Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nagyon jó volt a Raiders ma! Megérdemelten győztek.

Csak jó így zárni egy évet. Az egész ott kezdődött, hogy volt egy értelmes draft. Ez már eleve gyökeres változás a jövőre nézve is.ulpianus
Köszi, igyekszik a csapat és most már jöttek az eredmények is! Egy két dolgon még javítani kell és még jobbak lehetünk!

Nektek meg sok sikert a PO-ban! A kövi szezonban meg érdekes lehet a csoportunk (bár most is az volt! 😊 )
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Nagyon jó volt a Raiders ma! Megérdemelten győztek.

Csak jó így zárni egy évet. Az egész ott kezdődött, hogy volt egy értelmes draft. Ez már eleve gyökeres változás a jövőre nézve is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát lehet igazad van, azért olyan sok embert nem érdekel a Raiders! Innen olvasnák úgyis a legtöbben, az meg már majdnem ugyanaz, mintha itt írogatnánk!

De igazából én nem is tudom, hogy lenne e egy másik olyan csapat akit ennyire meg szeretnék/tudnék ismerni mint a Raiderst, azért ebben is sok sok időm van, még egy Athleticst nem biztos hogy meg tudnám olyan szinten ismerni, ahogy magamtól elvárnám!

A California Golden Bears-t lehetne még az oaklandi csapatokhoz venni, mert az nagyon közel van!

Azért lenne jó ha költöznénk LA-be, mert ott azért lenne sok csapat 😀

NBA: Clippers, Lakers
MLB: Dodgers, Angels
NHL: Kings, Mighty Ducks
NFL: Raiders 😛
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Na hát én azokat egyáltalán nem ismerem olyan jól mint a Raiders!

Esetleg még lehetne olyat hogy Kaliforniai csapatokkal összefogni (Chargers pfejj, 49ers pfejj 😀 )

Mondjuk természetesen nem az offseasonban kellene elkezdeni, mert akkor tényleg kevés a hír! Meg legalább 4-5 szerkesztő kellene, mert úgy az érdekes, hogy ha több szemszögből lehet cikkeket olvasgatni!Bruce
Én az Athtleticset idéntől elkezdem rendesen követni szerintem, eddig csak úgy néztem az MLB-t csapatfüggetlenül. Az NBA-t le se szarom. 😛

A kaliforniai dolog mondjuk érdekes lehetne, mert van egy csomó itteni csapat a major sportokban, 3 NFL, 2 NBA, 3 MLB, és asszem 1 NHL. És van amit elég sokan követnek, pl. Lakers. Meg ugye a USC, UCLA, stb.

Szerintem önmagában az oaklandi dolog kevés volna, csak magunknak fölösleges lenne írogatni...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Na hát én azokat egyáltalán nem ismerem olyan jól mint a Raiders!

Esetleg még lehetne olyat hogy Kaliforniai csapatokkal összefogni (Chargers pfejj, 49ers pfejj 😀 )

Mondjuk természetesen nem az offseasonban kellene elkezdeni, mert akkor tényleg kevés a hír! Meg legalább 4-5 szerkesztő kellene, mert úgy az érdekes, hogy ha több szemszögből lehet cikkeket olvasgatni!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Amúgy azon gondolkozok már egy ideje, csak nem nagyon van benne gyakorlatom, hogy lassan lehetne csinálni már egy Raiders-es blogot! Bár nem tudom, hogy lenne e elegendő írásunk hozzá, de fajin lenne!Bruce
Hát mondjuk meg lehetne fontolni. Ha már Colorado blog meg ilyenek vannak. De csak akkor szabad ilyenbe belevágni ha 2 hónap után nem fogy el a lelkesedés, meg valami színvonal is fent van tartva, akármi fogyatékosságokat nem szabad csinálni. Mondjuk önmagában a Raiders nem biztos hogy elég témát szolgáltatna...

Van még a Golden State Warriors, meg az Athletics.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Amúgy azon gondolkozok már egy ideje, csak nem nagyon van benne gyakorlatom, hogy lassan lehetne csinálni már egy Raiders-es blogot! Bár nem tudom, hogy lenne e elegendő írásunk hozzá, de fajin lenne!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
szerk, sajtótájékoztatón:
Cable: I hope you write this. We're not losers any more
Ámen.Döme

Na ez a királyság! 😉
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
LOL ez tényleg vicces lenne, ha hamis adatokat adnának az öreg elé 😀

Hát igen, sztem is ez utóbbi lehet az ok, hogy elhívják HCnak máshová Jacksont, a denverrel már össze is hozták egyik cikkben, szóval nem kéne megvárni, hogy választás elé állítsuk!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Én jobban örülnék, ha megmaradna a mostani felállás! Cable jó arc, bírom a bumfordi fejét, szimpatikus! Nem hívja a playeket, szóval nem is lenne érdemes elküldeni sztem! Bár ugye Jacksont viszont meg kell tartani, mert ő a kulcs és nem Cable (bár azért ezt a csapatot fel kellett építeni, de itt meg akkor az a kérdés, hogy ebben Al keze van e, avagy Cablé). Hamarosan úgyis kiderül, hogy mi a stájsz!Bruce
Egyiké sem, az utóbbi években összejött egy stáb aki az offseason dolgokkal foglalkozik, ergo ellátják amit máshol egy GM csinál. Nyilván Al mindenbe beleugat, de állítólag az idei draftra meghamisítottak pár 40 yard, vertical jump eredményt, stb, hogy ne megint valami elbaszott szuperatlétákat húzzunk. 😀 Bár én ezt nem hiszem, de vicces.

Jackson meg valószínűleg elmenne máshova HC-nek ha itt csak OC maradhat, ezért kell HC-t csinálni itt belőle. Én is imádom Cable-t, mert egy igazi őszinte parasztgyerek, de ha az az ára annak hogy Hue maradjon, hogy ő megy, akkor én támogatom.

szerk, sajtótájékoztatón:
Cable: I hope you write this. We're not losers any more
Ámen.
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Mind1 ha nem lesz szezon 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
ESPN’s Adam Schefter reported Sunday that Oakland head coach Tom Cable is unlikely to return to the team in 2011. The Raiders are 7-8. If Cable is out, a likely successor could be Oakland offensive coordinator Hue Jackson. The Raiders’ offense has made strides under Jackson this season. Oakland must exercise Cable’s contract option by Jan. 18 if it chooses to.

Akkor Jackson lesz majdnem biztosan. Remélem HC-nak is olyan mint OC-nak volt idén. Mondjuk nekem ilyen sittes dzsippó beütése van. Nem tudom ez jó e vagy sem. 😀Döme
Hát azért én megvárom amíg az öreg nyilatkozik.
Nem értem miért lépne így, hacsak nem azért, ert Hue-t ostromolják HC ajánlatokkal, amit azért kétlek...
Sztem még nem bizonyított annyira, hogy csakúgy lecseréljük, de a fasz tudja 😊
Az alakuló OLnek se biztos, hogy jó Cable távozása és amúgy az egész csapat úgy tűnt játszik érte...minek ezt felrúgni nem tom...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én jobban örülnék, ha megmaradna a mostani felállás! Cable jó arc, bírom a bumfordi fejét, szimpatikus! Nem hívja a playeket, szóval nem is lenne érdemes elküldeni sztem! Bár ugye Jacksont viszont meg kell tartani, mert ő a kulcs és nem Cable (bár azért ezt a csapatot fel kellett építeni, de itt meg akkor az a kérdés, hogy ebben Al keze van e, avagy Cablé). Hamarosan úgyis kiderül, hogy mi a stájsz!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
ESPN’s Adam Schefter reported Sunday that Oakland head coach Tom Cable is unlikely to return to the team in 2011. The Raiders are 7-8. If Cable is out, a likely successor could be Oakland offensive coordinator Hue Jackson. The Raiders’ offense has made strides under Jackson this season. Oakland must exercise Cable’s contract option by Jan. 18 if it chooses to.

Akkor Jackson lesz majdnem biztosan. Remélem HC-nak is olyan mint OC-nak volt idén. Mondjuk nekem ilyen sittes dzsippó beütése van. Nem tudom ez jó e vagy sem. 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egy punt returner kell, illetve a punt visszahordó csapattal kell valamit baszni, mert az nem megy nagyon idén!

Vagy kell egy jó WR, vagy bízni kell abban, hogy Schilens sérülés nélkül megússza a pre season-t és egy jó TC-vel összeszoknak a többiek is mégjobban Campbell-el, aztán hátha fejlődés lesz ezen a téren is!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
8-8 nagy dolog nálunk...

6-0 remek dolog...

Edzői stáb maradjon ahogy van...

Jó playák maradjanak, 1-2 jó signing és egy ideihez hasonlóan jó draft...oszt máris PO közeli a csapat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Dehogy lesz szoros, jövőre is söprünk! 😂 😂 Csak pozitívan! 😛 😀



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Na ennek nagyon örülök, hiába nem volt ott a Chiefs kb a második félidőtől!

Ami nagyon pozitív volt az a futójáték, a támadás úgy ámblokk, de örülnék ha javulnának az elkapók is!
A védelem is egész jó volt, bár futás ellen még mindig elég szarok vagyunk, de voltak ott is jó pillanataink, csak az a fránya szokásos nagy play ne lenne!
A sok büntit is redukálni kell, annak ellenére, hogy általában 100 yard feletti büntetés esetén mi nyertünk, vagyis nem általában, hanem mindig!
Na de mindegy, most nem sikerült, jövőre meglehet, ha folytatjuk azt amit elkezdtünk, bár én úgy érzem, hogy jövőre mind a négy csapat kb egyforma szinten lesz a csoportban!

A KC fiatal és jó kis csapat, a Denver sztem Tebowal azért veszélyes lesz, a Chargersnek kicsit leszállóágban van a sora (bár a köcsög mindig képes nyerni a csapattal), meg hát mi is fejlődünk. Szóval szoros lehet a csoport!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Huhh, hát ez jól sült el végülis...Ki gondolta volna hogy söpörjük a csoportot, meg még nagyon nagyon sok pozitívum van, a negatívumok mellett is (mert azok is akadnak azért sajnos, de most ezek annyira nem számítanak, ki kell élvezni a sikert, majd a pihi után el kell kezdeni kiküszöbölni őket, és nem lesz itt para!) Cable-t én megtartanám, érezhető a munkája nagyon, ahogy Jacksoné, és Marshallé is. Jó kis edzői stáb ez! JCvel se lesz gáz sztem jövőre, falat kell még tovább és tovább fejleszteni, elkapókat, és szerintem ő maradhat is. Most kb ennyi, örüljünk basszameg, megéltünk egy söprést! Eddig boldog ez az újév!



Just Win Baby!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Látom, TST már röviden összefoglalta az eseményeket! 😂
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Első szezonom Raiders szurkolóként, hogy jó szájízzel zárom.

Cable-ről hamarosan megszületik a döntés, ha ő elmegy és Hue Jackson lesz a HC, nekem az is jó, de inkább maradjon Kábel. A lényeg hogy kb. nincs kulcsplaya akinek lejárna a szerződése Seymour kivételével. Akinek igen, az meg RFA lesz.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!SÖPRÉS! SÖPRÉS!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Esetleg, netalántán még valamit óhajtanak a Fiatal Urak? 😊 😂 😂TST
Őőőőő.... Már csak a sör kell. 😛Raiders89
UPDATE: Schilens TD pipa. 😀 Lehet hogy nem is Kelly a mikulás, hanem TST, csak elnézett egy hónapot?😀Raider89
Nekimehettek volna az FG-nek, hogy rekord legyen... Hohohóóóó! 😊
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ennyi. 😛 😀
+Szeretnék látni egy Schilens TDt is. Ja meg egy Jani rekord FG-t. Söprésen kívül kb ennyivel be is érném. 😛 😊
-Jah és egy Nick Miller TD is jöhetne, had legyen nekünk is egy 'raj fehér elkapókölkünk'.Raiders89
Esetleg, netalántán még valamit óhajtanak a Fiatal Urak? 😊 😂 😂TST
Őőőőő.... Már csak a sör kell. 😛Raiders89
UPDATE: Schilens TD pipa. 😀 Lehet hogy nem is Kelly a mikulás, hanem TST, csak elnézett egy hónapot?😀



Just Win Baby!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Kössz srácok kössz...! 😊 Ám legyen... De aztán osszátok be! 😀
A kisujjam adom, persze az megrágjátok, aztán meg már megérzitek a vérszagot! Utána meg má' baszhatom az egész karom! 😀