkor egál, lejön egy FB = lejön egy ROLB, ugyanott vagy futás ellen. Manning miatt sokszor még egy DB bejön + még egy OLB lejön, az is előfordul egyes csapatoknál. Az már gyengíti run defenset.
Sztem legalábbis. Bár én két meccset néztem egyszerre, szal nem figyeltem annyira én sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Most olvasom hogy szinte végig nickelben voltunk, azért tudtuk így szétfutni. Az az igazság hogy föl se tűnt, mondjuk a mi meccseinken nem is tudom a defense-t nézni az izgulás miatt, pedig más meccseken már szinte csak azt szoktam figyelni. Bár abból hogy Mike Mitchell is szinte állandóan fönt volt, rá lehetett volna jönni.

A Giants is így baszta el idén ellenük, felmentek nickelbe, hogy leveszik a passzokat, erre szétfutották őket.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Én már így is jó szájízzel zárom 😀Bruce
Ott a pont!
Az elmúlt évekhez képest hatalmas előrelépés ez a szezon, bár a "megszokott" dolgoktól még nehéz szabadulni.
De majd jövőre...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én már így is jó szájízzel zárom 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Buzi O nem a végén éled meglehetett volna. Sokkal többet kellett volna futni amíg lehetett, ették volna előbb-utóbb, mindig csak egy-két gecinagy solo tackle-n múlt hogy nem lett nagyobb futás.

Valamint a rush D nagyon gyatra volt, és nem csak Seymour miatt, faszul tömték a lyukakat, a széleket nem zárták, egyszóval fegyelmezetlenség volt.

Jövőhéten 600 yardos meccset akarok a Chiefs ellen, akkor jó szájízzel zárom a szezont.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ehhez kicsik voltunk még, de ma is voltak bíztató jelek...

Plusz az is fontos amit be is mondtak a kommentátorok miszerint ez a csapat végre megérezte milyen decemberben fontos meccset játszani...

Sok a fiatal akikre lehet építeni...

Chiefs elleni meccs a söprés, a jó zárás és büszkeség miatt szintén fontos lesz nekünk, míg Chiefs talán már fejben nem lesz 100%al ott...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Na akkor a KC szopás máris nem jött be 😀
31-7 a félidőben, de még bízhatunk a nagy feltámadásban!

De attól még meg kell verni a Coltsot is és a Chiefset is, mert a söprés az kell! 😀Bruce
Jah realizeolom... 😕
Most megpróbálom másképp! Nem fogunk nyerni a Colts ellen, és nem jutunk be a PO-ba! Na hátha így...! 😊

Seymour hiánya se gond! Ott van Henderson! Be Katizzák meg jól felpofozgatják azt heló! Muszáj így felfogni! Nincs ellenfél! 😊TST
Adlak😊 kiafaszommerellenszegülninekünk?niiiiiincsellenfél! mindenkimegadjamagáááááááát. 😀
Kurva tItans hog most nem tudnak győzni....



Just Win Baby!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Na akkor a KC szopás máris nem jött be 😀
31-7 a félidőben, de még bízhatunk a nagy feltámadásban!

De attól még meg kell verni a Coltsot is és a Chiefset is, mert a söprés az kell! 😀Bruce
Jah realizeolom... 😕
Most megpróbálom másképp! Nem fogunk nyerni a Colts ellen, és nem jutunk be a PO-ba! Na hátha így...! 😊

Seymour hiánya se gond! Ott van Henderson! Be Katizzák meg jól felpofozgatják azt heló! Muszáj így felfogni! Nincs ellenfél! 😊