Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Lechler TD FG Fake-ből 😀
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Jaja, az lemaradt :o pedig minden meccs előtt a kívánságlistámon szerepelt.. :/



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egy Aso pick sixet 😀
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Majd Ford minden kickoffot visszahord, és kész!BMG
Ennyi. 😛 😀
+Szeretnék látni egy Schilens TDt is. Ja meg egy Jani rekord FG-t. Söprésen kívül kb ennyivel be is érném. 😛 😊
-Jah és egy Nick Miller TD is jöhetne, had legyen nekünk is egy 'raj fehér elkapókölkünk'.Raiders89
Esetleg, netalántán még valamit óhajtanak a Fiatal Urak? 😊 😂 😂TST
Őőőőő.... Már csak a sör kell. 😛



Just Win Baby!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Majd Ford minden kickoffot visszahord, és kész!BMG
Ennyi. 😛 😀
+Szeretnék látni egy Schilens TDt is. Ja meg egy Jani rekord FG-t. Söprésen kívül kb ennyivel be is érném. 😛 😊
-Jah és egy Nick Miller TD is jöhetne, had legyen nekünk is egy 'raj fehér elkapókölkünk'.Raiders89
Esetleg, netalántán még valamit óhajtanak a Fiatal Urak? 😊 😂 😂
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Majd Ford minden kickoffot visszahord, és kész!BMG
Ennyi. 😛 😀
+Szeretnék látni egy Schilens TDt is. Ja meg egy Jani rekord FG-t. Söprésen kívül kb ennyivel be is érném. 😛 😊
-Jah és egy Nick Miller TD is jöhetne, had legyen nekünk is egy 'raj fehér elkapókölkünk'.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Inaktív DMC és Seymour is.Raiders89
Romlottak az esélyek... 😕
Majd Ford minden kickoffot visszahord, és kész!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Inaktív DMC és Seymour is.Raiders89
Faszom...Döme
Nekem is a faszom!

De akkor azért nagyobb lehet a baj, ha még az utolsó meccsre sem drótozták össze őket 😮
Na mindegy, Bushnak kell megmutatni mit tud, aztán kész, ha nem akkor mehet a levesbe...Bruce
Szerintem pont hogy nem nagy a szopó, csak így hogy nincs igazi tét már nem akarják összetöretni őket. Mindegy, Bush is tud alkotni, Seymour hiánya a nagyobb szopó...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Inaktív DMC és Seymour is.Raiders89
Faszom...Döme
Nekem is a faszom!

De akkor azért nagyobb lehet a baj, ha még az utolsó meccsre sem drótozták össze őket 😮
Na mindegy, Bushnak kell megmutatni mit tud, aztán kész, ha nem akkor mehet a levesbe...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Inaktív DMC és Seymour is.Raiders89
Faszom...
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Inaktív DMC és Seymour is.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Az egy dolog, hogy illik, de ez már nem fog összejönni! Egyébként szerintem 5-1-gyel is illik megnyerni a csoportot, szóval teljesen mindegy!
Egyébként azt bánom, hogy idén nem jutottunk tényleg PO-ba, mert jövőre tuti hogy nem lesz meg az 5-6 győzelem csoporton belül és így nehéz lesz megnyerni a csoportunkat!Bruce
Jó de jövőre azért csak megverünk mást is az AFC-ben. 😉
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Idén eddig 379 pontot szereztünk, ha minimum 15 pontot szerzünk a Chiefs ellen, akkor megduplázzuk a tavaly szerzett 197 pontunkat! Azért ez elég nagy fejlődés!
De hogy ne legyen meg a duplázás arról a hazai védekezése gondoskodhat a Chiefsnek, mivel a 7 hazai meccsükön eddig 87 pontot kaptak, ami 12,4-es átlag meccsenként!
Ez a 101. mérkőzés a két csapat között a mérleg a Chiefs oldalára billen 52-46-2! Ideje rajta szépíteni!
Utoljára 1976-ban fordult elő, hogy söpörtük a csoportot, igaz akkor bejutottunk a PO-ba is és az SB-t is megnyertük, sajnos ez utóbbiak már nem jöhetnek össze, de a söprés még igen!Bruce
Azok a régi szép idők! :rolleyes: 😀
A söprés szerintem meglesz. Vagy mert már a PO-ra készül a KC, vagy mert csak úgy!
Egy már biztos, idén elindultunk felfelé a lejtőn!BMG
nem is tudom
de azért ha sikerül a söprés
akkor az elég ciki lesz, hogy úgy sincs meg a PO
sőt
ilyesmivel illik csoportot is nyerni
😊ehh
Az egy dolog, hogy illik, de ez már nem fog összejönni! Egyébként szerintem 5-1-gyel is illik megnyerni a csoportot, szóval teljesen mindegy!
Egyébként azt bánom, hogy idén nem jutottunk tényleg PO-ba, mert jövőre tuti hogy nem lesz meg az 5-6 győzelem csoporton belül és így nehéz lesz megnyerni a csoportunkat!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
Idén eddig 379 pontot szereztünk, ha minimum 15 pontot szerzünk a Chiefs ellen, akkor megduplázzuk a tavaly szerzett 197 pontunkat! Azért ez elég nagy fejlődés!
De hogy ne legyen meg a duplázás arról a hazai védekezése gondoskodhat a Chiefsnek, mivel a 7 hazai meccsükön eddig 87 pontot kaptak, ami 12,4-es átlag meccsenként!
Ez a 101. mérkőzés a két csapat között a mérleg a Chiefs oldalára billen 52-46-2! Ideje rajta szépíteni!
Utoljára 1976-ban fordult elő, hogy söpörtük a csoportot, igaz akkor bejutottunk a PO-ba is és az SB-t is megnyertük, sajnos ez utóbbiak már nem jöhetnek össze, de a söprés még igen!Bruce
Azok a régi szép idők! :rolleyes: 😀
A söprés szerintem meglesz. Vagy mert már a PO-ra készül a KC, vagy mert csak úgy!
Egy már biztos, idén elindultunk felfelé a lejtőn!BMG
nem is tudom
de azért ha sikerül a söprés
akkor az elég ciki lesz, hogy úgy sincs meg a PO
sőt
ilyesmivel illik csoportot is nyerni
😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nyerjetek is mert nagyobb összeget készülök rátok tenni 😉
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Mivel 19.00-kor kezdődik a meccs, így sajnos ismét kikapunk a statisztikák szerint, mert ebben a szezonban eddig nem nyertünk még ebben az idősávban!
De most már 2011-et írunk, így hátha változik ez a stat is 😀
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Egy fajin kis cikk a védekezésünkről! http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2011/01/01/over-reliance-on-man-to-man-hurts-raiders/

Egy érdekes adat belőle, hogy a 109 meccsen amíg Charles Woodson nálunk játszott, összesen 17 INT-et kapott el és ebből 2 lett TD, a GB-nél eltöltött 77 meccsen viszont 30 INT-et érte el és ebből 8-at vitt vissza TD-re.
Viszont a Raiders passz elleni védekezése a 3. a ligában, annak ellenére, hogy kevés az INT.Bruce
In Oakland, Woodson was regarded as a Hall of Fame talent. In Green Bay, he is a Hall of Fame player.
na ez az ami durván igaz. szinte biztosnak érzem a HOF-ot neki, és örülök is nagyon 😊
amúgy: http://sports.espn.go.com/nfl/columns/story?page=hotread15/Woodson
nem akart GB-be jönni. nagyon nem, de kb muszáj volt neki. mondjuk azt mondja megszerette, de lám-lám 😀
a KC-t meg verjétek meg, megérdemlitek
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc

😂 😂
BUÉK!



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egy fajin kis cikk a védekezésünkről! http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2011/01/01/over-reliance-on-man-to-man-hurts-raiders/

Egy érdekes adat belőle, hogy a 109 meccsen amíg Charles Woodson nálunk játszott, összesen 17 INT-et kapott el és ebből 2 lett TD, a GB-nél eltöltött 77 meccsen viszont 30 INT-et érte el és ebből 8-at vitt vissza TD-re.
Viszont a Raiders passz elleni védekezése a 3. a ligában, annak ellenére, hogy kevés az INT.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Seymour ma sem edz!
Ez nem jelent jót a runD-nkre nézve. A KC ellen azért kellene...
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Idén eddig 379 pontot szereztünk, ha minimum 15 pontot szerzünk a Chiefs ellen, akkor megduplázzuk a tavaly szerzett 197 pontunkat! Azért ez elég nagy fejlődés!
De hogy ne legyen meg a duplázás arról a hazai védekezése gondoskodhat a Chiefsnek, mivel a 7 hazai meccsükön eddig 87 pontot kaptak, ami 12,4-es átlag meccsenként!
Ez a 101. mérkőzés a két csapat között a mérleg a Chiefs oldalára billen 52-46-2! Ideje rajta szépíteni!
Utoljára 1976-ban fordult elő, hogy söpörtük a csoportot, igaz akkor bejutottunk a PO-ba is és az SB-t is megnyertük, sajnos ez utóbbiak már nem jöhetnek össze, de a söprés még igen!Bruce
Azok a régi szép idők! :rolleyes: 😀
A söprés szerintem meglesz. Vagy mert már a PO-ra készül a KC, vagy mert csak úgy!
Egy már biztos, idén elindultunk felfelé a lejtőn!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Idén eddig 379 pontot szereztünk, ha minimum 15 pontot szerzünk a Chiefs ellen, akkor megduplázzuk a tavaly szerzett 197 pontunkat! Azért ez elég nagy fejlődés!
De hogy ne legyen meg a duplázás arról a hazai védekezése gondoskodhat a Chiefsnek, mivel a 7 hazai meccsükön eddig 87 pontot kaptak, ami 12,4-es átlag meccsenként!
Ez a 101. mérkőzés a két csapat között a mérleg a Chiefs oldalára billen 52-46-2! Ideje rajta szépíteni!
Utoljára 1976-ban fordult elő, hogy söpörtük a csoportot, igaz akkor bejutottunk a PO-ba is és az SB-t is megnyertük, sajnos ez utóbbiak már nem jöhetnek össze, de a söprés még igen!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Itt csak OL-re vannak satisztikák (+a többi): http://www.advancednflstats.com/BMG
Ez nagyon fajin oldal!

Gyorsan belenéztem egy két dologba, de már látom, hogy sackben elég szarul állunk, viszont QB hits-ben meg kurva jól (3. hely), mármint abban, hogy a mi QBink szenvedik el a harmadik legkevesebb ütést! Így ebben a kategóriában összesítve a 8. helyen áll a falunk! (QB hits + sack) bár ehhez még hozzá kell venni a holdingokat, mert ugye általában a holdingok 80% a falban inkább passzjátéknál van és sack-et kerülnek el vele! Tehát a 18 holdingból olyan 14-et még hozzá vehetünk, amivel sztem olyan 2-3 helyet még hátrébb csúsznánk ezen a tabellán!

Megnéztem azt is, hogy az elkapóink hogy állnak abban a bizonyos statban, hogy a feléjük dobott labdák hány százalékát kapják el:

Z.Miller 87/55 63,22%
L.Murphy 74/39 52,70%
J.Ford 44/22 50,00%
D.Heyward-Bey 62/26 41,94%
J.Higgins 30/10 33,33%

Csak a 30 vagy annál több felé dobott labdát vettem figyelembe!
Amúgy Figurs 2/2! Barnes az oldal szerint 1/1, de sztem 2/2 ő is és van egy TD-je! 😀 Nick Miller 4/3, B.Myers 15/11 és Schilens 4/2! De ezek azért nem olyan nagy számok, talán csak Myers akinek a teljesítménye megsüvegelendő! 😊

DHB-nak még javulnia kell, mert sztem a minimálisan elvárható az az 50%, de a legjobbak 60% felett vannak! Collie (IND) például 80,55 %, Welker 69.92%, Moore (NO) 69,77%

Szóval ezen a téren kell még egy kis javulás és akkor még fajinabb lesz a csapat!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Itt csak OL-re vannak satisztikák (+a többi): http://www.advancednflstats.com/
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egyik oldalon régebben volt ilyen statisztika, de azt azóta fizetőssé tették és nem tudom, hogy rajta van e még.
Sajnos így nem tudok ilyen oldalt mondani, pedig engem is érdekelne, meg még egy pár olyan stat, ami nincs ezeken a fő oldalakon rajta. Pl a falemberekre vonatkozó dolgok! Na de mindegy, majd ha valaki tud, akkor beírja! 😊