Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Las Vegas Raiders

40 feliratkozó

több mint 14 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 875 — Sworn to the Dark
Raiders received permission today to interview both Broncos coordinators, DC Dennis Allen and OC Mike McCoy, for their HC vacancy.

built for this shit

több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Nem mondom, h a GB ellen drukkolok, de előbb lenne HCnk vszeg, ha kiesnek...


Félidő...eddig minden "sínen" a jövőheti HC interjúkhoz...

Giants azt is megmutatja azért, h 4-3D is lehet jó!

37-20...lesz itt interjú hamar, de a GB def mai teljesítménye kicsit elbizonytalanított...

Na vége jöhetnek az interjúk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
The Oakland Raiders have extending their list of potential head-coaching candidates to Green Bay Packers defensive coordinator Dom Capers, according to a league source.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825f0ce7/article/packers-dc-capers-on-raiders-list-of-candidates?module=HP11_MYNFLgyengejobb
Jaja...

Neki nem örülnék annyira. Kora és HC múltja (annak sikertelensége miatt)

Ha GB akkor Moss inkább.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
The Oakland Raiders have extending their list of potential head-coaching candidates to Green Bay Packers defensive coordinator Dom Capers, according to a league source.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825f0ce7/article/packers-dc-capers-on-raiders-list-of-candidates?module=HP11_MYNFL
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Rolni!
Stantont és Avrilt kihúzhatod a listáról.
99%,hogy mindkettő marad a Lionsban.Bazzani
Stanton kihúzom nincs gond, Avril meg amúgy is csak a wild-card opcióban van benne...azoknak nem nagy a valóság alapjuk 😊

Köszi az infót kiveszem őket...

Avril miatt kérdem, h ti jól álltok cap-el, h ennyire biztos vagy benne?Rolni
Úgy fogunk állni capspace-el,hogy jó legyen.
Ebben Mayhew geci nagy mágus.
(Megatron hosszútávúja lesz az első lépés ebben.)

Most olvastam több nyilatkozatot amiben elsőszámú feladatként Avril megtartását mondja.
Mindenképpen meg fognak egyezni még a piac nyitása előtt.

Stanton más téma. De sztem ő is marad, mondjuk ha beajánlanak neki valahol egy kezdő pozíciót vagy valami nagy lóvét akkor nem,de ilyen nem lesz.Bazzani
Értem és köszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Rolni!
Stantont és Avrilt kihúzhatod a listáról.
99%,hogy mindkettő marad a Lionsban.Bazzani
Stanton kihúzom nincs gond, Avril meg amúgy is csak a wild-card opcióban van benne...azoknak nem nagy a valóság alapjuk 😊

Köszi az infót kiveszem őket...

Avril miatt kérdem, h ti jól álltok cap-el, h ennyire biztos vagy benne?Rolni
Úgy fogunk állni capspace-el,hogy jó legyen.
Ebben Mayhew geci nagy mágus.
(Megatron hosszútávúja lesz az első lépés ebben.)

Most olvastam több nyilatkozatot amiben elsőszámú feladatként Avril megtartását mondja.
Mindenképpen meg fognak egyezni még a piac nyitása előtt.

Stanton más téma. De sztem ő is marad, mondjuk ha beajánlanak neki valahol egy kezdő pozíciót vagy valami nagy lóvét akkor nem,de ilyen nem lesz.

több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Rolni!
Stantont és Avrilt kihúzhatod a listáról.
99%,hogy mindkettő marad a Lionsban.Bazzani
Stanton kihúzom nincs gond, Avril meg amúgy is csak a wild-card opcióban van benne...azoknak nem nagy a valóság alapjuk 😊

Köszi az infót kiveszem őket...

Avril miatt kérdem, h ti jól álltok cap-el, h ennyire biztos vagy benne?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Rolni!
Stantont és Avrilt kihúzhatod a listáról.
99%,hogy mindkettő marad a Lionsban.

több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Akkor rövid távon nem lesz nagy előrelépés szerintem...

Igaz csak két ember, de eddig csak az O oldaláról küldtek el.
Arra azért kíváncsi lennék mi alapján dönt Reggie.BMG
Ez nem feltétlen igaz. Tavaly jött új OL edző, segédedző és elég kézzelfogható javulás volt. Annyi a trükk, h jobb edzőket kell hozni, mint amit elküldesz.
Sztem Reggie addig nem dönt amíg nincs meg a HC, max. akiket fontosnak ítél azoknak szól (OL csapat remélem ilyen) viszont a staff szerződései kifutottak, így aki nem akar várni keres máshol munkát.
Fontosak a pozíciós edzők, de azért a HC-OC-DC-ST a lényeg, így várjunk türelemmel, ha azok szarok lehet kezdeni károgni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Na rotoworld FA listája alapján a HC és konkrét tervek (3-4, WCO) ismerete nélkül nekiugrok egy ki FA elemzésnek.
(ha vhol benn felejtettem angol részeket, sorry, de kintre írt posztomat fordítottam vissza)


QB:
CP lesz vszeg a kezdő, de kell mögé back up.
Nem tetszik a felhozatal, így JC megtartása jó lenne, ha túl sokat kér vagy el akar menni Drew Stanton pl szóba jöhet talán, bár nem olyan lenne aki CPt megszorongathatná...

wild-card: Flynn nálunk landol egy CP trade-el egyetemben. Vmelyik capben dúskáló QBneedes csapat ad érte egy 2. vagy 3. kört.

RB:
Kedvelem Bust, de nem szabad túlfizetni. Ha máshol kezdő helyet, pénzt kap úgyis megy sztem. Van egész sok értelmes RB idén piacon...
Jason Snelling simán jó megoldás lehetne

wild-card: Mike Tolbert érkezik, mert SD Hesterre koncentrál. A FB wild-card optionnel együtt lesz értelmes a lépés.

FB:
Reece RFA így tenderrel könnyen megoldható, h maradjon. Ha azonban értékesíteni szeretnénk az is könnyen megoldható egy megfelelő tenderrel.

wild-card: Reece olyan tendert kap amivel vki tradel érte, végülis komoly fegyverről van szó, mi pedig ahogy írtam RB WCnél idehozzuk Tolbertet. Tolbert lenne short yard RB és futó, elkapó FB, míg Tonga marad lead blocker.


WR:
T.J. sztem kuka lesz. Chaz marha olcsón maradhat, de az a gyanúm, h elengejük és majd UDFA, késői draft lesz az 5. WR posztunk tulaja.
Ha mégis FAt kéne mondani. A Bengals fizeti A.J.-t és 2 FAje is lesz. Simpsont tartják meg sztem, így Caldwell elérhető.

wild-card: QB posztra meghoztuk Flynnt és beszerezzük az egyetemi társát Doucet-et mellé.

TE:
4 TE van rosteren és szerződéssel, így 0 aktivitás várható. Gordonnak sztem kinéz a cut.

wild-card: Boss kuka, aktivitás így sincs, ugyanis Ausberry lesz az új rendszerben a mi Finley 2.0nk.

OL:
Samsont és Heyer visszavárom 2-3 éves solid dealekkel. Interior depth fontos és mindkettő kezdeni is tud.
Barnes maradhat olcsón 1 max 2 évet, de Joe-t szívesebben látnám már RT poszton.
Chilo Rachal lehet opció RG posztra. 25 éves SFben idén leültették asszem, de Cooper helyett\előtt upgrade lehetne.
Jeremy Zuttah másik érdekes fiatal aki G és C poszton is bevethető, így Samson lelépése esetén nőhet az esélye.
James Lee RT back up posztra jöhet ha Barnes lelép...

wild card: Karem McKenzie érkezik RTnek, a neve miatt és Barksdale bekerül RGnek.

DLa:
Első verzió a 3-4. Fő need itt az NT.
Aubrayo Franklin mint egy stop gap jöhetne sztem. Utána két fiatalabb srác van aki érdekes lehet. Pat Sims bár 4-3 srác, de méretei alapján jó lehet 3-4be is. Brandon McKinney Raven csere Cody mögött. Itt kiléphetne kezdőnek alacsony pénzért, erős rotációval 😊 Bryant RFA lesz, és sztem 3-4, 4-3 esetén is hasznos lenne. Ha vki nagyon érdeklődik és a relatív magasabb 2.,3. körös picket megadja érte az jó üzlet lehetne.

wild-card: Fins vált 4-3ra az új HCvel és Paul Soliai lelép, hogy a mi NTnk legyen. Azért ez kicsit drága buli lenne, tehát a Hendo és Seymour elküldés így sanszos lenne...

DLb:
4-3as verzó
Pat Sims az aki érdekelne ebben a verzióban fiatal, erős NT aki leválthatná Hendo-t.

wild-card: Cliff Avril érkezik RDE posztra, Nessy vált LDE posztra Houston megy a belső rotációba, így egy high-pressure DL alakul ki ami, bár futás ellen továbbra sem acélos, sokat javíthatna a pass Dn a nyomással.

LBa:
3-4.
Bár McClain, Curry, Goethel miatt nem várok nagy ILB mozgást, de ha mégis akkor Jameel McClain jó pick up lehetne.
OLB posztra Scott, Groves és Moss(bár Denverben nem ment neki) visszajöhetne.
Matt nagyon kérdéses sámomra OLB poszton, így inkább tradet próbálnék vele egy 4-3s csapattal. Mondjuk Atlanta ahol kis fizetése és a jó 4-3DE tudása is jól jönne.

wild-card: Matt trade után meglepiként mégis érkezik FAről Anthony Spencer mint relatíve nagyobb név.

LBb:
4-3.
E.J. Henderson jön segítni, back upolni McClaint. OLB posztok maradnak.

wild-card: Dan Conor vagy Jo-Lonn Dunbar érkezik, h megszorongassa McClaint.

CB:
CJ és Lito elsétál, így Routt, DVD és Chekwa marad CB. Két ember legalább kéne...Marcus Trufant állítólag nem várható vissza Seattlebe...under the radar lépés lehetne Curry majd segít recruitolni 😊
Aaron Ross vagy Terrell Thomas elhozható lehet NYból...

wild-card: Routt valós, nagy restructuret hajt végre, így lesz hely top CBt hozni. Brent Grimmes jön is.


S:
Huff sztem marad FS. Mondta, h nem érzi azt, h megérdemelte volna ezévi fizuját, ezt egy kis átalakítással be is bizonyíthatja. Back upja maradhat Matt Giordano, mert sztem cserének jó ő. Jarrett Bush érkezése azért merülhet fel, mert CB-t is tud játszani és ST playa is, meg ugye GB kötődés.
SS poszton sztem Tyvon kellene, hiszen nincs helyére belső megoldás és nincs FAn jobb, nincs draft. Mitchell marad csere.
HIram és Boyd kuka.

ST:
K&P adott, returner meg UDFAból lesz, nincs mozgás...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Akkor rövid távon nem lesz nagy előrelépés szerintem...

Igaz csak két ember, de eddig csak az O oldaláról küldtek el.
Arra azért kíváncsi lennék mi alapján dönt Reggie.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Új staff lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Azt már tényleg nem értem, hogy Lalt miért kellett elküldeni.
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
The New York Jets hired Sanjay Lal to be their wide receivers coach, according to a report from NewYorkJets.com. Lal held that position with the Raiders the past five seasons.
Lal was well liked by the receivers he coached during his tenure in Oakland. He is credited with getting up to speed Jacoby Ford and Denarius Moore right away, as well as for the breakout season enjoyed by Darrius Heyward-Bey this season after two subpar seasons.
Lal, 42, could not be reached for comment. Interestingly, he still is listed on the Raiders website.
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
jóvan már na, azt kell nézni, kit hasonlítanak kihez azt kész. Nem kell sértődni rajta! 😊
több mint 14 éve
TST Las Vegas Raiders 1 488 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Haver üzente nekem:
Nézek vmi sorozatot, két tag koccintani készül....az egyik: "Igyunk kim dzsong il-re" mire a másik: "korea Al Davis-ére"

Nem tudja valaki melyik sorozat lehet (span nem tudott rá választ adni)? Csak mert a szereplőnek a segglyukán keresztül tépném ki a gerincét és azzal ütném agyon! :rolleyes:TST
Mielőtt elindulnál vazelint venni. Al papához hasonlították Kim-et, tehát Al papa a minta, s a két ember közötti hasonlóság, hogy mindketten halálukig vezették a saját birodalmukat.
Ahogy Adder írta, ha fordítva írták volna meg (Al Davis a Raiders Kim-je), akkor tartanák diktátornak Al papát is.tomi-tomi
Most ne kezdjük már el ezt... Hihetetlen! Biztos lehetsz benne, hogy a realitás kökemény talaját, egy percig el nem hagyván irtam meg az előző hsz-emet! :/
(A 2 "birodalom" és annak sikeressége közt azért volt és van különbség.)
több mint 14 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Haver üzente nekem:
Nézek vmi sorozatot, két tag koccintani készül....az egyik: "Igyunk kim dzsong il-re" mire a másik: "korea Al Davis-ére"

Nem tudja valaki melyik sorozat lehet (span nem tudott rá választ adni)? Csak mert a szereplőnek a segglyukán keresztül tépném ki a gerincét és azzal ütném agyon! :rolleyes:TST
Mielőtt elindulnál vazelint venni. Al papához hasonlították Kim-et, tehát Al papa a minta, s a két ember közötti hasonlóság, hogy mindketten halálukig vezették a saját birodalmukat.
Ahogy Adder írta, ha fordítva írták volna meg (Al Davis a Raiders Kim-je), akkor tartanák diktátornak Al papát is.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Haver üzente nekem:
Nézek vmi sorozatot, két tag koccintani készül....az egyik: "Igyunk kim dzsong il-re" mire a másik: "korea Al Davis-ére"

Nem tudja valaki melyik sorozat lehet (span nem tudott rá választ adni)? Csak mert a szereplőnek a segglyukán keresztül tépném ki a gerincét és azzal ütném agyon! :rolleyes:TST
Szvsz a forgatókönyvíró a hibás.
Amúgy még mindig jobb, mintha Al Davisre mondták volna, h USA kim dzsong il-je...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
TST Las Vegas Raiders 1 488 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Haver üzente nekem:
Nézek vmi sorozatot, két tag koccintani készül....az egyik: "Igyunk kim dzsong il-re" mire a másik: "korea Al Davis-ére"

Nem tudja valaki melyik sorozat lehet (span nem tudott rá választ adni)? Csak mert a szereplőnek a segglyukán keresztül tépném ki a gerincét és azzal ütném agyon! :rolleyes:
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
felmerült Capers neve, mint HC. ő mint DC nagyon jó, de HC-ként 2x is megbukott, 48-80 a mérlege. akkor már azt mondanám, hogy Moss legyen a head coach...deyell
Én is jobban örülnék Mossnak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 875 — Sworn to the Dark
felmerült Capers neve, mint HC. ő mint DC nagyon jó, de HC-ként 2x is megbukott, 48-80 a mérlege. akkor már azt mondanám, hogy Moss legyen a head coach...

built for this shit

több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Kinn mindenről megy az észosztás...
1 érdekes gondolat viszont megfogott...Terrell Pryor

Mi lesz vele?
Látnak benne fantáziát QB poszton, marad CP 1-2 évet és P-t felnövesztik a QB feladathoz?
Back up QBnyi fantáziát látnak és jön fiatal QB elé?
Elkezdik átképezni TE/WR szerű fegyverré?
Simán elküldik?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Igen erről már volt szó korábban, hogy amire átállunk normálisan, addigra Seymour már nem lesz. Kelly talán még igen. De ugye ha már úgyis átépítünk mindent, akkor Seymourt most lehet elküldeni, mert 15 millát keres jövőre is. Kelly is elég nagy pénzt vág zsebre. Szóval rendesen tisztogatni kell, mese nincs.Bruce
Igen, bár a tisztogatást is ésszel lehet csak csinálni a cap helyzet miatt. Seymour mondjuk cap szempontból megtakarítás lenne egy trade vagy cut esetén, de pont ő aki pl nagyon hasznos lehet a 3-4 beindításához...nem könnyű kérdés ez sem...Rolni
Ha már nagytakarítanak akkor nagyobb súllyal lesz a latban a fizuja, 3-4be DE-nek Houston, Bryant, esetleg kis alakformálás után Kelly, Nessy jó lehetBarb
A hangsúly azon van, h jó lehet.
Kelly 4-3 de, ut volt már 3-4ben sztem sose tolta és nem gyerek már ki tudja, h megy neki a váltás.
Houston és Bryant OK, de a kérdés, h back up vagy kezdő szint.
Matt inkább OLB lenne 3-4ben sztem, de kérdéses,h milyen...bár DE is lehet ki tudja
sok itt a kérdés azért...



Azért nem kell itt a csapatnál akkora embermozgásokat csinálni, ha át akarunk állni 3-4-re. Az O nagyjából rendben van (az O falba azért kellene legalább 1 ember), a D-nél meg a front 7-t alakítani nem akkora abrakadabra! Kell 1 NT azt köbö heló! Meg valami éppkézláb CB (bár ez a kijelnetésem nem tudom mennyire állja meg a helyét még magammal szemben sem, mert Chekwa csinált szép dolgokat és Lito sem volt fogalmatlan azért) Csak ugye attól függ mennyire lesz gyors maga a tanulási folyamat! Az eddig játékból ítélve pedig sok eszük nincs a védőinknek, úgyhogy inkább ettől tartok! Kéne adni még nekik egy kis agyt és akk minden okké! 😉TST
Azért nem csak NT kellene.
DE poszt is kérdéses, fent vázoltam.
OLB poszton csere lehetne bőven, de Wimbley az egyetlen aki tuti lehetne kezdő, kérdés utána, h milyen...
ILB poszton Ro OK sztem, de Curry pl kérdéses azért. Goethel elvileg OK lehet back upnak, de sérült mindig és így is kevés a depth...
És ahogy írod a váltás azért nem hipp hopp akkor sem ha kb rendben van az állomány...
A Texans féle 1 short offseason nagyon ritka és lényegesen jobban álltak emberanyaggal mint mi és volt draftjuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
TST Las Vegas Raiders 1 488 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azért nem kell itt a csapatnál akkora embermozgásokat csinálni, ha át akarunk állni 3-4-re. Az O nagyjából rendben van (az O falba azért kellene legalább 1 ember), a D-nél meg a front 7-t alakítani nem akkora abrakadabra! Kell 1 NT azt köbö heló! Meg valami éppkézláb CB (bár ez a kijelnetésem nem tudom mennyire állja meg a helyét még magammal szemben sem, mert Chekwa csinált szép dolgokat és Lito sem volt fogalmatlan azért) Csak ugye attól függ mennyire lesz gyors maga a tanulási folyamat! Az eddig játékból ítélve pedig sok eszük nincs a védőinknek, úgyhogy inkább ettől tartok! Kéne adni még nekik egy kis agyt és akk minden okké! 😉
több mint 14 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Igen erről már volt szó korábban, hogy amire átállunk normálisan, addigra Seymour már nem lesz. Kelly talán még igen. De ugye ha már úgyis átépítünk mindent, akkor Seymourt most lehet elküldeni, mert 15 millát keres jövőre is. Kelly is elég nagy pénzt vág zsebre. Szóval rendesen tisztogatni kell, mese nincs.Bruce
Igen, bár a tisztogatást is ésszel lehet csak csinálni a cap helyzet miatt. Seymour mondjuk cap szempontból megtakarítás lenne egy trade vagy cut esetén, de pont ő aki pl nagyon hasznos lehet a 3-4 beindításához...nem könnyű kérdés ez sem...Rolni
Ha már nagytakarítanak akkor nagyobb súllyal lesz a latban a fizuja, 3-4be DE-nek Houston, Bryant, esetleg kis alakformálás után Kelly, Nessy jó lehet